ביקורת אבטחה של נורטון – עודכנה 2020

סקירת אבטחה של נורטון

אולי השם הגדול ביותר בתוכנת אנטי-וירוס והגנה, נורטון אבטחה מסתדרת הרבה, אם כי משום מה רק צריך להתקין סרגל כלים מעצבן ותוסף דפדפן. עיין בסקירת Norton Security המלאה שלנו בכדי לדעת יותר על היתרונות והחסרונות שלה.


מצגת שקופיות_1

מצגת_2

מצגת מצגות_3

מצגת מצגות_4

מצגת מצגות_5

קודם

הבא

בהשוואה לחברות תוכנה רבות, נורטון לייף לוק (לשעבר חלק מסימנטק) קיים הרבה זמן. עם מיתוג מיתוג מחדש של נורטון אבטחה, המוצר העיקרי שלה לשנת 2019, לנורטון 360, בחרנו לבדוק מה השתנה. קרא את הסקירה המלאה הזו של נורטון אבטחה כדי לראות כיצד היא מסתדרת נגד אנטי-וירוסים מודרניים.

בסך הכל, נורטון מתנהג יותר כמו חבילת אבטחה מאשר אנטי-וירוס. יש הרבה תכונות שלא הייתם מצפים להן, כולל VPN ומערכות שיעזרו למנוע גניבת זהות. עם זאת, בשורה התחתונה היא עדיין מחזיקה בהגנה מעולה על תוכנות זדוניות, ולכן אנו יכולים להמליץ ​​עליה כאפשרות אנטי-וירוס טובה. 

אם אתה רוצה אנטי-וירוס בחינם, כדאי לך לבחון את סקירת ה- AVG AntiVirus שלנו. הסיבה לכך היא שלנורטון כבר אין אפשרות בחינם, במקום זאת לדחוף את Norton 360 Standard עם מדיניות החזרה של 60 יום כדי שאנשים יוכלו לנסות את זה עם פחות סיכון. 

נורטון מפצה על היעדר גרסה חינמית בכך שהוא מתמודד אנטי-וירוס סולידי, ואפילו מקבל אזכור במדריך האנטי-וירוס הטוב ביותר שלנו. זה פשוט מחמיץ את המקום השלישי עבור תכונות, מכות על ידי תחרות מרשימה כלשהי, כולל Kaspersky Anti-Virus, עליהן תוכלו ללמוד עוד בסקירת Kaspersky Anti-Virus שלנו..

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לנורטון אבטחה

תכונות

נורטון מציע כמעט את כל התכונות והאפשרויות שאתה יכול לרצות מאנטי-וירוס. עם זאת, זה מסבך חלק מהתפריטים. לעיתים קרובות תצטרך לעבור בכרטיסיות וחלונות מרובים כדי לשנות הגדרה. אם אתה מוכן לעבור באמצעות חישוקים כדי למצוא אותם, עם זאת, ניתן לצבוט או לכבות את רוב התכונות.

היו כמה תכונות שהיו חסרות, כמו שלנורטון אין כפתור גישה מהיר להסגר שלו. בדרך כלל אתה תמצא זאת ברשימה נגישה מהעמוד הראשי של אנטי-וירוס, כמו שאתה עושה עם אנטי-וירוס Malwarebytes..

קיים חלון הגדרות ייעודי בו תוכלו להשתמש בכדי לגשת לרוב ההגדרות עבור מגוון תכונות. זה כולל רשימה של “פקדים מהירים”, המאפשרים לבטל באופן זמני את תכונות האבטחה, כגון חומת האש של נורטון.. 

נורטון-הגדרות אבטחה

חומת אש זו מאפשרת לך לבחור לאילו רשתות ותוכניות יש גישה גדולה יותר, כמו גם אם עליה לחסום סוגים מסוימים של תנועה. כברירת מחדל, חומת האש מספקת הגנות נהדרות בכל רחבי הלוח, למעט סוגי תנועה שבהם לעתים קרובות אין צורך באבטחה.

Firewall_Settings

מנהל הסיסמאות של נורטון

נורטון מגיע גם עם מנהל סיסמאות. כשאתה פותח אותה לראשונה, תצטרך להוסיף סיסמה, שתצטרך להשתמש בה בכל פעם שאתה נכנס למנהל הסיסמאות. ישנן הגדרות לגרום לסיסמאות בודדות לבקש זאת בכל פעם. זה לא מנהל הסיסמאות הטוב ביותר שקיים, אך זה שימושי לשמירה על בטוח במידע אישי.

מנהל הסיסמאות של נורטון כולל ארבעה חלקים. הראשון הוא המקום בו הוא שומר על כניסות רגילות, אך השלושה האחרים מיועדים לכתובות, כרטיסי בנק ושטרות שברצונך לאבטח. אתה יכול גם לתת להם תגים כך שיהיה קל יותר למיין או לחפש בערכים רבים. 

מנהל סיסמה

יש גם מחולל סיסמאות שיעזור לך להגדיר סיסמה חזקה לכל אחד מהחשבונות שלך. זה עובד באופן דומה למחולל הסיסמאות של Cloudwards.net, שבו אתה יכול להגדיר את מספר התווים ולכבות סמלים, מספרים או אותיות, אם אתה זקוק. 

נורטון מספקת מערכת גיבוי בענן ותוכלו להשיג אחסון מקוון בשווי של 2 ג’יגה-בייט ל -75 ג’יגה-בייט, תלוי בשכבה שקנית. נורטון משתמש במרכזי נתונים מרובים ומצפין את הכל כדי לשמור על בטיחות הנתונים בזמן שהם נמצאים בגיבוי הענן.

אתה יכול ליצור “ערכות גיבוי” מרובות, המייעדות את הסוגים והמיקומים של הקבצים השמורים. שליטה על התדירות שהיא חוסכת כל מערך גיבוי לענן מאפשרת לך לגבות קבצים חשובים באופן קבוע, מבלי שהמחשב שלך יגבה את הכל כל הזמן.

מנהל סיסמה

למרות שמדובר בתוסף נאה לתוכנית אנטי-וירוס, ישנן אפשרויות אחסון ענן טובות יותר. כמות הנתונים המוגבלת בחבילות הזולות יותר פירושה שאתה יכול לפגוע בכובע במהירות, וייתכן שלא תוכל להגן על כל הקבצים שאתה רוצה..   

רשת Norton Safe

נורטון מציעה תוכנת הרחבת דפדפן שתצודד לצד מוצרי האנטי-וירוס שלה. ישנן כמה אפשרויות לבחירה, לכל אחת תכונות שונות. בנוסף לתוספים המאפשרים לך להשתלב במוצרים כמו Norton Family לבקרת הורים מלאה, קיימות שתי תוספות דפדפן לאבטחת רשת..

אינטרנט בטוח

ניתן לבלבל בין שני אלה “Web Safe Norton” ו- “Search Safe Norton”. נורטון יכול פשוט לחבר את שניהם יחד, ושיהיה שניהם זמינים נראה שמכוון לגרום לאנשים להתקין את השגוי.

“אינטרנט בטוח” מעניק לך הגנה מלאה על הדפדפן על ידי פיקוח על מה שאתה עושה באינטרנט והפסקת איומים. להגנה מפני אנטי-וירוס בדפדפן זה יעיל מאוד. נורטון לא נותן להורדות חשודות להשלים, ודפי התחזות גורמים להופעת דף אזהרה. זה ישמור על עצמך באופן מקוון כאשר משתמשים בו לצד אנטי-וירוס שולחן העבודה של נורטון.

מצד שני, התוסף “חיפוש בטוח” מרגיש מיותר. זה נותן לך הגנה זהה לתוסף “האינטרנט הבטוח” אך עם החיסרון של שינוי מנוע החיפוש המוגדר כברירת מחדל. 

בנוסף, אף הרחבה לא מתייחסת לאחר, כך שקל להתבלבל בין השניים. אנו חושבים כי רק סיומת אחת עם אפשרות לשנות את מנוע החיפוש תהיה אפשרות טובה יותר. 

תכונות Norton 360

Norton 360 מספק תכונות נוספות המסייעות בהגנה על הנתונים שלך מפני איומים שונים. זה כולל שטח גיבוי נוסף בענן, אבטחת סמארטפון והגנת מצלמות רשת. נורטון גם מסייע בהגנה מפני הונאות זהות בצורה של מערכת פיקוח לאינטרנט.

ניטור אינטרנט כהה זה נראה אם ​​כל הנתונים שלך נמצאים באינטרנט האפל. זוהי צורה בסיסית של אבטחה, אך LifeLock הכוללת את כל התכונות מגיעות עם גרסאות מסוימות של נורטון 360. יש לנו סיכום של ההגנה הטובה ביותר נגד גניבת זהות כדי לשמור על בטיחותך באינטרנט.

Norton 360 Deluxe כולל גם בקרת הורים באמצעות משפחת נורטון. בעל החשבון יכול לקבוע מה יכול כל מכשיר לעשות וכמה זמן כל מכשיר יכול להיות פעיל. פרטים מוצגים בתוך משפחת נורטון, כמו כמה זמן בילה במדיה החברתית, אך זה לא נותן גישה לחשבונות המשתמשים. 

שליטה הורית

Norton 360 Deluxe כולל גם התראות בדוא”ל, כך שכאשר ילד ניגש לאתר שנחסם בבקרת ההורים, אתה יכול לראות לאיזה אתר המכשיר ניסה לגשת. המשתמש יכול גם לשלוח הודעה לבקש גישה כאשר הוא מבקר באתר חסום. 

גם אם ברשותך Norton 360 Deluxe, עדיין אין אפשרות להשתמש בבקרות ההורים ב- Mac. המשמעות היא שרק מחשבים ניידים ומכשירים ניידים ניתנים לניטור והגבלה דרך מערכת בקרת ההורים של נורטון, לכן עליך לשקול אם אלה תכונות חיוניות עבורך. 

בנוסף, ה- VPN המאובטח של נורטון כלול בחבילה הבסיסית של Norton 360 Standard, אך בתוכניות היקרות יותר יכולים להיות משתמשים בו זמנית יותר..

זהו VPN טוב יחסית יחסית עם מספר מגבלות. תוכנת VPN זו מהירה ונוחה לשימוש, אך היא מגיעה במחיר של פחות אפשרויות וכמה חששות ביטחוניים. אם אתה רוצה ללמוד יותר, קרא את סקירת ה- Norton Secure VPN שלנו או את פירוט ה- VPN הטוב ביותר שקיים.

סקירה כללית של תכונות האבטחה של נורטון

לוגו אבטחה של נורטוןus.norton.com

מתחיל מ- $ 167 לחודש לכל התוכניות

תכונות

מנהל סיסמאות

מגרסה קבצים

תמיכה רב-מערכתית

בקרת הורים

ניקוי דיסק

VPN

פרופילים

הגנה

הגנת Ransomware

הגנת מצלמות רשת

ניטור בזמן אמת

דפדפן מאובטח

הגנה להורדה

הגנת דיוג

חומת אש

מערכת הפעלה

חלונות

macOS

לינוקס

אנדרואיד

iOS

שימושיות

ממשק משתמש לשולחן העבודה

אפליקציה סלולרית

סיומת דפדפן

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

מכשיר טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכת וידיאו

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

נורטון מתומחר במחיר סביר עבור תוכנות אנטי-וירוס, אם כי העלות עבור כל חבילה גדלה מאוד כאשר היא מתחדשת, מה שהופך אותה לאחת האפשרויות היקרות יותר בשוק. מבנה התמחור בדף המוצרים נותן פירוט של התכונות שנצברו בכל רמה. יש גם מדריך למה היה המקבילה במערכת הישנה. 

מדור קודם

Norton AntiVirus Plus מעט זול יותר מתוכנות דומות אחרות, כמו Trend Micro Antivirus. עם זאת, קבלת הגנה מפני תוכנות זדוניות עבור מחשב אחד בלבד שיש לו מגבלות הדוקות של תכונות, כמו גיבוי הענן, פירושה שאפשר להכות באפשרות זו על ידי כמה מתוכנות האנטי-וירוס החינמיות הטובות ביותר בשוק..

כאשר בוחנים את האפשרויות המתקדמות יותר של Norton 360, נראה כי ה- Norton 360 Deluxe הוא הערך הטוב ביותר עבור רוב האנשים. בעזרת המכשירים הנוספים אתה יכול להגן על רוב המחשבים והטלפונים של משפחתך. המשמעות היא שתוכל להשתמש בתוספת של בקרת הורים כדי לבחור מה כל מכשיר יכול לעשות.

Norton 360 Deluxe גם מגדילה את קיבולת האחסון בענן ל -50 ג’יגה-בייט, שהיא שימושית משמעותית יותר מ- 10 ג’יגה-בייט המסופקת על ידי Norton 360 Standard. מעטים אנטי-וירוסים המציעים אחסון בענן, אך אם עדיפות עליכם, עליכם לבדוק בכמה ממאמרי אחסון הענן שלנו לקבלת פתרונות חזקים יותר אם לא תבחרו בנורטון..

הסוף היקר יותר כולל הגנת LifeLock. לצד הגנת גניבת זהות, נורטון 360 בטוח מספיק בהגנתו בכדי לספק החזר כספי גנוב בסך 25,000 $, עם עד 1,000,000 $ לשלם עבור עורכי דין ומומחים, אם תהפוך קורבן לגניבת זהות..

אם תחליט שנורטון אינו מה שאתה רוצה, כל התוכניות של נורטון כוללות אחריות של 60 יום הכסף בחזרה. למרות שהדבר מפצה ללא ניסיון בחינם, היעדר גרסה חינמית יהיה בעיה עבור חלקם. מי שרוצה אלטרנטיבה בחינם עשוי להעדיף תוכנה כמו Avast Pro.

ידידותיות למשתמש

בראש דף הבית של נורטון נמצא תפריט נפתח עם כל המוצרים הזמינים. לאחר ההרשמה לאחת מהתכניות, תקבל אפשרות להוריד את המתקין. זה עושה כמעט הכל בכוחות עצמו כדי להתקין את נורטון, וזה רק עצר לבקש מאיתנו להסיר תוכנת אנטי-וירוס שעדיין הייתה במחשב. הסיבה לכך היא שווירוסים שונים יכולים להפריע אחד לשני.

הדבר הראשון שמוצג לאחר ההורדה הוא חלון “הנורטון שלי”. זה נותן גישה טובה להגדרת אחסון בענן, מנהל הסיסמאות ואפשרויות הסריקה. אתה יכול גם להגדיר אותו כך שיציג את המשגר ​​הקלאסי בעת ההפעלה. חלון זה הופך את הגדרות והתכונות העמומות יותר, כמו ניקוי הדיסק, לנגישות יותר.

על פני השטח, למוצרים של נורטון יש ממשק משתמש נקי וקל לשימוש. זה נהדר לסריקות רגילות או להפעלת גיבוי מוגדר מראש. עם זאת, כשמסתכלים על תפריטי ההגדרות, הדברים מפסיקים להיות כל כך ברורים. 

לנורטון יש רשימות של הגדרות שיכולות להיות קלות להבנה במבט חטוף. חלק מההגדרות נמצאות תחת כותרת עם מתגים שונים להפעלת או כיבוי של תכונות, אך בהגדרות אחרות יש עמוד “הגדרת תצורה” הפותח חלון נפרד עם האפשרויות. זה יכול לגרום למסך עמוס, אם אינך יודע היכן למצוא הגדרה ספציפית.

אפשרויות סריקה

נורטון מציעה שלושה סוגי סריקה. במסך בו תוכלו לבחור איזו סריקה להריץ, קיימות אפשרויות אחרות שעשויות להיות מועילות. לדוגמה, “תובנה של נורטון” מסתכלת על הקבצים שלך ומחליטה עד כמה הם עלולים להכיל תוכנה זדונית. זה יכול להראות לך אילו תוכניות נורטון רואה בסיכון גבוה. 

אפשרויות סריקה

הראשון הוא “סריקה מהירה”, ולזה ברירת המחדל של נורטון כאשר היא מבקשת לחפש תוכנות זדוניות. זה לקח רק שבע דקות וסרק 10,337 פריטים, והוא היה מסוגל למצוא איומים במקומות זדוניים מסתתר לעתים קרובות, מבלי להאט את המחשב.

האפשרות הבאה היא “הסריקה המלאה.” זה לקח כמעט חמש שעות וסרק 2,923,832 פריטים; נראה כי נורטון בודק את כל הקבצים במחשב. משמעות הדבר היא שהפעלת הסריקה צריכה למצוא איומים שמסתתרים.

אפשרות הסריקה הסופית היא “סריקה בהתאמה אישית.” על ידי בחירת תיקיות או קבצים ספציפיים להפעלת סריקות, אתה יכול לבדוק תוכניות חשודות. עם זאת, אינך יכול לגרור ולשחרר קבצים, לכן עליך לעבור בדפדפן הקבצים ולבחור מה הוא יסרוק. 

סריקה מותאמת אישית

הפעלת סריקה בהתאמה אישית היא דרך מהירה לבדוק באופן קבוע מבחר קטן של תיקיות. עם זאת, לוקח קצת זמן להגדיר את זה, כך שסריקות חד פעמיות עדיפות כסריקות מהירות.

כאשר סריקה פועלת, קיימת אפשרות מתחת לסרגל ההתקדמות לכבות את המחשב לאחר סיום הסריקה. יש לך גם אפשרות לישון או להעביר שינה ממצב שינה, וזה נחמד שיש.

הגנה

לנורטון עשויה להיות מערך תכונות נהדר ותצוגה הגונה, אך מה שחשוב הוא שהאנטי-וירוס של נורטון יכול להגן על המחשב שלך. כדי לבדוק את האבטחה של אנטי-וירוס, אנו משתמשים בשילוב של בדיקות מעבדה ובדיקות מעשיות מעשיות.

מבחן AV מצא כי נורטן חסם את כל האיומים ללא חיובי שווא בנובמבר ודצמבר 2019. עם הצורך בפחות כוח עיבוד מהממוצע, AV-Test העניק לנורטון 6/6 להגנה, ביצועים ושימושיות. 

הבא היה AV-Comparatives. המבחנים בעולם האמיתי ביולי עד אוקטובר 2019 הניבו תוצאה של שלושה כוכבים עבור נורטון, אם כי עלו עליה תוכניות אחרות, כולל אבירה, בגלל השיעור הגבוה ביותר של נורטון חיובי כוזב.

לבסוף בדקנו את MRG Effitas, שבדק לאחרונה את נורטון בשנת 2018. בדיקה זו גילתה ששום תוכנה זדונית לא תוכל לעבור את ההגנה של נורטון. מכיוון שכך, נורטון קיבל מעבר ברמה אחת, הדירוג הטוב ביותר של MRG Effitas.

בסך הכל, בדיקות המעבדה מראות שנורטון יכולה להגן באופן אמין על מכשירים מפני האיומים האחרונים, לכן אל תדאגו לאבטחה שמספקת אנטי-וירוס זה. קבצי הבדיקה המופעלים בהם השתמשנו אישרו גם את חוזק ההגנה של תוכנות זדוניות של נורטון.

בדיקות ידניות

ראשית, בדקנו את אתר WICAR, המכיל 13 קישורים לדפים שתוכנת אנטי-וירוס אמורה לחסום כתוכנה זדונית. נורטון זיהה את כל 13 וחסם אותם לפני שההגנות של Google Chrome הפסיקו את הגישה לדף. זה לא נפוץ באנטי-וירוס, כך שהוא מעיד על האבטחה שמספקת נורטון.

חסום_דף

הכלי הנוסף בו אנו משתמשים הוא אתר AMTSO. יש לזה שש בדיקות שמורידות קבצי תוכנה זדוניים מזויפים, כמו קובץ EICAR (המכון האירופי למחקר אנטי-וירוס ממוחשב). נורטון חסם את כל חמשת הקבצים הלא דחוסים. לבדיקה שהורידה 10 קבצים דחוסים, הורידו רק שלושה קבצים בהצלחה, וזה טוב יותר מרוב האנטי-וירוסים.

על פי בדיקות אלו, נורטון מצליח להגן על מחשבים. אם אתה חושש שהאנטי-וירוס שלך יגן על המכשיר שלך מפני כל התקפה אפשרית, בדיקת האנטי-וירוס של Bitdefender עשויה לתת אלטרנטיבה טובה..

למרות שיש לו תוצאות הגנה מצוינות, נראה כי נורטון מאט משמעותית את הסריקה אם יותר מדי תהליכים אחרים פועלים. הוא ניסה בעקביות לשמור על 20 אחוז מכוח העיבוד שלנו, אם כי הוא ישתמש בכל מה שזמין אם המחשב מתבטל. כדאי לשקול אם המכשירים שלך ישנים או איטית בדרך כלל.

הבטחת הגנה מפני וירוסים

נורטון מביא ללא הפסקה ציונים גבוהים במבחנים בכל רחבי הלוח, והוא מציע “הבטחה להגנה מפני וירוסים.” זוהי ערבות להחזר כספי, אם המחשב שלך יידבק בתוכנה זדונית שנורטון לא יכול להסיר.

כדי להחזיר את כספך, עליך לבצע סריקה מלאה של המערכת שלך ולהשתמש ב”מחק הכוח “של נורטון כדי להסיר תוכנות זדוניות. אם זה לא עובד, מומלץ לשוחח עם צוות התמיכה, מה שיוביל אותך לתקן את הבעיה. תקבל החזר כספי על מנוי נורטון שלך אם המומחים לא מצליחים לתקן את המכשיר שלך.

ההגנה מפני אנטי-וירוס של נורטון טובה מספיק כך שסביר להניח שלא תזדקק להחזר, אך לעתים קרובות הדבר אינו מוצע על ידי חברות אם מוצר אינו עובד. זה לא תחליף מתאים להגנה אמינה, אבל על מוצר שכבר שומר על המכשיר שלך, זה דבר נחמד שיש.

תמיכה

לנורטון מגוון רחב של אפשרויות תמיכה. יש פורום, בסיס ידע טוב בגודל, צ’אט חי 24/7 ומערכת דוא”ל למקרה שערוצי התמיכה האחרים לא יוכלו לספק פתרונות לבעיות שלך.

בסיס הידע מכסה רבות מהבעיות הנפוצות שעלולות להופיע. ישנם מדריכים צעד אחר צעד עבור מרבית הנושאים, כמו גם רשימת שאלות מעקב נפוצות. מתחת לדף התמיכה יש סרגל חיפוש, אבל זה לא מעולה במציאת תשובה ברורה לבעיה ספציפית.

בחלק משאלות בסיסי הידע יש הדרכות קטנות על וידיאו. אלה איטי וקשה להתמקד בהם, אך הם מספקים מידע רב ויכולים לעזור לנושאים המסובכים יותר שעלולים להתרחש. 

תשובה_ עם_ווידיאו

לנורטון יש גם עמוד פורום שיש בו פעילות מסוימת. ברוב הימים רואים כמה בעיות שפורסמו, שהקהילה בדרך כלל פותרת במהלך היום. 

עם זאת, הבעיה העיקרית היא בעיצוב הפורום. ניווט בפורום קשה וזה נראה מיושן. אם נורטון הבהיר את הפורום וייתן לו עיצוב מודרני יותר, זה יכול להיות משאב נהדר לפתרון בעיות.

אם התמיכה ממאגר הידע או הפורומים אינה מספיקה, נורטון מפעיל צ’אט חי 24/7, כמו גם דוא”ל תמיכה. זה יכול לעזור לך להדריך אותך ברוב הבעיות די מהר, ותמיכה בדוא”ל יכולה לעזור לך באתגרים קשים יותר.

נושא קטן אחד עם התמיכה של נורטון הוא היעדר קו טלפון. זה יכול להיות בעיה עבור אנשים שמעדיפים לדבר בטלפון ולא דרך תיבת צ’אט. למרות שזה לא חלק מהותי במערכת התמיכה, אפשרות זו תהיה נחמדה.

פסק הדין

בסך הכל, נורטון היא אפשרות טובה אם אתה מחפש חבילת אבטחה מלאה שתגן על מספר קטן של מכשירים. זה כמעט ולא המוצרים הטובים ביותר שקיימים, אבל זה מאבק טוב ויהיה התוכנה הנכונה עבור אנשים מסוימים.

קטעים אחרים, כמו התמיכה של נורטון, הם הרבה מעבר לחלק מהתחרות שלה, כפי שתוכל לקרוא בסקירת IObit Malware Fighter שלנו. עם זאת, זה לא מספיק כדי להגיע לתקן הזהב שקובע ביטפנדר.

הבעיה הגדולה ביותר ברבות מהמוצרים של נורטון היא נושא הבהירות. מציאת אפשרויות מעורפלות יכולה להיות קשה, כאשר לעיתים הן מוסתרות מאחורי חלונות מרובים של תכונות שאינן קשורות. זה עובר לתכונות כמו תוסף הדפדפן, שבו ההבדלים בין האפשרויות השונות אינן ברורות.

נורטון אפילו לא ברור לאילו תכונות יש לך גישה, אפילו אינו מציע שיש לנו בקרת הורים בעודנו ב- Norton AntiVirus Plus הבסיסי. אלה צריכים להיות אינדיקציות לידם כדי להראות איזו חבילה תצטרך כדי לבטל את נעילתם.

אם מה שכתבנו כאן גורם לך לחשוב שנורטון הוא המוצר המתאים ביותר עבורך, אולי כדאי יהיה לבדוק זאת עם אחריות 60 החזר הכסף שלו. עם זאת, אם ברצונך להעריך כמה מהאפשרויות האחרות הזמינות, עיין במאמרי האנטי-וירוס שלנו.

מה אתם חושבים על נורטון אבטחה? ספר לנו את מחשבותיך בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map