ביקורת חשבונאות Xero – ספרים מבוססי ענן – עדכון 2020

סקירת חשבונאות Xero

Xero הוא כלי הנהלת חשבונות מקוון מצוין עבור מרבית החברות. אם כי אינו מושלם, הוא מציע גמישות רבה, אם כי סוגים מסוימים של חברות עשויים להיאלץ לפגוע נוסף בכדי להפיק ממנו את המרב. עיין בסקירת Xero שלנו בכדי לראות מדוע אנו חושבים שזו אחת התוכניות החשבונאיות הטובות ביותר שקיימות שם.

ביקורות על תוכנה-חשבונאית הטובה ביותר

Xero היא פלטפורמת חשבונאות מקוונת מבוססת ענן המיועדת לעסקים קטנים בתעשיות שונות. התכונות של Xero מתאימות במיוחד לעסקים שמבלים זמן רב במעקב אחר הכסף, המלאי והנכסים שלהם. Xero חוסך לך זמן על ידי אוטומציה של תכונות בסיסיות, כגון חשבוניות והתאמות בנקאיות.

התכונות של חשבונאות Xero הן קלות לשימוש, והן פועלות היטב זו עם זו. מעקב המלאי שלה שימושי לעסקים שצריכים לנהל את המניות שלהם. אם אתה רוצה לשפר את היעילות, Xero מציע גם שילוב עם הרבה תוכנות, כגון HubSpot, ProWorkflow ורבים נוספים.

שלא כמו מתחרותיה, אתה יכול ליהנות מכל התכונות של זירו אפילו עם תוכנית התמחור הזולה ביותר שלה, אם כי התוכניות בקצה התחתון מגבילות את מספר החשבוניות והשטרות שאתה יכול לשלוח ואינן מאפשרות לך להשתמש במספר מטבעות. אם אתה עסק צומח, תצטרך לשדרג במהירות.

שדרוג לתוכנית “הסטנדרטית” של Xero מסיר את המגבלות הללו והופך את Xero לכלי חשבונאות מצוין לעסקים קטנים. בינתיים, שדרוג לתוכנית היקרה ביותר של Xero מאפשר לך להשתמש במספר מטבעות בתוך Xero.

אנו חושבים ש- Xero היא אחת האפשרויות החשבונאיות הטובות ביותר שקיימות שם. גלה אם Xero הוא המתאים ביותר לעסק שלך באמצעות תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום, או המשך לקרוא את סקירת תוכנת החשבונאות המלאה הזו של Xero.

חוזק & חולשות

חלופות לניהול חשבונות Xero

תכונות

Xero מציעה תכונות שנעות בין תכונות בסיסיות שאתה רואה בכל פיתרון חשבונאי אחר, ועד תוספות שאתה רואה לעתים רחוקות בתחרויות שלה.

הדבר הראשון שאתה רואה כשאתה נכנס לחשבון ה- Xero שלך הוא לוח המחוונים שלך, שם תוכל למצוא את מצבו הכלכלי במבט חטוף. לוח המחוונים של Xero אורז מידע רב יותר מאשר FreshBooks או QuickBooks (קרא את סקירת FreshBooks וסקירת QuickBooks המקוונת למידע נוסף). 

לוח המחוונים נראה עמוס בהתחלה, וכמות המידע המוצגת היא מכריעה, אך אתה אמור להיות מסוגל להשתמש ביעילות לאורך זמן.

לוח מחוונים xero

Xero מציע עדכון ישיר לחשבון הבנק שלך כדי לייבא את ההצהרות שלך בכל יום. ניתן למצוא את הפרטים על זמן ותדירות בדף התמיכה של Xero. חיבור חשבונך עם שירותי בנקאות מקוונת, כגון גאות ושפל, מאפשר לך לקבל עדכונים על העסקאות שלך בזמן אמת.

לאחר שתגדיר את חשבון הבנק שלך ותפעל את העדכון שלך, אתה יכול להתחיל להתאים את חשבון הבנק שלך ואת היתרות של Xero על ידי ביצוע פיוס בנקאי.

בפיוס בנקאי אתה עובר את הצהרת הבנק שלך ומתאים עסקה עם הצהרה. אתה יכול לגשת לפיוס בנקאי דרך לוח המחוונים של Xero או בדף “חשבון בנק”, אליו תוכל לגשת מהתפריט הנפתח תחת “חשבונאות.” דף זה מורכב מהצהרת הבנק שלך ומהפעולות שתוכל לבצע כדי ליישב את העסקאות.

פיוס בנקאי-בנקאי

אם יש לך עסקאות המופיעות בתדירות גבוהה, אתה יכול לחסוך זמן בהתאמה בנקאית על ידי יצירת כלל בנק לייצור אוטומטית של אותה עסקה. ליצירת כלל בנק חדש, עבור לדף “חשבונות בנק” ותראה כפתור “כלל בנק” שיאפשר לך לנהל את כללי הבנק שלך..

קטע “הרכישה” של Xero מספק את הכלים הדרושים לך לניהול ההוצאות שלך, והקטע “מכירות” מכיל את הכלי לניהול החשבוניות שלך..

גם לקטעי הרכישה וגם למכירות ישנה זרימה ברורה. כאשר אתה מצטט פריט, אתה יכול לעקוב אחר מצב הצעת המחיר שלך. אם הלקוח שלך קיבל את הצעת המחיר, אתה יכול לשלוח חשבונית עם מספר לחיצות. כך גם לגבי חשבונות והזמנות רכש.

אתה יכול לבדוק את מצב החשבוניות והחיובים שלך בדף “סקירת מכירות” ו”סקירת רכישה “.

שילוב Xero

אתה יכול לשלב את Xero עם הרבה סוגים שונים של תוכנות. תוכלו למצוא שילובים אלה בשוק האפליקציות של זירו, שתוכלו לפתוח בתפריט הנפתח תחת שם העסק שלכם..

xero-app-marketplace

ניהול המלאי של Xero נוח לעסקים שצריכים לפקוח עין על המלאי שלהם. תכונה זו יכולה לעזור לך לעקוב אחר הסחורה שלך ולמנוע ממך למכור יותר ממה שיש לך במלאי. זה יכול גם לעדכן אוטומטית את כמות הפריט שלך כשאתה יוצר חשבונית או שטר.

מלאי xero להוסיף

אחד המאפיינים הייחודיים של Xero הוא “רכוש קבוע”, המאפשר לך לנהל את הנכסים הקיימים שלך. אתה יכול לפקח בקלות על מידע, כמו אחריות, סילוק וערך, עבור כל אחד מהנכסים שלך. זה שימושי אם יש לך נכסים רגישים לזמן, כמו ציוד מורכב שצריך להחליף אותו באופן קבוע.

סקירה כללית של תכונות Xero

לוגו של חשבונות Xerowww.xero.com

החל מ- 900 דולר לחודש לכל התוכניות

תכונות

חשבוניות

חיוב

A / R

A / P

הזנות בנק

CC
תוסיף

לשלם את חשבונות
תוסיף

ריבוי מטבעות

אפליקציה לנייד

מעקב אחר זמן
תוסיף

מלאי

שכר

תמחור

תוכנית התמחור של זירו מחולקת לשלושה שכבות, “מוקדמות”, “גדלות” ו”בסודות “. שדרוג לתכנית התמחור הבאה נותן בליטות קטנות בתכונות שלה. להלן המחירים בארה”ב.

תוכנית התמחור של Xero שונה בכל אזור. עבור מדינות אחרות, תמחור Xero מתחלק לשלוש תוכניות, “סטרטר”, “סטנדרט” ו”פרמיה “, אך תוכניות אלה מתומחרות באופן שונה מתוכניות התמחור האמריקאיות של זירו. לתוכנית הבינלאומית יש פער מחירים קטן יותר, כאשר תוכנית “המתחילים” מתומחרת ב -20 $, התוכנית “הסטנדרטית” ב -30 $, ותוכנית “פרמיה” במחיר של 40 $.

תוכנית המתחילים של Xero, “מוקדם”, מבטלת את הנעילה של כל התכונות של Xero אך מגבילה את מספר החשבוניות, החשבונות והפיוס שיש לך בחודש. אם העסק שלך צומח, תעבור את המגבלות הללו תוך זמן קצר ותצטרך לשדרג. אפילו עם הגבלות אלה, התוכנית “המוקדמת” של Xero היא עדיין די עסקה מכיוון שאתה מקבל כמעט את כל התכונות של Xero תמורת 9 דולר בלבד לחודש.

התוכנית הבאה, “גדל”, היא התוכנית הסטנדרטית של Xero, המסלקת את מגבלות העסקה אך עדיין לא מאפשרת לך לבצע עסקאות במספר מטבעות. אם אתה עסק קטן עד בינוני שזקוק כמעט לכל התכונות של Xero, התוכנית “הצומחת” של Xero מושלמת עבורך.

במחיר של 30 דולר לחודש, התוכנית “הצומחת” של Xero מכילה תחרות רבה. מכיוון שכל התכונות של Xero אינן נעולות מתוכנית התמחור הזולה ביותר – שעולה 9 $ לחודש – השדרוגים מרגישים יקרים יותר בהשוואה ל- FreshBooks או QuickBooks Online, המאפשרים תכונות חדשות בכל שדרוג. עם זאת, אם אתה מחשיב את ערך התכונות שאתה מקבל, המחיר סביר.

התוכנית היקרה ביותר של זירו, “הוקמה” – שעולה 60 דולר לחודש – מוסיפה את היכולת לטפל במספר מטבעות. זה מגיע גם יחד עם Xero Projects ו- Xero Expenses. אם תרשמו לתכנית “הוקמה” של Xero, תוכלו להשתמש בפרויקטים והוצאות עבור עובדים רבים ככל שתרצו.

עבור התוכנית “המוקדמת” או “הצומחת”, Xero מציעה גם שילובים נוספים. אתה יכול להשתמש ב- Xero Projects – כלי תמחיר העבודות שלה – החל מ- $ 7 לחודש ו- Xero Expenses – התכונה הניידת שלו כדי ללכוד קבלות ולהגיש תביעות – החל מ- $ 4 לחודש. יש גם שכר שכר Xero, אם כי זה עובד רק במצבים מסוימים.

מנויים אלה נספרים לאדם פעיל. אם יש לך הרבה עובדים הזקוקים לתכונות הללו, המחירים של זירו יכולים לעלות במהירות.

ידידותיות למשתמש

קל להירשם לניסיון חינם של 30 יום באמצעות Xero. אתה צריך רק למלא את כתובת הדוא”ל שלך ואת סוג העסק שאתה מנהל, ואז אתה מוכן לצאת לדרך.

לפני שתיצור את החשבון העסקי שלך, אתה יכול להסתובב עם Xero באמצעות חברת הדגמה. אתה יכול גם ליצור את חשבונך מייד ולהציץ לבד.

ישנן שלוש דרכים להזין את הצהרת הבנק שלך ל- Xero. אם הבנק בו אתה משתמש כבר משולב ב- Xero, אתה יכול להגדיר עדכון ישיר מחשבון הבנק שלך. הצעדים הנדרשים לשם כך תלויים בבנק שלך, אך הם פשוטים למדי עבור רובם. תוכל למצוא מדריך לחיבור הבנק שלך בדף התמיכה של זירו.

אם הבנק שלך אינו אחד השותפים של Xero, יש לך שתי אפשרויות. אתה יכול לחבר את חשבון Yodlee שלך ​​ל- Xero או לייבא את ההצהרות שלך באופן ידני. כדי להשתמש ב- Yodlee, עליכם לספק את פרטי הכניסה המקוונת לבנקאות מקוונת, כך Yodlee תוכל לייצא את הדוחות מחשבונכם.

האפשרות האחרונה היא לייבא את ההצהרות באופן ידני, אולם הצהרות מיובאות חייבות להיות בפורמט CSV, QIF או OFX.

כשתהיה מוכן לחקור את Xero, סרגל הניווט שלה מוצג בראש החלון, המורכב מכרטיסיות “לוח מחוונים”, “עסק”, “חשבונאות” ו”קשר “. בצד שמאל, אתה יכול לראות את שם הארגון שאתה מנהל. בצד ימין, אתה יכול לראות את כפתורי התמיכה וההוספה המהירה.

תפריט נפתח xero

יש עקומת למידה עם Xero, אך השימוש בתכונות הבסיסיות שלה, כגון חשבוניות וחשבונות, קל. גם אם אתה מתחיל שלם, אתה יכול להבין את מרבית התכונות של זירו לאחר מספר דקות של קריאת דף העזרה, שלא כמו FreeAgent (קרא את סקירת FreeAgent שלנו).

מלבד אפליקציית האינטרנט שלה, Xero מציעה אפליקציה סלולרית למכשירי iOS ואנדרואיד שלך המאפשרת לך לנהל את הכסף שלך תוך כדי תנועה. עם אפליקציות iOS וגם אנדרואיד תוכלו לראות את לוח המחוונים, הרכישות, המכירות ואנשי הקשר שלכם. אתה יכול גם ליצור חשבוניות חדשות, חשבונות, קבלות, הצעות מחיר ואנשי קשר.

אפליקציית xero-dashboard

הממשק של Xero פשוט ונוח לשימוש בעת הוספת חשבוניות, קבלות וחשבונות חדשים. כשאתה מוסיף קבלות, הם יירשמו כעסקה יוצאת בחשבון הבנק שלך. לוח המחוונים אינו שלם כמו זה שאתה רואה בגרסת האינטרנט, אך עדיין די בכך כדי לספק את מצבו הכלכלי במבט חטוף.

אפס חשבונית-אפליקציה

אפליקציית xero- קבלה

חשבוניות

ישנן שלוש דרכים לשלוח חשבונית באמצעות Xero. הראשון הוא דרך “+” בצד ימין של סרגל הכלים שלך. באמצעות כפתור זה תוכלו ליצור חשבוניות, חשבונות, אנשי קשר ועוד ועוד.

אפס פלוס-סימן

הדרך השנייה היא דרך לוח המחוונים שלך, בכרטיסייה “חשבוניות המגיעות לך”. שם, כפתור “חשבונית מכירה חדשה” יעביר אותך לחשבונית החדשה שלך.

השלישית היא דרך הדף “חשבוניות”, שתוכל למצוא בתפריט הנפתח תחת “עסק”. אתה יכול גם ליצור חשבונית חוזרת על ידי לחיצה על החץ שליד הכפתור ובחירה “חשבונית חוזרת חדשה”.

דף חשבונית xero

לפני שתיצור את החשבונית הראשונה שלך, ייתכן שתרצה לבקר בדף “הגדרות החשבונית” של Xero, שם תוכל להתאים אישית את נושא החשבונית שלך או להוסיף נושא חדש. ההתאמה האישית כוללת את פורמט החשבונית ואת הלוגו שלך.

אתה יכול להגדיר את שירותי התשלום שבהם תרצה להשתמש עבור חשבוניות שלך דרך הדף “הגדרות”. שלא כמו FreshBooks ו- QuickBooks Online, Xero לא מקבל תשלום ישיר בכרטיס אשראי. 

במקום זאת, תשלום כרטיס האשראי שלך מעובד באמצעות Stripe. אם אתה מקבל תשלומי כרטיסי אשראי רבים, יהיה עליך לפקוח עין על חיובי העיבוד. אתה יכול גם להשתמש ב- PayPal או לכלול כתובת אתר מותאמת אישית אם ברצונך לקבל תשלום באמצעות ערוצים אחרים.

דף ההגדרות מאפשר גם לך להגדיר תזכורות לחשבוניות. אתה יכול ליצור עד חמש תזכורות ולהתאים אישית את הדוא”ל שנשלח איתם. הגדרה זו חלה על כל החשבוניות שלך. 

אם יש לך לקוח שלא רוצה שיזכרו אותו כל הזמן, אין לך ברירה אלא לכבות את התזכורת עבור כל הלקוחות שלך. זהו חיסרון נוסף לתכונת החשבונית של זירו, במיוחד אם יש לך מספר לקוחות עם מדיניות חשבונית שונה.

הממשק ליצירת חשבונית הוא פשוט וקל להבנה. הוסף את הנמען שלך לתיבה המסומנת “אל.” אתה יכול להוסיף איש קשר חדש או להשתמש בלקוח קיים מרשימת אנשי הקשר שלך, ובמקרה זה הפרטים של אותו איש קשר ייכללו אוטומטית בחשבונית..

בעת יצירת החשבונית שלך, אתה יכול לבחור פריטים מהמלאי שלך או להוסיף אותם ידנית. אם הפריט שברצונך לחייב אינו מופיע ברשימת ניהול המלאי שלך, אתה יכול להוסיף אותם במהירות דרך הדף “חשבוניות חדשות”. אם אתה משתמש במעקב אחר מלאי, כמות הפריט תעודכן אוטומטית בעת החשבונית על פריט.

הנחות ושיעורי מס מוחלים על כל פריט. ניתן לקבוע הנחות במחיר מסוים או כאחוז. אתה יכול גם לקבוע אם ברצונך לכלול את המס בחלק המשמעותי של החשבונית שלך או לא.

חשבונית אפס

ליקוי קל בחשבונית של זירו הוא שאתה לא יכול להוסיף פתק ללקוח שלך בחשבונית שלך. אם יש מידע חשוב, אתה יכול רק לתקשר אותו באמצעות הדוא”ל המותאם אישית שמצורף לחשבונית שלך.

חשבונית xero-repeating

בסך הכל, יצירת חשבוניות ב- Xero היא פשוטה וקלה להבנה. הדף ‘סקירת מכירות’, שתוכל למצוא בקטגוריית ‘עסק’ בתפריט הנפתח, יכול לתת לך את מצב החשבונית שלך. אתה יכול גם לראות דוח קצר של החשבוניות השבועיות שלך במרכז השליטה.

אם השתמשת ב- Xero בעבר, ייתכן שהשתמשת בחשבונית “קלאסית” של Xero. Xero עדכן את תכונת החשבוניות שלהם באפריל 2019 כדי לשפר את הגמישות, את הפריסה שלה ולהוסיף פונקצית שמירה אוטומטית. אתה יכול לעבור לחשבונית “קלאסית” של Xero על ידי לחיצה על הקישור “מעבר לחשבונית קלאסית” בתחתית דף החשבונית הרגיל שלך..

הוצאות

ניהול ההוצאות שלך ב- Xero דומה לניהול החשבוניות שלך. אתה יכול למצוא את החשבונות שלך בתפריט הנפתח “הנהלת חשבונות”.

כשאתה מתחיל הזמנת רכש, אתה יכול ליצור חשבונות בכמה לחיצות. אם אתה משתמש במעקב אחר מלאי, כמות הפריט שלך תעודכן אוטומטית לאחר יצירת חשבון.

בדומה לחשבוניות, אתה יכול ליצור חשבונות חדשים בכמה דרכים שונות: לוח המחוונים, “+” בצד ימין של סרגל הניווט או עמוד “חשבונות”, שתוכל למצוא בתפריט הנפתח “עסק”.. 

אתה יכול לעקוב אחר התקדמות החשבונות שלך בדף “שטרות לשלם”. דרך דף זה, אתה יכול לתזמן את התשלומים שלך או להגדיר תשלום אצווה עבור מספר שטרות.

תשלום אפס-אצווה

כדי ליצור שטר חדש מדף “שטרות”, אתה יכול ללחוץ על כפתור “הצעת חוק חדשה”. כדי ליצור שטר חוזר, אתה יכול ללחוץ על החץ ואז ללחוץ על כפתור “הצעת חוק חוזרת חדשה”.

אפס חשבונות לתשלום

אם מדובר בהוצאה הניתנת לחיוב, אתה יכול להקצות את החשבון ללקוח. בפעם הבאה שאתה מחייב לקוח זה באמצעות חשבונית “קלאסית”, הוצאה זו תתווסף אוטומטית לחשבונית.

דיווח

מלבד לוח המחוונים עמוס המידע, אתה יכול גם לראות דוחות מקיפים יותר על העסק שלך. אתה יכול למצוא דוחות אלה בתפריט הנפתח תחת “הנהלת חשבונות, ואז לבחור” דוחות. ” בדף זה תוכל לפתוח את הדוחות ולנהל את המועדפים שלך לגישה מהירה.

הדוחות של Xero מחולקים לשמונה קטגוריות: פיננסים, מכירות, רכישות, מס, מלאי, חשבונאות, הפעלת שכר ורכוש קבוע.

דוחות אפסיים

דוחות המכירה מאפשרים לך לראות חשבוניות חייבים במהלך תקופה מסוימת במובנים רבים. מדוחות אלו תוכלו לזהות מי מהלקוחות שלכם הוא האיטי ביותר ולמי יש חשבונית ארוכה ביותר..

דוח xero-aged

הגדרות הדו”ח של Xero מועילות והתאמה אישית רבה יותר מ- QuickBooks Online ו- FreshBooks. אתה יכול להתאים את טווח התאריכים שתרצה לראות בדוחות שלך. דוחות מסוימים מאפשרים לך לבחור אילו עמודות תרצה לראות ולהוסיף מסננים שיעזרו לך למצוא את הנתונים שאתה רוצה.

xero-דוחות-הגדרות

דוחות בקטגוריית “רכישות” עובדים באותו אופן כמו אלה שמופיעים תחת “מכירות”. דוחות אלה משמשים כדי לראות אילו ספקים אתה משלם הכי איטי ואילו אתה חייב ביותר.

דוח סיכום המס מאפשר לך לראות את כל מס המכירות שלך בתקופה מסוימת. במסגרת דוח זה, תוכל לעבור בין שני דוחות: סיכום ודוח ביקורת. המסים המוצגים מסווגים לפי סוג המס. בעת פרסום דוח מס, באפשרותך להתאים אישית חלקים מהדוח, כגון כותרת, תאריך וכותרת תחתונה.

מלבד הקטגוריות הללו, ישנם גם דוחות “רכוש קבוע” ו”מלאי “. דוחות על רכוש קבוע משמשים למעקב אחר פחת ונכסי הנכסים שלך. דוחות ניהול מלאי יכולים לעזור לך לראות את זרימת המלאי שלך לאורך זמן. מהדוחות האלה תוכל גם לראות אילו פריטים הם הפופולריים ביותר או אילו אינם.

דוחות חשבונאיים יכולים לעזור לך להבין את העסקאות שלך. אתה יכול לראות את העסקאות שלך מסוננות לפי חשבונות, אנשי קשר או תאריכים. דוחות סיכום עסקאות מעניקים לך מבט קצר על הפעילויות בחשבונך לאורך זמן. דוחות עסקאות מפורטות נותנים לך, ובכן, דוח מפורט של כל העסקאות שלך לאורך זמן.

הקטגוריה הפיננסית כוללת 14 דוחות שונים. באופן גס, הדוחות הללו מחולקים לארבעה סוגים: תקציב, הון עצמי, ביצועים ותזרים מזומנים. ניתן להשתמש בדוחות הון עצמי לעסקים עם מספר רב של בעלי עסקים או משקיעים. ביצועים ותזרים מזומנים יכולים לספק לך את הנתונים הדרושים לך בכדי לשפוט את בריאותך הכלכלית.

יש הרבה מה לנקוט בדוחות של Xero. יש הרבה דוחות בהשוואה ל- FreshBooks וכמעט אותו מספר בהשוואה ל- QuickBooks Online. זה לא מוזר אם לא תשתמש בכולם. 

זה מהמם כשאתה מגדיר הכל לראשונה, אבל ברגע שאתה יודע באילו אתה יכול להשתמש כדי לנתח את העסק שלך, תכונת הדיווח של Xero שימושית מכיוון שיש הרבה אפשרויות להתאמה אישית.

תמיכה

אתה יכול להגיע לדף העזרה של Xero דרך “?” סמל בצד ימין של סרגל הניווט. דף העזרה של Xero הוא די נרחב ומעמיק. זה יכול לענות על רוב השאלות הטכניות שיש לך. 

אם אינך מוצא את מה שאתה מחפש, Xero מספק גם פורום קהילתי, כך שתוכל לשאול משתמשי Xero אחרים שאולי יש להם פיתרון או דרך לעקיפת הבעיה..

אתה יכול לפנות ישירות לשירות הלקוחות של Xero. טופס התמיכה שעליך למלא מורכב מהנושא והנושא, הדוא”ל שלך ופרטי הבעיה שלך. כשתמלא את הנושא, Xero יציע כמה נושאים מדף העזרה שלהם כדי לוודא שהבעיה שאתה שואל עליהם אינה נמצאת בדפי העזרה שלהם..

לאחר שליחת שאלתך, תוכנס לתור, כך שלא תקבל תשובה מייד. על פי דף התמיכה של זירו, צוות התמיכה שלה יענה תוך 24 שעות. 

כששאלנו את תמיכת הלקוחות שלה שאלה קיבלנו מענה תוך שמונה שעות. זה היה בתוך החלון שהובטח 24 שעות ביממה, אבל זה עדיין לא אידיאלי אם יש לך בעיה דחופה שיכולה להפריע לעסק שלך.

פסק הדין

Xero הוא פתרון חשבונאי מבוסס ענן חזק עם הרבה פונקציות. התכונות שלו קלות לשימוש, והן עובדות אחת עם השנייה.

לתכונות בסיסיות, כגון חשבונות וחשבוניות, יש מתווה כללי זהה לתוכנות חשבונאיות אחרות וניתן להבין אותן בקלות. יש ללמוד תכונות מתקדמות, כמו מעקב אחר מלאי ורכוש קבוע, אך כל המידע הדרוש לך נמצא בדף העזרה של Xero.

בהתחשב בכל התכונות שיש לו, תוכנית התמחור “הצומחת” של Xero מושלמת לעסקים קטנים עד בינוניים. מכיוון שהצוות של Xero ממשיך לשפר את המערכת שלו ולחדש תכונות חדשות, ייתכן שתשיג הרבה יותר מ- Xero בעתיד.

כמה חזק Xero תלוי בעסק שלך. אם העסק שלך כרוך במעקב אחר מלאי וניהול נכסים, חשבונאות Xero מושלמת. אם אתה פרילנסר שאינו זקוק לרוב הפיצ’רים של Xero, פלטפורמה אחרת כמו FreshBooks עדיפה עבורך.

כדי להבין אם ההתאמה המושלמת של Xero לעסק שלך, אנו ממליצים לנסות את תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום של Xero. מה אתם חושבים על זירו? נשמח לשמוע בקטע התגובות. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me