סקירת OneUp – עדכון 2020

סקירה של OneUp

ל- OneUp יש הרבה פעמונים ושריקות, אך סובל כשמדובר בשימושיות. עם זאת, מערכת המלאי שלה היא הטובה ביותר שראינו בכל תוכנת הנהלת חשבונות מקוונת, מה שעשוי להפוך אותה להתאמה המושלמת עבור עסקים מסוימים. קרא את סקירת ה- OneUp המלאה שלנו עבור כל הפרטים.


ביקורות-תוכנה-חשבונאות מיטבית

OneUp היא תוכנת חשבונאות מקוונת ייחודית המושלמת לעסק קטן שמוכר מוצרים פיזיים. הנקודות החזקות ביותר הן תכונת ניהול המלאי ופונקציית ה- CRM המובנית שלה, יחד עם התוכניות שלה במחיר נדיב. אם זה נשמע לכם מתאים, המשך לקרוא את סקירת ה- OneUp המלאה הזו.

תמורת 9 דולר לחודש, OneUp מעניק לך גישה לכל התכונות שלה, אך זה מגביל את מספר המשתמשים ואת התמיכה שאתה מקבל מנציגי הלקוחות שלה. החיסרון הנוסף של OneUp הוא שאין לה תכונה של שכר, והיא גם לא מציעה שילוב עם יישומי צד שלישי – שכולל אפילו סטייפ, כך שלא תוכלו לקבל תשלומי כרטיסי אשראי..

תכונת החשבונית שלו טובה מספיק ועובדת היטב עם תכונת המלאי. עם זאת, אין תזכורות או רשומות חוזרות לחיוב ולחשבוניות שלה. הפריסה הרבה יותר מסובכת ממתחרותיה מכיוון שהיא מחולקת לדפים רבים ושונים.

תבניות הדוח, למרות שהן מספיקות לניתוח פשוט, חסרות אפשרויות התאמה או סינון הדרושות לבדיקה מעמיקה יותר.

אם אתה מחפש תכונות אוטומטיות ופונקציה חשבונאית חזקה, עיין במאמר התוכנה החשבונאי הטוב ביותר שלנו כדי למצוא משהו שמתאים יותר לצרכים העסקיים שלך..

חוזק & חולשות

חלופות ל- OneUp

תכונות

OneUp מושלם לעסקים קטנים מבוססי מלאי. חוץ מזה שיש לו תכונה שמירה על חנות מצוינת, OneUp הושלם עם פונקציית CRM מובנית פשוטה. שניהם עובדים היטב עם תכונות המכירה והרכישה של OneUp.

עם זאת, OneUp אינו מציע תכונת שכר או שילובים. מלבד הזמנת המלאי האוטומטית שלה, הוא אינו מספק הרבה תכונות אוטומטיות, מה שמוריד את ערכו אם אתה מחפש משהו שיגדיל את היעילות שלך. ל- OneUp גם אין תכונה של מעקב אחר זמן, מה שהופך אותו לא מתאים לעסקים מבוססי פרויקטים ופרילנסרים..

OneUp CRM

אתה יכול למצוא את פונקציית ה- CRM של OneUp דרך כפתור “ההזדמנויות” בסרגל הניווט. דף זה מחולק לארבע כרטיסיות: “לידים”, “הזדמנויות”, “משימות להזדמנויות” ו”שיחות “.

באמצעות דף “ליד” אתה יכול לאחסן את פרטי העסק שלך ואת יצירת הקשר שלך. בדף “ההזדמנות”, באפשרותך להוסיף פרטים עבור הפניה מסוימת דרך כפתור “ההזדמנות החדשה”. כדי לעקוב אחר ההתקדמות שלך, אתה יכול להוסיף גם גורם הסתברות דרך דף זה.

oneup_new-opp

העמודים “משימות להזדמנויות” ו”שיחות “מאפשרים לך לארגן את המשימות והשיחות שלך כדי להגדיל את ההסתברות להזדמנויות מנצחות. כשאתה יוצר ערכים אתה יכול לסמן אותם כ”לעשות לעשות “או כ”סיימים”. אם אתה צריך לסמן משימה או שיחה כ”ביצוע “, לחץ על השם ושנה את הסטטוס באמצעות כפתור ההחלפה, אשר ירשום גם את תאריך השינוי.

oneup_new-opp

פונקציית ה- CRM המובנית של OneUp מעולה אם אתה מבצע מכירות רבות ומשכנעות, כך שתוכלו לקבל את כל הכלים הדרושים לכם בפלטפורמה אחת. אתה יכול להמיר מייד הזדמנות להצעת מחיר דרך הדף “הזדמנות”. לידים מחויבים יהפכו אוטומטית ללקוח, ויחסכו מכם להזין את הנתונים פעמיים.

מלאי OneUp

ניהול המלאי של OneUp הוא אחת מאפשרויות התוכנה המתקדמות ביותר בהשוואה למתחרותיה, כמו Sage או Zoho Books.

אתה יכול למצוא את תכונת ניהול המלאי שלו על ידי לחיצה על כפתור “מלאי” בסרגל הניווט. למאפיין ניהול המלאי של OneUp יש הרבה פונקציות, כך שאתה צריך לבלות איתו קצת זמן כדי ללמוד כיצד להשתמש בו נכון.

בכרטיסייה “מלאי” תוכל לראות רשימה של פריטי המלאי שלך, מחירם, עלותם וכמותם. אתה יכול להתאים את פרטי הפריט שלך על ידי לחיצה על שם הפריט. עם זאת, כדי להוסיף פריט חדש, עליך לעבור לדף “מוצר חדש” על ידי לחיצה על סמל גלגל השיניים בפינה השמאלית העליונה של סרגל הניווט המלאי ובחירת “מוצר חדש.”

oneup_new-opp

התאמת כמות הפריט ב- OneUp מעט קשה יותר מאשר אצל מתחרותיה. עבור אל “ערכי המלאי” או לדף “משיכת מלאי”. לאחר מכן לחץ על “ערך חדש” והכניס את כמות הפריט הסופית שלך כדי לבצע התאמות.

אתה יכול לרשום רכישה או מכירה שמשפיעים על המניה שלך דרך הדף “הזמנת רכש” או “הזמנת מכר”. בעת יצירת רשומה, ציין את הספק או הלקוח שלך ואת פריטי ההזמנה. לחץ על “קבל” כדי ליצור אוטומטית פתק מקבל. אתה יכול גם ליצור חשבונית אוטומטית דרך הדף “קבלת הערה” על ידי לחיצה על כפתור ה”חשבון “בכרטיס.

הזמנת רכישה אחת

אותה מערכת חלה על “הזמנת המכירה” ו”הודעת המסירה. ” תכונה זו יכולה לעזור לך לעקוב אחר הפריטים שלך ולוודא שכל אחד מהפריטים אחראי.

OneUp הוא גם אחת הפלטפורמות הבודדות המציעות ניהול פרויקטים, שתוכלו למצוא בדף “מכירות” תחת הכרטיסייה “עוד”. אתה יכול לארגן את הרשומות שלך – כגון חשבוניות, חשבונות ומשימות – לפי פרויקט. עם זאת, הוא אינו מציע מעקב אחר זמן, ולכן הוא לא יעיל כמו מתחרותיו, כמו FreeAgent או FreshBooks..

תמחור

ל- OneUp חמש תוכניות תמחור לבחירה: עצמי, מקצוען, פלוס, צוות ללא הגבלה. בדומה ל- Xero, OneUp מאפשר למשתמשים לגשת לכל התכונות שלו ממש מחוץ למחבט. עם זאת, זה מגביל את מספר המשתמשים בכל תוכנית תמחור, המושלמת לעסקים קטנים שצומחים.

התוכנית העצמית עולה 9 דולר לחודש אך מגבילה אותך למשתמש אחד ואינה מעניקה לך גישה לתמיכה של הלקוח של OneUp. אם אתה חושב שתצטרך להשתמש בתמיכת הלקוחות של OneUp לעיתים קרובות, תוכל לשדרג לתוכנית Pro, שעולה 19 דולר לחודש. בנוסף למתן תמיכת לקוחות, Pro מכפיל גם את מספר המשתמשים לשניים.

התוכניות הבאות רק מגדילות את מספר האנשים שיכולים להשתמש ב- OneUp, וזה הגיוני ביותר מכיוון שיש פער מחירים גדול בין התוכניות. 

תוכנית פלוס עולה 29 $ לחודש ומאפשרת לך עד שלושה משתמשים. התוכנית הבאה, צוות, עולה 69 דולר לחודש והיא מאפשרת לך עד שבעה משתמשים. התוכנית האחרונה, ללא הגבלה, מאפשרת למשתמשים ללא הגבלה ועולה 169 דולר לחודש.

לשם השוואה, התוכנית היקרה ביותר של Xero, הוקמה, עולה 60 דולר לחודש, מאפשרת לך למשתמשים ללא הגבלה ובעלת תכונה לניהול פרויקטים (קרא את סקירת Xero למידע נוסף). עם זאת, תכונת המלאי של OneUp מתקדמת יותר והיא מגיעה עם פונקצית CRM מובנית.

התוכנית היקרה ביותר של QuickBooks Online, Advanced, עולה 150 דולר לחודש וזו תוכנית חשבונאית טובה יותר בסך הכל. אתה יכול לשלם חשבונות ולעבד תשלומי כרטיסי אשראי דרך הפלטפורמה של QuickBooks Online. תוכנית זו כוללת גם מעקב אחר זמן ומנהל פרויקטים, ו- QuickBooks Online יכול לעזור לך להגיש את המסים שלך אם העסק הקטן שלך מבוסס בארה”ב..

עם זאת, אם התקציב שלך קטן מזה, OneUp מציע תוכניות טובות יותר מכיוון שאתה יכול לקבל גישה לכל התכונות של OneUp ותמיכה ללקוחות תמורת 19 דולר לחודש. התוכניות של QuickBooks Online מתחילות ב -25 דולר לחודש, ואפילו במחיר זה אינן מציעות מעקב מלאי או חשבונות.

ידידותיות למשתמש

אתה יכול למצוא את סרגל הניווט של OneUp בצד שמאל של המסך. יש לו שמונה קטגוריות: “בית”, “הזדמנויות”, “מכירות”, “רכישה”, “מלאי”, “חשבונאות”, “דוחות” ו- “אפליקציות”. ברוב הקטגוריות יש כרטיסיות לתכונות שלהן בראש הדף.

בניגוד לרוב המתחרות שלה, לוח המחוונים של OneUp מוסתר בקטגוריית “הנהלת חשבונות”, מה שהורס את המטרה של קיום לוח מחוונים בכלל. במקום זאת, אתה מקבל פונקציית חיפוש כדי לחפש את החשבוניות שלך וגישה מהירה לדפים האחרים בדף “הבית” שלך, שהוא חסר טעם מכיוון שאתה יכול למצוא את כולם בסרגל הניווט..

לוח מחוונים oneup

אם אתה מרגיש של- OneUp יש תכונות שאינך זקוק לעסק הקטן שלך, אתה יכול גם להשבית אותם דרך הקטגוריה “יישומים” בסרגל הניווט..

בסך הכל קל להשתמש ב- OneUp ברגע שמתרגלים אליו. עם זאת, ישנם המון דפים נוספים שניתן להחליף בקלות בכפתור פשוט. העמודים הנוספים האלה הופכים את זה לבלבל יותר כשאתה מתחיל לראשונה, כך שתצטרך להקדיש זמן לבדיקת OneUp לפני שאתה יודע להשתמש בזה בצורה מושלמת לצרכים העסקיים שלך..

חשבוניות

ליצירת חשבונית ידנית, עבור לכרטיסייה “חשבוניות” בקטגוריית “מכירות” בסרגל הניווט ולחץ על כפתור “חשבונית חדשה”. אז אתה יכול למלא את פרטי החשבונית, כגון לקוח, תאריך ופריטים.

חשבונית חד-פעמית-חדשה

לאחר לחיצה על “סיים” בפינה השמאלית התחתונה של הדף “חשבונית חדשה”, OneUp ישאל אותך האם לעדכן את מלאי הפריטים שחויבו. חשבונית שעוקבת אחר מלאי תפיק אוטומטית הודעת משלוח חדשה. עם זאת, ביטול חשבונית לא ימחק אוטומטית את תעודת המשלוח, מה שעלול לגרום לערבוב מסוים במלאי שלך.

אתה יכול לרשום תשלום דרך הדף “תשלומי לקוחות” בקטע “עוד” בכרטיסייה “מכירות”. OneUp מאפשר לך גם לרשום תשלום דרך דף החשבונית שלך, שתוכל לפתוח על ידי לחיצה על הכרטיס בדף “חשבונית”. אתה יכול לעבור לדף השני על ידי לחיצה על הכפתור בתחתית עמוד החשבונית שלך ולחיצה על “קבל תשלום בתשלום.”

oneup-invoicep2

אתה יכול גם להוסיף חשבונית באופן אוטומטי דרך הכרטיסייה “הצעות מחיר” בדף “מכירות” ו”הודעות משלוח “בדף” חשבוניות “..

עם זאת, בחשבונית של OneUp אין מעקב אחר חשבוניות, חשבונית חוזרת או מעבד תשלום משולב, והיא גם לא יכולה להשתלב עם Stripe. חלק מהתכונות הללו זמינות אפילו עם תוכנת הנהלת חשבונות בחינם, כמו Wave. 

בהתחשב בתוכנת החשבונאות שלה, היעדר התכונות ותזרימי העבודה המסובכים מעמידים את OneUp בעמדת נחיתות גדולה בהשוואה למתחרותיה, כמו QuickBooks Online או FreshBooks. קרא את סקירת FreshBooks שלנו כאן.

הוצאות

אתה יכול לעקוב אחר החשבונות וההוצאות שלך בקטגוריית “רכישות” בסרגל הניווט. ליצירת הוצאה ידנית, לחץ על הכרטיסייה “הוצאה”. 

על ידי לחיצה על “הוצאה חדשה”, אתה יכול ליצור הוצאה ידנית או להעלות קבלה ל- OneUp. אתה יכול גם להצמיד תמונה של הקבלה שלך באמצעות אפליקציית ה- Android של OneUp, וזה מאוד נוח מכיוון שאתה לא צריך לדאוג לאבד את הקבלה.

oneup-upload-exp

בדומה לתכונה של חשבונית, אתה יכול ליצור חשבונית אוטומטית דרך הכרטיסייה “הזמנה מקבלת” בקטגוריית “מלאי”. אתה יכול גם לעבור לדף “פרויקטים” בקטגוריית “מכירות” ולחץ על האפשרות “זמן חיוב” כדי לבצע חיוב עבור המשימות שלך..

כדי ליצור חשבון באופן ידני, לחץ על הכרטיסייה “עוד” ובחר “שטרות” מסרגל הניווט בקטגוריית “רכישות”. ניתן גם ליצור שטר חדש על ידי לחיצה על כפתור “הצעת חוק חדשה” בפינה השמאלית העליונה של הדף. יצירת שטר חדש מחייב את הפריט, הספק ותאריך היעד. בנוסף ל”מוצרים ושירותים “שלך, אתה יכול להוסיף גם” הוצאות “כפריט.

one-newbill

בדיוק כמו ב”חשבוניות “, ישנן שתי דרכים לרשום תשלומים. הראשון הוא מעבר לדף “תשלום חיובים”, שנמצא תחת הכרטיסייה “עוד” בקטגוריית “רכישות”. אחרת, אתה יכול לפתוח את החשבון על ידי לחיצה על השם בדף “שטרות” ולעבור לדף השני דרך הכפתורים בתחתית הדף..

שטר אחד

מלבד מעקב אחר ההוצאות והחשבונות שלך, תכונת החיוב של OneUp לא עושה הרבה. היכולת לרשום קבלה מיישום אנדרואיד שלך נחמד. עם זאת, אין לה אפשרות חיוב חוזרת או תזכורת לחשבון. אתה גם לא יכול לשלם את החשבונות שלך באופן מקוון, כמו שאתה יכול באמצעות QuickBooks Online. קרא את סקירת ה- QuickBooks המקוון שלנו למידע נוסף.

דיווח עסקי

ל- OneUp שמונה תבניות דוחות בלבד, וזה הרבה פחות ממתחרותיה. אין דיווח על פונקציית המלאי שלה, מה שמפתיע בהתחשב בעובדה שהיא מתקדמת בהרבה מהמתחרות שלה.

תוכל למצוא תבניות דוח של OneUp בקטגוריית “דוחות” בסרגל הניווט. ישנן שלוש כרטיסיות בקטגוריה זו: “חשבונאות”, “מכירות” ו”רכש “. יש שני דו”חות בסעיף “מכירות”: “דוח קבלת מיזוג אויר” ו”הצהרת לקוח. ” בקטע “רכישה” יש רק דוח אחד: “הדוח לתשלום ההזדקנות / מזדקנות.”

דו

הדוח “הצהרת לקוח” מציג רשימה של חשבוניות ותשלומים של לקוח. בראש הדף תראה את היתרה הכוללת שהלקוח חייב לך. אתה יכול לבחור לקוח על ידי לחיצה על כפתור “שנה לקוח”. בנוסף להורדת הדו”ח, באפשרותך גם לשלוח אותו בדוא”ל, וזו אפשרות ייחודית לדו”ח זה.

הצהרה חד-פעמית

“דוח חייבים להזדקנות מזגן / רווח” ו”דוח זכאי מזדקנים / מזונות “יש תבנית דומה. שני הדוחות מחולקים לפי ספקים / לקוחות ותאריכי יעד, כולל סכום לכל עסק בצד ימין של הדוח. עם זאת, יש רק שלוש אפשרויות סינון, כולל תקופת דיווח ותבנית.

דוחות כספיים

תוכל למצוא את הדוחות הכספיים של OneUp בקטע “חשבונאות” בקטגוריית “דוחות”. ישנם חמישה דוחות בסך הכל: “רווח והפסד”, “מאזן”, “ספר חשבונות כללי”, “יתרת ניסיון” ו”דוח מס מכירות. ” עם זאת, עדיין חסרים כמה תבניות חשובות, כגון דוח תזרים מזומנים.

ברוב הדוחות, כולל “רווח והפסד”, “יתרת ניסיון” ו”יתרה כללית “, יש סיכום בראש העמוד. הדוח ‘רווח והפסד’ ו’מאזן ‘מאפשר לך להוסיף מספר תקופות כדי שתוכל להשוות ביניהן. אפשרויות המסנן בדוחות אלו טובים בהרבה מהדוחות העסקיים. 

הפסד חד פעמי

למרות שלא ניתן להתאמה לפורמטים של הדוחות, הפורמט די ברור אם אתה זקוק רק לסקירה כללית על בריאותך הפיננסית.

תמיכה

התמיכה של OneUp כוללת מרכז עזרה ותמיכה בדוא”ל. לחיפוש במרכז העזרה, לחץ על כפתור סימן השאלה בפינה השמאלית העליונה של הדף שלך וחלון צ’אט ייפתח. אתה יכול לחפש מאמר עזרה בעזרת סרגל החיפוש. לחלופין, לחץ על “השאירו לנו הודעה” בפינה השמאלית התחתונה של חלון הצ’אט כדי ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות של OneUp.

די בחומרים ש- OneUp מספק כדי להתחיל. עם זאת, מאמרי העזרה שלו זמינים רק בצורת טקסט, דבר שעלול להיות קשה לעקוב אחריהם עבור אנשים מסוימים. תוכל להגיע למרכז העזרה של OneUp מהדף הראשי שלה על ידי לחיצה על כפתור “עזרה” שבראש הדף.

פסק הדין

ל- OneUp תכונת מלאי מצוינת, שהיא הרבה יותר מתקדמת ממתחרותיה, כמו QuickBooks Online או Sage. פונקציית ה- CRM הפשוטה שלו היא גם תוספת טובה לכל פיסת תוכנת הנהלת חשבונות. עם זאת, חוסר האינטגרציה שלה עשוי להפרם את העסקה עבור חלקם, במיוחד בהתחשב בכך שהיא אינה מספקת תכונה של שכר ועיבוד תשלום..

תכונת החשבונית והחיוב שלה – למרות שהיא משולבת יפה במלאי שלה – חסרה בתכונות וקשה לשימוש בשל אופייה המפוזר. אין תזכורות לתשלום עבור שתי התכונות, וגם אין רשומות חוזרות.

תוכניות התמחור של OneUp נדיבות, מכיוון שבדומה ל- Xero, היא פותחת את כל התכונות שלה באמצעות התוכנית הזולה ביותר שלה, שעולה 9 דולר לחודש. זה מגביל את מספר המשתמשים שיכולים להשתמש בתכונות של OneUp, אבל אם אתה בעל יחיד, OneUp הוא די גניבה.

OneUp הוא אפשרות טובה לעסקים קטנים מבוססי מוצר שצריכים רק איפשהו לעקוב אחר הכספים והמלאי שלו. עם זאת, לא יעזור הרבה אם תזדקק לאוטומציה של רוב צרכי החשבונאות שלך. אם זה נשמע מושלם עבור העסק הקטן שלך, אתה יכול לנסות את תקופת הניסיון החינמית למשך 30 יום של OneUp.

האם השתמשת ב- OneUp בעבר? ספר לנו מה אתה חושב בפרק התגובות. תודה שקראת את סקירת ה- OneUp הזו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map