ביקורת Freedcamp – עדכון 2020

סקירה של

כלי ידידותי למשתמש וחם מאוד, Freedcamp מציע מחירים נמוכים ופונקציונליות טובה. יש לו גם אחסון הגון ותמיכה טובה, מה שהופך אותו למתמודד המוביל במקום הראשון בין תוכנות לניהול פרויקטים. עיין בפרק המלא שלנו ב- Freedcamp.


תוכנה לניהול פרויקטים הטובים ביותר

Freedcamp מבטיחה שיתופי פעולה בחינם וללא מאמץ עבור צוותים ומציעה למשתמשים שלה כלים רבים שיעזרו להם לעבוד יחד על פרויקטים. מקורו בקליפורניה ומהווה פלטפורמה רעננה ומודרנית למראה. קרא את מה שחשבנו על זה בסקירה זו של Freedcamp.

זה ידידותי למשתמש ומכוון לכבד את לקוחותיו. אם אינך אוהב את המכירה הקשה ומעריך את הוצאת הדוא”ל שלך מהצעות מוצרים וספאם, זוהי בחירה נהדרת. האתר שלה מרגיש חם ונעים – יותר כמו להיות בבית קפה מאשר האווירה העסקית בלחץ גבוה שכמה כלים מנסים ליצור מחדש.

אם אתה מעדיף משהו ממוקד יותר עסקיים, הסתכל בסקירת LeanKit שלנו לפלטפורמה הנוקטת גישה אלטרנטיבית.

למרות שזו הפעם הראשונה שבדקנו ב- Freedcamp, היא פופולרית ויש בה משקלים כבדים על הספרים שלה, כולל גוגל, אפל, PayPal ו- Airbnb, כך שאם תירשמו, תהיו בחברה טובה.

התרשמנו מכך וגילינו שהוא זול ונוח לשימוש, למרות פגם הממשק מדי פעם. כדאי לבדוק זאת, במיוחד אם אתם צופים בפרוטות. מחנכים ועמותות מקבלים מבצעים מיוחדים, כך שיש להם עוד יותר סיבה לנסות זאת. אם אינך בטוח בכך, בדוק את הבחירה שלנו בתוכנת ניהול הפרויקטים הטובה ביותר.

אלטרנטיבות עבור Freedcamp

חוזק & חולשות

תכונות

אתה מקבל אחסון ללא הגבלה באמצעות Freedcamp, וזה מעולה, אך מגבלת גודל הקובץ למשתמשים בחינם היא רק 10MB. זה הולך להיות די מגביל. הווידיאו נמצא בחוץ, למשל וקבצי פרויקט תוכנה ואפילו תמונות גדולות יכולות להיות גדולות מדי. המגבלה עולה עם רמות המנוי, עד 250MB לכל היותר על פי תוכנית הארגון.

זה הרבה יותר טוב, אך עדיין תזדקק ליותר אם אתה עובד עם סוגי קבצים גדולים יותר. אם אתה זקוק לאחסון קבצים חיצוני, קרא את המאמר המקוון הטוב ביותר לאחסון קבצים עבור צוותים לקבלת סיכום האפשרויות.

לחברת Freedcamp שוק אפליקציות להרחבת הפונקציונליות שלה. האפליקציות החינמיות הפופולריות ביותר טוענות ליותר משני מיליון התקנות וחלק מהאפליקציות בתשלום הגיעו ל 20,000 בערך. עמודי התצורה, שאליהם ניגשים באמצעות כפתור “ניהול מערכת” בלוח המחוונים שלה, מאפשרים לך להפעיל ולכבות מודולים, להוסיף אותם בקלות לפרויקטים שלך..

כוונון מה שזמין כזה מאפשר לך לשמור על דברים פשוטים ככל האפשר תוך כלול את הפונקציונליות הדרושה לך.

תצוגות בסיסיות נבחרות באמצעות סמלים בסרגל הכלים האופקי האור.

רכיבים מתווספים לסרגל צד כהה משמאל למסך. סרגל הכלים השמאלי לא נראה באיזורים רבים, ומנע מאתנו קישורים קלים לרכיבים שהוספנו, אך תוכלו להשתמש במערכת הסימניות כדי לעקוף זאת.

יש ממשק API למפתחים אם הם רוצים להרחיב ב- Freedcamp. אתה יכול גם לעבוד עם Zapier כדי לתת ל- Freedcamp גישה לנתונים במספר עצום של פלטפורמות. קרא על מספר דוגמאות בסקירת Google Drive שלנו, סקירת Evernote ובסקירת Asana.

תצוגת הווידג’טים מראה לך את הווידג’טים שציינת, אך הפריטים שהיא מציגה לא תמיד מקשרים למסכים עצמם, וזה מבלבל. הוספנו מעקב אחר בעיות. זה עקב אחר בעיות בנפרד מאלו שהוספנו בתצוגת המשימות, מה שלקח לנו זמן להבין.

ויקיס של Freedcamp

לחברת Freedcamp קיימים wikis, בהם תוכלו להשתמש בבניית בסיס ידע סביב הפרויקט שלכם, שהוא תכונה שימושית. משתמשים יכולים גם ליצור אשכולות דיון לצוותים שלהם לתקשר. אתה יכול ליצור דוחות המראים אילו משימות בוצעו, אך אין יותר מדי אפשרויות התאמה אישית עבורן..

freedcamp-חשבונית

ישנה גם תכונה של חשבונית המאפשרת ליצור חשבוניות והערכות מהירות ולאחסן פרטי לקוח. אם אתה מעוניין לראות אפשרויות נוספות בכל הנוגע לאוטומציה של החשבוניות שלך, עיין בשירותי תוכנת החשבונאות שלנו לקבלת רעיונות.

רוב הווידג’טים נראים טוב, אך לעיתים הם מרגישים מבוטלים מבחינת הפונקציונליות. חלקם נראו עצמאיים, והשתמשו בנתונים שלהם ללא דרך ברורה לשלב אותם בפרויקט הרחב. עם זאת אנו בטוחים שרבים ימצאו אותם מועילים, וממליצים להתנסות בכדי למצוא כאלה שיכולים להועיל.

תרשים freedcamp

בנוסף להפעלה בדפדפן, ל- Freedcamp יש אפליקציות לאנדרואיד ו- iOS, כך שתוכלו לתכנן את הפרויקטים שלכם ברכבת כמו גם במשרד. קיימת גרסת שולחן עבודה עבור חלונות המותקנת באתר שלה, וכן גרסת macOS נסתרת אפילו טובה יותר, אותה מצאנו רק מקושרים בבסיס הידע שלה..

דף גרסת Windows כולל אזהרה שתצטרך ללחוץ דרך מסך “אפליקציה לא מזוהה” כדי להתקין אותו, עם זאת, וזה קצת עניין. אנו מעריכים כי קבלת אישורים ליישומי שולחן עבודה היא תהליך מבולגן, אך אנו מצפים כי עסק עם מיליוני לקוחות יוכל לעשות זאת..

אנו אוהבים את האחסון הבלתי מוגבל של Freedcamp. יש בו הרבה ווידג’טים והרחבות, אבל הרגשנו שאפשר לשפר את חלקם. זה מתקתק הרבה קופסאות, אבל יש לו גם כמה קצוות גסים. Freedcamp ניתן להגדרה מאוד, עם זאת, עם הרבה זמין, אז זה מקבל ציון מכובד כאן.

סקירה כללית של תכונות Freedcamp

לוגו של Freedcampfreedcamp.com

החל מ- 149 $ לחודש לכל התוכניות

תכונות ניהול

משימות

מפות המשנה

ניהול תלות

רקעים מותאמים אישית

אפשרויות התאמה אישית אחרות

מגבלת גודל הצוות
ללא הגבלה

שטח אחסון
GB ללא הגבלה

כללי

תשלום
כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

תמיכה במערכת הפעלה ניידת
iOS, אנדרואיד

ניסיון חינם
14 יום (למעט Enterprise)

אבטחה

אימות דו-גורמי
ארגוני בלבד

הצפנה
AES-256

הסמכת SOC
בעקיפין, דרך AWS

תמיכה

צ’אט חי

דוא”ל / טופס יצירת קשר

תמיכה טלפונית

ידידותיות למשתמש

מאתר האינטרנט שלה ועד היישומים שלה, כל מה שקורה בפרינסקאמפ נוקט בגישה ממוקדת למשתמש. האפליקציה יוצאת מגדרה לעשות דברים נכון.

freedcamp- ברוך הבא

ההרשמה היא קלה וברגע שתעשה זאת, אתה מוזמן ליצור את הפרויקט הראשון שלך. Freedcamp משתמשת בגישה פשוטה של ​​שני פאנלים, כאשר הלוח השמאלי מכיל שדות לעדכון והפאנל הימני מראה כיצד יש לסדר את הפרוייקט שלכם. הטקסט לדוגמה יוחלף על ידי ההקלדה.

אהבנו את זה וחשבנו שזו גישה מסודרת לבעיה שאנו מוצאים בכלים רבים שבהם המבוא דוחף אותנו להגדיר את הדברים לפני שנדע מה לעשות.

אתה מקבל דוא”ל עם קישורים לכמה סרטוני היכרות זמן קצר לאחר ההרשמה. הם דרך מצוינת להכיר את הכלי. שמחנו לראות אותם מגיעים ישר כדי להראות לך איך הדברים עובדים, בלי לגרום לך לצפות במילוי בהתחלה, ולהמליץ ​​לצפות בהם כדי לקבל סקירה מהירה על כל דבר.

משם אתה הולך ללוח המחוונים, שם אתה יכול לראות את המשימות שהוקצו לך, עדכונים, פרויקטים וסקירה שבועית. יש גם פקדים ותפריטים שונים סביב המסך. זהו עיצוב חזק, מושך ומושך, המעניק לך שפע אפשרויות מבלי להיראות מהמם.

לוח המחוונים של freedcamp

ניתן ליצור משימות בקלות ולהקצות מאפיינים, כגון עדיפות ותאריכי התחלה ותאריך יעד, וניתן להקצות אותם לחבר צוות. הם מוצגים ברשימה כברירת מחדל וניתן לסנן אותם ולהזמין אותם.

נושאי המשנה של Freedcamp

ניתן ליצור משימות משנה, כמו גם תלות, שמראה לך מה צריך לעשות קודם ומה מחכה לדברים אחרים שיסיימו.

בנוסף לטופס המשימות המעוצב היטב, ישנם תגים מימין שניתן להקצות למשימות קיימות. עם זאת, אינך יכול לגרור את אלה לטופס המשימה החדש, מה שמבלבל בהתחלה.

משימות freedcamp

אתה יכול להגיב על כל משימה ולצרף קבצים אליהם. ניתן לעשות זאת ישירות או באמצעות שירותים כמו גוגל דרייב, Microsoft OneDrive או Dropbox. אולי תרצה להסתכל בסקירת Dropbox שלנו אם אתה מבין הבודדים שלא ניסו זאת.

לוח השנה של freedcamp

מעבר לתצוגת המשימות, אתה יכול להשתמש בתצוגת לוח השנה כדי לראות מה עולה במהלך השבועות הקרובים. באופן ידני, Freedcamp מאפשרת לך להזיז משימות על ידי גרירה ושחרור.

בלוח השנה אפשרויות תצוגה, כגון מצב כהה ורמות ניגודיות שונות. אתה יכול לשנות את היום הראשון בשבוע ליום ראשון או שני, כמו גם להתאים את שעות העבודה שלך על סמך אופן פעולתך.

תצוגת הקאנבן מחלקת את המשימות שלך לשלוש עמודות, ומציגה לך את מי התחלת, איזה סיימת ואילו עדיין מחכות לביצוע. זו דרך פשוטה ויעילה לארגן דברים. עם זאת, אינך יכול להתאים אישית את העמודות כמוך בכל כלים.

כלי טוב נוסף שמבוסס סביב נוף קאנבן הוא טרלו. אנו משתמשים בו כאן ב- Cloudwards וממליץ לך לעיין במדריך למתחילים של Trello אם אתה סקרן ללמוד עוד עליו.

תצוגת ה- Gantt שלה מראה לך כיצד משימות משתלבות זו בזו ותוכל ליצור איתה תלות בקלות על ידי גרירה בין פריטים שונים. זוהי דרך נהדרת לארגן את הפרויקטים שלך ולעזור להבטיח שהכל יכול להיעשות בזמן.

freedcamp-gantt

סימניות של Freedcamp

תכונת איכות חיים אחת שאנו מעריכים היא רשימת הסימניות של Freedcamp. זה מאפשר לך להוסיף כל עמוד או תצוגה לרשימה הנפתחת, וזה מועיל בעת הניווט. ברצוננו לראות את זה מיושם בכל כלי ניהול הפרויקטים מכיוון שזה הופך את קל למצוא את דרכך הרבה יותר קל.

freedcamp-bookmarks

ראינו כמה שגיאות באתר שלה, כמו פערים, טעויות כתיב ומידע לא מדויק. לדוגמה, טקסט כלשהו אומר שאפליקציית האנדרואיד שלה כמעט מוכנה, למרות שהיא זמינה בחנות Play. אף אחד מאלו אינם דברים עיקריים, אך הם מראים שלפריסקאמפ יש שפע של קצוות גסים, למרות שהם נראים מלוטשים ושהם אינטואיטיביים לשימוש.

הניווט נראה טוב חלקלק והוא מגיב במהירות. לעיתים חסר בו זרימה וההגעה למסכים מסוימים היא לעתים קרובות קשה יותר מכפי שהיא אמורה להיות מכיוון שלוחות הניווט לפעמים נעלמים. עם זאת, הסימניות משפיעות ומקלות על הבעיה.

השימוש ב- Freedcamp הוא חוויה נעימה. יש הרבה נגיעות נחמדות, אבל יש לה חלק לא מבוטל גם בנושאים קלים. זה מקבל ציון טוב בסך הכל.

עלות

נכון לשמו, Freedcamp הוא בחינם למשתמשים ללא הגבלה ומאפשר לכם לקבל קבצים ופרויקטים רבים ככל שתרצו. דף התמחור שלה מבטיח תמחור “פשוט וישר”, וזה מה שאתה מקבל.

Freedcamp חיובים רק למשתמשים פעילים. אתה יכול להזמין אנשים רבים ככל שתרצה להציג בפרויקטים שלך ללא עלות נוספת.

יש תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום לתוכניות המשולמות שלה, למעט הסף Enterprise. אתה יכול ליצור קשר ישירות עם Freedcamp אם ברצונך לנסות זאת.

עמותות ומחנכים יכולים לקבל הנחות עמוקות עוד יותר. אם יש להם פחות מ -30 משתמשים, הם יכולים להשתמש ברובד המינימליסטי בחינם ויש הנחות משמעותיות על התוכניות האחרות. לחברת Freedcamp רשימת אי הכללות למלכ”רים, כך שתרצה לבדוק את האתר שלה לקבלת פרטים.

התנאים וההגבלות שלו הם גם משהו שקורא באפי, כך שאם אתה מסוג האנשים שאוהבים לקרוא את האותיות הקטנות, תצטרך קצת זמן כדי לעבור אותם..

התשלום הוא בכרטיס אשראי בלבד.

עבור ההצעה החינמית המקובלת שלה, מחירי התחתית ברוב התוכניות וההנחות שלה למחנכים ועמותות, אנו מעניקים ל- Freedcamp ציונים גבוהים.

אבטחה & פרטיות

Freedcamp אינה מספקת מידע רב על אבטחה בקטע המכירות באתר שלה והיא לא רגילה מבחינה זו. יש לה מדיניות פרטיות, אך זהו יותר מסמך ציות משפטי מאשר הסבר ידידותי ללקוח על מה שהוא עושה כדי להגן על הנתונים שלך..

עם זאת, לאחר שתירשם, יש מאמר שימושי בבסיס הידע שלה, שמספק לך פרטים נוספים.

היא מחויבת לא להציג את נתוני המשתמש שלך אלא אם כן הדבר נחוץ, וזה דבר שאנחנו רוצים שנוכל לקחת כמובן מאליו, ולכן טוב לראות ש- Freedcamp מבצע את המשכון. אם אתה מוטרד ממי עוד עשוי לחרוג עליך, קרא כיצד להגן על מאמר הפרטיות שלך על עצות.

זה תואם את האיחוד האירופי-ארה”ב. ושוויץ-ארה”ב. מסגרות מגן פרטיות. הוא מזכיר גם את התקנה הכללית להגנת נתונים, אך לא נכנס לפרטי פרטים, בניגוד אלינו במאמר ה- GDPR שלנו, שיעזור לכם לסובב את הראש סביבו.

הוא אומר שהוא תומך ב”סוויטות הצופן והפרוטוקולים המאובטחים האחרונים “, אך אינו מציין באיזו הצפנה הוא משתמש עבור נתונים במעבר או בזמן מנוחה. אולי חסכון בפרטינו מקשה על החיים גם עבור הרעים. קרא את המאמר שלנו בנושא פשעי רשת בנושא מידע נוסף בנושא.

בנוסף לביצוע גיבויים רגילים, הוא מבוקר באופן חיצוני ויש לו מערכת גילוי חדירה אוטומטית לאיתור האקרים שיהיו.

אם האבטחה והפרטיות הם העדיפויות עבורך, עיין בסקירת הגיליון השמור שלנו. גיליון החוכמה חזק בשני התחומים, כמו גם קל לשימוש.

אימות דו-גורמי מוצע רק בתוכנית הארגונית שלו. אנו מעדיפים לראות את זה זמין לכולם, אבל עדיף שלא יהיה את זה בכלל. קרא את המאמר בנושא אימות דו-גורמי שלנו, כדי ללמוד עוד אודות הסיבה שאנו מעריכים זאת.

לא מצאנו הרבה בדרך של אפשרויות אבטחה ביישום, אבל יש תוסף שמאפשר לך לנהל סיסמאות קבוצתיות..

Freedcamp מציעה את מה שהייתם מצפים מבחינת אבטחה ופרטיות, עם סטנדרטים גבוהים במקום, כמו גם אימות דו-גורמי לאלה שהתוכנית היקרה ביותר שלה. אנו מעדיפים לראות אפשרויות נוספות, אך איננו מרוצים מה יש, כך ש- Freedcamp מקבל ציון טוב.

שירות & תמיכה

Freedcamp מבטיח מהירויות תגובה שונות בהתאם לתוכנית שלך. משתמשים בחינם זוכים לתמיכה סטנדרטית, ואילו אלה שנמצאים ברמת הארגון יכולים לצפות לתגובה מהירה של ברק.

לחץ על כפתור “קבל תמיכה” בפינה השמאלית התחתונה של המסך וטופס יצירת קשר יופיע. זה מהיר, פונקציונאלי ויעיל ואינו מכריח אותך לדשדש בחומרי התמיכה שלו לפני שתשלח הודעה. אנו אוהבים את גישתו ללא שטויות.

שאלנו שאלה לגבי הוספת עמודות בהתאמה אישית לתצוגת הקאנבן שלה וקיבלנו מענה תוך קצת יותר מחצי שעה, וזה מצוין. התגובה הייתה מפורטת והציעה כמה דרכים לעקיפת הבעיה הנוגעת לנו, יחד עם מתן תרשים, כך שהמרכזי ביותר הוא לצוות התמיכה של Freedcamp.

בחר “הדרכות & אפשרות תמיכה “בתפריט הראשי שלה ותישלח לדף בסיס ידע מעוצב היטב. זה כולל קישורים לכמה סרטוני YouTube. ישנם בערך 20 בערוץ של Freedcamp.

מאמרי בסיס הידע ברורים, עם המון איורים שכותרתו כדי להראות לך כיצד לעשות דברים. עם זאת, ישנם כמה פערים, והדף יכול להשתמש בשדה חיפוש. לא הצלחנו למצוא מאמר כיצד להוסיף עמודות לתצוגת הקאנבן, למשל, או בכלל שום דבר הנוגע לתצוגת הקאנבן..

בחוכמה, יש כפתור “שחזר את כל הרמזים”. זה עוד רעיון טוב. כלים רבים כוללים שפע של רמזים ומוקפצים שימושיים למשתמשים חדשים, אך מציגים אותם רק פעם אחת, כך שניתן יהיה להחמיץ אותם בקלות אם אתה עסוק בלבצע דברים או להישכח. יש הרבה הגיון בלוח כפתור להחזרתם.

לרוע המזל הביצוע לא ממש טוב כמו שלא קיבלנו רמזים וקופצים, אפילו לאחר לחיצה על הכפתור. זה רעיון נהדר, עם זאת, וזה משהו שאנחנו רוצים לראות פלטפורמות אחרות עושות.

התרשמנו מהתמיכה של Freedcamp. הצוות שלו חזר אלינו במהירות כששאלנו שאלה ויש לו מבחר טוב של חומר תמיכה, אך בסיס הידע שלו יכול היה לעשות עם מאמרים נוספים. זה מקבל ציון טוב.

מחשבות אחרונות

התרשמנו ממה שראינו בעת השימוש ב- Freedcamp. בנוסף להשגת הבסיס של היסודות, הוא מלא ברעיונות טובים. זה קל לשימוש וזול מדי.

זו הייתה הפעם הראשונה שבדקנו את זה, אך יתכן שהיא תכלול כשאנחנו נערוך את הסבב הבא שלנו של תוכנת ניהול הפרויקטים הטובה ביותר. יש לו כמה טעויות קלות הפזורות בממשק ובאתר שלה, אבל הדברים עובדים בצורה טובה הכוללת.

אם ניסית את Freedcamp לנסות, אנא שתף ​​את החוויה שלך בה בתגובות שלהלן. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map