ביקורת דברים – עדכון 2020

סקירת דברים

דברים היא אפליקציית ניהול פרויקטים קלה לשימוש שישמחה לחיות על כל מערכת macOS. עם זאת, היעדר מאפייני האבטחה ותג המחיר הגבוה עשוי להימנע מכם. קרא את כל הפרטים בסקירת הדברים המלאה הזו.


תוכנה לניהול פרויקטים הטובים ביותר

דברים הוא יישום לניהול משימות עבור מחשבים ומכשירים של אפל. זה נוצר על ידי צוות קטן שבסיסו בגרמניה והורד מיליוני פעמים. היא גם זכתה במספר פרסים. בסקירת דברים זו נראה כיצד היא מתארכת.

בניגוד לרבים מהפלטפורמות שאנו מסתכלים עליה, היא פועלת באופן מקומי, ולא בדפדפן. יש בזה היתרונות והחסרונות, כפי שנראה. עם זאת, יש תכונות בענן המאפשרות לך לשתף נתונים במכשירים מרובים.

דברים-ביקורת-ברוך הבא

הדברים מתמקדים ביסודות של ניהול משימות, ומאפשרים לך ליצור רשימות של משימות ולתייג אותן בסיום. זה כלי פשוט ויעיל לניהול משימות שעושה את מה שהוא עושה טוב. 

יש כמה תוספות, אבל אין יותר מדי. הוא מתמקד בתכונת הליבה שלו ועושה זאת ביעילות. הממשק שלו חלק וברור ולא נכנס לדרכם. חווינו איתו את הבאג מדי פעם, אך שום דבר רציני מדי.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לדברים

תכונות

הדברים זמינים רק למוצרי אפל ואין להם גרסת אינטרנט. משתמשי Windows עשויים לרצות לבדוק את סקירת ה- Wunderlist לחלופה. 

זרימת העבודה הבסיסית, כמו ברוב כלי ניהול המשימות, היא יצירת משימות ותיקת אותן כשתסיים אותן. 

אתה יכול ליצור מספר פרויקטים, שכל אחד מהם מכיל מערך משימות משלהם. ניתן לקבץ משימות לרשימות כותרות. אתה יכול אפילו לקבץ פרויקטים אם יש לך כמה מסוג זה.

רשימת דברים לבחינה

אתה יכול לשבור משימות עוד יותר באמצעות רשימות ביקורת, שניתן לסמן אותן בדיוק כמו משימות. ניתן גם להגדיר משימות חוזרות. ככה, כשתסיימו אחת, ייווצר אחד חדש שיחסוך לכם את הטרחה. זה יכול להיות שומר זמנים גדול אם יש לך המון מטלות רגילות שעליך לסמן.

ניתן לסווג משימות באמצעות תגיות. ישנם כמה כאלה כברירת מחדל, אך אתה יכול להוסיף משלך לפי הצורך. יש גם תכונת חיפוש מהירה בה אתה יכול להקליד טקסט ולמצוא משימות או תגים הכוללים אותו. זה לא ממש הצליח לנו כי זה לא בחר את כל המשימות שהיו צריכות להיות לו.

אם אתה אמיץ ויש לך קול מדבר ברור, אתה יכול ליצור משימות על ידי שיחה עם סירי. קרא את מדריך התוכנה הטוב ביותר לדיבור לטקסט שלנו אם תכונה זו מושכת אותך.

אם אתה שולח הודעה לכתובת דוא”ל ספציפית כשאתה נרשם לשירות הענן של Things, אתה יכול גם ליצור משימות מבלי להיכנס לאפליקציה.. 

לא תצטרך לדאוג לקבצים או שטח אחסון. אלה לא בעיות עם אפליקציה פשוטה לניהול משימות, אך היית מצפה לראות אותן בתוכנה הטובה ביותר לניהול פרויקטים. אם אתה צריך איפה לשתף קבצים, עיין במדריך האחסון הטוב ביותר לענן ענן שלנו.

אתה יכול לקבל התראות. באפליקציית macOS השולחנית אתה ניגש למרכז ההודעות ובוחר דברים מהיישומים המופיעים שם.

ייבוא ​​משימות זמין עבור כמה אפליקציות, אך ברוב המקרים תצטרך להוריד סקריפט בכדי לגרום להודעות של דברים לעבוד. זה יותר פשוט מאשר אפליקציות רבות, אבל האפשרות היא אם אתה זקוק לה.

יש לחצן לוח שנה בכל משימה שתוכל להשתמש בה כדי לקבוע מועדים. אתה יכול גם להקליד זמנים ותאריכים. לאחר מכן תוכל לראות אילו משימות מתוזמנות ליום הנוכחי ולהציג משימות הקרובות ברשימה.

אם אתה רוצה לתת מנוחה לעיניים שלך, אתה יכול להחליף דברים מתכונת הצבעים הבהירה שלה לכהה כהה. זה התרסק בפעם הראשונה ששנינו אותו, אך לא איבדנו אף מידע מהמידע שלנו.

זהו מבחינת התכונות. זה שומר על דברים פשוטים עם תצוגה אחת בלבד. אם אתה אוהב את הגישה הפשוטה אך מעדיף לסדר את המשימות שלך בלוח קאנבן, עיין בסקירת Trello שלנו. אם אתה אוהב את זה, קרא את המדריך למתחילים של טרלו לקבלת עזרה בהתחלה.

ביטחון מקומי

מכיוון שאין גרסת דפדפן, דברים שומרים את הנתונים שלך באופן מקומי, אך יש אפשרות להשתמש בתכונות הענן שלה כדי לשתף נתונים.

אם אתה מנהל דברים באופן מקומי, לא תצטרך לדאוג שאנשים יפרצו את חשבונך. הדרך היחידה שהם יכולים לגשת לנתונים שלך היא אם הם מקבלים גישה למחשב שלך. בגרסה המקומית אין מערכת כניסה, אם כי אם מישהו גונב את המכשיר שלך, אתה פגיע יותר מכפי שאתה יכול להיות עם שירות מקוון המוגן באמצעות סיסמה..

למידע נוסף על האופן בו אנשים יכולים לגשת למידע שלך, קרא את המאמר שלנו בנושא אדוארד סנודן ומעקב ממשלתי.

אם אתה משתמש בענן הדברים כדי לשתף נתונים בין מכשירים, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהוא משתמש בהצפנה של 256 סיביות לנתונים במעבר ובמנוחה. קרא את תיאור ההצפנה שלנו למידע נוסף בנושא.

הוא עומד בתקנה להגנת המידע הכללית, כמו גם לחוק הגנת המידע הפדראלי הגרמני וחוק הטלמדיה. כדי ללמוד מה אתה יכול לעשות כדי לנהל את פרטיותך, קרא את מדריך הפרטיות המקוון שלנו.

סקירת תכונות דברים

לוגו של דבריםculturedcode.com

החל מ- $ 999 לחודש לכל התוכניות

תכונות ניהול

משימות

מפות המשנה

ניהול תלות

רקעים מותאמים אישית
ערכות צבע כהות וקלילות

אפשרויות התאמה אישית אחרות

מגבלת גודל הצוות
1

שטח אחסון

כללי

תשלום
כרטיס אשראי, Paypal, Apple Pay, IDEAL, חיוב נייד

מקבלת את cryptocurrency

תמיכה במערכת הפעלה ניידת
iOS, Mac OS

ניסיון חינם
15 ימים

אבטחה

אימות דו-גורמי

הצפנה
AES-256

הסמכת SOC
N / A

תמיכה

צ’אט חי

דוא”ל / טופס יצירת קשר

תמיכה טלפונית

ידידותיות למשתמש

קל להוריד ולהפעיל דברים. אינך צריך להירשם או לספק את כתובת הדוא”ל שלך. אתה פשוט מוריד את האפליקציה ופותח אותה.

האפליקציה שהורדת פועלת ישירות ממיקום ההורדה, במקום להתקין את עצמה, כך שתצטרך להזיז אותה לאנשהו ולהגדיר קיצורי דרך בעצמך.

דברים-סקירה-מדגם

בפעם הראשונה שאתה משתמש בדברים, היא מברכת אותך עם סיור קצר בתכונותיה ומציעה ליצור עבורך פרויקט היכרות. בפרויקט המבוא מספר רשימות של משימות שצריך לעבוד. הראשון מעביר אותך סביב יסודות היישום והאחרים מראים לך תכונות מתקדמות יותר, אופציונליות. 

עם זאת, אין הרבה מה לראות. כמו רוב היישומים לניהול משימות, היסודות הם בסיסיים והתוספות מתקדמות יותר, אך הדברים הם כלי ללא סלסולים. זה יישום ידידותי למשתמש שלא יעניק לך כאבי ראש.

הפקדים הם בצד הקטן. הכל עובד טוב, אבל היו לפעמים בעיות. לוח השנה לא הצליח להופיע בשלב מסוים במהלך ביצוע ההדרכה, למשל. זה קל לשימוש ולהבין, אבל זה לא כל כך חלק בחמאה שהשימוש בו הוא ללא מאמץ.

בסך הכל מצאנו שהממשק שלו מספיק הגון אך לא מושלם.

עלות

הדברים נוקטים בגישה המיושנת לבעלות על תוכנה. אתה משלם אגרה חד פעמית כדי להחזיק את האפליקציה על הסף. גרסת ה- macOS כוללת ניסיון לתקופה של 15 יום שאינך זקוק לכרטיס אשראי בכדי להשתמש בה.

זה עולה בין $ 9.99 ל- $ 49.99, תלוי בפלטפורמה בה אתה משתמש. גרסת ה- macOS, שזה מה שבדקנו, אינה זולה, אך משתווה היטב לתשלומים החודשיים של כלים אחרים. גרסאות ה- iOS הן בעלות ערך טוב בהרבה.

תכונות הענן שלה זמינות ללא תוספת תשלום, וזה יתרון גדול.

שירות & תמיכה

די קשה להיתקע בדברים, אבל אם אתה מצליח לזה, מוצעת המון תמיכה. בדף התמיכה הראשי יש שאלות ותשובות על בסיס תמיכה וכן כפתור ליצירת קשר אם אתה עדיין זקוק לעזרה לאחר מכן. זה לוקח אותך לטופס יצירת קשר. 

טופס יצירת הקשר מבקש ממך מספר פרטים נוספים, כגון גרסת האפליקציה בה אתה משתמש וגירסת מערכת ההפעלה שלך, אך זה לא מכריח אותך לספק אותם אם אתה ממהר.

ניסינו לשאול לגבי אימות דו-גורמי וקיבלנו תגובה אחרי חמש שעות. זו זמן תגובה הגון, והתשובה הייתה המקיפה ביותר שהייתה לנו לאחת משאלות התמיכה שלנו.

אם אתה מעוניין בפלטפורמה עם זמני תמיכה מהירים עוד יותר, קרא את סקירת Basecamp שלנו בכדי ללמוד על שירות שחזר אלינו תוך שלוש דקות.

מחשבות אחרונות

הדברים קלים לשימוש ויש להם תמיכה רבה. זו לא האפליקציה הזולה ביותר והממשק שלה לא מושלם, אבל היא עובדת טוב ועושה מה שאתה מצפה ממנה.

בסך הכל, זו בחירה נהדרת עבור אוהדי אפל. בעלי מקינטוש המחפשים תוכנה עם עומק רב יותר יכולים לקרוא את התוכנה הטובה ביותר לניהול פרויקטים עבור מאמר מק. 

אם ניסית את הדברים, אנא שתף ​​את מחשבותיך בנושא בתגובות. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map