סקירת טרלו – לוחות Kanban לכולם – עדכון 2020

סקירת טרלו

Trello הוא כלי ניהול פרוייקטים סולידי המשמש חברות גדולות וקטנות ברחבי העולם, כולל Cloudwards. אנחנו אוהבים את זה מאוד, אבל כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת טרלו המלאה הזו, ישנם כמה גבולות רציניים לתועלת שלה.


טרלו-סליידר -1

טרלו-סליידר -2

טרלו-סליידר -3

טרלו-סליידר -4

טרלו-סליידר -5

קודם

הבא

טרלו הוא כנראה אחד האפליקציות הידועות ביותר לניהול פרויקטים שיש שם. זה גם חינמי וגם קל לשימוש, מה שמסביר הרבה מהפופולריות שלו. בסקירת טרלו המלאה הזו, אנו נעבור על היתרונות והחסרונות כדי לבדוק האם היא ראויה למקומה בין התוכנות הטובות ביותר לניהול פרויקטים..

התשובה הקצרה היא, כן, זה טוב מאוד לעשות את העבודה. למעשה, ב- Cloudwards.net אנו משתמשים בטרלו בעצמנו כדי לעקוב אחר לוח השנה העריכה שלנו, ללא מעט בעיות. איך זה עובד קל לתפוס, והדרכת אחרים עליו היא חתיכת עוגה. כמו כן, זה נהדר לתת לך סקירה כללית על המתרחש בתוך הצוות או העסק שלך.

עם זאת, לא בלי פגמים, ומנהלי פרויקטים שצריכים לעקוב לא רק מה ומתי, אלא גם כל הדרישות הנחוצות כדי לבצע את העבודה, ימצאו את טרלו חסר. אם אתה בקטגוריה זו, אנו ממליצים שתבדוק את סקירת monday.com שלנו לקבלת חלופה הרבה יותר מבושמת.

אם אתה עדיין לא חזק כמו כל זה, ורק רוצה לעקוב אחר המשימות, Trello יכול מאוד להיות הכרטיס עבורך. זה בחינם כל עוד אינך זקוק ליותר מהפעלה אחת – יותר מכך בקטע “התמחור” למטה – כך שאין שום דבר שמונע ממך לנסות זאת בעצמך. אם עדיין אינך בטוח מדי, הימנע מסביב ונמיין את האומים והברגים של טרלו.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לטרלו

תכונות

בסך הכל, טרלו הוא תיק מעורב בכל מה שקשור לתכונות. בעיקרון, כל מה שהיא מציעה הוא לוח קאנבן – עיין במאמר שלנו על לוחות קאנבן אם זה היה יווני (טוב, יפני) עבורך – ולא הרבה מעבר לזה. העוצמה והגמישות שלו נובעות מתכונות האוטומציה שהיא מציגה, כמו גם מהעצמות ההפעלה שלה, שהן תוספות ארוזות תכונות.

העניין הוא, עם זאת, שהתוכנית החינמית מביאה לך כוח אחד בלבד. עליכם לשדרג לתכנית בתשלום כדי לקבל גישה לכל ההפעלה ותכונות שמגיעות איתם. עם זאת, גם אז טרלו חסר כוחם של מתחרים מתקדמים יותר כמו monday.com או Freedcamp.

לפני שנגיע לפאוור-אפים, בואו נסתכל תחילה על היסודות של השירות, שכן אנו חושדים שזה מה שרוב הקוראים מעוניינים בו. טרלו זכה במקום השני במאמר שלנו על הכלים הטובים ביותר לניהול פרויקטים לניהול פרויקטים – שני רק ל- Wrike – הודות לפונקציונליות המצוינת שלו ממש מחוץ לקופסה.

שלושת-יסודות הלוח

לוח קאנבן הוא, בעצם, לא יותר מרצף של רשימות (או עמודות) שאתה יכול להזיז קלפים (משימות) פנימה, וטרלו עושה את זה טוב. עם זאת, יש המון אורב מתחת לפני השטח, ואתה יכול, אם תרצה, לעשות הרבה יותר מאשר להעביר קלפים מסביב. עם זאת, יחד עם זאת זה לא עושה מהפכה בלוחות קאנבן. לשם כך, בדוק את LeanKit.

ראשית, אתה יכול להתאים אישית את הרקע כראות עיניך ולהוסיף כמה לוחות, רשימות וכרטיסים שרק תרצה – אין הגבלה שנקבעה על ידי טרלו. 

עם זאת, מניסיון אנו יכולים לומר לכם כי נדרש כאן שכל ישר: אם יש לכם יותר מדי רשימות בלוח או יותר מדי קלפים ברשימה, אולי תרצו לחלק את הדברים מעט, אלא אם כן תרצו להביס את המטרה. של השימוש באפליקציה לחלוטין.

אתה צלצלת, M’Lud?

עם זאת, מעבר לשטחיים, טרלו מקבל הרבה מהכוח שלו מהכלי של באטלר ומחברות כוח. באטלר הוא תכונה מועילה שתאפשר לך להפוך תהליכים ומשימות אוטומטיים, ותעשה זאת על סמך התנהגותך בלוח עד כה. 

בעיקרון, לא רק שזה יעזור לך במה שאתה חושב שאתה עשוי להזדקק, זה גם יעזור לך להראות לך את החורים בתהליכים שלך שלא התעלמת מהם..

טרלו-באטלר-ראשון

או לפחות זה אמור לעשות זאת. בשני הלוח החדש שיצרנו וגם במערכת המערכת של Cloudwards, קיבלנו את אותה ההודעה: “נראה כאילו אין הרבה פעילות מלוח זה.” 

בלוח החדש זה מובן, אך מערכת העריכה נמצאת בשימוש מתמיד כבר יותר משלוש שנים, כך שאיננו בטוחים מה טקו, הקמע ההסקי הסיבירי של טרלו, מעשן.

אולם לא הכל אבוד, מכיוון שאתה יכול גם לנקוט בגישה מעשית יותר על ידי לחיצה על התפריט של באטלר. בתוכנית החינמית, יש לך גישה רק ל”כללים “, כמו גם לאוטומציה של משימות הקשורות לכרטיסים ולוחות. משתמשים בתשלום גם מקבלים גישה לפונקציות ברמה גבוהה יותר עבור לוח השנה ותאריכי היעד.

טרלו-באטלר-חוקים

הגדרת משימות אצל באטלר אינה שונה מהשימוש, נניח, IFTTT או זאפייר, אם כי השימוש בו מכיל טרלו, כך שבהחלט חסר לו צדדיות בהשוואה לכלים אלה. זוהי תוספת נחמדה, במיוחד אם אתה משלם עבור הפונקציונליות הנוספת, אך גם זה לא יעזור לך.

טרו-פאוור-אפ

קצת יותר מרשימים הם ה- power-ups, שהם תוספות, סקריפטים ואינטגרציות שתוכלו להוסיף ללוחות שלכם. ישנם זמינים יותר מכפי שאנו יכולים בקלות לספור, כולל כל דבר מצפייה בלוח השנה, ועד לאפשר לך לצרף קבצים ישירות מ- Dropbox, לכמה כלים מתקדמים למדי שאין לנו מושג כיצד להשתמש – אנחנו בסך הכל פריצות פשוטות, אחרי הכל.

Trello-PowerUps

שפע הבחירות הזה טוב ויפה מאוד, אבל רק אם אתה משלם עבור טרלו. ההליכה למסע עסקים מסוג Trello או לתוכנית הארגונית מעניקה לך גישה לכל הפעלות, ללא יוצא מן הכלל, כך שתוכל להתעסק כמה שתרצה. 

בין הפופולריות ביותר ניתן למצוא את Burndown for Trello, Planyway (אפליקציית לוח שנה), וכן תוספים לכל ספקי אחסון הענן האהובים עלינו. יש לזה גם אחד למרפים, שלדעתנו די חובה בימינו.

עם זאת, התוכנית החינמית מעניקה לך רק הפעלה אחת ללוח, ובהתחשב בכך שבאופן כמעט כל מה שאינו קשור בקאבן יכול להוסיף רק כחילוץ, כל הפונקציונליות המתקדמת הזו היא מחוץ להישג יד. 

אפילו לוח השנה או היכולת להוסיף שדות נוספים לכרטיסים נחשבים לפאוור-אפ. המשמעות היא שאם אתה לא רוצה לשלם על זה, כל מה שאתה מקבל זה הלוח של קאנבן.

עם זאת, זה עדיין כלי די טוב, אז אנחנו לא מאשימים את צוות טרלו שניסה להרחיק אנשים מהתוכניות החינמיות על ידי הגבלת הפעלת כוחות בדרך זו. 

כמו כן, הכמות המדהימה של ההפעלה הזמינה יכולה בהחלט לגרום לך למצוא את היחיד שעושה את כל מה שאתה צריך. לחלופין, אתה תמיד יכול להוסיף פונקציונליות באמצעות Zapier או פשוט להפיץ פעולות על גבי כמה לוחות.

שחרר טרלו: תכונות בתשלום

עם זאת, אם החלטתם למשוך את הארנק, טרלו הופך להיות מרשים לחלוטין. חוץ מזה שאתה מציע את כל התוספים שאתה יכול לדמיין אי פעם ואז כמה מהם, אתה גם מקבל גישה לכמה תכונות מובנות מאוד נחמדות. 

אלה כוללים, אך אינם מוגבלים ל: שדות בהתאמה אישית, הצבעה בכרטיסים, לוח שנה מובנה, התראות בדוא”ל, ועוד מערך לשילובי אפליקציות. עמוד התמחור של טרלו מציג רשימה מלאה, אבל כנראה שאתה מקבל את הרעיון.

בקיצור, הגרסה החינמית של טרלו היא לוח קאנבן טוב שיכול לעמוד בכוחות עצמו, אך התשלום עבורו מעניק לך כלי ניהול פרויקטים מלא.. 

עם זאת, אפילו עם כל הפעמונים והשריקות, טרלו לא יכול ממש ללכת רגל-עד-אצבע עם מתחרותיה בכל הנוגע למגוון הפיצ’רים. אפילו ספק freemium אחר מכה את זה, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת אסאנה לעומת טרלו שלנו.

יש גם בעיה נוספת בבחירת טרלו ביזנס, בה אנו ניכנס לקטע הבא.

כולל Trello סקירה כללית

לוגו של טרלוtrello.com

החל מ- $ 500 לחודש לכל התוכניות

תכונות ניהול

משימות

מפות המשנה

ניהול תלות

רקעים מותאמים אישית

אפשרויות התאמה אישית אחרות
מדבקות בהתאמה אישית & אמוג’י

מגבלת גודל הצוות
ללא הגבלה

שטח אחסון

כללי

תשלום
כרטיס אשראי, Paypal, חינם

מקבלת את cryptocurrency

תמיכה במערכת הפעלה ניידת
iOS, אנדרואיד

ניסיון חינם
תוכנית חופשית

אבטחה

אימות דו-גורמי

הצפנה
AES-256

הסמכת SOC
SOC 2 סוג 1

תמיכה

צ’אט חי

דוא”ל / טופס יצירת קשר

תמיכה טלפונית

תמחור

טרלו הוא כלי נהדר בחינם, אבל לשלם עליו יש בעיה נוספת מלבד מיעוט הפיצ’רים: זה יקר כמו לכל הרוחות. מחלקת העסקים של טרלו תעלה לכם 10 דולר לחודש למשתמש, כלומר כל אדם שתזמינו לדירקטורים שלו יעלה לכם 120 דולר לשנה. 

תלוי בכמה מחברי הצוות שיש לך, השימוש בטרלו יכול לעלות לך בצרור, ואנחנו לא בדיוק בטוחים על מה תשלם.

פירוק תמחור של טרלו

טרלו מציע שלושה שכבות: מחלקת עסקים חינם – המציעה כמעט כל מה שתרצה מהשירות – ו- Enterprise, המרחיבה את הפונקציונליות שמציעה התוכנית העסקית הרגילה. התמחור עבור Enterprise עובד בסולם הזזה, כך שאם יש לכם 1,000 משתמשים, זה בסופו של דבר הוא הרבה יותר זול מ- Business Class. ואז שוב, תזדקק ל -1,000 משתמשים.

למרות שהתכונות הנוספות וההפעלה ללא הגבלה יהיו מעולות, לשלם 120 דולר לשנה למשתמש זה פשוט יותר מדי. אפילו עסקים קטנים יותר יכולים להכיל חמישה או עשרה אנשים המשתמשים בלוח – לא ניתן להעלות על הדעת, בהתחשב בכמה חברות שעושות שימוש בפרילנסרים – מה שאומר שתפגיז מולה רצינית רק כדי להמשיך בפעילות על המסלול.

בדרך כלל זה החלק בו אנו נותנים דוגמאות לשירותים זולים יותר שתוכלו לבדוק בהם, אך במקרה של תוכנת ניהול פרוייקטים, אנו חוששים כי תשלום של 10 דולר למשתמש בחודש הוא סטנדרטי. עם זאת, בהתחשב בכמה שיותר משיגים עם ספקים אחרים, אנו מרגישים קצת לא בנוח להמליץ ​​על טרלו על מחירו. 

בדוק את סקירת אסאנה או סקירת פודיו שלנו עבור שני ספקים שקצת יותר מפגעים ביחס לאותו דולר.

כל הנצנצים האלה…

עם זאת, יש פרצה לכל האמור לעיל, שהוא טרלו גולד. זה תקף רק לשימוש של אנשים בודדים, וזו דרך נהדרת להשיג יותר מפעולה אחת מבלי להפגיז כסף ענק. 

טרלו גולד עולה 5 דולר לחודש או 45 דולר לשנה שלמה, מה שמביא לך קבצים מצורפים גדולים יותר ושלושה הפעלות. כמו כן, אתה יכול לקבל חודש זהב לכל אדם שאתה מזמין לטרלו, שיכול להתארגן במהירות.

ידידותיות למשתמש

כעת, בחזרה לחדשות הטובות: טרלו הוא תענוג מוחלט להשתמש בו. מהעברת כרטיסים לסביבה וכלה בהגדרת לוחות חדשים, תצטרך להשתמש במעט מעבר לשכל הישר. החוויה דומה זהה בין אם אתה משתמש באפליקציית שולחן העבודה של Trello, באפליקציית האינטרנט או ביישום הנייד. בסך הכל, כשמדובר על קלות השימוש, טרלו הוא אחד הטובים שיש שם.

ההרשמה היא קלה כמו כניסה לאתר טרלו, ואז ההרשמה באמצעות הסרגל במרכז המסך או לחיצה על לחצן “הרשמה” בפינה השמאלית העליונה. אתה צריך להזין את הדוא”ל שלך ואתה מוכן.

עמוד ראשי של טרלו

בשלב הבא תוצג בפניך מסך מבוא עם כמה טיפים בסיסיים מאוד ותוכל להמשיך למסך אחר כדי ליצור לוח חדש. בחר את הרקע שלך – ואת התבנית, אם אתה זקוק לעיצוב כזה – וכעת אתה מנהל רשמית את הפרויקט האחרון שלך באמצעות לוח קאנבן. 

שלושת-יסודות הלוח

יש לנו הדרכת “טרלו” אם אתה זקוק לטיפים כלשהם לתחילת העבודה ואם אינך מרוצה ממה שהשירות עצמו מציע. הדרכה שלנו מציעה כמה דוגמאות ללוח Trello קל לעקוב ותתחיל להתחיל בניהול משימות.

שימוש בלקוח האינטרנט

לקוח האינטרנט ולקוח השולחן העבודה הם ככל הנראה המקום בו אתה עושה הכי הרבה ארגון, שכן הוא מציע לך מסך גדול יותר, מושלם להצבת רשימות וכרטיסים למטרות סקירה כללית. אנו משתמשים בלקוח האינטרנט למטרות סקירה זו, אך שים לב כי אין הבדל תפקודי בינה לבין אפליקציית Windows או Mac.

בסך הכל, אנו מאוד אוהבים את התצוגה הזו, כאשר הלוח תופס בערך 80 אחוז מהמסך הראשי.

Trello-Main-Screen-With-Menu

העברת כרטיסים ורשימות מסביב נעשית באמצעות גרירה ושחרור ותוכל לגלול ברשימות בעזרת גלגל העכבר שלך. ניווט משמאל לימין יכול להיעשות רק באמצעות סרגל המחוון בתחתית, מה שעלול להיות מעט מעצבן. אנו ממליצים שלא לגרום ללוח שלך ללכת רחוק מדי בכדי להימנע מבעיה זו.

הרשימות פשוטות למדי: לחץ על “הוסף רשימה נוספת” בחלק העליון של המסך ואז תופיע. תן שם לזה והוא מוכן לשימוש. הקלפים פשוטים באותה מידה: לחץ על “הוסף כרטיס”, תן שם לשם ואתה מוכן לגלגל.

עם זאת, הכיף מתחיל באמת כשאתה לוחץ על הכרטיס כדי לחשוף את החלק האחורי של אותו. מוקפץ ימלא את המסך שלך בכל מיני אפשרויות. ניתן להוסיף תווית – שימושי בעת מיון כרטיסים בהמשך – להוסיף תיאור ותאריך יעד. אתה יכול גם להקצות חברי צוות כך שגם אתה וגם הם יוכלו לעקוב אחר מה שהם עושים.

טרלו-קלף-גב

ישנן כמה אפשרויות בסיסיות לניהול משימות המובנות, כמו רשימת בדיקה ותאריך יעד, אשר יגיעו לשימוש בעת הטיפול בפרויקטים גדולים יותר. עם זאת, בסך הכל אנו ממליצים להתמודד עם משימות משנה על ידי עריכת רשימות וכרטיסים נפרדים מכיוון שטרלו לא יאפשר לך לעקוב בקלות אחר מה שעל גב הקלפים..

תפריט טרלו

בקצה הימני של המסך נמצאת האפשרות לפתוח את התפריט. זה קל למדי לניווט, אם כי זה כרוך בחזרה לעיתים קרובות למסך הראשי במקום לקשר אותך במהירות לכל תפריט משנה אחר דרך סרגל ניווט אחר או משהו אחר. 

אנו חושדים שזו הייתה בחירה מודעת מצד היזם לשמור תמיד על תצוגה מקסימלית של לוח הקאנבאן, כך שזה מובן אך עדיין יכול להעיק מעצבן.

תפריט Trello-Main

החלק של התפריט שסביר להניח שתבלה את רוב זמנכם הוא פונקציית “החיפוש”, המאפשרת לך לסנן באמצעות תוויות, חברים שהוקצו וכן חיפוש כללי יותר מבוסס מילים..

Trello-Search-Menu

בסך הכל, משתמשי טרלו ימצאו את התוכנה קלה לניווט ותפעול, כלומר היא מציגה גבוה כאן. 

אפליקציית Trello לנייד

חוויה זו דומה זהה לאפליקציית Trello הניידת. זה זמין עבור אנדרואיד ו- iOS, וזמין דרך החנויות שלהם. לאחר ההורדה ועברת את מסך ההתחברות של טרלו, מוצגת בפניך אותה תצוגה כמעט כמו אפליקציית האינטרנט, אם כי מורכבת ומעט בסיסית יותר.

טרלו-מובייל

אין כאן הרבה הבדל, אפילו התפריט מימין מתחת לשלוש נקודות, אבל נודה שהרגשנו שכל התהליך של השימוש בטרלו בנייד היה קצת יותר דק מה שאנחנו רוצים. ככל הנראה הסיבה לכך היא שלוחות קאנבן הם סקירות שאינן מתורגמות היטב למסך סמארטפון קטן.

אבטחה & פרטיות

טרלו לא מאכזב בכל מה שקשור לאבטחה, ומציע הגנה טובה וכוללת על נתוני העסק שלך. עם זאת, היא מאחסנת את הנתונים שלך באמצעות שירותי האינטרנט של אמזון, שאין להם רשומה ללא רבב. עם זאת, בסופו של דבר יש כמה בעיות, כפי שאתה יכול לקרוא בסעיף המשנה הרלוונטי.

טרלו נמצא בבעלות אטלסיאן, שהיא תאגיד מאסיבי (ג’ירה, למשל, מאותה אורווה), ולכן טרלו משתמש בשלל אמצעי אבטחה, כולל פרוטוקול AES TLS של 128 סיביות בזמן מעבר וקידוד AES של 256 סיביות בזמן במנוחה. זה גם עובר ביקורת סדירה של אטלסיאן גם מצד הלקוח וגם אמזון בצד השרת.

בסך הכל, אנו רואים מעט מאוד שנותן לנו הפסקה בכל מה שקשור לביטחון, למעט הדליים של אמזון. עם זאת, לעיתים קרובות זה נגרם בגלל שאנשים מנהלים אותם בצורה לא נכונה, ונראה שלטרלו יש מנהלים שיודעים שהדברים שלהם עובדים, אז הכל טוב שם.

עם זאת, הסיכון הביטחוני הגדול ביותר בעת השימוש בטרלו הוא, ובכן, זה אתה. ככל הנראה, אנשים רבים הופכים את הטיפולים שלהם בטיפשות בעת יצירתם, כלומר כל אחד יכול לגשת אליהם, ומעליו הם זמינים גם לסורקי הגוגל (כך שהם צצים בחיפושים). אם אתה מצליח להימנע מהמלכודת הזו, טרלו בטוח לשימוש.

פרטיות של טרלו

באשר לפרטיות – בקיצור עד כמה הנתונים שלך בטוחים מטרלו עצמה – ובכן, החדשות אינן טובות מדי. מדיניות הפרטיות של אטלסיאן מבהירה שהיא רושמת את מה שאנחנו עושים ואת המידע שאנו מזינים, וכי היא חולקת את כל הנתונים הללו עם צדדים שלישיים שעשויים או לא עשויים להשתמש בהם כדי למקד מודעות בדרך שלנו. 

ב- Cloudwards אנו משתמשים בטרלו כבר יותר משלוש שנים ועדיין לא הוצפנו בשיטפון של ספאם הקשור בטרלו, כך שנראה כי אטלאסיאן מכבד אותו למדי, אך ברור שהנתונים שלך אינם פרטיים עם טרלו. 

זה מחיר נמוך לשלם עבור שירות בחינם, אך אם אתה מעדיף להימנע מדברים מסוג זה, בדוק את סקירת ה- Airtable שלנו לקבלת חלופה דיסקרטית יותר.

שירות & תמיכה

כמו קלות השימוש שלו, טרלו מצטיין בכל מה שקשור לעזור לך. יש בו שפע מדריכים למתחילים וגם למשתמשים מנוסים יותר, ובנוסף מציעים סמינרים מקוונים לסוגיות ספציפיות. זה קצת קצר בתמיכה אינטראקטיבית, אבל סביר להניח שלא תזדקק לזה אפילו.

אם הדאגה העיקרית שלך היא ללמוד להשתמש בטרלו, זה כיסה. דרך פורטל התמיכה, אתה יכול לגשת למספר עצום של הדרכות שיאפשרו לך לעשות קאנבנינג כמו שעשית את זה כל חייך תוך מספר שעות.

Trello-Support-Page-עמוד ראשי

אם יש לך בעיה ספציפית בה אתה זקוק לעזרה, נראה כי אטלאסיאן יעדיף שתלך לקהילת טרלו (פורום) ולא להשתמש בתמיכה. זה נראה די פעיל, כשמשתמשים וגם עובדים עובדים במגרש, ופונקציית החיפוש שלו עובדת טוב, כך שסביר להניח שתקבל כל תשובה שאתה צריך די מהר.

אם כל האמור לעיל נכשל, באפשרותך ליצור קשר ישירות עם התמיכה דרך טופס יצירת קשר בדף התמיכה, אם כי נראה כי הוא מכוון יותר לאנשים שרוצים לדווח על באגים או להירשם כמנוי לתכנית מומחה. שאלת שאלות עזרה תראה אותך מופנה לעבר המדריך הרלוונטי או עמוד הפורום, אם כי התשובות מגיעות די מהר בהתחשב בכך שאנו משתמשים בתוכנית חינמית.

פסק הדין

בסך הכל, יש הרבה מה לאהוב בטרלו. אם אתה מחפש לוח קאנבן בסיסי שלא תצטרך לשלם עבורו, אנו ממליצים עליו מעל לכל האופציות האחרות. עם זאת, להפיק את המרב מטרלו מגיע עם תג מחיר נוקשה, ואנחנו רואים אפשרויות טובות יותר המציעות יותר עבור אותו סכום, או אפילו פחות. 

לדוגמה, האהוב של Cloudwards, monday.com, יקר יותר, אך הוא נותן לך כל מיני דברים טובים ותצוגות שכבות, בעוד תוכנית כמו TeamGantt מאפשרת לך ליצור תרשימי גאנט המאפשרים מעקב אחר תלות (אם כי אתה יכול להשתמש בכוח BigPicture -לעשות זאת בשבילך). 

ובכל זאת, תן לטרלו מערבולת אם פיתרון מבוסס כרטיסים נשמע לך מתאים ואם אתה אוהב את הגמישות של הפאו-אפ.

האם השתמשת בטרלו? מה חשבת על זה? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map