סקירת SquareSpace – עדכון 2020

סקירת סקוור

למרות שאינו עשיר בתכונות כמו התחרות, SquareSpace זוכה להרבה מאוד מבחינת קלות השימוש והתמחור. קרא את סקירת SquareSpace שלנו כדי לגלות אם אתה קהל היעד של בונה אתרים זה או אם אתה צריך להמשיך לחפש.

SquareSpace הוא כיום ביתם של מיליוני אתרים, וגם לא בכדי. זה בין בוני אתרי האינטרנט הטובים ביותר בסביבה, המסומן על ידי תשומת לב לפרטי העיצוב, כזה שזכה בפרסים מרובים של החברה, כולל ארבעה Webbys עוד בשנת 2014.

סטודנט מאוניברסיטת מרילנד, אנתוני קזלנה, השיק את SquareSpace עוד בשנת 2004 בהשקעה צנועה של 30 אלף דולר מאביו. זה היה אחד מהפתרונות הראשונים של פרסום אחד באינטרנט, ששינה לנצח את האופן שבו אנשים מציבים אתרים ברשת.

ניסינו את בונה האינטרנט הפופולרי בעצמנו לבדוק אם זה כלי רציני או סתם פנים יפות. בעוד שהמערכת הסגורה ש- SquareSpace מצטבר יכולה להרגיש מגבילה למדי, היא עדיין כלי עיצוב רציני שכולל את המשאבים הדרושים לך כדי ליצור אתר יפה ופונקציונלי.

מרובע ריבוע להוסיף חסימה

ממשק ריבוע

הגדרות קטע מרובע

עורך סגנון הריבוע

הגדרות typekit ריבועיות

קודם

הבא

אלטרנטיבות עבור SquareSpace

חוזק & חולשות

תכונות

SquareSpace קצת מוזר כשמדובר בתכונות. הרשימה עצמה די רחבה, לפחות עבור תוכניות שכבות גבוהות יותר, והתכונות שימושיות. עם זאת, אפילו עם ההפוך הזה, היעדר תמיכה מצד שלישי גורם לאופציות להתייבש.

בואו נתחיל במה שאתה מקבל. תוכניות עסקיות ומעלה מקבלות גישה מלאה ל- G Suite, שירות אירוח דוא”ל של גוגל שאותו דירגנו כמבחר הראשון שלנו לשירותי אירוח הדוא”ל הטובים ביותר. זהו ה- Gmail שבדומיין שלך, בעצם, לצד חבילת כלים עסקיים הבנויים לעבודה עם Google Drive (קרא את סקירת Google Drive שלנו).

גוגל סוויטה

באתר שלך בפועל, ל- SquareSpace אין הרבה תכונות בהכרח, אלא הרבה כלים עבורך להתאמה אישית לפי טעמך. גופנים חינמיים של גוגל ו- Typekit מגיעים למלאי, לצד שילוב של Getty Images ועורך CSS מותאם אישית. הם לא מיוחדים מטבעם, לא, אבל עדיין תכונות שאיזה בונה אתרים אחר משמיט.

הגדרות typekit ריבועיות

יש שלל תכונות אחרות הכלולות: כל כך הרבה, למעשה, של- SquareSpace יש מדד שיכלול את כולן. הרשימה כל כך רחבה, מכיוון שאין מרכז אפליקציות. בניגוד להרבה בוני אתרים אחרים הכוללים איזשהו חנות אפליקציות המאפשרת לכם להתקין תוספות של צד שלישי, SquareSpace היא מערכת סגורה לחלוטין..

זהו נושא שישפיע באופן משמעותי על שאר הביקורות, מכיוון ששירות SquareSpace כולו בנוי סביב סגירתו לחלוטין. בכל הנוגע לתכונות זה אומר שהרשימה הראשונית היא די רחבה, אך מוגבלת לחלוטין. אלא אם SquareSpace מחליטה ליישם תכונה חדשה, אתה נעול במה שכבר זמין.

זה הופך את הערכת התכונות של SquareSpace למעניינת מעט, מכיוון שצריך לעשות זאת בוואקום. בהשוואה לספקים אחרים, קשה לקבל את היעדר אפשרויות. עם זאת, SquareSpace עדיין מספק מספיק תכונות, באיכות מספיק גבוהה, כדי להפוך את האזור הזה לניצחון כאשר הוא מוערך בלבד.

סקירת תכונות SquareSpace

לוגו SquareSpacewww.squarespace.com

חינם ל- 4 GB

עיצוב

ערכות נושא מוקדמות

יוצר טפסים

עורך HTML

תמיכה בפורום
תוסף צד שלישי

גלריה לאמנות וקטורית

שמע

וידאו HD

שימושיות

גרור ושחרר ממשק

עורך SEO

תמיכה בנייד

מרכז יישומים

תמיכה בבלוגים

תמיכה במסחר אלקטרוני

עורך עמוד

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

תוספות

תעודת SSL

שם דומיין

קרדיטים של מודעות

סקירת אתרים

תמיכה

מרכז עזרה

פורום
0

צ’אט חי

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7
0

הדרכות וידאו

הדרכות טקסט

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

אם לשפוט לפי המחיר בלבד, SquareSpace תיפול די שטוחה בהשוואה לספקים אחרים. תוכנית אישית עומדת בקנה אחד עם מחיר Wix (קרא את סקירת Wix שלנו) אך תוכניות מתקדמות יותר מריצות במהירות את החשבון. עם זאת, גם עם התעריפים הגבוהים, SquareSpace מרגישה שהיא שווה כל מטבע.

התוכנית האישית היא חווית הבסיס של SquareSpace במחיר זהה לתוכניות רבות בינוניות של בוני רשת אחרים. אתה מקבל דומיין בחינם, משאבים בלתי מוגבלים ועד שני תורמים באתר. זו לא תוכנית מהבהבת, לא, אבל זה די והותר לשימוש בסיסי. עבור אתרים פשוטים זה המקום להתחיל בו.

בתוכניות עסקיות ניתן לראות זינוק משמעותי בתכונות תמורת כמה דולרים נוספים לחודש. המסחר האלקטרוני מוכנס למשוואה, עם עמלת עסקאות סטנדרטית של 3 אחוזים. כמה תכלילים ראויים לציון אחרים הם דוא”ל G Suite, חסימות פרימיום והתאמה אישית של JavaScript ו- CSS.

בטח, תוכניות עסקיות מאפשרות לך למכור מוצרים, אך חנויות מסחר אלקטרוני ייעודיות מתאימות בהרבה עם מנוי לחנות. הגרסה הבסיסית מנצלת את דמי העסקה לחלוטין ומעניקה לך כלי ניהול עוצמתיים. תהיה לך גישה מלאה ל- ShipStation לצורך מילוי, Xero לניהול חשבונות וכלים לתמיכה בלקוחות (קרא את ביקורת Xero שלנו).

לחנויות מתקדמות יש את כל אותן תכונות כמו אלה הבסיסיות, עם כמה תכלילים קלים. אתה מקבל הנחות אוטומטיות, תמיכה בכרטיסי מתנה, שיעורי משלוח בזמן אמת והחלמת עגלה נטושה. התכונות מועילות, בטוח, אך מאבדות את הברק שלהן כמעט פי שניים ממחיר המנוי הבסיסי.

במובנים רבים, גם תוכניות מתקדמות גורמות לתוכניות בסיסיות לאבד את הברק שלהן. התכונות הנוספות המעטות צריכות להיות תכלילים בשיעור הגבוה שכבר. תכונות כמו הנחות אוטומטיות ושחזור עגלות נטוש היו בדרך כלל מגיעות דרך חנות אפליקציות, כמו שקורה ב- Shopify, כך שגובה תשלום נוסף עבורם נראה קצת חמדן.

עם זאת, קיימת מגמה בכל אחת מהתוכניות. המחירים גבוהים באופן עקבי, אך מספקים ערך משמעותי. תוכניות עסקיות כוללות את G Suite הנפלא, ותוכניות מסחר אלקטרוני כוללות כלים מעשיים לעסקים מקוונים.

עם זאת, כל התכונות הללו יכולות להגיע דרך חנות אפליקציות. כאמור בסעיף התכונות שלמעלה, SquareSpace אינה מרגישה חסרה מכיוון שאין חנות אפליקציות, אך עם זאת, האפשרות אינה קיימת. כאשר מכניסים אותו לתוכן של תמחור, ההדרה מזיקה בהרבה. אתה משלם עבור תכונות שאולי יגיעו מאפליקציות של צד שלישי.

SquareSpace דומה לאפל של עיצוב אתרים. אתה משלם על מערכת סגורה ומשלם דולר גבוה בזה. בעוד הכלים קיימים, האפשרויות אינן, כלומר אתה לא מוגבל רק להשתמש בכלי SquareSpace, אלא משלם עבור תג המחיר שמגיע איתם..

עיצוב & כלים

אחד הסימנים המסחריים של SquareSpace מאז היווסדה הוא קו התבניות המעצבות המושכות את העין. המראה הנקי של כמעט כל התבניות הניע גל חדש של בוני אתרים, ואילץ מתחרים כמו Weebly (קרא את סקירת ה- Weebly שלנו) להתעדכן. למרות שבתבניות נראה בהתחלה סגנון יותר מחומר, האמת לא יכולה להיות רחוקה יותר מזה.

SquareSpace מנהלת תבניות המספקות את המראה הנקי והמודרני להקריב את השימושיות. הערעור המושך את העין עדיין שם, אך לא במחיר של אתר פשוט. SquareSpace עושה את שתיהן, ומספק לך מראה מודרני תוך שמירה על קלות השימוש בעיצוב מוקדם.

תבניות ריבועיות

לאחר שבחרת אחת מ 92 התבניות הזמינות, תובא לעורך. אזור זה מורכב משני חלקים: תפריט ההגדרות בצד שמאל ועורך הגרירה והשחרור עצמו. תפריט ההגדרות עוסק במכות הרחבות של האתר שלך. תוכלו למצוא היררכיה של דפים, אפשרויות עיצוב אוניברסליות, כלי מסחר אלקטרוני ואנליטיקה בסיסית.

ממשק ריבוע

לחנויות מקוונות יש הרבה מה לעשות כאן. אתה יכול להוסיף מוצרים חדשים עם מגוון הקריטריונים הרגיל כולל תגיות וקטגוריות, ולהשתמש בעורך הגרירה והשחרור כדי לארגן כל אחד מהם. דפי מוצר נפרדים תומכים במדיה, המספקים את אותו עיצוב מעולה כמו שאר הנושאים של SquareSpace. זה יוצר חווית מוצר עשירה, המגובה על ידי קידוד SSL ​​של 2048 סיביות ושחזור מכירות אוטומטי.

אמנם קל להציץ את אזור ההגדרות ברוב בוני האתרים, אולם SquareSpace קורה כאן הרבה. במיוחד אפשרויות העיצוב מפתיעות בשפע. אפשרויות בסיסיות כמו התאמת לוגו וגופן קיימות, אך גם כלים מתקדמים יותר כמו CSS מותאם אישית, עורך סגנון ושילוב Typekit.

עורך סגנון הריבוע

אולם מרכז עריכת האתר נמצא בממשק הגרירה והשחרור. זה קצת שונה מכמה עורכים אחרים שראינו בכך שאין סמלים שגוררים לדף ממסך העריכה הראשי. SquareSpace מפלח את כל האלמנטים באתר שלך בחול קטעים שעליך לבחור לערוך את החלק לפני שתאפשר אפשרויות כלשהן.

כאן אתה עורך את האתר שלך. סרגל כלים יופיע באיזה קטע אתה עורך באמצעות כפתור שכותרתו “הוסף חסימה” בצד ימין. חסימות בונות את האתר שלך, ומאפשרות לך להוסיף אלמנטים עיצוביים פשוטים כמו מרווחים וקווים או שילובים חברתיים מורכבים כמו הטמעת SoundCloud.

הגדרות חסימת הריבוע

הכלים הללו הם באמת היחידים העומדים לרשותכם, וזה קצת אכזבה. SquareSpace אינו תומך באפליקציות של צד שלישי, כלומר אתה מוגבל פשוט למה שסופק. אתה יכול לרכוש בלוקים פרימיום, כגון מודול תרומה, עם תוכנית יקרה יותר, אבל גם אז הרשימה מרגישה מוגבלת.

הנושא של מערכת סגורה חזק כאן במיוחד. אתה מוותר על כל תוספות של צד שלישי לאתר שלך לטובת המערכת שתעבוד בצורה זורמת. בטח, יש מבחר מוגבל לבחירה, אבל כל אחד מהבלוקים עובד כל כך טוב זה עם זה שקצת קשה להתלונן.

באמת, זו חליפה חזקה של SquareSpace. המעצב מרגיש הרבה יותר כמו כלי עיצוב ופחות כמו צעצוע. אין לך אפליקציות חמודות, אלא במקום זאת כלים רציניים להשגת המראה שאתה רוצה. לעתים קרובות זה אומר לקחת את האפשרויות המוגבלות שיש לך וליצור משהו עם הכלים האלה במקום לקחת אפליקציה שכבר נוצרה.

קלות שימוש

למרות ההרגשה ככלי עיצוב מתקדם יותר, SquareSpace הוא עדיין קל מאוד לשימוש. עיקר העבודה שלך נובעת מהאינטראקציה עם דף האינטרנט שאתה עורך. אך לא באופן ישיר. אתה בוחר את החלק שאתה רוצה לעבוד עליו ואז ממשק המשתמש יעלה את כלי העריכה עבור אותו פרק.

זה עושה דרך ארוכה כדי לא להציף את המסך בזמן שאתה מנסה לערוך. במקום שחצי תריסר תיבות שונות צצות כשאתה עכבר מעל למסך, אתה בוחר ובוחר היכן ברצונך לערוך.

הגדרות קטע מרובע

לאחר שמצאת את המדור, העורך מפשט את כל השאר ומגדיל אותו כך שיתאים למסך שלך. בהרכבה, תוכלו למצוא אזורים להוספת אלמנטים חדשים, ויופיע חלון עם האפשרויות השונות שלכם. דבר אחד שיש ל- SquareSpace על פני מתחרותיה הוא סרגל חיפוש בחלון זה. הגלילה ברשימה כדי למצוא את האלמנט הרצוי לך היא בדרך כלל חצי מהקרב עם בוני אתרים אלה, כך שהכללה זו מהווה הפוך קטן אך חשוב.

התפריט בצד שמאל הופך את ניהול שאר האתר לאתר בריזה. יש לו את כל הכלים הדרושים לך החל מניתוח וכלה בקידום אתרים, עם מעט בלבול בתחומים אחרים. אולם המיוחד באזור זה הוא שהוא נפרד ממרחב העיצוב. הפרדת הניהול והעיצוב עוזרת לנוחות השימוש בצורה עצומה.

אמנם התלוננו על המערכת הסגורה עד לנקודה זו, אבל זה הגיוני כשמכניסים לתמונה קלות שימוש. בטח, האפשרויות מוגבלות מאוד, אבל זה גם אומר שאתה לא צריך לסרוק כדי למצוא כל תוסף אחרון שאתה רוצה. עם SquareSpace, הכל שם מההתחלה.

זה כולל עריכת הדמיה, ניהול SEO, שילוב בלוגים ועוד ועוד. במהלך הבדיקה שלנו, גילינו כל הזמן כלים חדשים שהנחנו שהגיעו רק מאפליקציה נוספת. להחזיק הכל בהישג יד זו סחר ראוי, וגורם לפגיעה במערכת סגורה להרבה פחות.

תמיכה

למרות ששאר המעצבים באיכות כה גבוהה, תמיכה היא אולי האזור הטוב ביותר של SquareSpace. כמות האפשרויות הבטוחה לא רק לתחזוק האתר שלך, אלא לגידול בו, מדהימה בהשוואה לספקים אחרים. ברור של- SquareSpace יש הקדשה ללקוחותיה שמציגה את התמיכה.

כל התמיכה נמצאת בבסיס הידע, שניתן לגשת אליו בנוחות מסרגל הכלים השמאלי של המעצב. כאן תוכלו למצוא את המאמרים הבסיסיים שצפויים מתחום כזה, כמו גם מידע ליצירת קשר, מדריכים, סרטונים, סמינרים מקוונים והפורומים..

בסיס הידע המרובע

בסיס הידע עצמו מורכב ממדריכים ושאלות נפוצות. SquareSpace מניח את היצירות הללו במעין פורמט חינוכי. זה כמו תכנית לימודים לבניית אתרים, שם יש זרם של מאמרים בנושא אחד שמתחברים זה לזה. בדרך כלל זוהי רשימה של מדריכים ואחריה שאלות נפוצות לגבי נושאים נוספים שלא נכללים במדריכים.

מדריך המרובע

כמעט לכל המדריכים יש גם סרטון מלווה. חלקם מכסים נושאים בסיסיים כמו הזמנת תורם או הוספת מוצרים, אך ישנם גם נושאים מורכבים בהרבה. בפרט, SquareSpace כוללת צרור של סרטוני “תחילת העבודה” המכסים ארכיטיפים מרכזיים לאתרים וכיצד לבנות.

לגישה נוחה יותר, SquareSpace מקיימת גם סדנאות וסמינרים מקוונים. אם אתה בעיר ניו יורק, התמזל מזלך וגישה לסדנאות אישיות בהן מעצבי SquareSpace דרסו כיצד להשתמש בבונה ברמה עמוקה יותר. אל תדאג אם אתה לא באזור, כיוון שהאירוע האישי משודר בשידור חי עבור חברי SquareSpace לראות.

סמינר ריבועי רשת

לחוד החנית התמיכה הפסיבית היא פורום די תוסס. זה עובד כמו Reddit, בו מצביעים על פוסטים ותגובות, ומביא את המידע החשוב ביותר לראש. בטוח, ל- SquareSpace יש אפילו מאמר כיצד להשתמש בפורום.

פורום ריבוע

כל זה, ואפילו לא חלקנו את מחשבותינו על התמיכה של SquareSpace. העובדה שאנחנו, למרות זאת, לא צריכה להיות עדות כיצד דרך התמיכה היא. ל- SquareSpace כל בסיס מכוסה, עם רכזת תמיכה שמעט מתחרים יכולים לעמוד מולו. במילים פשוטות, זו התמיכה הטובה ביותר שראינו מבונה אתרים, אי פעם.

סיכום

SquareSpace הוא מותג די מקטב, בחלקו בגלל המחירים הגבוהים ובחלק בגלל המערכת הסגורה. עם זאת, שניהם הגיוניים כשמפעילים אותם. אמנם הכלי יכול להרגיש מעט מגביל בתחילה, אך החלפה של אפשרויות לעקביות בסופו של דבר היא חיובית בטווח הרחוק.

עם זאת, עם זאת, אין זה פיתרון שמתאים לכולם. אם אתה מתאים לקטגוריה זו, הקפד לבדוק כמה ביקורות אחרות של בונה אתרים כדי למצוא אחת המתאימה לך. בדקנו כל אחת מהן כדי לוודא שאתה יודע למה אתה נכנס כשאתה נרשם. אנו ממליצים שתבדוק את הבחירות שלנו בספקי האירוח הטובים ביותר כדי לבדוק אם השניים יתפרסו ברשת.

אם אתה מעדיף ללכת עם אירוח אתרים, אנו ממליצים להשתמש בוורדפרס. עיין במדריכי וורדפרס שלנו למידע נוסף. 

  • מדריך למתחילים לשימוש בוורדפרס
  • מדריך ביניים לשימוש בוורדפרס
  • מדריך מתקדם לשימוש בוורדפרס

מה אתם חושבים על SquareSpace? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me