סקירת אנטי-וירוס של קספרסקי – עדכון 2020

ביקורת אנטי-וירוס של קספרסקי

קספרסקי הוא אחד השמות הגדולים ביותר בתחום האבטחה המקוונת, ובכל זאת יש כמה סוגיות הנוגעות לפרטיות. זו חבל מכיוון שקאספרסקי אנטי-וירוס הוא אחרת אחד השירותים הטובים ביותר המוצעים. האם עליך לבחור בזה תלוי בך, אך אנו ממליצים שתקרא את הסקירה המלאה שלנו לפני שתחליט.


קספרסקי-סליידר -1

קספרסקי-סליידר -2

קספרסקי-מחוון -3

קספרסקי-מחוון -4

קספרסקי-מחוון -5

קודם

הבא

אנטי-וירוס של קספרסקי נמצא סביב החסימה מספר פעמים מאז מעבדת קספרסקי פרסמה אותו לפני יותר מעשרים שנה. גם החברה למדה רבות וזה מראה. תכונות האבטחה שמציעה קספרסקי הן הטבה מהשורה הראשונה, במחיר סביר. ההגנה של קספרסקי מפני תוכנות זדוניות הנהדרת, והיא מדורגת בראש חבילת האנטי-וירוס בתוצאות המעבדה שלנו.

למרבה הצער, קספרסקי עומדת בפני כמה בעיות עם פרטיות שאיננו בטוחים שנפתרו במלואן. חסרות לו גם כמה אפשרויות חשובות לתמיכה בלקוחות. נושאים אלה מנעים זאת מלהיות האנטי-וירוס הטוב ביותר.

בסקירה זו של קספרסקי נגד אנטי-וירוס, נבדוק את כל הדברים, החל מהתכונות שלה ועד לאבטחה שלה. אנו נפעיל את הסריקות, נבחן את ההגנה בעצמנו ונעמיק בהיסטוריה והפרטיות שלה. אחרי הכל, אנו ניתן לך את פסק הדין שלנו אם קספרסקי הוא אנטי-וירוס שכדאי להסתכל עליו.

אם אתה עדיין מתלבט, תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום היא אפשרות נהדרת לקבוע אם אתה אוהב את ההצעות של קספרסקי.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור קספרסקי אנטי-וירוס

תכונות

Kaspersky Anti-Virus מלא בתכונות שמעבר ליכולות סריקת הפגיעות הצפויות. בעזרת בקרות ההורים החזקות, הגדרות הפרטיות ואפילו ההגנה הבנקאית, הוא עומד במתחרים האנטי-וירוס בעוצמה ובגמישות.

תכונות קטנות רבות שקאספרסקי מציעה מרכזות את מושג הפרטיות. לדוגמה, קספרסקי מספקת הגנה מצלמת רשת כדי למנוע מהשימוש במצלמה שלך נגדך. זוהי פשוט הודעה שהיא משמשת כברירת מחדל, אך ניתן להשתמש בה גם כדי לחסום את השימוש במצלמת הרשת לחלוטין, אלא אם כן אתה מכבה ידנית את ההגנה.

תכונה נוספת במיקוד פרטיות היא הרחבת הדפדפן של קספרסקי. כברירת מחדל, הוא עוקב ואומר לך כמה עוקבים מוטמעים בדף כדי שתוכל לפקוח עליו. 

עם זאת, תוכלו לשדרג את תוסף הדפדפן דרך הגדרותיו לחסימת כל המעקב. הוא גם מציע את הדפדפן המאובטח שלו באמצעות סיומת זו.

קספרסקי-כרום

מוסתר בתפריטים נמצא גם סריקת פגיעות, שתאבטח את המכשיר שלך הן ברמת מערכת ההפעלה והן ברמת התוכנית. תוכנה זדונית עלולה לעתים קרובות להדביק מכשיר באמצעות ניצולים אלה, ולכן סריקת הפגיעות היא אמצעי מניעה.

על גבי הגנות אלה, התוסף של קספרסקי ינתח כתובות URL ויקבע אם הן בטוחות, והוא גם יפנה אותך אם הוא יקבע שהאתר זדוני. זה כולל כמות קטנה של חסימת מודעות, אך בדוק את חוסמי המודעות הטובים ביותר שלנו לקבלת תוספים מעולים שחוסמים את הכל.

כמה מתכונות האנטי-וירוס הפופולריות ביותר כלולות גם ב- Kaspersky Anti-Virus. הוא כולל חומת אש לביטחון מרבי, מנהל סיסמאות כדי להבטיח שאינך עושה שימוש חוזר בסיסמאות ואפילו מגרסת קבצים.. 

פרט אחד שנפל שטוח הוא מוצפן הקבצים שלו; עם הצפנה של 56 סיביות בלבד, עדיף לך להוריד את תוכנת ההצפנה הטובה ביותר ולהתעלם מתכונה זו.

קספרסקי מציעה גם דיסק הצלה. ניתן להכניס מוצר זה לכונן USB או לתקליטור, והוא יפעיל סריקת אבטחה לאחר האתחול של המחשב. דיסק הצלה זה נהדר למחשב נגוע לחלוטין.

סמנכ”ל קספרסקי ומנהל סיסמאות

תכונה אנטי-וירוס פופולרית שקאספרסקי מתכוונת לכלול היא רשת פרטית וירטואלית בחינם, או VPN. זה לא בדיוק מדויק. 

למרות שהתוכנית מציעה קישור לחיבור מאובטח, פיתרון ה- VPN של קספרסקי, מוצר זה נפרד לחלוטין מהאנטי-וירוס היקר ביותר של קספרסקי. אנו יכולים להדריך אותך עם ספקי ה- VPN הטובים ביותר לפצות על התכונה החסרה הזו.

מצד שני, מנהל הסיסמאות כלול ב- Kaspersky Total Security. מצאנו שזו בחירה איתנה להגנת סיסמאות, אך היא נפלה מאחורי חלק מתחרותיה האנטי-וירוס בתמיכה ותכונות. למבט מעמיק על תכונה זו, עיין בסקירת מנהל הסיסמאות של Kaspersky.

קספרסקי כסף בטוח

קספרסקי ממש מאירה בכל מה שקשור להגנה הבנקאית שלה, מכה מתחרות אנטי-וירוס, כמו F-Secure (ראו סקירת F-Secure שלנו). 

כספי כסף בטוח הוא דפדפן מאובטח בו תוכל להשתמש כדי לגשת לאתרי בנקאות או להזין את פרטי התשלום שלך. אם תנסה לגשת לאתרים אלה בדפדפן רגיל, תתבקש להשתמש בדפדפן המוגן של קספרסקי.

אזהרת קספרסקי-safemoney

אתה יכול גם ליצור רשימת סימניות ביישום שולחן העבודה שלך. בכך אתה יכול להחריג אתרים מסוימים מהדפדפן המוגן או לחסום אותם מהטעינה, אם אתה לא מוגן.

לוח מחוונים קספרסקי-safemoney

הדפדפן המוגן ישמור על פרטי הבנקאות והתשלומים שלך בטוחים בכדי למנוע תוכנות זדוניות אפשריות ברשת. קספרסקי אפילו כולל מקלדת על המסך כדי לסכל את כל keyloggers שעשויים לקבל את הסיסמה באמצעות הקשות..

קספרסקי ילדים בטוחים

בקרות ההורים שמציע קספרסקי הן אינטנסיביות, עוברות הרבה מעבר לסינון אינטרנט פשוט כמו מתחרותיה, כמו סופוס הום. הוא מגיע עם אפליקציה בחינם הניתנת להתקנה במכשיר של ילדכם ומנוהלת באמצעות אתר קספרסקי.

לאחר שתתקין אותו, קספרסקי תתן לך מידע נוסף על ילדך ממה שתזדקק לו אי פעם. אתה יכול לעקוב אחר מיקומם ולחסום אתרים באמצעות שם, קטגוריה או פשוט לחסום את כל הגישה לאינטרנט לחלוטין.

אם ילדכם חסום מגישה לאתר, תקבלו הודעה ותוכלו אפילו לתת להם אישור עבור אותו אתר בזמן אמת. בנוסף לסינון אינטרנט ואבטחת אינטרנט, קספרסקי מציעה את היכולת לפקח ולהגביל את זמן המסך של ילדך.

יומן קספרסקי

כלי אבטחה מורכבים אלה מאפשרים לך שליטה רבה על מה שהילד שלך ניגש אליו בדפדפן האינטרנט שלהם, כמו גם באילו אפליקציות הם משתמשים. במהלך ממשק המשתמש שלה, ממליצה קספרסקי על הדרכים הטובות ביותר לנצל את כל המידע הזה.

עם זאת, אם אתה מרגיש שצריך לנעול מכשיר לחלוטין – מה שהופך אותו לבלתי שמיש עד שתוכל להגיע אליו שוב – תהיה לך את היכולת הזו באמצעות פקדים אלה. קספרסקי אפילו תודיע לך אם ילדך עזב אזור מוגן גיאוגרפי, או אם הוא מחפש משהו מפוקפק בגוגל.

סקירה כללית של תכונות אנטי-וירוס של קספרסקי

לוגו Kaspersky Anti-Viruswww.kaspersky.com

החל מ- $ 500 לחודש לכל התוכניות

תכונות

מנהל סיסמאות

מגרסה קבצים

תמיכה רב-מערכתית

בקרת הורים

ניקוי דיסק

VPN

פרופילים

הגנה

הגנת Ransomware

הגנת מצלמות רשת

ניטור בזמן אמת

דפדפן מאובטח

הגנה להורדה

הגנת דיוג

חומת אש

מערכת הפעלה

חלונות

macOS

לינוקס

אנדרואיד

iOS

שימושיות

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אפליקציה סלולרית

סיומת דפדפן

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכת וידיאו

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

קספרסקי מתמקדת בהוספת תכונות ולא במכשירים, שכן אתה משלם יותר כסף. עם זאת, היא מציעה תוכניות שונות משלושה מכשירים עד 10 לכל שכבה, עם התאמות מחירים דומות ללא קשר לתוכנית בה אתה משתמש.

הרובד הבסיסי ביותר, Kaspersky Anti-Virus, הוא יישום עצמות בר. זה כולל את ההגנה מפני תוכנות זדוניות שהיית מצפה מכל תוכנית אנטי-וירוס, אך אף אחת מתכונות הפרטיות, הבנקאות או ההורים המוצעות על ידי שכבות גבוהות יותר. במחיר של כמעט 60 דולר לשנה, אנטי-וירוס של קספרסקי לא ממש שווה את זה.

השלב הבא הוא Kaspersky Internet Security. שכבה זו מציעה בקרות הורים בסיסיות, עם תכונות כמו סינון אינטרנט וחסימת משחקי מחשב בזמן מסוים. הוא כולל גם את הדפדפן המוגן בכסף בטוח ומגוון של הגנת פרטיות. 

אבטחת Kaspersky Internet היא בחירה מצוינת עבור אנשים המחפשים אבטחה אנטי-וירוס מירבית מבלי לשבור את הבנק.

הרובד הסופי, קספרסקי טוטלי אבטחה, כולל כמה מתכונות היוקרה ביותר שקאספרסקי יכול להציע. הוא מספק בקרת הורים מלאה, כולל גידור גיאוגרפי ונעילת מכשירים. זה כולל גם את מנהל הסיסמאות המובנה בחינם ואחסון קבצים מוצפן. Kaspersky Total Security היא החבילה כולה, והעלות שלה משקפת זאת.

בחירת שכבה תלויה באמת בתכונות הדרושות לך, אך Kaspersky Internet Security היא נקודה מתוקה טובה. תקבל את המיטב משני העולמות, אם אתה מוריד בחירה מרשימת מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר ומשתמש בתוכנת הצפנה עם מפתח ארוך יותר ובטוח יותר…

עם זאת, אם אתה זקוק לבקרות ההורים החזקות עם הגדרות גיאוגרף ונעילת מכשירים, ייתכן שהעלות הנוספת תהיה שווה את זה. ל- Kaspersky Total Security יש ניסיון חינם למשך 30 יום, אז אל תהסס לנסות זאת.

ידידותיות למשתמש

קספרסקי מעוצב היטב. זה מצליח להיראות חלקלק ומינימליסטי מבלי להסתיר כל היבט בתוכנית מאחורי תפריטים, וקל לניווט ושימוש בו. עם זאת, עם כל כך הרבה תכונות, היה קצת קשה למצוא כל אחת מהן.

ההתקנה הייתה מאוד פשוטה ופשוטה, עם חסימות דרכים מועטות ואף לא, למרות שהיא דורשת כתובת דוא”ל לכלים מבוססי האתר שלה. הבעיה היחידה שעמדה בפנינו הייתה עמוד ההורדות שלה שאינו תואם את Google Chrome. השימוש בהורדת Internet Explorer היה מוזר, שכן סינון האינטרנט ההורי ברור שהוא פועל רק בגוגל כרום.

לאחר התקנתו והתקנתו, לוח המחוונים קל להבין. השליש העליון של המסך הוא סקירה כללית, ומאפשר לך לדעת אם יש משהו שזקוק לתשומת לבך.

לוח המחוונים של קספרסקי

מתחת לזה יש שמונה קטגוריות המופרדות בבירור. כל תכונה מנוהלת באמצעות אחד מהקישורים האלה או שניתן להפעיל אותה על ידי לחיצה על אחד מהם. למרות שניתן לשנות כמעט את כל נקודות השיא של התוכנית באמצעות היישום Kaspersky, יש תכונות שיש להן יישום משלהן.

קספרסקי גם דואגת לפרט פרטים גדולים על כל חלק באנטי-וירוס שעושה. ה “?” הסמל בשורת הכותרת הוא סקירה מלאה של כל מה שהתוכנית מציעה, ובכל הגדרה יש הסברים מעמיקים של כל מאפייני אבטחה..

למרות שקיימות הגדרות לכל תכונה בודדת שקאספרסקי מציע, הן מוגדרות כברירת מחדל באופן הגיוני. לדוגמה, כאשר בדקנו את בקרות ההורים, קספרסקי הגדירה אוטומטית סינון אתרים עבור אתרי האינטרנט החסומים ביותר. הכל מוגדר כך שתוכלו פשוט להפעיל אותו ולהגן עליו.

סריקה

קספרסקי מציעה כברירת מחדל כמה סריקות אבטחה: סריקה מלאה, סריקה מהירה, סריקה סלקטיבית או סריקת מכשירים חיצוניים. אלה די והותר אפשרויות לרוב האנשים, אם כי לא ממש ברמה של אפשרויות הסריקה של אבירה (קרא את סקירת אבירא שלנו). סריקה סלקטיבית מאפשרת למשתמש לסרוק קבצים בודדים.

פרט מעניין כאן הוא שאתה יכול להריץ יותר מסריקת אבטחה אחת בו זמנית. זה מאוד נדיר בתוכנת אנטי-וירוס ולא משהו שתעשי לעיתים קרובות מאוד, אבל זה תוספת מבורכת בכל זאת.

סרטן קספרסקי

ערכנו סריקה מהירה וסריקה מלאה כדי לבדוק את מהירותה והשפעתה על מחשב הבדיקה שלנו. שתי הסריקות היו מהירות מהממוצע, כאשר סריקה מהירה נמשכה פחות מדקה וסריקה מלאה ארכה רק שעתיים וחצי.

שתי סריקות האבטחה חוו את אותה פגיעה בביצועי המחשב שלנו, עם עלייה של בערך 15 עד 20 אחוזים בשימוש במעבד. זה לפעמים ספיק עד 30 אחוז יותר בסריקה המלאה. אף על פי שזה לא יהפוך את המחשב לבלתי שמיש, הוא בוודאי מורגש ולא נמצא כמעט באותה השפעה כמו מתחרים כמו Webroot (קרא את סקירת Webroot SecureAnywhere).

הגנה

השתמשנו בגישה דו-ארצית לבדיקת האבטחה של קספרסקי. ראשית, בדקנו כמה מעלולים נפוצים באמצעות מכשירים משלנו. שנית, בדקנו את תוצאות המעבדה שלה מבדיקות AV-Test, AV-Comparatives ו- MRG Effitas כדי לראות איך זה מתייצב מול התחרות..

למרות שחשוב לשים יד על התוכנה ולבעוט בצמיגים, תקן האבטחה הזהב הוא עם מבחני מעבדה של צד שלישי. מסיבה זו אנו שמים עליהם יותר משקל בניקוד האנטי-וירוס שלנו.

קספרסקי משתתפת לעתים קרובות בבדיקות מעבדה, כך שתוצאות האבטחה שלה מעודכנות מאוד. בדו”ח AV-Test בדצמבר 2019 הוא הציג את קספרסקי נגד מספר תוכניות אנטי-וירוס אחרות. קספרסקי הצטיין בכל מה שזרקו עליו.

הוא חסם 100 אחוז מההתקפות של אפס יום ותוכנות זדוניות נפוצות, ללא חיובי שווא כלל. קספרסקי הייתה גם מהירה יותר מהממוצע בתעשייה בכל היבט שימוש למעט השקת אתרים פופולריים, שם הייתה איטית יותר בכ -5 אחוזים. זהו שיפור ממבחן אפריל 2018 בו היה איטי של 7 עד 8 אחוזים.

קספרסקי הייתה מהירה במיוחד בכל הקשור להתקנת אפליקציות המשמשות לעיתים תכופות, עם שדרוג ביצועים אדיר ממבחן 2018 שלה. ברור שזה עושה שיפורים גדולים במהלך השנים האחרונות, וזה טוב לראות.

AV-Comparatives גם ניהל את קספרסקי באמצעות בדיקות באוקטובר 2019. התוצאות של קספרסקי במבחן הביצועים שלה היו טובות מאוד, מכות כמעט על כל אנטי-וירוס למעט ESET NOD32 ו- McAfee (עיין בסקירת McAfee Total Protection שלנו).

מבחן ההגנה היה קצת פחות מרשים. למרות שקאספרסקי חסם יותר מ- 99 אחוז מכל התוכנות הזדוניות, לעומת זאת, AV-Comparatives לא העניקו לקאספרסקי את דירוג האבטחה הגבוה ביותר. זה לא בהכרח נושא ענק עבור קספרסקי; זו יותר הצהרה על כמה חזק שדה האנטי-וירוס כרגע בהגנה מפני תוכנות זדוניות.

סימולציה בנקאית של MRG Effitas

קספרסקי בלט באמת בכל מה שקשור לניתוח האבטחה של MRG Effitas. בסימולציה הבנקאית הבלתי סלחנית, קספרסקי הייתה אחת האנטי-וירוסים הבודדות שהוסמכו לבנקאות מקוונת. כמחצית מתוכנות האנטי-וירוס שנבדקו לצורך אישור זה.

בנוסף להסמכה, MRG Effitas הדמה גם “חטיפת אירועים” בבנקאות. המשמעות היא שמשתמש זדוני התפשר על אתר הבנקאות או התשלומים שלך, מיירט פרטי תשלום ושולח אותם לשרתים שלהם במקום זאת.

קספרסקי היה בין השלושה שהגנו בהצלחה נגד מתקפה זו. רק מתחרים כמו נורטון היו באותה רמה של קספרסקי (עיין בסקירת נורטון אבטחה שלנו).

בדיקות ידניות

בדיקות המעבד שלנו השתמשו בכלי בדיקת האבטחה של AMTSO כדי לבדוק את הצורות הנפוצות ביותר של תוכנות זדוניות. קספרסקי עבר בקלות. זה מרשים במיוחד כשמדובר בדף הדיוג, שמעט מאוד תוכניות אנטי-וירוס חוסמות.

kaspersky-url-חסום

בשלב הבא בדקנו סדרה של ניצולי דפדפן נפוצים באמצעות WICAR. מתוך 13 העלילות חסם קספרסקי את כולם. זו תוצאה למופת, התואמת את מה שראינו כמעט מכל בדיקות המעבדה.

דאגות קספרסקי ורוסיה

קספרסקי נמצאת במיקום ייחודי בכל הקשור לדאגות לפרטיות. בשנת 2017 ממשלת ארצות הברית בחרה להפסיק לעבוד עם החברה בגלל חששות כי לאנטי-וירוס יש קשרים לממשלת רוסיה. קשר זה עלול להסתכן בהדלפת נתוני משתמשים, מכיוון שהחוק הרוסי מגן הרבה פחות על נתונים מסוג זה מאשר ארצות הברית או אירופה.

מאז נקטה החברה מספר צעדים כדי להבטיח למשתמשים שהיא אינה קשורה לממשלת רוסיה. היא פתחה שני “מרכזי שקיפות” שמוקדשים לאפשר לשותפים מהימנים להסתכל על קוד המקור שלה, והיא מתכננת לפתוח שניים נוספים בעתיד הקרוב.

בנוסף, קספרסקי העבירה חלק ניכר מנתוניה לשוויץ. זה מגן על קספרסקי מפני כל חוקים רוסיים שעשויים להכריח אותו לחשוף נתוני לקוחות. הנתונים האירופיים מועברים לחלוטין, אך הנתונים האמריקאיים והקנדיים יועברו השנה.

ביקורת SOC 2

בנוסף, קספרסקי פרסמה ביקורת SOC 2 Type 1 על מערכות הפרטיות שלה. כדי להבין את המשקל של ביקורת זו, חשוב להבין מה היא מכסה ומה היא לא מכסה.

ביקורת SOC 2 מסוג 1 מורכבת מהערכת בקרות הארגון. זה לא כולל שום ניתוח אם הם פועלים כראוי. ביקורת SOC 2 מסוג 2 מחמירה יותר, כולל כל דבר מביקורת מסוג 1 והערכת הבקרות שנמצאות בשימוש לאורך זמן. מקובל שארגון יקבל הערכות אלה ברצף.

בשלב זה, החברה לא פרסמה דוח מסוג 2. פנינו לחברה כדי לשאול על כך ונציג הבטיח לנו כי היא מתכננת החברה לטווח הארוך לעשות את הצעד הבא הזה באבטחה..

עבור קספרסקי, ציון ההגנה שלה הוא שילוב של בדיקות מעבדה של צד שלישי, ניסיון המשיכה שלנו ודאגות הפרטיות שלו. איננו משוכנעים לחלוטין כי בקרות הפרטיות שלה מספיקות עם קשרי החברה לרוסיה. 

עם זאת, בדיקות המעבדה שלה וניסיון המחקר שלנו היו מהממים, ולולא חששות הפרטיות שלה, קספרסקי הייתה עושה ריצה לאנטי-וירוס המאובטח ביותר..

תמיכה

אפשרויות התמיכה של קספרסקי נראות כאילו הן נבנות עבור לקוחות עסקיים מבלי להרגיש מיושנות, כמו ZoneAlarm (עיין בסקירת אנטי-וירוס ZoneAlarm שלנו). זה יכול להיות דבר טוב עם מגוון כלי האבטחה שלו באינטרנט. בסיס הידע – קו ההגנה הראשון כאשר משתמש נתקל בבעיה אנטי-וירוס – מפוצל לפי מוצר.

בסיס ידע-kas

פורום התמיכה פעיל גם הוא, כאשר גם עובדי קספרסקי וגם לקוחות מסורים עונים תוך יום על כל נושא. עם זאת, מצאנו מוזר שהפורום הציע כל פריט בתפריט באנגלית וגם ברוסית. קספרסקי שואל את השפה שלך בעת יצירת החשבון שלך, כך שנראה טריוויאלי לבדוק את ההגדרה לפני שאתה מחליט איזו שפה להציג.

כלי אנטי-וירוס מבוססי האינטרנט של קספרסקי הם תכונה ייחודית בתמיכת הלקוחות של קספרסקי. אם אינך קרוב לאחד המכשירים שעליהם מותקן האנטי-וירוס, אתה יכול להשתמש בדף התמיכה שלו כדי לסרוק קבצים נפרדים אחר וירוסים..

kas-virusdesk

יש גם קטע בנושא הסרת תוכנת ransomware, וזה מועיל במיוחד אם כל המכשירים שלך נגועים בתוכנת ransomware ואינך יכול לגשת ליישום שולחן העבודה של Kaspersky. לפני שתגיע לנקודה זו, עיין בטיפים להגנת תוכנת ransomware שלנו.

אם אתה צריך לדבר עם אדם אמיתי כדי לפתור את הבעיה שלך, ל- Kaspersky יש גם תמיכה בדוא”ל. למרות שזה לא 24/7, שלחנו כרטיס בערב סוף שבוע וקיבלנו תגובה למחרת, כך שהשעות אינן פשוט 9 עד 5 בימי חול, או.

קספרסקי מציעה תמיכה בטוויטר, ובאופן מוזר, תמיכה בפייסבוק. קספרסקי מציעה גם מספר טלפון, אך היא מרמזת שעליך להשתמש בו רק לבעיות ברכישה או הרשמה לשירות, בניגוד למתחרים כמו Bitdefender (עיין בסקירת אנטי-וירוס Bitdefender שלנו למידע נוסף).

בסך הכל, התמיכה של קספרסקי היא איתנה והיא תענה על שאלותיך בצורה מהימנה ומהירה יחסית. הקשת הרחבה של דרכים ליצירת קשר עם התמיכה פירושה שאולי אפילו לא תחמיץ את האפשרויות שחסרות לה, כגון צ’אט חי וטלפון (עיין בסקירת Trend Micro Antivirus + שלנו לגבי אנטי-וירוס שמצטיין באזור זה).

פסק הדין

קספרסקי הוא עמוד התווך של עולם האנטי-וירוס ואנחנו יכולים לראות מדוע. ההגנה שלה מפני תוכנות זדוניות היא מהשורה הראשונה ובנוסף היא פשוטה לניווט והיא מלאה בתכונות אבטחה. עם זאת, היעדר תכנית אנטי-וירוס בחינם פירושו כי קבלת תכונות אלו תעלה לך (עיין במאגר האנטיביוס החינמי הטוב ביותר שלנו).

אנו עדיין מודאגים מהתוצאה של חששות הפרטיות שלה. פעולותיו של קספרסקי עד כה היו מרגיעות, אך אינן מוחלטות. זה משאיר מקום לספק, וזה מיותר כשאתה יכול פשוט להשתמש באנטי-וירוס שאין בו חששות אלה.

אף על פי שדאגות הפרטיות מנקרת את קספרסקי אנטי-וירוס מהאפשרות של תוכנת אנטי-וירוס הטובה ביותר, היא בהחלט בחירה איתנה לתכונותיה ולהגנה בנקאית. מה אתם חושבים על Kaspersky Anti-Virus, Kaspersky Internet Security או Kaspersky Total Security? נודיע בתגובות. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map