monday.com סקירה 2020: תמחור, תכונות והשוואה

ביקורת monday.com

monday.com הוא כלי לניהול פרויקטים שמטפל היטב, יעיל מאוד ובמחיר סביר, לאתחול. החיסרון היחיד שלה הוא שהמשימה מאוד קשה לפרוק, אבל אחרת יש סיכוי טוב שזו התוכנית עבורך. קרא את סקירת monday.com המלאה שלנו לכל הפרטים.


תוכנה לניהול פרויקטים הטובים ביותר

Monday.com הושק בשנת 2014, והוא שחקן חדש יחסית בשוק ניהול הפרויקטים. בסקירה של monday.com נראה כיצד היא מתאימה לתחרות.

הוא מיוצר על ידי צוותים הממוקמים בעיר ניו יורק וישראל, ומתגאה במשתמשים ב -141 מדינות ויש בו 80,000 לקוחות המשתמשים בה, כולל חברות כמו קרלסברג, פיליפס ו- DHL..

העיצוב שלה מעולה וסט התכונות שלו מרשים. גם זה לא יקר מדי. אנו נבדוק אם יש לו חומר להתאים לסגנון. למי שלא יכול לחכות להמשיך לקרוא, אנו נותנים לך תצוגה מקדימה של התגנבות ונאמר כי monday.com מספק מעל ומעבר למה שציפינו ממנו.

התרשמנו מהאיכות הכוללת שלו. הוא מציע מגוון מצוין של תכונות במחירים נוחים וצריך לקחת בחשבון על ידי כל מי שנמצא בשוק כלי ניהול פרוייקטים חדש. זה מצליח להיות יעיל, כמו גם קל לשימוש, מה שהופך אותו לנכס יקר למשתמשים שלו.

אלטרנטיבות עבור monday.com

חוזק & חולשות

תכונות

monday.com הוא שירות שכבתי מאוד, כאשר תכונות משמעותיות רק הופכות לזמינות בתוכניות היקרות יותר שלו. התוכנית הבסיסית כוללת את תצוגת הקאנבן ואת יומן הפעילויות שלה, כאשר תצוגות ציר הזמן, לוח השנה והמפות נעולות ברמת הסטנדרט..

תצוגת הקאנבן מאפשרת לך להעביר פריטים ממקום למקום, בדומה לתוכנה המבוססת על קאנבן Trello. למידע נוסף בנושא זה, קרא את המדריך למתחילים של טרלו.

נופי שני

ברמת ה- Pro אתה מקבל מעקב בזמן ותצוגות תרשימים, בעוד שמשתמשים בארגון זוכים לתמיכה VIP, אימונים אחד על אחד ועוד מספר תכונות. ניתן להוסיף תצוגות כנדרש, ומאפשרות לך להתאים אישית את שטח העבודה שלך בהתאם לצרכים שלך.

כל התוכניות כוללות שטח אחסון מסוים, כאשר השירות הבסיסי מציע 5 ג’יגה-בייט, התוכנית הסטנדרטית מספקת 50 ג’יגה-בייט ו- Pro ו- Enterprise מעניקה לך כמה שתרצה. במחיר של 59 דולר לחמישה משתמשים בתוכנית Pro, האחסון בלבד הופך אותו לערך מצוין.

עיין במאמר האחסון המקוון שלנו לצוותים כדי לראות כיצד ספקי מומחים תואמים את מה שמעניק לך monday.com.

זה משתלב גם בפלטפורמות רבות, כולל Dropbox, Slack, Trello ו- Zapier. אם אתה מתכוון להשתמש ב- Slack עם monday.com, ייתכן שתרצה להשתמש בשירות אחסון בענן כדי לעבור מעבר למגבלת גודל הקובץ של 500MB של monday.com. קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו למאמר Slack לקבלת פרטים נוספים.

שילובים של יום שני

הפרויקטים שלך ב- monday.com מבוססים על לוחות. לוח הוא מסך עצמאי המורכב מפריטים מקובצים, או “פולסים” כפי שמתאר monday.com. קטניות יכולות להיות כל דבר, החל באגים שצריכים לתקן וכלה במשימות הזקוקות לפיתרון. אתה יכול לקרוא להם ולקבוצות שלהם כל מה שתרצה.

אתה יכול להגדיר קבוצות שיכללו דברים שונים על כל פריט. הם יכולים לכלול תאריכים, אנשים, תגיות ודברים אחרים. הרבה מהעוצמה של המערכת היא שתוכל להקצות פריטים שתרצו, וכן להשתמש במספר מופעים של כל פריט.

אתה יכול להוסיף שני תאריכים, למשל, אם תרצה תאריך התחלה וסיום של משהו. הוסף אדם אם ברצונך להקצות משימות למישהו או הוסף שניים אם אתה רוצה שמנהל יוקצה על גבי זה.

ניתן להשתמש בתוויות צבעוניות כמערכת סטטוס. ניתן לערוך את כותרת הסטטוס, התוויות וצבעיהם, כך שתוכלו להשתמש במערכת זו כדי לעשות הרבה.

monday.com מקל על ביצוע היסודות, אך ניתן להשתמש בהם כדי לבנות פונקציונליות רבה יותר בלוחות שלך אם זה מה שאתה רוצה. זה מציע גמישות רבה ומאפשר לך לגדל את הלוחות לכלי פשוט או מסובך כמו שאתה צריך.

החיסרון היחיד הוא שאנו יכולים לראות מנהלים נרגשים ממלאים את מועצת המנהלים שלהם עם דברים שאפשר לסמן אותם, אך קשה לבקר את העניין monday.com על כך. זה יהיה כמו להאשים את לגו כשאנשים משאירים לבנים על השטיח.

אתה יכול לשכפל לוחות, כשלם או רק את המבנה, כך שאם אתה רוצה להקים מערכת ולגלגל אותה לארגון שלך, אתה יכול לקבל צוות אחד לבחון אותה, ואז לשלוח את מה שיצרת לצוותים אחרים. ניתן לייצא לוחות גם ל- Excel, כך שאתה לא נעול לפלטפורמה.

זה חסר ניהול תלות, וזה מצער מכיוון שזה יהפוך אותו למועמד חזק ביותר לכיתה בקטגוריית ניהול הפרויקטים. monday.com מציע דרכים לעקיפת דפי התמיכה, אך הן מסורבלות.

אם אתה מעוניין בכלי ידידותי למשתמש כמו monday.com הכולל ניהול תלות, עיין בסקירת אסאנה שלנו.

גם משימות המשנה חסרות, אך monday.com טוען שזה לפי עיצוב מכיוון שהוא מחשיב את משימות המשנה כרעיות. אנו לא משוכנעים, אך אין ספק שגישתה יעילה ומאפשרת לכם לעשות המון. אנו מאשרים גם מפתחים שמוכנים להביא תינוקות מרושעים לדיון כאשר הם מצדיקים את החלטות העיצוב שלהם. תינוקות רעים הם רעים.

monday.com מציע כמה תכונות התאמה אישית, כגון הוספת כותרת מותאמת אישית לתפריט שלך. אנו מעוניינים לראות עוד כמה אפשרויות, כגון בחירת ערכת הצבעים שלך או קביעת רקע הלוח שלך.

סקירה כללית של תכונות monday.com

לוגו של monday.commonday.com

החל מ- 2500 $ לחודש לכל התוכניות

תכונות ניהול

משימות

מפות המשנה

ניהול תלות

רקעים מותאמים אישית

אפשרויות התאמה אישית אחרות

מגבלת גודל הצוות
ללא הגבלה

שטח אחסון
GB ללא הגבלה

כללי

תשלום
כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

תמיכה במערכת הפעלה ניידת
iOS, אנדרואיד

ניסיון חינם

אבטחה

אימות דו-גורמי

הצפנה
AES-256

הסמכת SOC

תמיכה

צ’אט חי

דוא”ל / טופס יצירת קשר

תמיכה טלפונית

ידידותיות למשתמש

monday.com הוא כיתת אמן ממשק משתמש. מי שרוצה להכין כלי שמיש צריך להסתכל עליו. העיצוב שלו מזמין, ברור ומודרני. יש לו בהירות ידידותית לטאבלט בלי להרגיש כמו צעצוע של פישר-פרייס כאשר משתמשים בו בדפדפן.

הפריסה משתמשת הרבה שטח לבן וצבעים רכים להדגשה. ממשק המשתמש חלקלק, עם סמלים מחושבים היטב המאפשרים ניווט קל. אתר האינטרנט שלה מתאר מקרי שימוש רבים והם מתאימים לתבניות, כלומר ישנן דרכים רבות להשתמש בהן. התבניות מאפשרות לך להתחיל במהירות.

ההרשמה למשפט היא פשוטה. לאחר אימות כתובת הדוא”ל שלך עברת כמה שאלות על גודל הצוות שלך ומה היא עושה. הצוות שלך מקבל תת-דומיין משלו, על סמך שם הצוות שלך, מה שמקל על הגישה אליו.

כשאתה מתחיל אתה מקבל הנחיות מונפשות מועילות שאומרות לך על מה ללחוץ וטקסט שמסביר כיצד להתחיל. אין צורך לדאוג לאיבוד.

יום שני-החל

זה גם נותן לך בחירה של תבניות מוצעות. בחירתם מהירה ומהירה ותוכלו לראות במהירות צילומי מסך ומידע על התכונות של כל אחד מהם. זה מאפשר לך לבחור בחירה מושכלת יותר מפלטפורמות שפשוט נותנות לך רשימה של כותרות תבניות לבחירה.

תבנית יום שני

עם למעלה מ- 70 מהם, יש סיכוי מצוין למצוא אחד שמתאים לעסק שלך.

ממשק המשתמש עושה עבודה טובה בלחיצת המון על המסך מבלי להיות לא נוח לנווט. בקרות וסמלים עושים את מה שציפית וטקסט קופץ שימושי נראה כמסביר כל מה שאתה לא בטוח לגביו כשאתה מעביר את המצביע עליו..

לראות פקדים משנים את הצבע כשאתה מסתובב בממשק הוא סטנדרטי, אך monday.com ממשיך עם פרטים עדינים ואנימציות קטנות המצביעות על מה שיקרה אם תלחץ על משהו.

לדוגמה, רישום דרך בקרת עריכה יניח תיבה מקווקו סביב הטקסט שיש לערוך. בקרה הפותחת דיאלוג קופץ תהיה בפינה אנימציה קטנה של סיבוב עמודים. נגיעות אלו נמצאות בכל מקום ומאפשרות לכלי להציג בפניכם ממשק רב עוצמה מבלי להפוך למוחץ.

לעומת זאת עם Wrike, שהוא חזק אך לעיתים קרובות מותיר אותך להתנסות בכדי להבין כיצד הדברים עובדים. אנחנו אוהבים את התוכנית הזו מאוד, אבל היא יכולה ללמוד מ- monday.com בכל מה שקשור לעיצוב ממשק משתמש. הסתכל בסקירת Wrike שלנו אם אתה סקרן לראות מה יש לה להציע.

לעתים רחוקות קל להשתמש בכלים שמציעים היקף כה רב. monday.com זוכה לציונים המובילים בקטגוריה זו.

עלות

ל- monday.com ארבע תוכניות בתשלום, עם מחירים המשתנים ככל שהקבוצה שלך גדלה. התוכנית הבסיסית היא 25 דולר לחודש בלבד עבור צוות של חמישה. זה כמעט מכפיל אם אתה מכפיל את גודל הצוות שלך. התוכנית הסטנדרטית במחיר של 39 $ לחודש מעניקה לך תכונות רבות נוספות והיא עדיין זולה יותר מ- 9.99 $ למשתמש עבור כלי כלים רבים.

עיין בטבלה שלהלן לקבלת תמחור של monday.com לחמישה משתמשים:

יש גם ניסיון חינם למשך 14 יום, המאפשר לך לנסות אותו לפני שאתה מתחייב. תוכלו להירשם אליו גם ללא כרטיס אשראי. זה מאפשר לך לבדוק אותה כאילו בחרת בתוכנית ה- Pro, אך אינו כולל את התכונות של Enterprise. שמנו לב שזה לא כולל את כל תכונות ה- Pro. לדוגמה, אימות אפליקציות גוגל הושבת במהלך תקופת הניסיון שלנו.

יום שני-ברוך הבא

monday.com משתווה היטב ליריביה במחיר. אם יש לך צוות של שניים או שלושה בלבד, ייתכן שהתמחור המדויק אינו יתרון, אך עם מחיר של 9.99 דולר למשתמש הוא המחיר האופייני לשירותים אחרים, הוא מתומחר היטב.

אם יש לכם צוות גדול והמחיר הוא גורם, אולי תרצו גם תסתכל על Basecamp, שהוא ערך נהדר לקבוצות גדולות יותר. בסקירת Basecamp שלנו יש פרטים נוספים.

כמקובל בכלים לניהול פרויקטים, monday.com אינו מתבייש לשלוח אליך דוא”ל. קיבלנו הצעה מאחד מהשותפים שלה יום-יומיים לאחר ההרשמה, והצעת מדריכים באנגלית ויפנית (ארץ המגורים של הביקורת שלך). זה לא היה לא רצוי מדי, אבל אם אינך אוהב דוא”ל מכירות, הזהיר אותך.

monday.com הוא ערך נהדר. חבל שאין לה הצעה בחינם. זה מוצר כל כך טוב, יהיה נחמד אם לכולם הייתה גישה אליו. עם זאת, איננו חושבים שמישהו שמשתמש בו למטרות עסקיות יכבה את המחיר.

אבטחה & פרטיות

למען אבטחה ופרטיות, monday.com מכיל מספר מחרוזות בקשתה. הוא תואם את התקנה הכללית להגנת נתונים ועם האיחוד האירופי-ארה”ב. מגן פרטיות. יש לו גם שתי אישורי אבטחה ISO, יחד עם תעודת אבטחה SOC2 Type II, ותעודות האבטחה שלה מאומתות באופן עצמאי.

הצפנת TLS v1.2 משמשת להגנה על נתונים ברשת שלה וב- AES 256 סיביות לאחסון. הוא מבצע בדיקות חדירה כדי להבטיח שהוא יכול לעמוד גם בהתקפות.

זה מגבה נתונים לפי שעה ושומר על הגיבויים שלהם למשך 25 יום. חכם לקבל עותקים של הנתונים החשובים שלך, אז עיין במאמר שלנו על שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר כדי לגלות כיצד להגן על הקבצים שלך מפני אובדן נתונים..

מנהלי מערכת יכולים להתאים אישית את הגדרות האבטחה שלהם מלוח ההגדרות. רבות מהאפשרויות העסיסיות זמינות רק בתוכנית Enterprise, כך שמי שרוצה רמה גבוהה יותר של שליטה יצטרך לשדרג.

יום שני-מנהל

אתה יכול להגביל הרשמות לתחום מסוים ולהשתמש ב- SAML, כמו גם באימות אפליקציות של גוגל. אתה יכול גם להחליט עד כמה אתה מעוניין במדיניות הסיסמה שלך. קרא את המדריך הטוב ביותר למנהל הסיסמאות שלנו למידע נוסף על אחסון כל אותם פרטי כניסה מסורבלים.

אתה יכול לקבל יומן ביקורת גם אם אתה נמצא בתוכנית ארגונית, כך שתוכל לבדוק אם מישהו נתקל בבעיות בחשבון שלו..

אימות דו-גורמי מוצע כסטנדרט, ומעניק לך מידה של הגנה אם מישהו משיג שליטה בחשבון הדוא”ל שלך. אם אינך בטוח מה זה, או מדוע זה חשוב, מאמר האימות הדו-גורמי שלנו יסייע לפנות את העניינים.

monday.com נותן לך הרבה אפשרויות להתאמה אישית של אבטחה, במיוחד בתוכניות היקרות יותר. זה מגן על הקבצים שלך באמצעות הצפנה חזקה ומגבה אותם באופן קבוע, ולכן אין לנו חששות בנוגע לפרטיותם או אבטחתם.

שירות & תמיכה

monday.com הוא כלי נהדר מבחינת שמישות. התרשמנו מכמה קל להשתמש ועד כמה ההדרכה שהיא מספקת עובדת. עם זאת, אם אתה צריך להשתמש בתמיכה, יש לך מספר אפשרויות.

שיטת יצירת הקשר העיקרית היא באמצעות טופס. כתובת דוא”ל ומספר טלפון מסופקים גם כן, כך שתוכל לדבר עם מישהו ישירות אם אתה במצב קשה.

שני-קשר

התמיכה זמינה 24/7, אך תצטרך להיות משתמש Enterprise כדי לקבל תגובה מובטחת תוך פחות משלושים דקות. הוא טוען לזמן תגובה רגיל של שבע דקות, עם זאת, ללא קשר לסוג החשבון שלך, עליך לקבל תשובה מהירה.

שלחנו פנייה לתמיכה בסביבות השעה 15:00 זמן תקן מרכזי באמצע השבוע וקיבלנו תשובה כעבור ארבע דקות. אתה לא יכול לבקש יותר מזה. הם כן ביקשו מאיתנו משוב בתגובה, וזה דבר שתכונת העזרה המיידית עושה גם ומסיחה את דעתו.

ישנם משאבים רבים שיעזרו לך ללמוד על הכלי, כולל בסיס ידע גדול עם תשובות למבחר רחב של שאלות. תכונת העזרה המיידית של monday.com מאפשרת לך להזין שאילתה ומציגה בפניך קומץ מאמרים שעשויים להיות שימושיים ממאגר הידע במהלך ההקלדה. קצב הלהיטים טוב, אך לא מושלם. המידע שנמסר ברור ויסודי.

יום שני-וובינר

ישנם סמינרים מקוונים רגילים, המאפשרים לך להצטרף לאחרים להפעלות למידה. הם כוללים לעבור על היסודות, כמו גם מפגשי QA ונושאים הממקדים לנושאים ספציפיים, כמו להסתכל על תכונות חדשות או לעבוד עם צוותים מרובים. אתה יכול לצפות בסמינרים מקוונים שעברו ב- YouTube, כך שיש המון הנחיות שיעזרו לך ללמוד את דרכך.

התמיכה מהירה ויסודית, עם הרבה דרכים לקבל עזרה אם נתקעתם והכוונה כללית. שמחנו עם מה שראינו ודורגים את monday.com מאוד באזור זה.

מחשבות אחרונות

monday.com הוא מוצר מודרני חלקלק שמציע תכונות רבות ומעניק למשתמשים חוויה באיכות טובה. השימוש בו הוא תענוג והוא מצליח להישאר פשוט תוך שהוא מציע הרבה כוח. קלות השימוש וההיקף שלו מרשימים וזה עבר זמן רב מאז שראינו שכלי מספק כל כך הרבה עם ממשק משתמש פשוט כל כך.

לא רק שלא נתקלנו בבאגים המשתמשים בו, מעולם לא היינו צריכים להסתכל בדפי התמיכה למשהו אחר מלבד מטרות הבדיקה. שמישות מהסוג הזה מסייעת להשיג זאת, אז כובעים לאתר monday.com לניהולו.

חסרים לו כמה תכונות, במיוחד משימות משנה וניהול תלות, אשר חלקם עשויים לשקול חיוניים. אם אתה זקוק להם, עיין ברשימה שלנו עם תוכנת ניהול הפרויקטים הטובה ביותר לחלופות.

זה הרשים אותנו באיכותו ובקלות השימוש בו. אם ניסית את זה, או פלטפורמות דומות, ספר לנו מה אתה חושב עליהם בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map