Trend Micro Antivirus + סקירה – מעודכן 2020

Trend Micro Antivirus + סקירה

Trend Micro Antivirus + הוא אלטרנטיבה זולה וקשוחה לפתרונות אנטי-וירוס אחרים. למרות שבבדיקה הוא נופל מדי פעם בכדור, משתמשים רגילים כנראה יעריכו אותו בגלל חוזקותיו הרבות. עיין במלוא בדיקת Trend Micro Antivirus שלנו לפרטים.

ממשק מיקרו מגמה

הגדרות מיקרו מגנת הגנה

הגדרות רקע מיקרו מגמה

הגדרות סריקה מותאמות אישית של מיקרו

מגנת מיקרו רשתות חברתיות

קודם

הבא

טרנד מיקרו לא היה לעתים קרובות שחקן כוח במשחק האנטי-וירוס. בדירוג שלנו עם תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר, צייננו אותה כמובילה רק בקטגוריית תמיכת הלקוחות, בעוד תוכניות אחרות מנצחות אותה עם תכונות, ממשקים, הגנה ותמחור טובים יותר..

עם זאת, יש כמה סיבות לכך ש- Trend Micro ראוי למבט שני. עם אפשרויות התקציב החביבות לשעבר שלנו, Avast ו- AVG, הנמצאות תחת אש לצורכי סודי של נתוני משתמשים, Trend Micro הוא אלטרנטיבה נהדרת לחיסכון בכסף מבלי לפגוע בפרטיותך. זה גם השתפר באופן דרמטי בבדיקות ההגנה בשנתיים האחרונות.

מוצרי האנטי-וירוס האישיים של Trend Micro שואפים להיות קלים, בעלי השפעה נמוכה וזולים. בסקירה זו של Trend Micro Antivirus, נעבור על מערך התכונות, התמחור, ידידותיות למשתמש, הגנה ותמיכה בלקוחות. בסופו של דבר, אנו מקווים לענות על השאלה האם טרנד מיקרו אמין והאם מכה את מתחרותיה הפופולריות, כמו נורטון.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לטרנד מיקרו אנטי-וירוס+

תכונות

שלא כמו פתרונות אנטי-וירוס רבים אחרים, ל- Trend Micro אין תוכנית חופשית אחת. במקום זאת, הוא מספק כמה תכונות בודדות בחינם. חלקם הם שירותים שלמים, בעוד שאחרים הם גרסאות מופחתות של תכונות בתשלום.

התכונות החינמיות לחלוטין מתחילות עם כלים נגד תוכנות רנסומריות. מפענח הקריפטו Ransomware של Trend Micro – השומר על יומן ריצה של תוכנות רנסומפיות שמצפינות את הקבצים שלך – יכול לפענח כל קובץ שממוקד על ידי תוכנת ransomware שהוא יודע עליו. זה עובד בכל הפלטפורמות.

משתמשי Windows מקבלים גישה להגנה על תוכנות רנסומיות נוספות באמצעות Ransom Buster, מגן תיקיות החוסם גישה לתוכניות לא מוכרות לקבצים שאתה בוחר..

מגן תיקייה

תכונות ניידות בחינם

האבטחה הניידת של Trend Micro הינה בחינם לחלוטין עבור משתמשי iOS, אם כי לא עבור משתמשי אנדרואיד. ב- iOS, Trend Micro חוסם אתרים לא בטוחים, רושם את המכשיר שלך למקרה שהוא ילך לאיבוד ומנתח את הדוא”ל והתמונות שלך בסימני הונאה. זה כולל גם בקרות הורים, בודק בטיחות קישור חברתי ואימות דו-גורמי.

מנהל הסיסמאות הנייד של Trend Micro יכול להחזיק עד חמש סיסמאות בחינם באנדרואיד ו- iOS, וסיסמאות ללא הגבלה עם מנוי (עיין בחלופות שמנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו). האפליקציה להגנת גניבת זהות זמינה בחינם באנדרואיד ו- iOS.

יש גם חבילה של מוצרים שעובדים במחשבים שמפעילים מערכות הפעלה Windows או Mac. HouseCall הוא סורק הנגיף של טרו מיקרו, אשר מספק אפשרויות סריקה מרובות לגילוי תוכנות זדוניות במחשב האישי או במחשב האישי (זה עובד גם בטלפונים אנדרואיד). גרסה אחרת סורקת רשתות ביתיות חכמות למתפרצים.

עיגול השירותים החינמיים של Trend Micro, יש את RootkitBuster למחשבים אישיים, המחפור את ערכות השורש בהן משתמשים האקרים כדי לקבל גישה מרחוק למכשירים. ד”ר Cleaner – זמין עבור מחשבי מקינטוש – סורק את המחשב שלך אחר הזדמנויות לפנוי שטח דיסק. לבסוף, כל אחד יכול להשתמש ב- Fraud Buster, כלי מבוסס דפדפן המאפשר לך להדביק טקסט של הודעת דוא”ל כדי לראות אם זו הונאה..

תכונות בתשלום

רמת המינוי הראשונה בתשלום של כיסוי Micro Micro היא אנטי-וירוס +. במערכת Windows היא כוללת מגן לתיקיות נגד תוכנות רוגנות, התראות דוא”ל מתחזות וזיהוי וירוסים דרך רשת AI המופעלת על ידי Trend Micro. ההטבה העיקרית שתקבל שלא תגיע בחינם היא Pay Guard, הרחבת דפדפן שמצמצמת את האבטחה סביב עסקאות פיננסיות.

Trend Micro Antivirus for Mac כולל את אותן תכונות, מינוס Pay Guard אך עם בקרת הורים וגילוי הונאת רשת חברתית כלול (להרוויח את המקום במקום האנטי-וירוס הטוב ביותר שלנו עבור מערך מקינטוש). גם המנויים ל- Windows וגם ל- Mac מגיעים עם רישיון מכשיר אחד כל אחד.

לוח הגנה מפני רשת

הרמה הבאה, Trend Micro Internet Security, מיועדת לחלונות בלבד. בנוסף להציע כל דבר מגירסת Windows של Antivirus + Security, הוא מוסיף את בקרות ההורים, דירוג הבטיחות במדיה החברתית ומיטוב מערכות, יחד עם שני רישיונות נוספים (שלושה בסך הכל).

Trend Micro Maximum Security הוא הרמה הגבוהה ביותר ומגיע עם אותם תכונות במכשירי Windows, Mac, Android ו- iOS. אבטחה מרבית כוללת רישיון ל -10 מכשירים, בתוספת מנהל הסיסמאות (עם סיסמאות ללא הגבלה) וחבילות אבטחה לנייד, אם כי אלה נחשבים לכמות המכשירים הכוללת שלך..

לוקח את התכונות יחד

חלק מהתכונות הללו משיגות ביצועים טובים. רשימת דוא”ל הונאה הידועה של Trend Micro מקיפה, וזה נהדר להיות מסוגל לוודא הודעה בהודעות מבלי שתצטרך אפילו להוריד שום דבר. סריקת HouseCall מהווה גם רוח לשימוש ויסודית בצורה אגרסיבית, אם כי הסריקה העמוקה דורשת הרבה זמן.

גם חבילת ה- Ransomware שלה איכותית ביותר. המפענח שווה את זה בשביל שקט נפשי מרכזי, וטרנד מיקרו נמצא בעקביות על גבי עדכונים שוטפים כדי להקדים את ההאקרים. מגן התיקיות המגן על קבצים פגיעים עם אבטחה נוספת הוא מגע נהדר.

תכונות אחרות נמצאות היטב בקטגוריית הביניים. מנהל הסיסמאות שלו מבוסס לחלוטין באינטרנט ואינו עושה כל כך הרבה שכרום לא עושה – פחות, למעשה, אם לא תשלם עבורו. 

ואז יש את התכונות שבאמת צריכות להיות נוכחות אך אינן קיימות. אין מגרסת קבצים, אין VPN שמיש לשימוש בחינם ואין הגנה על מצלמת רשת. למרות שטרו מיקרו היא תוכנית תקציבית, חלקם הם סטנדרטים אוניברסליים כמעט, וזה צורם לראות אותם נעלמים.

סקירה כללית של תכונות טרנד מיקרו

Trend Micro Antivirus + לוגוwww.trendmicro.com

מתחיל החל מ- $ 250 לכל חודש כל התוכניות

תכונות

מנהל סיסמאות

מגרסה קבצים

תמיכה רב-מערכתית

בקרת הורים

ניקוי דיסק

VPN

פרופילים

הגנה

הגנת Ransomware

הגנת מצלמות רשת

ניטור בזמן אמת

דפדפן מאובטח

הגנה להורדה

הגנת דיוג

חומת אש

מערכת הפעלה

חלונות

macOS

לינוקס

אנדרואיד

iOS

שימושיות

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אפליקציה סלולרית

סיומת דפדפן

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

מכשיר טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכת וידיאו

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

התכונות הבאות זמינות בחינם: סריקת הנגיף HouseCall, RootkitBuster (חלונות בלבד), כלי האופטימיזציה של Dr. Cleaner (Mac בלבד), כל אבטחת המובייל ב- iOS, הגנת גניבת זיהוי סלולרי באנדרואיד, הונאת באסטר ושימוש מוגבל בסיסמה מנהל.

אנטי-וירוס + אבטחה עולה 29.95 דולר לשנה כדי להגן על מכשיר יחיד. זה מסתכם ב- $ 2.50 לחודש, שזה מחיר סביר לחלוטין לשלם עבור מחשב בטוח אחד; לעיון, זה בערך כמו המינוי הבסיסי של נורטון (ראה סקירת Norton Security).

Trend Micro Antivirus for Mac עולה זהה ל- Antivirus + Security. זה מחליף כמה תכונות בונוס בגירסת Windows, אך הוא שומר על פונקציונליות הליבה זהה. בהתחשב בעובדה כי Pay Guard – התכונה הבלעדית של Windows ברמה זו – היא אחת מהתכונות הבולטות יותר של Trend Micro, משתמשי Mac יוצאים טוב יותר ברמת המינוי הבסיסית..

Trend Micro Internet Security עולה 39.95 דולר לשנה לכיסוי שלושה מכשירים. נכון לעכשיו, לא כדאי לקנות ברמה הזו בכלל. הסיבה לכך היא כי Trend Micro Maximum Security עולה כעת גם 39.95 דולר לשנה ותקבל מכשירים משמעותיים יותר וכמה תכונות נוספות.

למעשה, המספר המוגבר של המנויים – 10 מכשירים שולחניים, מחשבים ניידים או ניידים – הוא הגרלה העיקרית של רמת האבטחה המרבית של מיקרו טרנד. מנהל הסיסמאות והגנות נוספות לנייד הם נחמדים, אך הם לא היו שווים את זה בעצמם.

ל- Trend Micro יש גם תוכניות ארגוניות החורגות מאבטחה מקסימאלית ונועדו להגן על נקודות קצה לעסקים שלמים. אין לנו דרך טובה לבדוק את החבילה הזו, כך שהיא מעבר לתחום של סקירה זו.

ידידותיות למשתמש

בדקנו את הממשק של Trend Micro באמצעות Trend Micro Antivirus + Security עבור Windows. הסימנים המוקדמים שלו לא היו חיוביים, מכיוון שההתקנה ארכה הרבה זמן, אבל תוך חצי שעה הקמנו אותה.

התקנת טרנד-מיקרו אנטי-וירוס

לאחר כניסתך וטרנד מיקרו מסיים להריץ את סריקת הבסיס שלו, מוצג לך כפתור סריקה ירוק וירוק, מסודר על ידי ארבע קבוצות תכונה. החץ שליד לחצן הסריקה מאפשר לך לבחור בין סריקה מהירה, סריקה מלאה או סריקה של רשימת קבצים בהתאמה אישית. לחיצה על כפתור הסריקה הגדול מפעילה סריקה מהירה.

ראשי ממשק משתמש

ההילוכים שליד כפתור הסריקה מותאמים אישית כיצד כל סריקה עובדת, תוך שימוש בתיבות הסימון קלות להבנה. הכפתור הקטן שמימין להילוך פותח דוח אבטחה, המתעד סוגיות אבטחה ש- Trend Micro תפס במכשיר שלך בתקופה שאתה מגדיר. ניתן גם לתזמן סריקות לסירוגין מחלונית זו.

תצורת סריקה

כולל ממשק משתמש

כל אחת מארבע קטגוריות התכונה היא די פשוטה. מ”התקן “אתה יכול להתאים אישית סריקות המתרחשות בזמן אמת ולהפעיל” מצב אילם “, מה שמפסיק את הודעות האבטחה הלא קריטיות. זה גם המקום בו תוכל להרחיב את ההגנה על מכשירים אחרים, אם המינוי שלך מאפשר לך.

הגדרות מכשיר

“פרטיות” מאפשרת לך להגדיר הגנה על רשתות חברתיות, אך אין הגדרות מעבר להדלקה ולכיבוי של כל אחד מהדפדפנים שלך. אתה יכול גם להשתמש בחלונית זו כדי לפתוח כרטיסיית דפדפן עם Pay Guard פעילה (או להפעיל אותה דרך קיצור דרך בשולחן העבודה, אם אתה מעדיף).

“נתונים” הוא הכרטיסייה להגנת תוכנות ransomware. הגדרת התצורה של מגן התיקיות היא פשוטה כמו שמות של התיקיות שברצונך להגן מפני תוכנות לא ידועות. לבסוף, יש את הכרטיסייה “משפחה”, הכוללת את כל בקרות ההורים של Trend Micro. ברמת האבטחה + אנטי-וירוס, אין שום דבר מלבד הצעה לשדרוג.

השפעת ביצועים

כדי לבדוק את ההשפעה של Trend Micro על ביצועי המכשירים, ביצענו סריקות תוך כדי הצפייה בהשפעתן על מהירויות המעבד. גם לסריקה מהירה וגם לסריקה מלאה הייתה השפעה זניחה, שתואמת היטב את הביצועים החיוביים שלה בדרך כלל במבחן הביצועים של AV-Comparatives באוקטובר 2019 (שם נמצא כי היא רק גורמת צרות בזמן שמשתמשים השיקו אפליקציות אחרות).

מבחן ביצועים

בסך הכל, אנו שמחים לראות כי Trend Micro Antivirus + Security מכיל ממשק מלוטש וסלחן. ניתן לגשת לכל תכונה יחידה תוך שני לחיצות, והמשתמש מונחה באופן טבעי מאחד לשני. למרות שיש רק שלושה סוגים של סריקות, חלונית ההתאמה האישית ידידותית למשתמש מוודאת כי השלושה מכסים את כל מה שאתה צריך.

הדבר היחיד ששומר על טרנד מיקרו מציון מושלם הוא המכירה המובנית המובנית. אין צורך להוסיף כרטיסיות נוספות לממשק המשתמש שלך רק כדי לומר למשתמשים אילו תכונות אין להם עדיין.

הגנה

השתמשנו בקבצי בדיקה של ארגון התקנים למניעת תוכנות זדוניות (AMTSO) כדי להרגיש תחושת האפקטיביות של Trend Micro Antivirus + במכשיר שלנו. קחו בחשבון שבדיקות AMTSO פשוט עוזרות לנו להתרשם ראשונית ואנחנו סומכים ביתר שאת על תוצאות מעבדות הבדיקה המקצועיות..

Trend Micro חסם בהצלחה קובץ זדוני שהורד ידנית, קובץ זדוני שהורד על ידי כונן, קובץ זדוניות דחוס ZIP, יישום שעשוי להיות לא רצוי וקובץ שדרש את חיבורו למערכת בדיקה מבוססת ענן..

זה לא הצליח לתפוס דף דיוג במהלך גלישה רגילה, אפילו כאשר רמת האבטחה באינטרנט הייתה גבוהה. עם זאת, הוא חסם את אתר הדיוג כאשר הדפדפן נפתח באמצעות Pay Guard. זה ביצע ביצועים טובים אך לא הושג ציון מושלם מכיוון שבטיחות באינטרנט לא צריכה להיות מותנית בכך שמשתמשים יזכרו לפתוח את הדפדפנים שלהם בדרך מסוימת.

AV-Comparatives

הלכנו ל- AV-Comparatives ו- MRG Effitas כדי לאשש את ממצאי הבדיקות שלנו. בבדיקת ההגנה האחרונה מפני תוכנות זדוניות שנערכה בספטמבר 2019, השוואות AV העניקו ל- Trend Micro Internet Security ציון מעורב.

תחזיות חיוביות ראשונה: Trend Micro השיג שיעור הגנה של 100 אחוז, ולא איפשר לשום תוכנה זדונית לבצע שינויים במערכת המוגנת. כשהיא מחוברת לענן, היא איתרה 97.9 אחוזים מנות הבדיקה של תוכנות זדוניות, והכניסה אותה לשליש העליון מבין 16 המוצרים שנבדקו.

לרוע המזל, כאשר לא מקוון, שיעור הגילוי של Trend Micro ירד ל 20.9 אחוזים עגומים – הנמוך מבין כל האנטי-וירוסים הזמינים מסחרית. זה מרמז כי Trend Micro Internet Security תלוי מאוד בשירותי ענן, וכי חוסר זמינות בשני הצדדים עלול לאיית אסון.

שילוב הבעיה הוא שיעור חיובי שגוי גבוה מהממוצע. AV-Comparatives ביצע מבחן הגנה בעולם האמיתי מיולי עד אוקטובר 2019, ובמהלכו סימנו Trend Micro Internet Security 19 כתובות URL שאינן זדוניות כחשודות, שהם גבוהים בהרבה מהממוצע של שמונה.

MRG Effitas

MRG Effitas סיפר סיפור שונה במקצת. במבחן שלה, Trend Micro לא רק גבר על מספרי ה- AV-Comparative, אלא הוא הצליח בהרבה ממה שבדקנו אותם לפני מספר שנים. ברבעון הראשון של 2018, Trend Micro על הסף לא הצליח לקבל אישור מ- MRG Effitas, מה שחייב את תוכנית האנטי-וירוס לאתר או לחסום לפחות 98 אחוזים מהאיומים תוך 24 שעות..

ברבעון הרביעי של 2019, Trend Micro הצליח הרבה יותר. MRG Effitas העניקה לתוכנית אבטחה עסקית נטולת דאגות של Trend Micro את ההסמכה הגבוהה ביותר ברמת 1, כלומר פירושה שהיא השתמשה בחסימה אוטומטית במגע ראשון ובניתוח התנהגותי בכדי לעצור 100 אחוז מהאיומים.. 

חברות בדיקות אנטי-וירוס כמעט תמיד מסכימות זו עם זו. ההבדלים היחידים בין שתי המבחנים הם השיעור הלא מקוון (אשר MRG Effitas לא בודק) וההבדל העצום בחיוביות שווא. ניתן להסביר זאת בכך ש- MRG Effitas בדקה גרסה ארגונית של Trend Micro, בעוד ש- AV-Comparatives בדקה גרסת צרכני קצה, אך לא בטוח.

אנו נוטים יותר להאמין ל- AV-Comparatives. רק תוכנית אחת מתוך 12 חסמה באופן שגוי כל אחת מ -1,144 דגימות הבדיקה של MRG Effitas, מה שגורם לנו לחשוב שהמבחן שלה אינו קפדני ככל שיהיה. למרבה המזל עבור טרנד מיקרו, הקונצנזוס על יתר כוח ההגנה שלו די טוב.

תמיכה

לתמיכה של Trend Micro יש הרבה מהמשותף לתכונות האנטי-וירוס החינמיות שלה. כל מה שאתה צריך נמצא שם, אבל לפעמים הוא מוצג בטלאים מתסכלים שגורמים לו להיראות פחות מכפי שהוא.

בסיס מיקרו ידע מגמה

בסיס הידע של Trend Micro מתחיל בקישורים לשלושה נושאים כלליים: הורדה והתקנה של מוצרים, רכישת מוצרים והרשמות והשוואה בין התכונות של מוצרים שונים. מתחת לזה, תראה קישורים לדפי תמיכה עבור כל מוצר ספציפי, כולל ישנים שמתקרבים לסוף חייהם או אחרי חייהם..

לחיצה על הקישור למוצר כלשהו מעבירה אותך לדף שמוקדש לכאורה כדי לעזור לך בשימוש במוצר זה. עם זאת, בדפים למוצרי מנוי, כמו Trend Micro Antivirus + Security, חלק גדול מהתוכן מוקדש למכירת המוצר במקום זאת. תוכלו למצוא סיורי וידיאו, הוראות התקנה וקישורים לתכונות אחרות שתרצו.

כדי לקבל עזרה, לחץ על אחד הנושאים המופיעים בבאנר “בחר נושא”. כל אלה יעבירו אתכם למקומות שונים באתר. לדוגמה, “נושאים פופולריים” מקשרים להורדות במדריך למשתמש של כל רמה. אם תגלול מטה מזה, סוף סוף תמצא את השאלות הנפוצות.

שירות לקוחות

כדי להיות הוגנים עם בסיס הידע של Trend Micro, רבים מדפי התכונות הבודדות עוברים ישירות למידע. ברגע שתמצא את המידע, הוא די שלם. ביניהם מדריכי המשתמש הכתובים היטב, קטעי וידאו מאוירים בבירור ושאלות נפוצות מקיפות מכסים מגוון רחב של סוגיות פוטנציאליות.

תמיכה בזמן אמת

האפשרות הראשונה שלך לתמיכה חיה היא בוט הצ’אט של Trend Micro, ונסה, שאליו ניתן ליצור קשר דרך Messenger Messenger באמצעות קישור בתחתית דף הבית של העזרה (וכמה עמודים נוספים). למרות שהיא לא אנושית, וונסה מפתיעה טוב להתמודד עם שאלות משתמשים.

אם ונסה לא יכולה לעזור לך, עשוי מגוון מרשים של אפשרויות תמיכה אחרות. אתה יכול לשלוח דוא”ל, לשוחח עם אדם או לצלול לפורומי המשתמשים של Trend Micro. הפורומים מאורגנים בצורה נקייה, עם נושאים הממוינים למספר לשוניות (אם כי היינו יכולים לעשות בלי החלק “שבח”). זו לא הסצנה הפעילה ביותר, אבל איש צוות Trend Micro משיב לכל פוסט.

פורום טרנד-מיקרו אנטי-וירוס

תוכלו גם להזמין מקום. Trend Micro קונה את אחד הטרנדים הפחות אהובים שלנו בעולם האנטי-וירוס בכך שהוא לא רק הופך את מספר הטלפון של התמיכה שלו לזמין באתר האינטרנט, אלא שהוא מוצג בצורה בולטת. זה זמין בחינם 12 שעות ביממה בימי חול ו 24/7 אם אתה מעוניין בתמיכה פרמיום.

בואו נדבר על תמיכה פרמיה לשנייה. תמורת 59.95 דולר לשנה, תקבל תמיכה טלפונית 24/7, הסרת וירוסים אחת, בדיקת בריאות אחת במחשב שנתי ושנה של אבטחה מקסימאלית של מיקרו Trend. עם זאת, 69.95 דולר לשנה משדרגים אותך להסרת וירוסים ללא הגבלה ובדיקות בריאות במחשב, פלוס התקנת גישה מרחוק.

בסך הכל, בסיס הידע של Trend Micro יכול להיות מאורגן טוב יותר (ופחות כבד על המכירה המכרזת), אך האפשרויות הרבות להגיע לתמיכה חיה מייצרות רצון טוב הרבה יותר מכפי שאובדן השאלות הנפוצות המתסכלות. זו בקלות אחת מחברות תוכנות האבטחה הזמינות ביותר, אפילו לאנשים שלא שילמו עבור כלום.

פסק הדין

בהתחשב בחוויות העבר שלנו עם Trend Micro, לא ציפינו להרבה, אבל Trend Micro Antivirus + Security הפתיע אותנו בצורה הכי נעימה. זה מעניק הגנה באיכות גבוהה, מחוסמת עם ממשק משתמש ידידותי ומסירות להנגיש את התמיכה ככל האפשר.

כמה סימנים שחורים פוגעים במהימנותם: חיוביות השווא שלו מהווים דאגה וכך גם הסכנה למעידה באתר דיוג לאחר ששכחת להפעיל את הדפדפן שלך עם ההגנה של Trend Micro. עם זאת Trend Micro אמין בהרבה מבעבר ומשתפר בכל רבעון.

אם השתמשת במוצרי Trend Micro והייתה לך חוויה טובה, רעה או ייחודית, יידע אותנו בתגובות שלהלן. תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me