ביקורת אבירה – עודכנה 2020

סקירה של אבירה

אבירה היא אחד הפתרונות הטובים ביותר לאנטי-וירוס שם, עם תוצאות מעבדה מכובדות, ממשק פנטסטי ותמחור טוב. עם זאת, זה נוגע לכמה בחינות, ומונע ממנו את האזורים העליונים בדירוג שלנו. עיין בסקירה המלאה של אבירה לפרטים.

avira-מצגת מצגת -1

avira-מצגת-2

avira-מצגת -3

avira-מצגת מצגת -4

avira-מצגת מצגת -5

קודם

הבא

Avira היא תחנת כוח של תוכנית אנטי-וירוס, המציעה הגנה בזמן אמת כמו גם מספר קיצוני של תכונות נוספות. עם זאת, זה קצת יקר למשתמש הממוצע וזה לא עבר כל מבחן שמעבדות האבטחה השליכו עליו. למרות שהיא לא יצרה רשימת תוכנות אנטי-וירוס הכי טובה שלנו בפעם האחרונה, השיפור שלה לאחרונה באפשרויות התמיכה עשוי להיות הדחיפה שהיא זקוקה לה.

בסקירת אבירה זו, נבדוק לעומק את רשימת התכונות שלה, נספר אם זה שווה את המחיר וננתח את קלות השימוש בו. אז נעבור את זה באמצעות הבדיקות שלנו ונסכם את מה שיש למעבדות לומר על חבילת האבטחה שלה. לבסוף, נבדוק את אפשרויות התמיכה בלקוחות וניתן לך את פסק הדין הכולל שלנו.

אפילו הגרסה החינמית של אבירה מדהימה בערכת הפיצ’רים שלה, אבל אבירה פריים שווה את זה למרות תג המחיר הגבוה. בדוק מה הופך את התוכנית הזו לשווי העלות ונתן לה צילום עם תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לאווירה

תכונות

Avira מלאה בתכונות. כל קטע ביישום כולל מבול של אפשרויות חדשות להאיץ את המחשב, לסרוק אחר תוכנות זדוניות או אפילו לעדכן את מנהלי ההתקן שלך. לא רק שהוא מביא טונה של תכונות יוקרה ללוח, כמו רשת פרטית וירטואלית מובנית, הוא הופך את ניהול המחשב לנוח וקל, באופן כללי.

חלק מהתכונות המוצעות הן אופטימיזציות של המחשב האישי שלך, כגון עדכון מובנה עבור כל הנהגים והתוכנה שלך. אתה יכול לעדכן כל מנהל התקן באופן ידני, אבל Avira אוספת את כולם במקום אחד, מודיעה לך מהם מיושנים ומאפשרת לעדכן את כולם בלחיצה אחת. עדכון זה יכול להגן עליך מפני בעיות אבטחה שמתוקנות עם תיקון בגירסה מאוחרת יותר של תוכנית.

נהגי אבירה

יש צבא קטן של תכונות שמשתמשות בגורם הנוחות הזה. אבירה תמחק כפילויות של קבצים, תשנה את פרופיל הביצועים שלך במחשב הנייד, תשנה אילו תוכניות יתחילו כאשר המחשב שלך יעשה ואפילו תאפשר לך לשנות את הגדרות הפרטיות של המחשב שלך בכדי למזער את הנתונים המשותפים לצדדים שלישיים.. 

מהירות מערכת

כל זה עטוף בתכונות “מהירות המערכת”, שאינן קשורות לאבטחה אך ישפרו את אופן השימוש במחשב שלך, באופן כללי.

אחת מתכונות האצת המערכת נקראת “היפר בוסט”. פונקציה זו נמשכת מספר שעות לביצוע, אך היא תייעל את תהליך ההפעלה שלך באופן מלא, כך שתוכל לעבור מהפעלה מחדש של המחשב לשימוש בו במהירות האפשרית..

אבירה-היפר-בוסט

לאחר ביצוע אופטימיזציה של תהליך האתחול שלך באמצעות היפר-בוסט, ישנן גם הגדרות נפרדות כך שתוכל להפעיל כל תוכנה שתרצה באמת להפעיל בעת ההפעלה, כמו גם טיימר מובנה לזמן ההפעלה שלך..

נוסף על תכונות הנוחות הללו, ישנם כלים מסורתיים יותר המוצעים על ידי Avira עצמה. זה כולל מועדפים על מעריצים, כמו מגרסת קבצים ו- VPN של פנטום (עם מגבלה חודשית של 1 ג’יגהבייט על התוכנית החינמית). קרא את סקירת ה- VPN של הפנטום שלנו לקבלת כיסוי מעמיק יותר על ה- VPN עצמו ואיפה הוא עומד בהשוואה לשירותים דומים אחרים. 

תכונות כמו מגרסות קבצים מתבקשות בדרך כלל על ידי משתמשים ומוצעות על ידי תוכנות אנטי-וירוס מתקדמות רבות יותר, כגון קספרסקי (עיין בסקירת אנטי-וירוס Kaspersky שלנו), כך שהכללתן מעלה מיד את אבירה מעל חלק גדול מהתחרות..

הגדרות פרטיות

יש לך גם הזדמנות לשנות את הגדרות הפרטיות שלך בכל מחשבך באמצעות Avira. הוא אוסף כל הגדרה במחשב שלך שעלולה לדלוף נתונים ומאפשרת לך לערוך אותם בתוכנית עצמה. זה כולל כל התוכנות המובנות במערכת ההפעלה שלך, כמו למשל Microsoft Edge המובנית בחלונות.

הגדרות פרטיות של אבירה

התכונות מבוססות הביצועים שמציעה Avira מוקדשות להפיכת המחשב במהירות האפשרית. זה כולל מנקה דיסקים, המסיר קבצים זמניים, קבצי זיכרון מטמון וקבצים אחרים לחיסול שטח שנמצאים בדרך. 

למרות שזו אינה תכונת אבטחה, זה המקום בו מאיר אנטי-וירוס זה. Avira מכילה כל כך הרבה תכונות מועילות עד שהמחשב שלך יהיה טוב יותר מכל הבחינות עד שתעבור אותן.

לאחר שתעשה זאת, תוכל לבצע אופטימיזציה של פרופילי הביצועים שלך, אם אתה משתמש במחשב נייד. זו הגדרה שכבר קיימת במחשב שלך אבל – כמו הגדרות הפרטיות – אבירה אוספת אותה למקום אחד. יש אפילו תכונה לארגן את שולחן העבודה שלך לפרודוקטיביות מרבית.

חומת אש של אבירה

התכונה היחידה שחסרה באופן מוזר מ- Avira Antivirus היא חומת אש. עם כל התכונות הנוספות הכלולות, המשתמש עשוי לצפות לחומת אש, או לפחות ליכולת לנהל את חומת האש של ברירת המחדל ב- Avira, בדומה לאופן שבו אתה יכול לנהל את הגדרות הפרטיות. 

במקום זאת, לחצן חומת האש בתוכנית פשוט פותח את הגדרות ברירת המחדל שמגיעות עם מערכת ההפעלה שלך, כגון חומת אש של Windows. זו פיקוח שבולט במיוחד בגלל המספר העצום של הפיצ’רים שנכללו כבר.

avira-nofirewall

חבוי עמוק בהגדרות האצת המערכת נמצא גם שירות הצפנת קבצים. לא ברור בדיוק באילו אלגוריתמים של הצפנה Avira משתמש, אך קרא את מדריך תוכנת ההצפנה הטוב ביותר שלנו למידע נוסף על אפשרויות ההצפנה שלך..

סקירה של אבירה

לוגו אבירהwww.avira.com

החל מ- 499 $ לחודש לכל התוכניות

תכונות

מנהל סיסמאות

מגרסה קבצים

תמיכה רב-מערכתית

בקרת הורים

ניקוי דיסק

VPN

פרופילים

הגנה

הגנת Ransomware

הגנת מצלמות רשת

ניטור בזמן אמת

דפדפן מאובטח

הגנה להורדה

הגנת דיוג

חומת אש

מערכת הפעלה

חלונות

macOS

לינוקס

אנדרואיד

iOS

שימושיות

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אפליקציה סלולרית

סיומת דפדפן

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

מכשיר טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכת וידיאו

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

רבות מהתכונות החשובות והמבריקות ביותר של אבירה מוצעות אפילו בגרסה החינמית, כמו הגנה בסיסית על תוכנות זדוניות, מגרסת קבצים ו- VPN מוגבל עם נתונים של 1GB בחודש. האנטי-וירוס החינמי כולל גם מנהל סיסמאות בסיסי ומעדכן התוכנה, אשר מעדכן את כל התוכנות והנהלי התקנים שלך לאבטחה מרבית. 

עם זאת, אנו ממליצים לא להשתמש במנהל הסיסמאות המובנה של Avira. במקום זאת, בדוק את האוסף המתאים ביותר למנהלי הסיסמאות שלנו כדי למצוא אחד שמתאים לך.

לשכבה הבאה, Avira Antivirus Pro, אין הרבה תוספות שהופכות את זה לשווה את זה. זה בעיקר כדי לקבל גישה לתמיכה בטלפון ובדוא”ל, אם כי תמיכת דיוג ותוכנות כופר בהחלט לא פוגעת כתכונות נוספות (קרא את עצות ההגנה על תוכנת ransomware שלנו). קשה אפילו למצוא את דף המוצר שלה, מכיוון שנדמה שאבירה דוחפת את הרמות הגבוהות מסיבות מובנות.

אבטחת האינטרנט של אבירה מוזרה בכך שהיא הרובד היחיד המוצע ללא זמינות חוצה פלטפורמות. זה זמין רק ב- Windows. עדכון התוכנה האוטומטי, לעומת זאת, הופך את השדרוג הזה לשווה את זה. הוא בודק אוטומטית אם יש עדכונים, כך שמדובר בהגנה נהדרת מפני כל ניצול שיתגלה בעתיד ויותקן לאחר מכן.

ההנפקה העליונה היא Avira Prime. זה מאפשר לך גישה לגרסת ה- Pro של מנהל הסיסמאות, שימוש ללא הגבלה ב- VPN ויישומי המובייל. זה יקר, במיוחד בהשוואה לרבים ממתחרותיה. לדוגמה, התוכנית היקרה ביותר של מקאפי היא פחות ממחצית מהתוכנית של אבירה (עיין בניתוח שלנו של McAfee Total Protection למידע נוסף). 

עם זאת, עם כל הפיצ’רים המוצעים, המחיר שווה את זה. תמורת 30 דולר נוספים לשנה ניתן להרחיב תוכנית זו לכלול עד 25 מכשירים, מה שהופך אותה לבחירה נהדרת עבור כל אחד עם מכשירים רבים שכולם זקוקים להגנה. עם זאת, במחיר, חמישה מכשירים הם די מוגבלים (עיין ב- AVG Antivirus לדוגמא למחיר דומה עם מכשירים ללא הגבלה).

ישנה ניסוי חינם של 30 יום לכל המוצרים המשולמים של אבירה, אבל זה קצת קשה למצוא. לא הצלחנו למצוא קישור אליו באתר שלו מחוץ לפופ-אפ שהתרחש כאשר השוונו בין מוצרים. זה אכן נותן לך גישה מלאה לכל המוצרים שלהם בתשלום, עם זאת, כולל אפשרויות התמיכה בלקוחות שאחרים מגודרים מאחורי התשלום.

ידידותיות למשתמש

Avira כמעט ללא כאבים לשימוש. למרות שיש להם כל כך הרבה תכונות, הם מסודרים בצורה מפתיעה ונוחים לגישה אליהם. בעוד הסריקות האטו את מחשב הבדיקה שלנו בכמות ניכרת, הן היו מהירות מספיק כדי לא להיות נושא ענק.

תהליך ההתקנה היה מהיר וקל ואפילו לא בולט. כאשר Avira מתקינה, היא ממזערת את עצמה להתראה קטנה על כוסית, כך שתוכלו להמשיך להשתמש במחשב שלכם תוך פיקוח על התקדמותו..

avira-installtoast

לאחר התקנת התוכנית, היא ממליצה מייד להריץ “סריקה חכמה”, הדומה ל- Avast (קרא את סקירת Avast Pro שלנו לשם השוואה). 

זה למעשה עובר את כל הדרכים בהן אבירא יכולה לסייע למחשב שלך, כולל סריקת תוכנות זדוניות מהירות, ניתוח הגדרות הפרטיות שלך, סריקת הזדמנויות לשיפור הביצועים ואפילו הערכה של תוכניות שאינן מעודכנות..

avira-smartscan

לאחר סיום הסריקה החכמה, לאווירה יש קו בסיס שאיתו ניתן להמליץ. סריקה זו חיונית בשל מספר התכונות העצום שהתוכנית מציעה. זה ייתן לך מושג נהדר מה אפשרי עם אבירה מבלי להציף אותך באפשרויות תפריט, בדומה לסיור בכל מה שיש לה להציע.

avira-privacyfixed

שאר התוכנית מחולקת לשלוש קטגוריות: אבטחה, פרטיות וביצועים. האבטחה היא המקום בו תוכלו למצוא את אפשרויות הסריקה שעומדות בבסיס כל אנטי-וירוס. אפילו בקטע פשוט זה, אבירה מציעה מספר מסחרר של אפשרויות סריקה מותאמות אישית שונות, אם כי “סריקה מהירה” ו”סריקה מלאה “הן האטרקציות העיקריות. 

כברירת מחדל, Avira מתזמנת סריקה של התהליכים הפעילים שלך מדי יום בחצות. אתה יכול לשנות זאת, לבדוק את כל אפשרויות הסריקה או להוסיף סריקות מתוזמנות אחרות מתפריט “ניהול סריקות”.

avira-allscans

ערכנו סריקה מהירה וסריקה מלאה במחשב הבדיקה שלנו בכדי לשפוט את מהירותם ואת השימוש במעבד. הסריקה המהירה ארכה דקה אחת בלבד והעלתה את השימוש במעבד שלנו מעט מתחת לעשרה אחוזים, וזה סביר בהחלט. עם זאת, הסריקה המלאה ארכה קצת יותר משלוש שעות ועשתה מדי פעם את השימוש במעבד שלנו עד 20 אחוז גבוה יותר. 

זה לא נורא מדי, אבל לא כל כך מהיר כמו מתחרים מסוימים, כמו סופוס (עיין בסקירת Sophos Home למידע נוסף). עם זאת, סופוס הוא היוצא מן הכלל, ואבירה בשוויון עם מתחרות אחרות.

avira-quickscan

לצד התוכנית השולחנית נמצא לוח מחוונים לבריאות דיגיטלית אליו תוכלו לגשת דרך אתר האינטרנט של אבירה. כל יישום שתוריד במכשירים שלך ידבר ללוח המחוונים, וישפר את “הבריאות” הכללית שלך.

אבירה-בריאות דיגיטלית

מרבית השיפורים המוצעים כאן הם תוכניות כמו VPN ו- Phantom ואופרה (עיין במדריך שלנו עם מיטב הדפדפנים של 2020 כדי לקבוע אם אופרה מתאימה לך). יש גם כמה תוספות לדפדפן עבור תכונות, כמו קניות בטוחות, ואפליקציות סלולריות לכל מכשיר נייד שברשותך.

תוכניות avira-dashboard

עם כמות התוכן שמציעה חבילת אבטחה זו, קשה להקל ולמצוא את כל ההיבטים. עם זאת, Avira עושה עבודה ראויה להערכה בכך שהאפליקציה קלה לחקירה ואינטואיטיבית למצוא תכונות ספציפיות.

הרחבות דפדפן אבירה

ישנן תוספות המוצעות כשאתה משתמש ב- Avira כדי לשפר את בטיחות הדפדפן שלך ולהעניק לך הגנה אפילו באינטרנט. אלה מתמקדים בעיקר בפרטיות, חסימת מודעות ועוקבים, ומשמשים כחבילת אבטחת אינטרנט משל עצמם על גבי ההגנה המוצעת כבר ביישום שולחן העבודה..

אבירה-אדבלוק

עם זאת, התוספים מכילים תכונה לא מוסתרת, מוסתרת: השוואת מחירים. באתרים תואמים, Avira תציג סרגל כלים נוסף שמודיע לך על מחיר טוב יותר עבור אותו פריט. אלה מסוג התכונות המועילות – אך לא קשורות – לפלפל ברחבי אבירה. זה ישפר את בטיחות הדפדפן שלך ובמקביל ישיג לך עסקאות.

כמו כן, ראוי לציין כי כפתורי התמיכה של סיומת Chrome כרגע אינם שבורים ואינם עושים דבר או יובילו אותך לעמוד 404. מכיוון שמדובר ביישום פשוט מאוד, זה לא נושא ענק, אבל תשומת לב לפרטים כמו זה חשובה.

לכמות התכונות הכלולות בחוויית המשתמש של אבירה ידידותית למדי ומסודרת. זה פשוט להתקנה, מראה חלקלק ומוביל אותך דרך התוכנית בצורה אינטואיטיבית. למרות שהוא האט את המחשב קצת בזמן השימוש בסריקות, הוא הצליח מאוד בידידותיות למשתמש.

הגנה

כדי לבדוק את הצעות האבטחה של אבירה, ביצענו את זה באמצעות כמה בדיקות מעשיות ובדקנו את תוצאות המעבדה שלה. בדיקת התוכנית בשתי ידיך יכולה לספק לך נתונים נהדרים, אך מעבדות משתמשות בסביבות בדיקה קפדניות ויש להן גישה לטכנולוגיה החדישה ביותר, ולכן אנו משתמשים בהן כתקן הזהב של בדיקות אנטי-וירוס..

לצורך הבדיקה המעשית שלנו, הגשנו זאת לראשונה נגד AMTSO, או ארגון התקנים לבדיקת תוכנות זדוניות. אבירה לא הצליחה לחסום רק את דף הדיוג (בדוק מה זה התחזות ולמה זה חשוב), ותפסה בהצלחה כל פיסת תוכנה זדונית אחרת, גם על ידי הודעה חזקה וגם על ידי חסימת הדף היא הגיעה לחלוטין.

דף חסום של אבירה

בכדי להכניס את אבירה דרך הכפפה, השתמשנו גם בכלים של WICAR, שזורק סדרה של ניצולי דפדפן על אנטי-וירוס כדי לבדוק את חוזק חבילת האבטחה באינטרנט שלה. מבין 13 המעלולים, אבירה חסמה תשעה מהם ואיפשרה ארבעה לעבור. לדוגמה לאנטי-וירוס שיכול לתפוס את כל 13, בדוק את סקירת Webroot SecureAnywhere.

למרות שאווירה עשויה שלא להכין את רשימת התוכנות האנטי-וירוס המאובטחות ביותר שלנו, היא יותר מחזיקה את עצמה בחזית ההגנה. עם כמה תוצאות מצוינות במעבדות, ניתן לסמוך על Avira כדי לשמור על המחשב שלך מאובטח.

תוצאות מעבדה

מבחן AV העניק תוצאות אבטחה מהממות של אבירה. במבחן האחרון שלה, אבירה חסמה כמעט כל ניצול של יום אפס וכל תוכנות זדוניות נפוצות. זה היה גם מהיר משמעותית מהממוצע בתעשייה כמעט מכל הבחינות. המקום היחיד בו עורר היה העתקת קבצים; אלה היו באופן איטי פי ארבע עד חמש מהממוצע בתעשייה.

AV-Comparatives מסכים עם AV-Test בכל מה שקשור למהירות. מבחן הביצועים האחרון שלה מראה את אבירה, שוב, רק נאבקת בהעתקת קבצים, בדומה ל- Bitdefender (עיין בסקירת Bitdefender שלנו). 

למרות שאבירה דורגה באמצע החפיסה בכל מה שקשור למהירות, היא עדיין קיבלה את הדירוג הגבוה ביותר של AV-Comparatives. זה מדבר יותר לאיכות הגבוהה של תוכניות אנטי-וירוס כיום מאשר למהירותה של אבירה, באופן כללי.

במבחן ההגנה של AV-Comparatives בעולם האמיתי, אבירה הייתה אחת משתי תוכניות אנטי-וירוס בלבד שחסמו 100 אחוז מהתוכנות הזדוניות, וגם חסמה רק חיובית שגויה אחת. האנטי-וירוס הנוסף שביצע כמעט באותה הערכה היה Symantec Norton Security (עיין בסקירת Norton Security 2018 לקבלת מידע נוסף).

מבחני המעבדה הסופיים עליהם אנו מסתמכים הם של MRG Effitas. בסימולציה הבנקאית האחרונה שלה, אבירה לא הוסמכה למרבה הצער כמאובטחת, בניגוד לתוכניות מסוימות, כמו ESET Internet Security (קרא את סקירת ESET NOD32 שלנו כדי לראות כיצד לערום עד אבירה בדרכים אחרות). 

בעוד שהאווירה אנטי-וירוס הצליחה לאבטח את מכשיר המעבדה מפני התקפת בוטנט, היא לא הצליחה לחסום את אחד מחלקי התוכנה הזדונית הפיננסית שנבדקה. זה גם נכשל בבדיקת הסימולטור, למרות שהיא הייתה בחברה טובה – כל פרט לשלוש מתוכנות האנטי-וירוס שנבדקו נכשלו גם במבחן זה..

תמיכה

אבירה מציעה שני שכבות של תמיכה: הרמה החינמית והשכבה בתשלום. שניהם מציעים צורה כלשהי של תקשורת ישירה עם עובדי אבירה, אך קשר ישיר יותר מוגבל להבנה לאנשים שנותנים לאווירה כסף. אתה אמור להיות מסוגל למצוא את התשובות לשאלות שלך בכל סוג של תמיכה, אבל אם אתה מחפש לשמוע קול אנושי, זה יעלה לך.

ברשימה החינמית, יש לך סדרה של מאמרים מבוססי ידע מבוססים, ערוץ YouTube מלא בסרטוני הדרכה מעמיקים וסרטונים חינוכיים, ופורום קהילתי פעיל.. 

בסיס הידע כולל פתרון בעיות עבור שגיאות, הסברים על תכונות שונות וגיליונות מידע מהירים עבור חלק מהמוצרים. זה מפוצל לפי תכונה כדי להקל על הניווט, או לחפש שאלה ספציפית. בעוד שחלק מהקישורים מעט טכניים, לא קשה למצוא את מה שאתה צריך.

אבירה-תמיכה

הפורומים פעילים למדי, וגם עובדים של החברה עונים על שאלות מדי יום. מכיוון שאווירה ממוקמת בגרמניה, כל פורום הוא תערובת של אנגלית וגרמנית, מה שעלול להקשות על מציאת תשובה לשאלתך אם היא כבר הוצעה.

תמיכה בדוא”ל וטלפון מוצעת רק באמצעות חשבונות בתשלום. עם זאת, אפשרויות אלה מוצעות גם לחשבונות המשתמשים בניסיון ניסיון בחינם של מוצר בתשלום. 

תמיכה טלפונית מוצעת בשעות היום בשעה מרכז אירופה, ואילו דוא”ל מוצע 24 שעות ביממה. הם לא מציעים אפשרות צ’אט חי בכלל, מפגרים אחרי התמיכה שמציעים מתחרים כמו Trend Micro (קרא את סקירת Trend Micro Antivirus + שלנו).

כששלחנו בקשת דוא”ל, עובדת אבירה הגיבה לה תוך שעה. עם זאת, זה היה בצהריים ביום חול, תוך שעות עבודה הן עבור ארצות הברית והן של מרכז אירופה, שם נראה כי תמיכת הלקוחות שלהם ממוקמת. החוויה שלך עשויה להשתנות בהתאם למועד שאתה זקוק לתמיכה.

אבירה מנהלת דף תמיכה בטוויטר שלא מבדיל בין לקוחות בחינם ללקוחות משלמים, למקרה שתזדקק למגע אישי אך אין לך גישה לתמיכה בדוא”ל. כמו כן, באופן מוזר, אבירה מנהלת דף Pinterest אם אתה מעדיף את התמיכה שלך באמצעות סיכות אוצרות.

אבירה-פינטרס

למרות ששני הרמות של התמיכה מעט לא מבוטלות, מה שמאלץ משתמשים חופשיים להסתמך על פורומים קהילתיים ומדיה חברתית כדי לקבל תשובות, בסיס הידע מתוחזק כל כך שזה לא אמור להיות נושא ברוב הזמן. בנוסף, אפשרויות המדיה החברתית נותנות לכל משתמש יכולת לדבר עם בן אדם על הבעיות או השאלות הטכניות שלו. 

הכללת תמיכה טלפונית, בשונה מכמה תוכניות פחות תומכות כמו ZoneAlarm (קרא את סקירת האנטי-וירוס של ZoneAlarm שלנו), מציבה את אבירה מעל לכל תוכנות אנטי-וירוס אחרות..

פסק הדין

Avira Antivirus היא תוכנית נהדרת. יש לו את כל מה שאתה יכול לרצות מתוך חבילת אבטחה, והיא מכילה תכונות שלא הבנת אפילו שאתה רוצה, והכל בלי להרגיש עמוס או נפוח. 

הגנת האנטי-וירוס שלה ניצבת מעל המתחרים, מה שהופך אותה לאופציה מהממת להגנה מפני תוכנות זדוניות, גם ללא שפע של תכונות נוספות. התמיכה שלה מפורטת וקלת גישה גם לפלטפורמות רבות. 

עם זאת העלות שלה מוציאה את Avira Prime מטווח המחירים של מרבית המשתמשים, במיוחד עם כל כך הרבה תוכניות הגנה זדוניות יותר זולות שיש היום בשוק.. 

יש לחלק את בסיס המשתמשים הרב-לשוני גם לערוצי תמיכה נפרדים ללקוחות למטרות שימושיות, כך שלא תעבור דרך סרטוני וידאו או פוסטים בפורום כשאתה מחפש תשובה לבעיה שלך..

בעוד שאווירה היא אפשרות מוצקה לצרכי האנטי-וירוס שלך, עיין בביקורות האנטי-וירוס האחרות שלנו כדי לראות מה היא מתנגדת, אם אתה לא מוכן להוציא כסף כזה. מה החוויה שלך עם אבירה והגנת התוכנה הזדונית שלה? אנא הודע לנו בתגובות. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me