סקירה כללית של McAfee Protection – עדכון 2020

סקירה של McAfee Total Protection

מקאפי הוא אחד השמות העתיקים ביותר באנטי-וירוס, ולא בכדי. האיטרציה האחרונה של חבילת הגנת ה- Total שלה עשויה להיות הטובה ביותר עד כה, עם כמעט 100 אחוז הגנה מובטחת מפני וירוסים. בדוק את הסקירה המלאה של McAfee Total Protection כדי לראות שלא כל מה שמנצנץ זה זהב.


ביקורות אנטי-וירוס הטובות ביותר

מקאפי היא בין תוכנות האנטי-וירוס הטובות ביותר שתוכלו לקנות, לפחות בכסף. ניתן לראות שיפור בתוצאות המעבדה בשנים האחרונות. זה מכה או מגיע לביצועים של מאה אחוז בסיום האנטי-וירוס ומציע מנהל סיסמאות ואחסון קבצים מאובטח כדי לעגל את חבילת ההגנה הכוללת..

בסקירה זו של McAfee Total Protection אנו נבחן כמה מהתוצאות הללו ונוציא את התוכנה לסיבוב מבחן בעצמנו. נדבר על תכונות, מחירים, ידידותיות למשתמש, הגנה ותמיכה לפני שנתן את פסק הדין שלנו.

אנו חושבים כי McAfee Total Protection הוא ערך טוב אם אתה רוכש אותו למספר מכונות. זה הציב מספרים טובים במבחנים המתקדמים שלנו ומדרג היטב במעבדות עצמאיות, אבל זה יכול להשתמש בעבודה מסוימת על ידידותיות למשתמש. המשך לקרוא למחשבות שלנו על מקאפי הגנה מוחלטת.

חלופות עבור McAfee Total Protection

חוזק & חולשות

תכונות

הליבה של Mcafee Total Protection היא אנטי-וירוס, וסורק את הקבצים שלך בגלל שחיתות. הגנה מוחלטת מספקת יותר מזה, עם זאת, עם ניטור באינטרנט, עדכונים אוטומטיים ומנהל סיסמאות.

True Key הוא מנהל הסיסמאות, כלי שפועל בדרך כלל $ 19.99 לשנה עבור 10,000 רשומות, שיכולות להיות גם בלתי מוגבלות. הגנה טוטאלית כוללת חמישה רישיונות של המנהל בחינם, בדרך כלל שווי של 99.99 דולר, ואנחנו מתרשמים מהביצועים.

מקאפי-אמת-קי

בהשוואה למנהלי הסיסמאות הטובים ביותר, True Key מספיק, אבל לא מדהים. אתה מקבל ממשק משתמש נקי הדומה ל- LastPass (קרא את סקירת LastPass שלנו) ואפשרויות אימות דו-פקטוריות, אך הוא אינו תומך באפליקציות 2FA הטובות ביותר..

True Key הוא תוספת נחמדה, אך אנו ממליצים על Dashlane (קרא את סקירת Dashlane שלנו) עבור מטלות מנהל הסיסמאות.

יש לך גם ניטור אינטרנט בזמן אמת. McAfee יסנן אתרים כשאתה ניגש אליהם, וכן יסרוק קבצים לפני ההורדה. תראה גם סימון אימות קטן ומכוער בתוצאות החיפוש של גוגל.

בדקנו כמה מביצועי ניטור רשת שהופעלו על ביצועים נותנים ולא יכולנו לזהות שום דבר משמעותי. היו כל שינויים קלים מכל בדיקה, אך עליכם לראות מעט עד לא מעט השפעה על המהירות.

ניטור באינטרנט גם מסיר עוקבים ועוגיות ומגיע עם בקרת הורים. בקרת ההורים מבוטלת כברירת מחדל, אך אתה יכול להפעיל אותה בכרטיסייה “פרטיות” של ממשק המשתמש כדי להגדיר אתרים מוגבלים..

McAfee-Quick-Clean-Settings

Total Protection מבצעת עבורך עדכונים אוטומטיים, כל עוד אתה מאפשר זאת. בכל פעם שאתה מבצע סריקה, McAfee יבדוק אם יש עדכוני יישום. נחמד לקבל מיקום מרכזי לעדכונים.

התכונה האהובה עלינו היא McAfee Shredder. כמו מגרסה נייר, כלי זה מחסל את הנתונים הדיגיטליים הרגישים שלך. ניתן לגרוס כל תיקיה, אך McAfee מופנה לעבר סל המיחזור כברירת מחדל.

מקאפי לא ברור מה שרדרדר עושה, אבל אם היינו צריכים לנחש, זה היה כותב מחדש את הבינארי בכונן. אפילו כשאתה מוציא פריט מפח המיחזור, האקר ערמומי יכול לשחזר אותו באמצעות משפטי כונן קשיח.

Shredder ככל הנראה מבצע פונקציה דומה ל- Dban, כותב מחדש את הבינארי, כך שלא ניתן לתפור מחדש קובץ שנמחק..

סקירה כללית של תכונות ההגנה של McAfee

לוגו McAfee Total Protectionwww.mcafee.com

החל מ- 208 $ לחודש לכל התוכניות

תכונות

מנהל סיסמאות

מגרסה קבצים

תמיכה רב-מערכתית

בקרת הורים

ניקוי דיסק

VPN

פרופילים

הגנה

הגנת Ransomware

הגנת מצלמות רשת

ניטור בזמן אמת

דפדפן מאובטח

הגנה להורדה

הגנת דיוג

חומת אש

מערכת הפעלה

חלונות

macOS

לינוקס

אנדרואיד

iOS

שימושיות

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אפליקציה סלולרית

סיומת דפדפן

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכת וידיאו

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

אנטי-וירוס אינו מה שהיה פעם: אבטחה למחשב מרכזי יחיד לבית. כעת, כאשר מספר מחשבים ניידים, סמארטפונים וטאבלטים מתרוצצים, האנטי-ווירוס צריך לתמוך במספר מכונות.

מקאפי התמודד עם מגמה זו ותמחר את מוצריה בהתאם. הגנה מוחלטת אינה יקרה עבור משתמש בודד, אך התעריף הטוב ביותר מגיע כאשר אתה קונה אותה עבור מספר מחשבים.

התעריף של 24.99 $ עבור מכשיר בודד אינו רע. זה זול יותר מהתוכנית הבסיסית של נורטון (קרא את סקירת Norton Antivirus שלנו) ומגיע עם יותר תמורת הכסף שלך, לפחות בשנה הראשונה. ברגע שמגיע זמן החידוש, המחירים נעדרים.

אנו ממליצים ללכת עם תוכנית לחמישה או עשרה מכשירים. זה פחות מ -10 דולר למכונה ותקבלו את אותן התכונות. המכשירים כוללים כל סמארטפון, טאבלט או מחשב וכולם מסתנכרנים כשפותחים את ממשק המשתמש של מקאפי.

שיעורי המבוא הם מהטובים שראינו, אך מקאפי לא מרשים על חידוש. המחיר תלוי גם במקום בו אתם קונים. לדוגמה, תוכנית התקנים בודדת באתר McAfee היא 54.99 $, ואילו אותה תוכנית בחנות של McAfee היא 24.99 $..

שיעורי ההתחדשות זהים לשניהם.

McAfee אינה מציעה תוכנת אנטי-וירוס בחינם אלא אם היא מותקנת מראש במחשב שלך. גם אז תצטרך לחדש אותו. עם זאת, היא מציעה ניסיון של 30 יום של הגנה מוחלטת ללא צורך במידע על כרטיסי אשראי.

ידידותיות למשתמש

הממשק של מק’אפי פשוט מטעה. פשוט להציץ במקום זה קל, אבל למצוא את הכלים הדרושים לך כאשר הגומי פוגש את הכביש הוא סיפור אחר.

בפרט, כך McAfee בוחר לארגן מידע בממשק המשתמש. יש לך חמש כרטיסיות בראש החלון לסריקה, פרטיות, שימוש באינטרנט והגדרות חשבון. זה החמישי מחזיר אותך לדף הבית. בכרטיסיות אלה תוכלו למצוא קישורים מהירים לתכונות כמו עדכוני אפליקציות ומנהל הסיסמאות.

ממשק McAfee-Total-Protection

ברגע שאתה מסתגל לממשק, זה פשוט לניווט, אך אנו חושבים שיש דרך טובה יותר לפרוש את ממשק המשתמש. McAfee משתמש יותר מדי מקום בכדי להראות לך את התכונות שלו ולא מספיק למצב האבטחה שלך.

להפעלת סריקה, לחץ על הלשונית שכותרתה “אבטחת מחשב”. בתחתית החלון, לחץ על כפתור “הפעל סריקה”. אתה יכול לבצע סריקה מהירה או מלאה. סריקות מהירות מחפשות בעיות בתהליכי Windows, קבצי אתחול ואזורי ניצול נפוצים, ואילו סריקה מלאה תעבור דרך כל הקבצים בכל הכוננים הקשיחים..

McAfee-Scan-Settings

היישום זמין ב- Windows, macOS, iOS ו- Android. אתה יכול להוסיף מכשירים חדשים לחשבונך בממשק המשתמש על ידי לחיצה על “הגן על מכשירים נוספים” בכרטיסייה הביתית. לאחר שתלחץ על זה, McAfee ישלח לך דוא”ל להורדת Total Protection במכשיר אחר.

עיקר הממשק נמצא על ידי לחיצה על סמל גלגל השיניים. כאן תוכלו לשנות את כל ההגדרות של McAfee, מסריקה בזמן אמת לניטור באינטרנט. אנו ממליצים לעבור על אפשרויות אלה מכיוון שהיא השליטה העיקרית שיש לך על מקאפי.

McAfee-Total-Protection-Settings

מחוץ לממשק המשתמש, רוב זמנך יבלה עם סיומת Chrome Key של Chrome וסמל מגש McAFee. למרבה הצער, שני חלקי השירות האלה לא נשארים במקום שהם צריכים.

בעת קביעת התצורה של מקאפי, שולחן העבודה שלך יופגז עם שלל חלונות קופצים. כל דבר מהוספת סיסמה חדשה להתקנת תוסף Chrome מצדיק קופץ נפרד הנמשך עד לסגירתו.

ההמלטה של ​​מקאפי על סימני ביקורת ירוקים לצד תוצאות החיפוש מעצבנת. אם אתה באמת צופה בצעדים המקוונים שלך, זה בסדר, אך בחרנו לכבות את התוסף.

ניטור בזמן אמת של הדפדפן והקבצים המקומיים עובד טוב. טעינו את מקאפי במהלך כל הסקירה הזו ולא שמנו לב לכך שלא צמצמו ביצועים. אולם המחשב מאט לזחילה בזמן הסריקה. האוהדים מתפשטים כאילו הם נושמים את נשימתם האחרונה והכל נראה איטי.

זה הגיוני, שכן מקאפי עובר על כל קובץ, רשומת רישום ועוד כדי לוודא שאין שם דבר שלא אמור להיות. בגלל זה, אנו ממליצים לבצע סריקות בלילה. McAfee יכול לכבות את המחשב שלך לאחר השלמת הסריקה.

הגנה

אנו משתמשים בתוצאות מעבדה, בשילוב עם בדיקות מעשיות, כדי לראות עד כמה טוטאל הגנה מכסה אותך. אנו נשתמש בדוגמאות שלנו בעולם האמיתי כגורם עיקרי, אך מכיוון שבדיקות אלו אינן יכולות לכסות את הכל, אנו נתייעץ גם במעבדות עצמאיות..

השתמשנו בקובץ הבדיקה Eicar הרגיל כדי לראות אם האנטי-וירוס יכול לבצע את פונקציית השם שלו. באופן לא מפתיע, מקאפי חסם את הקובץ והסר אותו מהמחשב שלנו מייד.

בשלב הבא עברנו לוויקר, שבודק עד כמה טוב אנטי-וירוס מבצע הגנה באינטרנט. מקאפי חסם 100 אחוז מתוך 13 המבחנים ב- Internet Explorer וב- Firefox. אנו מניחים שזה יקרה גם ב- Chrome, אך ההגנה המובנית של הדפדפן הגיעה אליו תחילה.

McAfee-Web-Advisor-Protection

השתמשנו ב- AntiTest בכדי להעמיק ולבדוק עלילות נפוצות בטרויאנים. ברשימה נמצאים keyloggers, מקליפים של לוחיות ועורכי רישום. מקאפי חסם והסיר את היישום כשניסינו להריץ אותו. לאחר הוספתו כחריג, הבדיקות נמשכו ללא שיהוקים.

מקאפי מוגן גם מפני בדיקות הדיוג שלנו, אך לרוב חשבונות הדואר האלקטרוני המודרניים כבר ממילא יש הגנה מפני זה.

לאחר בדיקות ראשוניות עברנו לתוצאות מעבדה. מבחן AV מצא כי McAfee Internet Security, שירות הכלול בהגנה מוחלטת, הצליח ב -98.9 אחוזים נגד התקפות אפס-יום מפני תוכנות זדוניות ו -100 מצליחים בצורה מושלמת נגד הגנה נפוצה מפני תוכנות זדוניות..

תוצאה זו נמצאת מתחת לממוצע הענף של 99.5 אחוזים.

MRG Effitas מצא תוצאות שונות. מק’אפי עדיין הפעיל הגנה הגונה, אך לא הצליח לחסום בוטנט פיננסי אמיתי מלהיכנס לנתוני שם משתמש וסיסמא. מקאפי ביצע היטב בכל הדמיות התוכנה הזדונית שלה.

המבחנים של AV-Comparatives מראים ששני ההופעות הללו מורכבות. בדוח הביצועים שלה ביוני, AV-Comparatives מצא כי McAfee היה יעיל ב -99.6 אחוזים כנגד הבדיקות שלו, עם שלוש חיוביות שגויות מתוך 80 אפשריות.

ההגנה היא טובה, אך לא הטובה ביותר. מקאפי ראתה עלייה בתוצאות המעבדה בשנים האחרונות, אך לא הגיע לסימן אנטי-וירוס מאובטח במיוחד כמו Webroot (קרא את סקירת האנטי-וירוס של Webroot שלנו).

תמיכה

McAfee מציע צ’אט חי ותמיכה טלפונית, כמו גם בסיס ידע ופורום קהילתי. אם נתקלת בבעיה טכנית, תוכל להוריד גם את כלי פתרון הבעיות, שיסרוק את קבצי ההתקנה שלך ויתקן את כל הפגומים הפגומים..

אתה יכול לסרוק את בסיס הידע על ידי ניווט אל מדור התמיכה של McAfee ובחירת האזור בו אתה זקוק לעזרה. אין ארגון ברור למאמרים. אתה יכול לבחור את המוצר שלך ואת האזור בו אתה זקוק לעזרה, שלאחריה אתה נשאר לסרגל החיפוש וגלגל העכבר שלך.

מקאפי-ידע-בסיס

מאמרים ברורים בהוראות שלהם, אך אינם מספקים שום התייחסות חזותית.

אנו ממליצים להשתמש בעוזר הווירטואלי לשאלות נפוצות. זה סוכן תמיכה של AI שמשתמש בבסיס הידע כדי להעביר אותך דרך כל בעיה שיש לך. זה לא מושלם, כמו AI לעיתים רחוקות, אבל עושה את העבודה למשימות פשוטות.

מקאפי-וירטואלי-עוזר

הפורום הוא מקום טוב יותר לנושאים מעמיקים. זה קונצרן של טכנאים שמדבר על ביטחון. אם אי פעם התעניינת בפורומים מסוג זה, אתה תדע שהם גם פעילים.

מקאפי-פורומים

אם אתה נמצא בצד הנגדי של הספקטרום ואינך יכול להפעיל מחשב מחוץ לדפדפן שלך, McAfee מציעה את TechMaster. זהו שירות בתשלום להתקנת תוכנה, פתרון בעיות והסרת וירוסים. אבל זה יקר.

צ’אט חי ותמיכה טלפונית מועילים ומהירים כאחד. אתה צריך להיות מחובר לסוכן תוך דקות, אך הוא יכול להיות ארוך יותר, תלוי בעומס העבודה. אם שאלתך לא נענה, אתה יכול להגיש כרטיס נפרד ל- McAfee אשר פגע בתור העדיפות, כך שניתן יהיה לפתור את הבעיות שלך..

פסק הדין

הגנה מוחלטת היא בחירה נהדרת עבור בתים הזקוקים לאנטי-וירוס במספר מכונות. ההנחות והתוספות שמעניקה לו, על אופציה כמו Avast (קרא את סקירת Avast Pro שלנו), הן גדולות מספיק, כל עוד יש לך את המכונות למלא את הסגל..

משתמשים פרטיים טובים יותר עם אנטי-וירוס אחר, כמו BitDefender Antivirus Plus (קרא את סקירת Bitdefender Antivirus Plus). תקבל גישה לרשימה קטנה יותר של מכשירים והגנה טובה יותר על האיומים. לקבלת מספר אפשרויות נוספות, עיין בסקירות האנטי-וירוס האחרות שלנו.

מה אתם חושבים על מקאפי הגנה טוטאלית? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map