ביקורת TickTick – עודכנה 2020

ביקורת TickTick

TickTick הוא כלי פשוט מאוד לניהול משימות שמציע גמישות מפתיעה וקלות שימוש, ומציב אותו בין המועדפים שלנו. למרות שזה לא חזק כמו מתחרים מסוימים, זה עדיין עוזר לך לעשות הרבה, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת TickTick זו.

תוכנה לניהול פרויקטים הטובים ביותר

TickTick הוא יישום לניהול משימות עם ממשק משתמש חלקלק ואיכותי ומבחר חזק של תכונות. בסקירת TickTick זו נראה כיצד היא משתווה לתוכנה דומה ונברר אם כדאי להכניס לרשימת המטלות שלך.

זה מקבל את האיזון בין קלות השימוש למורכבות נכונה, עושה יותר מכמה מתחרותיה מבלי לדלל את הפונקציונליות הליבה שלו.

אם אתה מחפש כלי פשוט המאפשר לך לנהל את המשימות שלך, TickTick עושה זאת. אם אינך בטוח איזה סוג כלי אתה זקוק, עיין במאמר ניהול המשימות שלנו לעומת ניהול פרויקטים.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור TickTick

תכונות

TickTick מאפשר לך ליצור משימות, למיין אותן לרשימות ולתת להם מועדים וסדרי עדיפויות. אתה יכול גם להוסיף הערות ורשימות ביקורת של משימות לכל אחת מהן.

תגיות מתקתקות

אתה יכול להוסיף משימות באמצעות דואר אלקטרוני, ואם אתה אמיץ, עם קלט קולי. קרא את המאמר הטוב ביותר שלנו בנושא דיבור לטקסט כדי ללמוד כמה מסוכן זה יכול להיות.

אתה יכול ליצור תגים ולקוד אותם, וזה שימושי למיון המשימות שלך כמו שאתה רוצה. אתה יכול גם להגדיר תזכורות למסור לעצמך התראות לפני תאריכי יעד. קל גם להגדיר משימות חוזרות.

ישנן גם רשימות חכמות המאפשרות לך להגדיר פילטרים ולהחיל אותם אוטומטית. ניתן להציג משימות עם תגים ספציפיים או תאריכי יעד בפרק זמן מסוים, למשל.

הישגי TickTick

לוחמי מדינה הזקוקים למוטיבציה נוספת יהנו ממערכת ההישגים. מוקצה לך רמה שתגדיל ככל שתסמן משימות. עם זאת, הציון שלך יכול לרדת אם המשימות נגמרות, אולם היזהר. 

עם זאת, המערכת נראית בסיסית וזה לא כל כך כיף כמו חגיגות אסאנה. קרא את סקירת אסאנה שלנו כדי ללמוד עוד על אלה. מדריך למתחילים של אסאנה שלנו יעזור לכם להפיק את המרב גם ממנו.

הסתכל בהגדרות TickTick וזה אומר לך איזה אחוז אנשים אתה יותר פרודוקטיבי. אם אתה רוצה להתחיל תחרות משרדית ידידותית, הסטטוס הזה יכול להיות מעניין.

הגדרות טיק-טיק

אתה יכול גם למצוא את הגדרות הנושא בתפריט. בנוסף לכמה אפשרויות צבע, ישנן אפשרויות המבוססות על עונות השנה וערי העולם.

יש יומן פעילויות שמראה לך מה כולם עשו, כך שאם אתה רוצה לתת אחריות לאנשים, TickTick היא בחירה מצוינת. אתה יכול לבדוק מה חברי הצוות עברו.

טיימר הפומו שלו הוא תכונה מעניינת המשתמשת בטכניקת פומודורו. זה אומר לחלק את העבודה שלך לנתחים של 25 דקות, עם הפסקות בין לבין. זה חדש לנו, אבל זה צריך להיות שווה לנסות.

ניתן לייבא נתונים מכמה יישומים. ביניהם שני יישומים מתחרים לניהול משימות עליהם תוכלו לקרוא בסקירת Wunderlist ובסקירת Todoist שלנו. תוכל גם ליצור במהירות קובץ .csv לגיבוי הפרוייקט שלך, מה שאומר שאתה לא נעול בפלטפורמה.

יש תפריט בפינה השמאלית התחתונה של לוח המשימות המאפשר לך להעלות קבצים מצורפים. אם אתה רוצה מערכת ייעודית לשיתוף קבצים עם חברי צוות, עיין במאמר האחסון המקוון הטוב ביותר שלנו לצוותים.

תמיכה בפלטפורמת TickTick

TickTick זמין עבור מכשירים רבים. יש גרסאות שולחן עבודה עבור Windows ו- macOS, גרסאות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS, גרסת אינטרנט, תוספי דפדפן ואפילו גרסת Apple Watch. למרבה הצער, משתמשי לינוקס נותרים בקור.

אם אינך בטוח לאיזה סיומת דפדפן ללכת, קרא את סקירת Mozilla Firefox שלנו ואת סקירת Google Chrome כדי לעזור לך להחליט..

ל- TickTick מבחר תכונות טוב ומציע המון שיעזור לכם להתארגן. אם אתה רוצה משהו יותר כבד, עיין במדריך לניהול פרויקטים שלנו.

בטיחות ופרטיות

TickTick פועל בשירותי האינטרנט של אמזון. הנתונים שלך מאוחסנים בארה”ב. קרא את המאמר שלנו בנושא אדוארד סנודן ומעקב ממשלתי כדי ללמוד מה זה אומר על פרטיותך. הנתונים מוצפנים במנוחה. גיבויים נעשים מדי יום, גיבויים יומיים נלקחים ו- TickTick מבטיחה להודיע ​​לך על הפרות נתונים תוך 72 שעות.

זה לא רע, אבל זה לא ברמה של כלי ניהול פרויקטים כמו Wrike ו- monday.com, עליהם תוכלו לקרוא בסקירת Wrike ובסקירת monday.com. TickTick אינו מספק פרטים רבים אודות פעולתו כדי להגן על המידע שלך. עם זאת, כלי פשוט כמו זה, ייתכן שלא תזדקק לרמה זו של אבטחה.

סקירה כללית של תכונות TickTick

לוגו TickTickticktick.com

החל מ- 233 $ לחודש לכל התוכניות

תכונות ניהול

משימות

מפות המשנה

ניהול תלות

רקעים מותאמים אישית

אפשרויות התאמה אישית אחרות

מגבלת גודל הצוות
ללא הגבלה

שטח אחסון
GB ללא הגבלה

כללי

תשלום
כרטיס אשראי, PayPal

מקבלת את cryptocurrency

תמיכה במערכת הפעלה ניידת
iOS, Android, צד שלישי, גרסת מובייל של אתר, Windows, Mac OS

ניסיון חינם
ניסיון למשך 15 יום בגרסת Windows

אבטחה

אימות דו-גורמי

הצפנה
TLS 1.2 (מעבר)

הסמכת SOC
דרך AWS

תמיכה

צ’אט חי

דוא”ל / טופס יצירת קשר

תמיכה טלפונית

ידידותיות למשתמש

קל להירשם ל- TickTick ומקבל את פניך בסיור מהיר בתכונות הליבה שלו. ברגע שזה לא יוצא מהדרך, תוכלו ליצור משימות. גם זה קל לעשות. אתה פשוט מקליד תיבה ולחץ על Return. ישנם כפתורים להוסיף מועדים וסדרי עדיפויות.

טיק-טיק-מבוא

הממשק ברור, קריא ונוח לשימוש. זה סוג הכלי שאתה יכול להבין על ידי התבוננות בו, וכשמשחקים עם הכפתורים שלו, אתה תמצא שהכל עושה מה שאתה מצפה. חלק מהבקרות נמצאות בצד הקטן, אך לא נתקלנו בבאגים גדולים בעת השימוש בו.

טיק-טיק-לוח שנה

יש לו יותר תצוגות מאשר הרבה אפליקציות ברשימת המשימות. כמו חלק מתוכנות ניהול הפרויקטים הטובות ביותר, יש לו יומן ופעילויות. ניתן לחבר את לוח השנה ל- Microsoft Outlook או ליומן Google.

אולם הוא ממוקד, ורוב הזמן תשתמש בתצוגה הראשית שלו, שהיא פשוט רשימה, או בכמה רשימות של משימות..

מקלדת מתקתקת

יש מבחר שימושי של קיצורי מקשים, כך שאם אתה ממהר, למד כמה כאלה ותוכל לעבוד מהר יותר.

בסך הכל, TickTick הוא קל ומעוצב היטב, מה שהופך את כל מה שאתה עושה אליו לפשוט.

עלות

ל- TickTick יש תוכנית בחינם וגרסה בתשלום המעניקה לך תכונות נוספות. הגרסה בתשלום עולה 27.99 דולר לשנה, מה שלא עומד לשבור את הבנק, וזה יהיה שווה אם זה יעזור לך לעשות דברים. אתה יכול לשלם באמצעות כרטיס אשראי או PayPal. 

התוכנית החינמית מציעה את היסודות, אך ניתן להשתמש בה. התכונות הטובות ביותר, כמו מבחר התצוגות הרחב של TickTick, מוגבלות לגרסת הפרימיום.

שירות & תמיכה

עמוד התמיכה הראשי של TickTick כולל הרבה מאמרים שיעזרו לכם, כמו גם עמוד שאלות נפוצות. ישנם מדריכים לאפליקציות הספציפיות, כמו גם דפים המסבירים תכונות בודדות ואחרות שנותנות עצות כלליות לגבי ביצוע הדברים.

יש המון מידע. השפה המשמשת יכולה להיות מגושמת, אך היא מובנת.

יש גם פורום עמוס, עם המון שאלות ותשובות. כמעט לכל שאלה שיש תשובה, אך לא כל הבעיות שפורסמו נפתרות. ובכל זאת, זהו משאב טוב אם אתה נתקע.

גילינו כי הניסיון לגשת לתמיכה מהאפליקציה שלח אותנו לפורום, ללא קישור ברור לעמוד הראשון. פונקציית החיפוש שם טובה בהרבה מזו בפורום, המציגה כמעט מודעות של מסך לפני תוצאות רלוונטיות. אם אתה מוצא את עצמך שם, חפש כדי למצוא את העמוד הראשי כי הוא הרבה יותר טוב.

אם ברצונך להגיש בקשת תמיכה ישירות, עליך למצוא את קישור כתובת הדוא”ל הקטנה ליצירת קשר בתחתית עמוד הפורום. בדקנו את התמיכה הישירה של TickTick בשאלה לגבי אימות דו-גורמי וקיבלנו תשובה תוך פחות מיממה.

אם אתה רוצה לנסות כלי עם מהירויות תמיכה שלפוחיות, עיין בסקירת Basecamp שלנו. זה הגיב לנו תוך שלוש דקות בלבד.

TickTick מקבל ציון טוב כאן בגלל זמני התגובה הנכונים שלו, אך הוא היה ציון גבוה יותר אם קישורי הניווט שלו היו מובילים לעמוד הראשון שלו..

מחשבות אחרונות

ל- TickTick ממשק מצוין והוא אינטואיטיבי לשימוש. יש לו תכונות רבות בתוכנית החינמית, אבל יש עוד הרבה דברים שאפשר לאהוב בגרסת הפרימיום. לעתים קרובות תראה הודעות שדרוג כשאתה מנסה להשתמש בתכונות בתשלום בתוכנית החינמית, אך עדיין מדובר ביישום שימושי ושימושי.

עם זאת, TickTick מקבל את היסודות הנכונים, והוא בחירה נהדרת אם אתה רוצה להתארגן יותר. גרסת הפרימיום שלה רחוקה יותר מרוב היישומים לניהול משימות על ידי הכללת מבחר תצוגות הנפוצות יותר בכלי ניהול פרויקטים. אם אתה מעדיף לשמור על דברים פשוטים, הגרסה החינמית שלה עושה זאת.

אם נתת ל- TickTick לעבור, אנא יידע אותנו מה חשבת על זה והאם זה עזר לך להיות פרודוקטיבי בהערות שלהלן. תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me