סקירת אנטי-וירוס של Bitdefender – עודכן בשנת 2020

סקירה אנטי-וירוס של Bitdefender

Bitdefender אנטי-וירוס מסתדר הרבה, אם כי הגישה של מגוון המוצרים שלו יכולה להיות כאב ראש. עם זאת, קח כמה טילנול, ותראה מהר שאתה מקבל חבילה טובה של תוכנת הגנה במחיר הגון. עיין במלוא בדיקת האנטי-וירוס של Bitdefender שלנו לקבלת הפרטים.


מחוון קצת

מחוון קצת

מחוון קצת

סליידר 4

סליידר 5

קודם

הבא

Bitdefender קיים כמעט 20 שנה והניסיון שלו מראה. שלא כמו פתרונות אנטי-וירוס ישנים אחרים שבסופו של דבר נתקעו בעבר, היא המשיכה עם התוכנית האיכותית והעשירה בתכונות שלה כדי להתמודד עם הטובים ביותר כיום..

בסקירת Bitdefender זו, נבדוק את החבילה הכוללת מלמעלה למטה. אנו ננתח את תכונות האבטחה שלו, נבין את רמות התמחור שלה ואף נבדוק את צלעות האבטחה שלה. לבסוף תקבלו את פסק הדין שלנו, ונודיע לכם אם זה אנטי-וירוס שכדאי להציץ בו.

Bitdefender נמצא תמיד ברשימת הקצרים שלנו לאנטי-וירוס הטוב ביותר, ולא הרבה השתנה בחזית זו. הגנת האבטחה שלו כמעט חסרת כדורים והיא מציגה את הקו הקשה שבין ההתאמה האישית וקלות השימוש בחן. יש לנו כמה תלונות קלות, אך הן מאפילות במידה רבה על ידי חזקה של אנטי-וירוס זה.

אחרי שקראתם את סקירת ה- Bitdefender שלנו, תוכלו אפילו לקבל ניסיון חינם למשך 30 יום של אנטי-וירוס כדי לראות בעצמכם מדוע אנו אוהבים את זה כל כך.

חוזק & חולשות

חלופות עבור אנטי-וירוס Bitdefender

תכונות

ל- Bitdefender כמעט כל תכונה שאנטי-וירוס יכול לבקש. בין שאתה מחפש להאיץ את המחשב שלך, להגן עליו מפני תוכנות זדוניות או להגן על ההגנה על הפרטיות שלך, יש לפחות תכונה אחת שנועדה לעזור לך במטרה זו. בנוסף, כל התכונות עטופות בפורטל האינטרנט שלה, Bitdefender Central.

כמובן שהתכונות החשובות ביותר של אנטי-וירוס מתרכזות באבטחה והגנה מפני תוכנות זדוניות. אחת התכונות הייחודיות שמציע Bitdefender היא הגנת סיסמא. אתה יכול לנעול את היישום כך שלא ניתן לפתוח אותה ללא הסיסמה שלך.

סיסמת סיביות

זה מועיל במיוחד אם המחשב שלך הוטל על ידי וירוס, שכן הדבר הראשון שהוא יעשה הוא לנסות להשבית את תוכנות האבטחה שלך. Bitdefender אפילו מציע דיסק הצלה שיביא למערכת שלך לפעול שוב אם תיפגע.

אנטי-וירוס עם תכונה דומה של “דיסק הצלה” הוא ESET NOD32, אך התכונות האחרות של Bitdefender שמו את הקטע שלמעלה. קרא את סקירת ESET NOD32 שלנו כדי לקבל מבט מעמיק יותר.

כלי שירות ביטדפנדר 

בתפריט “כלי עזר”, ל- Bitdefender יש מספר גדול של כלי מיטוב מערכות. זה כולל אופטימיזציה להפעלה ומאתר קבצים משוכפל כדי להבטיח שהמכשיר שלך מהיר ככל שיכול להגיע.

התכונה המסייעת והבלתי רגילה בקטגוריה זו היא מערכת הגניבה של ביטדפנדר. ניתן לעקוב אחר כל מכשיר עם התקנת התוכנית דרך האינטרנט, לנעול באמצעות סיסמה ולמחוק מרחוק דרך חשבונך.

נעילת ביטים

Bitdefender מציע גם הצפנת קבצים, הגנה מפני מצלמות רשת ומיקרופונים ואפילו יכולות נגד מעקב. יש בתוכנה זו כל כך הרבה כלי אבטחה קטנים, מועילים, עד שקשה לתת סקירה מקיפה על כל הפונקציונליות שלה.

אחד המאפיינים המפתיעים באופן מפתיע הוא בקרת הורים. זה עומד בפני מתחרים, כמו Sophos Home (קרא את סקירת Sophos Home שלנו), עם בקרות ההורים שלה כולל מעקב אחר מיקום, חסימת יישומים ואפילו כפתור “צ’ק-אין בטוח”..

בקרות הורים אלה מנוהלות מפורטל אינטרנט, Bitdefender Central. פורטל זה עצמו הוא יתרון עצום לאנטי-וירוס Bitdefender. מנהל המערכת יכול לראות כל מכשיר ואילו איומי אבטחה נחסמו.

קצת מרכזי

זהו גם פורטל מהיר למערכת תמיכת הלקוחות. אתה יכול אפילו להסתכל במכשירים בודדים ולראות את בריאות האבטחה היומיומית שלהם.

עם כל מה שהאנטי-וירוס Bitdefender כבר מציע, מפתיע שלא נכללת הגנת זהות. חלק מהמתחרות שלה, כמו ZoneAlarm (קרא עוד את סקירת האנטי-וירוס ZoneAlarm שלנו) מציעות זאת בנוסף לתכונות אנטי-וירוס. מכיוון של- Bitdefender אין תכונות לגניבת זהות, עיין בטיפים שלנו למניעת גניבת זהות כדי לשמור על עצמך.

Bitdefender Safepay

עבור עסקאות בנקאיות ופיננסיות, Bitdefender מציע את Safepay, דפדפן מאובטח שיכול להגן עליך מפני כל תוכנה זדונית שעשויה לנסות לגנוב את המידע שלך. זה דומה לדפדפן הכספים הבטוחים של קספרסקי (עיין בסקירת אנטי-וירוס Kaspersky שלנו למבט מעמיק).

אם אתה מבקר באתר בנקאות, Bitdefender יזהה אותו וממליץ לך לפתוח אותו מחדש בדפדפן המאובטח. אתה יכול להשתמש בהגדרות של תוכנית שולחן העבודה כדי לפתוח אוטומטית אתרים מסוימים בדפדפן המאובטח, או כדי להתחבר אוטומטית לרשת פרטית וירטואלית – או VPN – תוך כדי בנקאות, למען אבטחה נוספת..

התראת ביטחון קצת

Safepay מתפקד כמו שולחן עבודה שני. זה יסתיר את כל החלונות האחרים שלך, יחסום תוספים ותוכניות מקריאת נתוני הדפדפן שלך ויעבוד עם מנהל הסיסמאות המובנה של Bitdefender. הגדרות האבטחה שלה אפילו אסרו עלינו לצלם צילום מסך כדי להציג את הפונקציונליות שלו.

קצת בטוח

דפדפני אינטרנט מאובטחים הם תוספת מצוינת לאנטי-וירוס, אך לרובם אין כזו. זה נהדר לראות את ביטדפנדר מציע את זה.

פרופילי ביצועים

הכללת פרופילי ביצועים מציבה את אנטי-וירוס ה- Bitdefender לפני החבילה, וזאת בשום דבר לא קטן מאופן ההתאמה האישית של הפרופילים. מרבית האנטי-וירוסים המציעים פרופילי ביצועים מקבצים אותם בקטגוריות הסטנדרטיות ש- Windows מציעה לך: ביצועים מאוזנים, גבוהים וחוסך סוללות.

לעומת זאת, Bitdefender מציע פרופילים ספציפיים למה שאתה עושה במחשב שלך: עבודה, משחק משחקים, צפייה בסרטים או חיבור ל- WiFi ציבורי. ניתן להפעיל כל אחד מאלו באופן אוטומטי.

פרופילי סיביות

ברור ש- Bitdefender קשה לדעת בדיוק אילו תוכניות נחשבות לתוכנית עבודה. לדוגמה, אם אתה אמן, תוכניות העבודה שלך שונות מאוד מזו של רואה חשבון. הפרופילים מאפשרים לך לבחור באופן ידני אילו מהתוכנות שלך מיועדות לעבודה, אשר נחשבים למשחקים ובדומה לכל קטגוריה כך שהיא עובדת בכל פעם.

אפשרויות ההתאמה האישית הללו הופכות את פרופילי הביצועים של Bitdefender ליעילים יותר לשימוש מכמה אפשרויות גנריות אחרות. לדוגמה, Avira מציעה גם פרופילי ביצועים, אך הם מוגבלים למה שאתה כבר יכול לשנות ב- Windows (עיין בסקירת Avira למידע נוסף).

סקירה כללית של תכונות Bitdefender

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefenderwww.bitdefender.com

החל מ- $ 500 לחודש לכל התוכניות

תכונות

מנהל סיסמאות

מגרסה קבצים

תמיכה רב-מערכתית

בקרת הורים

ניקוי דיסק

VPN

פרופילים

הגנה

הגנת Ransomware

הגנת מצלמות רשת

ניטור בזמן אמת

דפדפן מאובטח

הגנה להורדה

הגנת דיוג

חומת אש

מערכת הפעלה

חלונות

macOS

לינוקס

אנדרואיד

iOS

שימושיות

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אפליקציה סלולרית

סיומת דפדפן

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכת וידיאו

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

ל- Bitdefender יש הרבה תכונות ועושה עבודה די טובה על פיצולן בין השכבות השונות. יש כל כך הרבה רמות תמחור שזה יכול להיות מעט מבלבל, במיוחד מכיוון ש- Bitdefender לא כל כך ברור לגבי התכונות המוצעות בכל אחת מהן.

תוכנית Bitdefender אנטי-וירוס פלוס במחיר סביר מאוד מציעה הגנה אנטי-וירוס פשוטה בתוספת כמה תכונות נוספות. שאר השכבות מתפקדות באותה צורה; עבור קצת יותר בכל שנה, אתה מקבל עוד כמה תכונות אבטחה ופרטיות.

הפונקציונליות המרובת פלטפורמות היא תכונה חשובה הכלולה רק ב- Bitdefender Total Security ומעלה. זהו עליית מדרגה מתוכניות כמו Avast (קרא את סקירת Avast Pro שלנו), אך פונקציונליות חוצה פלטפורמות די נחוצה עבור סמארטפונים.

למרות שתעבורת ה- VPN הבלתי מוגבלת ב- Bitdefender Premium Security היא תכונה נהדרת, תג המחיר של 149.99 $ לשנה מעט תלול מכדי להמליץ ​​עליו. כדאי לבדוק את האוסף של ספקי ה- VPN הטובים ביותר ולרכוש Bitdefender Total Security.

אם אתה רק זקוק ליכולות האבטחה הבסיסיות, הגרסה החינמית היא גם אפשרות טובה. בנוסף, יש תקופת ניסיון בחינם למשך 30 יום לכל שכבה, כך שלא יזיק לנסות ולראות אם התכונות שוות את העלות.

ידידותיות למשתמש

Bitdefender עושה עבודה ראויה לשבח, מעיף הרבה תכונות ליישום שלה מבלי לגרום לה להיראות עמוס מדי. אפשרויות ההתאמה האישית שלה מציבות אותו גם לפני החבילה. עם זאת, לקח לא מעט זמן להתקנה.

זה פשוט למצוא ולהתחיל את התקנת האנטי-וירוס של Bitdefender. ההתקנה בהחלט נמצאת בצד הארוך ותצטרך יותר מ- 500MB שטח. זה עומד בניגוד למתחרים כמו AVG (עיין בסקירת AVG שלנו למידע נוסף).

עם זאת, מדובר בנגיעה נחמדה שהתוכנית מתחילה בסיור בתכונותיה ולא בסריקה מיידית. זהו הנהון עצום לידידותיות למשתמשים שבאמת נחוץ באנטי-וירוס עם התכונות הרבות הזו.

Bitdefender מותח את הקו הדק בין קלות שימוש והתאמה אישית לאורך כל התוכנית שלה, החל בלוח המחוונים. הוא מאוכלס כברירת מחדל על ידי מספר תכונות אבטחה, כגון סריקה מהירה ושירות ה- VPN.

לוח מחוונים סיביות

ניתן לשנות את כל תכונות האבטחה המרוצפות הללו לפעולות מהירות אחרות. זה נותן למשתמש מזדמן את היכולת להתחיל עם תכונות האבטחה החשובות ביותר, ואת המשתמש המתקדם יותר את היכולת להשיג בדיוק את מה שהוא רוצה מהתוכנית..

Bitdefender רגיש מאוד לעובדה שאנשים לא יודעים מה כל התכונה באנטי-וירוס עושה בפועל. זה ברור מהסיור ומערכת העזרה שלו. לכל כלי בתוכנית יש סמל סימן שאלה קטן שמסביר את תפקידו.

עזרה קצת

למצוא את מה שאתה צריך ביישום שולחן העבודה הוא קל ככל האפשר, בהתחשב בכמה תכונות שמציע Bitdefender. התוכנית מחולקת לארבע קטגוריות: לוח מחוונים, הגנה, פרטיות ושירותים.

הכרטיסייה “הגנה” כוללת כל חתיכת הגנה מפני תוכנות זדוניות הכוללת Bitdefender. כל אפשרות סריקה נמצאת כאן, כמו גם חומת האש שלה, הגנת תוכנות רנסומטיות והגנה מבוססת ענן. זוהי גם הכרטיסייה בה השתמשת אם וירוס כבר פגע במערכת שלך.

הכרטיסייה “פרטיות” כוללת כל כלי שיכול לסייע למשתמשים באבטחת הנתונים שלהם. מנהל הסיסמאות חי על מסך זה, כמו גם הצפנה, הגנת מצלמת רשת ומיקרופון, הדפדפן המאובטח, שירות VPN ובקרת הורים..

לעיון מעמיק בשירות ה- VPN של Bitdefender, עיין בביקורת שלנו על Hotspot Shield. זו החברה שעומדת מאחורי יישומה.

לבסוף, החלק “כלי עזר” כולל את כל כלי אופטימיזציית המערכות וכן את כלי הגניבה. רבים מהתכונות בסעיפים אחרים הם גם כלי עזר, כך שזה קצת מבלבל. עם זאת, אף תכונה אינה נמצאת במרחק של יותר משני לחיצות, כך שקל לחקור ולמצוא את מה שאתה צריך.

אפשרויות סריקת Bitdefender

סריקה היא מקום נוסף בו האנטי-וירוס Bitdefender מאזן בין השימושיות וההתאמה האישית. עבור המשתמש הממוצע, כל מה שתצטרך הוא סריקה מהירה או סריקה מלאה כדי לתפוס הכל. עם זאת, משתמש עם הגדרה מורכבת יותר עשוי למצוא שתי אפשרויות אלה פשטניות מדי.

מצד שני, ביצוע סריקה בהתאמה אישית מלאה יכול להיות מבלבל ומפחיד עבור הרבה אנשים. זו הסיבה ש- Bitdefender מציע שלוש אפשרויות: סריקה מהירה, סריקת מערכות ו”ניהול סריקות. “

סריקות סיביות

אפשרות אחרונה זו מאפשרת להוסיף סריקה בהתאמה אישית, עם מגוון עצום של אפשרויות. בדיוק כמו רוב הסריקות המותאמות אישית, אתה יכול לבחור איזה דיסק לכלול ואילו קבצים או תיקיות לא לכלול. עם זאת, באפשרותך גם לערוך את שאר ההגדרות.

זה כולל להגיד ל- Bitdefender לגרום לסריקה הזו לקחת פחות כוח עיבוד והאם תרצה שהוא יסרוק ארכיונים. אתה יכול אפילו לבחור לסרוק רק קבצים ששונו מאז הסריקה האחרונה, או לבחור אם המכשיר ייכבה לאחר סיום הסריקה או לא..

רוחב האפשרויות הקיים הוא דרך נהדרת ליצור את האיזון בין משתמשים ממוצעים למשתמשים מנוסים טכנית. כל הגדרת סריקה המכוונת לפרטים זמינה, אך כברירת מחדל הסריקות המהירות והמלאות הן מה שאנשים ישתמשו בהם.

בדקנו את שתי אפשרויות הסריקה הללו בכדי לראות את העומס שלהן במכשיר הבדיקה שלנו ואת משך הזמן שנדרש. הסריקה המהירה גרמה לעליית השימוש במעבד שלנו בכ- 15 אחוז, וזה קצת יותר ממתחרים, כמו Trend Micro (עיין בסקירת Trend Micro Antivirus + שלנו), אך לא ניתן לשימוש. זה לקח קצת יותר משלוש דקות, וזה סטנדרטי למדי.

כשפתחנו את סריקת המערכת הוא הודיע ​​לנו שהסריקה המלאה הראשונה תהיה איטית וכי כשסרקנו שוב ושוב את המכשיר לאורך זמן, הוא יהיה מהיר יותר. זה ככל הנראה נובע מהיכולת של Bitdefender לדלג על קבצים שנראו בעבר.

כדי לדמות חוויה זו, הפעלנו את הסריקה חמש פעמים. זו לא דוגמא מושלמת, מכיוון ששום דבר לא השתנה במערכת הקבצים בין סריקות, אך זה יכול לתת לנו מושג טוב מה המשמעות של זה וכמה זמן יכול לבצע סריקת מערכת עם Bitdefender..

סריקת סיביות

הפעם הראשונה כבר הייתה הרבה יותר מהמה שציפינו, לוקח קצת יותר משעה. אחרי שניהלנו את זה בפעם השלישית, הוא השתרר כחצי שעה בערך, דילג על קבצים שכבר זיהו כבטוחים.

הרחבות דפדפן

Bitdefender מתקין שתי סיומות דפדפן יחד עם תוכנית שולחן העבודה שלה: מנהל הסיסמאות ותוסף האנטי מעקב שלה, האחרון אינו מצריך אינטראקציה מצד המשתמש. זה פשוט עוקב אחר כמה זמן לקח דף באינטרנט לטעון וחוסם כל עוקבים שעשויים להיות בדף.

מעט antitracking

זה קצת נוגע לכך שברירת המחדל, Bitdefender מפעיל את התכונה “ההצעות המיוחדות” שלה בתוסף נגד מעקב זה. זהו הגשש האישי שלו בו הוא משתמש כדי להציע מבצעים למשתמש בלבד באתר הראשי שלו.

עם זאת, המידע שנמסר על הגשש לא הספיק לנו כדי להבין מה זה עשה, והיינו צריכים לעשות מחקר משלנו כדי לגלות זאת. זה לא פגם נורא ש- Bitdefender מאפשרת לעקוב אחר משלה כברירת מחדל, אך יש להעביר אותו בצורה ברורה יותר למשתמש.

קצת מיוחדים

התוסף השני הוא ארנק Bitdefender, מנהל הסיסמאות של החברה. נחמד שהוא יבוא אוטומטית סיסמאות שנשמרו בדפדפן למנהל שלו, מה שמקל על המעבר על ידי פשוט התנתקות ושוב על כל האתרים המועדפים עליך..

כשאתה ניגש לדף באינטרנט שיש לך סיסמא שמורה עבורו, התוסף יבקש ממך לבחור לאיזה חשבון אתה צריך להתחבר וממלא את הסיסמה בהתאם. כל סיסמה שתזין נשמרת אוטומטית, מה שמקל על העדכון.

כמובן, בדקנו את כל התוכניות הטובות ביותר למנהל סיסמאות שם בעצמנו, אז עיין במדריך שלנו למנהלי הסיסמאות הטובים ביותר כדי לראות אם זה מתארגן. אנו מעדיפים את התכונות של דשלאן, אז בדקו גם את סקירת הדשלאן שלנו, בכדי לראות מה Bitdefender חסר..

הגנה

כדי לבדוק את ההגנה הביטחונית של Bitdefender, העברנו את הבדיקות שלנו במכשירים שלנו. בחנו גם את תוצאות המעבדה שלה. המעבדות הן תקן הזהב לבדיקה, ולכן אנו שמים דגש רב עליהן יותר מאשר על הבדיקות שלנו, אך חשוב שיהיה ניסיון ממושך עם התוכנה..

האנטי-וירוס Bitdefender ביצע בצורה מצוינת בכל הקטגוריות שלנו, הן בדיקות מעבדה והן בדיקות מעשיות. המקום היחיד בו התערער היה עם כמה בעיות ביצוע קטנות. בסך הכל זהו אנטי-וירוס חזק שיגן עליך מפני כמעט כל דבר שתזרוק עליו.

מבחן AV הוביל את Bitdefender באמצעות הבדיקות שלו בפברואר 2020. הוא חסם 100 אחוז מכלל התוכנות הזדוניות הנמצאות בשימוש תכוף וניצול אפס יום, וזו תוצאה אבטחתית מהממת. לקח זמן רב יותר להשקת אתרים פופולריים, אך לקח פחות זמן להתקנת תוכניות, כך שזה מתפתח.

היו לו גם שתי חיוביות שגויות במבחן זה, שהוא חצי מהשיעור הממוצע. מרבית הבדיקות של ביטדפנדר מקבלות פה ושם כמה חיובי שווא, שהן מעצבנות קלות אך קל להתמודד איתן.

AV-Comparatives בדקה גם את ביטדפנדר באוקטובר 2019 והעניקה לה שלושה כוכבים, אישור האבטחה הגבוה ביותר שלה. זה חסם 99.7 אחוז מהתוכנות הזדוניות, והיה חסר רק שניים מתוך יותר מ 700 מקרי בדיקה.

תוצאות MRG Effitas

המעבדה הסופית אליה אנו מתייחסים היא MRG Effitas, המציעה שתי בדיקות. מבחן ההגנה שלו דומה לשניים לעיל, עם הגנה כללית מפני תוכנות זדוניות, ומבחן הסימולציה הבנקאית שלו הוא ניתוח קשה של אבטחת האנטי-וירוס בכל מה שקשור לבנקאות..

הביצועים של ביטדפנדר בהערכת 360 התואר של MRG Effitas ברבעון הרביעי של 2019 היו שוב ומעבר לרוב האנטי-וירוסים האחרים. זה קיבל את האישור הגבוה ביותר, דרגה 1, שפחות ממחצית מהתוכניות שנבדקו השיגו. זה נבע משיעור 100 החסימה של תוכנות זדוניות ושיעור חיובי שווא של 0.07 אחוזים.

עם זאת, כמה תוכניות מנצחות את זה, כמו F-Secure. עיין בסקירת אנטי-וירוס F-Secure שלנו כדי לראות אם הוא יכול לעמוד מול Bitdefender בדרכים אחרות.

הערכת הבנקאות של MRG Effitas הרבעון השלישי של שנת 2019 אישרה גם את Bitdefender כאנטי-וירוס מאובטח לעסקאות פיננסיות. הוא חסם את כל התוכנות הזדוניות הפיננסיות ועבר את מבחן הבוטנט. 

עם זאת, הוא נכשל במבחן הסימולטור שלו, והציב אותו מעט מאחורי אנטי-וירוסים אחרים בקטגוריה זו, כמו קספרסקי, שמציעה גם דפדפן מאובטח לבנקאות (ראה סקירת קספרסקי שלנו לצלילה עמוקה יותר).

בדיקות ידניות

ביטאפנדר לא יכול היה לבצע ביצועים טובים יותר בכל הבדיקות המתקדמות שלנו. אנו בודקים את תוכנות האנטי-וירוס שלנו באמצעות WICAR וארגון התקנים למניעת תוכנות זדוניות – או AMTSO – כדי לבדוק את הגנת הרשת שלה מפני ניצולי דפדפן נפוצים..

בשני הכלים הללו, האנטי-וירוס Bitdefender זיהה וחסם כל פיסת תוכנה זדונית ללא כישלון. זה מרשים במיוחד כשמדובר בדף הדיוג של AMTSO. מעט מאוד מהנוגדים שאנו מעריכים חוסמים את הדף הזה.

פישינג

עבור כל אחד מהדפים החסומים מלבד אחד מהם, ביטדפנדר גם הציג בפנינו דף אינטרנט המסביר מדוע הוא נחסם, ומאפשר לנו לעקוף אותו אם זה היה חיובי כוזב. זהו שדרוג מרוב תוכנות האנטי-וירוס, שיאפשר להוריד קובץ זדוני ואז להסגר אותו בשקט כמעט מוחלט..

הן ב- Internet Explorer והן ב- Google Chrome, ל- Bitdefender לא הייתה בעיה לחסום את כל אתרי השימוש בדפדפן WICAR. זה מאוד נדיר, במיוחד בקרב דפדפני אינטרנט מרובים, וזה הישג ראוי לשבח. לא פלא שמאפייני Bitdefender ברשימת התוכנות האנטי-וירוס המאובטחות ביותר שלנו.

תמיכה

תמיכת הלקוחות של Bitdefender מגוונת ומהירה כאחד. כשמדובר באפשרויות, אתה יכול להתקשר, לשוחח בצ’אט או לשלוח דוא”ל 24/7. יש לו אפילו פורום משתמשים פעיל, המתעדכן ללא הרף בעזרת עזרה לפתרון בעיות וגם מאמרי אבטחה אקטואליים.

פורום ביטים

אחת מתכונות התמיכה המרשימות ביותר היא היכולת לשלוח כרטיסים מתוך אפליקציית שולחן העבודה. כל אחת מאפשרויות הכרטיס כוללת כפתור שכותרתו “נסה לשחזר את הבעיה”. זה יתעד את המסך שלך ויאפשר לך להוביל את Bitdefender למקום בו נתקלת בבעיה.

פשוט דרך ליצור קשר עם התמיכה ביישום השולחן העבודה היא יתרון עצום עבור Bitdefender, אך שלב הקלטת המסך הנוסף הזה מציב אותו מעל לראש.

צרות בעיר הכרטיסים

החיסרון אחד במערכת התמיכה של Bitdefender הוא שלא נראה שיש דרך לעקוב אחר כרטיסים. ברגע שסיימנו צ’אט הוא נעלם לנצח. אין דרך לעקוב אחר מצב הכרטיס שלך בלי לבדוק מתי בפעם האחרונה קיבלת או שלחת דוא”ל.

עם זאת, מחוץ לתלונה זו, שאר החוויה חלקה להפליא. נציגי Bitdefender משיבים מייד לכרטיסים והודעות צ’אט, ואפילו לעובד התמיכה בלקוחות ברמה הנמוכה ביותר יש מספיק מידע כדי לעזור.

יש גם הדרכות וידיאו לאנשים שמעדיפים לראות איך נעשה משהו, וידית הטוויטר העיקרית שלה זמינה גם היא לסייע בכל נושא. Bitdefender חורג מעבר למה שניתן היה לצפות מתמיכה אנטי-וירוס, במיוחד בהשוואה למתחרים כמו Webroot (עיין בסקירת Webroot SecureAnywhere).

ל- Bitdefender יש דרך לכל שיטה בה אתה הכי נוח, וברגע שיש לה שיטה לבדיקת כרטיסים בפורטל האינטרנט, התמיכה שלה תהיה כמעט מושלמת.

פסק הדין

Bitdefender בהחלט ראוי לזכות במיקומו הנוכחי בראש הסיכום הטוב ביותר שלנו נגד אנטי-וירוס. כוחה הנוכחי עשוי לזכות בו במקום לעתיד הנראה לעין. זה אמין וסולידי בכל קטגוריה, מעבר למרבית האנטי-וירוסים.

ההגנה המוחלטת על אבטחה כמעט ללא פגמים, למעט כמה חיוביות שגויות. מערך התכונות של Bitdefender הוא אחד המגוונים והועילים ביותר שראינו. קל להתקנה ולשימוש, וכל התמיכה בו היא 24/7 במגוון ערוצים. נוסף על כל אלה, יש לו תמחור החל מגירסה חינמית לחלוטין לגרסה עם אבטחה ותכונות מקסימליות.

אנו נותנים לאנטי-וירוס של Bitdefender את ההמלצה הגבוהה ביותר שלנו, בסקירת Bitdefender זו, שכן אפילו הפגמים שלה הם בקושי אי נוחות וכוחות החוזק שלה כמעט בלתי ניתן לנצח. 

מה אתם חושבים על ביטדפנדר? האם חווית אותה חוויה? נשמח לשמוע ממך בתגובות. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map