ביקורת Ultimate של Corel VideoStudio – עדכון 2020

סקירה של Corel VideoStudio Ultimate

Corel VideoStudio Ultimate הוא עורך וידיאו טוב מאוד לשימוש, קל לשימוש, הנמצא בשימוש נרחב על ידי אנשי מקצוע וחובבים כאחד. עם זאת, נתקלנו בכמה בעיות ביצועים בזמן השימוש בהן, כך שייתכן שלא זו התשובה עבור כולם. קרא את סקירת הווידיאו סטודיו המלאה שלנו לפרטים.


עורך וידאו ביקורות

אנו בוחנים פיסת תוכנה נחשבת כיום בסקירה זו של Corel VideoStudio Ultimate. VideoStudio הוא כלי לעריכת וידאו שפרסם חברת התוכנה הקנדית, Corel. הוא פותח במקור על ידי המפתח הטאיוואי Ulead Systems, והוא קיים מאז 2006.

נראה איך זה מתהווה לעומת יריביו כיום. ראשית, נסקור את התכונות שלו כדי לראות מה הוא יכול לעשות. אנו נרכיב במחיר שלה וכך גם הנגישות שלו. נראה גם את הביצועים שלה ונראה באילו פורמטים היא תומכת, כמו גם את הכלים שמגיעים איתה.

מצאנו המון דברים שאוהבים ב- VideoStudio, עם תכונות בשפע, ממשק משתמש למראה טוב ובקרות קריאות. עם זאת, זה לא הצליח כמו שהיינו רוצים והיו לנו כמה בעיות עם זה, אבל זו הייתה חוויה חיובית, בסך הכל.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור Corel VideoStudio Ultimate

תכונות

VideoStudio Ultimate כולל את כל מאפייני העריכה הבסיסיים שהייתם מצפים להם. ניתן לייבא קטעי וידיאו, ולחתוך ולהדביק אותם בקלות. אתה יכול להוסיף שמע, שכבות-על, טקסט וכותרות – כולל טקסט תלת-ממדי – ולהחיל מבחר אפקטים.

אף על פי שהתוספות חשובות בהחלט, ביצוע הדברים הפשוטים בצורה טובה יותר ניתן לטעון כיוון ש- VideoStudio מקבל את זה נכון. 

זהו סיבוב לגרור קליפים לציר הזמן שלך, להזיז דברים ולבצע חתכים. אתה יכול גם בקלות לגרור את הווידאו שלך למקם מחדש ולגדול אותו. VideoStudio Ultimate גם הופך את הסריקה וההתרחקות ללא מאמץ, ואלו דרכים טובות לגרום לדברים להיראות יותר מקצועיים.

VideoStudio Ultimate מרחיק לכת הרבה יותר מאשר היסודות כאן עם רמות התאמת הצבעים שלו ואפשרויותיה. אתה יכול להתאים צבעים באופן אוטומטי או לכוונן הכל בעצמך. 

יש גם אפשרויות לעבוד עם איזון הלבן, יחד עם כלים כמו עקומת הטון וכוונון HSL המאפשרים לך לשנות את הגוון, הרוויה והקלילות. אתה יכול להשתמש בקבוצות מוגדרות מראש כדי לבצע שינויים מהירים או לקחת את הזמן שלך להגדיר את הדברים בדיוק איך שאתה רוצה אותם. 

מסנני וידאו

אתה יכול גם להחיל המון פילטרים כדי לשנות את המראה של הסרטונים שלך. השימוש באלו הוא רק שאלה של גרירה ושחרור.

יש מבחר טוב של מעברים שיעזרו לך לעבור מקליפ אחד לשני. הגרסה האחרונה של VideoStudio Ultimate כוללת מעברים חלקים, כמו גם מורפינג. 

במעברים יש המון הגדרות, כך שתוכל גם להתאים אותם אישית. באופן מסייע, סמלי המעבר והאפקט מונפשים כולם, כך שתוכלו לראות מה הם עושים מבלי שתצטרכו לבדוק אותם.

אפקטים של corel-videostudio

VideoStudio מאפשר לך להשתמש ברוב קובצי הווידאו, התמונות והשמע כמקורות. רשמנו את כל הפורמטים הנתמכים בקטע שלהם.

יבוא קליפים

אתה יכול ללכוד וידאו ישירות מהתקנים חיצוניים ולייבא וידאו קיים. קליפים המיובאים ממקורות שונים מופיעים בלוח המדיה שלך, אותם אתה יכול לגרור לציר הזמן הראשי שלך, לפי הצורך. יש גם צילום מסך, שנדון בהמשך בקטע הכלים.

בנוסף להכנת קבצי וידאו, אתה יכול ליצור דיסקים בפורמטים שונים, כגון DVD ו- Blu-ray, ולעבוד גם עם קבצי ISO, כך VideoStudio עובד כממיר וידיאו, כמו גם כעורך. לאפשרויות אחרות, עיין במאגר הטובים ביותר לממיר וידאו.

corel-videostudio-music

אם יצירת המופת של הסרט שלך זקוקה לפסקול, תוכל לנצל את ספריית המוזיקה ללא תמלוגים. יש המון קטעים, החל מקלאסי לאלקטרוני וכולל את כל מה שביניהם. אחד הזכיר לנו שמץ ים ישן. פשוט גרור את אלה לציר הזמן שלך, ויש לך קצת מוסיקת רקע בחינם.

רמות עוצמת הקול הינן רוח להתאמה, ותוכלו לדעוך אודיו פנימה והחוצה מקליפים שונים כדי לקבל את התמהיל נכון. כברירת מחדל, ציר הזמן כולל מספר שכבות לסרטון שלך, שכבת-על, כותרות, כמו גם רצועות קוליות ומוסיקה. אתה יכול גם להשתמש ברדיפת שמע כדי לעזור לרצועות מסוימות להתבלט על פני אחרות.

שכבות-העל המונפשות של VideoStudio Ultimate הן דרך שימושית להוסיף אווירה לסרטונים שלך, כגון יצירת אפקטים של גשם או הוספת חלקיקים. ישנם גם אפקטים של מעבר אנימציה עבור מצגות. לשחק עם אלה כיף גדול והתוצאות מרשימות.

עצירת תנועה נתמכת, אם מתחשק לך ליצור את וואלאס וגרומיט הבאים, ומעקב אחר תנועה קיים אם ברצונך להפוך את הסרטונים האלו לימודים ספורטיביים למקצועיים יותר.

בסך הכל התרשמנו מהתכונות המוצעות. אנו מרגישים שלחובבנים המגיעים יהיה כיף לחקור אותם, וגם אנשי מקצוע לא ירגישו שינוי קצר.

Corel VideoStudio Ultimate

לוגו אולטימטיבי של Corel VideoStudiowww.videostudiopro.com

החל מ- 153 $ לחודש לכל התוכניות

מערכת הפעלה

חלונות

מק

לינוקס

תכונות

עריכת 4K

כלי מצלמת פעולה

מפתח כרומה (מסך ירוק)

עריכת וידיאו 360 מעלות

עריכת מולטימדיה

ייצא ל- YouTube

ייצא לפייסבוק

ייצא ל- Vimeo

מיטוב התקנים
אפשרות ייצוא מכשירים ניידים – אין הגדרות למכשירים ספציפיים

צריבה ל- DVD

צריבה ל Blu-ray

תמחור

Corel VideoStudio מגיע בשתי גרסאות, Pro ו- Ultimate. כרגע הם מוזלים ב -20 אחוז ו -30 אחוז באתר, אז אל תשכח להצעות אם תחליט לבצע רכישה. 

אתה מקבל גם ערבות להחזר הכסף של 30 יום, למקרה שאתה לא מרוצה. יש גם גרסת ניסיון של 30 יום שתוכל להוריד מהאתר, ללא הכרטיס.

הניסיון אכן משיק מודעות קופצות לאחר סגירת התוכנה. בנוסף, אם סוגרים אותו דרך הכפתור השמאלי העליון, עליכם לאשר כי ברצונכם לסגור אותו; אבל היי, זה בחינם. עם זאת, אם אתה רואה יותר מדי חלונות קופצים באינטרנט, עיין במדריך הטוב ביותר לחוסמי חלונות מוקפצים שלנו.

גרסת ה- Pro היא חבילה מצוינת, אך ה- Ultimate כולל תכונות נוספות, כמו דירוג צבע ויצירת מסיכת וידיאו, יחד עם גרסאות משופרות של תכונות אחרות, כמו עורך הכותרת התלת מימדית, תבניות וידאו עם מסך מפוצל ויציבות וידיאו. אתה מקבל גם מבחר רחב יותר של תוספי אפקטים עם גרסת האולטימטיבי.

שתי הגרסאות הן אפשרויות סולידיות, אך החבילה האולטימטיבית היא זו שצריך ללכת עליה אם אתה רוצה כל תכונה.

קלות שימוש

כדי להתחיל, אתה מוריד את המתקין, מלא כמה פרטים, כולל כתובת הדואר האלקטרוני שלך, וממתין לסיום ההורדה של 1.37GB. בזמן שאתה מחכה, יתכן וזה זמן טוב לבדוק את המדריך למשתמש. זהו מסמך חינמי שאורכו למעלה מ- 200 עמודים, כך שיש הרבה מה ללמוד. תוכל גם לבדוק את מדריך הפרטיות המקוון שלנו.

corel-videostudio-Welcome

ממשק המשתמש מפורט ומראה מקצועי. בהתחלה הממשק הצפוף נראה מורכב, אך הוא מסודר היטב עם הכפתורים והבקרות המביאים בבירור את תפקידם. אתה יכול להתאים אישית את פריסת סביבת העבודה שלך ולהעביר חלונות למסכים אחרים, אם יש לך אותם.

יש הרבה דברים שאתה יכול לגלות על ידי משחק סביבך וניסיון דברים. עם זאת, אם אתם מחפשים לעשות משהו ספציפי, לא תמיד ברור כיצד. לדוגמה, עיבוד הסרטון המוגמר שלך דורש ביקור בכרטיסיית השיתוף. התיעוד בדרך כלל מחזיר אותך למסלול אם אתה נתקע.

הפקדים בדרך כלל מגיבים, אך לא בצורה מושלמת. לדוגמה, יש עיכוב קטן בעת ​​שינוי הכרטיסיות. לעיתים יש גם עיכובים בעת ביצוע פעולות מורכבות, אך יש לצפות באמצעות וידיאו.

הדרכות וידאו סטודיו

מסך הפתיחה של VideoStudio מציג למעלה מ- 30 סרטוני הדרכה, עם יותר באתר האינטרנט שלה. כמפורט במדריך, התבניות של VideoStudio יכולות לעזור לך להוסיף שיעור קטן לסרטונים הראשונים שלך.

קטעי הווידיאו של המדריך הם מהנים ומפורטים. מצאנו אותם מועילים, אך הרגשנו שחלקם היו מברכים על מבוא עדין יותר. אנו ממליצים על סרטון ה”התחלה “כיציאת השיחה הראשונה שלך בעת השימוש הראשון בתוכנה.

היישום ואתר האינטרנט תומכים בשפות שאינן אנגלית. הודעות על כתוביות מופיעות במספר שפות באתר, שיעזרו לדוברים שאינם דוברי אנגלית.

עזרה של VideoStudio

אתה יכול גם לשאול שאלות בפורום הקהילה. יש שם פעילות רבה, כך שתוכלו לקבל עזרה אם תבקשו יפה. VideoStudio מציעה גם תמיכת לקוחות בטלפון, בצ’אט או בדוא”ל, כך ש- Corel עושה עבודה טובה אחריך.

ניסינו לשאול שאלה על שמירת ענן בחלון הצ’אט שלה. היינו צריכים להזין את הדוא”ל שלנו כדי לעשות זאת וקיבלנו תגובה תוך פחות מדקה, ואמרו לנו שחסכון בענן אינו נתמך. קצת הופתענו מכך, כיוון שהתיעוד ציין שמירה ב- Dropbox ו- Google Drive.

וידאו הוא אחת הפעילויות הכי רעבות שטח, כך שאם אתה מוצא את עצמך מתקצר, עיין באחסון הענן הטוב ביותר שלנו למאמר וידאו. גם אחסון הענן הטוב ביותר לקבצים גדולים שווה לבדוק.

ראינו האטה והתרסקות מדי פעם. כשנוטטפים בסרטונים בסייר Explorer, אירעה שגיאה כשלא הצליחה למצוא קליפ שנמחק ובסופו של דבר נאלצה להפעיל מחדש. מצאנו גם בעיות בגלילה עם גלגל העכבר.

שירותי הגיבוי המקוון הטובים ביותר יעזרו להגן עליכם מפני אובדן נתונים אם המערכת שלכם קורסת. המדריך שלנו כיצד לגבות וידאו באופן אוטומטי יעזור גם הוא.

אולם בסך הכל, VideoStudio Ultimate עושה עבודה נהדרת להציג את עצמו ולהנגיש את עצמו. אתה יכול להבין את זה הרבה באמצעות ניסויים, והדרכות והתיעוד שלו עוזרים לך בשאר.

כלי כזה ייקח הרבה זמן לשלוט, אך אינך צריך לדאוג להתעלות עם זה.

פורמטים של קבצים & תמיכה ברזולוציה

VideoStudio תומך במספר עצום של פורמטים לייבוא ​​וייצוא, כפי שעולה מהטבלאות שלהלן. תוכלו גם להפיק סרטונים ולפרסם אותם ישירות ביוטיוב, פליקר או ווימאו.

ייבא פורמטים
וידאו:AVCHD (M2T / MTS), AVI, DV, DVR-MS, HDV, HEVC (H.265), M2TS, M4V, MKV, MOD, MOV (H.264), MPEG-1 / -2 / -4, MXF , TOD, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC, XAVC S, 3GP, כותרות DVD לא מוצפנות
וידיאו 360 מעלות:עין דג שווה, מלבני, עין דג כפול
אודיו:CLP, CUR, DCS, DCX, EPS, FAX, FPX, GIF87a, ICO, IFF, IMG, JP2, JPC, JPG, MAC, MPO, MSP, PBM, PCT, PCX, PGM, PIC, PNG, PPM, PSD, PSPImage, PXR, RAS, SCI, SCT, SHG, TGA, TIF / TIFF, UFO, UFP, WBM, WBMP, WMF, 001, מצלמה RAW
ייצוא פורמטים
וידאו:AVC, AVI, DV, HDV, HEVC2 (H.265), M2T, MOV, MPEG-1 / -2 / -4, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP
התקן:Apple iPod / iPhone / iPad / TV, מכשירי אנדרואיד, Sony PSP / PS3 / PS4, Nintendo Wii, פורמטים תואמים של Microsoft Xbox, DV, HDV
דיסק:VD, AVCHD, כרטיס SD, Blu-ray
אינטרנט:YouTube, FlickR, Vimeo, Niconico
אודיו:M4A, OGG, WAV, WMA
תמונה:BMP, JPG

ישנן הרבה הגדרות ויצוא ברזולוציות. הגדול ביותר שיכולנו למצוא היה 4096 x 2304 לסרטוני MPEG-4.

פלט corel-videostudio

במהלך העריכה תוכלו לראות תצוגה מקדימה של הסרטון שלכם בחלק השמאלי העליון של המסך. בעת הוספת קליפ לציר הזמן שלך, אתה יכול לשנות את הגדרות הפרויקט שלך כך שתתאים לו. אתה יכול גם לשנות הגדרות רזולוציה ופלט כשאתה באמצע העבודה על הפרויקט שלך.

אבל זה לא כולל הכל. לדוגמה, לא יכולנו לייבא סרטון FLV שהופק באמצעות OBS Studio והיינו צריכים להמיר אותו באמצעות HandBrake. לאחר ייבוא ​​הקובץ שהומר, ההפעלה הייתה גרועה בנגן של VideoStudio, למרות שהוא נראה מושלם בנגן המדיה VLC.

ביצועים

עריכת וידאו היא אחד הדברים התובעניים ביותר שאתה יכול לעשות במחשב האישי שלך, ול- VideoStudio יש כמה דרישות מערכת תלולות. הוא זקוק למעבד Intel Core i3 או AMD A4 3.0GHz לפחות, אך תצטרך מעבד i5 או i7 1.06 GHz ומעלה לתמיכה בווידיאו סינכרון מהיר של AVCHD ו- Intel.. 

וידאו רב-מצלמה, UHD או 360 מעלות זקוקים ל- i7 או Athlon A10. תצטרך גם מערכת הפעלה של 64 סיביות ולפחות 4 ג’יגה זיכרון RAM, כאשר 8GB מומלץ לתכונות המתקדמות יותר.

VideoStudio הוא חלונות בלבד, הזקוק לפחות ל- Windows 7. הוא תופס שטח של כונן קשיח של 3.5 ג’יגה-בייט. בפעם הראשונה שהתקנו והפעלנו את VideoStudio, זה גרם למערכת הבדיקה שלנו למתח קל ויישומי המשרד שלנו נתלו.

ניסינו להעביר סרטון מבחן למבחר פורמטי פלט כדי לראות כמה זמן נמשך. סגרנו את כל התוכנות האחרות לפני כן. מחשב הבדיקה שלנו פועל במערכת Windows 10 עם מעבד i5-7600 ו -16 ג’יגה-זיכרון RAM, יחד עם כרטיס גרפי GeForce 1060 6GB ואחסון SSD.

בעת המרת סרטון לבדיקה, יש לנו שגיאה באומרו שהפורמט נתמך רק ב- Windows 7, 8 ו- 10. עם זאת, אנו השתמשנו ב- Windows 10 באותה עת.

בסופו של דבר הפקנו כמה סרטונים באורך דקה לבדיקה וקיבלנו את התוצאות הבאות בעת העברתן להגדרות שונות.

הגדרות: F1 ClipMusic ClipInterview ClipAverage
720p 30fps14.9018.2112.7215.28
720p 60fps57.741.24.0833.5658.46
1080p 30fps24.5730.0820.2224.96
1080p 60fps1.59.242.45.311.08.881.57.81

כפי שאתה יכול לראות, הסרטונים של 60 fps לוקחים זמן רב יותר לעיבוד לעומת הסרטים של 30 fps, במיוחד ב- 1080p. עם זאת, למה ציפית, והמהירויות הללו נראות מכובדות. אפילו תוכנת עריכת הווידאו הטובה ביותר יכולה לבדוק את החומרה שלך, אבל VideoStudio Ultimate הצליח טוב, רוב הזמן.

ניסינו גם לעבד את קליפ ה- F1 שלנו עם כמה הגדרות תאוצה לחומרה שונות כדי לראות מה ההבדל בין אלה.

להגדיר זמן:
תאוצה מהירה של סנכרון מהיר של אינטל1.52.09
NVIDIA CUDA1.55.89
האצה מושבתת1.58.56

הסינכרון המהיר של אינטל מנצח, אבל אין כאן הרבה הבדל. עם זאת, אם המערכת שלך נאבקת, ייתכן שווה להתאים הגדרה זו. זהו הכלי הראשון שבישרנו את זה במידוד, ולכן עד כמה תוצאות אלו טובות יתבהרו בשבועות הקרובים.

בעת השימוש בגרסת הניסיון של התוכנה ראינו איכות תמונה ירודה בחלון התצוגה המקדימה ובסרטונים שיצרנו. שמענו שהבעיות הללו מוגבלות לגרסת הניסיון, אך אנו ממליצים לבדוק את התוכנה בעצמך לפני הקנייה כדי לוודא שהיא מפיקה כראוי..

כלים

VideoStudio מגיע עם מספר כלים נוספים, שלכל אחד מהם תכונות משלו. אתה יכול לצלם ישירות וידאו מהמחשב האישי שלך באמצעות כלי לכידת המסך, MultiCam Capture Lite. זה עשה עבודה סבירה, אם כי לא טובה כמו כלי ייעודי, כמו אולפן OBS.

לכידת וידאו מהמסך מציגה המון אפשרויות. יש גם שכבת-על המוצגת על המסך המציגה לחיצות מקשים בזמן שאתה עושה זאת, מה שהופך את זה לדרך נהדרת ליצור סרטוני הדרכה.

אבל אלה מפגרים. בעת ההקלדה במהלך לכידת המסך, מצאנו כי עקפנו במהירות את היכולת של התוכנה לעמוד בקצב. משמעות הדבר היא שהמפתחות עדיין מטויחים באטיות לאורך המסך כמה דקות לאחר שהפסקנו להקליד.

צילום לכידת corel-videostudio

החלטנו לבדוק את ביצועי הלכידה על ידי ניסיונם עם משחק כדי לראות כיצד המערכת שלנו מתמודדת בלחץ. Assetto Corsa, משחק וידאו של מירוץ סים, רץ בצורה מושלמת, אם כי זה לא תפס את צילומי המשחק. 

תוכנת לכידה ייעודית, כמו אולפן OBS, מאפשרת לך לצבוט את ההגדרות לצילום צילומי משחק, אך לא יכולנו לעשות זאת ב- MultiCam Capture. אם אתה מוכן להכין משחק משלך, קרא את המאמר שלנו על פיתוח המשחק הטוב ביותר. כלים.

Corel FastFlick הוא תוספת נוספת. זה מאפשר לך ליצור מצגות מהירות מכל התמונות שיש לך ביד ולמיין עבורך את כל המיזוגים, המעברים והמוזיקה. זה מהיר וקל, והתוצאות מתקבלות על הדעת.

אתה יכול גם לצרוב את היצירות שלך ישירות ל- DVD באמצעות תוכנת MyDVD הכלולה. זהו יישום פשוט המאפשר להוסיף קליפים ולחלק אותם לפרקים. אתה יכול גם לשנות את המוסיקה ואת הרקע של התפריט שלך.

יש גם כלי טקסט תלת ממדי. אתה יכול לתפעל מאפיינים שונים של הטקסט שלך, כגון הוספת מרקמים משלך, שינוי התאורה או הצבע והוספת פוע. אתה יכול גם להנפיש את הטקסט, להזיז ולסובב אותו מעל לראש הסרטים שלך.

ראינו את אחד הבאגים מדי פעם כאן. לחיצה על כפתור הכותרת התלת ממדית העלתה חלון שאמר שעורך הכותרת פועל ושאנחנו צריכים לסגור אותו כדי להמשיך, אך הכלי לא הופיע במשך דקה לערך. עם זאת, הכלי עבד טוב ברגע שהתחלנו.

בסך הכל, כלים אלה מועילים ויעילים בעיקר. הם אינם טובים כמו תוכנה ייעודית, אך כחלק מהחבילה הכוללת של VideoStudio הם כלים מעולים שיש לרשותם. אם אתה מעוניין בעולם העיבוד, קרא את תוכנת הדוגמנות התלת מימדית הטובה ביותר שלנו או את המאמרים הטובים ביותר בנושא תוכנת גרפיקה תלת ממדית.

פסק הדין

VideoStudio Ultimate נראה החלק הופך את עריכת הווידאו הבסיסית לקלה. זה גם עמוס בתכונות ותוספות שיכולות להוסיף איכות לסרטונים שלך. מצאנו כמה בעיות באגים ובעיות ממשק המשתמש תוך כדי השימוש בהן, יחד עם ההתרסקות מדי פעם. אבל הצלחנו לערוך ולעבוד עם זה, ואנחנו מעדיפים זאת על פני VideoPad, עליו תוכלו לקרוא בסקירת הווידאו..

לרוע המזל ראינו בעיות עקביות עם וידיאו שניתנו בגירסת הניסיון שלו, ורוב הפלט שייצר היה באיכות ירודה. למרבה המזל, גרסת הניסיון היא בחינם, כך שתוכל לבדוק אותה כדי לראות איך אתה ממשיך. יש לו ערבות להחזר כסף, אם ברצונך לבדוק גם את הגרסה המלאה.

ל- VideoStudio יש הרבה מה להציע אם אתם סבלניים ומוכנים להתרגל למוזרויותיה. אם נותנים בעיות בצד זה יכול להביא תוצאות טובות. עם זאת, תצטרך לעבוד עם פגמיו. 

אם ניסית את VideoStudio Ultimate, או את מי שמתחרותיה, אנא הודע לנו מה המחשבות שלך בתגובות. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map