סקירה ביתית נגד Emsisoft נגד תוכנות זדוניות – עדכון 2020

סקירה של Emsisoft נגד תוכנות זדוניות

Emsisoft Anti-Malware Home, עשיר בתכונות ובמחיר סביר, הוא חבילה הגונה עבור אנשים שרוצים להגן על עצמם מפני האיומים הגרועים ביותר מבלי שזה ישבור את הבנק. מודע הביטחון יותר לא יאהב את זה כמעט כמו שאתה יכול לקרוא בסקירת Emsisoft שלנו.


מצגת שקופיות_1

מצגת_2

מצגת מצגות_3

מצגת מצגות_4

קודם

הבא

כשמחפשים אנטי-וירוס זול אך עשיר בתכונות, Emsisoft Anti-Malware שווה לבדוק. עם תכניות ותכונות בעלות ערך רב כמו הגנות קבצים ותמיכה באנדרואיד, אנטי-וירוס זה עשוי להיות זה בשבילך, כל עוד אינך זקוק להגנה הטובה ביותר שיש שם. גלה פרטים נוספים על ידי קריאת סקירה זו של Emsisoft נגד תוכנות זדוניות.

ישנן אפשרויות רבות לתוכנת אנטי-וירוס בחינם, עליהן תוכלו לקרוא במדריך הטוב ביותר ללא אנטי-וירוס. עם זאת, Emsisoft Anti-Malware משתלב בצורה מסודרת בין אנטי-וירוס בחינם לבין רוב האפשרויות בתשלום. 

עם יותר תכונות מרוב התוכנות החינמיות, אך במחיר נמוך יותר מרוב אפשרויות האנטי-וירוס בתשלום, Emsisoft פיתחה פיתרון לכל מי שרוצה דרך ביניים בין עלות לאפקטיביות. עם זאת, ישנן גם סיבות לכך ש- Emsisoft Anti-Malware לא מצליחה להגיע למדריך הטוב ביותר לתוכנת האנטי-וירוס שלנו. 

בסקירה זו של Emsisoft Anti-Malware Home, נבדוק מה הופך את האנטי-וירוס הזה לאופציה בעלת ערך רב, אך גם מדוע זה לא תמיד האנטי-וירוס הטוב ביותר שיש שם..

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לבית Emsisoft נגד תוכנות זדוניות

תכונות

ל- Emsisoft Anti-Malware Home יש את התכונות העיקריות בארבעה חלקים: “הגנה”, “סריקה.” & נקי, “” יומני “ו”הגדרות.” אתה יכול גם לגשת לאזור ההסגר שלו מהסרגל הצד.

למסך “ההגנה” שלושה כלי אבטחה עיקריים: חוסם התנהגות, שמירת קבצים והגנה באינטרנט. ראשית, הוא חוסם ההתנהגות, שיכול לפקח או לחסום תהליכים שונים. אתה יכול גם לבחור אם ברצונך לקבל הודעה כאשר חוסם ההתנהגות מסיר איומים. 

תוכנת אנטי-כופר מובנית בחוסם ההתנהגות. המשמעות היא שאתה תהיה מוגן מפני תוכנת ransomware כאשר הדבר מופעל, אך אינך יכול לקבוע הגדרות שונות עבור כל אחת מהן. בנוסף, אם אתה מכבה את חוסם ההתנהגות, מופיעה אזהרה ביומנים.

הגנת Ransomware

הגנה מפני תוכנות כופר היא נפוצה במוצרי אנטי-וירוס מודרניים, ולכן טוב לראות אותה כאן. ללא כלים כמו אנטי-כופר תוכנה, אתה עלול להיות פגיע יותר לאיומים חדשים. אם ברצונך ללמוד מידע נוסף, עיין בפירוט שלנו מהי תוכנת הנספה. 

כלי “שמירת הקבצים” הוא ההגנה בזמן אמת ב- Emsisoft Anti-Malware. בכרטיסייה “שמירת קבצים” תוכלו להגדיר כיצד היא מתמודדת עם איומים. כאשר נותרים בהגדרות ברירת המחדל, אנטי-וירוס זה נאבק בזיהוי תוכנות זדוניות, אך בחירת אפשרויות ההגנה היסודיות יותר פותרת זאת.

אפשרויות אבטחת דפדפן זמינות בכרטיסייה “הגנת רשת”. ניתן לחסום מארחים לא רצויים באמצעות כלי זה, ותוכלו להגדיר הגדרות התראה עבור מתי הוא ימצא אתרים זדוניים. ניתן להוסיף לרשימה רשימת אתרים, כלומר פירוש הדבר שמותר להם, גם אם האנטי-וירוס חושב שזה תוכנה זדונית. עם זאת, זה יכול להיות מבלבל עם אתרים זדוניים וגם עם רשימת רשימה באותה רשימה.

File_guard_and_Web_protection

“הסריקה & המסך הנקי נותן את האפשרויות הסטנדרטיות לסוגים שונים של סריקות, כמו גם את האפשרות לתזמן סריקות להגנה רגילה. זה גם המקום בו תוכלו למצוא את האפשרות לכבות את המחשב לאחר השלמת הסריקה או להסגר את כל האיומים שהתגלו. 

הכלי “יצרנית ערכות חירום” נמצא גם בסעיף זה. זה מאפשר להעביר זמנית גרסה קלה של האנטי-וירוס ולהגן על מחשבים אחרים. אנטי-וירוס נייד אינו תכונה נפוצה, ולכן זהו ניצחון גדול עבור Emsisoft.

בערכת חירום זו יש שני שימושים ראשוניים. הראשון הוא שהוא יכול להגן על כל מחשב חדש, גם אם החבילה שלך מאפשרת להגן רק על מחשב אחד. למרות שזה דורש שמירת כונן הדיסק הנשלף מחובר למחשב, זה אכן מעניק הגנה בסיסית למחשבים שעשויים להכיל תוכנה זדונית.

גיבוי אנטי-וירוס

שימוש נוסף בערכת החירום הוא כגיבוי, אם האנטי-וירוס הראשי שלך יידבק בלא יכולת להגן על המחשב. אנטי-וירוס נייד מקדימה יכול לסייע בניקוי התוכנה הזדונית לפני שתנסה טכניקות התאוששות אחרות.

הבא הוא מסך “יומני”, המכיל את פעולות האנטי-וירוס. אתה יכול לחפש ביומנים על ידי סינון או מיון לפי פעולה או לפי רכיב. זה מקל על ההתרחשות במבט חטוף, מבלי להשמיט נתונים.

הגדרות Emsisoft

בסוף המסך “הגדרות”. כפי שהייתם מצפים, כאן תוכלו למצוא את רוב ההגדרות. רבים מהם סטנדרטיים, כמו הגדרת סיסמת מנהל. עם זאת, Emsisoft Anti-Malware Home אכן נותן כמה הגדרות ייחודיות, כמו היכולת לבחור אילו הודעות יופיעו, כמה זמן הם מחזיקים מעמד ואיפה על המסך הם מציגים..

קביעות הודעה

חלק מהתכונות של אנטי-וירוס זה נחמד ואינן אוניברסליות. אפשרות של אפשרות כהה ופונקציית “הגנה עצמית” שמופעלת אוטומטית – כאשר האנטי-וירוס מגן על עצמו באופן פעיל מפני תוכנות זדוניות – הם תכונות נהדרות שיש. 

עם זאת, המחסור בגדלים גדולים יותר של גופנים, אפילו כאשר שינוי גודל החלון, ואי יכולת למחוק בו זמנית את כל הקבצים בהסגר הופך את השימוש ב- Emsisoft Anti-Malware למעט גרוע יותר מאופציה עשירה יותר בתכונות, כמו AVG. קרא עוד בסקירת ה- AVG AntiVirus שלנו.

Emsisoft גם לא יצרה גרסה עבור משתמשי מק, המגבילה את השימוש בהגנה על מספר מחשבים באמצעות התקן אחד. אם אתה זקוק לאנטי-וירוס עבור ה- Mac שלך, עיין במדריך הטוב ביותר לאנטי-וירוס למק.

ל- Emsisoft Anti-Malware יש גם מוצרים עסקיים וארגוניים עבור חברות שרוצות להגן על מחשבי Windows שלהם. לתכניות עסקיות אלה יש אנשי תמיכה ייעודיים ובעדיפות עם שירות הצ’אט החי. כמו כן יש אינטגרציה רבה יותר עם מוצר הניהול המקוון ש- Emsisoft מספקת. 

Emsisoft Cloud Console אכן עובד עם גרסת הבית, אך אינו מכיל שום דבר חשוב שחסר ממשק המשתמש של שולחן העבודה. אלא אם כן אתה צריך לסרוק מרחוק או לשלוט במחשבים מרובים ממכשיר אחד, אין צורך להשתמש בו. עם זאת, תכונה אחת בקונסולת הענן שאינה זמינה בממשק המשתמש בשולחן העבודה היא הגישה לצ’אט החי.

רוב התכונות ב- Anti-Malware Home הן כצפוי ונראות כפועלות באופן מלא. למרות שכמה מנות טובות נוספות יהיו נחמדות, יש לה מבחר טוב עבור רוב המשתמשים וכמה תכונות ייחודיות בכדי לגרום לזה להתבלט.

תכונות ביתיות נגד Emsisoft נגד תוכנות זדוניות

לוגו הביתי נגד Emsisoft נגד תוכנות זדוניותwww.emsisoft.com

מתחיל החל מ- $ 250 לכל חודש כל התוכניות

תכונות

מנהל סיסמאות

מגרסה קבצים

תמיכה רב-מערכתית

בקרת הורים

ניקוי דיסק

VPN

פרופילים

הגנה

הגנת Ransomware

הגנת מצלמות רשת

ניטור בזמן אמת

דפדפן מאובטח

הגנה להורדה

הגנת דיוג

חומת אש

מערכת הפעלה

חלונות

macOS

לינוקס

אנדרואיד

iOS

שימושיות

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אפליקציה סלולרית

סיומת דפדפן

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכת וידיאו

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

ל- Emsisoft מערכת שכבתית סטנדרטית לתמחור מוצרים, כולל גרסה חינמית וכמה אפשרויות בתשלום. עם זאת, בניגוד למספר מערכות שכבות, Emsisoft מעניקה לך את מרבית התכונות בחבילת הבית הבסיסית ומאפשרת לך לשלם תוספת כסף עבור יותר מחשבים או טלפון אנדרואיד יחיד..

ישנם כמה דברים טובים נוספים בחבילות העסקיות והארגוניות. עדיין, ככל הנראה, אלה לא יהיו שווים את העלות הנוספת לאדם ממוצע. היתרונות הנוספים כוללים קווי תמיכה מהירים יותר ואפשרויות ניהול נוספות במסוף הענן. עם זאת, אפשרויות החבילה הסטנדרטיות טובות באותה מידה להגנה על כמה מחשבים.

במחיר של 29.99 דולר לשנה, תוכנית Emsisoft Home מספקת הגנה למחשב יחיד. תמחור זה נמצא בסוף הזול יותר של תוכנת אנטי-וירוס, אם כי המחיר עולה בחדות עבור יותר מכשירים. לקבלת אנטי-וירוס במחיר דומה עם אפשרויות נוחות יותר למחשבים נוספים, קרא את סקירת Trend Micro Antivirus + שלנו. 

עבור משתמש בודד המחפש להגן על מחשב Windows אחד וטלפון אנדרואיד אחד, הבית & חבילה ניידת היא בחירה מצוינת. תמורת 39.99 $ לשנה, תקבל את כל ההגנות של תוכנית הבית הרגילה ותשיג אנטי-וירוס לטלפון שלך.

Emsisoft אינה מציעה אפשרויות להגנה על מספר טלפונים. אם אתם מחפשים אנטי-וירוס עבור יותר מטלפון אחד, כדאי לבדוק את המדריך הטוב ביותר לאנטי-וירוס לאנדרואיד.

יש גם ניסיון חינם של 30 יום של Emsisoft Anti-Malware Home, כך שתוכל לקבל מושג אם זה האנטי-וירוס המתאים לך. לאחר סיום הניסיון, הגרסה החינמית מוגבלת, ומספקת רק את היכולת לסרוק ולהסיר תוכנות זדוניות.

בשל המגבלות של הגרסה החינמית של אנטי-וירוס זה, Emsisoft Anti-Malware מאבדת רבות מהתכונות וההגנות שהופכות אותו למוצר הגון. זה מקטין את השימושיות שלה ופעמים רבות פירושו שתוכנת אנטי-וירוס אחרת היא הבחירה הטובה יותר.

עם שפע של תכונות והגנה הגונה למחשב אחד וטלפון אנדרואיד אחד במחיר נמוך, הבית נגד תוכנות זדוניות & התוכנית לנייד עשויה להיות מה שאתה צריך. עם זאת, אם ברצונך להגן על מכשירים רבים יותר, יתכנו תוכניות אנטי-וירוס טובות יותר.

ידידותיות למשתמש

התקנת Emsisoft Anti-Malware היא פשוטה. באתר Emsisoft יש כפתור לכל אחד משלושת המוצרים העיקריים שלה. הראשון מביא אותך לדף עבור אנטי-וירוס הבית שלו, עם המתקין לניסיון של 30 יום. כשמדובר במוצרי אנטי-וירוס, זה פשוט ככל שההורדה מתקבלת.

Install_page

תהליך ההתקנה הוא פשוט, אך אורך זמן משמעותי מתוכנת אנטי-וירוס אחרת. אם אתה זקוק לאנטי-וירוס קל ומשקל, בדוק את סקירת האנטי-וירוס של Malwarebytes.

ל- Emsisoft Anti-Malware Home יש גם שילוב עם מוצר הניהול המקוון של Emsisoft, Emsisoft Cloud Console, ומאפשר לך להציג כמה מההגדרות וההרשאות עבור כל מחשב בחשבונך. ניתן גם להריץ סריקות מרחוק מדף זה, מה שמקל על ההגנה על מחשבים מרובים.

Cloud_Console

Emsisoft יכולה לבצע כמה שינויים קטנים באיכות החיים במתקין, כמו להוסיף קיצור דרך לשולחן העבודה או לשאול אם ברצונך לסרוק בהתקנה..

אפשרויות סריקה

קיימים שלושה סוגים של סריקות מ- Emsisoft Anti-Malware Home, ולכל אחד מהם כפתור פשוט להסרת תוכנות זדוניות לאחר סיום הסריקה..

האפשרות הראשונה היא “סריקה מהירה”, שרק מסתכלת על הקבצים הפועלים. זה מהיר, לוקח מספר דקות בלבד, אך הוא מוגבל רק למצוא תוכנות זדוניות הפועלות.

הסריקה המהירה נהדרת למציאת תוכנות זדוניות המאטות כעת מחשב. עם זאת, הוא לא ימצא כל פיסת תוכנה זדונית במחשב. מבלי להשתמש בסריקה מעמיקה יותר מדי פעם, זה יכול לאפשר לתוכנות זדוניות להסתתר במשך זמן רב.

אפשרות סריקה בשטח התיכון היא “סריקת תוכנות זדוניות.” זה לוקח קצת יותר זמן מהסריקה המהירה מכיוון שהוא סורק קבצים נוספים שבהם בדרך כלל מסתתר תוכנות זדוניות. 

לרוב זה יהיה סוג הסריקה בו תרצה להשתמש, מכיוון שהוא מחפש בכל קובץ שעשוי להסתיר תוכנה זדונית. זה קרוב יותר ל”סריקות חכמות “שנמצאות במוצרים כמו ה- Malware Fighter של IObit. 

סריקה מלאה

עם זאת, אם אינך רוצה לפספס שום תוכנה זדונית, יש גם סריקה בהתאמה אישית. זה מאפשר לך לסרוק קובץ או תיקיה ספציפיים, או את כל כונן הדיסק. הוא מספק אפשרויות רבות לאילו קבצים לסרוק והיכן האנטי-וירוס אמור להיראות. עם זאת, אפשרויות ברירת המחדל טובות לסריקת דיסק שלמה; בשבילנו לקח שעה ו 25 דקות לסרוק 355,574 חפצים.

למרות שאפשרות סריקה מלאה ייעודית תהיה נחמדה, כל הפונקציונליות קיימת והתוכנה פשוטה וקלה לשימוש. הסריקות השתמשו בכל משאבי ה- CPU הזמינים אך העניקו לתכניות אחרות עדיפות, כך שהמחשב לא האט באופן ניכר.

CPU_usage

הגנה

כדי לדרג את רמת ההגנה מפני תוכנות אנטי-וירוס אנו משתמשים בתוצאות מעבדה של חברות מהימנות, כולל AV-Test, AV-Comparatives ו- MRG Effitas, לצד כמה בדיקות מעשיות..

ציוני ה- AV-Test עבור Emsisoft Anti-Malware Home הם מעט מעל הממוצע, במיוחד 5.5 מתוך 6 להגנה. עם זאת, תוצאות הבדיקה הללו הן מנובמבר ודצמבר 2016, ולכן אינן מייצגות בהכרח את היכולות הנוכחיות של אנטי-וירוס זה.

עם זאת, Emsisoft Anti-Malware החמיר בצורה גרועה במהלך בדיקות הביצועים והשימושיות שלה. היא הרוויחה 4.5 מתוך 6 עבור הביצועים, בגלל שהיא האטה תוכנות אחרות, ו -5 מתוך 6 בגלל השימושיות, בגלל כמה חיוביות שגויות, כאשר הורדות לגיטימיות נחשבו לתוכנה זדונית.

AV-Comparatives תמכו בתוצאות אלה בבדיקות שבין יולי לנובמבר 2018. בדיקות אלו מצאו כי ל- Emsisoft יש אחוז הגנה של 99.5 אחוז, גם כשהיא במצב לא מקוון, עם מעט תוצאות חיוביות שקריות. זה זכה בשלושה כוכבים בהגנה מפני תוכנות זדוניות. 

ציוני המבחנים בעולם האמיתי קיבלו ציון נמוך יותר, אך הוא עדיין קיבל כוכב בשיעור ההגנה של 98.5 אחוזים. ל- Emsisoft Anti-Malware Home היה רק ​​מבחן חיובי כוזב בודד במבחן זה, נמוך יותר ממרבית האנטי-וירוסים האחרים שנבדקו..

לבסוף בדקנו את MRG Effitas, אך הדו”ח האחרון שכלל את Emsisoft היה משנת 2014. כאן, Emsisoft Anti-Malware הוכה רק על ידי קספרסקי, שיש לו יתרונות ובעיות משלו. עם זאת, תוצאות אלה הן משנת 2014, כך שאיננו יכולים להיות בטוחים ש- Emsisoft המשיכה לעמוד באנטי-וירוסים אחרים.

בדיקות ידניות

מכיוון שבדיקות המעבדה לא היו מעודכנות, פנינו לבדיקות מתקדמות עם כלים סטנדרטיים הן מאתרי WICAR והן של AMTSO. אלה מאפשרים לנו לבדוק תוכניות אנטי-וירוס מבלי לחשוף מחשבים לתוכנות זדוניות אמיתיות. השתמשנו ב- Google Chrome לכל הבדיקות הללו.

Emsisoft Anti-Malware חסמה כל בדיקה מבית WICAR, שהיא סטנדרטית לאנטי-וירוס טוב. בדיקות אלה כוללות מגוון קבצי EICAR (המכון האירופי למחקר אנטי-וירוס ממוחשב) ובודקת אם יש הגנה מפני עלילות ידועות..

חסום אתר

מבחני AMTSO היו פחות מוצלחים. אף על פי שקבצי הבדיקה של EICAR הופסקו כולם, אפילו בבדיקת קובץ דחוס, “בדיקת מבוסס ענן” ובדיקות הדיוג נכשלו, למרות שהאתר של Emsisoft מתגאה בהגנת הדיוג שלו. קרא את המדריך שלנו כדי לגלות יותר מה זה דיוג.

למרות שהגנת הדיוג נפוצה פחות מהגנה על תוכנות רנסומיה באנטי-וירוס, עדיין קיימת הגנה טובה כאשר היא עובדת. לקבלת אנטי-וירוס שהוכיח את ההגנה על פישינג, קרא את סקירת האינטרנט שלנו SecureAnywhere.

בסך הכל, ל- Emsisoft Anti-Malware Home יש הגנה טובה, במיוחד מפני הורדות מקריות. עם זאת, ללא בדיקות מעבדה אחרונות, איננו יכולים לתת ציון גבוה יותר לאנטי-וירוס זה.

תמיכה

באתר Emsisoft יש עמוד תמיכה עם בסיס ידע סביר. יש בו שפע של מדריכי משתמשים וקטע שאלות נפוצות. המדריכים היו פשוטים אך עדיין הכילו את כל המידע הדרוש. 

מעל בסיס הידע נמצא סרגל חיפוש שיכול לעזור לכם למצוא מידע ספציפי. פונקציית חיפוש זו יעילה למדי למציאת עזרה רלוונטית, אם כי טעויות כתיב מונעות ממנה לעבוד.

בסיס ידע

אם לבסיס הידע אין את מה שאתה מחפש, צ’אט חי זמין. הגענו לחבר בצוות התמיכה של Emsisoft תוך דקה, והם ענו במהירות לשאלות שלנו. כאשר ניתנה להם בעיה שלא יכלו לפתור, הם הפנו אותנו לדוא”ל התמיכה לקבלת עזרה נוספת.

ל- Emsisoft מבחר כתובות דוא”ל לסוגיות שונות. לדוגמה, פניות מכירות עוברות לכתובת ייעודית. האתר מציע לך תחילה לפנות לסיוע מתמיכה חיה, שתתן את הדוא”ל המתאים ביותר, אם יהיה בכך צורך.

הפורומים של Emsisoft הם עוד מקום טוב לקבל עזרה. למרות שהתגובות לא יהיו מהירות כמו הצ’אט החי, ישנם מספיק אנשי תמיכה וחברים אחרים ברשת כדי לעזור בכל בעיה תוך מספר שעות.

עם אלפי פוסטים שאפשר להסתכל עליהם, לבעיות רבות יש פיתרון זמין. פורומים אלה הם דרך טובה למצוא עזרה כאשר מחכים לתמיכה בדוא”ל שתחזור אליך.

למשתמשים עסקיים יהיה נחמד שיש להם קו טלפון משלהם או קטע נפרד בבסיס הידע והפורומים כדי לקבל את המידע הנכון היה פשוט יותר. 

עם זאת, תמיכה בהחלט ב- Emsisoft Anti-Malware Home מספיקה בהחלט בכדי לעזור בכל בעיה. אם אתה מחפש אנטי-וירוס עם קטע תמיכה מעולה, קרא את סקירת ה- F-Secure Antivirus שלנו לבחירה מוצקה נוספת..

פסק הדין

Emsisoft Anti-Malware Home הוא אנטי-וירוס נהדר להגנה על מחשב בודד. זה עשוי לספק הגנה פחותה ממספר מוצרי אנטי-וירוס אחרים שבדקנו, כמו Bitdefender, כפי שתוכל לקרוא בסקירת אנטי-וירוס Bitdefender שלנו. עם זאת, Emsisoft מפצה על כך על ידי אספקת מוצר עם כמה תכונות באותה מידה במחיר נמוך יותר.

עם ניסיון של 30 יום של הגרסה המלאה הזמינה, Emsisoft מקל מאוד לבדוק אותה בעצמך. יתכן שחלק מהתכונות הנוספות שיש בהן אינן מועילות לך, אך אם הן קיימות, אנטי-וירוס זה רחוק מהבחירה הגרועה יותר, במיוחד אם אתה מתקציב.. 

עם זאת, היעדר בדיקות מעבדה חדשות גורם לנו להסס להמליץ ​​על מוצר זה לכולם, ולכן כדאי לבחון את מאמרי האנטי-וירוס האחרים שלנו כדי לראות אם יש משהו שמתאים יותר לצרכים שלך..

מה אתה חושב על Emsisoft Anti-Malware Home? ספר לנו את מחשבותיך בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map