TotalAV Antivirus Review – עודכן ב- 2020

סקירה אנטי-וירוס של TotalAV

TotalAV הוא פיתרון אנטי-וירוס מעוצב שפשוט אין לו את הצ’ופר "טוב." יש מעט מאוד תוצאות בדיקה של צד שלישי עבורו ומבנה התמחור שלה פשוט מוזר, בין שאר הנושאים. קרא את סקירת TotalAV המלאה שלנו לפרטים.

מחוון מוחלט 1

totalav-slider2

totalav-slider3

totalav-slider4

totalav-slider5

קודם

הבא

TotalAV הוא שחקן קטן בשוק אנטי-וירוס גדול. יש לו כמה רעיונות ותכונות נהדרים, אך ההגנה והשימושיות שלהם נופלים. זה גם אחד האנטי-וירוסים היקרים ביותר שיש שם.

העברנו את TotalAV דרך הכפפה בסקירה זו כך שתוכלו לקבל תמונה מלאה איפה היא זורחת ואיפה היא נופלת. בדקנו כל פיצ’ר, עבר על תמיכת הלקוחות שלו ואפילו העמידו את ההגנה מפני תוכנות זדוניות במבחן. לאחר כל זאת, הקמנו פסק דין שנשתף אתכם בביקורת אנטי-וירוס TotalAV זו.

בסופו של דבר, TotalAV לא הגיעה לרשימה שלנו עם תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר בגלל חסרונותיה בכמה קטגוריות. אין שום נזק לבדוק את תקופת הניסיון ללא תשלום שבעה ימים, במיוחד מכיוון שהיא מציעה ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לאנטירוס TotalAV

תכונות

ל- TotalAV יש מבחר נחמד של תכונות פרטיות ואבטחה, אך היא אינה חזקה כמו חלק מהאירוסים האחרים המלאים בתכונות, כמו אבירה (עיין בסקירת אבירא שלנו). שילובו של מנהל סיסמאות ו- VPN הציב אותו לפני החבילה, אם כי חלק מהתכונות שלו נעולות מאחורי קיר שכר גדול.

נראה כי TotalAV מתמקדת רבות בתכונות הפרטיות והביטחון. התוכנית מלאה בכלים להגנת הפרטיות, כמו בודק הפרת נתונים מובנה. זה בודק haveibeenpwned.com, שהוא בסיס הנתונים המלא ביותר של הפרות נתונים.

totalav-databreach

הכלול בכלי פרטיות אלה הוא רשת פרטית וירטואלית, או VPN. זהו כלי חשוב לפרטיות ברשת, ולכן נחמד ש- TotalAV כולל אחד. זה מבטיח שנתוני הרשת שלך אנונימיים ולא ניתן יהיה לאתר אותם אחרייך, לא משנה מה אתה עושה.

הגנה נוספת על פרטיות נהדרת היא תכונת הגנת הזהות של TotalAV. זוהי ההגנה המעמיקה ביותר שראינו באנטי-וירוס, מכה על מתחרים כמו ZoneAlarm (עיין בסקירת ZoneAlarm שלנו למידע נוסף).

ההגנה של TotalAV כוללת חיפושים שוטפים באינטרנט אחר המידע האישי שלך, מה שיכול להיות אינדיקציה להפרת נתונים. זה יתחק גם אחר מספר הביטוח הלאומי שלך ויידע אותך אם יתווסף מידע לדו”ח, ויבטיח שאף אחד לא יוכל להשתמש ב- SSN שלך למטרות מצערות..

חשוב לציין כי TotalAV מבטל כברירת מחדל את ההגנה בזמן אמת. רוב האנשים לא נכנסים להגדרות האנטי-וירוס שלהם באופן מיידי כדי לבדוק אם זה משהו כזה, כך שזה יהיה אידיאלי אם זה היה מופעל כברירת מחדל.

תכונה ייחודית נוספת של TotalAV היא ההגנה המשפחתית שלה. כמעט כל אנטי-וירוס מציע הגנה על מכשירים מרובים, אבל זה של TotalAV זה קצת שונה. במקום פשוט להוסיף מכשיר לאותו חשבון, הוא מאפשר לך ליצור חשבון משנה שיש לו גישה לתכונות שלך.

טוטאל-משפחה

כל אדם מקבל חשבון משלו, עם גישה משלו לתכונות. לדוגמא, הדבר יאפשר לך להגן על מחשב של ילד ללא מתן גישה למידע החיוב או ליכולת לרכוש תוספות..

תכונות ביצועים

“כוונון מערכת” הוא מאפיין בולט של TotalAV. זה כולל סדרת כלים – כולל מנקה דיסקים, מנהל אתחול ומוצא קבצים כפולים – שנועדו להאיץ את המחשב.

כוונון טוטאלי

תכונות אלה סורקות את מערכת ההפעלה שלך בדרכים שונות כדי לייעל את הביצועים והשימושיות. מנקה הדיסקים היה מועיל במיוחד, ושחרר כמעט 2GB עדכוני מערכת במטמון, קבצים זמניים וקבצי דיווח על שגיאות.

נתקלנו בבעיה עם הסרת ההתקנה של התוכנית. לקח כמעט 20 דקות כדי להסיר התקנה של תוכנית פשוטה. למטרות בדיקה, התקנו אותו מחדש ואז הסרנו אותו מהתפריט של המערכת, שנמשך דקה אחת בלבד. 

ייתכן שהסיבה לכך היא כי TotalAV משתמשת בזמן זה בכדי לחפור עמוק למערכת ולמחוק קבצים זמניים או מיותרים הקשורים לתוכנית זו, אך היא עדיין לא ברורה. עם זאת, בסופו של דבר זה הסיר את התקנת התוכנית.

כספת סיסמא

TotalAV Total Security, התוכנית הגבוהה ביותר ברמת השכבה, כוללת “כספת סיסמה”, הידועה גם כמנהלת סיסמאות. שימוש במנהל סיסמאות הוא דרך אחת לאחסון סיסמאות בבטחה בענן, ומאפשרת לך סיסמאות ארוכות וייחודיות מבלי שתצטרך לזכור אותן..

הגדרת סיסמת totalav

חשוב שיהיה מנהל סיסמאות, וזה נהדר לראות תכונות אבטחה כמו אלה כלולות באנטי-וירוס. עם זאת יש המון מנהלי סיסמאות בחינם, והתוכנות האלה פועלות באופן דומה לזה. למרות שזו תכונה חשובה, יש להציע אותה יחד עם שכבות התשלום האחרות.

סקירה כללית של תכונות AV

לוגו אנטי-וירוס של TotalAVwww.totalav.com

החל מ- $ 825 לחודש לכל התוכניות

תכונות

מנהל סיסמאות

מגרסה קבצים

תמיכה רב-מערכתית

בקרת הורים

ניקוי דיסק

VPN

פרופילים

הגנה

הגנת Ransomware

הגנת מצלמות רשת

ניטור בזמן אמת

דפדפן מאובטח

הגנה להורדה

הגנת דיוג

חומת אש

מערכת הפעלה

חלונות

macOS

לינוקס

אנדרואיד

iOS

שימושיות

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אפליקציה סלולרית

סיומת דפדפן

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכת וידיאו

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

TotalAV בהחלט נמצא בצד היקר, במיוחד בהשוואה לתוכנות אנטי-וירוס פופולריות כמו קספרסקי (עיין בסקירת אנטי-וירוס Kaspersky שלנו). זה מחמיר בגלל היעדר גרסת החינם, כמו גם המגבלות הקיצוניות במשפט. עם זאת, ראוי לציין כי ל- TotalAV יש הנחות עמוקות בשנה הראשונה, עם הנחה של 70 אחוזים.

זה גם טוען את הרוב המכריע של התכונות ברמת הזול ביותר שלו, מה שהופך את הבחירה הזו טובה למי שאינו מעוניין באפשרויות יוקרה, כגון VPN.

הרובד הראשון הוא TotalAV Antivirus Pro. כך תוכלו לקבל את יכולות הסריקה האנטי-וירוס הבסיסיות, כמו גם אפליקציות לנייד, כלי אופטימיזציה, הגנת דיוג והגנה מפני תוכנות ריגול והגנה באינטרנט. במחיר של 99 דולר לשנה, זה קצת עצמות חשופות אך לא במחיר בלתי סביר.

הרמה הבאה היא TotalAV Internet Security, עם שני מכשירים נוספים וה- VPN כלול. זה יקר עוד יותר, במחיר של 119 דולר לשנה. השדרוגים הם די מינימליים תמורת 20 דולר נוספים, אבל זה יכול להיות בחירה טובה אם אתם מעוניינים בשירות ה- VPN שלה או שיש לכם משפחה גדולה.

הרמה האחרונה, TotalAV Total Security, כוללת את שירות חסימת המודעות וכספת הסיסמה והיא תביא לך 149 $ כואב לשנה. נדבך זה מבלבל בבחירת תכונות היוקרה שלו. אתה יכול למצוא גם חוסמי מודעות וגם מנהלי סיסמאות שהם בחינם לחלוטין, ו- TotalAV מגזים מעט בערך הכספי שלהם כאן.

מערכת התוספות TotalAV

בצד החיובי, ל- TotalAV יש מערכת תוספות מסקרנת לתכונות האבטחה שלה, וזה מועיל אם אתה מחפש משהו ספציפי. אתה יכול לרכוש את רמת ההגנה הנמוכה ביותר ואז להוסיף VPN או אפילו תמיכה בעדיפות. 

TotalAV מציעה ניסוי ללא עלות, אך היא אינה כוללת את כל תכונות האנטי-וירוס, בשונה מרוב תוכנות האנטי-וירוס האחרות. במקום להציע הדגמה מלאה וחינמית של מיטב מוצריה במשך חודש, היא מציעה יכולות סריקה בסיסיות למשך שבעה ימים בלבד.

עם זאת, יש אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום, המאפשרת לך לרכוש את הגרסה שתרצה לנסות ואז להחזיר אותה מאוחר יותר אם אינך נהנה ממנה. ההנחה של 70 אחוז מהשנה הראשונה הופכת את זה לקל עוד יותר.

אנו ממליצים לא להשתמש ב- TotalAV עבור VPN ומנהל הסיסמאות. במקום זאת, בדוק את ההמלצות שלנו למנהל הסיסמאות הטוב ביותר ול- VPN הטוב ביותר לשימוש יחד עם שכבת TotalAV Antivirus Pro..

ידידותיות למשתמש

TotalAV אינה תוכנית אינטואיטיבית במיוחד לעבוד איתה. נתקלנו בבעיות לפני שאפילו התקנו את התוכנית, וההגדרות מבלבלות לפעמים. רבות מהתכונות המפורטות באפשרויות זמינות רק כתוספות, אך הן מוצגות באופן בולט כדי לעודד אותך לבזבז יותר.

לוח מחוונים totalav

הדבר הראשון ששמנו לב היה עד כמה קשה היה למצוא את המשפט החינמי של TotalAV. זה אכן קיים, אך הוא לא מוזכר בשום מקום באתר או מקושר בשום מקום. מצאנו אותו בסופו של דבר באמצעות חיפוש בגוגל, רק כדי לגלות שהוא מציע כמעט אף אחד מהתכונות של Antivirus Pro, הרמה הזולה ביותר שלו.

נוסף על כך, ברגע שמתקינים את התוכנית, היא מתחילה לסרוק באופן אוטומטי ללא דרך למנוע את הפעלתה. ברגע שזה מתחיל, אין גם דרך לבטל אותו. אולם מדובר בסריקה חכמה, שנמשכת מספר דקות בלבד.

עם זאת, החלק המבלבל ביותר בשימוש ב- TotalAV הוא פיענוח אילו תכונות זמינות בפועל. לכמה מהם היו מנעולים גדולים בצבע בהיר, כמו תכונת ה- VPN.

נעול לחלוטין

תכונות אחרות, כגון מנהל הסיסמאות, נראות כאילו הן כלולות במנוי שלך עד שתנסה להשתמש בהן. לאחר מכן הוא מודיע לך שעליך לשדרג את המנוי שלך או לרכוש את התכונה האישית הזו כתוסף. 

לזכותה, TotalAV מפצל את הקטגוריות בתוכנית השולחן העבודה שלה באופן מאוד אינטואיטיבי. הקטגוריות מסתכמות באבטחת אינטרנט, הגנה מפני תוכנות זדוניות, כלים להאצת מערכות, מנהל סיסמאות והגדרות משפחתיות.

אפשרויות סריקת TotalAV

אפשרויות הסריקה עושות איזון טוב בין מגוון לפשטות. יש סריקה מלאה, סריקה חכמה וסריקה מהירה, בדומה לרוב תוכנות האנטי-וירוס. יש גם סריקה בהתאמה אישית עם שלל אפשרויות, כגון אי הכללת קבצים ותיקיות מסוימים.

ביצענו את הסריקות כדי לבדוק את המהירות ואת השימוש במעבד. הסריקה המהירה ארכה כשלוש דקות, שזה סטנדרטי לאנטי-וירוסים. הסריקה המלאה ארכה קצת פחות משעה, שהיא מהירה במיוחד.

לרוע המזל, TotalAV הוא חזיר משאב. מרבית התוכניות עשויות לקחת חמישה עד עשרה אחוזים ממעבד המחשב, אך שתי הסריקות שלה לקחו בערך 40 אחוזים. זה בולט מאוד ובעיה גדולה אם אתה מתכנן להשתמש במחשב שלך במהלך סריקה.

מרבית האנטי-וירוסים, כמו ESET NOD32 (ראה סקירת ESET NOD32 שלנו) יגיעו לכדי 10 אחוזים משימוש במעבד. ההאטה הזו היא להיט ענק לחוויית המשתמש של TotalAV.

TotalAV סובל ממגוון נושאי שימושיות, מהדחיפה הבוהקת לשדרוג המנוי שלך לכמה תכונות באיכות החיים. לדוגמה, לחיצה על הודעת הטוסט – שמיידעת אותך בסיום הסריקה – לא עושה דבר. זה לא נושא ענק, אבל זה אינדיקטור טוב לטיפול ש- TotalAV הכניסה לחוויית המשתמש שלו.

הרחבות דפדפן

TotalAV מציעה גם תוסף גלישה בטוח שנועד להגן על פרטיותך בזמן הגלישה באינטרנט. תכונת חסימת המודעות כלולה בתוסף דפדפן זה, כמו גם דרך לנקות במהירות את ההיסטוריה והעוגיות שלך.

totalav-safesite

לרוב, אפשרויות הגלישה הבטוחה כבר מובנות בדפדפנים מודרניים, אבל זה תמיד נחמד כאשר אנטי-וירוס אורז אותן יחד לכפתורים קלים לשימוש. ייתכן שלא תצטרך לשלם עבור חסימת מודעות; עיין בהמלצות שלנו עבור חוסמי המודעות הטובים ביותר.

חשוב לציין כי רק הגרסה היקרה ביותר, TotalAV Total Security, כוללת את יכולות חסימת המודעות. שאר התוסף פועל בסדר בלעדיו, ואם תרכוש את התוסף הזה או תשדרג את התוסף, הפונקציונליות תשדרג אוטומטית בהתאם.

עם זאת, ישנם כל כך הרבה חוסמי מודעות בחינם שעושים את העבודה הזו לא פחות טובה, אם לא טובים יותר, מחוסם המודעות של TotalAV. זוהי בחירה מבלבלת להציב את התכונה הזו מאחורי שכבת התשלום הגבוהה ביותר.

הגנה

כדי לבדוק את ההגנה של TotalAV, העברנו אותה דרך חבילת הבדיקה שלנו. עם זאת, בדיקות מעבדה הן תקן הזהב האמיתי, ולכן אנו שמים משקל רב יותר על התוצאות הללו משלנו. מעבדות בודקות תוכנת אנטי-וירוס במספר מכונות ומעבירות אותה באמצעות התוכנה הזדונית האחרונה שהתגלתה, מה שהופך את התוצאות לחזקות יותר.

לרוע המזל, TotalAV משתתפת רק באחת משלוש המעבדות שאנו מסתכלים עליהן לצורך הבדיקה. תוצאות אלה – במיוחד כאשר מסתכלות על כמה חודשים – מטלטלות במקרה הטוב. גם הבדיקות המפותחות שלנו אישרו תוצאות אלה.

מבחן AV העריך את TotalAV בדצמבר 2019. הוא חסם 97.4 אחוז מהניצולים של אפס יום ו 99.8 אחוז מהתוכנות הזדוניות הנפוצות. אף על פי שהמספרים הללו הם איתנים, חוסר העקביות שלה לאורך החודשים גרם לנו להשהות מסוימת.

במבט לאחור על היסטוריית הבדיקות שלו, באוקטובר 2019 חסמה TotalAV רק 57.4 אחוזים מהניצולים שאפסו יום. הפער בין אוקטובר לדצמבר נוגע, במיוחד כשמדובר בתוצאות מאוגוסט 2019, כאשר TotalAV ריחפה סביב 95 אחוז..

נראה שזה מרמז שלטוטאלאב יש הגנה מוצקה על אפס יום לאורך זמן, אך שכאשר משוחררים מעלולים חדשים היא נאבקת לעמוד בקצב. עם אפשרויות אנטי-וירוס החוסמות עד מאה אחוז מהניצולים של אפס יום, כמו Bitdefender (קרא את סקירת Bitdefender שלנו), קשה להצדיק את הטלת הכדור כאן.

לרוע המזל, AV-Comparatives ולא MRG Effitas כלל בודקים את TotalAV. עלינו להסתמך על בדיקות משלנו ועל הדוחות השונים באופן שונה בכל מבני AV-Test במהלך החודשים.

בדיקות ידניות

כדי לנתח את האבטחה של TotalAV לעצמנו השתמשנו בשני כלים. הראשון היה AMTSO, או הארגון לתקני בדיקות נגד תוכנות זדוניות. זוהי סדרה של ניצולים נפוצים אשר נועדו להיתפס על ידי אנטי-וירוס.

TotalAV עבר את מרבית המבחנים של AMTSO. עם זאת, זה נכשל בבדיקה מבוססת הענן, כמו גם בדיקה שהסתירה וירוס בקובץ דחוס, ש- TotalAV אינו סורק כברירת מחדל. עם זאת, הוא תפס כמעט כל פורמט של דחיסה ברגע שהפעלנו את ההגדרה. 

הוא גם לא חסם את דף הדיוג, למרות שהוא טוען שיש לו הגנת דיוג. זוהי תוצאה נפוצה עבור תוכניות אנטי-וירוס – אפילו כאלה עם הגנת דיוג – לכן חשוב להבין מה זה דיוג ואיך להגן על עצמך.

סבב הבדיקות השני שלנו היה עם WICAR, סדרת בדיקות לפגיעויות נפוצות בדפדפן. TotalAV אכן כוללת הגנה באינטרנט, כך שזו מבחן נהדר לכמה השירותים האמינים הם. לרוע המזל, TotalAV פשוט לא התייצבה כאן. זה רק חסם שניים מתוך 13 מעלולים.

שטח-חסימת שטח

כשמדובר בהגנה מפני אנטי-וירוס, TotalAV לא עושה את הציון. בדוק את הסקירה שלנו על תוכנת האנטי-וירוס המאובטחת ביותר כדי לקבל מושג מה אתה יכול לצפות מההגנה העליונה.

תמיכה

מערכת שירות הלקוחות של TotalAV מוזרה. זה בלתי נגיש לחלוטין עד שתרכוש מנוי, וגם אז אתה עלול להיתקל בבעיות. מצאנו שתי גרסאות נפרדות לחלוטין של אתר התמיכה במחקר שלנו, ואנחנו עדיין לא בטוחים איזו מהן נכונה. עם זאת, המספר העצום של הדרכות הווידיאו ייחודיות למדי באנטי-וירוסים.

חלק אחד מתמיכתו המייחד אותה הוא שירות הלקוחות 24/7. לתוכניות אנטי-וירוס רבות יש גרסה זו, בה ניתן להגיש כרטיס בכל עת וניתן לטפל בתכניות דחופות במשך הלילה. עם זאת, TotalAV מתהדרת במערכת תמיכה טלפונית אמיתית של 365 יום, 24 יום, לכל סוגיה.

עם זאת, אין לה אפשרות לצ’אט חי. מספר מתחרים, כמו Sophos Home (ראה סקירת Sophos Home שלנו), החליפו את התמיכה הטלפונית שלה באפשרות צ’אט חי. יהיה נחמד לראות את שניהם באנטי-וירוס אחד.

ספריית הדרכות הווידיאו שלה מרשימה גם היא. רוב התכונות שלו נתמכות על ידי סרטון חלק ומועיל. זה אפילו מציע ספריית וידאו המאפשרת ניווט קל בין הסרטונים.

סה

עם זאת, בסיס הידע מסודר באופן מוזר, והסרטונים לא משפרים אותו. חלקם מיושנים, מכוונים אותך לקישורים שאינם קיימים עוד. זה גם מעצבן שאין דרך לבדוק כרטיס דואר אלקטרוני שהוגש דרך האינטרנט, רק באמצעות תיבת הדואר הנכנס שלך.

מה שאנחנו אוהבים

אנו מעריכים גם פורום משתמשים, שמתחרים כמו McAfee מציעים (עיין בסקירת McAfee Total Protection שלנו למידע נוסף). אלה נהדרים לשאלות שנפתרו בעבר, והופכים את המשתמש פחות סביר להזדקק לתמיכה אישית.

TotalAV אכן מציעה תמיכה ללקוחות דרך ערוץ הטוויטר שלה, הנפוץ בימינו לתוכניות אנטי-וירוס אך עדיין מוערך. אם לא נעים לך להשתמש בטלפון או שאתה לא יכול להתקשר מסיבה כלשהי, נחמד שיש לך אפשרות טקסט שהיא בזמן אמת במקצת..

בסך הכל יש ל- TotalAV כמה תכונות מועילות באמת בארסנל התמיכה שלה והרבה תסכולים. קשה להצדיק היכן הוא חסר, עם דוגמאות מהממות לתמיכה באנטי-וירוס שם בחוץ, כמו F-Secure (עיין עוד בסקירת F-Secure שלנו).

פסק הדין

לאנטי-וירוס TotalAV יש כמה רעיונות מעולים. חשיבה קדימה מאוד כוללת חבילה של כלי פרטיות בנוסף לתכונות האבטחה שלה, והטיפול שמכוון במדריכי הווידיאו שלה מאיר. מערכת התוספות הייחודית שלה מעניקה לך גם אפשרות ליצור את סוג ההגנה הדרוש לך.

עם זאת, זה פשוט נופל במובנים רבים מדי עבורנו להמליץ ​​על התוכנה באופן כללי. זה מאוד מבלבל לנווט ודוחף את התוספות שלו לפרצוף בכל סיבוב, גם אחרי ששילמת עבור המוצר.

עם זאת, הכל מסתכם בביטחון, וטוטאלAV בהחלט חסר שם. שוק תוכנות האנטי-וירוס מנופח במוצרים דומים החוסמים 95 עד 100 אחוז מכל האיומים, כמו Webroot (קרא את סקירת Webroot SecureAnywhere). יש כל כך הרבה אפשרויות עם אבטחה גבוהה שהתוצאות המטלטלות מהבדיקות של TotalAV מגרמות אותה מההפעלה לאנטי-וירוס הטוב ביותר.

מה אתה חושב על אנטי-וירוס TotalAV? היה לך טוב? נודיע בתגובות. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me