סקירת סוויטת אבטחת האינטרנט של Comodo – עדכון 2020

סקירת סוויטת אבטחת האינטרנט של Comodo

למרות שזה מעט בררן לגבי בחירת הדפדפן שלך והגדרות ה- DNS, Comodo Internet Security Suite הוא כלי אנטי-וירוס נהדר אחרת שמאפשר לך לסרוק באופן יסודי ומהיר יחסית במחיר הגון. קרא את סקירת קומודו המלאה שלנו לפרטים.


ביקורות אנטי-וירוס הטובות ביותר

Comodo Internet Security היא תוכנת אבטחה למשתמשים ביתיים ועסקיים ב- Windows, macOS ו- Linux. גרסת הארגון מציעה גם תמיכה באנדרואיד. זה אולי לא אחד מספקי תוכנת האנטי-וירוס הטובים ביותר, אבל זה מתמודד.

יש לו כמה מוזרויות. זה יכול לדחוף לשנות את הגדרות ברירת המחדל ואת הגדרות ה- DNS שלך, אבל ברגע שתעבור על זה, זו חבילה טובה עם גרסה חינמית שהיא טובה יותר מרובם. זו גם אחת מחבילות האנטי-וירוס הבודדות הפועלות על לינוקס.

בסקירה זו של Comodo Internet Security, אנו נעסוק בתכונות, תמחור, ידידותיות למשתמש, הגנה ותמיכה. אנו נכפוף אותו לבדיקה, שימוש בתוצאות מעבדה וניסיון מעשי, כדי לאמוד את ביצועיה לפני שתפסיק את פסק הדין שלנו.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לסוויטת אבטחת האינטרנט של Comodo

תכונות

עבור אנטי-וירוס בחינם, ל- Comodo Internet Security יש מערך תכונות מרשים. אין בו מנהל סיסמאות או הגנה למצלמת הרשת שלך או למיקרופון (קרא את המדריך כיצד לאבטח את מדריך מצלמות האינטרנט שלך), אך זוהי חבילת אבטחה מלאה. אתה מקבל חומת אש, הגנה מפני תוכנות רנסומיות, אנטי שורש, קניות מאובטחות לבנקאות מקוונת וטכנולוגיית ארגז חול בשם Valkyrie לבידוד ובדיקה של קבצים חשודים..

Comodo-02-advanced-setting-first-screen

“קניות מאובטחות” הוא יישום נפרד בשולחן העבודה שלך היוצר סביבה בטוחה לבנקאות וקניות מקוונות, כולל מקלדת וירטואלית כדי להביס את keyloggers. אם האבטחה היא בראש סדר העדיפויות שלך, Comodo Internet Security יכול להיות התוכנה עבורך.

קומודו -03- קניות מאובטחות

ההגנה מפני אנטי-וירוס ותוכנות זדוניות היא חזקה, ואחרי ששיננו מספר הגדרות, מצאנו שהיא מגנה על מכונת הבדיקה שלנו כמעט מכל דבר פרט לדיוג. יש לזה גם את האפקט המצער של האטת המערכת כשאתה משיק אפליקציות או פתיחת אתרים פופולריים, אך רשימת התכונות מפצה על זה.

אחת התכונות הטובות יותר היא האפשרות ליצור דיסק הצלה, אשר תמונת דיסק ניתנת לאתחול המאפשרת למשתמשים להריץ סריקות וירוסים בסביבת טרום אתחול. זהו וירוס, תוכנות ריגול ומנקה rootkit.

הוא גם כולל תכונת פרופיל, אך הוא לא מתועד היטב באפליקציה. תצטרך לגשת לאתר Comodo למידע מלא על אופן השימוש בתכונה. זה מאפשר לך ליצור ולערוך פרופילים עם עדיפויות סריקה שונות עבור קבצים ואתרי אינטרנט על ידי סימון התיבות המתאימות.

תכונות חבילת אבטחת האינטרנט של Comodo

לוגו של חבילת אבטחת האינטרנט של Comodowww.comodo.com

החל מ- $ 333 לחודש לכל התוכניות

תכונות

מנהל סיסמאות

מגרסה קבצים

תמיכה רב-מערכתית

בקרת הורים

ניקוי דיסק

VPN

פרופילים

הגנה

הגנת Ransomware

הגנת מצלמות רשת

ניטור בזמן אמת

דפדפן מאובטח

הגנה להורדה

הגנת דיוג

חומת אש

מערכת הפעלה

חלונות

macOS

לינוקס

אנדרואיד

iOS

שימושיות

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אפליקציה סלולרית

סיומת דפדפן

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכת וידיאו

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

הגרסה החינמית של Comodo Internet Security משווה לטובה את הגרסה החינמית של AVG. למעשה, Comodo Internet Security עולה עליו עם הכללת חומת אש ותכונת קניות מאובטחת. זה כולל גם תכונה של ארגז חול שרוב האנטי-וירוסים אינם מכוונים, כך שהיא ממוקמת היטב בהקשר זה.

Comodo Internet Security Pro אינו כולל את הגנת התחזות או את הגנת מצלמת הרשת שעושה הגרסה המשולמת של AVG, אך מכיוון שזה מחצית המחיר לשלושה מחשבים אישיים, זה הרבה יותר קרוב ממה שאתה חושב. ההתחייבות של 500 דולר מקומודו אינה מוצעת על ידי מרבית ספקי האנטי-וירוס, כך שחבילת הבינוניות שלה יוצאת מהשורה הראשונה..

חבילת AVG Ultimate זוכה בפרס ברמת העליונה, אם כי בעיקר בגלל אפשרות המכשירים הבלתי מוגבלת שלה, אך Comodo Internet Security Complete אינו תלוש. הוא מציע שטח אחסון מקוון של 50 ג’יגה-בתים, וכן את תכונת האבטחה WiFi של “connect connect”. למידע נוסף על AVG, קרא את סקירת ה- AVG שלנו.

ידידותיות למשתמש

ברגע שאתה עובר כמה טרדות ראשוניות, Comodo Internet Security הוא ידידותי ונוח לשימוש.

ההורדה וההתקנה הם פשוטים. לקח 12 דקות להתקין במחשב הבדיקה שלנו, ואז עוד 10 דקות לעדכן את הגדרות הנגיף ולהריץ סריקה מהירה של הכונן הקשיח..

אבל היו כמה הפתעות. ברירת המחדל היא להגדיר את Yahoo כדף הבית שלך, לשונית חדשה ומנוע ברירת מחדל אלא אם תסיר את סימון התיבה. במסך התקנה אחר הוא מעוניין לשנות את ספק ה- DNS שלך ולשלוח סטטיסטיקות מהמחשב שלך ל- Comodo, כך שלא פשוט לחץ על ההתקנה. קרא מה הוא אומר. זה אחד המעצבים שעליך לעבור.

Comodo-04-second-install-screen-yahoo

בכמה מקרים, גילינו שהוא זורק יותר מדי עומס על המסך, ומטשטש סמלים ודברים אחרים שאתה עושה. גם הביצועים במכונת הבדיקה שלנו קיבלו להיט. קומודו מאט אותו. זה לא מספיק כדי לשתק את המערכת, אלא מספיק כדי להיות מורגש. ליישומים לוקח זמן רב יותר לטעון מכפי שעשה לפני התקנת האנטי-וירוס.

Comodo-05-מספר רב של המסך

עם זאת קל להגדיר את התצורה. המסכים תחת ההגדרות מורכבים מתיבות סימון או תפריטים נפתחים. קל לניווט ולהפעיל או לכבות, אך לחלקם תוצאות בלתי צפויות. אחת מהן היא האפשרות לשנות את נושא הממשק.

הקפד לשנות את הנושא מכיוון שהוא עושה יותר מאשר לשנות את ערכת הצבעים. זה משנה את פריסת הממשק. הכל עדיין שם, אבל הוא כבר לא באותו מקום, מכריח אותך לצוד אותו שוב. שינוי הנושא אינו תכונה ידידותית למשתמש ולא נותנת לך אזהרה כלשהי לגבי ההתנהגות.

Comodo-06-advanced-settings-theme

Comodo Internet Security גם מכריחה הפעלה מחדש של מערכות רבות כאשר היא מתעדכנת. התנהגות ברירת המחדל היא להתקין את העדכונים באופן אוטומטי, אך אז זה מפריע לך להפעיל מחדש את המערכת כך שהעדכונים ייכנסו לתוקף.

ישנם אנטי-וירוסים אחרים שלא עושים זאת. תוכלו לקרוא את סקירת האנטי-וירוס שלנו ב- Malwarebytes או את סקירת ה- BullGuard Antivirus שלנו בכדי לראות כמה דוגמאות..

עם זאת, Comodo Internet Security נותן לך את האפשרות לומר לה לא לבדוק עדכונים אם אתה משתמש בחיבורים מסוימים, למשל כשאתה פועל על סוללה או במהלך התחזוקה האוטומטית של Windows.

הפולשנות שלה נמשכת לשליחת כל היומנים לקומודו “באופן אנונימי” כברירת מחדל, אשר לאחר מכן כפופים למדיניות הפרטיות של קומודו. בסעיף אחד נאמר באופן ספציפי שהוא אוסף את שמכם ומידע אישי, ואחר קובע כי מידע ישמש בפרסום. סביר להניח שתשבית את התכונה הזו אם אתה מעריך את פרטיותך.

ישנן שלוש תצורות: “אבטחת אינטרנט”, “אבטחה יזומה” ו”אבטחת חומת אש. ” רק אחד מהם יכול להיות פעיל בכל פעם, אך קומודו לא מתעד אותם בתוכנה. עליך לבקר בקבצי העזרה המקוונים לשם כך. יש סמל עזרה קטנטן בתחתית הממשק שייקח אתכם לשם.

קומודו -07 אייקון עזרה

הוספה, עריכה והסרה של סוגים שונים של סריקות היא עניין פשוט של תיבות סימון, ואז הפעלה או כיבוי של הסריקה. זה גם מאפשר לך לדעת מתי הסריקה האחרונה של אותו סוג התקיימה.

הגדרות חומת האש פשוטות גם כן, עם תיבות סימון ותפריטים נפתחים להגדרת כללי יישום, כללים כלליים, אזורי רשת, ערכות יציאה ועוד. הכל קל לשימוש.

להגדרות התוכנה הזדונית להפעלת מערכת ההגנה מפני חדירות לארח יש אפשרויות רבות שקל להגדיר באמצעות שורת תיבות הסימון. העזרה המקוונת טובה, אך אנו מעוניינים לראות יותר תיעוד אצל הלקוח באמצעות תיבות טקסט צפות כשאתה מעביר עכבר על סמל מידע.

הגנה

אנו משתמשים במעבדות צד ג ‘חסרות פניות כדי להעריך את רמת ההגנה שמציעה תוכנת אנטי-וירוס. אחד מהם הוא מבחן AV. תוצאות הבדיקה שלה עבור קומודו אבטחת אינטרנט מעניינות.

Comodo Internet Security השיג ציון של 100 אחוז להגנה מפני התקפות זדוניות של אפס יום, כולל התקפות אינטרנט ודואר אלקטרוני. זה גם קלע 100 אחוז כאשר זיהה תוכנות זדוניות נפוצות שהתגלו בארבעת השבועות שקדמו לבדיקה. התוצאות המשולבות זיכו אותה ב -6 מתוך 6 מושלמות.

עם זאת, זה היה מכה בביצועים, והרוויח 5 מתוך 6 מכיוון שהוא האט את המחשב בעת השקת אתרים פופולריים ותוכנה סטנדרטית. ההורדה וההתקנה של יישומים היו איטיות גם מהתקן בענף, כמו גם העתקת קבצים.

זה עולה בקנה אחד עם הבדיקה המעשית שלנו. ראינו האטה ניכרת במערכת שלנו בהשקת תוכנה או העתקת קבצים לדיסק.

בכל הנוגע לאזהרות שווא, קומודו אבטחה באינטרנט רשמה גילויים כוזבים של תוכנה לגיטימית כתוכנה זדונית במהלך סריקת מערכת. שמנו לב לזה גם. כשהפעלנו סריקת מערכת מלאה במכונת הבדיקה שלנו, שארכה שעה ועשר דקות, היא דיווחה כי GIMP, תוכנית פופולרית למניפולציה של תמונות, מהווה איום.

אנו משתמשים ב- GIMP כדי לחתוך תמונות, להוסיף להם טקסט, לשנות את הצבעים שלהם וכו ‘. זו תוכנה חינמית נהדרת שאינה תוכנה זדונית, כך שזה מאכזב לראות את Comodo Internet Security מסמן אותה ככזו. לאחר ביצוע סריקה, בדוק שוב את התוצאות כדי לוודא שהיא לא סימנה תוכנית לגיטימית.

מעבדה נוספת של צד ג ‘שאנו משתמשים בה היא AV-Comparatives, אך לאחר שבחנו את תוצאות הבדיקה מאז פברואר 2004, לא מצאנו שום תיעוד של Comodo Internet Security שהשתתף בבדיקות שלה..

המעבדה האחרונה של צד ג ‘שבדקנו היא MRG Effitas אך גם לא יכולנו למצוא שום עדות שהיא בדקה את Comodo Security Internet. אם כך, החלטנו לבצע בדיקות מעשיות.

במהלך סריקת המערכת המלאה שביצענו הוא מצא קבצי EICAR בכונן הקשיח שלנו, המשמשים לבדיקת תוכנה זדונית. השימוש בקבצים אלה הוסכם באופן אוניברסלי על ידי תעשיית האנטי-וירוס כדרך סטנדרטית לבחון את הפונקציונליות של תוכנת אנטי-וירוס..

לאחר ביצוע הסריקה, Comodo Internet Security דרשה מאיתנו לזהות כל קובץ שרצינו להוסיף לרשימת הקבצים המהימנים. זה לא נתן לנו את האפשרות להוסיף את כל הקבצים בתיקיה מסוימת לרשימה, וזה היה הרבה יותר קל וידידותי למשתמש מאשר ללחוץ עליהם אחד בכל פעם..

אפשרויות Comodo-08-scan-complete-scan-full-system

כשהתחלנו לבצע בדיקות בשידור חי עם קבצי EICAR מאתר הארגונים לסטנדרטים לבדיקת תוכנות זדוניות בהן אנו משתמשים לצורך הבדיקה הביתית שלנו, Comodo Internet Security הגנה עלינו מפני הורדת תוכנות זדוניות, הורדות על ידי כונן, יישומים בלתי רצויים וענן. עם זאת, זה לא הגן עלינו מדף התחזות.

כשניסינו להוריד תוכנה דחוסה שהועברה, Comodo Internet Security נכשלה 9 מתוך 11 בדיקות. הוא זיהה את קבצי EICAR אך לא זיהה זיהומים ברוב הקבצים הדחוסים. תוצאות הבדיקה עם קבצי EICAR היו זהות בין אם השתמשנו בפיירפוקס או ב- Comodo Dragon, דפדפן האינטרנט שמגיע עם האנטי-וירוס..

Comodo Internet Security מאפשר לך להוסיף סיומות, כגון .zip או .zipx, לרשימה של סוגי קבצים שהיא תפרק ותסרוק במהלך ההורדה. לאחר שהוספנו את התוספים האלה לרשימה שלה וניסינו להוריד שוב את הקבצים הדחוסים הנגועים, זה תפס אותם.

בתהליך בדיקת תכונה זו מצאנו מוזר מוזר.

כשאתה מוסיף סיומת, טבעי לכתוב אותה כ” * .zip “או” * .zipx. ” אל תשים את הסמל “.” אבל שם, מכיוון שהוא מוסיף אוטומטית תקופה בה אתה שומר אותה. תסתיים עם “* .. zip”, שלא יעבוד. הזן אותו כ- “zip” וזה יהיה בסדר.

יחד עם זאת, בדיקות אלה נותנות לנו ביטחון שאתה מוגן מפני רוב תוכנות זדוניות באמצעות Comodo Internet Security, למעט כאשר זה נמצא בקובץ דחוס שאינו מופיע ברשימת ההכללות. זה לא מציע הגנה מפני דיוג, אז שימו לב לכך. בסך הכל, יש לו הגנה טובה אבל זה יכול להיות טוב יותר.

תמיכה

תמיכה טלפונית זמינה רק עבור הגרסאות בתשלום, ולכן ניסינו לתמיכה בצ’אט החי. לחיצה על סמל העזרה בממשק מעבירה אותך למסך צ’ט פשוט. אמרו לנו ש”מייק “עוזר לנו.

שאלנו שאלה פשוטה לגבי שינוי הנושא והצבעים של הממשק. נשאלנו באיזו מערכת הפעלה אנו משתמשים (Windows 10) ואחרי התשובה קיבלנו הנחיה “לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על שולחן העבודה לחץ על מאפיינים.” זה, בתוספת פיגור הזמן בין שאלה לתשובה, הביא אותנו להאמין שאנחנו מדברים עם מכונה.

כשניסינו להבהיר את השאלה, התגובות השתנו בתזמון ובטון, מה שהוביל אותנו להאמין שאדם השתלט עליו. עם זאת היה קשה להיות בטוח. בשני המקרים לא התרשמנו.

קומודו מציעה פורום מקוון, כמו גם את העזרה המקוונת. מניסיוננו, פורומי משתמשים יכולים להיפגע ולהחמיץ בכל מה שקשור לשאלות והתשובות הזמינות לצרכים הספציפיים שלנו.

Comodo-09-online-forum

ניסינו למצוא תשובה לשאלתנו בנושא שינוי נושאים שוב ומצאנו תשובות חנוניות על יצירת נושאים אישיים שלא התייחסו אליה ישירות.

אפשרות העזרה המקוונת, אליה ניגשת מהאייקון בממשק, הייתה הרבה יותר מועילה מהצ’אט או הפורום. רמת הפירוט מרשימה. אם יש לך שאלות בנוגע לאבטחת האינטרנט של קומודו, זה ככל הנראה הכי טוב שלך.

פסק הדין

ל- Comodo Internet Security יש רשימה מרשימה של פיצ’רים, אך אנו סחרנו קניות מאובטחות להגנה מפני דיוג. בכל זאת התרשמנו.

יש גרסה חינמית טובה של Comodo Internet Security עבור Windows, macOS ו- Linux. זה קיבל ציונים מצוינים ממעבדת הצד השלישי שבדקה את זה, כמו גם תוצאות הגון מהבדיקות הידועות שלנו. יש כמה שיהוקים, אך הם לא צריכים למנוע ממך להתחשב בזה ברצינות.

זהו אנטי-וירוס שאתה יכול להרגיש בטוח בו. אתה יכול להוריד את Comodo Internet Security ולנסות את זה בלי לדאוג.

מה אתם חושבים על קומודו אבטחת אינטרנט? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map