סקירת פרויקט Gantt – עדכון 2020

סקירת GanttProject

GanttProject הוא כלי ניהול פרויקטים בקוד פתוח וקל לשימוש. אם אתה רוצה לנקוט בגישה ריכוזית, מבוססת-גנט ולא מבוססת ענן, מומלץ לבדוק את סקירת ה- GanttProject המלא שלנו..


תוכנה לניהול פרויקטים הטובים ביותר

GanttProject הוא יישום שולחן עבודה שלוקח גישה, ניחשתם נכון, גנט דמוי ניהול פרויקטים. בסקירת GanttProject זו, אנו נסתכל עליה בפירוט ונראה כיצד היא משתווה להרבה הצעות התוכנה לניהול פרויקטים מעולים מבוססי ענן.

זה פרויקט עם קוד פתוח שנמצא מאז 2003, ולכן בוצעה עליו המון עבודה. זה כלי יעיל למרות חסר סלסולים, ואם אתה רוצה להתמקד בתכונות הבסיסיות של ניהול המשימות שלו, ייתכן שהוא יעשה את כל מה שאתה צריך.

התוכנה הטובה ביותר לניהול פרויקטים מציעה כלי תקשורת מקוונים ומאפשרת לכם לעבוד בשיתוף פעולה. GanttProject נהדר לניהול פרויקטים מבוזרים. עם זאת, זה מתאים יותר לרוץ על מחשב משרדי, עם אחד האחראי על הטיפול בפרויקט, ואחרים מבצעים צ’ק אין לפי הצורך.

זה פשוט, אבל הוא מציע ניהול משימות, תלות ומשימות משנה. התכונות העיקריות לניהול פרויקטים קיימות, אך אין הרבה דברים אחרים. לדוגמא לפלטפורמה איכותית ומלאה בתכונות מצוינות, הסתכל בסקירת Wrike שלנו.

עם זאת, ל- GanttProject יש כמה תכונות שימושיות, וניתן לאחסן פרויקטים בשרת אם יש לך אפשרות מתאימה. זה יכול להפיק דוחות ודפי אינטרנט, כך שיש דרכים להתעדכן בצוות שלך עם התוכניות שלך.

אם אתה רוצה לנסות משהו פשוט אפילו יותר, אבל עם יותר תחושת כיף, קרא את סקירת אסאנה שלנו. אסאנה הופכת את ניהול המשימות לבדר תוך שהיא מועילה.

חוזק & חולשות

חלופות עבור GanttProject

תכונות

באופן לא מפתיע, משתמשי GanttProject יבלו זמן רב בתצוגת ה- Gantt. זה נותן סקירה כללית על האופן שבו המשימות שלך משתלבות זו בזו. אתה יכול לראות אילו משימות יש לבצע לפני אחרים, חסימות ותלות.

תרשים gantt-project-gantt

אם אתה מחפש כלי מבוסס גאנט, עיין בסקירת TeamGantt שלנו עבור חלופה מבוססת ענן.

ל- GanttProject יש תרשים משאבים להוסיף אנשים לפרויקט שלך. אתה יכול לתת לכולם תפקיד ולהגדיר תפקידים בהתאמה אישית. היחיד שם כברירת מחדל הוא “מנהל פרויקטים”, כך שתצטרך להוסיף אחרים, אלא אם כן אתה עובד לבד.

ניתן להקצות אנשים בתרשים המשאבים למשימות. לאחר שהוקצו להם, הם מקודדים בצבע, כך שתוכלו לראות אם מישהו עמוס או עומס יתר.

ganttproject-pert-chart

יש גם תצוגת PERT. זה סוג של תרשים שמראה לך את משך הזמן של כל משימה כערך, ולא סרגל בלוח השנה.

כברירת מחדל הוא אינו קיים ויש להפעיל אותו בתפריט “תצוגה”. בדומה לתצוגת גאנט, הוא מראה את הקשר בין משימות, אך עושה זאת ללא תלות בלוח השנה, כך שתוכלו לארגן מחדש פריטים על ידי גרירה ומיקום שלהם בצורה הגיונית עבורכם.

בנוסף להצעת ניהול תלות, GanttProject מראה לך את הנתיב הקריטי, שהוא המסלול שיוביל לזמן הקצר ביותר להשלמת הפרוייקט..

אתה יכול לשנות את מראה היישום על ידי בחירה מתוך מבחר קביעות מוגדרות מראש, אם כי זה לא הולך לזכות בפרסים על פנייה חזותית. אתה יכול גם לשנות את צבעי האלמנטים בתרשים ולהוסיף לוגו משלך. אתה יכול לקבוע ימי חופש ולהשמיט אותם גם מלוח השנה שלך, מה שיכול לשמור על דברים מסודרים.

שלא כמו רוב הכלים הטובים ביותר לניהול פרויקטים, GanttProject היא תוכנת שולחן עבודה. המשמעות היא שחסר לה תכונות המשותפות לחלופות מבוססות ענן.

בהשוואה לפלטפורמות המקוונות, החולשה הגדולה ביותר שלה היא היעדר אפשרויות תקשורת. אתה יכול לשלוח דוא”ל לאנשים ברשימת המשאבים שלך, בתנאי שהוספת את כתובות הדוא”ל שלהם, אך הדבר נעשה באמצעות יישום הדוא”ל המוגדר כברירת מחדל.

אם אתה רוצה אפליקציה שמציעה שפע דרכים לדבר איתך חברי הצוות, עיין בסקירת הפודיו שלנו.

זה גם שומר קבצים באופן מקומי כברירת מחדל, כלומר הם לא משותפים. עם זאת, אתה יכול לשמור בכונן רשת או להשתמש בשירות כמו Dropbox כדי לשתף את קבצי הפרוייקט שלך. יש גם אפשרות להתחבר לשרת באמצעות פרוטוקול WevDAV.

אם אתה מעוניין למצוא שירות אחסון לצוות שלך, קרא את המאמר הטוב ביותר בנושא אחסון מקוון לצוותים.

ganttproject-html-output

ל- GanttProject מחולל דוחות מעולה שיוצר סיכומי פרויקט בפורמטים רבים, כולל .pdf ו- HTML. ייצוא HTML הוא תכונה טובה במיוחד המאפשרת לך להציג סקירה כללית של הפרויקט שלך באופן מקוון. אתה מקבל אתר מיני, עם קישורים לקטעים שונים, ויש מבחר של נושאים לבחירה. זה נראה בסיסי, אבל זה שימושי.

באפשרותך גם לייבא ולייצא לפרויקט Microsoft, כמו גם לטפל בקבצי .csv.

ל- GanttProject מערך תכונות צר וממוקד. אין כמות עצומה ללמוד ומה יש מה שאתה מצפה.

GanttProject היא תוכנת שולחן עבודה שנבנית בג’אווה והיא פועלת במערכת Windows, Linux ו- macOS. זה לא עשיר בתכונות, אבל הוא טוב במה שהוא עושה ויש לו כמה נגיעות נחמדות. זה מקבל ציון הגון כאן כתוצאה. אם אתה זקוק ליישום שיש בו יותר תכונות ואינטגרציות, הסתכל בסקירת ה- Airtable שלנו.

סקירה כללית של תכונות GanttProject

לוגו GanttProjectwww.ganttproject.biz

חינם

תכונות ניהול

משימות

מפות המשנה

ניהול תלות

רקעים מותאמים אישית

אפשרויות התאמה אישית אחרות
הגדרות מראה, לוגו, צבעים בהתאמה אישית

מגבלת גודל הצוות
ללא הגבלה

שטח אחסון
GB ללא הגבלה

כללי

תשלום
קוד פתוח (חינם)

מקבלת את cryptocurrency

תמיכה במערכת הפעלה ניידת

ניסיון חינם
חינם בכל מקרה

אבטחה

אימות דו-גורמי

הצפנה
תוספים זמינים

הסמכת SOC

תמיכה

צ’אט חי

דוא”ל / טופס יצירת קשר

תמיכה טלפונית

ידידותיות למשתמש

GanttProject הוא אפליקציה בחינם שאתה מוריד ומריץ בעצמך. זה מגיע עם מתקין, שהוא רק 18MB ב- Windows, כך שהוא מהיר להורדה וקל להפעלה. אין הרבה מה שיעזור לך להתחיל. אין יישום הדרכה ושום דבר שאינו דומה למדריך.

לרוב הפלטפורמות המקוונות יש דרך דרך כשאתה מתחיל או תכונות מבוא, אך אתה נשאר לרוב לבד עם GanttProject. כלי דומה הוא Redmine, שהוא קוד פתוח ומיועד להפעלה בשרת משלך. עיין בסקירת Redmine שלנו לקבלת מידע נוסף.

למרבה המזל, קל להבין את GanttProject, בין היתר משום שאין הרבה מה להבין. לתפריטים שלה כמה אפשרויות, אבל הם כמעט ולא מלאים ריבה.

כפי שבטח ניחשתם נכון, GanttProject הוא כלי ממוקד גנט. התצוגה הראשית שלה היא תרשים Gantt עם רשימת משימות בצד שמאל ולוח שנה שמראה מתי מתוזמנות למשימות מימין..

הוספת משימה היא פשוטה וניתן לעשות זאת באמצעות כפתור או עם כמה אפשרויות תפריט. למשימות חדשות תאריכי ההתחלה והסיום שלהם מוגדרים לכל יום שנמצא בקצה השמאלי הקיצוני של תצוגת התרשים שלך, וזה מוזר אבל אתה מתרגל לזה.

תכונות gantt-project-task

בלוח השנה אתה יכול לשנות את תאריכי ההתחלה והסיום של משימות על ידי עכבר מעל השוליים וגרירה. אתה יכול לשנות את השלמת האחוזים בצורה דומה וליצור תלות על ידי גרירת חץ ממשימה אחת לאחרת.

אין ידיות ברורות כדי להראות לך שזה אפשרי, וזה דורש דיוק עם העכבר, אבל זה מספיק אינטואיטיבי כדי להבין באמצעות ניסויים. אתה עלול להיות מתוסכל מנסה להעביר דברים במהירות, אם כי גם כשאתה יודע מה ניתן לעשות, אתה לא תמיד יכול למצוא את הידית הנכונה בלי להתעסק עם המצביע..

לא כל כלי ניהול הפרויקטים מעניקים לך תרשימי גאנט ניתנים לשליטה, אך אלה שכן בדרך כלל קלים יותר לעבוד איתם מאשר GanttProject. כלי מקוון אחד שכולל הרבה תכונות שאינו קשה לשימוש הוא Smartsheet. תוכלו לקרוא על כך בסקירת הגליונות של Smartsheet שלנו.

בצד הפלוס, GanttProject יעביר עבורך דברים באופן אוטומטי אם הם תלויים במשימות אחרות שהעברת זה עתה. לדוגמה, אם תעביר את תאריך הסיום של משימה ל -10 במרץ, משימות התלויות בה יועברו להתחיל לאחר תאריך זה, במידת הצורך.

GanttProject מקבל ציונים גבוהים לנוחות השימוש. קל להבין את רוב התכונות שלו. כדאי לצפות בסרטון ההדרכה שלה ביוטיוב, אך אינך צריך הרבה יותר מזה כדי ללמוד כיצד להשתמש בו. גרירת משימות סביב תצוגת ה- Gantt עשויה להיות קלה יותר, אבל חוץ מזה לא היו לנו בעיות.

עלות

GanttProject הוא בחינם, אך נותן לך אפשרות לשלם אם אתה רוצה לעזור לתמוך בו. אתה יכול לתת שם למחיר שלך, כך שאם יש לך כסף, אתה יכול להחזיר משהו לצוות שלו.

אתה יכול גם לתרום באמצעות בדיקות וציד באגים, עבודה על קוד המקור או תרגומו לשפות חדשות. זה כבר זמין בארבעים שפות, אך לא כל התרגומים עדכניים.

אתה לא יכול לנצח חופשי, אז GanttProject מקבל ניקוד מושלם כאן. זכור כי תצטרך לשלם עבור שרת האינטרנט שלך, או שירות אחסון, אם אתה מארח את הפרויקט שלך באופן מקוון. מאמר האבטחה באתר שלנו שווה לקרוא אם אתה מגדיר שרת משלך, ומאמר האחסון בענן הטוב ביותר שלנו יהיה שימושי אם אתה רק רוצה להעלות קובץ פרוייקט איפשהו.

אבטחה & פרטיות

מכיוון ש- GanttProject פועל בדרך כלל באופן מקומי, פרטיות היא הרבה פחות עניין מאשר בכלים מבוססי ענן. אינך צריך לספק כתובת דוא”ל, או מידע אחר, כדי להוריד את המתקין שלה.

מדיניות הפרטיות של האתר שלה היא הצהרה פשוטה שאומרת שהיא אוספת קובצי cookie, מאחסנת את כתובת ה- IP של מבקרי האתר ועושה דברים אחרים שציפיתם כשאתם מבקרים באתר. אין לנו חששות כאן, אך אם ברצונך ללמוד מידע נוסף על הנושא באופן כללי, קרא כיצד להגן על מאמר הפרטיות שלך.

אם אתה מגדיר שרת משלך לשימוש באמצעות WebDAV, עיין במדריך האירוח הטוב ביותר שלנו לקבלת עזרה באיתור האפשרויות שלך. אתה אחראי לביטחון שלך אם אתה משתמש ב- GanttProject באופן מקוון.

קבצי פרויקט אינם מוצפנים ונראים כמו קבצי .xml בעת פתיחתם בעורך טקסט, אך יש להם סיומת משלהם. אם ברצונך להגן על הקבצים המקומיים שלך, קרא כיצד להצפין את פיסת הכונן הקשיח שלך לקבלת עצות כיצד לעשות זאת.

נתנו ל- GanttProject כאן חותם גבוה, אבל זה יותר מכיוון שאין הרבה מה לדאוג מאשר בגלל שהוא עושה משהו מיוחד בתחום הזה. פשיעה ברשת אינה מעוררת חשש בכלים שולחניים.

שירות & תמיכה

למרות היותך חופשי, יש כמה דרכים לקבל עזרה ב- GanttProject.

יש לו פורטל תמיכה שאליו אתה יכול לפנות אם אתה זקוק לעזרה. תוכלו למצוא קהילה פעילה בה תוכלו לקבל עזרה ממפתחים ומשתמשים אחרים שם. כמעט כל השאלות בהן הסתכלנו נענו במהירות, לעתים קרובות על ידי מנהל ומתכנת GanttProject, דמיטרי ברשוב. שום כלי אחר בו השתמשנו לא הציע תמיכה ישירות מהבוס.

אתה מעודד לקרוא את השאלות הנפוצות ולחפש בשאלות קיימות לפני שאתה שואל משלך. שאלות נפוצות כוללות קישורים שימושיים, כולל למדריכי YouTube ודף תיעוד. בתיעוד יש רק כמה מאמרים שהושמעו בפני משתמשים, והם מדברים על נושאים ספציפיים למדי.

קישור YouTube הוא רק חיפוש אחר הדרכות, אבל יש שם המון, כולל כמה ממפתחי הפרויקט. במיוחד זה הוא מקום טוב להתחיל בו.

מכיוון שזה כלי קוד פתוח, אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה עם GanttProject, והקהילה נמצאת שם כדי לעזור לך אם תיתקע. יכול להיות שיש תיעוד טוב יותר, אבל יש סרטוני הדרכה טובים. גם הכלי פשוט להבין, מה שעוזר לו לקבל ציון טוב כאן.

מחשבות אחרונות

אם אתה רוצה לעשות הכל במצב לא מקוון מטעמי אבטחה או פרטיות, GanttProject הוא בחירה מצוינת. זה מאפשר לך לנהל פרויקטים באופן מקומי ולבצע ניהול משימות בעזרת משימות משנה ותלות.

יש לו כמה תכונות מקוונות, כמו גם אפשרות פלט HTML שימושית. למרות שזה מרגיש מיושן, זה טוב במה שהוא עושה. אם אתה רוצה משהו עם תחושה מודרנית יותר, monday.com עשוי להיות עבורך. קרא על כך בסקירתנו monday.com.

פרויקט Gantt הוא בסיסי מבחינת מה שהוא מציע, אך היעדר פעמונים ושריקות יתאימו לכמה אנשים עד היסוד. אם אתה זקוק לתכונות הספציפיות שיש לו ואינך רוצה את היתרון של פלטפורמת ענן, זה יכול להיות בדיוק מה שאתה צריך.

אם ניסית את GanttProject, אנא יידע אותנו כיצד מצאת את זה בתגובות. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map