ביקורת דודא – עדכון 2020

ביקורת דודא

דודא הוא בונה אתרים נחמד מאוד שבונה דפים נאים במהירות. עם זאת, סידור מחדש של דברים קשה, וזה מעט אור על תכונות. עם זאת, בסך הכל, אנו מרגישים די בטוחים להמליץ ​​עליו לרוב העסקים, כפי שתוכל לקרוא בסקירת הדודה המלאה שלנו.

דודא כולל עורך קוד חזק, כלי SEO טוב ומגוון גדול של בלוקים ואלמנטים הניתנים להתאמה אישית. עם זאת, התכונות אינן ממצות במיוחד, אך לרוב תוכלו למצוא את כל מה שצריך. בעיות עשויות להתעורר כשאתה מנסה לשנות באופן דרסטי את הפריסה של הדף, מכיוון שכל אלמנט שאתה משתמש בו יכול להיות ממוקם רק בקטעים שנקבעו מראש..

הוסף לתמהיל את היעדר שוק אפליקציות והדברים מתחילים להראות רע עבור הכלי. בלי קשר, עסקים קטנים או בינוניים או פרויקטים אישיים ביותר יכולים ליהנות מאתר יפהפה שנוצר עם בונה זה. כדי לבדוק אם דודא מתאימה לך, המשך לקרוא, או נסה את זה בעצמך באמצעות ניסיון חינם.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לדודה

תכונות

התכונות של דודא ממצות. זה מועיל שתוכל להוסיף קטעי HTML ו- CSS בכל נקודה, קל לנהל בלוג והסטטיסטיקות שלו ופונקציות האופטימיזציה למנועי חיפוש מתקרבות לעוזר SEO מלא. עם זאת בחשבון, יש לזה חסרונות.

עורך קוד דודא

לחץ על סמל “” בסרגל העליון של העורך כדי לגשת לקוד לאתר שלך.

עורך קוד דודא

בניגוד לרוב בוני אתרים, עורך הקוד של דודא מועיל. אתה עדיין זקוק לידע מתקדם ב- HTML ו- CSS כדי לנצל את כלי המפתח, אך כוחו של דודא הוא שקל לגשת לקוד ולתפעל אותו בגזרות בגודל ביס..

כל קטעי האתר מופרדים לקטגוריות, כך שאם, למשל, ברצונך לשנות את גודל האלמנט היחיד, תוכלו ללמוד כיצד לשנות ציפה ולערוך את האלמנט הזה, גם אם אין לך הבנה מקיפה של HTML או CSS.

אם קידוד הוא דבר שתעשה יחד עם עריכת גרירה ושחרור רגילה, קרא את סקירת Mobirise שלנו. עורך הקוד שלה אינו חלק כמו זה של דודא, אך התמיכה במפתחים שלו מהשורה הראשונה.

בלוגים של דודא

גם כלי הבלוגים עשוי היטב.

דודא-בלוגים

מלבד העיצוב היפה, מנהל הבלוג מאפשר לך להוסיף, להסיר או לערוך פוסטים במהירות. כל מה שאתה מפרסם מגיע עם RSS, אך אינך יכול לשלב תגובות עם שום דבר.

מה שמגניב בכלי הבלוגים של דודא הוא שתוכל לערוך את פריסת הבלוג שלך בכל עת. אף שרוב בוני אתרים גורמים לך לבחור נושא בלוג, או לדבוק אותך בנושא הבלוג של התבנית, דודא מאפשר לך לבצע שינויים קטנים במבנה הבלוג שלך גם לאחר פרסום אתר..

עם זאת, עריכה חלה על כל הפוסטים שזו חרב פיפיות. אמנם המשמעות היא ירידה בהתאמה אישית, אך היא שומרת על עקבות האתר שלך, וזה טוב לדירוג גבוה יותר בגוגל.

דודא SEO

מכיוון שהזכרנו את הדירוג בגוגל, בואו נדבר SEO. דודא בנוי כדי להקל על הדירוג טוב. אתה מקבל הצפנת SSL בחינם עם כל התוכניות ותוכל לערוך מטא נתונים. הוסף עורך קוד מעולה ורוב האנשים עם הידע על האלגוריתם של גוגל צריכים להיות מצוידים בדירוג הראשון.

אם אתה מתחיל, ייתכן שיהיה קשה יותר להתחיל. אתה עדיין יכול לגרום לזה לעבוד עם מחקרים, אך התהליך אינו מותאם למשתמשים חדשים.

אם אתה רוצה אשף SEO שיחזיק לך את היד בתהליך, קרא את סקירת Wix שלנו. מלבד היותה הבחירה המובילה שלנו, יש בה גם אשף SEO מדהים.

כדי לעקוב אחר האופן שבו אנשים רואים את האתר שלך, דודא כלל כלי סטטיסטיקות. לרוע המזל, זה בעיקר חסר תועלת מכיוון שהוא מבודד ותוכלו לגשת לנתונים נוספים על ידי שילוב עם גוגל אנליטיקס.

מסחר אלקטרוני של דודא

אם מסחר אלקטרוני הוא הסיבה שאתה מתחיל אתר, הימנע מדודה. אין לה מערכת חנות גרועה, אך התכונה אינה שלמה.

חנות דודא

אתה צריך לשלם תוספת כדי להוסיף יותר מעשרה מוצרים לאתר שלך. עם זאת בחשבון, תכונת המסחר האלקטרוני תעבוד נהדר עבור אלו שרק מוכרים כמה קורסים או מוצרים דיגיטליים, במיוחד מכיוון שחשבונות בחינם יכולים למכור באופן מקוון.

פלטפורמת המסחר האלקטרוני נוחה לשימוש – דודא מייצרת עבורכם חנות, כולל תוכן דמה וכפתורי קנייה כלולים – אבל זו לא פלטפורמה לבנות חנויות מקוונות גדולות על.

חנות של דודא יכולה לעבוד במקרים מסוימים, אך עבור פלטפורמת מסחר אלקטרוני מן המניין כדאי לשקול את Shopify. הוא בנוי למכירה מקוונת, אך קשה יותר להשתמש בו, לכן עיין במדריך למתחילים שלנו ל- Shopify לפני שתנסה אותו.

סקירה כללית של תכונות דודא

לוגו דודאwww.duda.co

החל מ- 1400 $ לחודש לכל התוכניות

עיצוב

ערכות נושא מוקדמות

יוצר טפסים

עורך HTML

תמיכה בפורום

גלריה לאמנות וקטורית

שמע

וידאו HD

שימושיות

גרור ושחרר ממשק

עורך SEO

תמיכה בנייד

מרכז יישומים

תמיכה בבלוגים

תמיכה במסחר אלקטרוני

עורך עמוד

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

תוספות

תעודת SSL

שם דומיין

קרדיטים של מודעות

סקירת אתרים

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכות וידאו

הדרכות טקסט

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

אם היית עושה ניתוח פרטני אם לקנות דודה, זה היה שווה את זה. לעומת זאת, לעומת תקן השוק, זה יקר.

התוכנית הבסיסית היא העורך שתקבל לנסות בניסיון ללא תשלום של 30 יום מינוס כלי שיתוף הפעולה, כגון לשונית התגובות. אם אתה מפעיל אתחול, אתה צריך להיות בסדר בתכנית זו, ללא קשר לגודל הארגון שלך. זה טוב במיוחד לאתרי פורטפוליו או לעיתונאים.

תוכנית הצוות מביאה לשולחן שיתוף פעולה. אין הרבה מה לומר, רק וודא שאתה תעשה את העסקה אם אתה אוהב את דודא, אבל אתה צריך התאמה אישית עמוקה ומישהו שיעזור לך בקידוד או הגדרות מתקדמות..

תוכנית הסוכנות לא שווה את זה. תמורת 74 דולר לחודש, המחויבים מדי שנה, אתה מקבל רק קצת יותר ממה שאתה עושה ברמת הקבוצות. אם אתה זקוק לבונה יישומונים, יהיה לך טוב יותר עם פלטפורמה אחרת כמו Wix או Weebly.

עיצוב & כלים

העורך של דודא בולט וזה מאפשר לך ליצור אתרים יפים.

עורך דודא

לאחר ההרשמה לשירות, אתה יכול לבחור מבין הרבה תבניות. כולם נאים, מגיבים וקלים לעבוד עליהם. בנוסף, הם מגיעים עם מבני אתרים ספציפיים לתעשייה ותכני דמה, המקלים על פרסום פרסום מהיר.

אנו ממליצים לגלוש בנושאים לפני שתקבלו החלטה. אתה יכול לשנות את העיצוב שלך אחר כך, אבל יהיה הרבה יותר קשה לבצע מחדש את כל התוכן מהיסוד. קל לעצום את העיניים למחצה ולתפוס את הדבר הראשון כי התבניות עשויות היטב.

לאחר שבחרת תבנית, תישלח לעורך.

בסרגל העליון כלים מגניבים. לדוגמה, תפריט הגלילה למטה השמאלי ביותר מאפשר לך לנווט בין העמודים הקיימים. זה מועיל מכיוון שרוב בוני אתרים גורמים לך לחזור ללוח המחוונים לערוך דפים. אצל דודא התהליך מתייעל.

לצד כרטיסייה זו נמצאים סמלי המכשיר. אתה יכול להשתמש בהם כדי לראות כיצד ייראה שינוי במכשיר. זו תהיה החבילה הכוללת אם גם אתה יכול לבחור לא להציג אלמנטים מסוימים במכשיר זה או אחר, אבל זה עדיין תוסף נחמד.

בכרטיסייה זו תוכלו גם לגשת לכלי מפתחים. למרות שהסמל יכול להיות אינטואיטיבי, אם אתה יודע מספיק על CSS, תגלה ש- “” מאפשר לך לבצע קוד.

לבסוף, דודא מאחסנת את הגרסאות שלך. אם אתה שוגה, במהלך אותה הפעלה, אתה יכול ללחוץ על “בטל” או “עשה שוב” כדי לעדכן את האתר שלך לצורך תיקונים מהירים. לדודה אין היסטוריית גרסאות מלאה כמו Elementor, אך היא עדיין מועילה.

מאפיין חדשני בדודה הוא הערותיו.

בצד ימין של העורך, יש סרגל כלים קטן המאפשר להוסיף ולנהל הערות.

דודא-הערות

אתה יכול לבדוק את יומן התגובות המלא כדי לעקוב אחר עבודת הצוות שלך. זה עוזר אם אתה עובד עם מישהו באתר שלך, וזה ככל הנראה בהתחשב בעורך הקוד.

פאנל דודא

אתה תבלה את רוב זמנך בעבודה עם הפאנל השמאלי. הוא כולל את רוב התכונות של בניית אתרים, אז בואו נתמודד איתן אחת אחת.

הכרטיסייה “עיצוב” מאפשרת לך לשנות טיפוגרפיה והיבטים חזותיים, כגון לוח הצבעים או פריסת האתר. עם זאת, זה מאפשר לך לבצע רק שינויים גלובליים. לבחירות עיצוב ספציפיות, יהיה עליכם להתמודד עם כל חלק בנפרד. עם זאת, לעומת Mobirise, תכונת העיצוב של דודא היא חזקה. אתה יכול לערוך הרבה היבטים, אפילו דברים כמו משקל גופן או גובה שורה.

הכרטיסייה “עמודים” מסבירה את עצמה. אתה משתמש בו כדי לנהל את דפי המשנה של אתר האינטרנט שלך. מה שמדהים הוא שדודה מאפשרת לך לאתר דפים מהכרטיסייה הזו. הוספת גרסאות אתר שונות המבוססות על שפה היא מהירה ופשוטה, כך שלמותגים בינלאומיים עם צ’רטרים מקומיים יהיה קל לעבוד עם דודא.

עם זאת, אם לוקליזציה חשובה לך, קרא את סקירת ה- Voog שלנו. אמנם לא בונה יוצא דופן באופן כללי, אך הוא נהדר לתרגם את אתר האינטרנט שלך.

הכרטיסייה “תוכן” עובדת כמו מנהל קבצים. משם אתה יכול לנהל תוכן שהועלה לאתר שלך, כגון קבצים, תגובות טפסים ומידע עסקי שעשוי להזדקק לו.

הכרטיסייה “להתאים אישית” היא אחת מהתכונות החדשניות של דודא. שם אתה יכול להפוך תהליכים לאוטומטיים על ידי יצירת כללים. בעיקרון, אתה בוחר טריגר, שיכול להיות פשוט כמו אדם שמבקר באתר שלך, ופעולות שמתבצעות כאשר אותו טריגר מתגלה.

התאמה אישית של דודא

מה שעוד טוב יותר הוא שרוב הפעולות שתוכלו לבצע אוטומציה, כמו הצגת חלונות קופצים או התאמה אישית של תוכן בפעם הראשונה ומבקרים קבועים, כבר נבנו על ידי המפתחים. כל שעליכם לעשות הוא לשנות את תוכן מציין המיקום למשהו שמייצג את הארגון שלכם.

הכרטיסייה “הגדרות” מאפשרת לך לערוך נתונים אחוריים. לדוגמה, אתה יכול לשחק עם המטא נתונים של הדפים שלך, לערוך קטעי HTML או לשנות את הודעת השגיאה 404 של האתר שלך.

בהשוואה לבונים אחרים עם כרטיסיות הגדרות, Duda’s מותאמים לעזור למתחילים להבין מה הם יכולים ואינם יכולים לערוך. אין בו כותרות מורכבות או מבנה אינטואיטיבי. זה פשוט מחולק לדברים שאתה יכול לערוך.

הכרטיסייה “יישומונים” היא פשוטה.

דודא-ווידג'טים

זהו קטע להוסיף בלוקים ואלמנטים מקדימה. אתה פשוט גורר אותם לעורך ומשנה את הדף היכן שצריך.

בהשוואה לבונים אחרים, האלמנטים של דודא בשפע ומלוטש, כך שרוב צרכי בניית האתרים יטופלו. כל העומד לרשותכם, החל מ- PayPal כפתורי תרומה ועד קרוסלות תמונה וקטעי המלצה.

לבסוף, יש את הכרטיסיות “חנות” ו”בלוג “. התמודדנו עם מה שהם יכולים לעשות תחת תכונות, אך עדיין רצינו להזכיר שכמו כל החלקים בעורך דודא, הם מעוצבים להפליא.

גם אם זה לא נשמע כמו ההיבט החשוב ביותר, זה הופך את העבודה הקשה לפעמים ליצור אתר אינטרנט לקלה יותר.

נוסף על כל האפשרויות הללו, אתה יכול לבצע עריכות בדף. לדברים כמו חלונות קופצים, באפשרותך להתאים אישית אלמנטים בכמה לחיצות. זה לא מהפכני, אבל זה מייצר זרימת עבודה מיטבית.

קלות שימוש

כל מה שקשור לדודה קל לשימוש. אפילו עורך הקוד נשבר לנתחים בגודל נשיכה.

מה שאנחנו רוצים לציין הוא שדודה קל לשימוש למרות התכונות החזקות שלו. אין הרבה היבטים שאתה לא יכול לשנות כמתחיל, ועם ידע ב- HTML ו- CSS, השמיים הם הגבול.

הסיבה לכך היא שדודה מסודרת ומתויגת היטב. אינך צריך לעבור הדרכות בכדי להבין אילו אפשרויות נכללות באיזו קטגוריה. בנוסף, אפשרויות כגון ביטול וביטול, עריכות בעמוד וממשק גרירה ושחרור מאפשרים זרימת עבודה חלקה..

הדבר היחיד שלא קל לעשות הוא לארגן אלמנטים בדף כפי שאתה מדמיין אותם. כדי למנוע את קוד המבולגן של האתר שלך, אתה יכול רק לערום בלוקים בחלקים שנקבעו מראש בעמוד, כדי לוודא שעיצוב דף הבית האידיאלי שלך יכול להשתלב ברשת לפני שתירשם לדודה..

אם קלות השימוש חשובה עבורך, אך ברצונך לנסות משהו זול יותר, קרא את סקירת Site123 שלנו. אין בו עורך גרירה ושחרור, אך הוא קל לשימוש.

תמיכה

התמיכה של דודא אינה מצטיינת, אך היא עושה את שלה. ישנם יתרונות ועדכונים שונים לתמיכה שלך, בהתאם לתוכנית שאתה רוכש, אבל בואו נדבר על מה שכולם מקבלים.

בתור התחלה, כולם יכולים להשתמש במרכז העזרה של דודא.

מרכז עזרה דודא

שם תמצאו שבע קטגוריות של Q&כמו ומדריכים שיעזרו לכם לנווט בעורך. אם כי מועיל, לא היינו צריכים להשתמש במרכז העזרה מכיוון שדודה נוחה לשימוש.

אם אתה נתקל בבעיה עם הכלי, אתה יכול לפנות למפתחים באמצעות דואר אלקטרוני. זמן התגובה הממוצע הוא כמה שעות בשעות הפעילות של ארה”ב וכיום אחד אם אתה נאבק באמצע הלילה.

אם תשדרג לתוכנית הצוות או הסוכנות, תוכל לפנות לסוכני דודא באמצעות צ’אט או טלפון. בנוסף, כל דוא”ל שתשלח יסומן ויטופל בעדיפות.

התמיכה של דודא היא איתנה. זה מכסה את בסיסיו, אבל אין הרבה חדשנות או שום דבר יוצא דופן להזכיר.

פסק הדין

דודא היא בחירה הגונה עבור כל מי שרוצה להיכנס לרשת. זה מוגבל מבחינת מסחר אלקטרוני, אבל כל עסק או סוכנות קטנים צריכים להסתדר בסדר עם הכלי. בגלל העיצוב היפה, התכונות החזקות וקלות השימוש בו, דודא מדורגת שם עם מיטב בוני האתר שלנו.

אם אתה מעוניין בבלוגים, קרא את המאמר הטוב ביותר שלנו בנושא ספקי אירוח אתרים. לדודה יש ​​תכונה טובה לבלוגים, אך וורדפרס עשוי להתאים טוב יותר למה שאתה צריך. אם זה המקרה, קרא את המדריך למתחילים שלנו לשימוש בוורדפרס ואת מדריך הביניים שלנו לשימוש בוורדפרס.

האם אתה מסכים עם הביקורת שלנו על דודא? אם לא, הקפד להחליק למטה לתגובות והודיע ​​לנו על כך. תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me