סקירת TeamGantt – עודכנה 2020

סקירה של TeamGantt

TeamGantt הוא כלי לניהול פרויקטים שמבוסס על תרשימי גנט (הפסקה להפתעה) שאנחנו מאוד אוהבים את תשומת ליבו לנזירים הנוקבים, אך מרגישים שיכולים להשתפר מעט ביכולות הסקירה שלה. עם זאת, זהו כלי משובח בסך הכל, כפי שתוכלו לקרוא בסקירת TeamGantt המלאה שלנו.


תוכנה לניהול פרויקטים הטובים ביותר

TeamGantt מבטיח ללקוחותיה תכנון פרויקטים יפה ואינטואיטיבי באתר האינטרנט שלה. זה נשמע לנו טוב, אבל רצינו לראות אם זה יכול לספק. גלה מה חשבנו על זה בסקירה זו של TeamGantt.

זהו כלי פופולרי והמשתמשים בו כוללים כמה מהחברות הגדולות בעולם. בין יותר מ -5,000 לקוחותיה הם סוני, טוויטר ו- Expedia.

מצאנו שזה נעים ואינטואיטיבי, ויש לו המון תכונות שימושיות. יש בו שפע של חוזקות וכמה דברים שניתן היה לשפר. זה חזק במיוחד בתכונות הליבה של ניהול המשימות שלו, כך שאם זה מה שאתה רוצה, TeamGantt הוא בחירה מצוינת.

חלופות עבור TeamGantt

חוזק & חולשות

תכונות

תצוגת ברירת המחדל היא תרשים Gantt, אך אתה יכול גם לראות את הפרויקט שלך כרשימה או לוח שנה. לתצוגות יש כמה אפשרויות המאפשרות לך לשלוט במידע שמוצג ולסנן משימות בדרכים שונות.

ניתן להוסיף משימות לתרשים ותוכלו לגרור אותן סביב כדי לשנות את סדרן מחדש. אתה יכול גם לגרור את הקצוות השמאלי והשמאלי שלהם כדי להתאים את תאריכי ההתחלה והסיום שלהם. היכולת להתאים את לוח הזמנים שלך במהירות ובקלות הוא חלק מרכזי בניהול פרויקטים ו- TeamGantt מקבל את זה נכון.

זה סימן טוב כשאתה יכול להתרגל לתכונות הבסיסיות של הכלי מבלי שתצטרך להתייעץ עם התיעוד, ו- TeamGantt מספיק אינטואיטיבי בכדי שתוכל להתחיל לעשות דברים מייד..

משימות שהושלמו משנות צבע, כך שתוכלו לראות מה סיים. שנה את אחוז השלמת המשימה בתצוגת Gant ותוכל לראות את סרגל ההתקדמות של המשימה, וזה מספק.

אם אתה רוצה להשתמש בפלטפורמה שמתגמלת אותך על סימון משימות, קרא את סקירת אסאנה שלנו, שם אנו מדברים על “חגיגות” שלה.

ניתן לשנות את צבעי המשימה, מה שמאפשר לך לקטלג אותם, אך אינך יכול לצרף שמות קטגוריות לצבעים אתה יכול לקשר משימות עם אנשים עם זאת, וזו תוספת נחמדה.

תלות ב- TeamGantt

קל להוסיף תלות. אתה פשוט לוחץ וגורר נקודות בצדי כל משימה למשימה שאתה רוצה להוסיף את הקשר. תזמון סכסוכים יהפוך את קווי התלות לאדומים, כך שתוכלו לאתר בעיות שצריכות לתקן.

אתה יכול לשנות את הזום של התצוגות שלך ולבחור אם ציר הזמן מחולק לימים או שבועות. המשמעות היא שתוכלו לוודא שממשק המשתמש יהיה בגודל נוח וניתן לניהול. יש גם אפשרות שימושית לשנות את גודל הגופן, אך לא הצלחנו לגרום לזה לעבוד כיוון שהיא נעלמה כאשר העברנו את העכבר עליו.

אבני דרך של TeamGantt

בנוסף למשימות, תוכלו ליצור אבני דרך וקווי בסיס. אבני דרך יכולות לשמש כמטרות או יעדים ומסומנות בסיום השלמתן, במקום שיש בהן אחוזים כדי להראות כמה רחוק הם נמצאים.

קו בסיס יכול להראות כיצד הזמן שהקצבת משווה במקור למה שקרה. אתה יכול להשתמש בזה כדי לשפר את ההערכות שלך ולשכלל את הגישה שלך לפרויקטים עתידיים.

קו-גאנט-קו בסיסי

בנוסף ליצירת רשימת רשימות של משימות עבור פריטים בודדים, אתה יכול ליצור קבוצות משנה של משימות מהתפריט, כך שיש לך מספר דרכים לארגן דברים.

משתמשי Basecamp יכולים לשתף פרויקטים בינה לבין TeamGantt, וזה שימושי אם ברצונך לנצל את תכונות התקשורת של Basecamp. אם אתה מעוניין בכך ולא ניסית זאת לפני כן, עיין בסקירת Basecamp שלנו לקבלת פרטים נוספים.

TeamGantt משתלב היטב גם עם טרלו, שהוא כלי קל-לשימוש, מבוסס Kanban. אם אתה רוצה ללמוד עוד על זה, מדריך למתחילים של טרלו הוא מקום נהדר להתחיל בו.

אם אתה רוצה לראות מה כולם בצוות שלך עברו, תצוגת ההיסטוריה של TeamGantt היא החבר שלך. הוא מפרט כל שינוי שנעשה על ידי כל אחד מחברי הצוות. ניתן לסנן גם את זה, וזה שימושי כשרוצים לחפש סוגים מסוימים של שינוי.

צוות-גאנט-היסטוריה

אם אתה רוצה להזמין משתמשים אחרים לפרויקט, פשוט לחץ על כפתור ההזמנה בצד שמאל למעלה והזן את כתובת הדוא”ל שלהם. אם הם כבר לא בצוות TeamGantt שלך, אתה יכול להזמין אותם להירשם גם משם.

TeamGantt נייד

יש לו אפליקציות סלולריות לאנדרואיד ול- iOS, כך שתוכלו לבדוק מה אתם צריכים לעשות ברכבת כדי לעבוד.

תכונת הייצוא .pdf שלה שימושית. חלקנו עדיין עושים הרבה עסקים בעולם האמיתי, ולצערנו, זה יכול לכלול פגישות. באמצעות TeamGantt, אתה יכול לייצא את התרשימים שלך ל- PDF ולהעביר אותם לטכנופובים הנוכחים.

team-gantt-pdf

שלא כמו מוצרים רבים, TeamGantt אינו דן במגבלות האחסון עבור קבצים מצורפים ברשימת התמחור שלה. פנינו לתמיכה וזה אמר לנו שהאחסון אינו מוגבל, וזה יתרון.

עם זאת, זה לא משתלב עם הרבה שירותים חיצוניים. אם אתה זקוק לשירות ייעודי לאחסון, קרא את המאמר המקוון הטוב ביותר שלנו בנושא אחסון לצוותים.

משימות צוות-גאנט

תצוגת עומסי העבודה שלה מאפשרת לך לראות כמה משימות יש לכל אחד בכל יום או כמה שעות הם יהיו עסוקים. זו דרך טובה לראות אם מישהו עמוס יתר על המידה או מי יכול להסתדר עם יותר עסוק.

משתמשים בתכנית הצוות המתקדמת שלו יכולים לנצל את תכונות מעקב הזמן שלו, ולאפשר לכל אחד מהצוות לרשום כמה שעות הם בילו בעבודה. ניתן להשוות את הזמן הרשום לאומדנים של כמה זמן היה צריך לקחת דברים. זוהי דרך טובה לשפר את כישורי הערכת המשימות שלך, כמו גם לזהות כל מי שטוב לבצע דברים במהירות.

אתה יכול גם ליצור גיליונות זמנים, כך שניתן להשתמש ב- TeamGantt כדי לעזור בחיובים אם כך החברה שלך מוגדרת.

ל- TeamGantt תכונות ניהול ליבה של משימות יעילות והוא טוב לעזור לך לעקוב אחר שעות בילוי ולשיפור אומדני הזמן שלך. הוא חסר אינטגרציות עם פלטפורמות אחרות, אך מקבל ציון חזק כאן בגלל האיכות הגבוהה של מה שהיא מציעה.

אם אתה זקוק לשפע של אינטגרציות, קרא את סקירת הטבלאות האווירית שלנו ליישום המציע המון מהן.

סקירה כללית של תכונות TeamGantt

לוגו TeamGanttwww.teamgantt.com

החל מ- $ 3950 לחודש לכל התוכניות

תכונות ניהול

משימות

מפות המשנה

ניהול תלות

רקעים מותאמים אישית

אפשרויות התאמה אישית אחרות

מגבלת גודל הצוות
3

שטח אחסון
GB ללא הגבלה

כללי

תשלום
כרטיס אשראי, PayPal

מקבלת את cryptocurrency

תמיכה במערכת הפעלה ניידת
iOS, אנדרואיד

ניסיון חינם

אבטחה

אימות דו-גורמי

הצפנה
SSL

הסמכת SOC
לא ידוע

תמיכה

צ’אט חי
בהודעות אפליקציה

דוא”ל / טופס יצירת קשר

תמיכה טלפונית

ידידותיות למשתמש

לאחר תהליך ההרשמה הפשוט שלה, TeamGantt מברך אותך על האפליקציה שלה עם שאלון כיצד אתה מתכנן להשתמש בה. זה לא רע, אבל זה מרגיש מוקדם מכיוון שאתה מקבל החלטות בלי לראות איך האפליקציה עובדת. אנו רוצים לראות מה יש לפלטפורמה להציע לפני שנחליט כיצד להגדיר אותה.

לאחר מכן אתה יוצר את הפרויקט הראשון שלך. אתה יכול לבחור מתוך צפחה ריקה, התבנית הבסיסית או פרויקט הדגימה. אתה יכול גם לבחור באילו ימי שבוע ישמשו, וזו תכונה מעניינת שלא ראינו בשום מקום אחר.

צוות-גאנט-פרויקט חדש

תוכלו גם ליצור תבניות משלכם, מה שיחסוך לכם זמן אם אתם מתכננים לנהל מספר פרויקטים דומים.

תבניות TeamGantt

בהיותנו טיפוסים צנועים כאן ב- Cloudwards, תיארנו את עצמנו כמתחילים בתרשים של גאנט בשאלון הפתיחה, כך שהוא גרם לנו לצפות בסרט של שתי דקות המסביר מה היה אחד מהם.

לאחר מכן הצלחנו להסתכל על פרויקט המדגם.

הרשמים הראשונים שלנו מ- TeamGantt היו שזה נראה מקצועי, אך גם ניתן לגישה ושימושי. המרחב שימש היטב וזה היה הגיוני מבחינה ויזואלית.

פרויקט הדגימה מלא בפריטים שעוזרים להראות לך מסביב. פריטים מזמינים אתכם לשנות את אחוז התקדמות המשימה, להוסיף הערות, להעלות מסמכים ועוד ועוד.

אנחנו אוהבים את הגישה הזו הרבה. עיין בסקירת LeanKit שלנו לפלטפורמה נוספת המשתמשת בפרויקט הדגימה שלה כדי ללמד אותך את היסודות.

צוות-גנט-מדגם-פרויקט

קיבלנו גם הזמנה לשיעור TeamGantt 101 – הצעה של 45 דקות להיכנס לפרטים נוספים על אופן העבודה של הדברים ומעניקה לך את ההזדמנות לשאול שאלות מהצוות שלה. למרבה הצער, ההתחלה בשעה 15:00 לא הייתה אידיאלית עבור הכתב שלך ביפן, אבל אלה באזורי זמן בארה”ב יקלו יותר על השיעורים שלה להשתתף בה.

ישנם סרטונים קצרים המראים לך כיצד לבצע משימות שונות, גם כן. הם די די וכוללים קיצורי דרך ומחוות, כגון ניעור משימה לתזמון אוטומטי של תלות, שיכולים לעזור בשיפור זרימת העבודה שלך.

ההצעה “עשה זאת הבאה” מצד שמאל היא אינדיקטור שימושי למה שהוא חושב שיעשה את ההבדל ביותר בפרויקט שלך.

TeamGantt הוא אינטואיטיבי וקל להבנה ומספק לך הרבה עזרה שמעודדת אותך לחקור את התכונות המתקדמות יותר שלה. אבל זה לא נטול באגים. כמו עם הרבה תוכנות בענן, אתה צריך לפעמים לחכות כמה שניות כדי שהיא תגיב לשינויים שלך.

ועדיין, זה מביא ציון טוב כאן מכיוון שהוא חלקלק, מעוצב היטב ובעיקר נקי מבעיות.

מחיר

אם יש לך צוות קטן, התוכנית החינמית של TeamGantt מושלמת. זה מאפשר לך לנהל פרויקט אחד עם עד שלושה משתמשים, וזו דרך נהדרת לבדוק אותו.

התוכניות בתשלום מתומחרות למינימום חמישה משתמשים ומציעות ערך רב אם הצוות שלך הוא בגודל כזה או יותר. תוכנית הצוות הרגילה עולה 39.50 $ לחודש בתוספת כ 8 $ למשתמש נוסף.

תוכנית הצוות המתקדם מתחילה ב- $ 62.50 לחמישה משתמשים ועולה בסביבות 12 $ למשתמש מעבר לכך.

זה ערך מצוין. אתה לא יכול לנצח בחינם ואפילו תוכנית הפרימיום שלה משתווה לטובה להיצע הסטנדרטי מפלטפורמות רבות. האזהרה היחידה היא שתצטרך צוות של לפחות חמישה אנשים כדי לקבל ערך זה.

אם אתה מחפש חבילה ברמת הארגון, תצטרך ליצור קשר עם צוות המכירות של TeamGantt כדי לפרש את הפרטים.

התוכניות בתשלום מציעות תרשימים ללא הגבלה ומאפשרות לך לכלול באתרך תרשימים משובצים. אתה מקבל גם תבניות פרויקט מותאמות אישית ופונקציונליות ביטול מתקדמות, כמו גם מספר תכונות אחרות.

תוכנית הצוות המתקדם מוסיפה תכונות רבות של מעקב אחר זמן, כולל מערכת התרעה מוקדמת המאפשרת לך לדעת אם אתה מסתכן מעבר לתקציב.

יש ניסיון חינם לתכניות בתשלום ואינך זקוק לכרטיס אשראי כדי להירשם. אם בחרתם לשלם, תוכלו לעשות זאת באמצעות כרטיס אשראי או PayPal. לקוחות ארגוניים יכולים גם לשלם באמצעות המחאה.

TeamGantt הוא ערך מצוין מבחינת ההצעה החינמית שלו והתכניות בתשלום, כך שהוא מביא ציון טוב כאן.

אבטחה & פרטיות

באשר לאבטחה, TeamGantt משתמש ב- SSL לצורך העברת נתונים ושירותי אינטרנט של אמזון לצורך אחסון. זה לא אומר איך או אם נתונים מאוחסנים מוצפנים, אבל זה מגבה הכל פעמיים ביום.

אם אתה רוצה להיות בטוח שהנתונים המאוחסנים שלך מוצפנים, עיין במאמר האחסון הטוב ביותר בענן שלנו לשירותים שעשויים להועיל לך.

מדיניות הפרטיות שלה אינה מציינת את האיחוד האירופי-ארה”ב. מגן פרטיות או התקנה הכללית להגנת נתונים, אך היא כוללת פרק על זכויות תושבי האיחוד. פרט לכך, הפרשנות שלנו היא ש- TeamGantt יכול לעשות מה שהוא רוצה עם הנתונים שלך. למרות שנדמה שזכותה לעשות מה שהיא רוצה, לא מצאנו עדויות להעברת נתונים למפרסמים.

למידע נוסף על שמירה על פרטיותך, עיין בהנחיות כיצד להגן על מדריך הפרטיות שלך.

אין בו אימות דו-גורמי, וזה מחדל מצער. המאמר שלנו בנושא אימות דו-גורמי מסביר מדוע כדאי שיהיה.

TeamGantt לא מספק מידע רב על האבטחה שלו. זה לא אומר שהוא לא מאובטח, אבל השירות לא יוצא מגדרו כדי ליידע אותך מה הוא עושה כדי להגן על הנתונים שלך.

אם אתה זקוק להרגעה של כלי שלוקח את האבטחה ברצינות ומאפשר לך לכוונן כיצד המשתמשים שלך ניגשים לפרויקטים שלך תסתכל על סקירת Wrike שלנו.

אין לנו תלונות רציניות על האבטחה של TeamGantt, אך היא חסרה תכונות ואיננה מספקת עליה פרטים רבים כמו שירותים מסוימים. זה מקבל ציון ממוצע כאן.

שירות & תמיכה

TeamGantt מציע שפע של סיוע בכדי להתחיל לעבוד. ישנם עשרות קטעי וידיאו קצרים כיצד לבצע, ותבנית פרויקט המבוא שלה עושה עבודה נהדרת להראות אתכם בסביבה.

יש גם בסיס ידע גדול וניתן לחיפוש בו עם הוראות לשימוש בתכונות שלו.

אם אינך יכול למצוא שם את הדרוש לך, טופס יצירת קשר זמין. זה דורש לספק מספר טלפון, וזה מעצבן, אך הוא לא בודק את המספר שאתה מזין בשדה.

שאלנו את התמיכה אם אימות דו-גורמי היה זמין ובמהרה קיבלנו תגובה המודיעה לנו שהיא פועלת רק בימים שני עד יום שישי בשעות הפעילות בארה”ב. יש לנו תשובה תוך פחות משמונה שעות, כך שלא היינו צריכים לחכות יותר מדי. שאלה נוספת בנושא שטח אחסון קיבלה תשובה תוך פחות משש שעות.

תמיכה טלפונית זמינה גם בתוכנית הצוות המתקדם, אך כולם יכולים להשתמש בה במשך 30 הימים הראשונים לאחר ההרשמה.

כבר הזכרנו את כיתת ה- 101 שלה, אך ישנם שיעורים אחרים זמינים. הם כוללים הפעלות חיות וסרטונים מקודמים.

ישנן בערך שתי הצעות חיות בשבוע והן משתנות בין הנושאים, אך נראה כי רובן מונעות מטרה, תוך התמקדות בדברים כמו יצירת תהליכים וטקטיקות מניעה, ולא בדיונים על תכונות מסוימות. יש גם יותר מתריסר שיעורים מוקלטים.

התמיכה של TeamGantt היא טובה, עם זמני תגובה מהירים, מידע רב שיעזור לכם ללמוד ולפתור בעיות ושיעורים להכשרת הצוות. זה מקבל ציון חזק כאן.

מחשבות אחרונות

TeamGantt הוא כלי נהדר לניהול משימות, עם מספר תכונות חזקות וממשק משתמש קל ואינטואיטיבי לשימוש. זה מציע הדרכה מרובה כשאתה מתחיל וזו דרך נהדרת להשיג ניהול תלות ומעקב אחר משימות בעבודה עבור הצוות שלך.

האינטגרציות שלה עם Basecamp ו- Trello הן שימושיות אך הן אינן מתחברות לפלטפורמות רבות אחרות. יש לו גם כלי תקשורת מוגבלים, אם כי הם משתלבים עם Slack. אם אתה מתכנן להשתמש בו עם Slack, יתכן וכדאי לבדוק גם את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו למאמר Slack.

הוא מציע ייצוא PDF. זוהי דרך שימושית לחלוק מידע על הפרוייקט שלך מחוץ לפלטפורמה. אפשרויות מעקב הזמן שלה הן גם מצוינות ויכולות להוות נכס אם אתה צריך לעקוב אחר שעות העבודה של הצוות שלך.

TeamGantt איכותי ואנו ממליצים עליו לכל מי שמחפש כלי לניהול משימות שיוכל להשתמש בו מחוץ לקופסה. אם אתה כבר עובד עם השירותים אליהם הוא מתחבר, זו גם פלטפורמה מצוינת לשימוש.

אם ניסית את TeamGantt, אנא הודע לנו מה אתה חושב על זה בתגובה למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map