סקירת לוחם IObit Malware – עדכון 2020

סקירה של לוחם תוכנות זדוניות של IObit

IObit Malware Fighter הוא פיתרון אנטי-וירוס בחינם וזה בעניין החיובי. הוא מציע הגנה לקויה, אינו ידידותי מאוד למשתמש ושדרוג לתוכנית בתשלום הוא פשוט רעיון רע לחלוטין. קרא את הסקירה המלאה של IObit לפרטים.

מצגת שקופיות_1

מצגת_2

מצגת מצגות_3

מצגת מצגות_4

מצגת מצגות_5

קודם

הבא

אם אתם מחפשים תוכנת אנטי-וירוס בחינם, IObit Malware Fighter 7 הוא בהחלט אפשרות. עם זאת, יתכן שזו לא אפשרות טובה. האנטי-וירוס מציע גרסה חינמית הזמינה עבור Windows 10, אך תכונות בסיסיות כמו סריקות אוטומטיות והגנה על תוכנות רנסום ננעלות בגירסת ה- Pro בתשלום. לפרטים נוספים, המשך לקרוא את הביקורת המלאה הזו של IObit Malware Fighter.

IObit Malware Fighter 7 חינם נאבק על מנת לשמור על הגנתך, להרחיק אותו ממדריך תוכנת האנטי-וירוס החינמי הטוב שלנו. היא גם לא הצליחה להגיע לרשימת התוכנות הטובות ביותר לאנטי-וירוס שלנו, כשהיא מותרת על ידי אפשרויות תוכנת אנטי-וירוס טובות יותר באופן משמעותי, כגון Bitdefender.

בסקירה זו, נסקור את כל התכונות וההגנות שהיא מציעה, לצד תמחור, ידידותיות למשתמש ותמיכה שלה. נדון גם בבדיקות מתקדמות וגם בתוצאות מעבדה לסיום הכרעת הדין הסופית שלנו.

על פני השטח, IObit Malware Fighter 7 נראה כמו אנטי-וירוס הגון, אך לאחר שימוש ובדיקה מסוימים, הסיפור משתנה. אם אתה מוכן להשלים עם אנטי-וירוס לא אמין שחסר לו הרבה מהפונקציות השימושיות שיש לתחרות שלה, אז זה לא האנטי-ווירוס הגרוע ביותר שיש שם.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור IObit Malware Fighter

תכונות

ל- IObit Malware Fighter 7 יש גרסת חינם בחזרה מפוספסת. יש לך אפשרויות לסריקה מלאה, מהירה או בהתאמה אישית. ממשק המשתמש בשולחן העבודה כולל היסטוריית סריקה, המראה כמה איומים התגלו וכיצד הם נמצאו. עם זאת, יש להתחיל את כל הסריקות הללו באופן ידני, כאשר הסריקות האוטומטיות זמינות רק ב- IObit Malware Fighter Pro. 

IObit Malware Fighter תומך ב- Windows 10, עם הורדה נפרדת לגירסאות קודמות של Windows. אם אתה זקוק לגירסת מק או אנדרואיד, ל- IObit תוכנת אנטי-וירוס שונה עבור אלה, אך לא תוכל להעביר רישיון IObit Malware Fighter למכשירים אלה. לגבי אנטי-וירוס עבור מחשבי מקינטוש, עליך לבדוק את המדריך הטוב ביותר לאנטי-וירוס למחשבי Mac.

אחת התכונות של IObit Malware Fighter היא “יועץ לדף הבית”, שיכול לגלות אם דף הבית או מנוע החיפוש שלך נפגעו. זה נחמד שיהיה, אבל באופן אידיאלי IObit יעצור אפשרות של תוכנות זדוניות לשנות דף אינטרנט או סרגל החיפוש שלך..

“הגנת גלישה & הסרת מודעות “היא אחת התכונות המעניינות יותר של IObit Malware Fighter 7. הגנה בזמן אמת מפני אתרים מזויפים וניסיונות דיוג פירושו שיש לך מספיק הגנה על הדפדפן כדי להשתמש בבטחה באינטרנט מבלי להסתכן בהורדת תוכנות זדוניות..

Desktop_UI_3

תכונות בתשלום של IObit Malware Fighter

ל- IObit Malware Fighter Pro כמה תכונות מתקדמות יותר, כמו קופסה. כשמכניסים קבצים לתיבת כספת, ניתן לגשת אליהם רק באמצעות הסיסמה שנקבעה. על ידי הגבלת הגישה לקבצים אלה, IObit יכולה לשמור עליהם בטוחים יותר מפני תוכנות זדוניות ולמנוע מ- Ransomware להצפין את הנתונים שלך (להלן פירוט המידע שלנו לגבי תוכנת Ransomware). 

הגנה נוספת מפני תוכנות כופר מגיעה ממנוע הייעודי של IObit Malware Fighter Pro נגד תוכנות כופר. זה מגן על כל הקבצים שלך מפני הצפנה אם תוכנת ransomware נכנסת למערכת שלך. תהיה לך אפשרות לבחור אילו סוגי קבצים מוגנים על ידי מנוע אנטי-רנסום, אך כולם מופעלים כברירת מחדל.

Desktop_UI_2

מאפיין Pro נוסף הוא מנוע אנטי-תוכנות זדוניות “ליבה כפולה” – משופר עם מנועי ה- IObit וגם של מנועי תוכנות זדוניות של Bitdefender – ששומר על המחשב שלך מפני איומים. האבטחה הנוספת שמקבלת מנוע Bitdefender פירושה שאתה יכול להיות בטוח שתוכנות זדוניות נוכלות לא ימנעו בקלות מהאנטי-וירוס שלך..

ל- IObit יש גם תכונות אנטי-וירוס נפוצות רבות הזמינות בתוכנות אחרות דרך “מרכז הפעולות” שלה. תוכניות כמו IObit Advanced SystemCare מכילות תכונות כמו כלי לניקוי דיסק ומעדכן תוכנה, כך שלא תמצאו קבצים מיותרים או לא מעודכנים. אם אתה זקוק לאנטי-וירוס בחינם עם חלק מהתכונות הללו, ייתכן שבסקירת ה- AVG שלנו תמצא את מה שאתה מחפש.

סקירה כללית של תכונות לוחם Iobit Malware

הלוגו של לוחם הקרב של IObitwww.iobit.com

החל מ- 083 דולר לחודש לכל התוכניות

תכונות

מנהל סיסמאות

מגרסה קבצים

תמיכה רב-מערכתית

בקרת הורים

ניקוי דיסק

VPN

פרופילים

הגנה

הגנת Ransomware

הגנת מצלמות רשת

ניטור בזמן אמת

דפדפן מאובטח

הגנה להורדה

הגנת דיוג

חומת אש

מערכת הפעלה

חלונות

macOS

לינוקס

אנדרואיד

iOS

שימושיות

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אפליקציה סלולרית

סיומת דפדפן

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכת וידיאו

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

מבנה התמחור של IObit Malware Fighter בהחלט פשוט. יש גרסה חינמית וגירסה בתשלום, Pro, המעניקה תכונות נוספות ואבטחה רבה יותר. ישנן אפשרויות להשיג גרסת Pro לשלושה מחשבים אישיים במקום רק אחד, אך רק באמצעות עסקאות זמניות המוצעות בתוך ממשק המשתמש של שולחן העבודה. השימוש ב- IObit Malware Fighter Pro הוא בהחלט טוב יותר מהגרסה החינמית. 

הגישה למנוע Bitdefender דרך Pro מעניקה הגנה של IObit Malware Fighter קרוב יותר לכמה אפשרויות אנטי-וירוס יקרות יותר, כפי שניתן לראות בסקירת אנטי-וירוס Bitdefender שלנו. עם זאת, Malware Fighter Free מספק רק מנוע אנטי-תוכנות זדוני של IObit בלבד, כך שאין גיבוי אם המנוע אינו מזהה וירוסים כלשהם..

אמצעי אבטחה אחרים העומדים לרשות משתמשי Pro הם שומר מצלמה ושומר דיסק USB. על ידי שימוש במגן מצלמה, IObit מונע מאף אחד לגשת למצלמת המחשב ללא רשותכם. שומר דיסק USB יסרוק אוטומטית אחר וירוסים המסתתרים בדיסק USB כשאתה מחבר אותו.

התמחור הנמוך של האנטי-וירוס בסך 19.95 $ הגיוני כשאתה מוצא אוסף של אפליקציות נוספות ש- IObit מנסה למכור לצד תוכנית ה- Pro שלה. זה אכן נותן לך את היתרון של בחירה בתכונות שאתה רוצה לקנות, אך אתה מאבד את האפשרות שתהפוך את האנטי-ווירוס הזה לערך טוב. 

תוכנת Extra

כפי שהיא עומדת, ייתכן שראוי לבדוק את הגרסה בתשלום עם ההבטחה להחזר הכסף של 60 יום. עם זאת, לגרסת החינם פשוט אין מספיק צדדיות בהשוואה לאפשרויות חינמיות אחרות בשוק, אלא אם כן אתה מתכנן להשיג את החבילה המלאה של IObit של תוכניות חינמיות.

ידידותיות למשתמש

בעמוד הראשון של IObit אין שום התייחסות ברורה ל- Malware Fighter 7. כדי למצוא את הדף עבור IObit Malware Fighter 7, עליכם ללחוץ על “מוצרים” ואז על “הגנה”. בקטע “עבור חלונות” מופיע קישור לדף הגרסאות החינמיות, עם כפתור ברור להורדת המתקין. 

במהירות של 59.4MB, ההורדה מהירה וקלת משקל. לאחר סיום ההורדה ונפתח, מתקין התוכנה דורש מספר לחיצות בלבד לפני שאתה מוכן להתחיל להשתמש באנטי-וירוס. 

לאורך כל ההתקנה התבקשנו להוריד רק חתיכה אחת נוספת של תוכנה מיותרת, IObit Uninstaller, שלא נבחרה אוטומטית כך שלא תורידו אותה בטעות. IObit ביקשה מאיתנו להצטרף לרשימת הדוא”ל שלה, שקל היה לדחות אותה. בסך הכל, תהליך ההורדה היה חלק ומהיר.

מתקין

IObit תומך בכל גרסאות Windows, מ- XP ל- Windows 10, כך שייתכן שהתקנה זו תהיה יעילה באותה מידה במחשב הביתי שלך. עם זאת, היעדר תמיכה רב-מערכתית אומר שאם כל המכשירים שלך אינם בעלי Windows, תצטרך למצוא אנטי-וירוס חלופי. תוכלו לעשות זאת על ידי עיון במדריך שלנו לאנטי-וירוס הטוב ביותר עבור אנדרואיד.

סריקות חכמות

בעת ההפעלה, יש אפשרות לעבור ישר ל”סריקה חכמה “. זה לקח לנו כ 45 דקות, והוא מצא קומץ קטן של חיוביות שגויות כמו גם קובץ EICAR שהורד מראש, עליו נפרט יותר בהמשך. עם זאת, סריקות חכמות שלאחר מכן ארכו 20 עד 25 דקות בלבד, והציעו שהיא תוכל להבין אילו קבצים נחוצים כדי לבדוק.

Desktop_UI_1

ל- IObit Malware Fighter 7 יש גם אפשרות “סריקה מלאה”, שלקח קצת יותר משעתיים לבדוק 450,026 חפצים. זה רחוק מהאנטי-וירוס המהיר ביותר, וזה נדרש לעיתים לשימוש של 70 אחוז מעבד. 

כאשר תוכניות אחרות נמצאות בשימוש, IObit אכן מצמצם את השימוש במשאבים שלה, אם כי הדבר יאט את הסריקה. אם אתה מחפש אנטי-וירוס שאינו אינטנסיבי מדי מערכת, עיין בסקירת ESET NOD32 שלנו.

Scan_Resources

גרסת ה- Pro מאפשרת לך לקבוע זמנים לסריקה אוטומטית, מדי יום או שבועית, והיא יכולה להשתמש באפשרויות הסריקה “החכמה” או “המלאה”. עם זאת, כל מי שרוצה את האנטי-וירוס החינמי יצטרך לזכור להתחיל ידנית בכל סריקה.

סריקה_שלמה

לאחר סריקה, תהיה לך אפשרות להסיר את כל התוכנות הזדוניות שהתגלו או לבחור תוכנות זדוניות בנפרד להסרה. בגלל המספר הגדול של תוצאות חיוביות שקריות IObit Malware Fighter נוטה להעלות, הסרת תוכנות זדוניות ידנית היא לרוב הבחירה הטובה יותר. אתה יכול גם להוסיף רשימת קבצים לרשימות כדי שלא יעלו שוב, או לבחור להתעלם מהם באופן זמני.

אפשרויות נוספות

ישנן ארבע כרטיסיות נוספות מתחת לאפשרויות הסריקה. אלה יחסית בסיסיים, עם כמה תכונות למעבר, בתוספת פרטי חלונות קופצים עם הגדרות לרובם. לדוגמה, בכרטיסייה “הגנה על הדפדפן” יש את יועץ דף הבית, המאפשר לך לבחור כמה זמן יומני ישמרו ולאילו דפדפנים הוא פעיל..

למרות שהתכונות והאפשרויות מוגבלות – במיוחד אם אינך משתמש בגרסת ה- Pro – השימוש ב- IObit Malware Fighter הוא אינטואיטיבי. רוב הפקדים הדרושים לך הם בכרטיסיות משמאל. 

חלק מההגדרות נפרדות ברשימת תפריטים פשוטה, אך לרוב לעתים רחוקות משתמשים בתכונות, כמו רשימת התוכניות בהסגר. פונקציות אלה מועילות, אך לא סביר שתכנס לתפריט זה לעתים קרובות.

כל בעיות בממשק המשתמש של IObit Malware Fighter נובעות בעיקר מאי העקביות הקלה בעיצוב בין הלשוניות העיקריות וההגדרות. אפשר היה להכניס את כל האפשרויות למקום אינטואיטיבי יותר, בעקבות אותו עיצוב. אם אתה מחפש אנטי-וירוס עם ממשק שימושי ועקבי, בדוק את סקירת האנטי-וירוס של Malwarebytes. 

הגנה

כאשר אנו בוחנים עד כמה אנטי-וירוס יכול להגן על מכשיר, אנו מעדיפים להשתמש בבדיקות מעבדה של חברות מהימנות, כגון AV-Test, AV-Comparatives ו- MRG Effitas. 

עם זאת, לא רק ש- IObit Malware Fighter לא נבדק על ידי אתרים אלה, אלא שלא הצלחנו למצוא בדיקות מעבדה לבדיקת אנטי-וירוס זה. זו לא תמיד בעיה; עיין בסקירת Webroot SecureAnywhere שלנו לגבי אנטי-וירוס שיש לו מעט בדיקות מעבדה אך הגנות עוצמתיות.

עם זאת, ללא כל בדיקות מעבדה שאפשר לסמוך עליהן היינו צריכים לבצע בדיקות מעשיות עם כלי בדיקה מבוסס. IObit Malware Fighter Free הצליח היטב במבחנים אלה, כל עוד הותקן תוסף הדפדפן. 

IObit Malware Fighter עצר את כל הבדיקות של WICAR, אתר שמתיימר להיות תוכנה זדונית מוסתרת. זה כלל בדיקות מקובץ בדיקה רשמי של EICAR (המכון האירופי למחקר אנטי-וירוס למחשבים) ומכרת cryptocurrency JavaScript.

הוכחה נוספת ליכולתו של IObit Malware Fighter להגן על המחשב שלך מגיעה ממבחני AMTSO (ארגון התקנים למניעת תוכנות זדוניות). חמישה משש הבדיקות נחסמו לחלוטין. באחת הבדיקות – הורדות של תוכנות זדוניות דחוסות – נחסמו חמישה מתוך 10 קבצים. חמשת האחרים התגלו, אך דווח כי הם בטוחים.

חסום_חפש

שילוב של הגנה בזמן אמת והגנה על הדפדפן פירושו ש- IObit Malware Fighter יכול להזהיר אותך לפני שתעשה משהו שעלול לפגוע במחשב שלך.. 

הבעיה היחידה היא ש”הגנת הגלישה & התכונה להסרת מודעות “פעילה כברירת מחדל עבור Internet Explorer בלבד, מה שעלול לגרום לדפדפנים אחרים להיות פגיעים עד שתוכנות זדוניות יגיעו למערכת. אם אתה רוצה אבטחה בחוויית הגלישה שלך, עיין במדריך שלנו לדפדפן האינטרנט המאובטח ביותר.

הגנת Ransomware

IObit Malware Fighter Pro מגיע גם עם אבטחה נוספת. כאשר הגנת ה- ransomware ומנוע Bitdefender פועלים – אשר יפחית את התוכנה הזדונית שיכולה לעבור – המערכת שלך צריכה להיות בטוחה. עם זאת, ללא בדיקות של צד שלישי, איננו יכולים לאשר עד כמה ההגנות הללו יעילות.

הבעיה הגדולה ביותר ב- IObit Malware Fighter היא מספר החיוביות השגויות המתרחשות. זה כאשר תוכנה רגילה מתגלה כעלולה להזיק. 

אם זה קורה לעתים קרובות, זה יכול להיות מעצבן, אך לוקח בטעות הסגר או מחיקה של קובץ חשוב אחד כדי לגרום לבעיות בעת הפעלת תוכנה מסוימת. הפורומים של IObit מלאים בתלונות על חיובי שווא, כאשר העצה העיקרית היא לרשימה ולדווח עליהם.

בסך הכל, ל- IObit Malware Fighter בהחלט קיימות הגנות גם ללא מנוע Bitdefender פעיל. יש להגן על המכשיר שלך, אך ללא בדיקות מעבדה לגיבוי הביצועים בעולם האמיתי, אנו פשוט לא יכולים לתת ל- IObit Malware Fighter ציון גבוה באזור זה..

תמיכה

מרבית התמיכה של IObit Malware Fighter מגיעה בצורה של דוא”ל. כל ההחזרים, חידוש הרישיונות ודוחות הבאג מתבצעים באמצעות שליחת דוא”ל לצוות התמיכה, דבר שלא יהיה בעיה גדולה אם הם יחזרו אליך במהירות. לתמיכה בדוא”ל לקח יותר מ -30 שעות כדי לענות על שאלה פשוטה, והיינו צריכים לעקוב אחר מידע נוסף.

התמיכה 24 שעות ביממה מגיעה בצורת קו טלפון בארה”ב, ולכן חיובים בינלאומיים עשויים לחול אם אינך מבוסס שם. האתר גם הציע שרק שירותי אבחון זמינים בקו הטלפון, והוא יציע שירותים בתשלום בעת הצורך. המשמעות היא שייתכן שתזדקק ל- IObit Malware Fighter Pro כדי לגשת לכל תמיכה טלפונית.

ניתן לסלוח על חוסר תמיכה נאותה אם השאלות הנפוצות ומידע הידע היו מסוגלים לעזור במגוון סוגיות. עם זאת, בשאלות הנפוצות הספציפיות לאנטי-וירוס יש רק 16 שאלות, בעיקר בנושא פונקציות פשוטות כמו שינוי השפה. מדריך המוצר לא עוזר במיוחד. למרות שהוא עובר את מרבית התכונות, הוא אינו מעניק עזרה רבה לבעיות פוטנציאליות.

פורומים הם בדרך כלל דרך טובה נוספת למצוא עזרה. מדריך המוצרים של Malware Fighter 7 אפילו מקשר לפורומים, אם כי לדף ישן. ללא בסיס משתמשים פעיל גדול, בפורום של IObit אין מספיק מידע בכדי לגלות משהו. זה משמש יותר מקום לדווח על פוזיטיביות כוזבות מאשר בפורום שיעזור למשתמשים חדשים.

פוסטים בפורום נענים על ידי חברים וצוות תמיכה שמנסה לפתור בעיות. עזרה זו מגיעה לעתים קרובות תוך יום, אך עשויה להימשך שבוע עד שתקבל עזרה כלשהי.

פסק הדין

IObit Malware Fighter Pro 7 הוא אנטי-וירוס עם מגוון תכונות טוב, גם אם קטן. ישנן כמה דרכים לדווח על בעיות ולקבל תמיכה, בין מצוות תמיכה או מחברי הקהילה. יש לך גם הגנה הגונה.

עם זאת, זה המקום בו הדברים הטובים נעצרים. ההגנה בגרסת החינם טובה מכלום והיא מספקת הסרת תוכנות זדוניות בחינם, אך היא אינה טובה כמו אפשרויות חינמיות אחרות. אם מה שאתה רוצה זה אנטי-וירוס בחינם עם תכונות מוגבלות אך הגנה מצוינת, עליך לקרוא את סקירת Kaspersky Anti-Virus שלנו עבור חלופה.

בגלל היעדר בדיקות מעבדה של צד ג ‘וגרסת חינמי די מוחמצת, איננו יכולים להמליץ ​​על IObit Malware Fighter 7. ראשית עליך לבחון את מאמרי האנטי-וירוס האחרים שלנו כדי לראות אם קיימת אפשרות טובה יותר עבורך..

מה אתם חושבים על IObit Malware Fighter 7? ספר לנו את מחשבותיך בתגובות למטה. תודה שקראתם.

שאלות נפוצות בנושא IObit Malware Fighter 7

  • האם מוצרי IObit בטוחים?

    נראה כי מוצרי IObit אינם מכילים שום סוג של תוכנה זדונית בפני עצמה. אנטי-וירוסים אחרים אינם רואים בה שום בעיה, והיא אינה מאטה או קורסת מחשבים עליהם הותקן. למרות שזה לא אומר ש- IObit הוא בטוח לחלוטין בכל הקשור, אין נקודות חולשה או ניצולים. עם זאת, יש לבדוק את כל התוכנות בבטיחות לפני ההתקנה.

  • האם IObit תוכנה זדונית חופשית?

    למרות שיש גרסה חינמית של IObit Malware Fighter 7, לגירסה בתשלום יש הגנה ורבגוניות רבה יותר. אם אתה מחפש אנטי-וירוס בחינם, יש אפשרויות טובות יותר. אם אתה שוקל לקנות אנטי-וירוס זה, הגרסה החינמית אכן פועלת כהדגמה קטנה כדי לבדוק את ממשק המשתמש ולראות אילו אפשרויות זמינות.

  • האם מערכת מתקדמת היא מערכת וירוס?

    מערכת מערכת מתקדמת, מהירות המערכת של IObit וניקוי הדיסק, אינה וירוס. עם זאת, לניקוי הדיסק ורישום יש גישה לכל הקבצים שלך, ולכן כדאי לפקוח עין אילו קבצים מוסרים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me