סקירה Todoist – עדכון 2020

סקירה טודואיסטית

Todoist היא אפליקציה לניהול משימות פופולרית מאוד המאפשרת לך לבדוק את רשימת המטלות שלך וגם מעניקה לך תגמולים בצורה של קארמה. אף על פי שזה לא מושלם, אנו יכולים בקלות לראות מדוע יש בו כל כך נאמנות, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירה הטודואיסטית הזו.


תוכנה לניהול פרויקטים הטובים ביותר

אם יש לך דברים לעשות, טודואיסט רוצה לעזור. עם למעלה ממיליארד משימות שהוגדרו, זה אחד היישומים המובילים בעולם ברשימת המשימות. נראה מה יש לה להציע בסקירה הטודואיסטית הזו.

Todoist, שנבנה על ידי צוות מבוזר ברחבי העולם, קיים מאז 2007, ולכן זו פלטפורמה מבוססת.

יש גם חברות גדולות על ספריה, כולל אפל, פייסבוק ונטפליקס. אם אתה לקוח של נטפליקס שמחפש לבעוט בו מול המסך, קרא כיצד לצפות בנטפליקס במדריך הטלוויזיה שלך..

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לטודואיסט

תכונות

כמו בכל היישומים של רשימת המשימות, תוכלו ליצור משימות ולסמן אותן בסיום. אתה יכול לקבוע תאריך יעד ועדיפות עבור כל אחד מהם ולהגדיר תזכורות כדי לוודא שלא תשכח לעשות דברים בזמן.

אתה יכול להזמין אנשים אחרים לחלוק את הפרויקטים שלך ולהקצות להם משימות, מה שהופך אותם לכלי שימושי לארגון פרויקטים מבוססי צוות כמו גם למטלות אישיות..

אם אתה זקוק למוטיבציה, טודואיסט נוקט בגישה לא שגרתית. בנוסף לאפשר לך לסמן משימות, יש לה מערכת קארמה שתמשיך להמשיך ולעקוב אחרי כמה עשית.

טודואיסט-קארמה

זה מאפשר לך לבחור יעד יומיומי אליו אתה עובד כשאתה עושה דברים. אתה מקבל גם קארמה בונוס עבור פגיעה ביעדים שלך ושימוש בתכונות שונות. אם אתה משאיר משימות איחור שלא בוטלו, הניקוד שלך יכול לרדת, אם כי, אז היזהר. 

למרבה המזל, אתה יכול להגדיר את זה לא לספור סופי שבוע, כך שאתה לא צריך לדאוג להפר את איזון חיי העבודה שלך. עיין במאמר שלנו על היתרונות של עבודה מרחוק אם אתה זקוק לעזרה בכך.

זו מערכת טובה, והיא הראשונה מסוגה שראינו. זה מעורב יותר מהצלילים של Wunderlist וקשור יותר לביצועים שלך מאשר החגיגות של אסאנה. קרא על אלה שבסקירת Wunderlist שלנו ובסקירת Asana.

אם אתה לא אוהב קארמה ומעדיף לעשות דברים בקצב שלך, אתה יכול לכבות את זה.

ישנן הרבה תבניות מסווגות שיעזרו לך להתחיל. יש המון לתחומים כמו ניהול, פיתוח, חינוך ואחרים. אם אינך בטוח כיצד להפיק את המיטב מהטודואיסט, לבדוק כמה מהם יכול להועיל.

תבניות טואיסט

זה משתלב עם מעל 50 פלטפורמות. אתה יכול לשתף נתונים עם עוד יותר אפליקציות דרך שירות זאפייר. אתה יכול גם לעבוד עם משימות ביומן Google.

משתמשים משלמים יכולים לצרף קבצים ויש להם כמה שהם צריכים. אבל יש מגבלת גודל קובץ של 100MB. אם זה לא מספיק, קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו למאמר על קבצים גדולים.

יש כמה ערכות צבע, כולל נושא כהה אם ברצונך להפחית את הזוהר מהמסך.

Todoist זמין ברוב הפלטפורמות, עם גרסאות שולחן עבודה עבור Windows ו- macOS, גרסאות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS, לקוחות צד שלישי של Linux וגרסאות לבישות אם יש לכם שעון חכם. ישנם גם תוספים לדוא”ל שיעזרו לך להמיר דוא”ל למשימות באופן אוטומטי ותוספי דפדפן עבור Google Chrome, Safari ו- Mozilla Firefox..

אם אתה שוקל לשנות את הדפדפן שלך, בדוק את סקירת Chrome או סקירת Firefox כדי לראות מי לפני התחרות. המאמר המאובטח ביותר בדפדפן האינטרנט שלנו כולל טיפים נוספים.

בטיחות ופרטיות

Todoist מאחסן נתונים בשירותי האינטרנט של אמזון ומצפין נתונים במעבר ובמנוחה. קרא את תיאור ההצפנה שלנו כדי ללמוד מדוע זה חשוב.

יש לה מדיניות פרטיות הניתנת לקריאה על ידי אדם ואומרת שהיא עומדת בתקנה הכללית להגנת מידע, וכך גם צדדים שלישיים איתם היא משתפת את הנתונים שלך. קרא את מאמר פשעי האינטרנט שלנו למידע נוסף על הסכנות הממתינות לך באופן מקוון.

לטודואיסט יש הרבה תכונות ליישום רשימת מטלות ואבטחה חזקה. אם ברצונך לעבוד עם יותר מתצוגת רשימה פשוטה, עיין בתוכנה הטובה ביותר לניהול פרויקטים.

סקירה כללית של תכונות Todoist

לוגו טודואיסטtodoist.com

מתחיל החל מ- $ 300 לחודש לכל התוכניות

תכונות ניהול

משימות

מפות המשנה

ניהול תלות

רקעים מותאמים אישית

אפשרויות התאמה אישית אחרות
ערכות נושא

מגבלת גודל הצוות
ללא הגבלה

שטח אחסון
GB ללא הגבלה

כללי

תשלום
כרטיס אשראי, PayPal, חשבוניות זמינות בתכניות שנתיות עם 5+ משתמשים

מקבלת את cryptocurrency

תמיכה במערכת הפעלה ניידת
iOS, Android, צד שלישי, Windows, Mac OS

ניסיון חינם

אבטחה

אימות דו-גורמי

הצפנה
AES-256

הסמכת SOC
דרך AWS

תמיכה

צ’אט חי

דוא”ל / טופס יצירת קשר

תמיכה טלפונית

ידידותיות למשתמש

Todoist מקבל את פניכם באפליקציה באמצעות פרויקט לדוגמא שיש בו כמה משימות. בעזרה, משימות אלה מראות לך את התכונות הבסיסיות שלה ופועלות כמדריך מעשי. השלם אותם ותבינו הרבה מה זה יכול לעשות.

טודואיסט-ברוך הבא

אפילו אם לא, טודואיסט פשוט, כך שלא תתקשו להבין כיצד להשתמש בו. הממשק פשוט וקל לחקירה. זה מגיב במהירות לקלט ולא נתקלנו באגים בזמן השימוש בו.

אבל זה לא מושלם. לפעמים, רצינו לצאת מהתפריט על ידי לחיצה במקום אחר, ותמונות הרמז בפרויקט המדגם נראו כמו דברים שצריך ללחוץ עליהם ולא דברים שצריך לחפש אחריהם, אך אלה אינם נושאים עיקריים..

לדוגמא ליישום עם ממשק יוצא מן הכלל, הסתכל בסקירתנו monday.com.

יצירת משימות מהירה ותוכלו לגרור אותם סביב כדי לשנות את הסדר שלהם או לגרור אחד לשני ליצירת תת-משימה. ישנו כפתור לביטול שמופיע לאחר ביצוע שינוי, כך שלא תצטרך לדאוג להתעסק.

קיצורי דרך

אם אתה רוצה לעבוד כמו נינג’ה, יש לו קבוצה של קיצורי מקשים, כך שתוכל לנוע סביב הממשק מבלי שתצטרך להושיט יד אל העכבר.

עלות

לטודואיסט יש תוכנית בחינם, כמו גם תקופת ניסיון ללא תשלום של חודשיים אם תרצו לבדוק את תכונות הפרימיום שלה. עליך להזין פרטי כרטיס למשפט אך לא לתוכנית החינמית. התוכניות בתשלום הן זולות, כפי שעולה מהטבלה שלהלן.

כשהקמנו את התוכנית החינמית, Todoist ניסה לכוון אותנו להזין פרטי כרטיס, אך יש קישור “יישום אינטרנט פתוח” בו תוכל להשתמש כדי לדלג על שלב זה.

התוכניות בתשלום מציעות תכונות נוספות, אך התוכנית החינמית, המאפשרת עד 80 פרויקטים וחמישה חברי צוות, היא נהדרת עבור יחידים או צוותים קטנים העובדים יחד על פרויקט. אתה זקוק לתכנית בתשלום לדברים בסיסיים יחסית, כמו הערות והעלאת קבצים, אך לא כולם זקוקים לאלה. אתה מקבל גם ניתוחים על תוכנית Premium. 

ברמה הארגונית אתה מקבל תמיכה בעדיפות, חיוב צוות ויכולת להגדיר תפקידים לחברי הצוות שלך.

טודואיסט מקבל כרטיסי אשראי ו- PayPal. אם יש לך 50 חברי צוות ומעלה, גם חשבונית זמינה.

מחנכים ותלמידים מקבלים הנחות של 70 אחוז, ואילו המלכ”רים מקבלים 50 אחוז הנחה. ייתכן שמחנכים ירצו לקרוא את סקירת Basecamp שלנו מכיוון שהם מקבלים אותה בחינם. לקבלת חינונים נוספים, עיין במאמר התוכנה החינמי הטוב ביותר לניהול פרויקטים.

שירות & תמיכה

טודואיסט לא קשה לשימוש והוא מספק מדריך למשתמש פשוט שיעזור לך. יש גם פרויקט מתחיל שמראה לך כיצד לבצע את היסודות. מעבר לזה, זה כל כך פשוט שאתה יכול להבין את רובו בעצמך.

אם אתה נתקע, יש קישור לתמיכה בתפריט שלוקח אותך לדף עזרה. משם אתה יכול לגשת לשאלות נפוצות ולמבחר טוב של מאמרים הניתנים לחיפוש שמסבירים את התכונות של טודויסט. יש שם המון, אבל אם אתה עדיין לא מצליח למצוא את מה שאתה מחפש, אתה יכול ליצור קשר עם Todoist ישירות באמצעות טופס יצירת קשר.

שאלנו שאלה לגבי אימות דו-גורמי וקיבלנו תשובה תוך פחות משעה שאמרה שנוכל להשיג אותה דרך גוגל אם נקשר את החשבון שלנו לטודואיסט. זהו זמן תגובה מרשים, אבל אם אתה רוצה זמן מהיר עוד יותר, עיין בסקירת Wrike שלנו.

טודואיסט נותן לך הנחיות רבות ומגיב במהירות לשאילתות, כך שהוא מביא ציון טוב כאן.

מחשבות אחרונות

Todoist הוא פשוט, יעיל ויש לו הרבה תכונות שיעזרו לך לבצע דברים. הכל עובד טוב, ויש לו מספיק תוספות בכדי לגרום לו להתבלט מהאפליקציות הרבות-לעשות שיש בשוק.

זה גם נטול באגים ומרגיש חזק ומהיר להגיב לתשומות שלך. אתה יכול להשתמש בו כמעט בכל מכשיר. זוהי בחירה נהדרת עבור כל מי שמחפש לשפר את הפרודוקטיביות שלו ולעזור להם לסיים את הדברים מהר יותר.

Todoist הוא כלי פנטסטי, אך תוכנת ניהול משימות היא בסיסית.

אם ניסית את טודויסט, אנא הודע לנו מה חשבת על זה בתגובות. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map