סקירה אנטי-וירוס של Malwarebytes – עדכון 2020

סקירה אנטי-וירוס של Malwarebytes

אנטי-וירוס Malwarebytes הוא שירות מהיר מאוד אשר כאחד הבודדים מסוגו מציע ניסיון למשך 14 יום. עם זאת, תוצאות המעבדה שלה מאכזבות ואנחנו גם לא בטוחים בממשק שלה. קרא את הסקירה המלאה שלנו ב- Malwarebytes לקבלת הפרטים.


ביקורות אנטי-וירוס הטובות ביותר

מלווארבייטס הוקמה רשמית ב- 21 בינואר, 2008, על ידי מרצ’ין קלצ’ינסקי וברוס הריסון. קלצ’ינסקי הקים את החברה באופן פורמלי בזמן ששהה בבית עם הוריו בשיקגו בשנת 2004 לאחר שהמחשב המשפחתי חלה בנגיף. מאז הוא צמח ליותר מ- 600 עובדים בחמישה מוקדים ברחבי העולם.

בניגוד לרוב החברות, Malwarebytes מאפשר לך להוריד ולהתקין את הגרסה המשולמת והפרמיה עם כל הפונקציונליות שלמה לתקופת ניסיון ללא תשלום של 14 יום. לאחר מכן, ניתן להשתמש בו רק לניקוי מכשירים נגועים עד שתרכשו את המוצר, אך ניסיון של 14 יום ייתן לכם טעם למה שהוא יכול לעשות..

בסקירה זו ב- Malwarebytes, נסקור את ההתקנה והשימוש בחבילה, את ההגדרות הזמינות, הסריקה המהירה שלה, רמות הגנה שונות והדוחות שהיא מייצרת לשימושך. אנו נסקור גם את היתרונות והכמה חסרונות מצערים שמונעים ממנה להפוך את רשימת התוכנות הטובות ביותר לאנטי-וירוס..

חלופות לאנטי-וירוס Malwarebytes

חוזק & חולשות

תכונות

ל- Malwarebytes לוח מחוונים מעוצב ואינטואיטיבי היטב. אנו נותנים לו ציונים גבוהים לפריסה וקלות השימוש. בעמודה בצד שמאל של המסך יש קטגוריות “סריקה”, “הסגר”, “דוחות” ו”הגדרות “. בכל קטגוריה, ישנן כרטיסיות בחלק העליון של העליונות עבור חלוקות משנה שונות.

תכונות הפרימיום המוצגות בצד ימין של לוח המחוונים מציגות ארבע הגדרות הגנה עיקריות, כולל הגנת רנסומיר, המוגדרות כברירת מחדל כ- ‘מופעל’..

לוח מחוונים Malwarebytes-18

ההגדרות מורכבות משש כרטיסיות: “יישום”, “הגנה”, “לוח זמנים לסריקה”, “אי הכללות”, “פרטי חשבון” ו- “בערך.” השניים הראשונים כוללים כפתור בפינה השמאלית העליונה כדי לשחזר את הגדרות ברירת המחדל. זהו כלי שימושי שכמה אנטי-וירוסים מסתירים או מתקשרים למקום קשה למצוא. אנחנו אוהבים שזה זמין כל כך בקלות.

Malwarebytes-21-הגדרות-יישומים -01

כרטיסיית היישום מתייחסת ל- Malwarebytes, עם קטעים כיצד היא מתעדכנת, הגדרות התראה, עדיפות סריקה, בחירת שפה, בחירת שרת פרוקסי (ברירת המחדל כבויה), שימוש והעברת נתונים סטטיסטיים של איומים חזרה לשירות (ברירת המחדל פועלת).

Malwarebytes-23-הגדרות-יישומים-03

ל”הגנה “יש הגדרות להגנה באינטרנט, כפתור לניהול רשימת היישומים המוגנים ואפשרויות להוסיף אליו יישומים. יש גם כפתור הגדרות מתקדם שמביא תפריט משנה להגדרות נגד ניצול עבור יישומים רבים, כגון הגנת זיכרון, התנהגות יישומים והגנת Java.

Malwarebytes-27-settings-protection-04

Malwarebytes אינו מציע הגנה על מצלמת רשת כמו שקורה ב- Kaspersky Anti-Virus, כפי שתוכל לקרוא בסקירת Kaspersky Anti-Virus שלנו. זה אפילו לא חקר אותנו בנוגע למצלמה המובנית במחשב הנייד שלנו. בהתחשב בחששות הפרטיות המתפתחים בחדשות, הדבר נוגע. המחסור במנהל סיסמאות הטריד אותנו, כמו גם היעדר הגיבוי המקוון ומגרסת הקבצים.

יש לו הגנה בזמן אמת והגנה על תוכנות ransomware.

סקירה כללית של תכונות

לוגו אנטי-וירוס של Malwarebyteswww.malwarebytes.com

החל מ- $ 333 לחודש לכל התוכניות

תכונות

מנהל סיסמאות

מגרסה קבצים

תמיכה רב-מערכתית

בקרת הורים

ניקוי דיסק

VPN

פרופילים

הגנה

הגנת Ransomware

הגנת מצלמות רשת

ניטור בזמן אמת

דפדפן מאובטח

הגנה להורדה

הגנת דיוג

חומת אש

מערכת הפעלה

חלונות

macOS

לינוקס

אנדרואיד

iOS

שימושיות

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אפליקציה סלולרית

סיומת דפדפן

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

מכשיר טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכת וידיאו

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

Malwarebytes עושה משהו די יוצא דופן בקרב חברות אנטי-וירוס. זה נותן לך תקופת ניסיון בת 14 יום בחינם של חבילת הפרימיום היחידה שלה עם כל התכונות שלה. זה נותן לך הזדמנות לחקור ולבדוק את הפונקציונליות שלה בלי לבזבז שום דבר מראש. לאחר הניסוי, תכונות ה- Premium מפסיקות לעבוד והיא מתפקדת רק כתרופה לניקוי מכשיר נגוע אחד.

זה זמין עבור Windows, macOS, Chromebook, Android ו- iOS. תוספי דפדפן אינם כלולים בחבילה. במקום זאת, ניתן להוריד אותם בנפרד בחינם ב- Chrome וב- Firefox. היינו מעדיפים לראות אותם משולבים בתוכנת האנטי-וירוס.

הרחבות Malwarebytes-browser

חבילות ה- Premium ו- Premium For Home שונות זו מזו רק במספר המכשירים שהם מגנים עליהם ובמחיר. לדוגמה, Home גובה 20 דולר עבור כל מכשיר נוסף מעל שלושה. חוץ מזה הם זהים.

עם האפשרות Premium For Home, אתה יכול לערבב ולהתאים בין Windows, macOS, Android, iOS, הזמין רק ב- App Store ו- Chrome OS. זהו נגיעה נחמדה למי שלא נטל על ידי נאמנות למותג.

הגרסאות העסקיות כוללות תכונות מתקדמות, הכוללות התקשות אפליקציות, הפחתת ניצול, ניתוח עומס, איתור חריגות, למידת מכונות, ניהול נכסים ועוד. התמחור מתחיל ב- $ 119.97 עבור החבילה העסקית הבסיסית, ואז הוא מותאם אישית לאחר מכן על סמך הדרישות שלך ומספר המכשירים שיש להגן עליהם..

ידידותיות למשתמש

ההורדה וההתקנה הראשוניים הם מהירים וקלים. האתר של Malwarebytes כולל הוראות פשוטות שמעניקות לך ראש מה לעשות בלי להעליב את האינטליגנציה שלך. התהליך הוא אינטואיטיבי מספיק כדי שלא תזדקק להוראות.

הוראות Malwarebytes-01-להתקנה באתר

לאחר ההתקנה, הסריקה הראשונית ארכה שלוש דקות ו 46 שניות לבדוק 173,193 עצמים במחשב שלנו. חבילות אנטי-וירוס אחרות שבדקנו באותה מכונה לבדיקה ארכו יותר משעה. עם זאת, המהירות שלה באה על חשבון ניצול מעבד של 100 אחוזים במהלך הסריקה. זה טבל פעם בסביבות 75 אחוז ואז עלה ממש למעלה.

כמבחן, השקנו אפליקציה נוספת במהלך הסריקה ו- Malwarebytes ויתר על זמן ה- CPU כדי לאפשר לו לפעול כרגיל, והדגימו שהוא לא חזיר משאב. הוא מוכן לחלוק. זה נותן לך את הטוב משני העולמות: סריקה מהירה כאשר היא פועלת לבד, ובנוסף האבטחה בידיעה שהיא לא תאט יישומים אחרים אם הם פועלים במקביל..

הדוח שנוצר לאחר כל סריקה הוא פשוט וקל לקריאה. יש לו את כל המידע הדרוש לך בשתי כרטיסיות. הראשון הוא סיכום בן עמוד אחד. הכרטיסייה המתקדמת מראה לך כמה אובייקטים נסרקו, בין אם זה היה ידני או מתוזמן, חלף זמן ואפשרויות סריקה. כפתור ייצוא מאפשר לך להעתיק את הדוח ללוח או לקובץ טקסט לעיון עתידי.

דו

קבצים בהסגר, כמו תוכניות שעלולות להיות בלתי רצויות, אינם מזיקים, ממתינים שתשחזר אותם או תמחק אותם אם הם, למעשה, לא רצויים. ההגדרות מאפשרות לך להגדיר מה לעשות עם קבצים בהסגר.

תהליך אי הכללה של שני שלבים מעניק לך את האפשרויות להחריג אתרים, יישומים, קבצים או מעלולים שזוהו קודם לכן, יתגלו בסריקות עתידיות. שוב, הממשק מהיר ואינטואיטיבי.

הגנה

מלווארבייטס נפל באזור זה. מאז 2015 הוא לא נבדק באף אחת משלוש המעבדות בהן אנו משתמשים. זו נצח בעולם המחשבים.

מאז ועד היום שילבה Malwarebytes את תוכנת התיקון שלה עם חבילת האנטי-וירוס שלה. הדבר הקרוב ביותר הוא אם אתה נותן לחבילת הפרימיום החינמית לחלוף לאחר תקופת הניסיון של 14 יום. לאחר כל התכונה, למעט תכונת התיקון.

אנו משתמשים גם בארגון התקנים לבחינת תוכנות זדוניות כדי לבדוק את הגדרות התכונות ואתר האינטרנט של Wicar כדי לאמוד את ביצועי ההגנה.

Amtso מפעילה תוכנת אנטי-וירוס דרך בדיקה יסודית של יכולתה לטפל בהורדת תוכנות זדוניות, תוכנות זדוניות דחוסות, יישומים שעלולים להיות לא רצויים, דיוג והגנה בענן. מלווארבייטס נכשלו בכולם. בדקנו אותו בכמה סוגים של קבצי zip נגועים וזה לא תפס אף אחד מהם.

Windows Defender, אשר השבתנו, משך אותנו דרקולה וחזר לחיים לתפוס שניים מהקבצים הנגועים שמלווארבייטס אמרו שהם בסדר.

וויקר עורך את אותם המבחנים לרוב, עם תוספת של אתר טרויאני שמלווארבייטס תפס וחסמה אותנו מגישה. זה היה המבחן היחיד שעבר.

דו

Amtso ו- Wicar משתמשים בקובץ בדיקת אנטי-וירוס EICAR סטנדרטי בתעשייה, המוסכם באופן אוניברסלי לשימוש בבדיקות. הקובץ אינו מזיק. הוא משמש רק כדי לעזור למשתמשים לאמת שתוכנת האנטי-וירוס שלהם מוגדרת כהלכה ופועלת. נתנו ל- Malwarebytes להתקין עם הגדרות ברירת המחדל שלו והוא החמיץ הכל מלבד טרויאני אחד. סוג כזה של ביצוע אינו מקובל.

עם זאת, Malwarebytes מיועד לניקוי יותר מכל דבר אחר. בחזית זו זו תוכנית מצוינת. עם זאת, לסריקה בזמן אמת, אנו ממליצים שתתמיד עם הספק המדורג שלנו, Bitdefender (קרא את סקירת ה- Bitdefender אנטי-וירוס שלנו).

תמיכה

ל- Malwarebytes אין תמיכה טובה באתר שלה. מצאנו סרטונים, יחד עם אפשרויות לצ’אט ותמיכה טלפונית, אך התוצאות לא היו מרשימות. לחצנו על כפתור הצ’אט וקיבלנו מסך ריק ברובו שאמר לנו שהנציגים לא היו זמינים.

Malwarebytes-36-reps-not-available

לחיצה על כפתור “צור קשר” לא הייתה טובה בהרבה.

כפתור Malwarebytes-37-contact-support

זה הוביל אותנו למסך בו התבקשנו ליצור כרטיס דלפק עזרה ללא כל אינדיקציה כמה זמן ייקח לקבל תגובה. בחרנו שלא לבזבז את זמננו מכיוון שמפניות דלפק העזרה בדרך כלל ממוצעות יום עד יומיים אצל מרבית החברות.

יש פורום קהילתי, אבל ניווט בפורומים יכול להיות משימה מפחידה כשאתה מחפש תשובה לשאלה ספציפית. הסרטונים שמצאנו הם בסיסיים ואינם נכנסים לפרטים רבים. הם בעיקר שם להתקנה ולשימוש בתוכנה. בהתחשב באופי האינטואיטיבי של הממשק, הם בעיקר מיותרים.

פסק הדין

ל- Malwarebytes יש ממשק נפלא, הרבה תכונות, מבנה מחירים טוב והתקנה חדשנית המאפשרת לכם לבדוק את כל חבילת העבודה בחינם למשך 14 יום. מה שגורר את זה הוא ביצועי הבדיקה הגרועים ותמיכת הלקוחות הלא תקניים. בדיקת מעבדה כמעט אפס והיא נכשלה בבדיקת הביצועים שלנו למעט מציאת טרויאני אחד באתר הבדיקה.

למען האמת, ייתכן שהחברה בחרה שלא להשתמש בקובץ הבדיקה האנטי-וירוס EICAR עבור התוכנה שלה. מכיוון שהקובץ אינו מזיק, הדבר אינו פוגע בשום דבר. לא הצלחנו ליצור קשר עם החברה כדי לשאול על כך, אולם בהיעדר מידע מנוגד, עלינו לקחת את תוצאות הבדיקה בערך הנקוב.

מה אתם חושבים על מלווארבייטס? זה עובד לך? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map