סקירת uKit – עודכנה 2020

סקירה uKit

אם אתם מחפשים בונה אתרים פשוט שעובר בקלות על הפעמונים והשריקות, אולי כדאי לכם להציץ ב- UKit. אמנם יש לו כמה חולשות במחלקות השימושיות וב- SEO, אם אתה יודע מה אתה עושה אתה תאהב את זה. עיין בסקירת uKit המלאה שלך לפרטים.


עם עיצוב יוצא מן הכלל וקלות השימוש הכללי, uKit ממקמת את עצמה כאחד מבוני האתר הטובים בשוק. עם זאת, זה לא באשמתו. אין לו כלי אופטימיזציה למנועי חיפוש חזק וקידוד עשוי להיות קשה למתחילים.

אם אתה רוצה בונה המותאם להתאמה אישית עמוקה, עיין בסקירת uCoz שלנו. הוא נבנה על ידי אותם מפתחים, אך כולל כלים חזקים בהרבה.

uKit יכול לעבוד טוב גם עבור עסקים בעלי תחזוקה נמוכה. אם אינך זקוק לחנות נוצצת ותוספי שיווק דיגיטליים מטורפים, תאהב אותה. הוסף תבניות נהדרות לתערובת ותקבל בונה אתרים הגון. המשך לקרוא כדי לגלות יותר בסקירת uKit זו.

חוזק & חולשות

תכונות

התכונות של uKit הושקו היטב ומציעות התאמה אישית עמוקה וכלים רבי עוצמה. אתה יכול לעשות הכל החל משיווק דיגיטלי לעבודה עם קידום אתרים, כך שזו חבילה הכוללת כלול.

טפסים uKit

uKit מציע יישומון בסיסי ליצירת טפסים, אך הוא עובד. עם זאת, לא תמצאו את עצמכם משתמשים בו כמו שילוב ה- MailChimp של uKit. זהו כלי נהדר שעוזר לך לשמור על קשר עם לידים דרך הדוא”ל. קל להכין עלוני מידע והאינטגרציה עם uKit מאפשרת לך לגרור טופס MailChimp לכל דף.

ukit-forms

חוץ מזה שנראה טוב יותר מרוב צורות ברירת המחדל, השימוש בתוסף MailChimp פירושו שכל איש קשר מועבר אוטומטית למסד הנתונים של MailChimp.

איסוף מיילים הוא עסק מסובך כאשר התקנה הכללית להגנת נתונים קיימת. עליכם לוודא כי אתם עומדים בכללי הגנת הנתונים שלה, דבר ש- UKit מקל עליהם. אתה יכול להוסיף חלונות קופצים ולערוך דפי מדיניות תוך דקות ספורות, כך שאיסוף נתונים קל.

חנות uKit

אם אתה רוצה למכור באופן מקוון עם uKit בטווח הרחוק, תצטרך לשדרג לתכנית eCommerce של uKit. שלא כמו בוני אתרים אחרים הכוללים תמחור מסוג זה, אתה יכול לנסות את כלי החנות בחינם במשך 14 יום.

הכלי עצמו ממצה. כדי להוסיף מוצר בדף כלשהו, ​​פשוט גרור אליו את יישומון המוצר ו- uKit תייצר עבורך תוכן דמה שקל לבצע עריכה.

ukit-product

בפעם הראשונה שתלחץ על ווידג’ט המוצר, תעבור גם תהליך להקמת חנות. אתה יכול לקבוע את המטבע, המחירים ומידע כללי אחר. חשוב מכך, אתה יכול להגדיר שיטות משלוח זמינות כך שהמחירים יתעדכנו על סמך מה הלקוחות בוחרים כמיקום המשלוח שלהם.

אחרי שתסיים עם כל זה, עריכת מוצרים בעמוד היא קלה. אתה יכול לשנות תמונות, תיאורים ומטא נתונים, אך למרבה הצער, אין אפשרויות רבות למבנה של דף מוצר.

מצד שני, תכונה מדהימה היא שתוכלו לבחור מה קורה לאתר כאשר לקוח מוסיף משהו לעגלה שלו. לדוגמה, ניתן לשלוח אותם לעגלה האמורה או שהם יכולים להישאר במקום שהם נמצאים.

זוהי אפשרות חשובה המבוססת על תגי המחיר שלך. אם אתה מוכר פריטים יקרים, יישלח לעגלה אחר כך יהיה טוב יותר, אחרת הלקוח פשוט יוסיף עוד מוצרים ויתייאש מהסכום הכולל.

אם אתה רוצה להתמקד במסחר אלקטרוני, יש פלטפורמות טובות יותר, כמו Shopify. זה כלי ממצה, אך קשה גם לשלוט בו, אז קרא את המדריך למתחילים שלנו ל- Shopify לפני כן.

בלוגים uKit

כתיבת בלוגים עם uKit אינה קלה כמו אצל בוני אתרים מסוימים, אך גם אינה מסורבלת כמו אחרים. לתבניות יש עמוד בלוג ברירת מחדל אשר שולח אותך לכלי בלוגים מוגבל.

כדי להתחיל לעדכן את המבקרים שלך, עליך רק להוסיף שם מאמר ולערוך אותו בדף. המבנה והעיצוב של המערכת דומים למאמרים בפייסבוק, כלומר זה פשוט אך יפה.

אין הרבה אפשרויות התאמה אישית. כל מה שאתה יכול לעשות זה להוסיף תמונות וציטוטים ולעצב טקסט.

ukit-blog

מצד שני, הדירוג בגוגל עם הפוסטים שלך קל יותר מאשר אצל בוני אתרים אחרים. לדוגמה, אתה יכול לשנות את מילות המפתח שאתה מדרג עבורן, מה שעוזר רבות לאינדקס והן תכונה נדירה בקרב בוני אתרים..

לקבלת פלטפורמת בלוגים טובה יותר, בדוק את WordPress. אם זה מתאים לצרכים שלך, קרא את האירוח הטוב ביותר שלנו עבור מדריך וורדפרס מכיוון שהתוכנה לא מגיעה עם אירוח משלה.

סקירה כללית של תכונות uKit

תמחור

תוכניות התמחור של uKit מורכבות. התוכנית מינימלית מתאימה היטב לנסות התוכנה. זה נותן לך כלים להשיג משהו ידידותי לנייד, כולל אירוח ושם תחום. זו תוכנית טובה אם אין לך עסק מקוון ראשון. זו גם בחירה טובה לבדוק אם uKit יעבוד בשבילך.

התוכנית הבסיסית אינה כה גדולה. היתרון הנוסף היחיד הוא הרבה סטטיסטיקות ועיצובים מובחרים. במבט ראשון זה נראה כמו שדרוג נחמד, אבל יש תפס. מרבית בוני האתרים כוללים נתונים סטטיסטיים ותכונות עיצוב מהדרך, לכן התוכנית היא “אחיזת כסף מצידו של uKit”..

תוכנית המסחר האלקטרוני מסבירה את עצמה. זה לא יקר מדי, או זול, כך שהסיבה היחידה לשדרג לתוכנית היא אם אתם אוהבים את uKit ורוצים להקים איתו חנות מקוונת. לקבלת מידע נוסף, גלול אל החלק “חנות uKit” בסקירה זו.

לבסוף, תוכנית ה- Pro היא רק תפוסת כסף. צריכות להיות גם תוכניות צבע מותאמות אישית בתכניות תמחור נמוכות יותר, מכיוון שהתכונה לא יקרה למפתחים ליישם..

עיצוב & כלים

עורך uKit יפה ומורכב מספיק כדי לדאוג לצרכים המקוונים שלך.  

הכרטיסייה “עמודים” היא המקום בו תנהל את כל החלקים באתר שלך. מלבד האפשרויות הסטנדרטיות לניהול דפים, זה מאפשר לך לנהל חלונות קופצים. ל- uKit יש כמה מאותם מובנים, אך אתה יכול גם ליצור אותם. זה עוזר רבות עם מעורבות המבקרים באתר האינטרנט שלך.

אתה יכול גם להשתמש בכרטיסייה “עמודים” כדי להוסיף דפים נחוצים, כגון הודעת שגיאה 404 או מדיניות הסודיות של החברה שלך..

מבחינה טכנית, אתה יכול לעשות זאת עם כל אחד מבוני אתרים על ידי הוספת דף חדש ועריכתו למה שאתה צריך. ההבדל הוא ש- uKit נותן לך תבנית לסוג תוכן זה, כך שהרבה יותר קל להגדיר את העמודים המשעממים אך ההכרחיים האלה..

הכרטיסייה “ווידג’טים” מאפשרת לך לגרור ולשחרר אלמנטים וחסימות מוקדמים. למרות שהבלוקים עשויים היטב, אין הרבה מהם. אם אתה רוצה לעבוד עם בונה אתרים שיש בו המון אלמנטים, קרא את סקירת הדודה שלנו. עם זאת, לדודה אין ספריה בלתי מוגבלת, כך שתקבל את המינימום היחיד: תיבות טקסט, צורות, כפתורים וטפסים.

מלבד אלה אתה מקבל שילובים מגניבים מהכרטיסייה “יישומונים”. כבר דיברנו על טפסים של MailChimp, אבל אתה יכול גם להכניס נגן מדיה של Soundcloud, למשל, וזה נהדר לאתר של אמן.

הכרטיסייה “עיצוב” מאפשרת לשנות צבעים וגופנים. אתה יכול לבחור רק מכמה לוחות שנקבעו מראש בגירסה החינמית. אתה יכול גם ליצור ערכות סגנון, אבל כל עוד לא תשדרג לגרסה בתשלום אתה מוגבל באופן ויזואלי.

עיצוב דורש הרבה עבודה וריטושים עדינים. כל עוד אינך יכול להכניס קוד צבע HTML, קשה להשיג את המראה המדויק שעומד בראשך.

הכרטיסייה “תצוגה מקדימה” מאפשרת לך לראות כיצד האתר שלך מוצג על גבי מסכים שונים. ההיענות לנייד חשובה עבור גוגל, כך שהיכולת לערוך בשביל זה היא תכונה נהדרת.

מה שיפה גם הוא שתבניות uKit מגיבות ומותאמות למובייל, מה שמחתך את העבודה שלך לחצי. אתה יכול לבחור אילו אלמנטים יוצגו גם באילו מסכים, כך שקל ליצור אתר אינטרנט אופטימלי.

העורך כולל גם תכונות של גיבוי וביטול. אתה יכול לבצע מסלול אחורי אם אתה מבצע טעות בפגישה, ואם אתה רוצה לנסות משהו מסוכן, כמו לשנות את התבנית, אתה יכול לגבות את האתר ולחזור לגירסה זו אם משהו ישתבש.

מכיוון שהזכרנו תבניות, בואו נדבר עליהן. חוץ מזה שהם מגיבים, הם יפים. זה נכון לרוב בוני אתרים, אבל התבניות מותאמות במיוחד לגומחה ואפילו לשפה בבריטניה.

תבניות ukit

נניח שיש לך משרד עורכי דין העוסק בתיקי רכב. כשאתה נרשם, תוכל למצוא תבנית לגומחה שלך, מצוידת בתוכן ומבנה דמה, התואמת את המדינה בה אתה גר..

Voog אינו בונה האתר הטוב ביותר בשוק, אך יש לו גם תבניות מדהימות. אם זה נשמע טוב, קרא את סקירת ה- Voog שלנו.

לבסוף, הכרטיסייה “לוח המחוונים” מאפשרת לך לנהל את הדברים האחורי. זה המקום בו תנהל את הדומיינים שלך, תערוך את קוד האתר שלך, תקבל תעודת SSL ותשתלב בכלי לניהול קשרי לקוחות..

אתה יכול לערוך את הקוד שלך רק ב- HTML וה- CRM היחיד הזמין הוא AmoCRM. זה עשוי להשתנות, אבל זו מגבלה גדולה עבור המשתמש המומחה שיכול לבצע קוד לביצוע CRM. עם זאת, עבור מרבית המשתמשים זה לא יפגע במאמציהם המקוונים.

קלות שימוש

uKit אינו קל לשימוש כמו רוב בוני אתרים, אך אתה יכול לעשות כמעט כל דבר ברגע שתשיג את זה. הבעיה היא שיש לו עקומת למידה תלולה. אין שום דבר קשה במיוחד, רק כמה מכשולים קלים. הלוח השמאלי יכול להפיק תועלת מכמה תוויות או אייקונים עבור הכרטיסיות ועריכת העמודים יכולה להיות ברורה יותר.

עם זה בחשבון, מספיק לשחק 15 דקות כדי להבין מה הכל עושה. כתוכנה באופן כללי, זה לא קשה לשימוש. זה פשוט בהשוואה לבוני אתרים אחרים, ברור שניתן לעשות דברים טובים יותר.

זה עוזר כי פונקציות מסוימות מופעלות רק על המסך הראשי אם אתה מפעיל אותן. לדוגמה, הכרטיסייה “חנות” תופיע רק לאחר שתוסיף את המוצר הראשון שלך. מצד שני, אם כי הדבר מבטיח ממשק מפושט ונקי, הדבר עלול לחמש דקות מבלבלות עד שתמצאו את הפונקציה למסחר אלקטרוני..

תמיכה

ניתן לראות את הבעיה בהסתרת תכונות מאחורי כרטיסיות או קטעים מנוגדים לאינטואיטיביות בעזרת התמיכה של uKit.

ukit-support

בסיס הידע כולל תשע קטגוריות של הדרכות ושאלות&כמו כן, כולם מגובים בתמונות ובסרטונים מסבירים. הם עשויים היטב, ולכן קבלת עזרה בעצמך לא אמורה להיות בעיה.

עם זאת, יצירת קשר עם המפתחים הוא סיפור אחר. לרוע המזל, בונה האתר אינו מציע תמיכה טלפונית, תמיכה בצ’אט או פורום למשתמשים שיעזרו זה לזה. הדרך היחידה ליצור קשר היא באמצעות מערכת כרטיסים ישנה. אף על פי שהוא מיושן, זה לא נושא ענק מכיוון שסוכני uKit מגיבים להודעות דוא”ל במהירות ובשווי ערך.

לדוגמה, Site123 מספק תמיכה טובה בהרבה. זה לא הכלי הכי חריף בסככת בניית אתרים, אבל אם מרכז עזרה נהדר חשוב לכם, קרא את סקירת האתר 123 שלנו.

פסק הדין

uKit מעולה אם ברצונך ליצור אתר אינטרנט לעסק לא מקוון או לארגון מקוון קטן. עיצוב יפה, תכונות נהדרות, תבניות מגיבות וקלות שימוש ברגע שמתרגלים לתוכנה מדרגים אותה בין בוני האתרים הטובים ביותר שלנו..

למרבה הצער, זה לא בונה האתר המושלם. uKit חסר את הקהילה, פיתוח מתמיד ומגוון הכלים שמגיעים עם שימוש בענק, כמו Wix או Weebly. למידע נוסף בנושא זה, קרא את סקירת Wix. חוץ מזה, קשה להיכנס ל- UKit, אפילו אם אתה יכול להשתמש בו בסדר אחרי קצת משחק סביבך.

נוסף על כך, בלוגים ו- SEO אינם יוצאי דופן בבריטניה. אם זה חשוב לך, קרא את המדריך הטוב ביותר שלנו לאירוח אתרים. בחירה בטוחה היא וורדפרס, אך מערכת ניהול תוכן אחרת עשויה להתאים לך. לפני שאתה בוחר וורדפרס, קרא את המדריך למתחילים בוורדפרס. זה כלי נהדר, אך קשה להשתמש בו.

הייתה לך חוויה דומה עם uKit? האם אתה מתכנן להשתמש בו או לבונה אתרים אחר? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map