סקירת חשבונאות בענן עסקי מרווה – עדכון 2020

סקירת חשבונאות בענן עסקי מרווה

חשבונאות ענן עסקי של מרווה היא פיסת תוכנה הגונה שעושה את העבודה, ובכל זאת לא ממש בולטת מהקהל. אמנם אנו בהחלט יכולים לראות אנשים שמחים מאוד עם זה, אך יש לנו חשד כי המתחרים היו פוגעים טוב יותר במקום המתוק. קרא את סקירת חשבונאות המלאה המלאה שלנו לפרטים.


ביקורות על תוכנה-חשבונאית הטובה ביותר

הנהלת חשבונות מרווה היא פלטפורמה מצוינת לעסקים המנהלים באופן קבוע את רשימת המניות שלהם. יש לו תכונת מלאי נוחה וגשש לניהול כמות הפריט שלך. Sage Intelligence, אחת התוספות החינמיות של Sage Accounting, מתאימה גם לעסקים שצריכים לדרבן את הדוחות שלהם עם צבעים ותרשימים..

למרות שזה קל לשימוש וכולל את רוב התכונות הסטנדרטיות שיש לפלטפורמות אחרות, יש לו אפשרויות אוטומציה מוגבלות. בנוסף, התכונות בתוכנית הזולה ביותר שלה, התחלת חשבונאות, אינן שוות את המחיר, מכיוון שתוכלו להשיג את רובן בחינם אצל המתחרה שלה, Wave Accounting..

אם חשבונאות סייג ‘נשמעת כפלטפורמה הטובה ביותר עבורך, עיין בניסיון הניסיון בן 30 הימים בחינם או המשך לקרוא את סקירת תוכנת הנהלת החשבונות לפרטים נוספים.

עם זאת, אם חשבונאות Sage אינה מתאימה לך, תוכל לדפדף במאמר התוכנה החשבונתי הטוב ביותר שלנו כדי למצוא את ההתאמה הטובה ביותר לעסק שלך..

מהו מרווה?

Sage היא חברה המספקת תוכנה המסייעת לעסקים לנהל את המשאבים שלהם. Sage Business Cloud Accounting, או Sage Accounting, היא פלטפורמת החשבונאות מבוססת הענן שלה שנועדה לעזור לעסקים קטנים לנהל את הכספים שלהם.. 

מלבד חשבונאות סייג ‘, סייג’ מספקת גם כלים תומכים לשירותיה והפלטפורמות שלה לעסקים גדולים יותר. עם זאת, בואו נדבר על הפלטפורמה הזולה ביותר של Sage, Sage Accounting.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לחשבונאות ענן לעסקים של מרווה

תכונות

התכונות של Sage נוחות לשימוש, וגש המלאי שלה מועיל מאוד. עם זאת, חסרים לו כמה תכונות בסיסיות, כמו שכר ושטרות חוזרים, מה שגורם לסאג ‘לחסר אגרוף נוסף הדרוש כדי להתאים את מתחרותיו..  

אפשרויות האוטומציה של Sage כמעט ואינן קיימות, מה שהופך את Sage לבחירה גרועה אם אתה רוצה להגדיל את היעילות. אתה יכול להוסיף תכונות נוספות באמצעות תוספות ושילובים של Sage.

התכונה הבולטת ביותר עם Sage היא מעקב המלאי שלה. סייג מאפשר לך לשמור על שלושה סוגים של פריטים במלאי שלך: מלאי, לא מלאי ושירות. כדי להוסיף פריט למלאי שלך, אתה יכול ללחוץ על כפתור “פריט חדש” בשירותי “Sage” & מוצרים “או לחץ על כפתור” + “בצד ימין של סרגל הניווט כדי לפתוח את תפריט ההוספה המהירה.

מרווה עוקב אחר כמות הפריט שלך דרך החשבוניות והשטרות שיצרת. אתה יכול גם לעקוב אחר המצב הכולל של המלאי שלך באמצעות המוצרים & שירותים “שמציג טבלה מפורטת של הפריטים שלך.

מלאי מרווה

בעת יצירה או הוספת פריט מלאי חדש, התפריט של סייג מאפשר לך לבחור את הפרטים שייכללו בחשבוניות והחיובים שלך. אתה יכול להוסיף עד שלושה מחירי מכירה עבור מוצר אחד, כך שתוכל לסירוגין בין מחירים בלחיצה אחת בעת יצירת חשבונית חדשה.

מרווה-מלאי חדש

ניתן גם להגדיר נקודת סידור מחדש. יש סיכום בראש “המוצרים & שירותים “שיאמר לך את מצב המלאי שלך. עם זאת, בניגוד ל- QuickBooks Online, סייג ‘לא מאפשרת לך להיכנס מחדש מדף זה. עליך לבצע מחדש מחדש של פריט ידני על ידי חיובו בדף “הוצאות”.

שכר שכר

מלבד התכונות הזמינות בחשבונאות Sage, Sage מציעה תכונות בסיסיות אחרות, כגון שכר ועיבוד תשלומים. עם זאת, תכונות אלה הן תוספות עבור חשבונך. פלטפורמות אחרות, כמו Xero, מציעות תכונות אלה במסגרת תוכנית מנוי אחת, עליהן תוכלו ללמוד עוד בסקירת Xero שלנו.

למרות של- Sage יש שירות לעיבוד תשלומים משלו, אתה עדיין יכול לקבל תשלום בכרטיסי אשראי על ידי חיבור תוכנית חשבונאות Sage שלך ​​עם פס דרך דף “ההגדרות”, שגם פלטפורמות אחרות, כגון Wave ו- FreshBooks, עושות. קחו בחשבון שיש תשלום נוסף לעיבוד כרטיסי אשראי דרך Stripe.

הגדרות מרווה

תמחור

למרות שהתמחור של Sage Accounting נראה נמוך במבט ראשון, השירות של Sage מחזיק בערך פחות מאשר בפלטפורמות אחרות. תוכנית התחלת החשבונאות שלה מאפשרת לך להשתמש רק בחשבוניות ותכונות חיבור בנק של Sage. לשם השוואה, Wave מאפשר לך להשתמש בשתי התכונות בחינם (קרא את סקירת Wave שלנו למידע נוסף).

אתה צריך גם ליצור קשר עם התמיכה של Sage כדי לקבל את המחיר עבור תכונות נוספות, כך שלא תוכל להעריך כמה כסף תשלם כדי להשתמש בשירות המלא של Sage.

התמחור של הנהלת חשבונות מרווה נמוך ממרבית הפלטפורמות החשבונאיות. יש לו שתי תוכניות תמחור: התחלת חשבונאות וחשבונאות. הפלטפורמות החשבונאיות היחידות שיש להן מחיר נמוך יותר לתכנית ההתחלה שלה היא Xero, עם התוכנית Starter 9 דולר לחודש, ו- Wave, שהיא בחינם לגירסת הבסיס שלה.

עם זאת, אם אתה מתמקד בתכונות, אתה תגלה ש- Sage לא כל כך זול בהשוואה לפלטפורמות אחרות. לדוגמה, תוכנית התחלת החשבונאות שלה, שעולה 10 דולר לחודש, נותנת לך גישה רק לתכונות החשבוניות והפיוס של Sage.. 

מרווה נגד זירו

לשם השוואה, תוכנית Starter של Xero מבטלת את הנעילה של כל התכונות של Xero (עם מגבלות מסוימות), כולל מלאי ודוחות. אצל Sage, תכונות אלה זמינות בתוכנית הבאה, חשבונאות, שעולה 25 דולר לחודש. שדרוג זה מבטל את הפתיחה של תכונות נוספות, כולל הערכות וחשבונות. 

מרווה היא אחת מאפשרויות התוכנה הטובות ביותר למעקב אחר מלאי – יחד עם QuickBooks Online ו- Xero – כך שאם אתה זקוק לתכונת מלאי, המחיר הוגן. אחרת אתה יכול לקבל את מרבית התכונות של Sage דרך Wave בחינם.

כדי לקבל גישה לתוסף של Sage לצורך שכר ועיבוד תשלומים, בקש הדגמה דרך האתר של Sage. פלטפורמות חשבונאיות אחרות מוסיפות לעתים קרובות גם שכר כתוספת. עם זאת, מכיוון שאתה צריך ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות של Sage, לא ברור כמה כסף תצטרך לשלם עבור מלוא הפוטנציאל של Sage.

ידידותיות למשתמש

הגדרת חשבון עם תקופת הניסיון החינמית של 30 יום של Sage Accounting היא קלה; עליך רק למלא את כתובת הדוא”ל שלך, פרטים אישיים ופרטים עסקיים. 

עם זאת, אם זו הפעם הראשונה שלך לנסות את סייג ‘, זה קצת מבלבל כי יש המון אפשרויות תוכנה לבחירה. Sage מציעה את השירותים הנוספים שלה בנפרד, לכן עליך ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות של Sage למידע נוסף.

כדי להגדיר תקופת ניסיון בחינם, בחר בלחצן “ניסיון חינם” בדף “תמחור” ואז עליכם למלא שורה של טפסים, כולל כתובת הדואר האלקטרוני, הסיסמה, פרטי העסק ופרטי המס שלכם..

בפעם הראשונה שתיכנס, תראה דף ברכה שבו Sage מציע את מה שאתה צריך לעשות כדי להגדיר את חשבונך. בהשוואה ל- FreshBooks או QuickBooks Online, עמוד הפתיחה של Sage אינו ידידותי למשתמש או אינטואיטיבי. בדומה ל- Xero, יש הרבה טקסט והרבה קישורים ללחיצה עליהם, שיכולים להציף משתמש חדש.

חכם-ברוך הבא

למרות שעמוד הפתיחה עמוס, העמודים האחרים קלים יותר להבנה, נראים נקיים ומקצועיים יותר. יש הרבה מקום בכל עמוד, וכולם מציגים טבלה מפורטת של הנתונים שלך. ניתן להתאים אישית את הטבלאות דרך סמל גלגל השיניים בצד שמאל של ראש העמודה, כך שתוכלו לבחור באיזה עמודה תרצו לראות עבור כל טבלה..

תוכלו למצוא את סרגל הניווט של Sage בחלקו העליון של החלון המכיל את כל התכונות של Sage, קישור העזרה שלו וההגדרות. סייג מארגן את סרגל הניווט בצורה מסודרת, כאשר התכונות מקובצות לפי הפונקציות שלהם. כפתור “+” בצד ימין של סרגל הניווט מאפשר להוסיף במהירות ערכים, כגון חשבוניות או חשבונות.

sage-quickadd

דף “סיכום” שומר סקירה של כל הכספים שלך במקום אחד. דף זה מחלק את הנתונים שלך למספר קטגוריות: “מכירות”, “הוצאות”, “דוחות תזרים מזומנים” ו”תחזיות תזרים מזומנים “. הסיכום מציג את נתוני העסק שלך באמצעות תרשימים, ומקלים על הבנתם.

סיכום מרווה

חשבוניות

תכונת החשבונית של Sage קלה לשימוש. בדף “חשבוניות” מוצג טבלה מפורטת של החשבוניות שלך וכפתור “חשבונית חדשה” בצד שמאל למעלה. יצירת חשבונית היא מהירה וקלה אם כבר יש לך את הלקוחות והפריטים שלך ברשימת אנשי הקשר של Sage ומלאי. 

הטבלה בדף “חשבונית” של Sage מעט יותר מפורטת משל Xero, מכיוון שהיא מציגה את מספרי הטלפון של הלקוחות שלך. אם אתה פונה בעיקר ללקוחות שלך בטלפון, פורמט זה שימושי מכיוון שאתה לא צריך לפתוח כל חשבונית כדי לאחזר את פרטי הקשר של הלקוח שלך..

דף מרווה-חשבונית

עם זאת, סייג ‘לא מאפשר לך להגדיר תזכורות לחשבוניות או חשבוניות חוזרות, מה שיעזור לך לנהל את העסק שלך בצורה יעילה יותר.

כדי ליצור חשבונית חדשה, אתה יכול ללחוץ על כפתור “+” בסרגל הניווט ולבחור באפשרות “חשבונית מכירה” או ללחוץ על כפתור “חשבונית חדשה” בדף “חשבוניות”. אם קיבלת הצעות מחיר או הערכות, תוכל גם ליצור חשבונית במהירות באמצעות כפתור “צור חשבונית” בדפי הסטטוס של כל הצעת מחיר או הערכה..

sage-quote-statuspng

סייג יעביר אותך לדף “חשבוניות חדשות” לאחר שתלחץ על האפשרות “חשבונית חדשה” בתפריט “+” או לדף “חשבוניות”. אתה יכול למלא את פרטי החשבונית שלך בדף “חשבונית חדשה” זה, כולל הפריטים, הלקוח והתאריך. אתה יכול להקליד בטופס “לקוח” כדי לבחור לקוח מאנשי הקשר הקיימים שלך או ליצור אחד חדש באמצעות הלחצן “הוסף לקוח”. 

לבחירת פריט לחשבונית שלך, הקלד את התיבה המסומנת “פריט” ותוכל לבחור פריט מהמלאי שלך או להוסיף פריט חדש באמצעות כפתור “צור פריט”.

מרווה-חשבוניות חדשות

אם הפריט כבר נמצא במלאי שלך, סייג ‘ימלא אוטומטית את הכל בהתאם לפרטי המלאי שלך, למעט העמודה “הנחה”. הוא אינו נעול, כך שאם יש לך תנאי מיוחד למכירה מסוימת, אתה יכול לשנות אותו באופן ידני. 

החיסרון לתכונה “חשבונית” של Sage הוא שאתה לא יכול לבצע חשבוניות חוזרות או תזכורות לחשבוניות. עבור עסקים מסוימים, תכונות אלה חשובות, במיוחד אם המטרה העיקרית שלך היא להפוך את רוב הכספים של העסק שלך לאוטומטי. עם זאת, סייג ‘מאפשר לך להדפיס תלושי אריזה עבור החשבוניות שלך, וזה שימושי אם לעיתים קרובות אתה צריך לשלוח הזמנות ללקוחות שלך..

מצב מרווה-חשבונית

הוצאות

בדומה לתכונה “חשבוניות”, תכונת “החשבונות” של Sage היא קלה לשימוש, אך היא חסרה פונקציות אוטומציה שיכולות לעזור לך לנהל את מעקב ההוצאות שלך..

ישנן שתי דרכים ליצור שטר חדש: לחצן “+” בסרגל הניווט או דרך הדף “חשבונות ספק” על ידי לחיצה על כפתור “שטר חדש”, שמעביר אותך לדף “חשבון ספק חדש”.. 

שטרות מרווה

בדומה לחשבוניות, אתה יכול ליצור ספק חדש או לבחור אחד מרשימת הספקים שלך כאשר אתה לוחץ על התיבה “ספק”. כשאתה מקליד את הטופס “פריט”, אתה יכול לבחור פריט מהמלאי שלך שיופיע מתחת לטופס. סייג ממלא אוטומטית את פרטי הפריט שלך אם אתה משתמש במלאי שלך.

שטרות מרווה

לרוע המזל, זה כל מה שתוכלו להשיג מתכונת “ההוצאות” של Sage. אינך יכול להגדיר חשבונית חוזרת או תזכורת חשבונית, כמו שאתה יכול באמצעות QuickBooks Online, וגם לא תוכל לשלם את החשבונות שלך באופן מקוון (קרא את הסקירה המקוונת של QuickBooks אם ברצונך לקבל מידע נוסף). 

התכונה “שטרות” של סייג ‘נהדרת לעקוב אחר ההוצאות שלך, אך פלטפורמות דומות, כמו QuickBooks Online או Xero, לוקחות אותה צעד אחד קדימה על ידי מתן פונקציות אוטומציה, כמו חזרה על חשבונות או תזכורות לחשבונות. קרא את ההשוואה שלנו ב- Xero לעומת QuickBooks Online כדי לגלות איזו פלטפורמה טובה יותר.

דיווח

Sage מציעה 23 תבניות דוחות וגישה ל- Sage Intelligence, שירות הדיווח שלה. תכונת הדיווח של הנהלת החשבונות, בפני עצמה, אינה דבר מיוחד. זה מגביל את אפשרות ההתאמה האישית של הדוח לטווח התאריכים וסדר המיון של מרבית הדוחות. 

עם זאת, תוסף ל- Intelligence Sage גורם לדוחות של Sage להיות מושכים יותר, ותוכלו גם ליצור תבנית דוח מותאמת אישית..

23 תבניות הדו”ח של Sage מחולקות לשבע קטגוריות: “דוחות חיוניים”, “דוחות מפורטים”, “דוחות מזומנים”, “דוחות מס”, “מוצר & דוחות שירות, “” דוחות תשלום מקוונים “ו-” דוחות נתונים. “

דיווח מרווה

הקטגוריה “דוחות חיוניים” מכילה את הדוחות העיקריים שבהם אתה משתמש כדי לפקח על העסק שלך, כגון “רווח & הפסד “,” מאזן “ו”חשבונות חייבים.” 

האפשרות “דוחות מפורטות” מציעה ידע מעמיק יותר אודות הכספים שלך, כמו “ספר כללי”, “ניתוח רווחים” ו”הכנסות ממכירות. “

“דוחות המזומנים” מכילים דוחות – כמו “הצהרת תזרים מזומנים” – אודות תזרים המזומנים שלך ועסקאות כך שתוכל לראות לאן הכסף שלך נע.

בקטגוריית “דוחות המס” יש שני דוחות, “דוח מס מכירות” ו “דוח ספק 1099”, אשר מועילים כאשר עונת המס האמריקאית מתקרבת.

המוצרים & לשירותים “יש דוח אחד בלבד,” תנועות מלאי “, המאפשרת לראות את מצב המלאי שלך במהלך תקופה מסוימת.

ל”דוחות תשלום מקוונים “יש רק תבנית אחת,” Paya “, שהיא שירות תשלומים שניתן להשתמש בו עם Sage כדי לראות את התשלומים שבוצעו באמצעות Paya.. 

הקטגוריה האחרונה, “דוחות נתונים”, מכילה את הדוח “נתונים אישיים של אנשי קשר”, המאפשר להסיר אנשי קשר שאינך זקוק להם יותר.

מרווה-חשבונאות-מלאי

מלבד פונקציית הדיווח של Sage Accounting, אתה יכול גם לגשת למודיעין Sage דרך הקישור “מודיעין מרווה” בצד שמאל למעלה של דף “הדיווח”. פורמטי הדוחות של Sage Intelligence מושכים יותר מאשר הדוחות הסטנדרטיים של Sage Accounting.

הצבעים והתרשימים בתבניות של סייג מודיעין גורם להם להראות טוב יותר בהשוואה לדו”ח הרגיל של Sage Accounting. Sage Intelligence מאפשרת לך גם לייצא את הדוחות לקובץ XLSX או לקובץ PDF.

חכם-מודיעין-מלאי

נכון לדצמבר 2019, יש פחות מ- 20 תבניות דוחות בהן תוכלו להשתמש. עם זאת, אתה יכול ליצור דוח מותאם אישית על ידי מעבר לכרטיסייה “הדוחות שלי” ולחץ על כפתור “צור דוח מותאם אישית”.

חכם-מודיעין-מלאי

תמיכה

סייג מציע שפע של מידע עבור משתמשיו לחקור, כולל בלוג, דפי עזרה וקורסים בתשלום.

כדי להגיע לתמיכה של Sage, לחץ על כפתור “עזרה” בצד ימין של סרגל הניווט, שיפתח את הפרופיל שלך בקהילת הלקוחות של Sage. בסרגל העליון ממש תראה תיבת חיפוש בה תוכלו לחפש דיונים וגם מאמרים בקהילת הלקוחות של סייג ‘.

מרווה-תמיכה-קהילה

דרך קהילת הלקוחות של Sage תוכלו לגשת למאמרי העזרה, הדיון באוניברסיטת Sage, שם תוכלו לרכוש קורסים המוצעים על ידי Sage. ישנם קורסים במוצרי Sage, אך ישנם גם קורסים במיומנויות כלליות, כגון הנהלת חשבונות וניהול חשבונות.

אם אתה רוצה להגיע לתמיכה של Sage, לחץ על הלחצן הירוק “צ’אט במצב לא מקוון ליצור תיק” בצד ימין של עמוד הפרופיל. לאחר מכן מלא טופס כדי להבהיר את הבעיה שלך, ותמיכת הלקוחות של Sage תחזור אליך תוך 48 שעות.

תומך מרווה

פסק הדין

למרווה אין את התכונות הנוספות הדרושות כדי לנצח את מתחרותיה. היעדר תזכורות וחשבונות או חשבוניות חוזרות עשוי להוות פורץ עסקה עבור עסקים מסוימים, במיוחד עבור אלה המחפשים להגדיל את היעילות שלהם.. 

עם זאת, תכונת המלאי שלו נהדרת ויש לה פונקציית מעקב, שלפלטפורמות אחרות יש לעיתים רחוקות. Sage Intelligence – תוסף הדיווח שלה – מייצר דוחות שנראים נהדר ותוכלו ליצור דוחות מותאמים אישית.

המחיר של סאייג ‘אולי נראה בהתחלה זול, אבל הוא לא מציע הרבה תכונות תמורת 10 דולר. רבות מהתכונות המוצעות במחיר זה זמינות גם באמצעות Wave, כלי חשבונאות לעסקים קטנים בחינם. 

לדפי Sage יש ממשק מסודר, שמקל על הניווט. עם זאת, חלק מהדפים עמוסים בקישורים שיכולים להציף את המשתמשים. התמיכה של הנהלת חשבונות מרווה מציעה תוכן רב, כולל קורסים בתשלום, מאמרי עזרה ופורום דיונים.

אם אתה אוהב את מה שקראת עד כה, נסה את תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום של Sage כדי לבדוק בעצמך אם Sage מתאים לך לעסק שלך.

האם השתמשת במרווה בעבר? נשמח לשמוע מה דעתך בקטע התגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map