Redmine Review – עודכן ב- 2020

סקירה

Redmine הוא כלי לניהול פרויקטים חזק להפליא, על אחת כמה וכמה מכיוון שהוא קוד פתוח. זו גם האזהרה הגדולה ביותר שלה: להביא אותה לעבודה כמו שאתה רוצה זו משימה שתדרוש זיעה מוחית. לכן אנו לא ממליצים על Redmine לטכנופובים, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירה המלאה הזו.


תוכנה לניהול פרויקטים הטובים ביותר

Redmine הוא יישום לניהול פרויקטים בקוד פתוח. היינו להוט לראות איך זה עומד בשלל ההיצע המסחרי המצוין. גלה מה חשבנו בסקירה זו של Redmine.

Redmine בנוי באמצעות מסגרת Ruby on Rails. זה היה כבר 12 שנים, כך שהוא עמד במבחן הזמן היטב. זה נועד להוריד ולהתקין בשרת משלך, וזה שונה מהכלים האחרים בחוץ. זה הופך אותו לתובעני יותר, אך גם הוא הרבה יותר תכליתי.

אם אתה מעוניין לעשות דברים בעצמך – ואתה תצטרך להיות עם Redmine – עיין ברשימת בוני האתרים הטובה ביותר שלנו לקבלת אפשרויות אחרות. מצאנו שהיא מצוינת במה שהיא עושה ואופציה נהדרת למשתמשים שמחים להקים אותה בעצמם. אין בו פעמונים ושריקות, אך הוא פונקציונלי, יעיל וללא תקלות.

חלופות ל Redmine

חוזק & חולשות

תכונות

Redmine מבוסס על ניהול סוגיות. זה מאפשר לך ליצור אותם על ידי מילוי טופס. הנושאים מסווגים כמו באגים, תכונות או תמיכה, כך שזה מכוון לפיתוח תוכנה.

redmine-new-issue

באפשרותך לשנות שם של סוגיות למשימות, או כל דבר אחר, על ידי עריכת קבצי השפה הכלולים ב- Redmine. למעשה, אתה יכול לעשות זאת עם כל טקסט בפלטפורמה, שמראה כמה שליטה יש לך.

שפה redmine

אתה יכול לתת לכל נושא משימה הורה, ומאפשר לך ליצור משימות משנה. אתה יכול גם לסמן משימה כחסימה או קודמת למשימה אחרת, מה שמאפשר לך ניהול תלות.

ניתן להציג סוגיות במובנים רבים ב- Redmine. תצוגת ה- Gantt מאפשרת להסתכל עליהם על ציר זמן ולראות איך הם קשורים זה לזה. עם זאת, אך ורק כדי לראות איך הדברים אינם יכולים לסדר מחדש משהו מהנוף של גאנט. עם זאת, אתה יכול לראות אילו נושאים תלויים באחרים.

לכלי מבוסס גאנט המאפשר לך לארגן מחדש סוגיות ולשנות אותם, התבונן בסקירת TeamGantt שלנו.

redmine-gantt

תצוגת לוח השנה של Redmine עושה את מה שציפית ומציגה מתי הנושאים שלך מתוזמנים. בדומה לתצוגה של גאנט, אתה יכול לבחור בעיות, אך אינך יכול לגרור אותם סביב כדי לארגן אותם מחדש.

redmine-Calendar

תצוגות ה- Gantt והלוח השנה מאפשרות לך לסנן את הבעיות המוצגות. כברירת מחדל, אתה מציג משימות פתוחות בלבד, אך אתה יכול לשנות את זה כדי להציג כל סוג סטטוס, כמו גם משימות שקיבלו משוב או לא קיבלו משוב.

אתה יכול להוסיף פילטרים נוספים, ועם למעלה מ 20 סוגים לבחירה, לכל אחד עם מערכת אפשרויות משלה, יש לך השטח העצום לשנות את המוצג.

Redmine גם מאפשר לך לזהות ולסמן בעיות כפולות, כך שאם יש לך הרבה אנשים המדווחים על באגים, תוכל להבטיח שהדוחות יישארו זה בזה..

שיתוף ב- Redmine

ישנן דרכים שונות לשתף מידע ב- Redmine. אתה יכול להעלות מסמכים ולשתף אותם עם הצוות שלך. עליך להקצות שטח אחסון. אם אתה מנהל שרת משלך ויש לך הרבה משתמשים, שטח עשוי להיות מוגבל למדי, אז עיין במאמר מיטב אחסון הענן שלנו לקבלת הצעות.

הקבצים מוצגים כרשימה. ניתן לראות כמה, כמו תמונות, על ידי לחיצה עליהם, כך שלמרות שאין בהם סלסולים קלים ופשוטים לשימוש.

כל פרויקט כולל וויקי, שהוא פשוט לשימוש ולהגדרה. זה לא פשוט כמו כלים מסוימים, אבל אם אתה יכול לערוך את Wikipedia, לא תהיה לך שום בעיה. אם אתה בטוח שאתה משתמש בוויקי של Redmine, זו דרך נהדרת לתעד את המוצרים שלך ולהפיק משאב שימושי לצוות שלך.

אתה יכול גם ליצור פורום, המאפשר לצוות שלך לדון בסוגיות שם. זה לוקח כמה קליקים לעשות. תן לפורום שלך שם ותיאור והוא מוכן.

יש גם דף חדשות שמאפשר להוסיף מאמרי טקסט לכל מי שבצוות שלך לקרוא.

אם אתה רוצה כלי שמקל על התקשורת, עיין בסקירת הפודיו שלנו. ל- Podio יש סרגל צד משולב בצ’אט שמקל על צ’אט עם חברי הצוות שלך.

התאמה אישית מחדש

אין הרבה אפשרויות להתאמה אישית חזותית, אך מצאנו תוסף שמאפשר לך להוסיף CSS או JavaScript מותאם אישית לדפים שלך. ישנן דרכים להגדיר נושאים, אך הם גם דורשים קידוד, כך שתצטרך ללכלך את הידיים שלך כדי לנצל אותם.

אם אתה רוצה פלטפורמה שקל להתאים אותה ויש בה מגוון עצום של נושאים חזותיים, וורדפרס היא אפשרות טובה. עיין במדריך למתחילים שלנו לשימוש בוורדפרס לקבלת טיפים להתאמה איתו.

אף כי אין יישומים ניידים רשמיים, ישנם מספר הצעות של צד שלישי שנוצרו על ידי הקהילה. ישנן מספר יישומי לקוח עבור iPhone ו- Android ואפילו בעלי Windows Phone (בטח יש כמה מכם!) יש כמה אפשרויות.

אחד הדברים הטובים ביותר בתוכנת קוד פתוח הוא שתוכל להוסיף את כל התכונות שאתה אוהב מכיוון שיש לך גישה מלאה לקוד המקור. עם זאת, זה קל יותר מאשר לעשות, ונניח שאם אתה יודע לעשות זאת, אתה בקושי זקוק לעצה מאיתנו.

עם זאת, אל תהסס להתעסק. אם אינך בטוח בקוד, דפדף במה שיש. יתכן שתלמד משהו ואם בסופו של דבר לשנות אותו בהצלחה, תוכל לשתף את העדכונים שלך ולתרום לפרויקט.

אנו נותנים לרדמיין ציון גבוה על תכונות. הוא מציע כלים שימושיים בצורת הווניל וניתן להרחבה. עם זאת, יידרש מיומנות לשימוש.

אם זה נשמע קצת יותר טוב, הסתכל בסקירת אסאנה שלנו. אסאנה קל להתקנה, אך שימושי למרות הפשטות שלה.

סקירה כללית של תכונות Redmine

לוגו Redminewww.redmine.org

חינם

תכונות ניהול

משימות

מפות המשנה

ניהול תלות

רקעים מותאמים אישית

אפשרויות התאמה אישית אחרות

מגבלת גודל הצוות
ללא הגבלה

שטח אחסון
GB ללא הגבלה

כללי

תשלום
קוד פתוח (חינם)

מקבלת את cryptocurrency

תמיכה במערכת הפעלה ניידת
צד שלישי

ניסיון חינם
חינם

אבטחה

אימות דו-גורמי
באמצעות תיקון או תוסף

הצפנה
תוספים זמינים

הסמכת SOC

תמיכה

צ’אט חי

דוא”ל / טופס יצירת קשר

תמיכה טלפונית

ידידותיות למשתמש

התחלת העבודה של Redmine כוללת הורדה והגדרתה בשרת משלך. זה לא נועד לעילוף לב ומצריך ידע טכני. התהליך אינו מבהיל, אך יתכן שתיתקל בבעיות בדרך ותצטרך למיין אותם בעצמך או לקבל עזרה מהקהילה.

אם אתה מחפש שרת, עיין במאמר הטוב ביותר שלנו בנושא ספקי אירוח אתרים 2018. זה יעביר אותך דרך כמה מהאפשרויות. זכור כי Redmine בנוי על Ruby on Rails, כך שהוא דורש מארח התומך בו. כיצד לרשום מדריך שמות תחום עשוי להועיל.

יש הוראות מפורטות להגדרת Redmine עבור מערכות הפעלה שונות, כולל כמה טעמים של לינוקס. הם מסבירים שלבים מרובים, כגון התקנת תלות בתוכנה, שינוי קבצי מערכת ותצורת בסיס נתונים.

מניסיוננו, הגדרה מסוג זה כרוכה בפתרון בעיות על גבי הוראות ההוראות, אז יש להזהיר. יש יותר מסתם להוריד אותו ולחיצה כפולה על אייקון.

אם אתה רוצה לבדוק את זה לפני שאתה עובר את כל הבעיות, Redmine מספק אתר הדגמה. אם אתה שוקל להשתמש בפלטפורמה, אנו ממליצים לבדוק אם זה מיועד לך.

אם אתה מנהל שרוצה להגיע ישר לניהול הפרויקט שלך מבלי שתצטרך להגדיר אותו בעצמך, עיין בסקירת LeanKit שלנו לכלי ניהול פרויקטים שמיועד למשתמשים עסקיים..

באתר ההדגמה יש כמה מגבלות. אין התראות דוא”ל או מאגרי קוד. גם אין הרבה שטח דיסק פנוי. אתרי הדגמה מסולקים מדי פעם, כך שלא תוכלו להשתמש בהם לטווח הארוך.

Redmine Storage

אם אתה זקוק לשטח אחסון נוסף לצוות שלך, עיין במאמר האחסון המקוון הטוב ביותר שלנו לצוותים כדי לראות מה זמין.

למרבה המזל, השימוש ב- Redmine הרבה יותר קל מאשר להתקין אותו. לאחר התקנתו, יצירת פרויקט חדש היא רק שאלה של מילוי טופס ולחיצה על יצירה.

redmine-new

זה פונקציונלי ויעיל, עם מעט בדרך לפעמונים ושריקות. זה גם יעיל. מכיוון שהוא בנוי על ידי חובבים, הוא נוטה להציג את מה שאתה צריך כפי שאתה צריך אותו. יתרון בכך שהיא לא מסחרית היא שהיא לא צריכה לדחוף לך שירותים או למכור לך תכונות הזמינות רק בשכבות יקרות יותר.

זו אינה הפלטפורמה האטרקטיבית ביותר בעולם. למען האמת, זה נראה כמו משהו משנות ה -90. עם זאת, ברור שהוא מסודר והפקדים עושים את מה שהייתם מצפים מהם.

היעדר פעמונים ושריקות נחשבים לטובתו מנקודת מבט שימושיות מכיוון שהכל כל כך ברור, אך אין ויתורים להפיכת החוויה למהנה, כמו עיצוב פורח או הדרכה מבוא..

אם אתה רוצה משהו קל יותר, יחד עם עזרה בתחילת העבודה, עיין במדריך למתחילים של טרלו. זה ייתן לך טיפים לקום ולהתחיל עם אלטרנטיבה פשוטה אך יעילה.

Redmine דורש מיומנות כדי להתקין, אבל ברגע שזה ייעשה אתה יכול לעשות את מה שאתה רוצה איתו. לאחר שהגדרת אותו איך שאתה רוצה, זהו כלי פשוט לשימוש, עם מספר מוגבל של פקדים שעושים את מה שאתה מצפה.

אנו נותנים לו ציון טוב כדי לשקף את היותו כלי פונקציונלי, תועלתני שניתן להרחיב בכל דרך שתבחרו. זה לא גבוה מדי, אם כי מכיוון שהרבה אנשים יביטו בו מבט אחד וירצו לגבעות. עם זאת, היא עושה את העבודה עבור קהל היעד שלה.

עלות

ככלי חופשי ופתוח פתוח, Redmine לא יעלה לך סנט ומקבל כברירת מחדל את הציון הגבוה ביותר למחיר. זוהי בחירה נהדרת עבור סטודנטים או כל מי שמחפש ללמוד על הגדרת תוכנה תוך חיסכון במזומן.

אם אתה צריך להרחיב או להתאים אותו ולא בטוח שאתה עושה זאת בעצמך, ייתכן שתרצה לקחת בחשבון את העלות של הבאת מפתח כשאתה משווה אותו לכלים אחרים. אם אתה רוצה לראות מה עוד שם בחוץ, הסתכל בקטע התוכנה הטוב ביותר לניהול פרויקטים שלנו לקבלת סיכום.

אלא אם אתה משתמש בו ברשת מקומית, תצטרך גם לשלם עבור אירוח. עיין במאמר האירוח הזול שלנו לקבלת אפשרויות תקציב.

אבטחה & פרטיות

למרות שמורכב יותר מאשר מתחרים רבים, Redmine מקבל נקודות לפשטות בכל הנוגע למדיניות הפרטיות שלה. במקום קצוות של חוקיות בלתי חדירות, אתה מקבל דף טקסט ברור שמסביר באיזה מידע הוא משתמש ומי יכול לגשת אליו. הגרסה הקצרה היא לא הרבה ולא הרבה אנשים.

המידע שלך בטוח באמצעות Redmine, אך אם יש לך חששות, קרא את האופן בו ניתן להגן על מאמר הפרטיות שלך לקבלת טיפים.

כל מה שאתה צריך להירשם אליו הוא כתובת דוא”ל, שנשמרת פרטית, אלא אם כן תבחר אחרת. זה אפילו נותן לך הרשאה להשתמש בדוי אם אתה רוצה לעבור מתחת לרדאר.

כמו הרבה תוכנות קוד פתוח, היא מיוצרת על ידי אנשים שאכפת להם שהיא תעבוד, ולא רק לכסות את עצמם באופן חוקי.

באשר לאבטחה, Redmine נותן לך רשימה של סוגיות האבטחה הקודמות שלה. ישנם לא מעטים, אך זה היה הרבה זמן וההבדל בינה לבין פלטפורמות אחרות עשוי להיות שהוא פתוח ומראש לגבי באגי האבטחה בעבר..

מאמר פשעי האינטרנט שלנו מסביר כמה מהאיומים האורבים ברשת ויהיה שימושי לאלו מכם שקובעים באופן עצמאי בעזרת כלי כמו Redmine.

מכיוון שתגדיר Redmine בשרת משלך, האבטחה היא באחריותך. באופן ידני, זה נותן קישור לכלי סריקה בו תוכל להשתמש כדי לחפש פגיעויות. זו דרך מצוינת לשמור על אבטחת האתר שלך.

כשאתה עושה דברים בעצמך, ייתכן שראוי לעיין במאמר האבטחה באתר שלנו כדי לראות ממה אתה עומד כשמגן על השרת שלך.

אם המחשבה על ניהול האבטחה שלך נותנת לך הזעות קרות, קרא את סקירת Wrike שלנו. התרשמנו מהביטחון והפרטיות שלו וקל יותר להתקנה מאשר Redmine.

אימות דו-גורמי אינו מצוי בחבילת הוניל, אך ניתן להוסיף אותו באמצעות תיקון או תוסף אם אתה זקוק לו. למידע נוסף על התכונה, קרא את היצירה שלנו בנושא אימות דו-גורמי.

גם אינך מקבל הגנה רבה מהקופסה כשמדובר בהצפנה, אך מצאנו תוספים להצפנת הקבצים המצורפים וקבצי הוויקי שלך, כך שיש לך אפשרויות אם אתה רוצה יותר ממה שנכלל בהתקנה הבסיסית..

Redmine קשה לדרג את האבטחה מכיוון שאתה נותן למכשירים שלך במידה מסוימת, אם כי יש לך המון אפשרויות להגן על עצמך. מומחים יוכלו להרחיק ככל העולה על רוחם, אך מתחילים לא ימצאו הרבה שניתן לעשות בלי עבודה.

נתנו לו ציון חזק בגלל התצורה הגבוהה שלו ואפשרויות רבות וזמינות, אך אם אינכם מתכננים להתאים אותו אישית, אל תצפו שהוא יהיה מושלם במצב הווניל שלו..

שירות & תמיכה

מכיוון שמדובר בכלי קוד פתוח, אתה עשוי לחשוב שאתה תהיה לבד עם תמיכה, אבל זה לא המקרה. עם הקהילה המצוינת שלה, סביר להניח שתוכלו למצוא עזרה בכל נושא שיש לכם.

קהילות קוד פתוח בדרך כלל מסבירות פנים ועוזרות, אף כי אף אחד לא מקבל תשלום עבור זמנן, אז אל תתחיל לדחוף יותר מדי.

באתר Redmine יש פורום עם מדור עזרה. כמחצית מהשאלות שם מקבלות תשובות, אך אם תשאלו בתבונה ותתייעצו בתיעוד לפני שתשאלו, יש סיכוי גבוה יותר שתקבלו תשובה.

יש גם פרק בפורום לבקש עזרה מקצועית אם אתה צריך לעשות משהו מסובך, כגון התאמה אישית מתקדמת.

אם אתה זקוק לביטחון שיש צוות תמיכה בתשלום בכדי לדאוג לך, ​​עיין בסקירת Basecamp שלנו. התמיכה של Basecamp חזרה אלינו תוך שלוש דקות כאשר פנינו אליהם. יהיה לך מזל למצוא מישהו אחר כל כך מהר.

ישנם שירותים המתרחבים ב- Redmine ומציעים תמיכה בתשלום. Easy Redmine הוא אחד מאלה, אך הוא לא זול ולא בדקנו אותו, אז הירשמו על אחריותכם בלבד..

Redmine מיועד לאלו מכם שיודעים מה אתם עושים. למרות שקיימת קהילה מצוינת שתוכל לעזור לה, אל תצפה למה שתקבל מצוות תמיכה ייעודי. נתנו ל- Redmine ציון מכובד ללא קשר מכיוון שהוא מציע כמה שציפית מפלטפורמת קוד פתוח.

מחשבות אחרונות

תוכנת קוד פתוח היא אלטרנטיבה מצוינת לכלים בתשלום שבחוץ, ומציעה גם גמישות וגם איכות. Redmine מעולה בבסיס היסודות ויש לו המון תוספים זמינים להרחבתו. אם אתה מרגיש בנוח עם קוד, אתה חופשי להתאים אותו לפי רצונך.

מי שרוצה משהו שקל להתקין, עם ממשק חלקלק ומודרני, כנראה יתאכזב. הוא תוכנן על ידי אנשים טכניים ואינו מוצר צריכה כמו רוב תוכנות ניהול הפרויקטים הטובות ביותר שלנו. אם אתה רוצה משהו שתוכל להשתמש בו במינימום מהומה, קרא את סקירת monday.com לקבלת דוגמה טובה לתוכנה ידידותית יותר למשתמש..

אלה מכם שיכולים להתמודד עם זה יידעו מי אתם. Redmine היא פלטפורמה חזקה לכל מי שרוצה להיות בשליטה מלאה על תוכנית מתקדמת. תקבל תחושת בעלות עם זה. זה לא צפחה ריקה מכיוון שהיא עושה לך המון, אבל אם תבחר להרחיב אותו, השמיים הם הגבול. עם זאת, לא יהיה קל להגיע לשם.

אם הצלחת להגדיר את Redmine בהצלחה או אם היו לך בעיות, אל תהסס לשתף את החוויות שלך בתגובות. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map