סקירת Adobe Premiere Pro CC – עודכנה 2020

סקירה של Adobe Premiere Pro CC

Adobe Premiere Pro CC עשויה להיות התוכנית הטובה ביותר לעריכת וידאו שם בחוץ. זה נותן לך גישה לכל הכלים שבהם המקצוענים משתמשים, אך עדיין קל לשימוש ולהבנה. עם זאת, תוכנית התמחור עשויה לגרום לך להשהות, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירה המלאה הזו של Adobe Premiere Pro.


עורך וידאו ביקורות

תוכנת עריכת וידאו התפתחה בקפיצות בשנים האחרונות. כלים בדרגה מקצועית זמינים כעת לכולם, ותוכלו לגשת לרבים מאותם הכלים המשמשים לעריכת סרטי הוליווד.

אנו בודקים את אחד מעורכי הווידיאו במשקל כבד בסקירה זו של Adobe Premiere Pro CC. השושלת של Premiere Pro CC נמתחת כל הדרך עד 1991, וזה מראה. זהו כלי חלקלק ומעודן עם הרבה מה להציע ליוצר הסרטונים הפוטנציאלי.

Premiere Pro CC מכוון לאנשי מקצוע ועם רשימה ארוכה של לקוחות וסרטים בעלי פרופיל גבוה. למרות היותו כלי מתקדם כל כך, הוא עושה עבודה נהדרת בשימושיות ויש לו הדרכה פנטסטית שתעזור לכם ללמוד כיצד להשתמש בו.

אנו לא כל כך מעוניינים במודל תמחור המנויים החודשי של אדובי, אך נלקח כמוצר בפני עצמו, Premiere Pro CC הוא אחד הכלים הטובים ביותר שם ומנצח ראוי ברשימת התוכנות הטובות ביותר לעריכת וידאו..

חוזק & חולשות

חלופות עבור Adobe Premiere Pro CC

תכונות

ל- Adobe Premiere Pro CC יש לך זמן זמן להוסיף ולסדר רצועות וידאו ושמע. כמה כאלה נראים מההתחלה והממשק מראה קומפקטי, כלומר ניתן לראות כמה קליפים בבת אחת. 

האלמנטים בציר הזמן ארוזים זה בזה כברירת מחדל, אך אתה יכול לצבוט את הזום והגודל כדי לתת לעצמך מרחב נשימה חזותי.

פונקציות עריכה בסיסיות, כמו העברת קליפים סביבם וגיזוםם, קלות לביצוע בציר הזמן באמצעות כלי עריכה בסיסיים. יש סכין גילוח לביצוע חתכים, וכלים לביצוע עריכות להחלפה ואדמה, כמו גם כלי טקסט ועט להוספת כותרות ותמונות מהירות לסרטים שלך..

כמו כל תוכנות עריכת הווידיאו, ל- Adobe Premiere Pro CC מבחר אפקטים שניתן להחיל על הסרטים שלך. יש טונות לבחירה, והן קלות ליישום. לאחר שתמצא אחת, תקבל מבחר אפשרויות לשכלל את אופן ההתנהלות של האפקט ולגרום לדברים להיראות בדיוק.

ישנם רבים מכדי לרשום כאן, אך הם כוללים אפקטים סגנוניים, עיוותים, טשטוש, התאמות, אפקטים צבעוניים ועוד.

לא רק כל תוכנית לעריכת וידאו

אתה יכול גם להשתמש במקלדת כרומה, שימושי לשילוב רצועות וידאו ויצירת אפקטים מיוחדים. אלה נעשים בדרך כלל עם מסך ירוק, אך אתה יכול לבחור כל צבע שתרצה ויכול להתאים את האגרסיביות של האפקט למסיכה של מגוון רחב יותר של צבעים.

Premiere Pro CC גם משתלב היטב עם Adobe After Effects, תוכנת אפקטים ייעודיים שיכולים לעזור לך להתקדם עוד יותר בהוספת רגעים מרהיבים לסרטים שלך..

יש גם מספר גדול של מעברים, המאפשרים לך להפוך את הקיצוצים שלך למעניינים יותר. אתה צריך להיות זהיר עם אלה, מכיוון שהם יכולים להיראות גימיקיים, אך הם יכולים להוסיף המון לסרטונים שלך אם משתמשים בהם היטב.

אתה דומה היטב בכל מה שקשור לעריכת שמע. אתה יכול להגביר, לשפר את הבס ולהוסיף עיכובים, כמו גם ליישם עיוות או אפקטים כמו reverb. אם יש לך תוספי שמע של צד שלישי – בצורה של VSTs – אתה יכול להשתמש בהם גם בתוך Premiere Pro, אם כי CC כולל Adobe Audition, המתאימה יותר לעריכת שמע.. 

Adobe כוללת גם מגוון רחב של קביעות מוגדרות מראש של Lumetri המותאמות צבעים, ואנשי מקצוע יוכלו לכוונן את המראה של הסרטים שלהם בצורה טובה. זו רק מבחר קטן מבין האפשרויות הרבות שיש.

רשימת האפקטים היא פשוט זו: רשימה של שמות אפקטים הממוינים לתיקיות. תוכנה אחרת נותנת לך אייקון או אנימציה קטנה המראים לך מה עושה כל אפקט. עיין בסקירת Hitfilm שלנו או ביקורת Corel VideoStudio Ultimate בכמה דוגמאות.

אתה לא מקבל את זה עם Adobe Premiere Pro CC, אבל לפחות בדרך זו קל לדפדף בכולם, ורוב הכותרות מסבירים את עצמם. 

הממשק הוא גם אמין מספיק כדי להתנסות בו, מבלי לצפות להתרסקות או בעיה שתעצור אותך במסלולים שלך. עם זאת, כדי להיות בטוחים במיוחד, עיין במדריך שלנו לגיבוי אוטומטי של וידאו.

אם אתה משתמש ב- GoPro או במצלמה דומה, אתה יכול להסיר כל הנדנדה באמצעות אפקט מייצב העיוות וגם להסיר את עיוות העדשות של דג העין. נתמכים גם בעריכת וידיאו מולטימדיה ו- 360 מעלות.

Adobe Premiere Pro CC מביא ציון גבוה כאן, כאשר אחד מהתכונות הרחבות ביותר מסביב.

סקירה כללית של תכונות Adobe Premiere Pro CC

לוגו של Adobe Premiere Pro CCwww.adobe.com

החל מ- $ 2099 לחודש לכל התוכניות

מערכת הפעלה

חלונות

מק

לינוקס

תכונות

עריכת 4K

כלי מצלמת פעולה

מפתח כרומה (מסך ירוק)

עריכת וידיאו 360 מעלות

עריכת מולטימדיה

ייצא ל- YouTube

ייצא לפייסבוק

ייצא ל- Vimeo

מיטוב התקנים

צריבה ל- DVD
באמצעות מקודד מדיה

צריבה ל Blu-ray
באמצעות מקודד מדיה

תמחור

Creative Cloud של אדובי היא מערכת מבוססת מנוי שאינה פופולרית תמיד בקרב המשתמשים שלה. אתה יכול לבחור מנוי לאפליקציה יחידה או ללכת על החבילה המלאה של Adobe של אפליקציות קריאייטיב. למרות שזה יעלה לך, על בסיס שנתי או בחודש, תקבל סט אפליקציות מרשים למחיר. 

קיום כל החבילות הללו יחד הוא מצוין עבור אלו העובדים בתעשיות יצירתיות שאולי יצטרכו להשתמש בכלים שונים לעבודתם. עורכי וידאו עשויים לעשות את עיקר עבודתם בפרמיירה, אך יש להם גם After Effects וממיר מדיה זמין. גם פוטושופ ואודישן יכולים להועיל.

מישהו שרק מעת לעת רוצה לערוך וידיאו עשוי להיות טוב יותר לחפש משהו זול יותר, אבל אם הם יכולים להרשות זאת לעצמם, לקבל את כל הכלים האלו זמינים זה פנטסטי.

רבים מהיישומים הם סטנדרטיים בתעשייה וכוללים פוטושופ, כמו גם אילוסטרייטור, After Effects, Dreamweaver, Acrobat ועוד ועוד. יש 28 רשומות בגירסה שלנו של חבילת Creative Cloud, הכוללת כמה תוספות, כמו הגופנים של Adobe ומדיה מלאי, הכוללת תמונות ווידאו לשימוש בפלט הקריאייטיב שלך..

יש לך גישה גם ל- Behance, פלטפורמת המדיה החברתית של אדובי המאפשרת להשוויץ בעבודה שלך ולראות מה אחרים עשו.

Creative Cloud מספק לך אחסון רב. החבילות הכוללות Adobe Premiere Pro CC מעניקות לך 100GB. אם אתה זקוק ליותר, תוכל להתקשר לאדובי כדי לדון בתוכנית 1TB שלהם או להסתכל במדריך הטוב ביותר לאחסון ענן שלנו.

חבילות עסקיות כוללות את אותן היישומים שתקבלו בחבילה האישית, כמו גם תמיכה 24/7. ישנה גם חבילת סטודנטים, שעולה רק 19.99 $ לחודש בשנה הראשונה ו -29.99 $ לאחר מכן.

יש תקופת ניסיון חינם למשך שבעה ימים, אך תצטרך להזין כרטיס אשראי כדי להשתמש בו, אז אל תשכח לבטל, או שתחויב..

החבילה המלאה של אדובי כוללת ספרייה מצוינת של תוכנת פרודוקטיביות, אך החבילה החודשית ליישום פרטני היא יקרה בטווח הרחוק. החבילה המלאה עולה מעט פחות מפי שניים ממה שאפליקציה בודדת עושה, כך שאם אתם זקוקים למספר אפליקציות של Adobe, זה ערך טוב בהרבה. 

אנשי מקצוע יצירתיים שלא מותקנים בהם Adobe CC יידעו את הכאב בקבלת קבצי Adobe בלבד מלקוחות פוטנציאליים. התוכנה שלה נחמדה לזמינה, גם אם אינך משתמש בה באופן קבוע.

בנוסף לתוכניות שלעיל, יש תוכנית צילום במחיר של $ 9.99, אך אינה כוללת את Premiere Pro. סטודנטים ומורים יכולים גם לקבל הנחות על המחירים הרשומים.

קלות שימוש

תחילת העבודה עם מוצרי אדובי פירושה הגדרת המערכת האקולוגית של CC שלה. אתה מקבל תוספות שונות עם זה אם אתה נרשם לחבילה המלאה. אם אתה הולך על Premiere, אתה מקבל גם Encoder Media ו- Premiere Rush יחד עם זה, כמו גם את אפליקציית שולחן העבודה Creative Cloud. אתה יכול לקרוא עוד על מקודד מדיה בסביבת העל הטובה ביותר לממיר וידאו.

אדובי-בכורה-ברוך הבא

לאחר ההרשמה ומסירת פרטי כרטיס האשראי שלך, עליך להתחבר כדי להוריד את התוכנה. זה פותח כרטיסיית דפדפן נפרדת כדי לאמת את זהותך, גורם לך לענות על כמה שאלות ואז לבסוף מאפשר לך להוריד את המתקין שלה. 

זהו הורדה חסומה, אפילו בחיבור מהיר, אז תפוס קפה בזמן שאתה מחכה. ראינו כמה מהבהבים מוזרים בעת התקנתו והמערכת שלנו ננעלה לרגע בנקודה מסוימת.

אם אתה זקוק למשהו כדי להעסיק אותך בזמן שאתה מחכה לו, עיין במאמר State of the Cloud האחרון שלנו.

מדריכי Adobe-premiere

לאחר 10 דקות ההתקנה בערך, Premiere Pro מברך את פניך עם מסך מבוא ידידותי, נותן לך גישה למדריכים והדרכה, או מאפשר לך לקפוץ ישר עם פרויקט חדש או קיים..

תוספות לא רצויות של אדובי

אנו יודעים מחוויות בעבר שמוצרי Adobe מתקינים שירותים ותהליכים שונים הפועלים לצד התוכנה שלה. 

ראו הוזהרתם שאם ברצונכם לשמור על ניקיון המערכת, יתכן שתצטרכו לבצע קצת חפירות, אפילו לאחר הסרת ההתקנה שלה. Adobe CC מוסיף גם תיקיית Creative Cloud לחלונות Explorer הסטנדרטיים שלך.

לאחר כיבוי סמל המגש של Adobe CC, מצאנו 10 תהליכים של Adobe הפועלים ברקע. אחד כזה, המתווך של Adobe IPC, המשיך להופיע שוב גם לאחר לחיצה ימנית וסגירה במנהל המשימות.

אם אתה חושש מה עוד אורב במערכת שלך, עיין במדריך שלנו לתוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר וביקורות האנטי-וירוס שלנו.. 

הדרכות Adobe Premiere Pro

אם תבחר לבדוק את ההדרכה של Adobe Premiere, אתה מוביל חמישים לפרויקט לדוגמה עם לוח מונפש שמשמאל מראה לך בדיוק מה אתה צריך לעשות כשאתה לומד את התוכנה..

למרות שמרבית המוצרים הדומים כוללים הדרכות, הם בדרך כלל מבוססי וידאו או אינטרנט. ההצעה המשולבת של אדובי היא רמה מעל לכל מה שראינו מהתחרות. בנוסף לעבור אותך על תכונות צעד אחר צעד, זה מאפשר לך לחזור על הצעדים שלמדת זה עתה, ובאפקטיביות נותן לך הכשרה בסיסית בתוכנה.

הממשק של אדובי נראה חלק ואיכותי. זה גם קל לעבוד איתו. המסך מחולק לפאנלים, שניתן לשנות את גודלם ולהזיז אותם לפי הצורך. 

לוח בחלקו העליון של המסך מאפשר לך לבחור מבין מספר פריסות קבועות מראש המסודרות למשימות שונות, ותוכל גם לשמור את ההתקנות המועדפות עליך. אלה זמינים גם דרך קיצורי מקשים או בתפריט חלון.

Adobe-premiere-הדרכה

הכל מעוצב להפליא ואינטואיטיבי. עצות כלים ואנימציות אייקונים נותנות לך רמזים שימושיים לגבי מה שיקרה כשאתה חוקר את הממשק. טקסט הסבר מופיע לפעמים בחלק התחתון של המסך, אז הפקחו עין ותוכלו להעלות כמה הצעות שימושיות.

הכפתורים והתפריטים שלה מסומנים בבירור ויוצאים בצורה הגיונית. הממשק יכול להיראות צפוף ומעורר אפשרות לבלבל בפני חדשים, אך אדובי עושה עבודה טובה בכדי להפוך את הפקדים הרבים לקריאים ככל האפשר.

היו לנו כמה בעיות מוקדם כשניסינו ליישם אפקטים. לא הצלחנו להבין כיצד ניתן להנפיש את אפקטים הטקסטים בהתחלה, וחלון התצוגה המקדימה של הווידאו גם נעשה שחור לא מוסבר כאשר התנסנו בחלונות האפקטים. פונקציית הביטול לא עזרה לנו לצאת, ולכן היינו צריכים להפעיל מחדש.

עם זאת, יש לצפות בכמה בעיות קלות בכלי ברמת המקצוענים והצלחנו לעשות הרבה תוך כדי לחקור את התכונות הרבות המוצעות.

Adobe גם נותנת לך טונה של צילומי מדגם להתנסות איתם. זה אומר שאתה יכול לעבוד עם קטעי מראה למראה מקצועי מההתחלה, מה שנותן לך מושג טוב יותר מה אתה יכול לעשות איתו מאשר כמה סרטונים שצולמו במהירות מהסמארטפון שלך.

תמיכה של אדובי

בתפריט התמיכה של אדובי יש כמה אפשרויות שימושיות. בין היתר, תוכלו לגשת למבחר הדרכות המצוין שלה, להציג רשימה ארוכה של קיצורי מקשים ולגשת לפורטל העזרה המקוון שלה..

חיפוש בפורטל העזרה שלו העניק לנו לעתים קרובות תוצאות מיושנות. רצינו לדעת אם נוכל לצרוב ישר ל- DVD או Blu-ray, אך המשכנו לראות תוצאות עזרה עבור הדרן שהופסק. ניסינו ליצור קשר ישיר עם תמיכה מבוססת צ’אט, אך לראשונה הוצג בפנינו “העוזר הווירטואלי” המסקרן. 

זה היה קצת מפתיע, כאשר לחצנו על קישור שאמר במפורש “עזרה אמיתית מאנשים אמיתיים”, ולמרות שהעוזר לא הצליח לענות על שאלתנו הפשוטה, הוא ניסה לעסוק אותנו בדיון פילוסופי מרתק..

עוזר-בכורה-עוזר

לאחר מכן, האפשרויות האחרות שלנו למצוא את התשובה היו דרך הפורומים של הקהילה, שכבר חיפשנו בה ללא הצלחה, ומספר טלפון של יום שני עד שישי. ניסינו לתת תמיכה טלפונית לשיחה.

מערכת התפריטים הטלפונית של אדובי העניקה לנו כמה אפשרויות שרובן היו קשורות מכירות ואחת מהן לא כללה תמיכה בפועל. האפשרות היחידה שניסינו באופן ספקולטיבי אז אמרה לנו ספציפית שהיא לא תעזור לנו בשום דבר אחר מאשר לקנות את התוכנה. 

ויתרנו, מאוכזבים שהחלום שלנו למגע אנושי ישיר – משתלשל מולנו כמו גזר מפתה – לא התגשם.

כמעט העברנו כאן את פרמייר פרוב. זה לא הכלי הקל ביותר לשימוש, אך בהתחשב במורכבותו, אדובי עשתה עבודה נהדרת להנגיש אותה. אפשרויות התמיכה שלה מעט מאפשרות לו, אבל זה עדיין כלי מצוין מנקודת מבט שימושיות ויש לו גם הדרכות באיכות מעולה..

פורמטים של Adobe Premiere Pro ותמיכה ברזולוציה

ייבא פורמטים:
וידאו 3GP, 3G2, Apple ProRes, ASF, AVC-Intra, AVI, CHPROJ, DRM, DNxHD, DNxHR, DV, GIF, H.264 AVC, HEIF, HEVC (H.265), M1V, M2T, M2TS, M2V, M4V , MOV, MP4, MPEG, MPE, MPG, MTS, MXF, MJPEG הילידים, OpenEXR, R3D, Rush, VOB, WMV
שמעAAC, AIFF, AIF, ASND, BWF, M4A, MP3, OMF, WAV
תמיכה במצלמה הילידיתמצלמת ARRI AMIRA, צילומי ARRI Alexa LF, Canon XF, Canon RAW, CinemaDNG, Panasonic AVC, מצלמות P2, מדיה של פנטום צ’ין, תמיכה אדומה, מצלמות סוני
תמונה / מצגת שקופיותAI, EPS, BMP, DIB, RLE, DPX, EPS, GIF, ICO, JPEG, PICT, PNG, PSD, PTL, PRTL, TGA, ICB, VDA, VST, TIFF
כתוביות / כתוביות סגורותDFXP, MCC, SCC, SRT, STL, XML
ייצוא פורמטים:
וידאוGIF מונפשים, AS-10, AS-11, AVI, DNxHR / DNxHD MXF OP1a, H.264, H.264 Blu-ray, HEVC (H.265), JPEG 2000 MXF OP1a, MPEG2, MPEG2 Blu0ray, MPEG2-DVD , MPEG4, MXF OP1a, OpenEXR, P2 Movie, QuickTime, Windows Media, Wraptor DCP
שמעAAC שמע, AIFF, MP3, Audioform Audio
תמונהBMP, DPX, GIF, JPEG, PNG, Targa, TIFF

זו מבחר עצום של פורמטים, כאשר רשימת פורמטי הייצוא הזו מרשימה במיוחד. מקודד המדיה של Adobe זמין גם אם ברצונך לבצע המרות ישירות. ניתן לפלט לקבצי סרט רגילים, כמו גם לפורמטים תואמי DVD או Blu-ray.

ייצוא קל מאוד, אך יש לו המון אפשרויות אם אתה זקוק להן. ישנן קביעות מוגדרות מראש לפלטפורמות יעד שונות ואתרי סטרימינג, כמו YouTube, ותוכלו לפרסם ישירות גם לפלטפורמות הללו. ישנן פורמטים רבים של פלט לבחירה, ותוכל להתאים בקלות דברים כמו קצב המסגרת והרזולוציה שלך. 

Adobe-premiere-export

ניתן ליישם אפקטים מסוימים בזמן העיבוד, כגון כיסוי תמונה אם ברצונך לסמן את הסרטים שלך. ישנן הגדרות לאינטרפולציה וזמן רב-פעמיות, שלא חקרנו אך זה נראה די קל לשימוש עבור אלה הזקוקים להם.

אתה יכול לערוך ברזולוציה 4K, אם כי זה אומר להיט ביצועים. הצלחנו לקבוע רזולוציה מקסימלית של 4096 × 2304 בעת ייצוא וידיאו H.264.

ביצועים

Adobe Premiere Pro CC זמין עבור Windows ו- Mac. אתה זקוק למערכת Windows של 64 סיביות או גרסה 10.12 של macOS. תצטרך גם דור מעבד אינטל מהדור השישי או המקבילה של AMD ולפחות 8 ג’יגה זיכרון RAM עם זיכרון וידאו של 2 ג’יגה-בייט, אם כי מומלץ פי שניים.

אתה זקוק לשטח של 8 GB לפחות בכונן הקשיח, אם כי עריכת וידיאו יכולה להשתמש במהירות רבה יותר מזה. עיין במאגר האחסון הטוב ביותר בענן שלנו למאמר וידאו.

כמקובל בביקורות הווידיאו שלנו, ניסינו להעביר שלושה קטעי וידיאו ברזולוציות ספציפיות ובקצב פריימים, בתזמון כמה זמן לקח.

מערכת הבדיקה שלנו מפעילה את Windows 10 ויש לה מעבד Intel i5-7600 עם זיכרון RAM של 16 ג’יגה-בייט וכרטיס גרפי של GeForce 1060 6GB. יש לנו SSD לאחסון.

בדרך כלל אנו מכבים תוכנות נוספות וכל התהליכים הלא נחוצים לפני ביצוע הבדיקות שלנו, אך במקרה זה רבים מהתהליכים הללו הם של אדובי, כך שהשארנו אותם במקום. אורכי סרטוני הבדיקה הללו הם בערך דקה אחת.

הגדרות: קליפ F1: קליפ מוסיקה: קליפ ראיון: ממוצע:
720p 30fps28.5330.8721.1026.83
720p 60fps42.2747.1933.5641.01
1080p 30fps52.7056.5241.6850.30
1080p 60fps1: 19.541: 30.571: 03.141: 17.75

הביצועים בזמן השימוש בעורך הווידיאו היו בעיקר מושלמים. גרירת ראש המשחק הובילה לנו משוב מיידי, והמשקף ממשק מהיר. ראינו עיכובים מדי פעם בשימוש בדברים כמו טקסט מונפש.

מיקום הייצוא המוגדר כברירת מחדל מעט אינו אפשרי, אך קל לשנות אותו על ידי לחיצה על שם הקובץ בהגדרות הייצוא והצבתו במקום הגיוני יותר.

שיקול הדעת הסובייקטיבי שלנו לגבי איכות הפלט הוא שהוא מצוין, ולא היו לו בעיות בהמרה ל- 60 fps, בניגוד לכמה כלים אחרים שלא יכולים לעשות זאת או לקצר את הווידיאו כשעושים זאת..

כלים

Adobe Premiere הוא חלק מאוסף Creative Cloud, הכולל חלקי תוכנה רבים. מה בדיוק אתה מקבל תלוי בחבילה שאתה בוחר, אך הכלים משולבים היטב. שימו לב במיוחד למשתמשי Premiere Pro CC יהיו הכלים האחרים הקשורים בווידיאו, ממיר מדיה, After Effects ו- Premiere Rush.

ממיר מדיה עושה את מה שזה נשמע, מאפשר לך להמיר קבצים בין פורמטים שונים. זהו כלי מקיף המאפשר להוסיף פילטרים, כולל מסנני צבע Lumetri, ויש לו תוספות, כמו מאפשר לך להשתמש בקודק ה- GoPro CineForm המשמש לסרטונים ברזולוציה גבוהה..

After Effects מאפשרת לך ליצור אפקטים מיוחדים מכל הסוגים, והיא חורגת מהמסננים והאפקטים החלקיקים הרגילים הנפוצים בתוכנת עריכת וידאו. כמו Adobe Premiere Pro, זהו כלי מקצועי, אך כלי מיוחד יותר. אם אפקטים חזותיים מורכבים הם הדבר שלך, השימוש בזה עם Premiere ייתן לך את הכלים לעשות זאת.

Premiere Rush הוא עורך וידיאו נפרד בסוויטת CC. זה מושם על יוצרי מדיה חברתית והוא נועד להיות פשוט ככל האפשר. אם אינך זקוק לפעמונים ושריקות של Premiere, כדאי לבדוק אותה. אם נרשמת לתקופת הניסיון בחינם של אדובי, ייתכן שווה לבדוק את שניהם לבדוק מה הכי מתאים לך.

אתה מקבל גם Adobe Animate, הגלגול האחרון של Adobe Flash, שניתן להשתמש בו ליצירת אנימציות. אתה יכול לייצא אותם בפורמטי וידאו שונים אם אתה רוצה להשתמש בהם בסרטים שלך.

Adobe Premiere Pro CC מביא ציון גבוה כאן, מכיוון שהוא מגיע עם חבילה של תוכנה באיכות גבוהה שיכולה להועיל מאוד לעורכי וידיאו..

פסק הדין

אדובי היא במובנים רבים האמנות האלקטרונית של תוכנות יצירתיות. יש לו כמה חבילות איכותיות וחיוניות ביותר, אך מערכת המנויים שלה הופכת אותה לחברה שקשה לאהוב את הצרכנים.

עם זאת, הזמנות לגבי מודל התמחור של אדובי נעלמו ברגע שאתה מתחיל להשתמש בתוכנה. זה עושה הכל, ולמרות שמוצעים בפני אנשי מקצוע, עושה עבודה נהדרת לעשות את עצמו קל ומהנה לשימוש.

כל מי שמתייחס ברצינות לתוכנת עריכת וידאו צריך לשקול את Adobe Premiere Pro CC. אנחנו לא יכולים להמליץ ​​עליו מספיק.

אם השתמשת ב- Adobe Premiere Pro CC, אנא שתף ​​אותנו במחשבות שלך בתגובות. תודה שקראתם.

שאלות נפוצות בנושא Adobe Premier

 • האם הפרמיירה פרו שווה את הכסף?

  אנשי מקצוע מקבלים כלי פנטסטי במחיר חודשי סביר. התחביבים צריכים לחשוב היטב אם הם רוצים לשלם תשלום שוטף עבור התוכנה.

 • כמה עולה Adobe Premiere Pro?

  זה עולה 20.99 $ לחודש עבור גרסת האפליקציה היחידה או 52.99 $ עבור כל מערך התוכנה של Adobe CC, אם הוא מחויב מדי שנה.

 • האם Final Cut Pro טוב יותר מ- Adobe Premiere?

  Adobe Premiere הוא הכלי האהוב עלינו, אך אין ביניהם הרבה. אנו מעדיפים להשתמש בפרמייר, אך Final Cut Pro מתומחר טוב יותר.

 • האם Premiere Pro קשה לשימוש?

  תצטרך זמן מה לתפוס את זה, אבל זה מעוצב היטב ויש לו הדרכות מעולות, אז לא.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map