סקירת LeanKit – עדכון 2020

סקירת LeanKit

LeanKit הוא כלי מעניין לניהול פרויקטים המשתמש בלוח קאנבן כדי להפיק את המרב מעצמו. יחד עם זאת, זה גם מהפך את השימוש בלוח זה, מה שמייצר תוכנית מסקרנת. עיין בסקירת LeanKit המלאה שלנו לפרטים.


תוכנה לניהול פרויקטים הטובים ביותר

Planview LeanKit היא פלטפורמת ניהול פרויקטים מבוססת קאנבן המציעה יותר בדרך של תכונות מאשר חלק ממתחרותיה. לקוחותיה כוללים PayPal, Adobe ו- Verizon, כך שאמינים על ידי חברות גדולות. בסקירת LeanKit זו, נראה אם ​​היא שייכת לתוכנה הטובה ביותר לניהול פרויקטים.

יש הרבה שיווק מדבר באתר שלו וגם חומר התמיכה שלו ממוקד בעסקים. מנהלים שאוהבים לדבר את השיחה יהיו בבית עם LeanKit. זהו כלי מצוין לניהול פרויקטים ברמות רבות.

הסתכל מעבר לדבר ההנהלה ותמצא יישום חזק בבסיסה. המצגת שלה היא לא תמיד מה שהיא יכולה להיות, אבל מערכת הכלים שלה חזקה ברגע שתכיר אותה.

לסיכום, מדובר בפלטפורמה מעולה דמוית קאנבן שמורכבת יותר לשימוש מטרלו אך עם מספר תכונות שימושיות. זה נראה מאיים בהתחלה, אך לא קשה להיכנס אליו ועושה עבודה טובה בללמד אותך איך זה עובד. אם אתה מעוניין לנסות כלי אחר מבוסס קאנבאן כל כך פשוט שאתה בקושי זקוק למדריך, עיין במדריך למתחילים של טרלו.

חלופות עבור LeanKit

חוזק & חולשות

תכונות

LeanKit ממוקמת סביב הלוחות שלה, המכילים פריטים הממוינים לטורים. העמודות פועלות משמאל לימין, עם עבודה שלא התחלת משמאל ופריטים בארכיון בצד ימין.

פריטים בלוחות בדרך כלל מייצגים משימה, אך אתה חופשי להשתמש בהם לפי הצורך. לחיצה על פריט מעלה תצוגה מפורטת.

leankit-card-detail

ניתן לתת כרטיסים תאריך התחלה וסיום, הקצאה למשתמש, סיווג וקבלת דרגת עדיפות. ניתן גם לתייג אותם למיון קל. אתה יכול להוסיף מידע רב לכל פריט, וככל שתוסיף יותר, תקבל דרכים נוספות למיין ולסנן אותו.

אתה יכול להוסיף הערות וקבצים מצורפים לכל אחד מהם, ומאפשר לך לנהל רישום של דיון ולעקוב אחר מידע שימושי על פריטים ברשימת המטלות שלך..

אתה יכול גם להקצות כרטיסי הורה וילד לכל פריט, המאפשר לך להגדיר תלות. לכל פריט רשימת משימות משלו, שלמה עם לוח מיני-קאנבן משלה.

סקירה כללית של Leankit

גישתו בת שלוש העמודות (מטלה, עשייה, ביצוע) היא אחת הגישות הטובות ביותר למשימות המשנה שראינו והופכת את LeanKit לבחירה מצוינת אם ברצונך לנהל את הדברים ברמה העליונה, אך תאפשר לאחראים לכל משימה. כדי למיין את הפרטים הקטנים והמטורפים.

אם אתה רוצה להימנע מהקצאת יתר לאדם או לצוות, אתה יכול להגדיר מגבלות “בתהליך” לתחומי הלוח. ככה, אתה יכול לראות אם צוות נמצא בגבול שלו או מתקרב אליו. אם אתה מקצה עבודה לאחר שהגבלה שהגדרת, חלון קופץ יזהיר אותך, אך אתה יכול לעקוף אותה אם תספק סיבה.

leankit-wip-limit

אם תעקוף אותו, כל האזור יסומן באדום בלוח שלך, ויראה לכולם שהלחץ מופעל.

אזהרת רזה

אתה מקבל שטח אחסון בלתי מוגבל עבור קבצים מצורפים עם כל תוכנית, אך גודל הקובץ הבודד מוגבל ל 75MB, מה שעלול להיות מגביל אם אתה עובד עם קבצים גדולים, כגון וידאו. אם אתה צריך לאחסן קבצים גדולים יותר, עיין במאגר האחסון המקוון הטוב ביותר שלנו עבור צוותים לחלופות.

מסנני Leankit

אתה יכול לסנן כרטיסים באמצעות כל הפרטים שאתה אוהב. תכונה שימושית במיוחד היא שתוכלו לראות אילו משימות נחסמות על ידי אחרים, כך שתוכלו לראות מה מעכב עבודה אחרת.

בעת יצירת לוח אתה יכול לבנות אותו בעצמך או לבחור מתוך סט תבניות. אם אינך בוחר תבנית, לוח ברירת המחדל הוא פריסה פשוטה בת חמש עמודות שתוכל להשתמש בה כפי שסופק או לשנות בהתאם לצרכים שלך..

היא מציעה שילובים רבים, כך שהיא מחזירה היטב את מי שמחפש להשתמש בנתונים המאוחסנים בפלטפורמות אחרות. ישנן הרבה אפשרויות הקשורות לפיתוח תוכנה, כולל Bugzilla, GitHub, Visual ו- Jira, כמו גם שילובים לניהול דרישות, ניהול בדיקות ועשרות אפשרויות ל- DevOps.

עם האפשרויות הללו, זה מתאים היטב לפריסה במצבים רבים, אך בעיקר מפתחים ימצאו הרבה דברים שאוהבים.

זרם הפעילות שלו הוא למעשה רשימה של הפעולות האחרונות שהושלמו ונוחה להתמדה עם מה שאנשים אחרים עשו.

יש לו תכונה שימושית לייצור תרשימים שניתן להשתמש בה כדי לנתח את ביצועי הצוות שלך. לדוגמה, אתה יכול לקבל תמונה המציגה את מהירות השלמת הכרטיס שלך.

מהירות רזה

ניתן גם לעקוב אחר זרימת המשימות בעזרת ניתוח הזרימה. ישנם תשעה בסך הכל, כולל ציר זמן ותרשים המראה כמה משימות מוקצות לכל משתמש. לכל אחד מהם יש שימושים בסוגים שונים של פרויקטים.

זרימה רזה

יש לו המון אפשרויות למעקב אחר פעילות. לדוגמה, באפשרותך לייצא קבצי .csv המציגים סוגים שונים של מידע, אותם ניתן להציג על ידי המשתמש.

leankit-export

תמיכה בדפדפנים ניידים מוצעת, אך נראה כי אין לה אפליקציות לנייד. פוסט בבלוג באתר שלו הציע שכן, אך הקישורים לא פעלו עבורנו ולא מצאנו כלום כשאתה מבצע חיפוש בחנויות האפליקציות, אז אנו מניחים שהם פרשו..

אפשרויות התקשורת שלה אינן החזקות ביותר, כך שאם אתם מחפשים כלי שמעודד שיחות צוות, עיינו בסקירת Basecamp שלנו.

ל- LeanKit מבחר חזק של תכונות שעובדות טוב יחד. ניתן להתאים אותו בקלות ומאפשר לך אפשרויות רבות לשמור על העדכונים על המתרחש בפרויקט שלך. החולשה הגדולה ביותר שלה היא האחסון המצומצם, אך גם אם לוקחים זאת בחשבון, הוא מצטיין כאן.

סקירת תכונות Leankit

לוגו LeanKitleankit.com

מתחיל החל מ- $ 1900 לחודש כל התוכניות

תכונות ניהול

משימות

מפות המשנה

ניהול תלות

רקעים מותאמים אישית

אפשרויות התאמה אישית אחרות

מגבלת גודל הצוות
ללא הגבלה

שטח אחסון
GB ללא הגבלה

כללי

תשלום
כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

תמיכה במערכת הפעלה ניידת

ניסיון חינם
30 ימים

אבטחה

אימות דו-גורמי

הצפנה
TLS 1.2 (מעבר)

הסמכת SOC
SOC 1, SOC 2 & SOC 3

תמיכה

צ’אט חי

דוא”ל / טופס יצירת קשר

תמיכה טלפונית

ידידותיות למשתמש

ההרשמה מהירה וקלה. לאחר מילוי טופס הרשמה, LeanKit שולח אותך היישר לסיבוב ההופעות שלה.

רזה-סיור

לאחר שהוא מראה לכם כמה פקדים, תוכלו להסתכל בלוח הדגימה. מוקפץ העזרה הראשון מדבר על פרשנות הפריסה. זה טוב ויפה, אבל רוב היישומים מבוססי קאנבן מספיק אינטואיטיביים לעשות זאת ללא עזרה.

גם התיאורים של כמה חלקים אנכיים ואופקיים בעבודת הלוח לא היו ברורים ככל שיכלו להיות. מצאנו שגיאות הקלדה בטקסט ההדרכה שלא מועיל. אולם הדברים השתפרו משם.

leankit-Kanban

בבדיקה מדוקדקת יותר, מצאנו שלכל הפריטים בלוח היו הצעות וטקסט הסבר, והעבודה בהן הועילה. אם אתה משתמש ב- LeanKit, אנו ממליצים לבדוק אותם במקום ליצור מייד פרוייקט משלך.

מי שעיצב את לוח ההיכרות ראוי לסבב מחיאות כפיים. זה לוקח אותך סביב רבים מהרכיבים והתכונות של ממשק המשתמש ועושה עבודה נהדרת ללמד אותך כיצד להשתמש בפלטפורמה במהירות.

Leankit Kanban Board

לאחר היכרות בפניכם עם לוח הקאנבן, הוא נותן לכם קישור למדריך העזר המהיר שלו, שמלא בטיפים טובים, כמו גם קישורים למשאבי למידה אחרים..

המצגת מתוארכת והיא לא נראית כמו מוצרים חלקים כמו חלקיקים. מבחינה פונקציונלית, זה עובד טוב. לא נתקלנו בבאגים או בעיות משמעותיות בזמן השימוש בהם והדברים בדרך כלל עבדו כמצופה

LeanKit זה לא רע, אבל ניהול פרויקטים הוא שוק צפוף ורבים ממתחרותיו מסמרים שימושיות. קרא את סקירת monday.com שלנו עבור יישום הגורם למורכבות להיראות קלה.

הקלדות ושגיאות קלות בעצות ועצותיו יכולות גם להיות מבלבלות. עם זאת, לא קשה לעבוד על הטעויות הללו ולברר מה צריך לעשות.

המשאבים מבוססי האינטרנט של LeanKit ניתנים על ידי Planview, שרכשה לאחרונה את הפלטפורמה. דפים קריטיים רבים משותפים עם מוצרים אחרים. כתוצאה מכך הם מרגישים עמוסים וקשה למצוא את מבוקשכם. לפעמים לא ברור אם מה שאתה קורא או הקישורים שאתה עוקב אחריהם רלוונטיים למוצר שאתה משתמש בו.

לעיתים זה מרגיש כאילו הוא משתמש בשפה מורכבת יותר מהנדרש. לדוגמה, סרטון על שילובים מדבר על “שילוב דו כיווני”, שנראה יותר כמו ניסיון להישמע מרשים מאשר לתת הסבר שימושי לגבי הזמינים.

עם זאת, אם אתה מנהל ורוצה להרשים את בני גילך בפגישות, תמצא המון מה לספר להם על. בלי קשר, נעדיף לראות דברים פשוטים בסרטוני ההדרכה.

אתה צריך להיות מוכן לעקומת למידה עם LeanKit. בהתחלה זה מרגיש לא מפורק, אבל אם אתה מסתכל בזהירות תמצא כלי למידה מעולים שיעזרו לך.

אם אתה רוצה משהו שמקל על המילים ולא צריך יותר מדי תכונות מתקדמות, קרא את סקירת אסאנה שלנו.

אם LeanKit מנקה את אתר האינטרנט שלה ואת הדרכות, הוא היה מקבל ציון טוב כאן. ישנן טעויות שגויות, אך גם חיוביות, כולל לוח המדגם המצוין שלה. באופן חיוני, LeanKit אינו קשה לשימוש, כך שהוא מקבל ציון מכובד.

עלות

כמו רוב הכלים הדומים, LeanKit מציע מבנה תמחור שכבתי. אם אתה נרשם לתכנית הזולה ביותר, צוותים, אתה מקבל לוחות בלתי מוגבלים, גישה לכלי שיתוף פעולה ותצוגות עבודה מסוננות, כמו גם ערכים ודיווחים, גישה לממשק ה- API של LeanKit ומספר תכונות אחרות.

במחיר של 19 דולר לחודש זה עולה יותר מכלי עבודה רבים, אך אתה מקבל המון במחיר.

השלב הבא למעלה, צוותים מדורגים, מוסיף שדות מותאמים אישית, תצוגות עבודה בהתאמה אישית ודיווח מתקדם, כמו גם תכונות אבטחה נוספות..

התכונה הנוספת היחידה עבור לקוחות Enterprise היא אינטגרציה של Planview Enterprise One, שלא בדקנו אותה, אך אמורה לעניין את מי שרוצה לייעל את האסטרטגיה העסקית שלהם..

יש ניסיון של 30 יום אם אתה רוצה לחקור מה LeanKit יכולה לעשות בשבילך. זה נותן לך את התכונות של תוכנית הקבוצות המדרגות. אין צורך לרשום כרטיס אשראי בעת ההרשמה לניסיון. אם בחרת להירשם, אתה יכול לשלם באמצעות כרטיס אשראי, או אם בחרת בתכנית התשלומים השנתית, הזמנת רכש.

עלינו לתת אזכור מיוחד לדף הסכם המשתמש הראשי שלו במהלך ההרשמה. זה כולל קישורים ליותר מתריסר מסמכים, ממוינים לפי תוכנית ואזור, ונקלעו למוחנו כשראינו את זה. התבוננו באחד המסמכים, אך סגרנו אותו זמן קצר אחר כך. חוץ מזה ההרשמה הייתה משב רוח.

LeanKit אינו זול, מכיוון שמציע הכניסה שלו יקר יותר מרוב יריביו. עם זאת, הוא מציע הרבה, ותוכלו לנסות אותו בחינם למשך 30 יום ללא כרטיס אשראי, כך שהוא מקבל ציון מכובד כאן.

אבטחה & פרטיות

LeanKit הוא תיק מעורב בכל הקשור לאבטחה ופרטיות. יש לו אפשרויות טובות למשתמשים, אך חסר תכונות.

מדיניות הפרטיות הנרחבת שלה קובעת שהיא תואמת את האיחוד האירופי-ארה”ב. מגן פרטיות. יש לו גם עמוד המתאר את התמיכה הכללית בהגנה על תקנות הגנה על נתונים ומה הוא עושה כדי לציית לה. יש לנו מאמר בנושא GDPR אם אתה סקרן ללמוד עליו יותר.

אם אתה משתתף בצוותים גדולים או בתוכנית ארגונית, תקבל ניהול אבטחה משופר המאפשר לך להגדיר את מדיניות נעילת החשבון שלך..

אתה יכול לנעול משתמשים למשך מספר דקות או ימים בכל פעם. אנו מעדיפים את האחרון כיוון שזה נותן לך זמן לחקור בעיות אבטחה אפשריות. לא כל הכלים מציעים את זה וכאלה שלא מאפשרים לך תמיד לנעול משתמשים לאורך זמן.

רזה-ביטחון

אתה יכול גם להחליט אילו כללי סיסמא להטיל על הצוות שלך ולנהל אילו סיומות קבצים מותרות. אם אתה מתקשה לנהל את כל הסיסמאות האלה, קרא את המאמר הטוב ביותר שלנו בנושא ניהול סיסמאות כדי לעזור לסדר קצת את הכאוס.

עם זאת, זה לא מספק פרטים רבים לגבי האבטחה שלה. גם לאחר פנייה לתמיכה, רק נודע לנו שהוא משתמש בצורת TLS כלשהי לנתונים במעבר ומצפין נתונים מאוחסנים, אך קבצים מצורפים, המאוחסנים בדלי אמזון S3, אינם מוצפנים.

היעדר הצפנה הוא חיסרון גדול מכיוון שהצפנת קבצים היא סטנדרטית וכלולה ברוב הפלטפורמות, אם לא בכולן, באזור זה. אי הצפנת קבצים פירושה שאפשר לקרוא אותם על ידי אנשים אחרים.

אם אתה מודאג מאנשים שרושמים את הנתונים שלך, כיצד להגן על מדריך הפרטיות שלך יעזור לך להימנע מעיניים מסקרנות ברשת. למרבה הצער, אימות דו-גורמי אינו זמין. אם אתה זקוק לה, עיין בסקירת Wrike שלנו עבור אלטרנטיבה איכותית המציעה את התכונה.

LeanKit מציע אפשרויות חזקות, אך מאבדת ציונים בגלל חוסר הצפנת ההתקשרות ואימות הדו-גורמים, מה שמקנה לה ציון ממוצע כאן.

שירות & תמיכה

השירות והתמיכה של LeanKit הם נקודות חוזק גדולות, עם זמני תגובה מהירים והרבה חומר לימוד זמין.

נותנים לך מספר תמיכה להתקשר אליו במהלך הסיור שלו, שהוא פלוס נוסף. פלטפורמות רבות מרחיקות את מספרן או מסתירות אותן. אם אתה מעדיף את המגע האנושי, LeanKit הוא אפשרות טובה.

יש לו גם טופס יצירת קשר אם אתה רוצה ליצור קשר בצורה כזו. שלחנו שאלת מבחן וקיבלנו תשובה בחמש שעות, שזה זמן מכובד בהתחשב בכך ששאלנו שאלה מסובכת לגבי הצפנה.

זה גם נותן לך ספר אלקטרוני, כתוב היטב ומלא מידע שימושי. זה רק סביב 30 עמודים, אך נותן לך היכרות טובה עם השימוש בפלטפורמה.

מרכז הלמידה שלה מלא בחומרים שיעזרו לכם להכיר את הפלטפורמה ולהתקדם מעבר ליסודות. אולם אתר האינטרנט שלו נמצא בכל מקום ונראה כי העיצוב משתנה כמעט בכל פעם שאתה עוקב אחר קישור. עם זאת, כדאי להתמיד מכיוון שיש המון תוכן שימושי וחופשי.

אייקון מרכז העזרה באפליקציה מעניק לכם כמה אפשרויות, כולל קישורים למאמרים ועמוד עזרה שיש בו אפשרויות נוספות. הם כוללים סרטונים רבים המראים כיצד להשתמש ברוב הפיצ’רים של LeanKit.

יש שאלות נפוצות, אך היא מוגבלת, עם תשובות קצרות למגוון צר של שאלות. LeanKit מציעה גם הדרכה וייעוץ אם אתה מעוניין בסיוע ידני בהעלאת הצוות שלך למהירות. יש מדריך טוב וטקסט מבוסס וידאו שמעביר אותך דרך הפלטפורמה שלב אחר שלב, כמו גם קישורים לפריצות דרך בתוך האפליקציה שמשתמשות בחלונות קופצים כדי להראות לך סביב.

אם אתה משתמש בממשק ה- API שלו, יש מספיק תיעוד בשבילו, וזו סיבה נוספת שמפתחים יאהבו את הפלטפורמה.

LeanKit מציע תמיכה מצוינת, ומאפשרת לך דרכים רבות ליצור קשר, שפע אפשרויות ללמוד את הפלטפורמה וזמני תגובה מהירים. ישנה תחושה פרועה של הצגת חומר התמיכה, אבל מה שיש טוב, אז אנו מדרגים את זה מאוד בתחום זה.

מחשבות אחרונות

ככל שהשתמשנו ב- LeanKit, אהבנו את זה. בהתחלה זה נראה מורכב מדי, אבל לא לקח זמן רב להתרגל אליו וכשחפרנו סביבנו המשכנו למצוא תכונות שימושיות שעבדו טוב.

מלבד הטעויות הטעות שהציגו, LeanKit מסתדרת הרבה. לא הרבה להסתכל עליו, אבל זה יפתיע אותך באיכותו אם תתן לו סיכוי.

זה לא הכלי הזול ביותר לניהול פרויקטים בסביבה, אך יש לו ניסיון ארוך בחינם, וכדאי בהחלט לבדוק אם אתה מחפש משהו לנהל את העסק שלך. מערכת משימות המשנה שלה הופכת אותה לשימושית במיוחד למי שרוצה להאציל ולאפשר לאנשים לנהל את עצמם.

אם השתמשת ב- LeanKit, אנא שתף ​​אותנו במחשבות שלך בתגובה למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map