CyberLink PowerDirector סקירה – עודכן 2020

סקירה של

CyberLink PowerDirector הוא אחד מעורכי הווידיאו הבינוניים הטובים ביותר שנתקלנו בהם. אמנם חסרים בו כמה תכונות מתקדמות, אך במחיר זה יהיה קשה לחפש אפשרות טובה יותר. עיין בסקירת CyberLink PowerDirector המלא שלנו לקבלת הפרטים.


עורך וידאו ביקורות

PowerDirector 18 הוא האחרון בסדרה ארוכת טווח של עורכי וידאו מחברת CyberLink הטאיוואנית. זה מאוד שמיש עם הרבה תכונות ומחיר הגון, לאתחל. לעריכת וידיאו יומיומית ויצירת תוכן, אינך יכול להשתבש בזה.

נהנינו להשתמש בו, אבל זה לא כלי מקיף כמו הבחירות המובילות לעריכת וידאו. אם אתה רוצה לעשות סרטים ואתה מוכן להוציא כסף על המוצרים הטובים ביותר שקיימים, עיין ברשימת התוכנות הטובות ביותר לעריכת וידאו..

עם זאת, במחיר של PowerDirector אין הרבה מה להתלונן עליו, והוא מתמודד כעורך הווידיאו הטוב ביותר בפחות מ- 100 $. זו בחירה מצוינת אם אתה מחפש עורך טוב ובינוניים.

חוזק & חולשות

חלופות עבור CyberLink PowerDirector

תכונות

ל- PowerDirector 18 של CyberLink יש מערך תכונות חזק, במיוחד אם אתה רוצה לעבוד עם טכניקות ייעודיות, כגון מצלמות וידיאו, 360 מעלות או מצלמות פעולה. יש בו כמה אזורים חלשים, כמו עבודות צבע ושמע, אך אלה מכוסים על ידי היישומים האחרים של CyberLink.

זה כולל ציר זמן עם מספר רצועות, כמו גם אזורים לאפקטים של וידאו וקול. הרצועה המייצגת את השכבה העליונה נמצאת למעשה בתחתית המסך, וזה מעט מבלבל בהתחלה, אך גרירת והזזת קליפים היא די פשוטה.

אפקטים של PowerDirector

בנוסף לציר הזמן הרגיל, PowerDirector 18 כולל מצב storyboard המציג קליפים כתמונות ממוזערות. אם יש לך סרט גדול עם המון קליפים, זה יכול לעזור לך להתארגן ולהעניק לך סקירה כללית של “תמונה גדולה”. עם זאת, לעבודה מפורטת יותר, ציר הזמן הטוב ביותר.

עורך הווידיאו הטוב ביותר-במאי כוח

יש לו מבחר חזק של אפקטים, הכוללים את הטשטוש והאפקטים הסגנוניים הרגילים, יחד עם דברים כמו זיקוקים ומפלים וירטואליים. האפקטים מסווגים ויש אפילו קטגוריה רומנטית, מה שהופך אותה לבחירה נהדרת לסרטוני חתונה.

מנהל כוח-אפקטים

ישנם כמה שכבות על של וידיאו, כמו תיבות כיתוב וכמה אנימציות קטנות, הכוללות נורות, כוכבים מסתובבים, וכן, כמה אפשרויות רומנטיות. יש גם קטע ייעודי לאפקטים של חלקיקים. ישנן 20 אפשרויות שנקבעו מראש בערך, אך אתה יכול לשלוט על אלה באמצעות מסך אפשרויות מפורט, ומשכלל עוד יותר את הפלט שלך.

מנהל כוח-חלקיקים

בנוסף, ישנם תוספים בסגנון AI, הגורמים לסרטוני הווידאו שלך להיראות כאילו הם נצבעו בסגנון מסוים. אלה תובעניים במערכת שלך אך יעילים מאוד. לקבלת כלי נוסף עם אפקטים רבים, עיין בסקירת Corel VideoStudio Ultimate שלנו.

מנהל-על-סרטון-שכבת-על

קל להוסיף גם טקסט וכותרות, וניתן ליצור טקסט תלת-ממדי, יחד עם כותרות שונות מוגדרות מראש. יש לך גם מעברים רבים זמינים, החל מהדהות נפרדת ועד אפקטים ראוותניים יותר, כך שאם אתה רוצה לתפוס את המראה של משחק ה -80 של המשחק, אתה יכול.

מנהל-כוח-טקסט

הוא חזק בעריכה של 360 מעלות עם תכונות ייצוב טובות, והוא כולל גם שפע של תכונות למעקב אחר תנועה ומשתמשי מצלמות פעולה.

עריכת אודיו וצבעים של PowerDirector

יש חדר ערבוב אודיו, אך מצאנו שמאפייני השמע שלו רוצים, בהשוואה לרבים מהמתחרים. עם זאת, אם אתה משתמש בחבילת CyberLink המלאה, ברשותך AudioDirector כדי לאסוף את הרפיון.

ל- PowerDirector תכונות של דירוג צבע והתאמה, המאפשרות לך לכוונן את המראה של הסרטים שלך. אלה אינם מעורבים כמו עורכי הווידיאו המובילים, אך אתה יכול להשתמש ב- ColorDirector של CyberLink כדי לתת לך שליטה רבה יותר אם תזדקק לזה..

כל הגרסאות של PowerDirector מגיעות עם ספריית קליפ למוסיקה וקול, יחד עם אפקטים ותוספים שונים. אפשרויות הרכישה היקרות יותר נותנות לך יותר מאלה, אך יש מספיק עבור רוב צרכי המשתמש.

אם אתה רוכש PowerDirector על הסף, תקבל אחסון ענן של 25 ג’יגה-בתים לשנה. עם גרסת המנוי, אתה מקבל 50 ג’יגה-בתים. אם אתה רוצה למיין את האחסון שלך או שאתה צריך יותר מזה, עיין במאמר האחסון הטוב ביותר בענן שלנו לווידאו.

PowerDirector מאפשר לך לצלם צילומים ממגוון מקורות, כולל המסך, מכשיר חיצוני, המיקרופון שלך או מצלמת הרשת. אתה יכול אפילו לצלם צילומים מאות טלוויזיה אם מחובר הציוד המתאים.

אם אתה רוצה להוסיף כתוביות, יש גם אזור ייעודי לעשות זאת. זה הופך את PowerDirector לבחירה טובה עבור לקויי שמיעה או עבור אלו שיוצרים סרטים לקהל בינלאומי.

טיוח באמצעות PowerDirector

בכל הקשור לעיבוד הווידאו שלך, יש אזור נפרד להפקת קבצי וידאו ושריפת דיסקים. מסך עיבוד הווידיאו מכיל מבחר רחב של פורמטים עם שפע של אפשרויות. ישנן גם הגדרות פלט ספציפיות למכשירים, המאפשרות לבחור מבין מגוון מכשירים עם אפשרויות נוספות בכל בחירה.

מסך יצירת הדיסק מאפשר להוסיף פרקים ותפריטים, ומאפשר לכם ליצור תקליטורי DVD אינטראקטיביים, קרני Blu ו- AVCHDs..

אתה יכול גם להעלות סרטים היישר ל- YouTube ו- Vimeo. באופן מוזר, פייסבוק אינה נתמכת, אך יש לה כמה אפשרויות חריגות ב- Dailymotion, Niconico ו- Youku, מה שהופך אותה לעורכת שימושית עבור מי שמחפש לשתף את עבודותיהם בשירותים הפופולאריים יותר באסיה מאשר בארה”ב..

אם אתה באסיה, מדוע שלא תסתכל על שירותי VPN הטובים ביותר שלנו לסין או מדריכי VPN הטובים ביותר לטייוואן כדי לעזור לך לשמור על ביטחון מקוון.

בסך הכל, מערך הפיצ’רים של PowerDirector 18 חזק, כאשר חולשותיו העיקריות הן צליל וצבע. אם יש לך את כל האפליקציות המלאות של CyberLink, אינך צריך לדאוג באותה מידה.

CyberLink PowerDirector

לוגו CyberLink PowerDirectorwww.cyberlink.com

החל מ- 3042 $ לחודש לכל התוכניות

מערכת הפעלה

חלונות

מק

לינוקס

תכונות

עריכת 4K

כלי מצלמת פעולה

מפתח כרומה (מסך ירוק)

עריכת וידיאו 360 מעלות

עריכת מולטימדיה

ייצא ל- YouTube

ייצא לפייסבוק

ייצא ל- Vimeo

מיטוב התקנים

צריבה ל- DVD

צריבה ל Blu-ray

תמחור

ישנן שתי גרסאות של PowerDirector 18 לרכישה על הסף, כמו גם PowerDirector 365 מבוסס המנוי, שמגיע עם תוספות נוספות, אפקטים וספריית צלילים ומוזיקה. אתה יכול גם להשיג את זה כחלק מסוויטת הבימוי של CyberLink הכוללת גם PhotoDirector, AudioDirector ו- ColorDirector. 

דגם המנוי של 365 זול בהרבה מהמקבילה של אדובי, אם כי התוכנה אינה ידועה, ולמען האמת, לא טובה, במקרה של PowerDirector, לפחות. עם זאת, אם אתה רוצה להשיג סט מלא של אפליקציות במחיר הגון, כדאי לחשוב על זה.

אם אתה קונה PowerDirector על הסף, זה גם במחיר סביר. שתי הגרסאות של PowerDirector 18 – “אולטרה” ו”אולטימטיבי “- מגיעות עם ספריית סאונד ומוזיקה, אך אתה מקבל יותר יישומי פלאגין ואפקטים עם הגרסה” האולטימטיבית “. ישנן גם כמה תכונות נוספות, כגון עריכת 4K וכמה פורמטי ייבוא ​​נוספים הנתמכים.

חינם CyberLink PowerDirector

כל פלט שמופק באמצעות גרסת הניסיון החינמית של PowerDirector מכיל סימן מים, כך שאם אתם מתכננים לזרוק את יצירת המופת שלכם לפני שפג תוקף המשפט, חשבו שוב. אם אתה רוצה לשים יד על כלי איכותי בחינם, עיין במאמר הטוב ביותר בעורך הווידאו שלנו.

PowerDirector של CyberLink זמין רק עבור Windows. בעלי מקינטוש יכולים לקרוא על אלטרנטיבה מצוינת בסקירת HitFilm שלנו. בעלי לינוקס יכולים לנסות את בלנדר או לקרוא את סקירת DaVinci Resolve שלנו.

יש גם גרסת אנדרואיד של PowerDirector, אם כי איננו מכסים אותה כאן, ועליכם לצפות שהיא תציע פחות מגירסת שולחן העבודה..

בסך הכל, PowerDirector 18 של CyberLink הוא אחד העורכים החזקים במחיר בינוני ויש לו חבילה כוללת חביבה שמציעה הרבה איכות במחיר הגון..

קלות שימוש

ל- PowerDirector ממשק משתמש אפל, בעל מראה מקצועי, הדוחס המון כלים ובקרות מבלי להיות צפוף מדי. ישנם “חדרים” שונים המאפשרים לך להתמקד במשימות שונות, כגון אפקטים ומעברים.

אתה יכול גם לנווט באזורים השונים מראש המסך. בנוסף למסך העריכה, ישנם מסכי “לכידת”, “לייצר” ו”יצירת דיסק “.

PowerDirector 18 מגיע עם כמה סוגים שונים של מדיה הזמינים בספרייה שלו מההתחלה, מה שאומר שתוכלו לחקור את התכונות שלה ברגע שתפתחו אותה.

יש מבחר של אפקטים קוליים ומוזיקה שתוכלו לבחור ולהוריד אם ברצונכם להשתמש בהם, מה שמאפשר לכם איזון בין בחירה לבין שטח דיסק.

CyberLink עושה עבודה טובה במידור המשימות שלה בתחומים שונים של ממשק המשתמש שלה. קל לנווט בין אזורים ולגלות מה לעשות משם. באזורים מסוימים יש מסכי אפשרות בשפע המחוברים אליהם, אם כי לא כולם.

עזרה ותמיכה

ממשיך לתמיכה, מרכז הלמידה מבוסס האינטרנט של CyberLink מלא במדריכים שיעזרו לך להתחיל עם התוכנה. ישנם יותר ממאה הדרכות המכסות תכונות וחלקים שונים של הממשק. הם ברורים ולעניין, אם כי רבים מהם מתוארכים לגרסאות ישנות יותר של התוכנה.

קטע “התחלת העבודה”, כצפוי, הוא מקום נהדר להתחיל בו, וזה יעזור לך לעלות עם המשימות הנפוצות ביותר. ישנם מדי פעם סמינרים מקוונים, ולמרות שאין יותר מדי כאלה, תוכלו לבדוק ישנים ב- YouTube.

יש פורום עמוס עם הרבה פעילויות ואנשים מועילים שנותן תשובות מפורטות לשאלות שלך. אם אתה רוצה ליצור קשר ישירות עם CyberLink, אתה יכול לעשות זאת באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון. תומך הטלפון עונה רק על שאלות מבוססות התקנה, אם כי אתה יכול לשלם כ 15 $ לחודש כדי לקבל שירות מעמיק יותר.

PowerDirector הוא תוכנה קלה יחסית לשימוש עם ממשק משתמש חזק והרבה עזרה זמינה למי שחדש בעריכת וידיאו..

ייבא פורמטים:
וידאוH.265 / HEVC (8 סיביות, 10 סיביות, 10 סיביות עם HDR10 & HLG),
MVC (MTS),
סרטון זה לצד זה,
סרטון עליון מתחת,
AVI זרם כפול, FLV (H.264),
MKV (זרמי שמע מרובים),
3GPP2,
AVCHD (M2T, MTS),
אבי,
DAT,
WTV ב- H.264 / MPEG2 (וידאו מרובה & זרמי שמע),
קליפ וידיאו DSLR ב- H.264 עם LPCM / AAC / Dolby Audio Audio,
WebM (VP9),
HDR (HEVC HDR10 & HLG),
MXF AVC 4: 2: 0,
MOD,
MOV (H.264 / HEVC / alpha PNG / Apple ProRes 10 ביט 4: 2: 2),
MPEG-1,
MPEG-2,
MPEG-4 AVC (H.264),
MP4 (XAVC S, XAVC 8-bit 4: 2: 0),
TOD,
VOB,
VRO,
WMV,
WMV-HD,
DV-AVI,
DVR-MS,
MXR (8 סיביות 4: 2: 0 H.264),
המקרים 4: 2: 2,
XAVC 4: 2: 0,
360 וידיאופורמט חובה משולב MP4 (H.264)
לכידת וידאו מקלט טלוויזיה אנלוגי, מכשיר לכידת CI או USB תואם לתקן WDM
שמעWAV, MP3, WMA, M4A, OGG, FLAC, AAC, AMR-NB, Opus, AAC, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS, WAVE, MPEG-1, Layer III, FLAC, ALAC
תמונהMPO, JPS, RAW, GIF, BMP, JPG, TIF, PNG, GIF אנימציה, HEIC
360 תצלוםפורמט חובה-JPG / TIF ביחס גובה רוחב של 2: 1
טבלת חיפוש3DL, MGA, M3D, CUBE, CSP, CMS, RV3DLUT, VF
ייצוא פורמטים:
וידאו High Definition: AVCHD, AVCHD 2.0 (תלת מימד / מתקדמת), MPEG-2 HD, WMV-HD
MKV H.264, AVC / H.265, HEVC (.MKV) עם LPCM / ACC / DTS / דולבי אודיו דיגיטלי
M2TS H.264, AVC / H.265 HEVC (.M2TS) עם אודיו דיגיטלי LPCM / Dolby
XAVC S (.MP4 עם שמע AAC)
Windows AVI / DV-AVI (.AVI)
3GPP2 לטלפונים ניידים 3G
רצף תמונות (JPG / PNG)
רזולוציה של 2K / 4K: H.264 AVC, WMV, H.265 HEVC, XAVCS
MPEG-2 (.MPG) עם LPCM / Dolby Audio Audio
MPEG-4 H.264 AVC (.MP4) עם LPCM / AAC / Dolby Audio Audio
Windows Media (.WMV)
AVCHD2.0 עבור כרטיס זיכרון SD / SDHC / SDXC / MS או זיכרון הבזק
וידאו תלת ממדיMVC, זה לצד זה, אנגליף
360 וידיאופורמט חובה MP4 (H.264 AVC / H.265 HEVC)
שמעAAC (.M4A), WMA, LPCM (.WAV)
התקןמכשירי iPad, iPhone, טלפונים אנדרואיד, פלייסטיישן נייד, פלייסטיישן 3 ו -4, פלייסטיישן VITA וטלוויזיית VITA, XBox 360, XBox One, Zune
דיסקצריבת דיסק תלת ממדי: DVD / AVCHD / BD
DVD
צריבת BD: BDMV
צריבת דיסק AVCHD
צריבת דיסק DVD ו- BD עם ערוץ LPCM 2 וערוץ DTS 5.1

PowerDirector מאפשר לך להשתמש במגוון מרשים של פורמטי יבוא, עם תמיכה מקיפה לטבלאות בדיקה ומבחר מצוין של סוגי קבצי הווידאו והשמע הרגילים. הוא דומה באופן דומה ביצוא, עם תמיכה בפורמטי וידאו מרובים יחד עם הגדרות ספציפיות למכשירים. 

זה יכול גם להפיק פלט עבור DVD ו Blu-ray. זה אמנם חסר פלט MP3 אבל יש אפשרויות ייצוא שמע אחרות. יש לו אפשרויות מצוינות לרוב הפורמטים ואף מאפשר לך להשתמש בקצבי מסגרות גבוהים, כמו 120 פריימים בשנייה, למרות שלא בדקנו זאת.

אם אתה צריך לעבוד עם סוג קובץ ספציפי, עיין מקרוב באיזו גרסת PowerDirector אתה קונה מכיוון ש”אולטימטיבי “תומך בכמה פורמטים שאינם זמינים במהדורת” אולטרה “. אולי תרצה גם להעיף מבט במאמר מיטב ממיר הווידאו הטוב ביותר שלנו, אם יש לך קבצים שאינם נתמכים.

ל- PowerDirector 18 יש כמה מתומכי הפורמט הטובים ביותר בטווח המחירים שלה, וזה כוח אמיתי של התוכנה.

ביצועים

תזדקק לגירסת 64 סיביות של Windows 7, 8 או 10 כדי להפעיל את PowerDirector 18, אך דרישות המערכת אינן גבוהות במיוחד. כל עוד יש לך מעבד i-series או AMD Phenom II ומעלה, עם כרטיס גרפי 128MB ו -4GB של זיכרון RAM, אתה אמור להיות בסדר. לחלק מהתוספים יש מפרט גבוה יותר. לדוגמה, אתה זקוק לכרטיס גרפי של 2 ג’יגה-בייט לתוסף ה- AI שלו.

בדקנו את PowerDirector 18 של CyberLink באמצעות הבחירה הרגילה של הקליפים שלנו בכדי לראות כמה מהר זה עם העיבוד. השתמשנו בפלט AVC H.264 עם פרופיל MPEG-4 שלו, מכיוון שאיפשר לנו לבחור את כל הגדלים והקצב המסגרת המועדפים עלינו.. 

מערכת הבדיקה שלנו כוללת מעבד i5-7600 עם זיכרון RAM של 16 ג’יגה-בייט וכרטיס גרפי של GeForce GTX 1060, 6GB. אנו מפעילים את Windows 10.

הגדרות: F1 ClipMusic ClipInterview ClipAverage
720p 30fps15.0516.9418.6016.86
720p 60fps23.3422.6020.6722.20
1080p 30fps28.8731.7024.1628.24
1080p 60fps49.7451.4443.8048.33

באופן סובייקטיבי, איכות הפלט טובה ובניגוד לעורכים מסוימים, היא מצליחה לעבור בין קצב פריימים מבלי להתעסק במהירות ההפעלה. מוקפץ ללא תוכן מופיע לאחר העיבוד, מסיבה כלשהי, אך לא חשוב.

פחות באופן סובייקטיבי, המהירויות הן מצוינות, כך שאם אכפת לכם מזמני הביצוע, PowerDirector 18 הוא הבחירה העליונה. בסך הכל, זה המהיר ביותר שראינו במבחנים שלנו עד כה, כאשר עיבוד ה- 1080p שלו מרשים במיוחד. Corel VideoStudio מהיר יותר במהירות 720p, אך תפוקתו הייתה באיכות ירודה. 

שמנו לב ש- PowerLink מתקין תהליך שפועל בהפעלה גם אם אינך משתמש בתוכנה שלו, אך הוא לא נראה כמו כזה שיביא את המחשב שלך לבלום.

עלינו לתת קרדיט גם למקרה שהוא נובע מ Final Cut Pro X, שרק מעט מאחור, למרות שאנחנו בודקים אותו על חומרה בינונית. קרא עוד על זה בסקירתנו Final Cut Pro X. לעיין בכלי זול יותר שביצועיו טובים, עיין בסקירת MAGIX Movie Edit Pro שלנו.

כלים

אם אינך מעוניין לבזבז יותר מדי זמן במיון הצילומי החג שלך, אתה יכול להשתמש ביוצר מצגות כדי להפוך אותם במהירות לסרט למראה מקצועי. אתה יכול לבחור את התמונות שלך, להגדיר כמה אפשרויות – כגון הוספת מוסיקה – ואז להוציא את הצגת השקופיות שלך למגוון פורמטים או לצרוב אותה ישר לדיסק..

מנהל-כוח-מצגת-יוצר

באופן מועיל, אתה יכול גם לייצא אותו ישר לציר הזמן הרגיל של PowerDirector, ומאפשר לך לקבל את היסודות במקום תוך שניות, לפני שתשתלט על הפרטים בעצמך.

יישומי פלאגין שונים כלולים ב- PowerDirector 18, ואלה כוללים תכונות כמו מקליט מסך המאפשר לך לצלם תמונות ממשחקים או יישומים. זה נהדר אם אתה רוצה להפיק סרטון הדרכה או סקירת תוכנה.

ישנם יישומי פלאגין ייעודיים למצלמות מולטימדיה ופעולה, כמו גם מעצב נושא ומעצב צבע.

אם אתה מקבל את PowerDirector 18 כחלק מסוויטת הבימוי של CyberLink, אתה מקבל גם את ColorDirector ו- AudioDirector, שעוזרים לפצות על האזורים החלשים העיקריים של PowerDirector..

פסק הדין

PowerDirector 18 של CyberLink הוא העורך הטוב ביותר במחיר אמצע המחיר. הוא מלא בתכונות ומצוין כמעט בכל מה שהוא עושה. יש לו גם את מהירויות העיבוד המהירות ביותר של העורכים שבחנו עליהם. 

זה גם מבצע ביצועים טובים בזמן העריכה ולא חווינו קריסות או באגים גדולים במהלך השימוש בו. אם תרצה להיות בצד הבטוח, עיין במדריך שלנו לגיבוי אוטומטית של מדריך הווידיאו.

זה לא מכוון בצורה מקצועית כמו משקולות כבדות Adobe Premiere CC או Final Cut Pro X, אבל אלא אם כן יש לך צורך בעומק שהם מספקים, לא סביר שתאכזב את עצמך מ- PowerDirector.

יש לו כמה פערים בקבוצת התכונות שלה, אבל הם מכוסים בעיקר על ידי כלים אחרים בספריה של CyberLink. אם אתה מעדיף משהו שיש בו כלים לדירוג שמע או צבעוניים, עיין בסקירת Adobe Premiere Pro CC שלנו.

אם ניסית את PowerDirector ויש לך משוב כלשהו, ​​אנא הודע לנו בתגובות. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map