סקירה מקוונת של QuickBooks – הנהלת חשבונות בענן – עדכון 2020

סקירה מקוונת של

תוכנת הנהלת חשבונות בענן שמתאימה לכולם, מאנשים שרק מתחילים, וגם לאנשים עם ניסיון רב יותר בהנהלת חשבונות. עם זאת, זה דורש גריז מרפק כדי להתחיל, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירה המלאה הזו של QuickBooks Online.


ביקורות על תוכנה-חשבונאית הטובה ביותר

QuickBooks Online ראוי למקומו ברשימת התוכנות הטובות ביותר לחשבונאות. נוצר על ידי Intuit, QuickBooks Online מספק הרבה תכונות שיכולות לעזור לך לנהל את הכספים שלך בצורה מהירה וקלה יותר.

יש עקומת למידה תלולה עם QuickBooks Online. תכונות בסיסיות קלות להבנה, אך קשה יותר לשלוט בתכונות מתקדמות יותר. למרבה המזל, ל- QuickBooks Online בסיס ידע נרחב שיעזור לך להפיק את המרב מכספך.

ל- QuickBooks Online הרבה תכונות שיעזרו לך לקצץ את הזמן שאתה משקיע בניהול הכספים שלך. הוא מציע תכונות אוטומטיות, כגון עסקאות חוזרות, תזכורות לחשבוניות, כללי מחירים ועוד. הוא מציע גם שירותים נוספים, כגון הגשת המסים שלך או ניהול השכר שלך, תמורת עלות נוספת.

בסך הכל, QuickBooks Online היא תוכנת הנהלת חשבונות מצוינת שיכולה לעזור לך לנהל את הכספים שלך באמצעות פלטפורמה אחת. אם אתה רוצה לראות כמה טוב זה יכול לעזור לעסק שלך, נסה את תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום או קרא את הסקירה המלאה הזו של QuickBooks Online.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות ל- QuickBooks באינטרנט

תכונות

התכונות הבסיסיות של QuickBooks Online, כגון חשבונית ודיווח בסיסי, קלות לשימוש ולהתאמה אישית רבה. יש גם תכונות, כמו לוח המחוונים וסקירת המכירות, שיכולות לעזור לך לפקח במבט על מצבו הכלכלי. המידע מוצג עם גרפים ומספרים, שיכולים לעזור לך להבין בקלות את המצב הכלכלי שלך.

לוח מחוונים מהיר

בדומה ל- Xero (קרא את סקירת ה- Xero למידע נוסף), אתה יכול גם לקבל עדכוני בנק חי באמצעות QuickBooks Online. התאמה בין העסקאות שלך היא קלה ותוכלו לראות את ההבדל בין יתרותיכם בראש העמוד.

quickbooks - פיוס

יש הרבה תכונות הבולטות ב- QuickBooks Online. תכונת המלאי שלה, למשל, מאפשרת לך לנהל את הפריטים שלך ולהגדיר נקודות סדר מחדש. 

כדי לסדר מחדש פריט, אתה יכול ללחוץ על החץ שליד פריט ולחץ על “סדר מחדש”, שייקח אותך לטופס הזמנת רכש. בעת הוספת פריט למלאי שלך, אתה יכול גם להוסיף פריטים מרובים ליצירת צרור, שיהיה שימושי אם יש לך מחירים מיוחדים בחבילה..

quickbooks-add-המלאי

אתה יכול גם להגדיר כללי מחירים, שהם הנחות לפריטים במלאי שלך. אתה יכול להגדיר פריטים, לקוחות, תזמון ועוד. בהמשך, אם הכלל חל, המחיר ישתנה אוטומטית, אך יש לך אפשרות לשנות אותו למחיר אחר אם תרצה.

הפרויקטים של QuickBooks Online עוזרים לכם להישאר רווחיים על ידי הצגת ברורה של הכנסות ועלות של הפרויקט. הוצאות, כגון שעות עובד וחשבונות של עובדים, נרשמות ומשוואות להכנסות שאתה מקבל. ההשוואה מוצגת בדף הפרויקט שלך כך שתוכל לראות כמה כסף אתה מרוויח או מפסיד.

quickbooks-פרויקטים

לכידת קבלות באמצעות היישומים הניידים שלך היא קלה. זה סורק אוטומטית את התקבולים שלך כדי לסווג את המידע שלך כדי שלא תצטרך להזין הכל ידנית. לאחר מכן, קבלות שנבדקו נשלחות בהוצאות שלך ותוכל לשלוף אותן בכל פעם שתצטרך, למשל בעת עריכת המס שלך..

עבור משתמשי ארה”ב, QuickBooks Online מציע תכונות נוספות שיכולות לעזור לך במיסים שלך.

QuickBooks Online מאפשר לך לנהל את העסקאות שלך כך שיהיה לך את כל הנתונים הדרושים לך בעונת המס בארה”ב. זה מאפשר לך לעקוב אחר המסים שלך עבור 1099 קבלנים ולהרכיב אותם בשבילך. תמורת תשלום נוסף, באפשרותך גם להגיש את המסים שלך באופן אלקטרוני ישירות מ- QuickBooks Online.

יש לו גם תכונת מס מכירות שיכולה לחשב אוטומטית את המסים שלך. עדיף, מכיוון שהוא מעדכן אוטומטית את שיעורי המס כאשר כל חוקים משתנים, אתה יכול פשוט לשכוח את כל מכירות המס שלך ולתת ל- QuickBooks Online לעשות זאת בשבילך.

התכונה החדשה ביותר שלה, “הון”, מאפשרת לך לראות את ציון האשראי שלך כדי לראות אם אתה זכאי להלוואה ועוזרת לך לקבל הלוואה. אתה יכול למשוך את ציון האשראי שלך פעם אחת בחינם. אם אתה מחפש לקחת הלוואה להרחבת העסק שלך, QuickBooks Online יכול גם לעזור לך למצוא הלוואה דרך “השוק” שלה.

סקירה מקוונת של QuickBooks

לוגו מקוון של QuickBooksquickbooks.intuit.com

החל מ- $ 1500 לחודש לכל התוכניות

תכונות

חשבוניות

חיוב

A / R

A / P

הזנות בנק

CC

לשלם את חשבונות

ריבוי מטבעות

אפליקציה לנייד

מעקב אחר זמן

מלאי

שכר

תמחור

QuickBooks Online הוא אחד הפתרונות החשבונאיים היקרים ביותר שקיימים, אך יש גם הרבה תכונות נוספות שתוכלו לקבל בתוספת תשלום.

גם אם זה יקר, תוכנית התמחור של QuickBooks Online הגיונית. הוא מציע ארבע תוכניות, ומוסיף תכונות נוספות ומשבצות משתמשים עם כל תוכנית. פער המחירים הוא גם סביר.

התוכנית הזולה ביותר שלה, “התחלה פשוטה”, נוצרת בבירור לעסקים קטנים שרק צריכים משהו לנהל את הכספים שלהם. זה כולל תכונות בסיסיות, כגון דיווח בסיסי, חשבונית ומיסים. תוכנית זו מתומחרת ב -20 דולר לחודש, וזה די יקר, במיוחד מכיוון שהיא מוגבלת לתכונות בסיסיות.

שדרוג לתוכנית הבאה שלה, “חיוניות”, מאפשר לך לנהל את החשבונות שלך ולעקוב אחר זמן. זה גם מאפשר עד שלושה משתמשים. המחיר שלה הוא 40 $, וזה זינוק של 20 $ רק כדי לקבל שלוש תכונות נוספות.

שדרוג נוסף ל- “פלוס”, במחיר של $ 70, פותח את המלאי והפרויקטים של QuickBooks Online. אם אתה זקוק לשני הכלים האלה, עליית המחירים בסך 30 $ די סבירה מכיוון ששניהם הם כלים רבי עוצמה שיכולים לעזור לך לחסוך עוד יותר זמן וכסף. 

השדרוג האחרון ל”מתקדם “מיועד לעסקים גדולים יותר שיכולים להוציא 150 דולר לחודש עבור תוכנת חשבונאות. זה מגיע עם שדרוגים רבים, כולל חשבוניות מואצות, דוחות משודרגים ו 20 העברות בנקאיות בחינם.

תוכנית נוספת של QuickBooks Online שהושקה לאחרונה היא תוכנית “עצמאים”, שנוצרה עבור פרילנסרים. זה עולה 15 דולר לחודש, מה שהופך אותו לזול יותר מתוכניות אחרות.

יש לו תכונות בסיסיות שיצטרכו פרילנסרים, כגון חשבונית, יצירת דוחות בסיסיים ומעקב אחר הכנסות והוצאות. זה גם מאפשר לך להעריך את המסים הרבעוניים שלך, וזה לא דבר שיש ל- FreshBooks.

מצד שני, ל- QuickBooks Online אין תכונה למעקב אחר זמן כמו FreshBooks. אם זה מפרה לעסקים עבורך, קרא את סקירת FreshBooks שלנו למידע נוסף. מכיוון שתכנית זו מכוונת לפרילנסרים, אינך יכול לשדרג לתכנית אחרת אם תבחר בתכנית “עצמאים”.

מלבד התוכניות הללו, QuickBooks Online מציעה הרבה תוספות בתשלום. הברורים ביותר הם עיבוד שכר העבודה שלה ותכונת “תשלום החיובים”.

ידידותיות למשתמש

לפני שתתחיל לעבוד עם QuickBooks Online, אתה יכול לנסות זאת בחינם למשך 30 יום. ניסוי זה מאפשר לך להתרגל ל- QuickBooks לפני שתחליט אם הוא מתאים לצרכים שלך או לא.

הרשמה קלה. אתה צריך רק להכניס את הדוא”ל שלך, את שם העסק שלך ואת הענף שלך. אם השתמשת ב- QuickBooks לשולחן העבודה, תתבקש לייבא את הנתונים שלך לפני שתמשיך. התהליך הוא די קל, ויש לך מדריך צעד אחר צעד שיעזור לך.

סרגל הניווט ממוקם בצד שמאל. אתה יכול גם לעבור בין תפריטי משנה דרך התפריט למעלה.

חשבוניות מהירות-חשבונות ניווט

אם זה כאב בניווט לדף חדש כדי להוסיף עסקאות, QuickBooks Online מספק לחצן הוספה מהירה. השלט “+” בצד השמאלי העליון של המסך יכול להוסיף את רוב הדברים, כגון חשבוניות, חשבונות ורישומי יומן..

quickbooks-plus-menu

הרבה תכונות של QuickBooks Online מוסתרות בהגדרות ובמעבדות QuickBooks, בהן המשתמשים יכולים לנסות יישומי פלאגין ניסיוניים.

ההגדרות, שתוכלו לראות לצד סימן “+”, יכולות לעשות הרבה דברים, כגון ליצור תבניות מותאמות אישית, להפעיל תכונות ולפתוח מעבדות QuickBooks..

הגדרות quickbooks

בסך הכל, התכונות הבסיסיות של QuickBooks Online הן קלות לשימוש והוספת עסקאות חדשות היא קלה. עם זאת, יש כמה תכונות שקשה למצוא, כגון תכונות שצריך להפעיל מהגדרות או מעבדת QuickBooks. יש גם כמה תכונות, כמו שגרות ומלאי, שקשים יותר לשימוש וצריך ללמוד לפני שתוכל להשתמש בהן ביעילות..

חשבוניות

אתה יכול ליצור חשבונית דרך תפריט ההוספה המהירה המסומן “+”. אתה יכול גם לעשות זאת על ידי מעבר לדף “חשבוניות”, שתוכל למצוא בסרגל הניווט תחת “מכירות”. לחיצה על כפתור “חשבונית חדשה” תעביר אותך לדף בו תוכל למלא את פרטי החשבונית שלך.

חשבוניות מהירות

ניתן להקצות חשבונית ללקוח קיים, להוסיף לקוח חדש או להקצות אותו לפרויקט. אם יש הערכות עבור לקוח, QuickBooks Online יציע להוסיף אותה לחשבונית שלך דרך סרגל קופץ מימין..

אתה יכול לבחור פריט שתרצה לחשבונית בעמודה “מוצרים / שירותים”. הוספת פריטים מהמלאי שלך תפעיל מעקב אחר מלאי, אשר יעודכן אוטומטית את כמות הפריט.

ל- QuickBooks Online גם מערכת עיבוד תשלומים משלה, בדומה ל- FreshBooks ו- Wave (קרא את סקירת Wave שלנו למידע נוסף).

כשאתה משתמש במערכת התשלומים של QuickBooks Online, תחויב באחוז מכל עסקה, לכן תרצה לעקוב אחר כך.

אם ברצונך לשלוח את החשבונית שלך מ- QuickBooks Online, תוכל להתאים אישית את דוא”ל החשבונית כדי להוסיף טון אישי. אתה יכול גם להתחבר לחשבון Gmail שלך, כך שתוכל לשלוח חשבוניות ישירות מכתובת הדוא”ל שלך.

חשבוניות מהירות-שלח-חשבונית

בסרגל שבתחתית העמוד, באפשרותך להתאים אישית את החשבונית שלך באמצעות תבניות. אתה יכול גם להדפיס את החשבונית שלך ואת תלושי האריזה, אם אתה צריך לשלוח את הפריט בחשבונית שלך ללקוחות שלך.

אתה יכול גם ליצור חשבוניות חוזרות באמצעות כפתור “הפוך לחזור” בתחתית העמוד. זה יפתח דף בו תוכל להגדיר את פרטי החשבונית החוזרת שלך, כולל מרווח חשבוניות.

חשבוניות מהירות-חשבוניות חוזרות

אתה יכול לשלוח ידנית תזכורות ללקוחות שלך ב- QuickBooks Online דרך הדף “חשבוניות”. אתה יכול גם לראות את מצב החשבוניות שלך דרך דף זה.

ספרים מהירים - שלח תזכורות

כדי לשלוח תזכורות אוטומטיות, עליך להפעיל את תכונת “השגרה” ממעבדות QuickBooks. לאחר מכן תוכל לנהל את השגרה באמצעות ההגדרות שלך, תחת “כלים”, ואז לחץ על “נהל את השגרה שלך.”

שגרת ספרים מהירים

צריך לעשות הרבה רק כדי להגדיר תזכורת פשוטה. שלא כמו Xero (קרא את סקירת Xero למידע נוסף), “השגרה” של QuickBooks Online מאפשרת לך להתאים אישית את התזכורות שלך, כולל לקוחות להזכירם..

מלבד חשבוניות, אתה יכול גם ליצור הערכות וקבלות מכירות דרך הדף “כל המכירות”, שתוכל למצוא תחת תפריט “מכירות”. דרך דף זה תוכלו גם לעקוב אחר כל עסקאות המכירה שלכם.

ספרי מהיר - כל המכירות

כשאתה מעריך אתה יכול ליצור חשבונית על ידי לחיצה על כפתור “צור חשבונית” תחת העמודה “פעולות”. בשיטה זו תוכלו ליצור חשבונית חלקית, אשר מועילה אם אתם זקוקים למקדמה עבור פרויקט.

פנקסים מהירים - חשבונית חלקית

בסך הכל, מערכת החשבוניות של QuickBooks Online מעולה עבור מרבית העסקים. הוא מציע הרבה פונקציות שרק לעתים רחוקות רואים בתוכנות חשבונאיות אחרות, כגון חשבונית חלקית, הדפסת אריזות ותשלומים מקוונים.

שליחת תזכורות ידנית היא קלה, אך הגדרת תזכורת אוטומטית קשה יותר מאשר ברוב הפלטפורמות. אם אתה מישהו שתלוי בתזכורות אוטומטיות לתשלום, אתה עלול להתסכל מהתכונה הזו.

הוצאות

כשאתה לוחץ על תפריט “הוצאות” בסרגל הניווט, תראה דף שמציג את כל ההוצאות שלך, כולל חשבונות, הזמנות רכישה, הוצאות, אשראי ספקים ושיקים.

ספרים מהירים-הוצאות

בעת יצירת שטר, אתה יכול להשתמש בספק קיים או ליצור ספק חדש. יש לך גם אפשרות לעקוב אחר תשלומים עבור 1099 קבלנים, שיכולים לעזור לך בעונת המס. 

בעת הוספת פרטי פריט או קטגוריה, תוכלו להפוך אותו לחיוב ולכלול לקוח. לאחר מכן, ההוצאות הללו יופיעו בסרגל ההצעות בפעם הבאה שתחייב את הלקוח.

חשבון מהיר

בדיוק כמו בחשבוניות, יצירת חשבון חוזר מתבצעת באמצעות הכפתור “הפוך לחזור” בתחתית העמוד.

אתה יכול לשלם חשבונות מ- QuickBooks Online על ידי הגדרת תשלום חשבונות, המאפשר לך לשלם לספקים ישירות מ- QuickBooks Online באמצעות בנקאות מקוונת. שירות נוסף זה יגבה ממך 15.95 דולר לחודש עבור עד 20 תשלומים. .

אם אינך מעוניין להגדיר תשלום עבור חשבונות, אתה תמיד יכול לשלם את החשבונות שלך באופן ידני ואז לרשום אחר כך את העסקאות ב- QuickBooks Online על ידי לחיצה על כפתור “תשלום חשבונות”. תוכל למצוא אפשרות זו ועוד כשאתה לוחץ על החץ שליד הכפתור “שלם חשבונות מקוונים”.

חשבונות מהירים-לשלם חשבונות

אם אתה מעדיף לשלם באמצעות המחאות, אתה יכול להשתמש ב”מחאות הדפסה “כדי להדפיס אותן ידנית. “הזמנת צ’קים” הוא שירות QuickBooks נוסף, המתחיל ב -36.99 $ עבור 50 צ’קים.

דיווח

QuickBooks Online מציע הרבה תבניות דוחות. אתה יכול למצוא תבניות אלה בתפריט “דוחות” בסרגל הניווט.

אתה יכול לאתר את הדוחות הכספיים שלך בכרטיסייה “סטנדרטית”. בחלקו העליון אתה יכול לראות את הדוחות שבחרת בכרטיסייה “מועדפים”.

תחת “סקירה כללית של העסק”, תוכלו למצוא את מרבית הדוחות שיכולים לעזור לך להבין כיצד מתנהל העסק שלך, כולל רווח והפסד, תזרים מזומנים ומאזנים. 

“מי חייב לך” ו- “מכירות ולקוחות” נותנים לך תובנה לגבי המכירות שלך. “מי שחייב לך” עוסק בעיקר בחשבוניות שלך ואילו חשבוניות נגמרו. “מכירות ולקוחות” יכולים לעזור לך לראות אילו פריטים מוכרים היטב או אילו לקוחות רוכשים את מירב הפריטים מהעסק שלך.

מצד שני, “למי אתה חייב” יכול לעזור לך לעקוב אחר חשבונות החייבים בתשלום או שלא שולמו. באמצעות דוחות ב”הוצאות וספקים “, אתה יכול לראות אילו ספקים מכסים את אספקת הפריטים שלך ואת פרטי העסקאות שלך. 

שני הדוחות האלה חיוניים כשאתה רוצה להחליט איפה לקצץ בהוצאות שלך או עם אילו ספקים תרצה להמשיך לעשות עסקים עם.

הדוחות של QuickBooks Online ניתנים להתאמה אישית רבה. אתה יכול לבחור תקופת דיווח, לסדר את העמודות או להשוות את הדוח עם תקופות אחרות, בין השאר.

דוחות מהירים

אתה יכול גם לסנן את הפריטים שאתה רוצה להציג לפי כמה קטגוריות, כגון ספקים, לקוחות ומוצרים. הכותרת התחתונה והתחתונה של הדוחות שלך ניתנות להתאמה אישית. אתה יכול לבחור איזה מידע להציג בדוחות שלך באמצעות התאמות אישיות אלה.

quickbooks-התאמה אישית של דוחות

תכונת הדיווח של QuickBooks Online יכולה להציע את היסודות או הרבה יותר. בהשוואה לשירותים אחרים, כמו FreshBooks ו- Wave, ברור שהתוכנית “פלוס” של QuickBooks Online מנצחת במספר הפיצ’רים שלה..

עם זאת, השוואת QuickBooks Online ל- Xero מראה שלשניהם יש הרבה קווי דמיון בתכונת הדיווח שלהם. בנוסף, גם Xero וגם QuickBooks Online מציעים הרבה תבניות דוחות. ישנן גם הרבה אפשרויות התאמה אישית, כמו איזה מידע להציג ותקופת הזמן שתרצה להציג. 

תמיכה

בסיס הידע של QuickBooks Online הוא נרחב. מדריך או שלב אחר שלב מופיעים בכל פעם שאתה פותח תכונה חדשה. בסיס הידע שלה מציע לא רק דפי עזרה, אלא יש בו גם סמינרים מקוונים, קטעי וידאו וקורסים בתשלום.

ניתן להגיע אל דפי העזרה שלה על ידי לחיצה על כפתור “עזרה” הממוקם בפינה השמאלית העליונה של סרגל הניווט.

כשאתה לוחץ על כפתור “עזרה”, חלון קטן צץ ומציע כמה נושאים. יש גם סרגל חיפוש שבו אתה יכול לחפש את הפיתרון לבעיה שלך בדפי העזרה.

quickbooks-עזרה

אם לא תמצא את מה שאתה מחפש, תוכל ליצור קשר עם צוות התמיכה על ידי לחיצה על כפתור “צור קשר” בתחתית חלון העזרה. תתבקש להוסיף מילת מפתח שתשמש להציע כמה מאמרים.

אם אף אחת מההצעות לא עונה על השאלות שלך, אתה יכול לפרסם שאלה בפורום הקהילה שלו, לשלוח סוכן או להתקשר לעזרה נוספת. עם זאת, העברת סוכן והתקשר ל- QuickBooks Online אינה זמינה 24/7.

פסק הדין

QuickBooks Online הוא אפשרות מצוינת לעסקים קטנים ובינוניים. תוכנית התמחור המשכבת ​​שלה מאפשרת לך לרכוש תכונות שישלימו את העסק שלך בצורה מושלמת, אם כי יש גם את הסיכון לרכוש תכונות שאינך זקוק לה.

אתה יכול להשתמש בקלות ברוב התכונות אך חלקן קשות יותר. בנוסף, חלק מהפונקציות שקשות להתקין, כמו תזכורות לחשבוניות אוטומטיות, אך אם תעשה את העבודה בהתחלה, QuickBooks Online יכול לעזור לך לנהל את הכספים שלך במהירות ובקלות יותר..

יש גם כמה תכונות מוסתרות בהגדרות ובמעבדות QuickBooks. יש גם הרבה תכונות נוספות שתוכלו לקבל בתוספת תשלום.

תכונת הדיווח של QuickBooks Online ניתנת להתאמה אישית רבה. דפי “לוח המחוונים” וה”סקירה “מאפשרים לך לראות את מצבך הכלכלי במבט חטוף. המידע מוצג בתרשימים ובמספרים, ומקל עליכם להבין את כספיכם.

אם אתה חלק מעסק קטן עד בינוני שרוצה לקצץ את משך הזמן הקיים בניהול הכספים שלך, אנו ממליצים לך לנסות את הניסיון החינמי של 30 יום של QuickBooks Online.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map