ביקורת בונה אתרים 1 ו- 1 – עודכנה 2020

1&סקירה של בונה אתרים

קשה מאוד לשימוש, ה- 1&בונה אתרים 1 מנסה יותר מדי לעשות הכל. עם זאת, זהו כלי טוב, אם אתה יכול לבטל את חווית המשתמש, ומציע תמחור הגון. עיין בסקירה המלאה שלנו על שירות מעניין זה.

1&1 הוא ספק אירוח אתרים שמקורו במונטבאור, גרמניה. למרות שזה לא ממש הצליח להקטין את המדריך הטוב ביותר שלנו לאירוח אתרים, החברה עדיין הייתה בשימוש זה זמן מה, שנוסדה עוד בשנת 1988.

לאחרונה עדכן את רשימת השירותים כך שיכלול בניית אתרים. למרות חוסר הקלות בשימוש קשה, הקבלן משלב בין כמה מבוני האתרים הטובים בשוק תחת קורת גג אחת. יש בו שלל אפשרויות ותכונות.

במהלך 1&סקירה של בונה אתרים אחת, נדבר על מה שהבנאי הזה צודק ואיפה הוא נאבק. בסך הכל זהו שירות צפוף להפליא, כזה שנאבק לעמוד בקצב, בגלל ממשק קנאי מדי.

חוזק & חולשות

חלופות ל -1&בונה אתרים 1

תכונות

למרות המראה הצנוע והמחיר של 1&בונה אתרים 1, יש כמות מפתיעה של תכונות. 1&1 כולל המון דברים טובים נוספים עם כל תוכנית, ולמרות שלא תנצלו את רובם, המאמץ בהחלט שם. כמה תכונות מעשיות שנקבעו 1&בנפרד, אבל אם אתה נמצא במחנה שזקוק לכמה מאפליקציות הנישה, בוודאי תמצא אותם כאן.

התכונות המעשיות מתחילות עם נושאים מגיבים. אמנם בחירת הנושא עצמה אינה גדולה, אך כל העיצובים מתאימים להתאמה אוטומטית במכשירים ניידים. להתקדם זה מועיל מאוד עבור קידום אתרים של אתר אינטרנט, מכיוון שמנועי חיפוש מייחסים כעת אתרים מגיבים לדירוג חיפוש.

נוסף על כך, 1&1 כולל גיבוי ושחזור מלא לאתר שלך. הכלי פועל אוטומטית ברקע, מגבה את האתר שלך בכל פעם שאתה מפרסם שינויים. אתה יכול לשחזר את כל הגיבויים בתפריט ההגדרות מבלי להחליף פרסומי בלוגים או הגדרות מסחר אלקטרוני. לבלוגים אזור גיבוי נפרד משלהם.

1&1 מפרסם אפליקציות אינטרנט לבונה, ואף שזה נכון, אין מרכז אפליקציות. במקום זאת, חלק מהווידג’טים משלבים שירותי צד שלישי עם הבונה. לדוגמה, אתה יכול להוסיף לחצן תרומה של PayPal או קטע סקירה של Yelp בכל מקום בו נתמך widget. זה מפצה על הרבה מהקרקע שאבדה במרכז האפליקציות.

1_1-בניית אתרים-1

למי שמשלם את הפרמיה עבור תוכנית פלוס, יש כמה תכונות נוספות. הבולטים ביותר הם חלונות נחיתה קופצים, הניתנים להתאמה אישית לאתר שלך. אתה יכול ליצור כללים משלך, כגון מבקר חוזר או מישהו שעומד לצאת מהדף, ולהציג כל חלון כמו הרשמה לניוזלטר או קופון..

נוסף על כך, 1&1 כולל אבטחת SSL והגנה על כוחות הזרוע מפני התקפות DDoS. בונה אתרים זה נאבק בהרבה תחומים, אבל זה לא אחד מהם. לרשותך שפע של תכונות, עם כמה כלים נוספים אם ברצונך לשדרג לתכנית פרימיום. היעדר מרכז אפליקציות מאכזב, אך מעטים הכלים של כלים של צד שלישי מפצים בקלות את הדלתא שם.

תמחור

1&ל- 1 יש מחירים טובים למדי ברכישה עם עלות חידוש גבוהה יותר מרוב בוני אתרים. כמסורת נראה שבוני אינטרנט זה בונה אתרים, התמחור טוב, אך שאר השירות אינו. אתה יכול להיכנס בזול ב -1&1 עם בונה מוסמך, אך האזור עדיין מרגיש מוגבל ל -1&שירותים אחרים של 1.  

תוכניות אישיות יקרות יותר מההתחלה, אך זולות יותר לאחר החידוש. עם זאת, שיעור זה אינו הגיוני לרוב המשתמשים. פשוט יש לך גישה לבונה ותו לא, אפילו לא ערכות נושא. תצטרך לרכוש גם דומיין משלך, לכן אנו ממליצים להימנע לחלוטין מתכנית זו.

בסיסי הגיוני בהרבה. תעריף ההיכרות זול יותר מאשר כמעט כל בונה אתרים בחוץ, אך עלויות החידוש פירושו שתשלמו יותר בתור. תוכנית דומה ב- Webnode (קרא את סקירת ה- Webnode שלנו) מגיעה החל מ- $ 5.95, אך היא נשארת ככה, והופכת 1&שיעור החידוש של $ 9.99 $ 1 נראה מעט גבוה.

עם זאת, כמו אצל בוני אתרים רבים, רוב המשתמשים לא ינחתו על אף אחת מהתוכניות הללו. במקום זאת תוכנית פלוס הגיונית ביותר. ההבדל היחיד כאן הוא תוספת של ניוזלטר ואפשרויות קידום אתרים, אך אלה מגיעות לפרמיה חסכונית. בעוד ששיעור הבסיס זול יותר מ- Wix תוכנית ללא הגבלה (קרא את סקירת ה- Wix שלנו), שיעור החידוש מגיע כמעט פי שניים מהעלות.

הרובד הסופי מוסיף המילטון לעלות ההפעלה והחידוש ומוסיף RankingCoach Pro. כלי זה הוא חזית SEO של כל אחד למעקב אחר מתחרים, מילות מפתח ועוד עבור אתר האינטרנט שלך. זו תוספת נחמדה, אבל שום דבר שמעט רגליים עובדות ומוזי לא יכול לחסוך לך קצת כסף עבורו.

1_1-בניית אתרים-2

החיסרון האמיתי של 1&1 כבונה אתרים הוא היעדר תוכנית חופשית כלשהי. מארחי אתרים רבים השליכו בונה אתרים על שירותיו, ו- 1&1 מתאים לעגלת הפס ההיא עם תוכניות בתשלום בלבד. כמעט כל בוני אתרים ייעודיים מציעים אפשרות חופשית כלשהי, והיעדר כזה כאן הופך את השירות להרבה פחות אטרקטיבי.

אם 1&1 הוא כבר מארח האינטרנט שבחרת, אז אולי התמחור הגיוני. אתה מקבל כמה תכונות כמו SEO ו- RankingCoach אם אתה מוכן להחליף את החשבון, אך לא הרבה מעבר לזה. במקום זאת, מרביתם ירגישו תוכנית מופעלת שעדיין מוסמכת, אך יקרה מדי עבור שוק בניית האתרים.

1&תוכנית המסחר האלקטרוני של 1

אם אתה מתמקד בסוף המכירה, 1&1 כולל גם בונה ייעודי למסחר אלקטרוני. המראה הכללי זהה, אך התכונות הנוספות באמת מצדיקות את תג המחיר של $ 9.99. יש לך אינטגרציה מלאה עם eBay, Amazon ו- Google Shopping, עם סינכרון בכל הפלטפורמות. בנוסף, יש לך אפליקציות כמו SendCloud לניהול המשלוחים שלך.

בחירת הנושא של תוכניות מסחר אלקטרוני היא בינונית, אז אל תצפו למראה נחמד. אף על פי כן, קשה לקבל כל כך הרבה תכונות תחת תג מחיר כה נמוך. אם אתה רוצה למכור באופן מקוון מבלי לבזבז יותר מדי, אנו בהחלט נמליץ על התוכניות האלה.

עיצוב & כלים

העורך ב -1&1 הוא אחד הצפופים ביותר שבדקנו. הוא משלב אלמנטים של Webnode, SquareSpace ו- Weebly (הקפד לבדוק את סקירת SquareSpace שלנו ואת סקירת Weebly) תחת קורת גג אחת, ומציג עומס של סירות. נדבר יותר על איך זה משפיע על השימושיות בסעיף הבא, אך לעת עתה, אתה צריך לדעת שהבונה הוא די חזק.

עם זאת, בחירת הנושא אינה. 1&אני מנהלת מבחר רחב, אבל כל המראות מרגישים קצת לא. גופני המניה נראים גבניים, והעיצובים הצבעוניים, שניים עד שלושה, פשוט לא מרגישים שהם מנצלים את הבונה המלא. הנושאים אינם נקודות התחלה אידיאליות במראה הכללי שלך, אך אמורים לספק לך מספיק בסיס לבניית האתר שלך.

1_1-בניית אתרים-3

למרבה המזל, יש לך את הכוח לפרק את הנושאים לחלוטין. 1&1 מפרק את העורך שלו לקטעים ותכנים. קטעים מטפלים בבניית הדף הכולל. אתה עורם חלקים שונים זה על זה כדי לנוע למטה כשגלילת המשתמש.

1_1-בניית אתרים -4

תוכן, או במקרה זה ווידג’טים, הם המרכיבים את החלקים הללו. זה יכול להיות כל דבר, מתיבת טקסט או תמונה פשוטה ועד המלצות ואינטגרציה של TripAdvisor. יש המון אפשרויות לווידג’טים בדף שלך, המספקים את מרבית העסקים המעוניינים לבנות אתר.

מעבר לזה, תעסוק בעיקר באזורי העמודים וההגדרות. לדפים היררכיית עמוד רגילה, עם תבניות שונות כמו דף נחיתה או תפריט מסעדה. תוכניות פרימיום יראו כאן גם קטע קופצים. המסכים המיוחדים הללו מציגים מבצעים נסיבתיים כמו קופון. אתה יכול לבנות כללים כמו מבקר בפעם הראשונה עבור חלונות קופצים בכרטיסייה ההתאמה האישית.

1_1-בניית אתרים-5

בכרטיסיית ההגדרות יש כמות מפתיעה של אפשרויות. יהיה לך מחיר רגיל כגון favicon ותמונת מסך הבית שלך, אך יש לך גם אפשרויות מתקדמות יותר. אזור זה הוא המקום בו אתה יכול להגדיר ולהגדיר את הגיבויים שלך, לערוך את כותרת ה- HTML, להגדיר הפניות מחדש של כתובות אתרים, לנהל SEO ואפילו להתאים אישית את דף 404 שלך..

1_1-בניית אתרים-6

למעט בוני אתרים אחרים יש מגוון רחב כזה, עם CSS ו- HTML בהתאמה אישית כמעט לכל היבט באתר שלך, וכלים למרווח ואנימציות כמעט לכל אלמנט. עם זאת, יש כמה בעיות עם פריסת הבנאי.

אנו ניגע בעיקר באלה שבקטע הבא. עם זאת, רצינו לציין דבר אחד לגבי הקבלן עכשיו. הדרך בה אתה מוסיף ומנהל בלוג לא הגיוני. במקום להוסיף דף חדש, יש לך כרטיסייה ייעודית לבלוגים, אחת שמתאימה לאפשרויות לניהול הפוסטים שלך, עריכת מראה הבלוג והוספת פוסטים חדשים..

למרות שאנו בהחלט יכולים להעריך את התמיכה ואת האפשרויות לבלוגים, הכלים מפוזרים מדי. לדוגמה, עליך ליצור פוסט, לפרסם ואז לחזור לתפריט הבלוג כדי לערוך את עיצוב הפוסט. יתרה מזאת, העורך יעלה את כל המסך ויכריח אותך לבצע מסלול אחורה דרך האתר שלך כדי לחזור לעיצוב. זה לא יישום אידיאלי, ואף על פי שהוא עובד, עדיין מספק תסכול רב במהלך התהליך.

1&1 כולל בונה הכולל תכונות, כזה שמציג כל כך הרבה אפשרויות מבלי להתחשב בתוצאות שעלולות להיות. בסעיף זה, פירושו של בונה אשר נותן לך את כל הכלים הדרושים לך לבניית האתר שלך, למרות המיקום הלא נכון והפריסה של אותם. לשליטה מלאה, 1&1 אינה האפשרות היחידה שלך, אבל היא בהחלט שם למעלה.

קלות שימוש

1&יש לי את העורך המורכב למדי, כזה שמלא באפשרויות, אך קשה לניווט. אפילו בחומרה מתקדמת, הממשק מפגר מאחור ומנתק את זרימת העבודה שלך לחלוטין. אמנם אנו בהחלט יכולים לשבח את 1&1 לגבי אפשרויות העיצוב שלה בסעיף הקודם, כאן, עלינו להצביע על ההשלכות הנובעות ממנו.

ישנם כמה מושגים שקל למדי לתפוס בעורך. כמו גם צומת רשת האתר שלך מחולק לתוכן ולקטעים. החלקים הם פשוטים. פשוט העכבר מעל סמל הפלוס בין שני חלקים קיימים ולחץ כדי להוסיף אחד חדש. לעומת זאת, בתוכן יש כמה סוגיות.

בניגוד ל- Webnode, 1&1 קורא לווידג’טים האלה. אתה יכול לגשת לתפריט מסרגל הכלים בצד שמאל, המציג רשת של כל הווידג’טים הזמינים. גרור את הווידג’ט שלך מהתפריט לדף האינטרנט ואתה מוכן ללכת.

כפי שהיא עומדת 1&1 נראה די פשוט. עם זאת, לאחר קצת עיצוב, הכמויות האדירות של הווידג’טים הופכות למדהימות בקלות. לכל אחד מהם תפריט קופץ משלו עם אפשרויות למרווח, סטיילינג ועוד, אך אין פונקציות בסיס כמו מחיקה או כפילות. יש צפיפות כה גבוהה של אפשרויות, עד שהיא יכולה בקלות להיות נכה, אפילו לאלה המיומנים למדי בטכנולוגיה.

1_1-בניית אתרים-7

בדפי אינטרנט כה תלויים, העיצובים כל כך מעורבים, ו- 1&1 מציגה בפניך את האפשרויות לשנות לחלוטין את הכל. החלק המצער בזה הוא שיתוק האפשרויות שמתקבל. כאמור, 1&1 הוא כמו שילוב של הרבה בוני אתרים שונים, וכתוצאה מכך ממשק צפוף שאינו לוקח בחשבון את מי שאולי לא מבין את כל תחומי עיצוב האתר..

אתה בהחלט יכול לקבל את עצמך בממשק, ותשלם לך את זה. עם זאת, זה פשוט לא נערם טוב בהשוואה לבונים אחרים שמציגים אותה רמת עוצמה מבלי להתעמק בשפע של אפשרויות.

לפני שנמשיך הלאה, ברצוננו להצביע על סוגיה מסוימת בה נתקלנו במהלך סקירה זו. במערכת Windows 10 עם Google Chrome, 1&האתר של 1 אינו מגיב לחלוטין, כולל דף הבית. זה נטען בקצרה, מתייצב ובסופו של דבר קורס את הדפדפן כולו.

בדקנו את זה עם מערכות הפעלה ודפדפנים שונים והכל עבד מצוין. לראות כיצד Windows הוא מערכת ההפעלה הפופולרית ביותר וכרום הוא הדפדפן הפופולרי ביותר, אולם עדיין עלינו לשים לב לכך.

תמיכה

1&1 יש מערך תמיכה בסיסי למדי. מרכז העזרה מתמקד בעיקר בשאלות בנושא אירוח אתרים עם כמה מאמרים המבוססים סביב בונה האתר ומספר תמיכה זמין 24/7. אף על פי כן, התמיכה נאבקת בזמני המתנה ממושכים ומאמרים שלא עושים הרבה בדרך לענות על השאלות שלך.

במקום זאת, מרכז התמיכה ממוקד הרבה יותר בסוף אירוח אתרים. ישנם כמה מאמרים בסיסיים שסביבם השימוש בונה האתר, אך אלה נופלים יותר בקטגוריית הדרכות ופחות בקטגוריית התמיכה. עדיין, המדריכים קלים לעקוב אם יש לך שאלות.

1_1-בניית אתרים -8

עם זאת, רוב השאלות שלך כנראה יענו בעורך עצמו. כמעט לכל כלי יש אייקון עזרה שיסביר מה הוא עושה. אם אתה חדש בוני אתרים, זה בהחלט יועיל. עם זאת, זה לא תומך בהרבה מכלום, אלא רק מסביר זאת.

1_1-בניית אתרים-9

זו החולשות הגדולות ביותר שראינו אצל רוב בוני אתרים. אין מדריכי פתרון בעיות ב- 1&1 או רוב בוני אתרים למעט מדהים (קרא את הסקירה המדהימה שלנו). בעוד שפתרון תקלות אינו דבר שתצטרך לעשות לעיתים קרובות אצל כל בונה אתרים, הוא בהחלט יכול לעזור במקרים המעטים שהוא חל עליהם.

חוץ מזה תצטרך ליצור קשר עם התמיכה. הטופס העיקרי הוא מוקד 24/7 שהוא די מועיל. באמצע הלילה, הסוכנים הגונים, אך עדיין מספיק מוכשרים, ובמהלך היום, הכל פועל בצורה חלקה.

זאת אם אתה יכול להשיג מהם. במהלך סקירה זו התקשרנו ל 1&1 כדי לנסות את קו התמיכה. השיחה לא התחברה שלוש פעמים, ופתאום היא עבדה. נעשה שימוש באותו מספר בכל פעם, ולכן איננו בטוחים מדי מדוע השיחה לא התחברה לראשונה.

1&1 מציע גם צ’אט חי, אך רק מדי פעם. לפעמים אייקון הצ’אט צץ באתר ולפעמים זה לא. במהלך סקירה זו, למרות שניסינו לא מעט פעמים, מעולם לא הצלחנו לפתוח צ’אט חי בזמן שסוכן היה מקוון. עם זאת, עלינו להתמתח מעט כדי לטעון שצ’אט חי זמין אי פעם.

כמו בסעיפים רבים בסקירה זו, עלינו להצביע גם על בעיה מסוימת כאן. 1&1 מספק לך שלושה מספרים כשאתה נרשם. תראה מזהה איש קשר, מזהה לקוח וסיכת תמיכה. יש לשמור את שלושתם מכיוון שתזדקק להם כדי ליצור קשר עם התמיכה, לאפס את הסיסמה שלך או אפילו להתחבר.

זה חייב להיות אחת מצורות הביטחון היותר מגעילות. אין 2FA או משהו כזה. במקום זאת תישאר לך שורה פשוטה של ​​מספרים שיש להזין כדי לגשת לאזור כלשהו בשירות. כתובת הדוא”ל שלך, שצריכה לעבוד, לא תעשה זאת.

פרטיות

1&1 IONOS הוא בין המארחים הבודדים שנראה כי אכפת להם מפרטיות המשתמשים. זה מתאים לאותה קטגוריה של DreamHost, ומציע פרטיות תחום בחינם ותנאים ברורים לאופן הטיפול בנתונים שלך (קרא את סקירת DreamHost שלנו). כשמדובר בפרטיות, זה רחוק מהנוהגים המוצלים של Endurance International Group (קרא את סקירת ה- HostGator שלנו כדי לראות אותם בפעולה).

החלק החשוב ביותר הוא פרטיות תחום בחינם. כשאתה רושם דומיין אתה נדרש לרשום את המידע שלך. מידע זה זמין באופן מקוון, כלומר כל מי שרוצה יכול למצוא את שמך, כתובת, מספר טלפון, דוא”ל ועוד.

פרטיות התחום מחליפה את המידע האישי שלך במידע מהרשם, כך למשל הרשומה תופיע “1&1 IONOS ”כשם במקום שלך. מעטים מארחי אתרים הכוללים פרטיות תחום בחינם ועובדה ש- 1&1 IONOS כן מדבר כרכים.

זה נראה כמו 1&1 IONOS מנסה להזכיר לך את פרטיותך בכל סיבוב. במרכז השליטה בחשבונך, ישנו פרק שמוקדש להגנה על נתונים ופרטיות שמראה למה אתה מסכים באמצעות השירות והשירותים ומידע אודות התקנה הכללית להגנת נתונים..

כמו במקרה של כל מארחי האינטרנט, המידע שלך נאסף מסיבות רבות, כולל עמידה בחוק המקומי, אימות אישורים ורישום תחום. עם זאת, מדיניות הפרטיות מבהירה כי “1&1 IONOS לא תמכור או תשתף מידע זה בדרך אחרת עם צד שלישי למטרות שיווק של צד שלישי. “

לא מדברים על פרטיות רבה על אירוח אתרים, ומשמעות הדבר היא שחברות אירוח אתרים גדולות הצליחו לנצל את המשתמשים שלהן. חברות כמו DreamHost משנות זאת ואנחנו שמחים לראות 1&1 IONOS מצטרפים לחיוב.

תמיכה

יש הרבה אפשרויות תמיכה עם 1&IONOS 1, אבל החוויה הקצרה שלנו עם צ’אט חי לא הייתה נעימה מדי. יש לך דחיפה לרשום דומיין חדש או להעביר את הדומיין הקיים שלך, ולכן שאלנו על הקמת דומיין חיצוני. נציג התמיכה היה גס רוח, והשיב רק עם “כן” ו”הגדרת תחום חיצוני. “

צ'אט 1 ו- 1-ionos-review-live-chat

זו ככל הנראה תוצאה של מערכת היועצים האישיים. כשאתה פותח חשבון, אתה יכול לבחור לקבל יועץ אישי שיענה על שאלות בטלפון או בצ’אט חי. אם כי מושג נהדר, איכות התמיכה סובלת. יתכן שאתה יודע עם מי אתה מדבר, אבל זה לא משפר את התמיכה.

SiteGround הוא השוואה נהדרת. כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת SiteGround שלנו, הוא מציע תמיכה מצוינת, ואחת הסיבות לכך היא שיש שם ופנים הקשורים למי שאתה מדבר. שלא כמו עם 1&עם זאת, 1 IONOS, התמיכה כבר טובה, כך ששינוי שם עם הנציג פשוט משפר את החוויה.

עם זאת, 1&ל- IONOS יש הרבה אפשרויות ליצירת קשר ישירה, כל עוד אתה מוכן לחטט לתשובות. אתה לא צריך יותר מדי, עם זאת. בסיס הידע גדול, עם נושאים הנעים בין ניהול חשבונות בסיסי לפיתוח מורכב באינטרנט.

בסיס ידע 1 ו- 1-ionos-review-ידע

גם קל לעבור, אבל חלק מהכתבות קצרות. 1&1 IONOS הוא העניין בדיוק כשמדובר בתמיכה וזה מראה בבסיס הידע. מאמרים מורכבים פשוט מטופלים ברשימת צעדים במקום הדרכה לטופס ארוך עם צילומי מסך.

איכות התמיכה היא מה שסובל. יש המון אפשרויות, והן מבצעות את העבודה, אך חווינו חוויות תמיכה טובות יותר במקומות אחרים.

פסק הדין

1&מיתוג מחדש ועיצוב מחדש של 1 עשו פלאים לשירות. במקום הבלגן המגושם שהיה בעבר, IONOS מרגיש כמו אחד המתמודדים המובילים, המציע אירוח זול ומלא תכונות מהיר שמהיר. תמיכה עשויה להשתמש בעבודה, אך כל השאר בשירות הוא מצוין.

עם זאת, אירוח VPS חסר ותוצאות ההשפעה על העומס שלנו היו פחות רצויות.

מה אתה חושב על 1&1 IONOS? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me