סקירה בולטת – עודכנה 2020

סקירה מדהימה

בונה אתרים סולידי שהופך להיות נכון מאוד, באופן מדהים הוא מושלם לאנשים שמעצבים אתרים קטנים יותר או הזקוקים לממשק ידידותי למשתמש. משתמשים מתקדמים יותר עשויים לרצות לחפש במקום אחר, עם זאת, קרא את הסקירה המדהימה המלאה שלנו כדי לגלות מדוע.


בולט הוא בונה אתרים שבולט מהקהל בזכות קלות השימוש בו. זה לוקח את הממשק הרגיל וגרירה ושחרור ומפשיט כמה אפשרויות על מנת לייעל את העיצוב. החברה עדיין בחיתוליה, שנוסדה עוד בשנת 2012. עם זאת, העיצוב המחושב והמחיר הזול שלה זוכה לה בקלות בדרגה בין בוני אתרי האינטרנט הטובים ביותר שלנו..

לפעמים הנוער נותן הקשר למצב העניינים הנוכחי וזה לא יכול להיות נכון יותר כאן. מביא איתו מסחר אלקטרוני עבור כל התוכניות, כמו גם מרכז אפליקציות הכולל שילוב עם תוספות POWr, כל התכונות שבוני אתרים אחרים שומרים לתוכניות ברמה גבוהה.

במהלך הסקירה המדהימה הזו, נדבר על התכונות הללו, ונציג את הדגשים והמלכודות של השירות. אתה יכול להירשם לחשבון בחינם כדי לנסות זאת בעצמך, או להשתמש באחת מהתכניות בתשלום במשך 14 יום לפני שאתה יוצא מהכיס.

ממשק מדהים

לוח מחוונים מדהים

באופן בולט הגדרות הבלוג

חנות אפליקציות מדהימה

הגדרות SEO בצורה מדהימה

קודם

הבא

אלטרנטיבות למדהים

חוזק & חולשות

תכונות

יש כמה מפתיע של תכונות ב- Strikingly בהתחשב בעלות הנמוכה שלה. יש לך גישה למספר כלים לבניית האתר שלך, ניהול באמצעות מכשירי iOS ומערכת תגמולים נדיבה למדי, לאתחל. עבור רבים, תכונות אלה עשויות להשתנות, אך הן עדיין משפרות את החוויה באופן שמעטים מבוני אתרים אחרים יכולים להתחרות בה.

לבניית האתר שלך, Strikingly מציע מצב “מיידי”. תכונה זו מסתכלת בדף הלינקדאין או הפייסבוק שלך ובונה סביבו אתר. זה דומה מאוד לדולפין של ג’ימדו (קרא את סקירת ג’ימדו שלנו) בכך שהוא מחפש מידע במדיה החברתית שלך ומזמין אותו באתר אינטרנט. לא כולם יכולים לנצל את הפיצ’ר הזה, אבל אתרים אישיים יכולים לעלות איתו במהירות.

באופן מדהים אתר לחיצה אחת

לכל משתמש יש גישה לחנות האפליקציות ברגע שאתר מופעל. אמנם לא חזק כמו חנות האפליקציות ב- Weebly (קרא את סקירת ה- Weebly שלנו), אך עדיין ישנן אפשרויות רבות. כלים כמו כרטוס Eventbrite ואינטגרציה של PayPal עוזרים לשקעים של מסחר אלקטרוני, בעוד מפות Baidu עוזרות לעסקים מקומיים.

אם כבר מדברים על מסחר אלקטרוני, כל אתר יכול לרשום מספר מוצרים. יש מגבלות על תוכניות לא יקרות, אך זו עדיין תכונה שראינו ממעט מאוד בוני אתרים. באופן תומך תומך רק במוצרים פיזיים מחוץ לשער, אך עדיין מרשים בהתחשב במחיר.

אם אתה רוצה להציע הורדות דיגיטליות, אתה יכול לעשות זאת אך זקוק לתוסף צד שלישי. POWr היא חנות אפליקציות המיועדת לבוני אתרים ומציעה מגוון רחב של תוספים עבור Strikingly. יש תוספת להורדה דיגיטלית בחינם שתוכל להתחיל בעבודה אם אתה מחפש לעבור בדרך זו.

אינטגרציה חזקה להפליא

בדרך כלל, לא היינו נוגעים במערכת תגמולים של אף אחד מבניית אתרים, אך באופן מדהים זה כל כך טוב שעלינו להצביע על כך. אתה יכול להרוויח בקלות מנוי Pro לשנה או יותר מבלי לשלם אגורה. פשוט חבר את חשבון הלינקדאין שלך וסנכרן את אנשי הקשר שלך בדוא”ל ותוכל להרוויח עד שנת שירות בחינם. אתה יכול גם להשתמש בקישור הפניה, תוך מתלה בחודש של Pro עבור כל הרשמה שאתה יוצר.

סקירה כללית של תכונות מדהימות

לוגו מדהיםwww.strikingly.com

החל מ- 800 דולר לחודש כל התוכניות

עיצוב

ערכות נושא מוקדמות

יוצר טפסים
טפסים של גוגל

עורך HTML
תוכניות פרו בלבד

תמיכה בפורום

גלריה לאמנות וקטורית

שמע

וידאו HD

שימושיות

גרור ושחרר ממשק

עורך SEO

תמיכה בנייד

מרכז יישומים

תמיכה בבלוגים

תמיכה במסחר אלקטרוני

עורך עמוד
תוכנית פרו בלבד

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

תוספות

תעודת SSL

שם דומיין

קרדיטים של מודעות

סקירת אתרים

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכות וידאו

הדרכות טקסט

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

באופן מדהים הוא מאוד לא יקר בכל רחבי הלוח. מערך התוכניות הצנוע של שלוש העניינים מסתיים במקום בו מרבית בוני אתרים אחרים מתחילים את העקומה שלהם. בעוד שתכונות מסוימות, כמו היכולת למכור מוצרים, עוברות את כל שלושת התוכניות, כמות מוגבלת של אפשרויות עיצוב עשויה להשאיר אותך מרגיש שאתה לא שווה את הכסף שלך.

תוכנית בחינם מביאה את מחיר הכניסה לבניית אתרים טיפוסי. אתה מקבל תת-דומיין בחינם strikingly.com, אתרים בחינם ללא הגבלה ורוחב פס של 5 ג’יגה-בתים. מה שמבדיל בין תוכנית זו זו היכולת למכור מוצרים. בטח, אתה יכול לרשום רישום יחיד בלבד, אבל זה רחוק ממה שמציעים בוני אתרים אחרים, אפילו עם כמה תוכניות בתשלום.

התוכניות המוגבלות דומות באופן מפתיע לתוכניות החינמיות. ההבדל הגדול ביותר הוא שאתה יכול לחבר דומיין משלך לאתר, או סתם להשיג דומיין בחינם מלהיות מדהים כשאתה משלם עבור שנה מראש. אתה יכול לבנות אתרים בחינם ללא הגבלה כמו גם שני אתרים מוגבלים. זוג החללים הנוספים הללו מעניקים לך חמישה מוצרים לעומת רוחב פס חודשי אחד ו -50 ג’יגה-בייט.

סיום ההרכב הן תוכניות פרו. כאן תוכלו לבנות אתר מתאים, כאשר כל המותגים המדהימים מופשטים, רוחב הפס ללא הגבלה ותמיכה בעד 300 מוצרים בחנות שלכם. תהיה לך גישה גם ל- HTML / CSS / JavaScript בהתאמה אישית, כלומר תוכל לשבור את התבנית של בונה האתר.

תוכניות מקצוענות חושפות סוגיות בהנפקות הזולות. לדוגמה, למדהים יש מרכז אפליקציות, אך חלק מההצעות מוגבלות למשתמשים מקצוענים. בנוסף, כל תוכנית שאינה מקוונת מותרת רק אתר אינטרנט בודד, מה שהופך את תהליך העיצוב למעט מסורבל.

באופן מדהים זה לא יקר, אבל יש מגבלות רבות מדי אם אתה לא הולך עם תוכנית Pro. זה בולט במיוחד עם מגבלות העמודים. בוני כמו Wix (קרא את סקירת Wix שלנו) מציעים עמודים ללא הגבלה, אפילו בתוכניות חינמיות. הצעת ספירת דפים מוגבלת תועיל מאוד להבדיל מהשמירה של דפים נוספים עבור הרובד העליון.

זה לא אומר שאתה לא יכול לבנות אתר. מלונות, מסעדות או כל מספר אחר של עסקים יסתדרו בסדר עם עיצוב עמוד בודד. עם זאת, ההגבלה עדיין קיימת ובהחלט צריכה להיות משהו שאתה מחשיב אם אינך מתכוון לשלם את פרמיית ה- Pro. אם אתה חושב שתפיק תועלת משדרוג, אתה יכול לנסות זאת ללא סיכון למשך 14 יום.

עיצוב & כלים

כאמור, משתמשים שאינם מקצוענים יצטרכו לבנות אתר עמוד בודד. למרבה המזל, Strikingly מוגדר כדי לאפשר לך לבנות את הדף היחיד בצורה הטובה ביותר. נושאים וכלים מובנים דוחפים אותך לעבר עמוד ארוך ורחב שלמרות מגבלותיו, עדיין נראה נהדר.

כמו לרוב בוני אתרים, תתחיל עם תבנית. באופן מדהים יש מבחר טוב, אם כי לא מאסיבי, כדי להתחיל. החלק הטוב ביותר בתבניות אלה הוא שלא תצטרך לקרוע אותן לגזרים כדי להתחיל לבנות. הם פועלים באופן מלא מחוץ לשער, ואתה פשוט צריך להסתובב ולהוסיף אלמנטים חדשים כדי ליצור את האתר שלך.

תבניות מדהימות

לאחר שתבחר נושא, תנחת בעורך. זהו ממשק גרירה ושחרור טיפוסי, המאפשר לך להזיז במהירות אלמנטים סביב הדף על ידי גרירת העכבר. אבל אתה לא יכול פשוט לגרור שום דבר, לשום מקום. עבור החלקים השונים שלו, באופן מדהים משתמש באחד משלושה פריסות ותוכלו לגרור רק אלמנטים בתוך העמודה בה התחיל.

הגדרות פריסה מדהימות

סעיפים הם הדרך בה אתה בונה דף. אתה יכול להוסיף קטע חדש מסרגל הכלים השמאלי ולגרור אותם לפי הסדר הרצוי. כאן תוכלו להוסיף בלוג, עדכון חברתי או טופס יצירת קשר. תוכל גם להשתמש בקטע “חנות אפליקציות” כדי לגלוש ברשימת התוספות של צד ג ‘לאתר שלך.

חנות אפליקציות מדהימה

בחנות האפליקציות תוכלו למצוא את Disqus, Google Forms, Pinterest, EventBrite ועוד. אין מגוון של אפשרויות, אך עדיין מספיק כדי להפוך את זה למרכז האפליקציות הבנאדי. לתכניות בחינם תהיה גישה לכל דבר פרט ל- MailChimp, HTML מותאם אישית ו- ECWID, כולם שמורים רק לתוכניות Pro.

מחוץ לחלקים יש לך כמה אפשרויות אוניברסאליות לאתר שלך בתוך חלונית הסגנונות. זה כולל את צבעי המותג שלך, ערכת צבעים אוניברסלית לאתר שלך ואת הגופנים עבור כל חלק. אתה יכול גם לנסות נושאים חדשים ישירות בממשק מבלי לאבד את העבודה שלך או לשלוח את העיצוב החדש בשידור חי.

הגדרות אתר אוניברסליות להפליא

בכרטיסיית ההגדרות תוכלו למצוא מידע בסיסי באתר כגון השם ותיאור המטא, כמו גם ניתוח לתצוגות העמוד שלך. משתמשי המקצוענים יכולים גם להוסיף כאן דפים חדשים ולהזמין משתפי פעולה לעבוד באתר. בכרטיסייה “מתקדם”, תוכלו למצוא גם קטע SEO, בו תוכלו לשלוח ל- Google את כל המידע הראוי לאינדקס של הדף שלכם..

אזור העיצוב של Strikingly מרגיש די מוגבל מחוץ לשער. שלוש אפשרויות הפריסה וטווח המקטעים המצומצם נראים תחילה כמו מערך תפל למדי. עם זאת, בפועל, כלים מעטים אלה מובילים לכמות אדירה של אפשרויות. זהו עורך חזק במיוחד שלא מכה את התהליך עם יותר מדי אפשרויות מיותרות.

קלות שימוש

מה שמדהים את הידיים הוא אחד הקלים ביותר לשימוש בוני אתרים שם בחוץ. היא מנהלת מערכת סגורה עם כמות מוגבלת של אפשרויות, תוך הצגת טונות של אפשרות. אין לך הרבה מה לעשות כדי להשיג אתר נהדר, וכל זאת מבלי לוותר על פונקציונליות כלשהי.

זה די אינטואיטיבי, אבל לוח האפשרויות הקטן של מדהים מגדיל את הכוח תוך שמירה על קלות השימוש. אתה משתמש בקטעים לבניית העמוד שלך, וכל אחד מהם כולל כמה אפשרויות פריסה שונות. יש שלוש המוצעות על ידי Strikingly, אבל אתה יכול ליצור משלך גם עם כלי מיקום וגודל.

לשינויים רחבים, התפריט בצד שמאל מטפל בכל העבודות. אתה יכול להוסיף קטעים חדשים כאן, ולגרור את החלקים הקיימים כך שהכל בסדר. הכל יושב זה על גבי זה, ומייצר תהליך עיצוב ליניארי שלא דורש יותר מדי ידע כדי להגיע נכון.

באופן מדהים הגדרות קטע

חלקים מטפלים בכל תוכן האתר שלך. אתה יכול להתאים צבעים וטקסטים אוניברסליים בתפריט הסגנונות, אבל הלב האמיתי של העיצוב טמון כאן. לדוגמה, אתה יכול להוסיף אפליקציה מחנות האפליקציות פשוט על ידי גרירת המקטע לדף. משם, זה עניין למצוא את מה שאתה רוצה ולהתקין אותו.

זה עובר גם לבלוגים ולחנויות. לשני האזורים הללו יש קטעים משלהם שנכנסים איפשהו בדף. אתה עורך את המוצרים שלך או את הפוסטים שלך מהקטע עצמו במקום להשתמש בממשק של backend כמו WordPress או Shopify.

באופן בולט הגדרות הבלוג

עם זאת, קטעים מעלים גם את האזהרה של כל הסדר. כאמור, משתמשים שאינם מקצוענים מוגבלים לאתר של עמוד בודד. אמנם זה בהחלט עוזר לנוחות השימוש, אך זו אינה תצורה אידיאלית. יהיה לך זמן פשוט יותר לבנות את האתר שלך, כן, אך יתכן שזה לא בדיוק איך שאתה רוצה אותו.

אף על פי כן, קשה להתעלם מהעורך של Strikingly. זהו עיצוב נוזלי שמאפשר לך להיפטר בבניית האתר שלך בלא מעט טרחה. אין כמות מדהימה של אפשרויות או אלמנטים להפחדת המתחילים החדשים, וכל זאת תוך שמירה על הכוח של בונה אתרים מלא.

תמיכה

באופן מדהים יש מערך חזק של תמיכה DIY באמצעות פורום הידע והרעיון. ישנם מדריכים כמעט לכל דבר, כאשר הפורומים זמינים לכל שאלה נוספת. עם זאת, בנושאים טכניים, באופן מדהים עשוי להפיק תועלת ממגוון רחב יותר של אפשרויות ליצירת קשר.

עם זאת, עם בסיס הידע, באופן מדהים יש לא מעט מאמרים, אפילו יותר מאשר בוני אתרים אחרים. קיימות הדרכות בסיסיות כמו חיבור הדומיין שלך או שימוש בבונה, אך גם הדרכות נישה נוספות קיימות. לדוגמה, מצאנו מפרט מדויק להעלאת תמונות, הטמעת סרטונים לאתרים מבוססי סין ואפילו רישומים על מדיניות הפרטיות של Strikingly.

בסיס ידע מדהים

בסיס הידע צובר משיכה על פני אפשרויות כמו GoCentral (קרא את סקירת GoDaddy GoCentral שלנו) בעזרת מדריכי פתרונות לבעיות. בוני אתרים רבים פשוט מוסיפים הדרכות לבסיס הידע, עם מעט מידע ללא מידע למשהו משתבש. להפך, ל- Strikingly יש רשימה רחבה של נושאים לפתרון בעיות, החל מאירוח סיני ועד לתיקון שגיאות בהעלאת קבצים.

מדריך לפיתרון בעיות מדהים

כולל באופן מרשים רשימה של סרטי וידיאו מתחילים, כדי שתוכלו להגיע לבניין. אלה למעשה מועילים למדי, אפילו עבור בעלי ניסיון מסוים עם בוני אתרים. 43 הסרטונים השונים ינחו אותך בכל היבט של הקבלן והשירות, אפילו מכה בתנאי השירות ומשדרג לתכנית גבוהה יותר.

סרטוני מתחילים מרשימים

אתה יכול להשתמש בפורומים המדהימים כדי לשאול שאלות נישה, אבל זה לא נראה אידיאלי. אף שמדובר בממשק שמיש, הקהילה אינה פעילה במיוחד. במהלך כתיבת סקירה זו, הייתה בדף הראשון של הנושאים רק שאלה בעלת תשובה אחת, עם תשובות מלאות לאורך כל הדרך. חברי התמיכה המדהימים עונים לנושאים מעת לעת, אך זה נראה כמו הדרך הפחות אידיאלית לתמיכה.

אם כל השאר נכשל, אתה יכול ליצור קשר בצורה מדהימה. זה פשוט טופס, ללא שום דרך אחרת ליצירת קשר. בזמן שצ’אט חי יעבור דרך ארוכה, היעדר אפשרויות הקשר של Strikingly פוגע הרבה פחות מבונים אחרים. בסיס הידע מכסה כמעט הכל, כלומר רק בחלק קטן מהמקרים תצטרך לפנות ישירות לתמיכה.

פסק הדין

קשה שלא להמליץ ​​בצורה מרשימה בגלל כמה דברים זה מתקין. עם זאת, בסופו של דבר, הפלטפורמה אינה מיועדת לכולם. להיות מוגבל לעיצוב עמוד בודד הוא מס גדול מדי עבור רבים, למרות נקודת המחיר הנמוכה. מי שזקוק לעיצוב מעורב יותר יהיה טוב יותר עם Wix או Weebly.

עם זאת, ייתכן שתמצא בית טוב עם Strikingly. זה לא יקר, קל לשימוש, והכי טוב, מלא בתכונות. תקבל תוכנית חזקה, שתתאים לסחר אלקטרוני, תמיכה בבלוגים ומרכז אפליקציות, וכל זאת תוך כדי שמירה על שיעורי בוני אתרים אחרים.

אתה יכול לנסות את השירות בעצמך באמצעות תוכנית חינמית, או להירשם ל- Pro עם ניסיון למשך 14 יום.

אם אתה רוצה לבנות עם פלטפורמה כמו וורדפרס, אתה יכול לבדוק גם את ספקי האירוח הטובים ביותר שלנו.

מה אתה חושב על בצורה מדהימה? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map