סקירה של Simvoly – עדכון 2020

סקירה של סימבולי

Simvoly הוא בונה אתרים המתמקד בהובלת המרות דרך דפי נחיתה ומשפכי מכירות. עם זאת, מכל הבחינות אחרות זה די קל על תכונות, כך שלא תוכלו לבצע אופטימיזציה לקידום אתרים, למשל. קרא את סקירת Simvoly המלאה שלנו לפרטים.


סימבולי חדש בסצנת בניית האתרים. יש לו עיצוב יפה והוא מותאם למובייל, אך הכי חשוב שהוא מיועד ליצירת משפכי המרה ודפי נחיתה.

קהל היעד שלו הוא אנשים שרוצים למכור ברשת. מערכת המשפכים – המסייעת לכם ליצור מפת דרכים של המבקרים שלהם לעקוב בעת גלישה באתרכם – עיצוב דפי הנחיתה ובדיקת A / B הם חדשניים ונטולי פגמים. למרבה הצער, סימבולי לא קיצץ אותה בהרבה עסקים מקוונים ראשונים, ואנחנו ממליצים במקום זאת על Instapage לעיצוב דפי נחיתה.

הסיבה לכך היא פשוטה: התכונות שלה אינן ממצות. אתה יכול לעשות רק מעט אופטימיזציה למנועי חיפוש ואין שוק אפליקציות שישתלב עם תוכנת צד ג ‘. עם זאת, זה עדיין יכול לעבוד אם אינך זקוק לחבילה הכל כלולה, אז המשך לקרוא בסקירת Simvoly הזו כדי לגלות אם היא עדיין יכולה לנחות בין בוני אתרי האינטרנט הטובים ביותר שלנו..

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לסימבולי

תכונות

התכונות של Simvoly אינן ממצות. בלי קשר, זה יכול לעבוד טוב עבור סוג מסוים של משתמשים בגלל מערכת המשפך המיוצרת היטב.

חנות סימבולי

קל למכור באינטרנט באמצעות Simvoly. אתה פשוט לגשת לכרטיסייה “חנות” ולהגדיר חנות בהתבסס על התבנית שלך. לדוגמה, נושא מכירת הקורס מגיע לשלושה מוצרים שכבר נוספו לחנות שלך, עם תוכן דמה, מחירים ומבנה שנבנה למכירת קורסים.

simvoly-store

ניתן להוסיף מוצרים הנמצאים תחת ארבע קטגוריות: מוצר דיגיטלי, מוצר פיזי, שירות וחברות.

לאחר שתיצור את הנתיב למוצר חדש, תוכל לערוך את דף המוצר באמצעות הווידג’טים שבהם תשתמש בדף רגיל. זה מספק גמישות ויוצר הרבה הזדמנויות לשיווק נקודות המכירה הייחודיות שלך.

מסחר אלקטרוני הופך לקל באמצעות Simvoly מכיוון שאתה יכול לעקוב אחר הזמנות ולהציע הנחות או קופונים. בסך הכל מדובר בתכונת חנות שלמה, אם כי עבור הזמנות גדולות או חברות ברמת התעשייה, היעדר עיבוד אצווה עשוי להיות בעייתי.

אם אתה רוצה פונקציות אלה, נסה ל- Shopify. קשה יותר להשתמש בעורך שלה, אך הפלטפורמה מיועדת למכירה ברשת. חוץ מזה, קל להתחיל בעבודה זה קל לקרוא את מדריך המתחילים שלנו ל- Shopify.

משפכים של סימבולי

אין טעם להחנות חנות יפה אם לא מוכרים כלום. כאן נכנסים המשפכים של סימבולי.

משפכים פשוטים

יצירת משפך עבור הלקוחות לעבור היא קלה. בפעם הראשונה שתיגש למערכת, תצפה בסרטון הסבר המפרט את הפרטים הקטנים והכלולים בה. אתה יכול ליצור משפך משלך מאפס או שאתה יכול לבחור מבין הרבה מוקדמים שיעזרו לך לעקוב אחר האופן שבו הלקוחות שלך מנווטים באתר שלך..

זה חסר תחרות בשוק. כדי להבין את הלקוחות שלך ברמה זו, בדרך כלל היית זקוק לידע מתקדם בנושא גוגל אנליטיקס ושיווק, אך כל אחד יכול לעשות זאת באמצעות סימבולי.

מאפיין של המשפכים הוא בדיקת A / B, המאפשרת לך ליצור שתי גרסאות של אותו עמוד ולראות אילו ביצועים טובים יותר. בעזרתו תוכלו להעמיק ככל האפשר לעבר אופטימיזציה של אתר האינטרנט שלכם כך שהוא מושך לקוחות.

בסך הכל, הפיצ’ר עוזר בשיווק דיגיטלי רבות. למרות שאנשי מקצוע עדיין ישתמשו בכלים מתקדמים יותר, כמו גוגל אנליטיקס, לעסקים קטנים ולסולופרנרים, סימוולי יכול לחולל פלאים שיווקיים.

בלוגים של סימבולי

אתה יכול לבלוג עם Simvoly, אך המערכת אינה מתחרה במערכת ניהול תוכן מן המניין.

אתה יכול לגשת לכלי על ידי פתיחת הכרטיסייה “עמודים” ואז לחיצה על דף הבלוג. קל לניווט בממשק ותוכלו להוסיף, לנהל, לתזמן ולנסח פוסטים חדשים במהירות.

זה גם מועיל שתוכל לערוך את הכותרת ואת סרגל הצד של עמוד הבלוג שלך, מה שמקנה לאתר שלך מראה מגובש.

כדי להעביר תנועה אורגנית לפוסטים בבלוג שלך, אתה יכול לערוך את המטא נתונים של כל עמוד מהכרטיסייה “הגדרות”. נוסף על כך, אתה יכול לערוך את ה- Sitemap שלך, כך שבסך הכל הבלוגים באמצעות Simvoly קלים ומוצאים תוצאות איכותיות, אך גם זה לא שלם.

אם אתה רוצה מערכת ניהול תוכן מלאה, נסה את WordPress הבנויה לבלוגים. אולם, בניגוד לסימוולי, היא אינה כוללת אירוח אתרים, כך שאם ברצונך לנסות זאת, בדוק גם את אירוח אתרים הטוב ביותר עבור מדריך וורדפרס..

סקירה כללית של תכונות Simvoly

לוגו של סימבוליsimvoly.com

החל מ- $ 1200 לחודש לכל התוכניות

עיצוב

ערכות נושא מוקדמות

יוצר טפסים

עורך HTML

תמיכה בפורום

גלריה לאמנות וקטורית

שמע

וידאו HD

שימושיות

גרור ושחרר ממשק

עורך SEO

תמיכה בנייד

מרכז יישומים

תמיכה בבלוגים

תמיכה במסחר אלקטרוני

עורך עמוד

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

תוספות

תעודת SSL

שם דומיין

קרדיטים של מודעות

סקירת אתרים

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכות וידאו

הדרכות טקסט

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

התוכנית האישית אינה מרשימה, אך היא משתלמת. לא תצליחו להוסיף משפכי מכירות, אך תוכלו להשתמש במערכת המשפך ובכלי בדיקת A / B שלה. אתה מקבל תחום מותאם אישית ויכול למכור עד חמישה מוצרים, אבל זה טוב רק לפרויקטים אישיים קטנים או לבדיקת התוכנה.

התוכנית העסקית היא הבחירה הטובה ביותר עבור כל עסק קטן שרוצה להיכנס לרשת עם Simvoly. יש לו את כל הכלים ותג מחיר הגון. זה מוגבל בכמות – אתה יכול להוסיף רק חמישה משפכים, למשל – אבל זה לא אמור להיות נושא לרוב המשתמשים. ארגונים גדולים יותר יוכלו להשתמש בתוכנית לפרויקט או קמפיין ספין.

תוכנית צמיחה + היא יקרה וכל מה שהיא מביא לשולחן זה יותר משפכים ומוצרים. שלושים משפכים הם יתר על המידה עבור מרבית המשתמשים. אם אתה רווחי מספיק כדי לשלם עבור תוכנית צמיחה +, אתה רווחי מספיק כדי להעסיק צוות מפתחי אתרים ולשכוח מבוני אתרים, כך שתג המחיר לא הגיוני.

כל עוד אנחנו מדברים על תוכניות תמחור חסרות הגיון, חבילת ה- Pro פשוט לא שווה את זה. 149 דולר לחודש, המחויבים מדי שנה, הם הרבה יותר מדי עבור משפכים ומוצרים ללא הגבלה. עבור כמעט 2,000 דולר יש אלטרנטיבות טובות יותר.

לדוגמה, Wix יכולה להביא באותה מידה לשולחן במחיר נמוך בהרבה. אם אתה רוצה לדעת יותר, קרא את סקירת ה- Wix שלנו.

עיצוב & כלים

העיצוב של סימבולי יפהפה וכמעט דומה לאסתטיקה של Squarespace. אם זה לא אומר לך הרבה, קרא את סקירת ה- Squarespace שלנו.

כלי העריכה בו תשתמש הכי הרבה ב- Simvoly הוא העורך שבדף. ניתן לערוך כל חסימה וכל אלמנט תוך כדי מעבר אם אתה מרחף את הסמן מעליו, כך שקל לבצע שינויים מהירים.

simvoly-on-page

לרוב הבונים יש כלי כזה, אך Simvoly זה פשוט לשימוש מכיוון שאין הרבה אפשרויות בדף.

הכרטיסייה בה תשתמש הכי הרבה היא “ווידג’טים”.

simvoly-widgets

מכאן תגררו אלמנטים מקדימה, ויש בו אוסף בלוקים מורכב. אין כמו דודא, אבל זה עושה את העבודה. אם מגוון האלמנטים חשוב לך, קרא את סקירת הדודה שלנו.

אתה יכול להוסיף קטעי קוד בכל מקום באתר שלך. זה מאפשר לך להעמיק הרבה יותר עם שינויים שתרצה לבצע מכיוון שאתה יכול לשנות את כל מה שאתה רוצה.

אמנם, תצטרך מיומנויות קידוד כדי לעשות זאת במלואן, אך לא להשתמש בהן באופן כללי. לדוגמה, שינוי גודל או הוספת אפקט ריחוף דורש ארבע עד חמש שורות קוד, כך שתוכל פשוט להעתיק ולהדביק אותן, ואז לשנות את ערך הפיקסלים.

אלמנט מגניב נוסף שתוכלו לנצל אותו הוא הספירה לאחור. כשהוא נאמן להתאמה לייצור משפכים ודפי נחיתה מדהימים, Simvoly מאפשר לך להשתמש בספירה לאחור כדי ליצור תחושת דחיפות לגבי המוצר שלך..

הכרטיסיות “סטיילינג” ו”דפים “אינן מורכבות. הראשון מאפשר לך לבצע שינויים גלובליים בלוח הצבעים או בטיפוגרפיה, ואילו האחרון מאפשר לך לנהל את הדפים באתר שלך.

הדבר המרגש היחיד בלשוניות האלה הוא שהמפתחים עובדים על כך שהם מאפשרים אפשרויות עיצוב גלובליות גם לטפסים וכפתורים. מלבד זה, זה עסק כרגיל.

פרק ההגדרות מעניק גישה לשרת ולמנהל הקבצים שלך, לכלי SEO ולכלי פיתוח. גם זה לא כרטיסייה מורכבת, אבל יש לו אפשרויות מעניינות. לדוגמה, באפשרותך לערוך במהירות כותרות לאינדקס טוב יותר. זה לא מספיק כדי לשלוח אותך מרקיע שחקים לראש תוצאות החיפוש של גוגל, אבל זו התחלה טובה.

בנוסף, באפשרותך להחליף כפתור שייצור חלונות קופצים לאתר שלך שישמור עליו בהתאם לתקנות האיחוד האירופי בנושא פרטיות נתונים. הציות הכללי לתקנות בנושא הגנה על נתונים אינו מהווה נטל עצום לעסקים מקוונים, אלא מדובר בטרחה נוספת שאליה מתמודדת סימבולי.

הקטע “תצוגה מקדימה” הוא מה שתראה אצל רוב בוני האתרים, למעט חריג. בלחיצת כפתור תוכלו לפתוח את האתר בלשונית אחרת כדי לראות אותו ללא לוח המחוונים או לוח הבקרה בצד..  

גם אם אינך יכול למנוע הצגת אלמנטים בפלטפורמות שונות, תכונה זו מאפשרת לך לראות במהירות כיצד אתה מתקדם.

לבסוף, התבניות שתוכלו לעבוד איתן נהדרות. כולם מותאמים למובייל, וזה חשוב בעיני גוגל, וכולם מותאמים במיוחד לגומחה שתבחר. לתבניות הסוכנות יש הצעות ודפי “פורטפוליו”, בעוד שחברות לא מקוונות מקבלות אינטגרציה של מפות גוגל ודפי “צור קשר”.

העבודה עם התבניות של Simvoly תהיה קלה, אך אם תבניות מדהימות חשובות עבורך, קרא את סקירת ה- Voog שלנו. הבנאי הזה הוא לא הכי חריף, אבל יש לו גם תבניות נהדרות.

קלות שימוש

סימוולי קל לשימוש. העיצוב הופך את הפשט לניווט פשוט יותר. לוח הצבעים של העורך נעים, מה שמקל על האיתור של אזורים בעלי חשיבות בדף, כגון כרטיסיות וכפתורים. בנוסף, הכל מתויג היטב ומאורגן. אינך צריך לדפדף בתכונות כמו משוגע כדי לגלות היכן ניתן לבצע ניהול דפים או להוסיף לוח זמנים.

לדוגמה, כשאתה מרחף את הסמן מעל אלמנטים, יופיעו תגיות בשם “עמודה” או “מרווח” כדי לאפשר לך לדעת לאן עליך ללחוץ כדי לערוך את האלמנט המתאים.

כשתתחיל עם הכלי, זה ינגן מדריך קצר. זה אולי לא נדרש לרוב המשתמשים מכיוון שהכל כבר כל כך קל לשימוש, אבל נחמד שסימוולי מכסה את בסיסיו. לבסוף, עורך הקוד הוא גם חלק.

קוד simvoly

אתה פשוט גרור את החסימה מהכרטיסייה “יישומונים” כדי להתחיל לקודד במסך הראשי.

תמיכה

מרכז התמיכה של סימבולי נחות ממה שתקבל מבונים אחרים.

תמיכה simvoly

יש לו רק תשע קטגוריות של Q&שכן, זהו מספר נמוך בהשוואה למרכז התמיכה של Site123, למשל, אך רק ארבעה מהם זמינים. חמשת האחרות הן עבודות בתהליך.

הפלטפורמה אינה חדשה, כך שנראה שתמיכה הפכה רק בעדיפות עבור סימבולי. למרות המספר הקטן של מדורי העזרה, הקטגוריות הזמינות עשויות היטב. הם כוללים הדרכות טקסט נרחבות, מלוות בתמונות וסרטוני וידאו מאיירים.

היבט טוב בתמיכה של סימבולי הוא תיבת הצ’אט שבדף.

simvoly-chat

בכל מקום בו אתם נמצאים בעורך, תוכלו לפתוח את תיבת הצ’ט ול ליצור קשר עם המפתחים. זמני התגובה אינם יוצאי דופן – תלוי בשעה ביום, זה יכול לארוך כמה שעות – אך העזרה שסוכניה מספקים היא בעלת ערך.

אתה יכול לגשת לשאלות ותשריכי ההדרכה של סימבולי גם ממסך זה. זה עוזר רבות מכיוון שאתה לא צריך לעבור בין כרטיסיות אם משהו משתבש ואתה צריך לעקוב אחר דרך מעבר.

מצד שני, מכיוון שסימבולי אינו ידוע, אין קהילה סביבו שתעזור כאשר יש לך בעיות ספציפיות למכשירים.

אם אתה מסוג האנשים שבסופו של דבר ליצור קשר עם צוות התמיכה לעתים קרובות, נסה משהו אחר. ל- Site123 יש תמיכה מדהימה, אז קרא את סקירת Site123 שלנו לפני שתבחר.

פסק הדין

Simvoly הוא נהדר אם ברצונך ליצור משפכים ודפי נחיתה עבור מיזם קטן או פרויקט צדדי. הוסף חנות הגונה ועיצוב יפה לתערובת וזה יכול להיות בין בוני האתר הטובים ביותר שלנו.

אבל זה לא מושלם. הוא חסר את ההתאמה האישית העמוקה ומגוון החסימה של Wix ו- Weebly. אין אף קהילה סביב הכלי שיסייע בווידג’טים של צד שלישי או בתמיכה בפורום. קל לבצע פעולות בלוגים באמצעות Simvoly, אך יכולות להיות פונקציות רבות יותר. אם זה חשוב לך, קרא את המדריך הטוב ביותר שלנו לאירוח אתרים.

אנו ממליצים על וורדפרס, אך CMS אחר עשוי לעבוד מצוין. אם בכל זאת בחרת ב- WordPress, קרא את המדריך למתחילים שלנו ל- WordPress מכיוון שזו פלטפורמה רבת עוצמה שקשה לשלוט בה. האם אתה מסכים עם הביקורת שלנו על סימבולי? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map