סקירה של ג’ימדו – עדכון 2020

סקירה של ג’ימדו

ג’ימדו הוא אפשרות סולידית עבור רוב האנשים המחפשים לבנות אתר משלהם. יש בו שפע של אפשרויות, מבחר נחמד של ערכות נושא ותמחור הוא סביר גם. עם זאת, התמיכה היא מעט שרוך במקומות; קרא את סקירת ג’ימדו המלאה שלנו לכל הפרטים.ג’ימדו הוא בונה אתרים המותאם לאנשים שרוצים אתר נהדר למראה במהירות. העורך ידידותי למשתמש הופך את בניית האתר שלכם מאפס לרוח, ואילו ה- Dolphin AI האינטליגנטי יכול להרכיב עבורכם משהו תוך דקות ספורות. לא משנה את השדרה, ברור שבונה האתר מתמקד במהירות.

קלות השימוש הזו עדיין מרוויחה את ג’ימדו במקום מבין בוני האתר הטובים ביותר, אך סוגיות מסוימות מעכבות אותו מלהפוך את הרמה העליונה. אתה הולך לבזבז קצת יותר בממוצע על תכונות שאולי אינך זקוק לו, מה שהופך את זה לפיתרון בעלות מעט יותר גבוה תלוי בתוכנית שלך.

במהלך הסקירה הזו של ג’ימדו, נתייחס לשיאים והנפילות של שירות זה. נדבר על פיצ’רים, תמחור, עיצוב, קלות שימוש ותמיכה, צלילה עמוק אל תוך מה שנמצא נכון ועל מה הוא יכול לעבוד עליו.

אם אתה מעדיף לקפוץ על האקדח ולנסות בעצמך את ג’ימדו, אתה יכול להירשם לחשבון בחינם ולהגיע נכון לבנייה. עם זאת, הקפד לקרוא את סיום סקירה זו כדי ללמוד על שדרוג לתכנית בתשלום.

ממשק ג'ימדו

רקע וידאו של ג'ימדו

הגדרות ג'ימדו סיו

הגדרות מסחר אלקטרוני של ג'ימדו

הגדרות הבלוג של ג'ימדו

קודם

הבא

אלטרנטיבות לג’ימדו

חוזק & חולשות

תכונות

ג’ימדו פשוט למדי מבחינת התכונות. מחוץ לרשימת האלמנטים והבונה עצמו, משתמשים מסוימים אפילו לא יודעים מה עוד יש לג’ימדו להציע. התכונות פועלות בעיקר ברקע, ואף על פי שהן אינן נוצצות, הן עדיין מציעות ערך רב לאתר שלך.

כל האתרים מוצפנים עם תעודת SSL, יתרון עצום במיוחד עבור חנויות מסחר אלקטרוני. תעודת SSL מצפינה את כל המידע שנשלח לאתר האינטרנט שלך וממנו, הכרח אם אתה מתכנן לאסוף משהו אישי. זה נותן למשתמשים שקט נפשי, אך גם מסייע לדירוג גוגל מכיוון שמנועי חיפוש ודפדפני אינטרנט רבים מזהירים משתמשים שנוחתים באתרים לא מאובטחים..

תעודת ssl של ג'ימדו

גם אתרים שאינם מסחר אלקטרוני ייהנו מתעודה. ג’ימדו מאפשר לך ליצור טפסים ליצירת קשר באתר שלך ישירות בתוך העורך. אישור יצפין דברים כמו שמות וכתובות דוא”ל בנוסף למספרי כרטיסי אשראי, כלומר אתה מוגן מפני גניבת מידע בזמן שהנתונים עוברים.

בונה טפסים של ג'ימדו

בלוגים הם חלק גדול מכל בונה אתרים וג’ימדו אינו יוצא מן הכלל. אתה יכול ליצור בלוג מן המניין או פשוט לתקוע אחד באתר קיים. עם זאת, ג’ימדו מאפשר לך גם ליצור אזורים המוגנים באמצעות סיסמה, כלומר משתמשים אחרים יכולים להיכנס ולבלוג אם תרצו כותבים תורמים.

ג’ימדו אינו מציע מרכז אפליקציות, אך ישנן דרכים לשלב יישומי צד ג ‘עם הבונה. מגוון שירותים שונים תואמים, כולל Tidio Live Chat, כרטיסים ל- Eventbrite ואינפוגרפיה של Infogr.am. זה בהחלט מצחיק את הלהיט של שום מרכז אפליקציות, ומספק עוד כמה כלים לבניית האתר שלך.

שילובים אלה הם נקודת המכירה האמיתית של ג’ימדו. הקבלן עצמו קל מאוד לשימוש, אך אינו מיוחד כאשר הוא מתקיים מול בוני אתרים אחרים. עם זאת, גישה לרשימת כלים זו היא המייחדת את ג’ימדו, ומאפשרת לך להשתמש בקטעי תוכנה רבי עוצמה באתר האינטרנט שלך. בעוד שבוני אתרים אחרים עשויים להחזיק כלים שמבצעים פונקציות דומות, מעטים מציעים את הפתרונות האידיאליים לבניית האתר שלך כמו זה.

סקירה כללית של תכונות ג’ימדו

לוגו גwww.jimdo.com

החל מ- $ 750 לחודש לכל התוכניות

עיצוב

ערכות נושא מוקדמות

יוצר טפסים

עורך HTML
תוכנית פרו בלבד

תמיכה בפורום

גלריה לאמנות וקטורית

שמע

וידאו HD

שימושיות

גרור ושחרר ממשק

עורך SEO

תמיכה בנייד

מרכז יישומים

תמיכה בבלוגים

תמיכה במסחר אלקטרוני

עורך עמוד
תוכנית פרו בלבד

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

תוספות

תעודת SSL

שם דומיין

קרדיטים של מודעות

סקירת אתרים

תמיכה

מרכז עזרה

פורום
1

צ’אט חי

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7
1

הדרכות וידאו

הדרכות טקסט

שונות

תוכנית חופשית

מחיר

ג’ימדו מציע תמחור זול יותר מרוב בוני אתרים אחרים. תוכנית ה- Pro, למשל, נכנסת הרבה מתחת לרוב התחרות. אולם מעל לכל זה העלויות קופצות משמעותית. בעוד שמחיר תוכנית עסקית בהחלט מוצדק, תוכנית בין השניים תעשה דרך ארוכה בכדי לגרום למערך זה להרגיש מעוגל יותר.

אולם החל מהתכנית החינמית, זה בדיוק בערך מה שאתה מצפה. אתה מקבל תת-דומיין בחינם מג’ימדו, מודעות שטח אחסון מוגבלות ומג’ימדו באתר שלך. למען האמת, אתה מקבל את אותם מפרטים בדיוק כמו תוכנית חופשית ב- Weebly (קרא את סקירת ה- Weebly שלנו). זה לא מרגש, אבל מספיק כדי שתתחיל לעבוד.

תוכניות המקצוענים הן היכן שאתה יכול לבוא משלך באמצעות בונה אתרים זה. המודעות נחתכות, ואתה מקבל תחום חינם בשנה הראשונה. במחיר, גם המפרטים מרשימים למדי, ומציעים רוחב פס של 10 ג’יגה-בתים ואחסון של 5 ג’יגה-בייט. תוכניות דומות עם בוני אתרים אחרים בדרך כלל יושבות 10 דולר ומעלה לחודש, כך שיש בהחלט חיסכון.

לאחר מכן הדברים מתחילים להתפרק. תוכניות עסקיות מציעות ערך רב לכספך, אך אינן מקפידות על בונים אחרים. לדוגמה, רוחב פס בלתי מוגבל ו -10 ג’יגה-בייט באחסון ב- Wix (קרא את סקירת ה- Wix שלנו) נכנסים ל -14 דולר בלבד לחודש. אמנם יש לך פחות שטח אחסון, אך אתה מקבל נקודות זכות בחינם למודעות ויישומים נוספים.

עם זאת, התוכנית העסקית מציעה לך חנות מקוונת, מה שגורם למחיר להרגיש די מתאים. חנות מקוונת ב- GoDaddy GoCentral (קרא את סקירת GoDaddy GoCentral שלנו) היא למעשה אותו מחיר. הנושא האמיתי כאן הוא הדלתא בין תוכניות פרו לעסקים.

אם אתה רוצה יותר אחסון ורוחב פס, אתה נאלץ לשלם עבור חנות מקוונת גם אם אינך זקוק לה. הוספת תוכנית באמצע שיושבת כמה דולרים זולים יותר בחודש תסייע במיגור המערך הזה לא מעט.

בסיום הרשימה תוכניות פרימיום. רוב האנשים צריכים להירתע מכל אלה ככל האפשר. תמורת 10 $ הנוספים לחודש, יש לך גישה לתמיכה ב- VIP וביקורת אתרים בחינם (אם באמת תוכל לקרוא לזה בחינם). אין מעט תמריץ למזלג על המטבע הנוסף תמורת ערך כה קטן נוסף.

מלבד תכנית הפרימיום, כל המחירים מרגישים מוצדקים למדי. תוכניות חינם ופרו מעולות ותוכניות עסקיות מציעות שפע של תכונות נוספות. אף על פי כן, ג’ימדו מפספס מאוד דרך לקשור את שני העולמות הללו יחד, והוספת תוכנית חמישית תעשה דרך ארוכה בכדי לגרום למערך להרגיש יותר סולידי.

עיצוב & כלים

לג’ימדו יש עורך די אינטואיטיבי, כזה שמרוויח לו ציון מושלם בקטע הבא. זה גם די חזק, מלא באלמנטים שונים לבניית הדף שלך. היעדר אפשרויות תבנית פירושו שסביר שתעבוד יותר רגליים, אבל זה לא מאכזב מדי כמה קל להשתמש בג’ימדו להשתמש.

העורך אינטראקטיבי לחלוטין. בוני אתרים רבים משתמשים במונח “גרור ושחרר” אך זה לא בדיוק מה שקורה כאן. אתה מתקשר ישירות בדף האינטרנט, מעביר, משנה את גודלו ומוסיף אלמנטים בדיוק במקום שאתה רוצה אותם. לאחר שתגדיר את הדף שלך, תוכל לגרור ולשחרר היבטים שונים באתר שלך, אך תהליך הבנייה עצמו נעוץ בהוספת אלמנטים חדשים מרשימה.

ג'ימדו להוסיף אלמנט

עם זאת, היו לנו כמה בעיות בשימוש בעורך. לדוגמא, העמסנו את הנושא של חנות ברצלונה כדי לנסות ולהקים חנות חולצות מקוונות משלנו. התבנית משתמשת בתמונות בסמוך לתחתית העמוד כאמצעי ניווט אחד. עם זאת, כאשר לחצנו להוסיף קישור, הוא לא התחבר וקיבלנו הודעת שגיאה.

ג'ימדו קישור שבור

מסתבר שהקישורים מתים כשאתה טוען את הנושא ועליך לערוך את האלמנט בכדי להוסיף קישור בפועל. זו לא בעיה של קלות שימוש באותה מידה שמדובר בבעיית עיצוב. הנושאים נראים נהדרים, עד כדי כך שקל לקחת אותם לאתרים פונקציונליים. עם זאת, אין הם מתכוונים שתעבור הרבה עבודה בכדי לגרום לאתר לעבוד כמו שאתה רוצה.

אולי זו הסיבה שיש מבחר מצומצם של אלה. ג’ימדו מציע בערך 15 בערך מהשער, עם אפשרות להתחיל גם מאפס. מכיוון שעורך ג’ימדו קל כל כך לשימוש, התחלה עם תבנית ריקה עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר. תימנע מנושאים כמו זה שתואר לעיל ותביא לאתר שלך להיראות כמו שאתה רוצה.

תבניות ג'ימדו

לג’ימדו יש לא מעט דברים שקורים בתוך העורך שהופכים את זה למדי לשימושי. תכונות כמו עורך תמונות מובנה, שילוב טפסים ליצירת קשר ועמודות הניתנות לשינוי ניתן להרבה כלים לבנייה. עם זאת, היעדר מרכז אפליקציות סוגר את התועלת לצורכי נישה נוספים.

עורך תמונות ג'ימדו

זה טרנד שראינו מכמה בוני אתרים, כמו SquareSpace (קרא את סקירת SquareSpace שלנו) שגורם גמישות רבה. מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל, ובעוד שיש המון אפשרויות, לא תוכל לבנות למשהו מחוץ לגבולות שקבע ג’ימדו. לכל בונה אתרים יש הגבלות במידה מסוימת, אך הרמה כאן עולה בהרבה על אפשרויות אחרות כמו וורדפרס.

לרוב האתרים, צריכה להיות מעט בעיה. תיקים אישיים, מוזיקאים, צלמים ועסקים מקומיים יוכלו כולם ליצור אתר פונקציונאלי ונראה עם ג’ימדו. עם זאת, אם אתה מחפש משהו קצת יותר אינטנסיבי, יתכן שלא יהיו לך הכלים לבצע אותו כראוי.

כל יישומי צד ג ‘מגיעים דרך POWr Plugins, שירות המציע מגוון כלים, אך לא באותה רמה של וורדפרס. תוכלו למצוא דברים כמו טיימר ספירה לאחור, לחצן PayPal ודפי נחיתה קופצים שכולם מועילים, אך לא באותה רמה כמו כמה בוני אתרים אחרים.

קלות שימוש

אתה יכול ליצור אתר עם ג’ימדו בלחיצה אחת. זה נשמע כמו ביטוי גבינה, אבל זה נכון כאן. מדף הבית, פשוט לחץ על “התחל עכשיו” ויצאת למירוצים. ההתחלה המפתיעה למעשה הוציאה אותנו משמר במהלך הסקירה הזו והיינו צריכים לבצע מסלול אחורי לצילומי מסך.

דף הבית של ג'ימדו

ישנן שלוש אפשרויות להתחיל לבנות: אתר, חנות או בלוג. לאחר שבחרת נכון, אתה יכול לאפשר לג’ימדו ליצור את האתר מתוך כמה שאלות או לצלול היישר לעצמך. המערכת האוטומטית (המכונה ג’ימדו דולפין) תשאל אותך כמה שאלות לגבי תוכן האתר שלך ותייצר נקודת התחלה שתוכל לעבוד ממנה.

בחירת אתר ג'ימדו

תקבל אתר פונקציונלי לחלוטין מדולפין, אך עדיין עדיף לבצע ציוצים נוספים בעורך. יש להודות שדולפין קצת מצמרר, מכיוון שהוא יחפש את שמך באופן מקוון וינסה לאסוף את כל המידע אודותיך. זה מועיל, אבל גם די מעורער.

ג'ימדו דולפין

למעשה, כנראה שעדיף להימנע לחלוטין מדולפין מכיוון שעיצוב האתר שלכם קל למדי לבדו. כאמור בסעיף לעיל, ג’ימדו הוא ממשק אינטראקטיבי לחלוטין, עד כדי כך שכל רכיבי העיצוב באתר שלך מוגדרים בדף האינטרנט עצמו..

במובנים מסוימים זה קצת חרב פיפיות. לאחר שיש כל כך הרבה אלמנטים הניתנים לעריכה בחלל כה קטן הופך את השימוש הראשוני בג’ימדו למדהים למדי. אף על פי כן, לאחר שביליתי קצת זמן עם העורך, קשה לדמיין את השימוש בשום דבר אחר. אין שום שאלה היכן נמצאת תכונה מסוימת מכיוון שאתה פשוט יכול פשוט לעכב עליה ישירות בדף האינטרנט.

אם יש שאלה לגבי מה שעושה תכונה מסוימת, ג’ימדו כולל הפניה מהירה לכל כלי. הוא יספק תיאור קצר של מה שהאלמנט עושה, וכן קישור למאמר מקיף יותר במרכז התמיכה.

ג'ימדו עזרה

ג’ימדו יכול להיות מעט קשה לשימוש כשאתם קופצים פנימה. עם זאת, הוא הופך לאחד הממשקים האינטואיטיביים יותר בחוץ ככל שהזמן מתקדם. בעוד שלכל בנאי אתרים יש עקומת למידה, זה מרגיש נמוך במיוחד ומשתלם הרבה יותר מהר מאשר לרוב המתחרים. בהחלט יש מקום לשיפור, אך ברור שג’ימדו הוא אחד הבונים הקלים ביותר שיש שם.

תמיכה

לג’ימדו יש אחד ממרכזי התמיכה הטובים ביותר שראינו מבין בוני אתרים אלה. זהו ממשק נקי וקל לשימוש עמוס במידע על הפעלת האתר ותחזוקתו. עם זאת, להשיג כמה ג’ימדו יש כמה סיבוכים.

אולם, החל ממרכז התמיכה, יש לך גישה למסך-כתבות של מאמרים, המתמקדים בעיקר בשימוש בבנאי ג’ימדו. ישנם מעט מאוד נושאים שסביב התמיכה, כמו הגדלת מגבלת הזיכרון. מרכז התמיכה דומה יותר למרכז הדרכה, מכה בחלקים העיקריים של הפעלת אתר כמו אינדקס של גוגל.

מרכז התמיכה בג'ימדו

אבל זה לא יותר מדי בעיה. שלא כמו אירוח אתרים טיפוסי, ג’ימדו וכל שאר בוני האתרים הם מערכות סגורות, כלומר יש מעט מאוד להתעסק איתם בדרך הטכנית של אתר. רוב הבעיות שעולות בסופו של דבר יהיו לצידו של ג’ימדו, וספק אם לא תדע שהם קורים.

רוב מה שתזדקק לו יגיע דרך מרכז התמיכה, גם אם השם קצת מטעה. מאמרים מפורטים מאוד, מתאימים לצילומי מסך והנחיות שלב אחר שלב. לרבים מהנושאים יש גם סרטונים נלווים, מה שהופך הדרכות מורכבות כמו הקמת דף “בבנייה” להרבה יותר פשוטות..

מאמר תמיכה בג'ימדו

בכל בעיה טכנית, עליך ליצור קשר עם ג’ימדו. עם זאת, זה בהחלט לא תהליך אידיאלי. בניית האתרים מציעה תמיכה בדוא”ל רק באמצעות טופס יצירת קשר, מה שמאפשר לתהליך תמיכה מגושם. זו הדרך היחידה להשיג את ג’ימדו, למעט אלה עם תוכניות פרימיום שמקבלים קו ישיר לתמיכה.

טופס יצירת קשר עם ג'ימדו

מרכז התמיכה עצמו טוב למדי, אך מתמקד יותר בבניית וגדל האתר שלכם במקום לפתור אותו. בכל בעיה, פנייה לג’ימדו היא הכרחית, אך התהליך המסורבל פירושו שייתכן שהנושאים שלך יתארכו זמן רב יותר ממה שאתה רוצה.

צ’אט חי פשוט יקל על כל הבעיה. במצבו הנוכחי קשה להתעלם מהתהליך המגושם שג’ימדו קיים. צורת קשר טובה יותר תגרום למרכז התמיכה להיראות טוב יותר, אך כפי שהיא נראית, אף אחד מהם אינו אידיאלי.

פסק הדין

ג’ימדו הוא בחירה מצוינת עבור בונה אתרים. יש לך גישה לרשימה גדולה של כלים מההתחלה, עם שילוב ביישומים כמו לוח השנה של Google ו- Eventbrite. השדרוג הראשוני הוא די זול, אך תשלמו מעט יותר מבונים אחרים אם אתם זקוקים לתכנית חזקה יותר.

מי שמחפש בניית אתרים מהירה שיכולה להביא אותך לרשת תוך דקות ספורות, בהחלט צריך לשקול את ג’ימדו. זה קל לשימוש אם אתה מתחיל מהתחלה, אך ה- Dolphin AI מבטיח שתוכל להתחבר לאינטרנט בלי לעבוד כמעט ללא רגליים..

בנוסף, תוכלו להסתכן ב- CMS כמו WordPress באמצעות מארח אינטרנט. עיין ברשימה שלנו עם ספקי האירוח הטובים ביותר לקבלת מידע נוסף על מעבר למסלול זה.

מה אתם חושבים על ג’ימדו? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map