ביקורת שגויה – עדכון 2020

ביקורת שגויה

Wrike הוא פתרון מקיף וגמיש לניהול פרויקטים העומד כאחד הטובים ביותר, אם לא הטובים ביותר בתחומו. עיין בסקירת Wrike המלאה שלנו בכדי לגלות על כל הפרטים והתכלולים שבתוכנית הזו.


תוכנה לניהול פרויקטים הטובים ביותר

Wrike הוא אחד ממשקל הכבדות של עולם ניהול הפרויקטים. היא מחייבת את עצמה כפתרון מוביל לניהול עבודה, וזו טענה שאנו מעוניינים לבדוק. בסקירה Wrike זו, אנו נעביר את הכלי בקצב שלו ונראה מה הוא יכול לעשות עבור הצוות שלך בזמן שהוא עובד בענן..

Wrike מבוססת וטוענת שישמשו מעל 17,000 חברות, כולל ענקיות כמו Airbnb, שישי TGI ו- SurveyMonkey. יש לו הרבה תכונות, אך ידידותיות למשתמש לא הולכת יד ביד עם היותה עשירה בתכונות. התוכנה הטובה ביותר לניהול פרויקטים מקבלת את האיזון נכון.

אנו נבחן עד כמה Wrike מטפל בזה.

חוזק & חולשות

תכונות

כמו ברוב תוכנות ניהול הפרויקטים, Wrike מאפשרת לך לארגן דברים לפרויקטים נפרדים שכל אחד מהם מכיל משימות. ניתן לחלק את המשימות הלאה למשימות משנה. ניתן להקצות אותם גם לחבר צוות, כך שתוכלו לראות מי צריך לעשות מה.

בנוסף ליצירת משימות בעצמך, אתה יכול ליצור טפסים המאפשרים לאנשים אחרים ליצור אותם על ידי תשובה לשאלות.

ישנן מספר דרכים לעקוב אחר המתרחש בפרויקט שלך. הזרם הוא רשימת אירועים בסגנון בלוג ושומר על עדכונים על כל דבר חדש.

אם אתה רוצה לדעת מה מעבר לפינה, תוכל לבדוק את תצוגת לוח השנה, שמראה מה קורה בכל זמן מסוים. ניתן להגדיר לוחות שנה להצגת משימות ופרויקטים הממוינים לפי מגוון רחב של פילטרים.

לוח שנה

ניתן להניח ביחד לוחות שנה שונים זה בזה, מה שמאפשר לכם לחדד באזורים ספציפיים בפרויקט או לקבל סקירה רחבה..

Wrike כולל גם הגהה, המאפשרת לך להגיב על קבצים. בעזרת סרטונים, תגובות יכולות להופיע בנקודות ספציפיות, מה שהופך את התכונה לדרך טובה לדון בנושאים עם קבצים שעובדי הצוות שלך עובד עליהם או להדגיש חלקים מסרטוני הדרכה. אנו אוהבים את הפונקציה הזו היטב, אם כי הרבה מתוכנות עריכת הווידאו הטובות ביותר מאפשרות לכם לעשות זאת גם כך שלא יתכן שהיא תועיל לכולם.

כשמדובר בהתאמה אישית של סביבת העבודה שלך, לריק יש תריסר נושאים לבחירה. עם זאת, כל משתמש קובע את שלו. הם לא משותפים עם הצוות. Wrike יכול להשתפר בכך שהוא מציע כמה אפשרויות להתאים אישית את המראה של פרויקט לכולם.

ל- Wrike יכולות יצירת דוחות חזקות כדי להביא לך פרטים נוספים על מצב הפרויקט שלך. ניתן להפיק דוחות בכמה לחיצות ולאפשר לך להציג כל מיני מידע שימושי.

אתה יכול להסתכל על מי שעושה מה או מה איחור. אתה יכול גם לראות אילו משימות אינן מוקצות. זה, יחד עם ניהול התלות של Wrike, מועיל במיוחד לאיתור מחסומים. יש שישה דוחות מוגדרים מראש לבחירה, אך ניתן ליצור גרסאות מותאמות אישית על ידי בחירה מבין מספר אפשרויות ובחירת פריסה.

ל- Wrike שילובים רבים וניתן להשתמש בהם בשירותים כמו Salesforce, Dropbox ו- Google Drive. בדומה לאסאנה וטרלו, שילובים מסוימים פועלים כמתווכים, ומאפשרים לך גישה לשירותים נוספים.

שילוב של Wrike

אתה מקבל עדכוני דוא”ל קבועים בעת השימוש ב- Wrike. הם כוללים, למשל, רשימות מטלות יומיות ועדכונים שבועיים על דוחות שנרשמתם אליהם. לחלקם יש קישורי ביטול רישום, אך האפשרות לכבות דוא”ל לפעמים נדרשה מעט ציד למצוא.

לריק יש גרסאות לרוב הפלטפורמות. בנוסף ללקוח האינטרנט, הוא זמין עבור Windows, macOS, Android ו- iOS.

בסך הכל, ל- Wrike יש מערך תכונות מצוין המאפשר לכם לבצע המון ולעקוב אחר המתרחש.

ידידותיות למשתמש

ההרשמה היא קלה ותוכל להתחיל עם משפט אם אינך רוצה לשלם מייד.

לאחר ההרשמה ובחירת התוכנית שלך, תתבקש להזמין את חברי הצוות בדוא”ל. אתה יכול לעשות זאת גם אחר כך, אם אתה מעדיף.

להזמין

השלב הבא הוא הגדרת סביבת העבודה שלך. במקום להתחיל מאפס, תוכלו להשתמש באחת מהתבניות המוגדרות מראש של Wrike. הם מוציאים את עבודת הרגליים מבניית פרויקט חדש ומאפשרים לך להתקין מייד עם היסודות.

גם אם ברצונך להגדיר מהתחלה, כדאי לבדוק את ההגדרות הקבועות מראש כדי לקבל מושג למה Wrike מסוגל וכיצד הכי נכון להגדיר אותו לדרישותיך..

תבניות wrike

התבניות מחולקות לקטגוריות, בכל אחת מהן קומץ של אפשרויות. הם כוללים מערכת כרטיסים וסקרי עזרה, לוח קאנבן, שיהיה מוכר למשתמשים ב- Trello, והגדרות לניהול אירועים, השקת מוצרים וניהול פרויקטים (למידע נוסף על לוחות Trello ו- Kanban, עיין במדריך למתחילים של Trello).

סביר להניח שתמצא משהו שמתאים לקו העסק שלך או לפחות נותן לך התחלה טובה לכוונן אותו כך שיתאים למה שאתה עושה..

פרויקט wrike-new

כשאתה מתחיל פרויקט חדש אתה נותן לו שם, יחד עם תאריכי התחלה וסיום אופציונליים, ויוצא לדרך. כל תבנית נפתחת בסרטון קצר המסביר מה תוכלו לעשות בה.

הפרויקטים מחולקים למשימות. ניתן להקצות אותם לחברי הצוות ולקבל תאריך סיום. אם ברצונך להקצות משימה למישהו שאינו חבר ב- Wrike, אתה יכול להזמין אותם באמצעות דואר אלקטרוני מסביבת העבודה.

התצוגה הראשית נותנת לך פאנל משמאל עם רשימת משימות ופאנל בצד ימין המציג פרטים עבור המשימה שנבחרה. תיאור המשימות הוא למעשה מסמך טקסט הניתן לעריכה, כך שניתן להוסיף אותו לפי הצורך.

תלויים בשכנות

ניהול תלות קל. כדי ליצור תלות, פשוט לחץ על כפתור “הוסף תלות” בלוח פרטי המשימות. אתה יכול להוסיף אותם לשני הכיוונים, כך שתוכל להפוך את המשימה שנבחרה תלויה במשימה אחרת או בדרך הפוכה.

הממשק מרגיש עמוס יותר ממה שקורה עם אסאנה וחסר המיידיות של טרלו. לפעמים לחיצה על משהו מביאה אותך למצב שלא ברור מאליו איך לצאת, מה שהוביל אותנו לחקור את התכונות שלו בצורה מהוססת יותר ממה שהיינו עשויים אחרת. להשוואה, עיין במדריך למתחילים של אסאנה.

עם זאת, ממשק המשתמש אכן מציג שפע של אפשרויות, וברגע שתתחיל לעשות זאת, קל לעשות את מה שאתה רוצה..

בסך הכל, Wrike עובד טוב, אך הוא אינו נגיש כמו חלק מיריביו. יש לזה תמיכה טובה אם נתקעים, כפי שנראה בהמשך.

עלות

אם אתה רוצה לטבול את הבוהן שלך במים, אין צורך לדחות את העלות, מכיוון ש- Wrike מציע תקופת ניסיון חינם למשך 14 יום המאפשרת למשתמשים חדשים לגשת לכל התכונות שלה. זה לא בושה לעודד אותך לשדרג, עם דוא”ל מכירות שיגיע לאחר כשבוע.

אם אתה הולך על התוכנית החינמית בסופו של דבר, Wrike עדיין שמיש כרשימת משימות פשוטה עבור עד חמישה משתמשים. התוכנית המקצועית עומדת על 9.80 דולר לחודש ויש אפשרויות נוספות לסוגים שונים של משתמשים.

כפי שעולה מהטבלה, זה לא יקר מדי להשתמש ב- Wrike עבור צוותים קטנים, אבל לעסקים המנהלים פרויקטים גדולים עם מאות חברים, המחיר יהיה משהו שיש לקחת בחשבון.

אבטחה & פרטיות

האבטחה נלקחת ברצינות ב- Wrike, עם מבחר רחב של תכונות ותוספות מרשימות עבור משתמשי Enterprise.

ניתן להשיג אימות דו-גורמי, אשר ימנע מכל מי שדוגל בדוא”ל שלך להיות מסוגל לחטוף את חשבון Wrike שלך ​​על ידי הוספת שכבת אבטחה נוספת. יהיה עליך להוריד את אפליקציית המאמת של גוגל לסמארטפון שלך כדי להפעיל את הפיצ’ר. במדריך האבטחה שלנו בדוא”ל יש כמה טיפים נוספים כיצד לשמור על תיבת הדואר הנכנס שלך.

גרסת הארגון מציעה בקרות אבטחה מתקדמות יותר. זה מאפשר למנהלי מערכת לשלוט בחוזקה על מה המשתמשים יכולים לעשות. לא כל הפרויקטים יזדקקו לאבטחה מרבית, אך עבור אלה המנהלים נתונים רגישים, האפשרויות קיימות ומבטיחות שתוכלו לעבוד על הענן בביטחון..

כמנהל פרויקט ארגוני, באפשרותך גם לכוונן את הגדרות אחסון הקבצים וההזמנה עבור כל אחד מהצוות שלך.

ניתן גם ליצור מדיניות גישה לרשת המאפשרת לך להגביל את הגישה לפרויקטים שלך לכתובות IP ולתתי משנה ספציפיים.

אתה יכול להגדיר את מדיניות הסיסמה שלך כדי להבטיח שכולם מגנים על חשבונם בתבונה. אם לא חוששים מאבטחה, תוכלו לאפשר למשתמשים שלכם לבחור כל סיסמא שהם אוהבים. עם זאת, בפרויקטים הדורשים פרטיות רבה יותר, תוכלו לוודא שכולם בצוות שלכם משתמשים בסיסמה חזקה.

אתה יכול גם לאלץ את הצוות שלך לשנות את הסיסמאות שלהם באופן קבוע אם ברצונך לשמור על ספינה צמודה (עיין במאמר הטוב ביותר שלנו למנהלי סיסמאות לקבלת עזרה בנושא). פירושו של איפוס סיסמא כל כמה שבועות פירושו שאפילו אם הודלף, מי שתאחז בו לא יוכל להשתמש בו לנצח.

שירות & תמיכה

נראה כי Wrike עוזר לך, כאשר חלונות צ’אט חיים צצים בכל מקום מתהליך ההרשמה לאזור הקהילה ואפילו כאשר אתה רק מתחיל להשתמש באפליקציה. אתה מקבל גם מספר אפשרויות לבקש עזרה, עם כפתור “Wrike assist” בפינה השמאלית התחתונה של המסך ואפשרות בתפריט שלוקח אותך לפורטל העזרה של Wrike..

ירינו בירור לתמיכה בצ’אט החי של Wrike. למרות היותנו ראשונים בתור, קיבלנו הודעה אוטומטית לאחר 90 שניות שאמרו לנו לסגור את הצ’אט ולחכות לתגובה בדוא”ל אם לא נרצה לחכות.

בחרנו לשבת בזה, ואחרי שלוש דקות, הפנינו לעמוד עזרה שענה על השאילתה שלנו. כעבור זמן מה, נשלח לנו תעתיק של הצ’אט.

ניסינו להגיש כרטיס תמיכה כדי לבדוק את זמן התגובה. עשינו זאת בשבת שאחרי חג ההודיה, כך שלא ציפינו לתגובה מהירה של ברק לשאלתנו בנושא התאמה אישית של הפרויקט שלנו לכל הצוות. עם זאת, קיבלנו תגובה תוך 30 דקות, וזה היה מרשים.

מערכת הגשת הכרטיסים כוללת אפשרות לבקש מ- Wrike להתקשר אליך בחזרה, כך שתוכל לשוחח עם אדם אמיתי אם אתה מעדיף את זה מאשר לקבל דוא”ל..

בדפדוף בנושאי העזרה ראינו מעורבות תכופה מצוות הקהילה של Wrike, אך היו גם המון שאלות שעדיין לא נענו לאחר יום בערך. עם זאת, נראה כי הכל בסופו של דבר מקבל תגובה, ואיכות התגובות גבוהה. ל- Wrike יש קהילה טובה, אבל היא לא כל כך גדולה שנפתרים בעיות תוך מספר שעות.

יש גם בסיס ידע גדול הכולל שפע תיאורים מעמיקים כיצד לבצע דברים. המאמרים במערכת העזרה הם בדרך כלל ארוכים ומקיפים. אם בכלל, הם יכולים לעשות עם הכריתה כדי שיהיה קל יותר לעבור עליהם.

קטע בנושא יצירת מבנה תיקיות, למשל, כולל שלבים בנושא סיעור מוחות והיידע את הצוות שלך, שהם חשובים, אך אולי תצליחו להיכנס לתיאור מהיר וניתן לפירוק של קליק כדי ללחוץ על מנת להשיג את מה שאתה צריך..

אבל יש שם המון, וסביר להניח שתמצא תשובה לרוב השאלות. המאמרים הם גם משאב טוב כדי ללמוד עוד על מה שתוכלו לעשות עם השירות.

Wrike השקיעה מאמץ ומשאבים באפשרויות התמיכה שלה והיינו שמחים עם מה שמצאנו.

מחשבות אחרונות

ל- Wrike יש הרבה תכונות ואפשרויות התאמה אישית, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת עבור אלה שרציניים בניהול פרויקטים. יש הרבה דברים להתמודד איתם, אך מגוון האפשרויות העומדות לרשות המנהלים יותר מאשר מפצה על זה.

אם אתה מחפש כלי מתוחכם שניתן להתאים אישית לצרכי הפרויקט שלך, Wrike הוא אפשרות פנטסטית. זהו כלי מצוין שיעזור לך במצבים רבים וניתן להתאים אותו לעסק שלך. עם זאת, עדיף שטכנופובים רציניים יסתכלו על משהו פשוט יותר.

בין אם אתה מנסה את Wrike בפעם הראשונה או שאתה משתמש מומחה, נשמח לשמוע את החוויות שלך איתו בתגובות שלהלן.

תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map