סקירת טבלאות אוויר – עדכון 2020

סקירת שולחן אוויר

Airtable הוא כלי לניהול פרויקטים מעניין שנראה שרוצה לעשות הכל קצת אחרת ממתחרותיו, ומצליח. יש כאן הרבה דברים שאוהבים, אך הגישה הלא-אורתודוכסית שלה הופכת אותה לא מתאימה לחלקם. עיין בסקירת הטבלאות המלאה שלנו לפרטים.


תוכנה לניהול פרויקטים הטובים ביותר

Airtable הוא כלי לשיתוף פעולה מקוון המאפשר לארגן כל דבר, כולל פרויקטים. זה מחייב את עצמו כגיליון אלקטרוני ומסד נתונים חלקי, המאפשר לצוותים לעבוד איך שהם רוצים. אנו נבחן זאת מקרוב בסקירת ה- Airtable הזו.

יש לו כמה לקוחות בעלי פרופיל גבוה, כולל Time, BuzzFeed ו- Slack. בשנה שעברה גייסה מימון של מעל 50 מיליון דולר, כך שיש לה את הכסף לבנות ולשפר לטווח הארוך.

כדי לתת לך ראש על מה שחשבנו, אהבנו מאוד את Airtable. זה עושה עבודה טובה בשילוב תכונות עוצמתיות עם הדרכה מספקת כדי לעזור לך להשתמש בהן. זה לא מושלם, אבל כדאי לבדוק את נקודות החוזק שלו. עם זאת, היא שייכת לתוכנה הטובה ביותר לניהול פרויקטים.

לדוגמה נוספת לאפליקציית ניהול שגובלת בהיותה גיליון אלקטרוני וציון טוב איתנו, עיין בסקירת הגליונות של Smartsheet שלנו.

חלק מהתכונות של ה- Airtable אינן חריגות ויכולות לחסוך לך זמן רב בנוסף ליתרונות האופייניים לשמירה על מעקב אחר הפרויקטים והארגון שלך. כדאי להתבונן מקרוב במה שיש ל- Airtable להציע, כדי לברר אם אחד ממרכיבי הנישה שלה מועיל לכם.

אם אתה זקוק רק לדרך קלה להקצאת משימות ולסמן אותן בזמן שאתה עובד, קרא את סקירת אסאנה שלנו כדי לראות כיצד לקחת על עצמך ניהול פרויקטים פשוט יותר..

חלופות לשולחן אייר

חוזק & חולשות

תכונות

שולחן האוויר מסודר סביב “בסיסים”, שהם למעשה פרויקטים עצמאיים. ניתן לקבץ אותם לסביבות עבודה, אם ברצונך להעניק לצוות גישה לקבוצה מסוימת מהם.

בסיסים מכילים נתונים, אותם ניתן לארגן לייצג כל מיני דברים. היישום לדוגמה הוא מעקב אחר באגים, אך ניתן ליצור בקלות מערכות למעקב אחר פרויקטים, מעקב אחר ניהול צוות או פרויקטים של יעד מכירות.

ניתן להגדיר בסיסים באמצעות מגוון התבניות המסופקות, או לאחר שתשיג את זה, אתה יכול לבנות אותם מאפס.

למרות שתצוגת ברירת המחדל שלה היא ממש כמו גיליון אלקטרוני, אתה יכול להציג את הנתונים שלך בכמה דרכים אחרות.

תצוגת הקאנבן מאפשרת לך להעביר פריטים בעמודות מסווגות משמאל לימין כשהם מתקרבים לסיום. אם אתה מעוניין ביישום קאנבן ממוקד יותר, עיין במדריך למתחילים של טרלו שלנו. טרלו קל לשימוש ובחינם. קרא על אפליקציית ניהול פרויקטים נוספת מבוססת כאנבן בסקירת LeanKit שלנו.

כשאתה פותח את תצוגת הקאנבן בפעם הראשונה, אתה נשאל באילו שדות צריך לקבץ את הנתונים, מה שמקל על השליטה. אם ברצונך לבצע בחירות שונות, אתה יכול ליצור מספר תצוגות מאותו סוג אך מסונן או מקובץ באמצעות נתונים אחרים.

לוח השנה האווירי

אתה יכול ליצור בקלות תצוגות לוח שנה כדי להראות לך מתי צריך לבצע משימות. לרוע המזל אין משימות משנה וניהול התלות אינו זמין. אם אתה זקוק לאלה, עיין בסקירת Wrike שלנו עבור כלי מצוין הכולל אותם.

ה”בלוקים “שלו הם תוספות המאפשרות להוסיף פונקציונליות לבסיסים שלך. הם יכולים להיות פשוטים כמו תרשימים או טבלאות, אך יש גם הפתעות רבות.

יש חסימת Hangouts של גוגל, כמו גם אחת שמשתמשת בגוגל כדי לתרגם את השיחות שלך תוך כדי תנועה. יש גם מודול של Google Vision שיכול לחלץ טקסט ומידע מתמונות עבורך באופן אוטומטי.

חסימות שולחן

קל להוסיף ולהגדיר אותם. כמו ברוב הדברים ב- Airtable, אתה מודרך בתהליך הוספתם. כל שעליך לעשות הוא לבחור את החסימה הרצויה לך מהרשימה, ואולי לבחור שדה להשתמש בו (לדוגמה, שדה החיפוש עבור חסימת חיפוש).

אם אתה מבצע שגיאה, מחיקת חסימת היא קלה באותה מידה, כך שתוכל להתנסות בביטחון.

ל- Airtable אין הרבה דרך לאפשרויות תקשורת מובנות, אם כי יש תמיכה בשימוש בשירותים חיצוניים דרך הבלוקים. יש חלון לדיון עם צוות התמיכה שלו, אך הוא נעלם בפינה השמאלית התחתונה של המסך בלי שום דרך ברורה להשיג אותו כשסגרנו אותו.

עם ההתמקדות בתקשורת, Basecamp היא אלטרנטיבה טובה, אם ה- Airtable מוגבל מדי עבורך מבחינה זו. עיין בסקירת Basecamp שלנו לקבלת פרטים נוספים.

אם ברצונך להרחיב את שולחן הטיס יותר, תוכלו לעשות זאת באמצעות זאפייר. זה יאפשר לך לעבוד עם כל מיני פלטפורמות, כולל Dropbox, Slack ו- WordPress, כמו גם תוכנות אחרות לניהול פרויקטים, כמו Asana ו- Basecamp..

אחסון שולחן

אתה מקבל שטח אחסון רב עם Airtable. שטח הקובץ המצורף מוקצה לפי בסיס, ולכל סוגי החשבונות יכולים להיות כמה בסיסים שהם רוצים, מה שהופך למעשה שטח אחסון ללא הגבלה.

זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, אבל אם אתה רק רוצה להשתמש בבסיס אחד לניהול הפרויקט שלך, זה הופך אותו להרבה יותר מגביל.

אם אתה מעוניין להגדיר פיתרון אחסון ייעודי לצוות שלך, קרא את המאמר המקוון הטוב ביותר לאחסון צוותים לקבלת סקירה כללית של האפשרויות..

בנוסף לגרסת הדפדפן, יש לו אפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS ואפליקציות שולחן עבודה עבור Windows ו- macOS, כך שתוכלו להיות מסוגלים לגשת אליה בכל מקום בו אתם נמצאים ובכל מכשיר בו אתם משתמשים..

מצאנו המון דברים שאוהבים ב- Airtable. עם זאת, אין בו מאפיינים מרכזיים, כגון תלות במשימות ומשימות משנה. גם אפשרויות התקשורת שלה אינן החזקות ביותר. עם זאת, הבלוקים והתבניות שלה מציעים לך אפשרויות רבות להתקנה במהירות והבלוקים, בפרט, כוללים פונקציונליות עוצמתית.

אנו נותנים לזה ציונים גבוהים בקטגוריה זו. אם אינך זקוק לדברים המעטים שחסרים להם, הדבר עשוי להתאים לך היטב.

סקירה כללית של תכונות שולחן

לוגו שולחןairtable.com

החל מ- $ 1200 לחודש לכל התוכניות

תכונות ניהול

משימות

מפות המשנה

ניהול תלות

רקעים מותאמים אישית
ניתן לשנות צבעים

אפשרויות התאמה אישית אחרות
ניתן לבחור בסמל מתוך הבחירה

מגבלת גודל הצוות
ללא הגבלה

שטח אחסון
1000 GB

כללי

תשלום
כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

תמיכה במערכת הפעלה ניידת
iOS, אנדרואיד

ניסיון חינם

אבטחה

אימות דו-גורמי

הצפנה
AES-256

הסמכת SOC
SOC 1, SOC 2

תמיכה

צ’אט חי

דוא”ל / טופס יצירת קשר

תמיכה טלפונית

ידידותיות למשתמש

כשילוב של גיליון אלקטרוני ומסד נתונים, Airtable אינו ההצעה המפתה ביותר למשתמשים חדשים, אך הצוות שלו עשה עבודה נהדרת בכדי להפוך אותו לידידותי ונגיש..

האתר וממשק המשתמש מורכבים מצבעים שנבחרו היטב ואמנות מושכת, מה שהופך אותו לנעים לשימוש וגם הגון להסתכל עליו.

ההרשמה לא יכולה להיות קלה יותר, ותוכל להתחיל תוך דקות לאחר הזנת נתונים אופציונליים. אתה מוזמן לאפליקציה עם סרטון קצר וקישור לפריצת דרך ארוכה יותר של 12 דקות עבור התכונות זמינה עבורך.

לאחר מכן, אתה מקבל חלון קופץ בפינה השמאלית התחתונה וקופץ אחר שמסביר כיצד הבסיסים עובדים, כך שיש מספיק סיוע מוקדם.

תחילת העבודה עם שולחן אייר

במקום להציג בפניכם גיליון ריק, אתם מתחילים עם יישום לדוגמא המבוסס על אחת מהתבניות הרבות של Airtable. במקרה זה, מדובר במעקב אחר באגים. השימוש בו מראה לך כיצד תוכל להשתמש בתכונות הבסיסיות של Airtable כדי לבנות משהו מסובך יותר.

תבניות אוויר

כשאתה יוצר בסיס אתה יכול להשתמש בתבניות כדי לתת לך התחלה. יש המון מהן, הממוינות ל 20 קטגוריות, בדרך כלל עם כמה תריסר אפשרויות בכל אחת מהן. עם זאת, יש מעט חפיפה ביניהם.

בנוסף לגשש הבאגים, הם כוללים את תבניות ניהול הפרויקטים הסטנדרטיות, כמו גם תבניות לבלוגים, לוחות זמנים לצילום ומקרי שימוש רבים אחרים..

יש סיור מוקפץ שלב אחר שלב שמלמד אותך איך הדברים עובדים. אנו מעדיפים ללמוד על ידי ביצוע על ידי צפייה בסרטונים, אז נהנינו לעבור את זה.

סיור באוויר

הסיור משתמש בטקסט ואנימציות ברורות, התואמות לאזורים מודגשים ביישום. קל לשימוש ומבוא מצוין לפלטפורמה.

בסיסים מכילים רשומות. בתצוגת הגיליונות האלקטרוניים הבסיסיים של Airtable, הרשומות נראות כמו שורות, עם עמודות המוצגות כל סוג נתונים המצורף אליהם. ניתן להרחיב כל רשומה כדי לראות סיכום של נתונים קשורים אלה, כולל, למשל, למי מוקצה הפריט, סטטוסו ועדיפותו.

ניתן לשנות את העמודות כך שתכיל את כל המידע הדרוש לך. אתה יכול גם לקבץ ולסנן את הרשומות, אשר יגדירו את מבנה המידע שלך וישלוט על אופן הצגתו בפניך.

אתה יכול לצרף קבצים לפריטים ולהשאיר גם תגובות. לאחר חוט הערה על כל פריט פירושו שתוכלו לשמור מידע קשור במקום אחד.

הזמנת משתמשים אחרים לבסיסים שלך היא סינט. אתה פשוט לחץ על כפתור “שתף” וטופס צץ המאפשר לך לשלוח הזמנות באמצעות דואר אלקטרוני. הטופס מאפשר לך גם להקצות הרשאות, שיכולות להיות כל דבר מיוצר מלא לקריאה בלבד, כך שתוכל לשלוח מידע להרבה אנשים מבלי שתצטרך לדאוג שהם יבלו את הנתונים שלך..

יש גם מבחר טוב של קיצורי מקשים, עם רשימה נגישה מתפריט העזרה. בנוסף להיותם נחמדים, הראות הגבוהה שלהם יכולה להיות עזרה גדולה לפריון שלכם, כמו גם לזו של חברי הצוות שלכם..

בניית דברים מאפס קשה יותר מאשר להשתמש בתבניות. זה לא תמיד אינטואיטיבי ולפעמים מצאנו את עצמנו מצפים שנוכל לעשות משהו שלא יכולנו. למרות האיכות וטווח התבניות, יש עקומת למידה בכל הקשור להגדרת הדברים כיצד תרצו.

טבלאות האוויר מביאות ציון טוב בגלל האפשרויות הקלות להוסיף שלה וכמות העזרה שהיא מעניקה לך. זה מביא נקודות בונוס עבור ממשק המשתמש הידידותי ויש לשבח אותו על הפיכת הכלי מבוסס הגיליון האלקטרוני לנעים לשימוש כפי שהוא. למרות שהושלמו מספר סימנים מכיוון שלעתים קשה היה להבין זאת, זה מקבל ציון חזק כאן.

עלות

ל- Airtable יש תוכנית חינמית, כך שזה לא יעלה לכם כלום כדי לתת לו מערבולת. בנוסף לכך שיש לו יותר תכונות, התוכניות בתשלום שלה מגדילות את שטח האחסון הזמין ומאפשרות לך לשים רשומות רבות יותר על הבסיסים שלך. עם זאת, גם בתוכנית החינמית אתה מקבל כמה בסיסים שאתה רוצה, וזה נשמע לנו נדיב.

התוכנית החינמית כוללת את התצוגות והתכונות הבסיסיות הדרושות לך ומעניקה לך שטח אחסון של 2 ג’יגה-בייט עם 1,200 רשומות לבסיס. שכבת פלוס מגדילה את המגבלות הללו ל -5 ג’יגה-בייט ו -5,000 רשומות.

ברמת ה- Pro, תקבל תכונות מתקדמות, כגון שילוב חסימות ואפשרויות התאמה אישית, כמו גם תכונות אבטחה נוספות ותמיכה בעדיפות..

לקוחות ארגוניים זוכים להכשרה אישית ותמיכה ייעודית, כמו גם תכונות נוספות לניהול צוותים גדולים.

משתמשים חדשים יכולים לנסות את תוכנית ה- Pro למשך 14 יום לפני שהם בוחרים להירשם או להמשיך עם הגרסה החינמית. Airtable מציע גם אשראי של 10 דולר עבור כל משתמש שאתה מזמין שנרשם, כך שתוכל לחסוך כסף רב אם תזמין צוות גדול.

אוויר-להזמין

התשלום הוא בכרטיס אשראי, אם כי לקוחות ארגוניים יכולים לשלם באמצעות הזמנת רכש, חוט או לבדוק אם הם מעדיפים.

ה- Airtable זוכה למחיר טוב מכיוון שהגרסה החינמית שלה מציעה המון תחילת העבודה והחבילות הגדולות שלה הן ערך טוב עבור מה שהם מציעים. אם אתה חושב להשתמש ב- Airtable, עלות לא צריכה להיות מכשול.

אם אתה תוהה כיצד זה משתווה לתחרות על מחיר, עיין במדריך הטוב ביותר לתוכנת ניהול פרויקטים שלנו.

אבטחה & פרטיות

טבלת האוויר משתמשת בהצפנה חזקה, עם תנועה המשתמשת ב TLS 256 סיביות ונתונים מאוחסנים באמצעות AES 256 סיביות. יש לו אישורי SOC 1, SOC 2 ו- ISO 27001, ולכן אישורי האישורים שלה אומתו. היא גם מנהלת תוכניות של באג’י באגים כדי להבטיח את שלמות המערכות שלה.

אימות דו-גורמי זמין גם כן. אם אינך בטוח מה זה, תוכל לקרוא על כך במאמר האימות הדו-גורמי שלנו.

לקוחות ארגוניים יכולים להשתמש בכניסה יחידה מבוססת SAML לביטחון נוסף.

באשר לפרטיות, היא טוענת שלא למכור או לשכור אף אחד מהפרטים או המידע שאתה מספק. מדיניות הפרטיות שלה אכן דנה בשימוש ושיתוף במידע כלשהו, ​​אך היא נראית סבירה ותוך גבול ההשלמה.

אנו מתייחסים לפרטיות ברצינות כאן באתר Cloudwards.net, ואם יש לך חששות בקשר לכך, קרא כיצד להגן על מדריך הפרטיות שלך לקבלת עצות טובות.

ניתן לייצא את הנתונים שלך מהפלטפורמה בכל עת, לקובץ .csv או דרך ה- API שלו, כך שאינך נעול וחופשי לעבור לשירות אחר אם תרצה. זה גם מאפשר לך להציג את פעילות החשבון האחרונה, ומספק מידע על כתובות ה- IP שאליהן ניגש חשבונך. זה שימושי אם אתה חושד שסיסמתך נגנבה.

אם אתה מודאג מגניבת סיסמאות או מבעיות קשורות, קרא את המאמר שלנו בנושא פשעי רשת כדי לקבל סקירה כללית.

שולחן אייר עושה הכל נכון מבחינת אבטחה, עם הצפנה חזקה, אימות דו-גורמי ואפשרויות שימושיות לניהול הצוות שלך. זה מצטיין בקטגוריה זו.

שירות & תמיכה

ל- Airtable יש מרכז עזרה עם מספר אפשרויות אם אתה נתקע. הם כוללים מבחר מצוין של מאמרים, כתובים היטב ומלאי תמונות. ישנם סרטונים שיעזרו לך להתחיל גם. אם אתה מעדיף עזרה עצמית על פני הושטת יד, אתה מכוסה.

מאמרי שולחן

יש גם מבחר סמינרים מקוונים שיעזרו לך לשלוט ביסודות וללמד אותך כמה מהתכונות המתקדמות. אין הרבה מהם, אך הם מאפשרים לך ליצור אינטראקציה עם הצוות של Airtable ומשתמשים אחרים. אתה יכול להציג שאלות שנשאלו על ידי משתמשים אחרים באותו סמינר מקוון ולשאול משלך, כך שיש מידע רב שצריך להשיג.

סמינר אייר-טבלט

יש בה קהילה פעילה, כאשר מרבית שאלות הפורום נענות במהירות והרבה עזרה מגיעה ממשתמשים אחרים וצוות ה- Airtable. ברוב המקרים תוכל למצוא עזרה אם תבקש זאת.

היקום Airtable הוא תכונה מגניבה המאפשרת לך לגלוש בסיסים שמשתמשים אחרים שיתפו. מכיוון ש- Airtable הוא כה רב-תכליתי, זו דרך נהדרת לקבל רעיונות לשימוש בפלטפורמה. יש לו גם בלוג שימושי עם מידע על איך אנשים שונים משתמשים בו.

אם אתה רוצה להעמיק, מסופק API, כך שתוכל לקשר את הנתונים שלך לאתר שלך או לשלב אותם עם היישומים שלך. התיעוד עבורו מצוין והוא מאפשר גם ליצור אוטומטית קוד לגישה לנתונים שלך ולבצע פעולות שונות עליו.

אם אתה רוצה ליצור קשר ישיר, כתובת דוא”ל מסופקת באתר האינטרנט ויש אשף ליצירת קשר בתפריט העזרה של האפליקציה. אין תמיכה טלפונית, אבל ה- Airtable מאפשר לך לדעת זאת, במקום פשוט לא לרשום מספר ולתת לך לצוד אחריו.

פנינו ל- Airtable בשאלה לגבי תלות במשימות וקיבלנו תשובה בעוד כשלושה ימים. זה לא זמן התגובה המהיר ביותר, וזו הפגם האמיתי היחיד בשירות ותמיכה של Airtable. עם זאת, תמיכה מהירה יותר זמינה בתוכניות היקרות יותר.

Airtable זוכה לציון טוב כאן בגלל הצעות התמיכה הרבות שימושיות שלו, אך הוא איבד כמה נקודות בגלל זמן התגובה האיטי שלו.

מחשבות אחרונות

שולחן אוויר מהנה יותר לשימוש ממה שהוא אמור להיות, והוא נותן לך כל מיני דרכים לבנות במהירות פרוייקטים שימושיים. זה מרגיש מפותח, כשכל מה שעובד כראוי ובלי באגים ובעיות משמעותיות שנתקלו במהלך הבדיקה שלנו.

מצאנו שהבלוקים שלהם מציעים פונקציונליות יוצאת דופן וכל מי שמחפש לתמרן נתונים בדרכים מעניינות ומתקדמות צריך לבחון אותם מקרוב. ייתכן שתוכל לבצע אוטומציה של חלק קריטי בעסק שלך ולחסוך המון מזומנים בתהליך.

הוא מציע גם מגוון מרשים של תבניות. למעשה, Airtable עשויה להיות הבחירה הטובה ביותר שראינו בקטגוריית ניהול הפרויקטים. פירוש הדבר שלאלה שמתחילים יהיו אפשרויות שימושיות רבות שיעזרו להם.

שווה לערוך טבלה אווירית. זה לוקח את הגיליון האלקטרוני הצנוע והופך אותו לכלי רב עוצמה להפעלת פרויקטים ועסקים מכל הסוגים. זה טוב בבסיס, אבל יש לו גם תכונות מצוינות למניפולציה של נתונים כשאתה חופר עמוק יותר ומכיר את הפלטפורמה. 

אם השתמשת ב- Airtable, אנא הודע לנו מה אתה חושב עליו בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map