ביקורת אנטי-וירוס BullGuard – עדכון 2020

ביקורת אנטי-וירוס

BullGuard Antivirus הוא שירות הגון שיכול היה לעשות קצת יותר טוב כמעט בכל חזית. הממשק שלו אינו אינטואיטיבי במיוחד, צוות התמיכה זועף וכשמדובר בהגנה הוא גם לא הטוב ביותר. קרא על כל הממצאים שלנו בסקירה המלאה הזו של BullGuard.


ביקורות אנטי-וירוס הטובות ביותר
BullGuard אנטי-וירוס הוא חבילת אנטי-וירוס קלה לשימוש יחסית, הזקוקה לעבודה. יש לו תכונות טובות, כולל גיבוי בענן ובקרת הורים, אך הם זמינים רק בתוכניות המומחרות. הגנת חומת האש, שאמורה להיות זמינה בכל רחבי הלוח, סובלת מאותן הגבלות.

בסקירה זו של BullGuard אנטי-וירוס, אנו הולכים לכסות את היתרונות והחסרונות של התכונות, תמיכת הלקוחות, ההגנה והתמחור. אנו נלך אותך בזה כדי שתדע עם מה אתה מתמודד אם אתה חושב להשיג אותו. לקבלת רמת הגנה גבוהה יותר, עליך להסתכל ברשימה שלנו עם תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר.

אלטרנטיבות לנגיף BullGuard

חוזק & חולשות

תכונות

על פניו, BullGuard Antivirus כולל קבוצה יפה של תכונות. אין שום דבר מיוחד במה שהיא מציעה, אבל נראה שהוא מתמודד איתן בשוק (קרא את סקירת Trend Micro Antivirus כדי לראות איך נראה עשיר בתכונות).

המסך הראשי כולל שבע קטגוריות של הגנה אך רק שלוש הראשונות – “אנטי-וירוס”, “פגיעויות” ו- “מגבר משחק” – מופעלות. שאר התכונות דורשות שדרוג לשכבה הבאה.

המסך הראשי של BullGuard-01

לחיצה על כפתור ההגדרות תחת “אנטי-וירוס” מעלה סדרה של תפריטי משנה שהם אינטואיטיביים. לחיצה על כפתור “בסיסי” מגלה אם התכונה מופעלת או מושבתת. אתה צריך ללחוץ על כפתור “מתקדם” כדי לקבל פרטים נוספים.

כאן אתה יכול לשנות את ההגדרות, כגון סריקת קבצים והתנהגותיות, הגנה מפני תנועה באינטרנט והגנה באמצעות דוא”ל, על ידי סימון תיבות כדי להפעיל או לבטל אותן. ישנו גם כפתור לסריקת פרופילים בו תוכלו להגדיר את סוג התדירות של הסריקה, מה יש לסרוק וכן הלאה.

הגדרות BullGuard-02-antivirus

אפשרויות כוונון האנטי-וירוס מציגות תיבות סימון רבות לסריקה או דילוג על סוגי קבצים ומדיה שונים.

הגדרות כוונון BullGuard-03

קיימת אפשרות שונות המאפשרת לך להפעיל או להשבית איתור היוריסטי ותוכנות ריגול. קטגוריית גלישה בטוחה כוללת אפשרות לניהול רשימת לבן עבור אתרים בטוחים ורשימה שחורה עבור אתרים לא בטוחים או שלא נכללים במכוון. זה קל לשימוש ובמקום פיקוח על הורים יכול להיות דרך מהירה ומלוכלכת להרחיק ילדים מאתרים לא הולמים.

אם אתה רוצה בקרות הורים תצטרך לשדרג את התוכנה שלך או לקבל תוכנית שמצוידת בהן, כגון Bitdefender Antivirus או Webroot SecureAnywhere (קרא את סקירת Bitdefender Antivirus שלנו ובדיקת Webroot SecureAnywhere).

בדקנו אותו באתר להורדת גופנים לא מזיק ו- BullGuard Antivirus עצר אותנו בקור כשניסינו לגשת אליו.

אתר BullGuard-04-חסום

אם אתה מעתיק ומדביק את כתובת האתר של אתר שברצונך להכניס לאחת מהרשימות, שים לב ש- BullGuard Antivirus דוחה את החלק “http: //”. פרט לכך, קל להוסיף או להסיר פריטים מהרשימות.

התוכנה עוקבת מקרוב אחר פגיעויות במערכת, כגון בטיחות ברשת האלחוטית, ביצוע אוטומטי של תוכניות בכוננים נשלפים, עדכוני Windows חסרים וקבצי תצורה. הוא בודק גם אם מנהלי התקנים חתומים דיגיטלית.

יש תכונה מאיץ משחק נחמד לשמירה על ביטחונך בזמן שאתה משחק את המשחקים האהובים עליך מבלי להכפוף לך הודעות אינסופיות על חומת אש. זה מייעל את המשחק שלך לרוץ בסביבה מאובטחת ללא השפלה של המערכת.

תחת ההגדרות הכלליות, קיימות שתי כותרות משנה: “עיקרי” ו”עדכונים. ” תחת כותרת המשנה הראשית, תמצאו תיבות סימון להפעלה בהפעלה ב- Windows, לאפס את ברירת המחדל, הגדרות חיבור Proxy ועדכונים אוטומטיים..

פרוקסי אינם VPN, אך הם יכולים להועיל. למידע נוסף על ההבדלים, עיין במאמר ה- VPN שלנו לעומת פרוקסי לעומת טור.

BullGuard-05-general-main-settings

סקירה כללית של תכונות BullGuard

לוגו האנטי-וירוס של BullGuardwww.bullguard.com

מתחיל החל מ- $ 250 לכל חודש כל התוכניות

תכונות

מנהל סיסמאות

מגרסה קבצים

תמיכה רב-מערכתית

בקרת הורים

ניקוי דיסק

VPN

פרופילים

הגנה

הגנת Ransomware

הגנת מצלמות רשת

ניטור בזמן אמת

דפדפן מאובטח

הגנה להורדה

הגנת דיוג

חומת אש

מערכת הפעלה

חלונות

macOS

לינוקס

אנדרואיד

iOS

שימושיות

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אפליקציה סלולרית

סיומת דפדפן

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכת וידיאו

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

הקפיצה הגדולה בערך מגיעה בין BullGuard Antivirus ו- BullGuard Internet Security, עם תוספת של חומת האש, בקרות הורים וגיבוי ענן משולב. אם אתה רוצה הגנה על מכשיר ה- Android או ה- Mac שלך, תצטרך לרכוש את חבילת אבטחת האינטרנט מכיוון שאנטי-וירוס אינו כולל אותה בתכונות שלה..

ההבדל בין אבטחת אינטרנט לפרמיה מוגבל להוספת סריקת רשת ביתית והגנה על זהות.

הגנת זהות מבטיחה את המידע האישי שלך על ידי סריקת האינטרנט אחר שמות המשתמש, הדוא”ל, מספרי הטלפון, מספרי כרטיסי האשראי שלך, סיסמאות וכל מידע אחר שאתה מספק אותו. כאשר הוא מגלה כי כל מידע זה מתפרסם באופן מקוון, הוא מתריע ואז מציע עצות לגבי דרך פעולה.

סורק הרשת הביתית ניגש לרשת שלך כוללת, כולל תרמוסטטים חכמים, צגי תינוקות וכל המכשירים המחוברים. כאשר מכשיר חדש מתווסף לרשת, הוא מגלה אותו וסורק אותו באופן אוטומטי בגלל בעיות בטיחות.

הרמה הנמוכה בחבילת הפרימיום מיועדת ל -10 מכשירים במחיר של $ 16 יותר מחמישה מכשירים עבור השכבה האמצעית באבטחת אינטרנט. זה נותן לך הגנה נוספת על חמישה מכשירים נוספים. במשק בית עם שלושה אנשים או יותר, לכל אחד מהם טלפון ומחשב, תחסוך כסף על ידי שדרוג לתוכנת הפרימיום.

אנטי-וירוס ממטב את המערכת שלך כשהיא נטענת, אך כדאי להוסיף את ה- PC Tune Up עם אבטחת האינטרנט. ציוצים קטנים יכולים להוסיף הרבה היענות למערכת שלך ויכולים להיות שווים את זה בטווח הרחוק.

ידידותיות למשתמש

במהלך ההתקנה, BullGuard Antivirus מתחיל לבצע אופטימיזציה של המערכת לביצועים מבלי לשאול. זוהי תכונה נחמדה, רגילה ברוב האנטי-וירוסים, אך היא אמורה לפחות לתת לך את ההזדמנות לעכב את הפעולה הגוזלת זמן. במקום זאת, הוא מופעל אוטומטית כחלק מהתקנה ללא דרך ברורה לבטל את הסכמתו.

ההתקנה אורכת זמן רב יותר ממה שאנחנו רוצים, וכך גם הסריקה הראשונית. מכונת הבדיקה שלנו לא הותקנה בה הרבה ו BullGuard Antivirus עדיין לקח יותר משעה לסרוק אותה.

אם הוא מוצא קובץ נגוע, הוא הופך לפעולה. לאחר עצירת הקובץ, הקיבוע או ההסגר, עליך לפנות למרכז ההודעות כדי לראות את הדוח.

המידע שהוא מספק כאן הוא מינימלי. עומס יתר על ידי מידע הוא בעיה בעולם של ימינו, אך גם אילוץ משתמשים לצוד אותו הוא בעיה.

אין כפתור או כרטיסייה נפרדים לצפייה בקבצים בקטגוריות אלה. זה בסדר, אבל סמל מרכז ההודעות הוא ריבוע שחור זעיר בפינה אחת שלא מציין את הפונקציות שלו עד שתעביר את העכבר מעליו. זה לא מוסתר, אבל הוא לא ידידותי למשתמש כמו כמה אנטי-וירוסים אחרים..

בדוק את סקירת Avira או את סקירת Avast Pro כדי לראות כיצד ממשק אמור לעבוד.

כפתור BullGuard-06-העברת הודעות-מרכז

ניתן למצוא את מצבי הסריקה בדף האנטי-וירוס. בפינה השמאלית התחתונה יש כפתור “ניהול פרופילים”. לחץ עליו ותישלח למסך בו תוכל להגדיר את הפקדים עבור מה שצריך לסרוק ומתי לעשות את זה. כפתור “האפשרויות המתקדמות” מעביר אותך לדף משנה נוסף עם הגדרות תיבת סימון נוספות.

הכפתור להפעלת סריקה ידנית אינו ברור. עליך ללחוץ על הקווים האופקיים הקטנים בסרגל לסריקה המלאה או לסריקה מהירה כדי להתחיל בה. BullGuard Antivirus לא מנסה להסתיר דברים עד כדי כך שהוא פשוט לא הופך אותם לזמינים או ברורים מאיתנו. אתה לא צריך לחפש כפתור או תפריט משנה, אבל זה גורם לך לעשות בדיוק את זה.

כפתור BullGuard-07-סריקה ידנית

הסריקה מתחילה ברישום ותוכלו לעקוב אחרי כל קובץ במרכז ההודעות בזמן הסריקה. כפתור השהה / קורות חיים כלול אם אתה צריך להשהות את הסריקה מאחר שהוא דורש כמות עצומה של משאבי מערכת, בממוצע בין 50 ל 75 אחוז רוב הזמן, כאשר מטבלים מדי פעם מתחת ל 50 אחוז ומגלים עד 95 או 100 אחוז..

BullGuard-08-CPU-שימוש במהלך סריקה

המסך הראשי מציג סרגל מצב לסריקה או שאתה יכול ללחוץ על ההתראות כדי לצפות בפרטים. במחשב נייד של Windows 10 עם התקנת תוכנת Office בסיסית, יחד עם קומץ תוכנות כמו GIMP ו- Skype, הסריקה המלאה ארכה כשעה.

במהלך הסריקה המלאה הראשונית, סרגל ההתקדמות ישב בסימן 99 אחוזים במשך למעלה מ -30 דקות, מתוך זמן סריקה כולל של שעה ו -16 דקות. נגיף BullGuard הוא לא הצד האשם היחיד בהקשר זה – כל האנטי-וירוסים עושים זאת במידה מסוימת – אבל זה מתגבר. פסי ההתקדמות צריכים להיות לפחות מעט מדויקים.

הגנה

הגנה מפני אנטי-וירוס היא המקום בו אנו ממקדים תשומת לב רבה. הורדות זדוניות, בין אם סורקים ידניים ובין אם על ידי דרייבר, דיוג, תוכנות כופר, גלישה בטוחה ופגיעות פגיעות מהווים את עיקר החששות שלנו.

אתרי המעבדה בהם אנו משתמשים לרוב, AV-Test ו- AV-Comparatives, בדקו את BullGuard Internet Security שהוא שדרוג מבית BullGuard Antivirus. אתר אחר שאנו, MRG Effitas, לא בדק את BullGuard Antivirus. התוצאות של MRG Effitas צריכות להיות דומות, אך ללא בדיקות נפרדות, אין שום דרך להיות בטוחים. השניים האחרים מצאו תוצאות הגונות.

AV-Comparatives הציב את BullGuard Internet Security בשליש העליון של החבילה בבדיקה לחיוביות שגויות. ציונים נמוכים טובים יותר מכיוון שמשמעותם פחות חיובי שווא. מתוך 18 האנטי-וירוסים שנבדקו, התוצאות נעו בין ציון נמוך של אחד לגובה של 59. BullGuard Internet Security היה 13.

במבחן ביצועים עם תוכניות שרצות ברקע, BullGuard Internet Security קלע “מהר מאוד” בכל רחבי הלוח, למעט בקטגוריה אחת. זה קלע “בינוני” בסיבוב הראשון של העתקת קבצים, אך ציון “מהיר מאוד” בריצות שלאחר מכן. זה ציון 80 מתוך 100 על הסרת תוכנות זדוניות קיימות ו 99.89 אחוז בהגנה מפני איומים מקוונים.

מבחן AV העניק ל- BullGuard Internet Security דירוג של 100 אחוזים על ההגנה מפני התקפות זדוניות באפס יום ואיומי דוא”ל, כמו גם איתור ומניעה של תוכנות זדוניות. לצורך הביצוע המעבדה העניקה לה ציון של 6 מתוך 6.

עשינו גם בדיקות משלנו, אך שיטות הבדיקה שלנו אינן נרחבות כמו מה שהמעבדות עושות. ארגון התקנים לבחינת תוכנות זדוניות הוא אחד מאתרי האינטרנט המועדפים עלינו לשימוש בקבצי בדיקת Eicar סטנדרטיים בתעשייה כדי לקבוע אם אנטי-וירוס מוגדר כהלכה ופועל. קבצי Eicar הם תוכנות זדוניות מזויפות המשמשות למטרות בדיקה בפלטפורמות מרובות.

BullGuard Antivirus נכשל בעשרה מתוך 15 בדיקות שונות באתר AMTSO. זה הפסיק .zip וכמה קבצי exe אך התעלם מ- .cab, .jar, .zipx ואחרים. הוא לא זיהה יישומים שעלולים להיות לא רצויים ולא הצליח למנוע מאיתנו לגשת לדף התחזות. זה גם הותיר את מערכת הבדיקות שלנו חשופה לענן.

BullGuard-09-stop-infected-zip-file-download

באתר בדיקות אחר בו אנו משתמשים, Wicar, Firefox סיפק הגנה רבה יותר מכפי שהאנגי-וירוס BullGuard עשה. בתחילה חשבנו שאולי התקין תוספי דפדפן מבלי להתריע בפנינו, אך הדבר הופרך במהירות.

BullGuard-10-firefox-extensions-page

רק כדי לוודא, ביקרנו ב- Wicar עם מכונה נקייה ללא תוכנת אנטי-וירוס ופיירפוקס עצר אותנו שוב והציע לה שהיא עושה את העבודה ו- BullGuard Antivirus לא היה.

מערכת BullGuard-11-clean-screen-clean

יותר משני שלישים מהזמן, BullGuard Antivirus לא הצליח להגן על מערכת הבדיקות שלנו. תוצאות סותרות בין הבדיקות שלנו לבין מעבדות צד ג ‘, שהעניקו לה ציונים הגונים, יוצרות מעט משבר. עם זאת, אנו בדרך כלל מתייחסים למעבדות, כך שהם מהווים אינדיקציה חזקה יותר לאיך אתה מוגן עם BullGuard.

תמיכה

בדקנו את קו הצ’אט של תמיכת הלקוחות על ידי שליחת שאלה לגבי תכונת מאיץ המשחק. המערכת שלה אמרה לנו שאנחנו מפטפטים עם “עליסה.” לקח לה חמש דקות להגיע לאינטרנט כדי לענות. שאלנו אם יש דרישות מיוחדות לשימוש במאיץ המשחק והיא ענתה שלא היו כאלה.

לאחר שהזכירה לה ש- BullGuard Antivirus אומרת שהיא דורשת מינימום של ארבע ליבות מעבד, היא אמרה שמדובר במפרטים מומלצים וזה יעבוד על ליבה אחת מעל 4.0 ג’יגה הרץ. במערכת הבדיקה שלנו, אם כי BullGuard Antivirus אומר באופן ספציפי כי אפשרות זו מושבתת מכיוון שהיא יעילה רק במערכות עם לפחות ארבע ליבות מעבד..

BullGuard-12-booster-דרישות-דרישות

התמיכה בצ’אט החי לא הייתה בקיאה בציון הזה, ואז נתקלנו בבעיות נוספות איתו. לאחר הורדת והתקנת גרסה חינמית של BullGuard Antivirus, החלטנו לשלם עבור שדרוג לגרסה המלאה הרגילה. לקח את קודי ההפעלה לקח יותר מ- 24 שעות. כשניסינו להכניס את הקוד, מעולם לא הצלחנו לקבל אותו, באפליקציה או באתר האינטרנט.

הסתובבנו סביב זה, כששניים מאיתנו חברו את קו התמיכה לפרק זמן של כמה שעות, ומעולם לא קיבלנו תגובה מקובלת. סוף סוף גילינו זאת בעצמנו, אך התמיכה בלקוחות של BullGuard השאירה טעם רע בפינו.

פסק הדין

BullGuard Antivirus לא הרשים אותנו. הנסיון מהניסיון שלנו הוא שחבילת עלות נמוכה זו היא דרך לחברה להכניס רגל בדלת, ואז תדאג לך עד שתשדרג לחבילה BullGuard Internet Security היקרה יותר. אין לנו שום דבר נגד חבילות ותכונות מוזלות, אך אנו מצפים שהם יעבדו כפי שמפורסם.

זה לא היה המקרה כאן. תוצאות הבדיקה של צד שלישי היו הגונות, אך הבדיקות שלנו הראו שיעור כישלון גבוה באופן לא מקובל. ממשק המשתמש התחלף בין מעורפל לבינוני ושירות לקוחות היה סיוט.

BullGuard אנטי-וירוס הוא חבילת אנטי-וירוס הגונה, אך יש לנו הסתייגות מכך. אולי BullGuard Internet Security יניב ביצועים טובים יותר, או שתוכל לבדוק את ביקורות האנטי-וירוס האחרות שלנו.

האם אתה מסכים עם ההערכה שלנו לגבי אנטי-וירוס BullGuard? תן לנו לדעת מדוע או מדוע לא בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map