סקירת Wunderlist – שמירה על יחדיו – עדכון 2020

ביקורת Wunderlist

Wunderlist היא אפליקציה פשוטה מטעה המאפשרת לך לעקוב אחר מה שאתה צריך לעשות, לבצע חלוקת משנה של משימות ועוד. התרשמנו מה זה יכול לעשות, ובכל זאת נשארנו קלים לשימוש, כפי שתוכלו לקרוא בסקירת Wunderlist המלאה שלנו.

תוכנה לניהול פרויקטים הטובים ביותר

אם אתה מתקשה להבין מה לעשות הלאה כשאתה בעבודה או מתכנן את היום שלך, אנחנו יכולים לעזור. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לקרוא את סקירת Wunderlist זו. לאחר מכן, תקווה יהיה לך את הכלים העומדים לרשותך כדי לקבוע בעצמך את הצעדים הבאים.

Wunderlist הוא יישום רשימת משימות פשוט וקל. זה מאפשר לך ליצור משימות ולתייג אותן כשאתה מסיים אותן. אתה יכול להשתמש בו כדי לנהל כל דבר מהקניות שלך ועד מאמץ יצירתי גדול. אתה יכול לחלוק משימות עם אחרים ולעבוד גם יחד.

Wunderlist הצטרף למיקרוסופט בשנת 2015. החלקים הקשורים למיקרוסופט בתוכנה הם בדרך כלל הפגמים הגדולים ביותר שלה. המשך לקרוא כדי לגלות האם כדאי להשתמש באפליקציה.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות ל- Wunderlist

תכונות

Wunderlist זמין בפלטפורמות רבות. בנוסף להפעלה בדפדפן, יש לו אפליקציות עבור Windows, macOS, Android, iOS ו- Chromebook ותוספים לגוגל כרום וספארי. אם אתה מנסה לבחור דפדפן שישמש בו, עיין בסקירת Chrome שלנו.

זרימת העבודה הבסיסית של Wunderlist היא ליצור משימות, להוסיף אותן לרשימות ולסמן אותן כשאתה משלים אותן. הממשק שלו נועז, בהיר וברור, וביצוע פעולות אלה הוא פשוט.

הכפתורים והתפריטים שלו כוללים גם שפע של תכונות נוספות. שווה לבדוק את הגדרות החשבון מכיוון שהיא מציגה תפריט עם המון אפשרויות אחרות שעשויות להיות מועילות.

אתה יכול לשכפל את הרשימות שלך ולשתף אותם עם אנשים אחרים. זה הופך את Wunderlist לדרך נהדרת להקצות משימות לפרויקט משרדי. אם תרצה לארגן פרוייקט ביתר פירוט, עיין בתוכנה הטובה ביותר לניהול פרויקטים.

אם אתה עובד עם משתמשים אחרים אתה יכול להתחיל איתם שיחות ולהשתמש במערכת ההערות כדי לרשום הערות במידת הצורך.

ל- Wunderlist מבחר יפה של רקעים, עם קומץ צבעים בהירים ומספר תמונות מרגיעות. אתה אמור להיות מסוגל למצוא אחד שפונה אליך, אך האפשרות להעלות משלך תהיה נחמדה.

תת-משימות wunderlist

אתה יכול לקבוע מועדים למשימות ולהגדיר התראות לשעות ספציפיות כדי להזכיר לך מתי אתה צריך לעשות דברים. אתה יכול גם להוסיף משימות משנה לכל משימה, ולאפשר לך לפרט דברים יותר.

צירוף קבצים עם Wunderlist

Wunderlist תומך בקבצים מצורפים ומאפשר לך לקבל כמה שיותר מהם. התיעוד שלו לא ברור אם מגבלת הקובץ הישנה של 5MB עדיין עומדת, אך הצלחנו להעלות ולצפות קובץ 9MB, מה שמציע לקבל קבצים מצורפים ושטח אחסון ללא הגבלה.

ניתן להוסיף קבצים גם מ- Dropbox, כמו גם לבצע הקלטות קוליות. עם זאת, אם אתה מוצא את עצמך זקוק לפיתרון אחסון נפרד, עיין במדריך הטוב ביותר לאחסון ענן שלנו.

אם אתה רוצה להשתמש במשימות שלך עם פלטפורמות אחרות, ל- Wunderlist מספר אינטגרציות שיעזרו לך לעשות זאת. זה עובד עם זאפייר, ומאפשר לך לשתף נתונים עם מאות אפליקציות. שילובים אחרים כוללים Slack, Microsoft Outlook ו- Trello עליהם תוכלו לקרוא בסקירת Trello שלנו. מדריך למתחילים של טרלו יעזור גם לכם להתחיל עם זה.

מפתחים שרוצים לשלב את Wunderlist בכלים שלהם יכולים לעשות זאת באמצעות ממשק ה- API של Wunderlist. זה שימושי אם ברצונך ליצור תוסף משלך או להוסיף נתונים המאוחסנים ב- Wunderlist לאתר או לאפליקציה שלך.

אם אתה רוצה לייצא את הנתונים שלך, יש דף שמאפשר לך לעשות זאת. כשניסינו את זה היינו צריכים לחכות מספר דקות, אפילו כאשר הייצוא של פרויקט הבדיקה הקטן יחסית שלנו. הוא כלל קובץ סרטים. ברגע שזה נעשה, קיבלנו קובץ .Json עם הנתונים שלנו, כמו גם אתר מיני HTML שאפשר לנו לדפדף בפרויקט שלנו..

בסך הכל, ל- Wunderlist יש מערך תכונות מצוין. זה עושה את היסודות היטב ויש בו גם שפע של תוספות שימושיות.

סקירה כללית של תכונות Wunderlist

לוגו Wunderlistwww.wunderlist.com

חינם

תכונות ניהול

משימות

מפות המשנה

ניהול תלות

רקעים מותאמים אישית
רקעים

אפשרויות התאמה אישית אחרות

מגבלת גודל הצוות
ללא הגבלה

שטח אחסון
GB ללא הגבלה

כללי

תשלום
חינם

מקבלת את cryptocurrency

תמיכה במערכת הפעלה ניידת
iOS, Android, צד שלישי, Windows, Mac OS

ניסיון חינם
חינם

אבטחה

אימות דו-גורמי

הצפנה
AES-256

הסמכת SOC
הצהרת הפרטיות של מיקרוסופט

תמיכה

צ’אט חי

דוא”ל / טופס יצירת קשר

תמיכה טלפונית

ידידותיות למשתמש

כאשר נרשמנו לחשבון Microsoft שלנו, קיבלנו הודעת שגיאה מחרידה למראה מלאה בנתונים טכניים שלא הבנו או הרגשנו צורך לראות.

מבוא wunderlist

אולם לאחר שעברנו את זה, האפליקציה הייתה טובה בהרבה. מתקבלת בברכה עם מסך שמבקש ממך לבחור קטגוריה לרשימה הראשונה שלך, שתיתן לה כותרת. אז אתה חופשי להוסיף משימות.

אתה מוסיף אותם על ידי הקלדת השם של כל אחד מהם ולחץ על לחזור. בסיום המשימות, תסמן אותן באמצעות תיבה. יש דבר משביע רצון כשאתה עושה זאת. זה נגיעה קטנה, אבל שם למעלה עם החגיגות של אסאנה במונחים של נותן לך תחושת הישג. קרא את סקירת אסאנה למידע נוסף על כך.

קיצורי דרך לרשימה

אם אתה רוצה לעבוד מהר יותר, יש רשימה של קיצורי מקשים מוסתרים בהגדרות החשבון. כאמור, הרבה הגדרות קיימות והן לא כולן קשורות לחשבון, אז בדוק אם ברצונך להתאים אישית משהו.

רשימת Wunder היא פשוטה, וסביר להניח שיש לך בעיות רבות בשימוש בה. זרימת העבודה הבסיסית שלו היא פשוטה והיא מעוצבת היטב.

זה מהיר לשימוש ומגיב לפעולות כמעט מייד. אפילו בגרסת הדפדפן, אתה לא צריך לחכות לתגובה כשאתה עושה דברים. זה הופך אותה לבחירה נהדרת עבור אלה שאוהבים להוסיף דברים במהירות ואינם אוהבים לבהות במסך בזמן שהם ממתינים לאפליקציה שתתעדכן..

בסך הכל, הוא מביא ציון טוב לשימושיות, כאשר מסך השגיאה בכניסה הראשונה שלנו הוא הנושא האמיתי היחיד.

עלות

רשימת הפלאים היא בחינם. פעם הייתה לו גרסת Pro, אך זו הופסקה והתכונות שלה היו מקופלות לגירסה הרגילה. מיקרוסופט הודיעה שהיא מתכוונת להחליף את Wunderlist בשלב מסוים באפליקציה החדשה שלה To-Do, אך היא עדיין נמשכת לעת עתה ותוכלו להשתמש בה בחינם.

אבטחה & פרטיות

Wunderlist הוא מוצר של מיקרוסופט. לחברות הטכנולוגיה הגדולות יש רשומות פרטיות מגושמות בלשון המעטה. קרא את המאמר שלנו על אדוארד סנודן והמעקב הממשלתי כדי ללמוד כמה דברים הם עשו.

Wunderlist מציעה לך להיכנס באמצעות חשבון Microsoft שלך. אנו עדיין רגישים מכך שסקייפ יספר לכולם את גילנו כשמיקרוסופט רכשה אותו, ולכן יצרנו חשבון בהתאמה אישית. אנחנו לא רוצים שכולם ברשימת אנשי הקשר שלנו יידעו אותנו כשאנחנו צריכים ללכת לסופר לקנות גזר, אחרי הכל.

Wunderlist אומר במסך ההרשמה שתהיה לה גישה לכל המידע שלך, אז אתה מוזהר מספיק.

יש פוסט בקהילה שלו שטוען כי Wunderlist משתמשת ב- SSL 256-bit לצורך קבצים מצורפים ולנתונים במנוחה ובמעבר. קרא את תיאור ההצפנה שלנו למידע נוסף בנושא. הנתונים מתארחים באירלנד באמצעות שירותי האינטרנט של אמזון. התמיכה של Wunderlist אישרה שכששאלנו וגם הודענו לנו אין אימות של שני גורמים.

מלבד המעורבות של מיקרוסופט, לא מצאנו בעיות באבטחה או בפרטיותה, אך בעולם אידיאלי, אימות דו-גורמי יהיה זמין.

שירות & תמיכה

לא סביר שתיתקע באמצעות התכונות הבסיסיות של Wunderlist, אבל אם תעשה זאת, או שתזדקק לעזרה בדברים המתקדמים יותר שהיא תעשה, תצטרך ליצור קשר עם התמיכה.

לא ראינו קישור תמיכה ברור באפליקציה, אבל יש קישור בעמוד “בערך” שלה. עם זאת, אם אתה מסתכל באתר Wunderlist, יש שם קישור “תמיכה”. בנוסף לבסיס ידע הניתן לחיפוש, יש טופס יצירת קשר אם אתה רוצה ליצור קשר. פיטרנו שאלה בנושא הצפנה ואימות דו-גורמי וקיבלנו תגובה מפורטת ומדויקת כעבור 15 שעות.

Wunderlist תומכת בעשר שפות באפליקציה שלה וארבע באתר התמיכה שלה, כך שהיא בחירה טובה למשתמשים בינלאומיים.

זה מצטיין בקטגוריה זו, עם בסיס ידע הגון וזמן תגובה מקובל לתמיכה. עם זאת, לתגובות תמיכה מהירות ברצינות, עיין בסקירת Basecamp ובסקירת Wrike.

מחשבות אחרונות

Wunderlist היא אפליקציה נחמדה. זה מהיר, קל, מרושע ועושה מה שאתה מצפה ממנו. זה משתלב היטב עם פלטפורמות אחרות, וזה גם בחינם. 

המעורבות של מיקרוסופט עשויה לדחות את הסובלים מבעיות פרטיות והצורך להשתמש בחשבון Microsoft כדי להיכנס אינו מהווה יתרון. אנו גם לא בטוחים כמה זמן יישום יימצא, בהתחשב בכך שיש תוכניות להחליף אותה לטווח הרחוק.

עם זאת, לעת עתה זו בחירה נהדרת אם אתה רוצה להתארגן יותר. 

אם ניסית את Wunderlist, או כל אפליקציה אחרת לניהול משימות, אנא שתף ​​את מחשבותיך בתגובות. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map