סקירת ESET NOD32 – עודכנה 2020

סקירה של ESET NOD32

למרות שזה לא הכי מעורר שמות, ESET NOD32 הוא כלי אנטי-וירוס חזק. במקור שמכוון לעסקים, הוא נכנס רק לשוק הצרכנים ולכן נראה המתאים ביותר לאנשים שרוצים חוויה של עובד. קרא את סקירת NOD32 המלאה שלנו למידע נוסף.


ביקורות אנטי-וירוס הטובות ביותר

ESET מגנה על משתמשים מעל 30 שנה באמצעות טכנולוגיית NOD32 שלה. בתקופתו, האנטי-וירוס העוצמתי משך אליו כמו קאנון, הונדה, T-Mobile ועוד. ההגנה העסקית המאובטחת שלה עברה לשוק הצרכנים, אולם המשמעות היא שיש מול מתנגדים שונים.

בסקירה זו של ESET NOD32, אנו נבדוק את האנטי-ווירוס הביתי ונשווה את הממצאים שלנו עם תוצאות מעבדה כדי לראות עד כמה הוא מצליח. נדבר על תכונות, מחירים, ידידותיות למשתמש, הגנה ותמיכה לפני שנתן את פסק הדין שלנו.

NOD32 הוא הגון לרוחב. יש דגש כבד על תכונות אבטחה המצדיקות את מחירו הכבד. תוצאות המעבדה טובות, אם כי אינן ברמה הגבוהה ביותר, והשימושיות אינה חזקה כמו אנטי-וירוסים אחרים. אף על פי כן, הוא יכול לרכוב לצד תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר, להיפטר רק במספר קטגוריות.

ממשק ESET NOD32

סריקה ממוקדת של ESET NOD32

הגדרות ESET NOD32

התקנה מתקדמת של ESET NOD32

תמיכה ב- ESET

קודם

הבא

חלופות עבור ESET NOD32

חוזק & חולשות

מאפיינים

NOD32 הוא הבסיס לחבילות האחרות ש- ESET מציעה. כיוון שכך, רוב התכונות מרוכזות סביב בניית פלטפורמה מאובטחת, לא הוספת פעמונים ושריקות. לרוב רשתות פרטיות וירטואליות ומנהלי סיסמאות המצורפות לחבילות אנטי-וירוס מובחרות בדרך כלל אינן טובות, ולכן איננו מודאגים מהשמטתם.

ESET תוקף תוכנה זדונית מכמה זוויות. יש אנטי-וירוס בסיסי המגן מפני איומים וקבצים ידועים שמתנהגים באופן חשוד. בנוסף, יש לו חוסם ניצול שנועד להילחם בהתקפות שנעשו כדי להשיג אנטי-וירוסים בעבר, הגנת תוכנות רנסומטיות והגנה מפני התקפות מבוססות סקריפט לאבטחת הדפדפן.

התכונה המועדפת עלינו היא סורק ממשק הקושחה המאוחד Extensible, שיכול לטאטא את המערכת שלך לפני שהיא תתחיל לחלונות. אם התקפה מצליחה להשתלט על ה- UEFI, כלומר הנגיף אינו חי בשולחן העבודה, אז אתחול מחדש ועיצוב מחדש לא יסיר אותו. סריקת אתחול זו מחפשת בעיות לפני שנטענת חלונות, כך שתוכל לתפוס את התוכנה הזדונית המושבת ביותר.

אתה מקבל מנהל מכשירים אם אתה משתמש בתוכנית מרובת משתמשים. ב- NOD32 הוא פשוט משמש לניהול המכשירים שלך ולהצגת רישיונות. לתכניות פרימיום פונקציונליות רבה יותר.

מנהל התקנים של ESET NOD32

תכונות הפרימיום של ESET

משתמשי אבטחת אינטרנט ואבטחה חכמה יכולים לגשת גם לבקרות נגד גניבה והורות במנהל ההתקנים. נגד גניבה עוקב אחר המכשירים שלך למקרה שהם ילכו לאיבוד. תוכלו לראות את מיקומם, לשלוח הודעה למי שיש לו ולפקח על פעילות זרה.

לאבטחת אינטרנט תכונות הגנה רבות אחרות, הבונות על בסיס איתן ש- NOD32 מקימה. הראשון הוא דפדפן בנקאי מאובטח שמבדיל את שולחן העבודה הרגיל שלך מהדפדפן הבנקאי שלך. אם אתה משתמש בדפדפן הרגיל שלך, ESET עדיין מגן על התשלומים שלך באופן פסיבי.

תכונות הגנה אחרות כוללות חומת אש אישית, הגנה מפני התקפות רשת וניטור בוטנט. מתוך המגרש, אנו אוהבים את ההגנה הבוטנית ביותר ככל שהבהמות הללו נמנות עם האיומים הגדולים ביותר בתחום אבטחת הסייבר כיום.

Smart Security מביא שתי תכונות נוספות: מנהל סיסמאות ומצפין קבצים. באפשרותך להצפין כל קובץ, תיקיה או מדיה נשלפת, להוסיף שכבה נוספת של הגנה על תוכנת ransomware.

מנהל הסיסמאות טוב יותר מרוב הכלולים באנטי-וירוסים, אך הוא עדיין לא עומד בקריטריונים שנקבעו ברשימת ניהול הסיסמאות הטובה ביותר שלנו. אנו ממליצים לעבור על פני אפשרות זו ולהשתמש במנהל דוגמת דשלאן (קרא את סקירת דשליין שלנו).

סקירה כללית של תכונות ESET NOD32

לוגו של ESET NOD32www.eset.com

החל מ- $ 333 לחודש לכל התוכניות

מאפיינים

מנהל סיסמאות

מגרסה קבצים

תמיכה רב-מערכתית

בקרת הורים

ניקוי דיסק

VPN

פרופילים

הגנה

הגנת Ransomware

הגנת מצלמות רשת

ניטור בזמן אמת

דפדפן מאובטח

הגנה להורדה

הגנת דיוג

חומת אש

מערכת הפעלה

חלונות

macOS

לינוקס

אנדרואיד

iOS

שימושיות

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אפליקציה סלולרית

סיומת דפדפן

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכת וידיאו

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

ESET בונה את המערך שלה על תשתית NOD32. בגלל זה תקבל את אותו אנטי-וירוס, הגנת תוכנות רנסומטיות וסריקה המונעת על ענן בכל תוכנית שתבחר. קיימות תכונות הגנה נוספות בנושא אבטחת אינטרנט ואבטחה חכמה, אך עיקרי הליבה נשארים זהים.

NOD32 היא הנקודה הזולה ביותר בכניסה. אתה מקבל את אנטי-וירוס הליבה עבור אחת עד חמש מכונות Windows. ESET גובה 10 דולר למכשיר מעל לשיעור ההתחלתי, במקום להגדיל את ספירת המכשירים במרווחים כפי שראינו באנטי-וירוסים אחרים. אתה יכול לשלם עבור המספר המדויק של המכשירים שאתה צריך להגן.

NOD32 לעומת השאר

למרבה הצער, תשלם יותר עבור מכשירים אלה. Norton Basic, תוכנית Windows אחת, מגיעה בזול של 10 דולר יותר לשנה (קרא את סקירת Norton Security). לנורטון אין את סורק ה- UEFI.

אבטחת אינטרנט היא הערך הטוב ביותר, ונכנס באותו קצב ל- NOD32 לטווח הראשון. אתה מקבל רשימה מורחבת יותר של תכונות כולל הגנה בנקאית, פיקוח בוטנט ובקרת הורים.

אבטחת האינטרנט של קספרסקי היא אותו מחיר לטווח הראשוני לשלושה מכשירים (קרא את סקירת אנטי-וירוס Kaspersky שלנו). שלושה מכשירים עבור ESET Internet Security הם 20 דולר נוספים לטווח הראשון, אך שניהם זהים למחיר בעת החידוש.

Smart Security Premium הוא התוכנית הרבת פלטפורמות היחידה שמציעה ESET וזה התיקו הגדול ביותר שלה. אתה מקבל מנהל סיסמאות ויכולת להצפין נתונים, שלא שווה את זה תמורת הפרמיה בסך 20 $.

הוא מוצע למכשיר אחד עד 10 מכשירים, אך איננו ממליצים עליו למשתמש אחד. אבטחה חכמה היא הטובה ביותר כאשר משתמשים בה במספר מכשירים עם מערכות הפעלה שונות. עם זאת, מדובר בפרמיה גדולה. עשרה מכשירים יפעילו לך 50 $ יותר מאותו הדבר באמצעות McAfee Total Protection (קרא את סקירת McAfee Total Protection שלנו).

קשה להמליץ ​​על אבטחה חכמה בהתחשב במחיר. ישנן אפשרויות מרובות פלטפורמות עם תכונות דומות במחיר נמוך יותר. אבטחת אינטרנט ו- NOD32, אף שהם יקרים, מצדיקים את העלויות שלהם.

הגירוש העיקרי מ- ESET הוא שתמחור מתוכנן עבור מכשיר יחיד. כאשר משתמש בודד יכול להחזיק בקלות שלושה מכשירים ומעלה, עלות תוכנית ESET יכולה להסתכם. אמנם מערך הפיצ’רים שווה את זה, אך המחיר עדיין גבוה יותר מאשר אנטי-וירוסים אחרים.

ידידותיות למשתמש

ל- ESET מתקין קל משקל במהירות 4MB, אך ההתקנה ארכה זמן רב מהרגיל. בסביבות שלוש דקות זה לא נורא, אבל זה גם לא המתקן המהיר ביותר שראינו. אין הגדרות התקנה רבות כמו הצעות AVG (קרא את סקירת AVG שלנו), אך אתה עדיין מקבל שליטה על LiveGrid וייתכן שטיפול ביישומים לא רצויים ברמת ההתקנה..

מתקין ESET NOD32

אם אתה משתמש באבטחה חכמה או אבטחת אינטרנט, תראה חלון להפעלת תכונות נוספות. עליך להפעיל כל אחת באופן ידני, להוסיף עוד זמן לתהליך התקנה ממושך.

הגדרות התקנת ESET Smart Security

לאחר מכן תפעל סריקה ראשונית. סריקה זו פועלת במשך זמן רב, עוברת על כל אחד מהקבצים שלך כדי להגדיר קו בסיסי עבור המערכת שלך. אתה יכול להגדיר את זה כך שהמחשב שלך ייכבה לאחר הסריקה.

סריקה ראשונית של ESET NOD32

השימוש במשאבים היה קל במהלך הסריקה והגיע לשיא של 10 אחוז שימוש במעבד על פני סרק. כאשר ביצענו סריקה בנפרד, הביצועים האטו בחמישה אחוזים נוספים. באופן מוזר, זה לא התחיל רק כמה דקות אחרי שהעמסנו אותו.

אתה יכול לבצע סריקה על ידי לחיצה על “סריקת מחשב” בתפריט בצד שמאל. ESET מציע דרכים שונות לגשת לכל אחת מהן, אך ישנם ארבעה מצבי סריקה עיקריים: מדיה מלאה, ממוקדת, UEFI ומדיה נשלפת..

הגדרות סריקה של ESET NOD32

ניתן לבצע סריקות ממוקדות על ידי לחיצה על “סריקות מתקדמות” ושימוש בהיררכיית התיקיות כדי לבחור את האזורים שברצונך לטאטא. ניתן גם לגרור קבצים או תיקיות לממשק כדי להתחיל את הסריקה.

אתה יכול גם להגדיר סריקת UEFI מהיררכיית התיקיות. פעולה זו תכבה את ההתקן שלך ותתחיל סריקה כאשר תתחיל שוב. סריקת UEFI אינה מאתחלת למערכת ההפעלה שלך. במקום זאת, הוא סורק קבצים לפני שיש להם סיכוי ליצור אינטראקציה במחשב החי שלך.

סריקת UEFI של ESET NOD32

הממשק הראשי מציג את מצב המכונה הנוכחי שלך עם תפריט משמאל לניווט. יש גם תמונה גדולה של הרובוט ESET שגורם לנו לחשוב על החוקים של אסימוב יותר ממה שאנחנו רוצים.

ממשק ESET NOD32

זה ממשק פשוט שמסתיר את כוחו. מעבר לכרטיסייה “כלים” ולחיצה על “כלים נוספים” מציגה את האפשרויות. תוכלו למצוא בקרות להגשת תוכנות זדוניות, חיבור רשת והגנה בנקאית.

ESET NOD32 כלים נוספים

בסך הכל, הממשק נקי עם כמות הגונה של כוח. הממשקים האהובים עלינו, מ- AVG ו- Bitdefender, טובים יותר ונותנים לך שליטה רבה יותר על ההגנה שלך. עם זאת, אין מה להתלונן עם ESET.

הגנה

אנו משתמשים בבדיקות ותוצאות מעבדה מעשיות כדי לאמוד את הביצועים של אנטי-וירוס. הבדיקות שלנו משתמשות בכלים תעשייתיים מבוססים שרוב האנטי-וירוסים צריכים לחסום, דוגמיות זדוניות מהטבע. בגלל זה, אנו נשענים יותר על מעבדות כשעושים את הניקוד שלנו.

ESET הצליח היטב בבדיקות המתקדמות שלנו. זה עבר את כל שש הבדיקות מתוך הגדרות התכונה של ארגון התקנים לבדיקות נגד תוכנות זדוניות בדוק אם ישנן אנטי-וירוסים בשולחן העבודה, ומציג אינדיקציה קטנה לפיה טעינה הורדה או דף אינטרנט נחסמו בכל פעם. לא כל האנטי-וירוסים מודיעים לך שהם עובדים, ולכן אנו מעריכים ש- ESET עושה זאת.

איום ESET NOD32 הוסר

עם זאת, אנו אוהבים במיוחד כיצד הוא מטפל בהורדות של יחידות PUA. במהלך ההתקנה אתה יכול לומר ל- ESET אם זה אמור להודיע ​​לך על הורדת PUA, ובוודאי שכאשר הורדנו אחת, ESET הרימה חלון קטן ושאלה אם אנחנו רוצים להמשיך..

ESET NOD32 יישום פוטנציאלי לא רצוי

וויקר השיגו תוצאות מצוינות. ESET עברה את כל 13 המבחנים, שנעים בין נגיף בדיקת Eicar הרגיל למכרה ב- cryptocurrency. בדיקות נערכו ב- Internet Explorer וב- Firefox.

שלוש המעבדות שאליהן אנו מתייחסים בסקירות שלנו, כולן נבדקו ESET Internet Security, תוכנית יקרה יותר שמגיעה עם כמה אמצעי הגנה נוספים, אך הגנות אלה לא אמורות להשפיע על אנטי-וירוס הליבה שמעבדות המעבדות. צפו לתוצאות דומות עבור כל תוכנית שתבחרו.

מבחן AV, שבדרך כלל נסלח, העניק ל- ESET ציונים גרועים בהערכה האחרונה שלה בנובמבר ודצמבר 2017. אבטחת אינטרנט חסמה 100 אחוז מהדגימות מהטבע, אך היו לה בעיות בהתקפות אפס יום.

זה רק חסם 97.9 אחוזים מהתקיפות ביום אפס בנובמבר ו- 98.9 אחוזים בדצמבר, שהם פחות מהממוצע בתעשייה של 99.5 אחוזים באותה תקופה. זו גם לא הייתה הופעה נהדרת, אבל גם לא זוועה. ESET איבדה רק חצי נקודה בהערכת ההגנה.

בסך הכל היא קיבלה 15 מתוך 18 נקודות, כאשר הציון הגרוע ביותר שלה הגיע מהערכת הביצועים. ESET גרם להאטות מאסיביות בעת ביצוע מטלות יומיומיות. השקת יישומים סטנדרטיים האטה את המכונה ב -66 אחוז, יותר מ -50 אחוז יותר מהממוצע בתעשייה.

AV-Comparatives מצא שיעורי הגנה דומים, אך לא באותה השפלות בביצועים. ל- ESET שיעור החסימה הממוצע של 99.1 אחוזים היה בין פברואר ליוני וחיוביות מזויפות מינימליות. החודש הגרוע ביותר, אפריל, היה שיעור הגנה של 98.2 אחוזים.

אולם קיימת שונות, שכן פנדה אבטחה (קרא את סקירת Panda Security) הייתה חסימת מאה אחוז באותו חודש ו -94.3 אחוז בחודש הבא..

תוצאות בדיקות שביצעו AV-Comparatives ב- ESET באפריל הראו תוצאות מצוינות. הוא זכה בשלושה מתוך שלושה כוכבים ודרוג + מתקדם, הגבוה ביותר האפשרי. מבין המבחנים שנערכו, היחיד עם השפלת ביצועים היה התקנה והסרה של יישומים, על פי המעבדה.

MRG Effitas העניקה לה הסמכה ברמה 2 בניתוח הספקטרום המלא של הרבעון הראשון לשנת 2018, כלומר ESET חסמה לפחות 98 אחוז מהאיומים. זה באותו הרמה של Webroot, אנטי-וירוס שאנחנו אוהבים מאוד בגלל ההשפעה המינימלית שלו וציוני ההגנה הגבוהים שלו. אתה יכול לקרוא עוד על כך בסקירת Webroot SecureAnywhere שלנו.

מתוך 18 היישומים שנבדקו על ידי MRG Effitas, רק ארבעה קיבלו אישור ברמה 1. ביניהם אחד האנטי-וירוסים האהובים עלינו, Bitdefender. למידע נוסף על הממשק הידידותי למשתמש בסקירת Bitdefender המלאה שלנו.

תמיכה

ל- ESET תמיכה טלפונית, צ’אט חי ודוא”ל, יחד עם בסיס ידע ושיעורי וידאו. הדבר היחיד שחסר במערך התמיכה הוא פורום, אם כי זה לא פוגע בחוויה הרבה.

בסיס הידע מסודר באופן מוזר. ESET מפצל אותו לפי מוצר עם קישורים למאמרי התקנה והפעלה. ישנם גם כמה קישורים מהירים אחרים, אך אין דרך לעיין ברשימת הנושאים. לשם כך תצטרך להשתמש בסרגל החיפוש.

בסיס ידע ESET NOD32

הבעיה בגישה זו היא שאם הבעיה שלך נופלת מהקטגוריות הבודדות שמציגה ESET, אתה נתון לחסדי תוצאות החיפוש. בהנחה שמילות המפתח שלך מתיישרות עם שלהם, תמצא את המאמר שאתה מחפש. אם הם לא יעשו זאת, יהיו כאבי ראש במציאת תמיכה.

ספריית הווידיאו, או ליתר דיוק ערוץ היוטיוב, גדולה. ESET העלתה למעלה מ -200 סרטונים בשמונה שנותיה על הפלטפורמה. עם זאת, רבים מהסרטונים ספציפיים לגרסאות, כך שרק האחרונים יהיו רלוונטיים.

ESET NOD32 YouTube

צ’אט חי ותמיכה טלפונית זמינים אך רק בשעות הפעילות – שני עד שישי בין השעות 18:00 עד 17:00. PST. תמיכה בדוא”ל פועלת באותה שעות ו ESET מבטיחה תשובה תוך יום עסקים אחד. כאשר הושיטנו יד, סוכן תמיכה חזר תוך קצת יותר מ 12 שעות.

התמיכה לא רעה, אבל זה לא מרשים אותנו. מערכת הניווט האדישה בבסיס הידע ושעות תמיכה מוגבלות הם העבריינים הגרועים ביותר. מבין האפשרויות, ערוץ היוטיוב מנצנץ ביותר.

פסק הדין

NOD32 הוא אנטי-וירוס המציע אבטחה טובה וחבילת הגנה מעולה. המחיר הוא גבוה, במיוחד אם אתה מחפש תכנית רב-משתמשים, אך התכונות הכלולות למשתמש בודד מצדיקות זאת.

זה הכי מתאים לשימוש במכשיר יחיד. אם אתה בשוק לאבטחה בכל המכשירים שלך, אנו ממליצים על תוכנית עם AVG, אחד האנטי-וירוסים היחידים שמציע מכשירים ללא הגבלה.

ספר לנו את מחשבותיך לגבי ESET, בין אם זה NOD32, אבטחת אינטרנט או אבטחה חכמה, בהערות שלהלן. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map