30 רעיונות לאפליקציות לעסק הקטן שלך לשנת 2020

ניהול עסק זה קשה. יש הרבה תחומי אחריות וזה יכול להיות מכריע אפילו בזמנים הטובים ביותר. למרבה המזל, אנו חיים בעידן שיש לנו אפליקציה כמעט לכל דבר, והרכבנו רשימה של 30 שאמורה להקל על הטיפול בה.


במאמר זה, איצרנו בקפידה את הרעיונות הטובים ביותר לאפליקציות לעסקים קטנים. הרשימה מכילה כל דבר, החל מאפליקציות חשבונאיות לאפליקציות המאפשרות שיתוף פעולה ותקשורת. חילקנו את הרשימה גם לקטגוריות שונות, כך שיהיה לכם קל לבחור את האפליקציה המתאימה לעסק שלכם.

מדוע אפליקציות לעסקים קטנים נכנסות לשימוש

לעסקים קטנים בדרך כלל יש תקציבים מוגבלים, כמו גם קומץ עובדים. השימוש באפליקציות שלהלן אמור לאפשר לך למקסם את הפרודוקטיביות וכך לחסוך זמן וכסף. למשל, שמירה על הספרים יכולה לרוב לאכול הרבה זמן כשאתה צריך להזין ידנית כל חיוב או לעבד שכר עובדים באופן ידני.

עכשיו דמיין אפליקציה חשבונאית שיכולה לזהות אוטומטית את כל החיובים שלך ולשלם לכל העובדים שלך בזמן מבלי שאתה אפילו מרים אצבע. נשמע מדהים, לא?

יש את אפליקציות התזמון העובדות כעוזר כדי לעזור לך לקבוע פגישות בהתאם ללוח הזמנים שלך, ללא הודעות דוא”ל קדימה ואחורה..

על ידי שימוש באפליקציות עסקיות כמו אלה, אתה יכול לחסוך זמן ולהתמקד בחלקים הקריטיים יותר בעסק שלך. אמנם יש הרבה אפליקציות זמינות ברגע זה, אך בחירת האפליקציות הנכונות תלויה בדרישות והתקציב שלך. זו הסיבה שעדיף לחשוב קודם על כל הדרישות שלך ואז לעבור על רשימת האפליקציות העסקיות הרחבה שלנו.

אפליקציות לחשבונאות

בחירת האפליקציה המתאימה לחשבונאות פירושה שלעולם לא תצטרך להזין ידנית את פרטי החשבונות, לשלם תוספת עבור שכר העובדים או להפיק חשבוניות. יש הרבה אפליקציות לניהול חשבונות כרגע, חלקן טובות יותר מאחרות והצענו את חמשת הבחירות המובילות שלנו.

QuickBooks באינטרנט

למרות שאין לה את אותה קבוצה של תכונות כמו המקבילה המבוססת על שולחן העבודה שלה, QuickBooks Online הוא כלי נהדר מבוסס חשבונאות. מכוונת ליזמים קטנים, QuickBooks Online מאפשרת לך להתמודד עם כל הכספים של העסק שלך. יש לו שירותי סוחר מובנים המאפשרים ללקוחות לשלם לך ישירות גם כן.

הכלי מאפשר לך גם לשלב את חשבון הבנק שלך, לעבד שכר עובדים לעובדים, וכן ליצור דוחות וחשבוניות. החיסרון היחיד של QuickBooks Online הוא שאתה עשוי לקחת קצת זמן להתרגל אליו בגלל הכמות העצומה של התכונות שיש לו.

זירו

בהשוואה לאפליקציות אחרות, זירו לוקח הרבה תכונות סטנדרטיות ומרכיב אותן לממשק קל להבנה כמעט ולא עם ז’רגון מבלבל. הכלי תומך במספר גדול של אפליקציות של צד שלישי המאפשרת לו לספק מספר תכונות החל ממעקב בזמן ועד תשלומי כרטיסי אשראי..

מכיוון ש- Xero הוא כלי די חדש, זו עבודה מתמדת. בהשוואה ל- QuickBooks Online, ברור שהאחרון תומך יותר באפשרויות שכר והזנת בנק, אך יחד עם זאת Xero מוסיף גם תכונות חדשות בכל יום..

למרות שזה אולי לא הכלי הטוב ביותר עבור חברות גדולות, זה בהחלט כלי חשבונאי טוב לפרילנסרים ועסקים קטנים עם תקציבים צמודים..

גל

החביב האישי שלי, Wave הוא אחד מהיישומים החשבונאיים החינמיים שבדקנו, וזה פחות טוב מהאפליקציות בתשלום ברשימה שלנו (אם כי הוא גובה מכם שירותי שכר ושירותי סוחר).

האפליקציה ידידותית למשתמש והיא מאפשרת התאמה אישית של חשבוניות, עדכוני בנק, חיוב ודיווח. מכיוון שזה כלי חינמי, אתה מקבל רק תכונות בסיסיות שפירושן שתכונות מתקדמות כמו מלאי ומעקב אחר זמן אינן זמינות.

Wave היא אפליקציה נהדרת לחשבונאות אם אתה פשוט טובל את כף הרגל שלך בכלי הנהלת חשבונות מבוססי ענן או אם אתה פרילנסר כמוני שעדיין לא מוכן להוציא 10-20 דולר על תוכנית הנהלת חשבונות..

ספרי ספרים

Freshbooks אולי התחיל כתוכנית חשבונית פשוטה אך היא עברה לסוויטת חשבונאות כמעט שלמה. לכלי הנהלת החשבונות יש ממשק פשוט ונקי מאוד אך יכול להיות שזה מכיל רק תכונות בסיסיות, כולל חשבוניות, מעקב אחר זמן והמרת מטבעות.

אין לו את היכולת לעקוב אחר חשבונות, לעבד שכר וזה מאפשר רק שילוב של חשבון בנק בצפון אמריקה. בסך הכל, Freshbooks מרגיש כמו כלי חשבונית עם כמה תכונות נוספות אך זה מה שהופך אותו לאטרקטיבי עבור בעלי עסקים רגועים.

סוכן חופשי

אחרון בחלק זה הוא FreeAgent, הכולל כמה תבניות חשבוניות טובות יחד עם כמה אפשרויות התאמה אישית רבות, המאפשרות למשתמשים ליצור חשבוניות בדיוק כפי שהם רוצים. ניהול מלאי אפשרי גם עם FreeAgent אך הוא מתאים רק לעסקים עם מניות קטנות.

אמנם קיימות בכלי אפשרויות ספציפיות למדינות, אך כמה תכונות מתקדמות – כמו שכר שכר – זמינות רק בבריטניה.

FreeAgent היא אפשרות נהדרת עבורך אם אתה מנהל עסק קטן ואינך זקוק לאפליקציית החשבונאות כדי לעבד שכר עבודה, אלא אם כן אתה נמצא בבריטניה, כלומר.

יישומי אחסון בענן

בחירת שירות אחסון הענן הטוב ביותר עבורך לא רק עוזרת לך לחסוך באחסון חיצוני, שהוא יקר בהרבה, אלא גם מספק נגישות ומדרגיות..

Sync.com

Sync.com, המשווק בעיקר כחלופה מאובטחת ל Dropbox, מספק אחסון קבצים וגם פונקציונליות גיבוי, מוטמע היטב עם Windows ומספק אחסון בחינם של 5 ג’יגה-בייט לכל המשתמשים.

Sync.com אכן לוקח את האבטחה לשלב הבא על ידי מתן הצפנת ידע אפס בקישורים לשיתוף קבצים, יחד עם אפשרות להגדיר תאריך תפוגה וסיסמא עבור הקבצים המשותפים. יש גם הצפנה של 256 סיביות הן בצד המקומי והן בשרת

החיסרון היחיד ל- Sync.com הוא שבגלל ההצפנה אין דרך להציג קבצים באופן מקוון – אתה תמיד צריך להוריד אותם קודם.

SugarSync

ממש כמו Sync.com, גם SugarSync הוא כלי לסינכרון קבצים המספק שטח אחסון של 5 ג’יגה-בייט ותיקיית גיבוי נפרדת על גבי זה..

החלק הטוב ביותר ב- SugarSync צריך להיות העובדה שמשתמשים יכולים לבחור את תיקיית הסנכרון שלהם: בדרך כלל, כמו עם Dropbox, Google Drive ו- OneDrive, נוצרת תיקיה חדשה בכונן המקומי כשאתה מוריד את האפליקציה לשולחן העבודה שלהם במערכת. כל הקבצים בתיקיה החדשה הזו מסונכרנים אוטומטית.

אך העברת קבצים מתמיד מהתיקיה לתיקיה יכולה להיות כאב גדול והכי חשוב, היא מביסה את המטרה של שימוש בכלי אחסון בענן..

באמצעות SugarSync, אתה יכול להשתמש בתיקיית העבודה הקיימת שלך ולסנכרן אותה ישירות מבלי להפריע לזרימת העבודה שלך. החסרונות של SugarSync הם שאין לך קידוד פרטי ושום דרך להציג או לערוך קבצים באופן מקוון.

Dropbox

אחד השחקנים הגדולים בתחום אחסון ענן מאז 2005, Dropbox הצליחה לשמור על מיקומה בשוק למרות מתחרותיה הרבות.

Dropbox מספק אחסון בחינם של עד 16 ג’יגה-בתים וממשק חלק המאפשר סנכרון ואחסון קבצים לקלים במיוחד. ניתן לשתף קבצים ותיקיות ב- Dropbox ישירות על ידי הזנת כתובת הדוא”ל של הנמען או באמצעות קישורים. אתה יכול להציג קבצים, לפרסם תגובות, להציג את היסטוריית הגרסאות ובזכות שיתוף הפעולה של Dropbox עם Microsoft Word Online, אתה יכול גם לערוך מסמכים.

עם זאת, Dropbox השיקה גם שירות חדש בשם Dropbox Paper שהוא מתחרה ישיר ל- Google Docs, אם כי חסרים חלק מתכונות וכלים של שירות זה..

גוגל דרייב

הגביע הקדוש לאחסון ענן, Google Drive משמש למספר רב של צוותים מרוחקים העובדים ברשת כולל אותנו כאן ב- Cloudwards.net.

השירות מספק שטח אחסון בחינם של 15 ג’יגה-בתים לכל המשתמשים שניתן לשדרג בקלות על ידי בחירה בתכנית בתשלום. אתה יכול לשתף קבצים באמצעות קישורים או כתובת הדוא”ל של הנמען, ולהעניק למשתמשים עריכה, תגובה או גישה לצפייה בלבד.

אם לעובדים שלך כבר יש דוא”ל לדומיין מותאם אישית, אתה יכול לשלב את זה עם G Suite של Google ולקבל גישה לכל הכלים הגדולים של גוגל, כולל Gmail, Google Docs ו- 30 ג’יגה אחסון בכונן Google.

OneDrive

OneDrive הוא שירות האחסון בענן של מיקרוסופט ומותקן מראש בכל הגרסאות האחרונות של Windows. זה מציע שילוב קל עם Microsoft Office ו- SharePoint הופך אותו לכלי אחסון ענן נהדר אם אתה משתמש ב- Windows, אך אחרת לא באמת שווה את המאמץ.

בעבר מיקרוסופט סיפקה אחסון בלתי מוגבל ב- OneDrive למשתמשים ב- Office 365 אך החל מה -1 במרץ, 2017, הגבלה זו הושגה ל -1 TB שטח. כמו כן, מגבלת האחסון למשתמשים בחינם שונתה מ- 15GB ל- 5GB.

אולי בשילוב עם Microsoft Office Online OneDrive יכול היה להיות הרבה, אבל עם Dropbox שכבר תומך ב- Office, נראה שאפילו מיקרוסופט לא מעוניינת להפוך את OneDrive להצלחה..

אפליקציות גיבוי מקוונות

בין אם אתה רק מתחיל לצאת לדרך או שיש לך עסק מבוסס, גיבוי נתונים הוא קריטי. בעת בחירת שירות הגיבוי המקוון הטוב ביותר, עליכם לקחת בחשבון גם את האבטחה, את קלות השימוש ואת מהירות השחזור.

CrashPlan

במחיר של 5 דולר לחודש בלבד, אתה מקבל אחסון בלתי מוגבל, אבטחה נהדרת וממשק מלוטש עם CrashPlan. השירות מספק גם תוכנית שנתית שעולה 149 דולר ומספקת גישה לעד 10 משתמשים.

אפליקציית שולחן העבודה של CrashPlan היא עוצמתית להפליא עם מערך של אפשרויות גיבוי המאפשרות להתאים אישית כל פרט כולל מה לגיבוי, מתי לגיבוי ואיך לגבות..

הצפנה פרטית מבטיחה שאף אחד אחר לא יכול לראות את קבצי החברה הקריטיים שלך אפילו אם הם מקבלים גישה לקבצים, אפילו לא עובדי CrashPlan. יש הצפנה של 448 סיביות בצד המקומי והצפנה של 256 סיביות בצד השרת.

אחורי גב

Backblaze הוא שירות גיבוי בענן המיועד למשתמשים שרק רוצים להגדיר את הגיבוי שלהם ולשכוח ממנו. זה נקי, פשוט והכי חשוב, מהיר. הוא מספק גיבוי ללא הגבלה, ללא אפשרויות אחסון בחינם והתמחור דומה לקרבוניט ו- CrashPlan.

Backblaze, שפותח לאנשים שלא רוצים לבזבז יותר מדי זמן בבחירת מה עליהם או לא צריך לגבות, סורק אוטומטית את הקבצים המקומיים שלך, קובע עדיפות ומתחיל להעלות אותם..

זה כל כך פשוט שליישום שולחן העבודה שלו פשוט יש שלושה כפתורים. המשתמשים יכולים בעצמם להחליט אם לקבוע מצערת רוחב פס מוגבלת, להשתמש בהצפנה פרטית או כיצד הם רוצים לתזמן גיבויים. אמנם אין דרך להגיד ל- Backblaze מה עליה לגבות, אך ניתן להחריג קבצים או תיקיות ספציפיים מכל הבחירה.

בסך הכל, Backblaze נהדר עבור משתמשים שלא רוצים שתהליך הגיבוי ייקח הרבה מזמנם, אך יחד עם זאת, זה יכול להיות מתסכל עבור אנשים המחפשים להתאים אישית את כל תהליך הגיבוי..

קרבוניט

בעוד ש- Crashplan מעניק למשתמשים את כל החופש להתאים אישית את האופן בו הם רוצים לגבות נתונים, Backblaze לוקח הכל תחת חסותו ואינו דורש כמעט כל קלט מהמשתמש.

לעומת זאת, קרבוניט מוצא איזון בין CrashPlan ל- Backblaze בכך שהוא נותן למשתמשים כמה אפשרויות להתאים אישית את הגדרות הגיבוי שלהם, אך יחד עם זאת, הוא לא מספק כל כך הרבה אפשרויות שקשה למתחיל להבין. אפליקציית שולחן העבודה שלה בהחלט יכולה להשתמש במתיחת פנים, אם כי הממשק עדיין קל מאוד לשימוש ונגיש.

בסך הכל, קרבוניט נהדר למשתמשים שרוצים שליטה מסוימת בגיבוי ובאחסון שלהם, כמו מתי ומה לגיבוי, אך לא רוצים לבזבז יותר מדי זמן על הגדרות אחרות ומפורטות יותר.

אני נוסע

עם שטח אחסון בחינם של 15 ג’יגה-בתים, IDrive הוא שירות אחסון וגיבוי קבצים נהדר עבור פרילנסרים. יש אמנם שדרוגי אחסון אך תוכנית האחסון הגבוהה ביותר שיש היא 1TB בלבד, מה שהופך את IDrive לא מתאים לעסקים קטנים ובינוניים..

יתכן שלא יהיו לו תכונות מתקדמות רבות כמו CrashPlan אך IDrive מאוד שימושי, במיוחד למשתמשים שמנסים לראשונה גיבוי בענן. מלבד גיבוי תיקיות מקומיות, IDrive יכולה גם לגבות תמונת דיסק, SQL, VMWare, Oracle ו- Exchange.

אמנם לאפליקציות הסלולריות יש ממשק טוב בהרבה, אך אפליקציית שולחן העבודה באמת יכולה להשתמש קצת באהבה, וכעת היא מזכירה לי בצורה שלילית את Windows XP.

זולץ

עד מרץ 2015, זולז נהגה לספק שטח אחסון בלתי מוגבל, אך כעת הושבת הכניסה ב -4 TB, כאשר למשתמשים הייתה אפשרות לקנות לוחות נוספים של 20 ג’יגה-בייט במחיר של $ 14.95 לכל אחד..

זולץ משתמשת באחסון הקור של אמזון קרחון בכדי לאחסן את כל נתוני המשתמש, וזו הייתה ככל הנראה אחת הסיבות העיקריות לכך שהיו כל כך נוחות מלכתחילה. אולם כעת, עם אפשרויות אחסון מוגבלות ושירותים אחרים המספקים אחסון גיבוי בלתי מוגבל במחיר נמוך בהרבה, ייתכן ש- Zoolz לא יהיה כה גדול.

עם Zoolz אתה מקבל תכונות רבות כולל מצערת רוחב פס, תזמון גיבוי, גיבוי מצטבר ותמיכה ב- NAS. החיסרון היחיד הוא שמכיוון שקבצים נמצאים באחסון קר, זה יכול לקחת מספר שעות בקלות לשחזר אותם, בין אם אתה זקוק לקובץ יחיד או לקבץ קבצים..

אפליקציות לפריון

אחסון וגיבוי בענן עשויים להיות הכרח, אך אתה זקוק גם לכלי פרודוקטיביות שיכולים להקל עליך ועל הצוות שלך על שיתוף הפעולה.

גוגל מסמכים

ככותב, אני משתמש בהרחבה ב- Google Docs משתי סיבות עיקריות:

  • שיתוף פעולה קל עם חברי צוות אחרים
  • שמירת פונקציה אוטומטית

אם איבדתם את העבודה החשובה שלכם ב- Microsoft Office רק בגלל שלא יכולתם לחסוך את העבודה מכיוון שהמחשב התרסק, אתם כבר יודעים את החשיבות של שמירה אוטומטית של כל קובץ.

ל- Google Drive אולי יש מגבלה של שטח אחסון של 15 ג’יגה-בייט, אך Google Docs אינם נחשבים למגבלת האחסון. עם שילוב מובנה מ- Gmail, Google Docs מאפשר לך לפתוח קבצים מצורפים במהירות, לערוך אותם ואז לשלוח אותם לבדיקה.

התלונה האחת והיחידה שיש לי עם Google Docs היא שהיא לא מאפשרת לשמור ישירות תמונה המצורפת למסמך. ישנן כמה דרכים עקיפות אך אפשרות לחיצה ימנית פשוט על “שמור” הייתה מוערכת מאוד.

אסאנה

אסאנה היא למעשה אפליקציית ניהול פרויקטים המאפשרת לכם ליצור צוותים, פרויקטים, משימות ותתי משימות שונות. את כל אלה ניתן להקצות לחברי הצוות ולעקוב כל העת על ידיכם.

לכל משימה אתה יכול להוסיף תיאור, מקבל, תאריך יעד, קבצים מצורפים, תוויות, הערות ורמת גישה עבור חברים אחרים. לאחר סיום המשימה, ניתן לסמן אותה כמושלמת.

הכלי משמש בחברות כמו Uber ו- Foursquare, בחינם לצוותים עם 15 חברים או פחות, ומוכיח שהוא מועיל לחברות קטנות וגדולות כאחד..

שלום

Trello היא גם אפליקציית ניהול פרויקטים כמו אסנה, אך היא נוקטת גישה ויזואלית למדי לקראת התהליך כולו. בהתבסס על תפיסת לוח של Kanban, יש טרלו רשימות שונות ותוכלו ליצור כרטיסים / משימות תחת כל רשימה. במקום לסמן משימה כשלמה, אתה יכול להעביר את כרטיס המשימה לרשימה ה”ביצוע “.

לכל משימה תוכלו להוסיף תאריך יעד, קבצים מצורפים, הערות, תוויות, רשימות ביקורת, והכי חשוב תוכלו להקצות אותה לחברים מרובים. ההבדל הגדול ביותר בין טרלו לאסאנה הוא שהראשון לא מאפשר לך ליצור משימות משנה וגם אינך יכול לקבוע רמת גישה שונה עבור כל חבר. גם אם תקצה כרטיס אחד לחבר צוות, הוא יוכל לראות את כל הלוח.

בסך הכל אני אמליץ רק על טרלו לקבוצות קטנות שאין להם תוכניות מיידיות לגודל.

רפוי

לרפיון יכולת להפוך למרכזית התקשורת בחברה שלך בה כל חברי הצוות יכולים להתכנס ולדון בעבודה.

מלבד צ’אטים אחד לאחד, הכלי מאפשר לך גם להגדיר ערוצים שונים למטרות שונות שמשמעותם שאנשי צוות יקבלו הודעה רק על שיחה כשהיא רלוונטית עבורם.

לדוגמה, צוותי משאבי אנוש וצוות השיווק יכולים להיות בעלי ערוצים שונים לדון בעבודתם הספציפית, ויכול להיות ערוץ אחר לשיחות מצנן מים..

ב- Slack תוכלו לשתף קבצים, להפנות ולצטט הודעות קודמות ולחפש בארכיונים אחר שיחות קודמות.

Wunderlist

רשימת Wunder היא טכנית אפליקציית פרודוקטיביות מבוססת רשימה, אך היא כל כך ארוזת תכונות שתוכל להשתמש בה גם לניהול פרויקטים..

הכלי מאפשר לך ליצור פרויקטים שונים ולהוסיף בהם משימות מטלות. לכל משימה אתה יכול להוסיף תאריך יעד, רשימת בדיקה, תזכורת, משימות משנה, הערות, הערות ולהקצות אותם לחבר צוות..

הגרסה החינמית שלה מגבילה את גודל הקובץ (5MB) ואת מספר המשתמשים שאיתם תוכלו לשתף את המשימות (25). למרות שכל המגבלות הללו מוסרות בגירסה בתשלום, עדיין אין דרך להקצות משימות משנה לחבר צוות.

אפליקציות תזמון

אפליקציות תזמון חרגו מעבר לעקוב אחר הפעילויות היומיומיות שלך. כעת הם יכולים לשמש כעוזר הווירטואלי שלך על ידי תזמון וניהול הפגישות שלך.

לוח שנה של גוגל

הסנדק של כל אפליקציות הלוח השנה, לוח השנה של גוגל, הוא ללא ספק אחד הטובים מסוגו.

אחת הסיבות העיקריות לכך ש’יומן Google ‘הוא חביב הקהל היא מכיוון שהוא מספק שילוב של צד שלישי עם מספר גדול של אפליקציות. אתה יכול להעלות קובץ לוח שנה משלך (.ics) או להוסיף באמצעות כתובת אתר. האפשרות האחרונה מאפשרת לך להוסיף לוחות שנה שנעשו על ידי משתמשים אחרים, בין אם זה לוח השנה של הצוות שלך או לוח השנה של החברה שלך.

סנכרנתי את לוח השנה של Google עם שולחן העבודה של Windows ויומן iOS, ומעולם לא הייתה לי בעיה איתו.

אך עם זאת, האמת היא שניתן יהיה לחדש את אפליקציית האינטרנט של לוח השנה של גוגל בהתחשב באיזו מראה אפליקציית הסלולר שלה נהדרת.

בקצרה

Calendly היא לא בדיוק אפליקציית לוח שנה עצמאית אבל אתה יכול לחשוב עליה כעל סיומת של יומן Google המסייעת בהגברת הפגישות שלך.

הוא משתמש ביומן Google שלך ​​כדי לסרוק את לוח הזמנים שלך ולמצוא זמן פנוי בו ניתן לקבוע פגישות. אתה יכול ליצור הזמנה לפגישה ולשלוח אותה לחברים האחרים, מה שמוסיף אוטומטית את הפגישה ליומן שלך ושל האדם האחר.

אתה יכול פשוט לקבל קישור להזמנת לוח שנה המאפשר לאנשים לראות מה השעה שאתה פנוי ביום מסוים והם יכולים לקבוע איתך פגישה ללא הודעות דוא”ל קדימה ואחורה מהסוף שלך.

קלנדלי מאפשר למשתמשים לשמור על סוגי פגישות מרובים ולשבט פגישות קודמות. זה עובד גם עם לוח השנה של iCloud ו- Outlook.

עוזר

Assistant.to הוא תוסף של Google Chrome שכאשר מותקן מוסיף לו ווידג’ט קטן ליד אפשרות הקובץ המצורף של חלון ‘כתוב הודעה חדשה.’

בדיוק כמו קלנדלי, Assistant.to גם משתמש ביומן Google שלך ​​כדי לתאם פגישות ולמצוא סכסוכים. זה בהחלט מהיר יותר מ- Calendly מכיוון שאתה יכול לעבוד ישירות מתוך Gmail, אך בניגוד ל- Calendly הוא לא מספק קישורים מותאמים אישית להזמנת משתמשים.

כמו כן, Assistant.to יכול לתזמן פגישות אחד על אחד בלבד. אתה יכול CC אחרים בלוח השנה להזמין דוא”ל, אך רק אדם אחד מהם יאפשר להם להצטרף לפגישה.

בסך הכל, כלי נהדר עבור פרילנסרים וצוותים מרוחקים קטנים, אך בהחלט לא אפשרות טובה לצוותים גדולים.

TimeBridge

אפליקציית תזמון פגישות נוספת, TimeBridge, מאפשרת למשתמשים לשלב את Outlook, Google ואת לוחות השנה האחרים שלהם. אם אתה עובד לבד, זה אולי נראה כמו גרסת “לייט” של קלנדלי, אבל הכלי באמת יתגלה כשימושי כשיש לך צוות גדול.

כאשר כל חברי הצוות משלבים את לוחות השנה האישיים שלהם עם TimeBridge, הכלי מאפשר להם למצוא זמן מפגש משותף תוך פחות משנייה. ובכך חוסך ממך הודעות אימייל מתמיד ומעקב אחר חברי הצוות שלך למשא ומתן על זמן פגישה.

אמנם תכונות תזמון הישיבות של TimeBridge ניתנות ללא עלות, אך באפשרותך גם להשתמש בתכונות הוועידה שלה במחיר נמוך. הכלי משתמש בתוכנת Dimdim בקוד פתוח לוועידת אתרים. יתכן שזה לא GoToMeeting או WebEx; זו עדיין אפשרות נהדרת לעסקים קטנים המחפשים כלי לוועידה באינטרנט.

שרבוט

לא משנה כמה אתה שונא את זה, לא כל חברי הצוות שלך משתמשים באפליקציות לוח השנה או אולי הם משתמשים באפליקציות של לוח שנה אבל אף פעם לא באמת נכנסים לתזמון שלהם כמו שצריך. בעיות קטנות אלה עלולות להפוך את יישומי התזמון המהירים ביותר כמו TimeBridge לבלתי שמישים.

עם דודל אתה מקבל דרך אחרת החוצה – צרו משאל עם כל התאריכים הסבירים ושלחו את הקישור לכל חברי הצוות. משם כולם יכולים להצביע על משבצת זמן וזהו! כל תאריך בו מקבל את מספר הקולות הגבוה ביותר בסוף נקבע כמועד הפגישה.

כמה כיף שיהיה, ההצבעה עשויה לא לעבוד עבור כל הקבוצות מכיוון שהיא לא תמיד עוזרת למצוא את הזמן הנכון. ייתכן שחלק מהחברים לא יוכלו להשתתף בזמן המפגש שנבחר על ידי הרוב בגלל הסדרים מראש.

אפליקציות שונות

אפליקציית בונוס אלה אולי לא שייכת לקטגוריה מסוימת, אך הם בהחלט יכולים לעזור לך לנהל את העסק שלך טוב יותר על ידי מתן שילוב אפליקציות קל, מעקב אחר זמן ושמירת הערות.

IFTTT

IFTTT היא אפליקציית אוטומציה עסקית בחינם המאפשרת למשתמשים לחבר בין שתי אפליקציות יחד עם מתכון IFTTT. בעיקרון, כאשר מבצעים פונקציה ספציפית באפליקציה אחת, IFTTT יפעיל תגובה באפליקציה אחרת.

לדוגמה, מתכון IFTTT זה ממיר אוטומטית דוא”ל לכרטיסי טרלו כאשר הוקצו להם תווית ספציפית.

הנה עוד מתכון IFTTT שמוסיף אוטומטית את רשימת הקניות של Amazon Echo לחשבון Wunderlist שלך.

IFTTT הוא שירות חינמי התומך במספר גדול של אפליקציות בחינם, אך אינו תומך באף אפליקציות מוכוונות עסקיות ואינו מספק אינטגרציה עמוקה יותר..

זאפייה

זאפייר עובד די דומה ל- IFTTT, אך ההבדל בין השניים הוא, שזפייר תומך באפליקציות מוכוונות יותר לעסקים כמו SalesForce, Zendesk, Slack ו- JIRA.

זה מכנה כל שילוב “zap”. לדוגמה, באפשרותך להפעיל zapp כדי להעביר ישירות את הדוא”ל שלך ל- Slack או לפרסם הודעה חדשה ב- Slack בכל פעם ששורת Google Sheets מתעדכנת. ישנם אלפי zaps שנבנו מראש ותוכלו גם ליצור אחד משלכם.

אין ספק כי זאפייר הוא הרבה יותר חזק מאשר IFTTT. אך יחד עם זאת, הגרסה החינמית של זאפייר מגבילה אותך להשתמש רק בחמישה כלים שהם חיסרון גדול.

טגל

כלי לביצוע מעקב אחר זמנים וגיליונות עובדים, Toggl מאפשר לך לעקוב אחר הזמן של כל העובדים שלך ולצפות גם בדוחות מיידיים.

הגרסה החינמית של Toggl מאפשרת לך לעקוב אחר זמן לפרויקטים ולקוחות שונים. הגרסה בתשלום שלה מאפשרת למשתמשים להוסיף שעות הניתנות לחיוב ובלתי ניתנות לחיוב, שתוכלו להראות ישירות ללקוחות שלכם לשקיפות.

ניתן לקודד את הפרויקטים והלקוחות, דבר שימושי בעת ניתוח דוחות שבועיים וחודשיים. כמשתמש מנוסה של טגל, שמתי לב שזה מגביר את היעילות שלי והדוחות מקלים עלי לראות איפה אני שמה את רוב זמני.

בסך הכל, Toggl הוא כלי מעקב אחר זמן פשוט, עוצמתי וללא שטויות.

Evernote

יש אפליקציות רישום פתקים רגילות, ואז יש Evernote שלוקח הכל לרמה חדשה לגמרי. זהו כלי מבוסס ענן המאפשר לשמור הערות מכל פלטפורמה, והוא מסנכרן במהירות את השטרות ומאפשר לך לגשת אליהם מכל מקום.

אפליקציית שולחן העבודה שלה יכולה לשמור הערות במצב לא מקוון ולהצפין טקסט באמצעות סיסמה. ל- Evernote יש גם זיהוי תווים אופטי (OCR), מה שבעצם אומר שהוא יכול לזהות טקסט בתמונות שאתה מעלה, מה שהופך אותו למקום המושלם לשמור את החשבונות שלך..

התוסף Clipper ל- Chrome של Evernote הוא ככל הנראה אחד הכלים האהובים עלי מכיוון שהוא מאפשר לי לגזור תוכן מכל דף אינטרנט ולשמור אותו אוטומטית בחשבון Evernote שלי. אני משתמש בכל יום כדי לעשות מחקר, שאליו אוכל להתייחס אחר כך באפליקציית השולחן של Evernote, אפילו כשאני לא מחובר לאינטרנט.

לאפליקציה הסלולרית ולאפליקציית האינטרנט שלה יש ממשק נהדר אך אפליקציית שולחן העבודה בהחלט זקוקה למעט אהבה.

תיבת הדואר הנכנס של Gmail

Inbox by Gmail הוא כלי דוא”ל חדש שהושק על ידי גוגל שהיה בתחילה רק אפליקציה לנייד, אך כעת גם יישום האינטרנט שוחרר..

האפליקציה החדשה תוחבת את פורמט הדוא”ל המסורתי ונוקטת גישה די אבולוציונית על ידי התייחסות לכל דואר אלקטרוני כמשימה. כל הדוא”ל מחולק לקטגוריות הקודמות שלך ב- Gmail וגם לפי התאריך שלהם.

אתה יכול לבחור לשהות דוא”ל, להצמיד אותו בחלקו העליון או להגדיר לו תזכורת. קבצים מצורפים קבצים זמינים בתמונות ממוזערות גדולות ואינך זקוק ליישום Google Docs כדי לפתוח קבצים מצורפים.

החיסרון היחיד שאני רואה כאן הוא שזה ייקח לך באותה זמן להתרגל לפורמט שלה. אני משתמשת בו בטלפון שלי בשבועיים האחרונים ועדיין לא נוח לי לגמרי עם זה.

מחשבות אחרונות

והנה יש לך את זה: 30 האפליקציות הטובות ביותר לעסקים לפי Cloudwards.net. השימוש באפליקציות המתאימות לעסק שלך יכול לעזור לאוטומציה של תהליכים, לחסוך זמן והכי חשוב, האפליקציות יכולות לעזור לך לנהל את העסק שלך בצורה חלקה יותר.

אמנם סיפקנו חמש אפליקציות בכל קטגוריה, אך לא חשוב לבחור רק אחת מכל אחת. אם אתה חושב שיותר מאפליקציה אחת ממלאת את הדרישות שלך לחלוטין, אתה בהחלט צריך להמשיך עם זה.

אם יש עוד אפליקציות שאתה חושב שפספסנו, יידע אותנו בתגובות שלהלן. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map