ביקורת עסקית של Dropbox – עודכנה 2020

סקירה עסקית של Dropbox

אם אתה מחפש EFSS שיניע את העסק שלך קדימה, יכול להיות שתהיה אפשרות טובה עבור Dropbox for Business. יש לו את כל החוזקות של אחיו הקטן המכוון לצרכן, בתוספת כמה תכונות מדהימות משלו. קרא את הסקירה המלאה שלנו לפרטים.


EFSS הטוב ביותר

Dropbox הוא שם משק בית, כך שלא פלא שהגרסה העסקית שלה היא לרוב בעלי הפלטפורמה הראשונים של חברת EFSS כאשר הם מחליטים להעביר את הנתונים שלהם לענן. זה עוזר של- Dropbox Business יש שילוב טוב של פשטות, אפשרויות ושיתופי פעולה עשירים. בגלל התכונות הללו, זה עשה את האוסף הטוב ביותר של EFSS.

Dropbox קבע גם מגמות רבות הן בסנכרון מכשירים והן בשיתוף קבצים, ויש לו תכונת סינכרון חדשה עליה נדבר בהמשך. Dropbox Business מספקת תכונות אבטחה חזקות שאמורות לשמור על בטיחות הנתונים שלך, כל עוד אתה מנצל אותם. אם אתה נתקל בבעיה, אתה יכול להשתמש בערוצי התמיכה 24/7 של Dropbox כדי לקבל עזרה במהירות.

עם זאת, ל- Dropbox Business מוגבלות התאמה אישית של פונקציות ודיווח על תפקידים. בנוסף, זה לא זול. אנו נדבר על החסרונות הללו, יחד עם מה ש- Dropbox Business עושה נכון, בקטגוריות שלהלן. אם אתם מעוניינים, צפו איתנו בסקירה זו של Dropbox Business. אם אתה מחפש פיתרון אישי, קרא את סקירת Dropbox הרגילה שלנו.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לעסקים של Dropbox

תמחור

ל- Dropbox Business שלוש תוכניות המחייבות לאדם ומחייבות מינימום של שלושה משתמשים. שתי התוכניות הראשונות, “סטנדרטיות” ו”מתקדמות “, הן אפשרויות טובות עבור חברות קטנות ובינוניות, ואילו התוכנית השלישית,” ארגונית “, טובה לחברות גדולות.. 

עליך ליצור קשר עם Dropbox כדי לקבל הערכת מחיר לתוכנית “ארגונית”, אך לשני האחרים יש מנויים חודשיים ושנתיים זמינים.

זכור כי שטח האחסון 5TB שאתה מקבל עם Dropbox Business הוא שטח משותף. כך עובדים רוב הפלטפורמות של EFSS, כאשר OneDrive הוא היוצא מן הכלל. תוכל לקרוא את סקירת OneDrive לעסקים שלנו לקבלת פרטים נוספים בנושא זה. ועדיין, המשתמשים שלך יכולים להירשם לחשבונות Dropbox אישיים, ולקבל שטח אחסון אישי בחינם של 2GB.

Dropbox לתמחור עסקי

התוכניות העסקיות של Dropbox אינן זולות. לדוגמה, עם Egnyte, אתה מקבל שטח שטח משותף של 5TB תמורת 8 דולר לחודש למשתמש, שזה כמעט מחצית העלות של Dropbox. לפני ההרשמה, הקפד לעשות שימוש בניסיון בן 30 הימים החינמי של Dropbox Business, שיכול לתת לך סקירה נהדרת של אופן השירות עובד.

עם זאת, התוכנית המתקדמת של Dropbox מאפשרת לך אחסון בלתי מוגבל, אך היא יקרה בהרבה מהתכנית הבלתי מוגבלת של המתחרה האחר שלה, Crashplan. אם אתה עסק קטן ואינך זקוק לאינטגרציות מתקדמות, ייתכן שעדיף להשתמש ב- Crashplan. תוכלו לקרוא עליו יותר בסקירת CrashPlan שלנו.

חוויית משתמש

Dropbox נמצאת בחזית חוויית המשתמש מאז שהשיקה בשנת 2007. גם זה מתאים לגירסה העסקית שלה. לקוח שולחן העבודה של Dropbox זמין גם ל- Windows וגם ל- Mac. אנו אוהבים ש- Linux תומכת – הפצות אובונטו ופדורה – מכיוון ששירותי אחסון ענן עסקים רבים חסרים תמיכה בלינוקס.

dropbox-business-desktop-client

לאחר התקנת לקוח שולחן העבודה, Dropbox יוצר תיקיה מיוחדת המחוברת לענן במערכת הקבצים שלך. זה נקרא “תיקיית סנכרון” וכל החוויה של ה- EFSS פועלת סביבו. למעשה, תכונה זו נוצרה על ידי מייסד Dropbox דרו יוסטון. נדבר יותר על אופן הטיפול של Dropbox בסנכרון בקטגוריה המתאימה למטה.

לקוח שולחן העבודה הוא פשוט ומאפשר לך לבדוק את הפעילויות האחרונות שלך, יחד עם פעילויות חברי הצוות שלך. אתה יכול גם לראות תיקיות, פעילויות והודעות. אם יש לך קבצים רבים, לקוח שולחן העבודה מאפשר לך להשתמש בסרגל החיפוש כדי למיין אותם במהירות.

בנוסף, אתה יכול לגשת ליישום Dropbox Paper, לפתוח את תיקיית הסנכרון שלך, להפעיל את לקוח האינטרנט וליצור קבצים ותיקיות חדשים. בסך הכל, לקוח שולחן העבודה מהנה ומייעל.

dropbox-business-web-client

אם אתה מרוחק מהמחשב שלך ולא רוצה להוריד את לקוח שולחן העבודה כדי לקבל קובץ אחד בלבד, תוכל להיכנס ללקוח האינטרנט. הלקוח גם מאפשר לך לנהל את חשבון Dropbox העסקי שלך ואת המשתמשים שלך, עליהם נדבר בהמשך. 

ללקוח האינטרנט יש הרבה מקום שלילי, מה שהופך אותו ברור ופשוט. שתיהן הן תכונות עיצוב ש- Dropbox מפורסם בהן. 

ניווט בתוכן הוא אינטואיטיבי בזכות התפריט בצד שמאל, אך אם אינך מצליח למצוא תיקיה או קובץ ספציפיים, אתה יכול פשוט לחפש אותם באמצעות סרגל החיפוש בחלקו העליון. נחמד שזה מתחיל את החיפוש ברגע שאתה מתחיל להקליד. 

בנוסף, אתה יכול לגשת לפעולות הקובץ והתיקיות הנפוצות ביותר פשוט על ידי רחף מעליהן. אם אתה זקוק ליותר, כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על “שלוש הנקודות”. בנוסף, אתה יכול לראות פרטי קבצים מימין ומתחת לזה את רשימת הפעולות הנוספות שתוכל לבצע.

Dropbox-Business-Mobile-Client

אם אתה בתנועה, אתה עדיין יכול לגשת לקבצים והתיקיות שלך באמצעות הטלפון החכם שלך. לקוחות הנייד של Dropbox עובדים על אנדרואיד ו- iOS. כמו לקוחות שולחן עבודה ואינטרנט, הלקוח הנייד הוא פשוט לשימוש. 

תצוגת ברירת המחדל מציגה את הקבצים האחרונים שלך המסומנים בכוכב, יחד עם כפתור “+” גדול, המאפשר לך לסרוק מסמך, לצלם תמונה, להעלות תמונות וסרטונים וליצור תיקיה או קובץ טקסט חדש. תפריט ההמבורגר בפינה השמאלית העליונה מאפשר לך להיכנס ליישום Dropbox Paper, לגשת לקבצים הלא מקוונים שלך, לנהל הגדרות ולעקוב אחר הפעילות של הצוות שלך..

ניהול משתמשים

Dropbox-Business-User-Management

אתה יכול לנהל את הצוות שלך במסוף הניהול של לקוח האינטרנט. אם אתה מנהל הצוות, אתה יכול להזמין חברים חדשים באמצעות דואר אלקטרוני, אך אתה יכול גם להעלות קובץ תבנית CSV כדי להזמין משתמשים בכמויות גדולות. אם אתה צריך לרכוש רישיונות נוספים, תוכל לעשות זאת גם מסוף הניהול.

אתה יכול להקצות למשתמשים תפקידי ניהול שכבתיים, אך עליך להירשם ל- Dropbox Business Advanced או Enterprise כדי לבטל את נעילת התכונה. אחרת, אתה יכול להעניק הרשאות משתמש לתיקיות, אשר ניתן להגדיר לרמת הגישה “תצוגה” או “עריכה”.

באופן כללי, אפשרויות ההתאמה האישית של Dropbox הן דלילות יחסית לכמה כלים אחרים; אתה יכול לבחור להקצות משתמשים לאחד משלושה תפקידי מנהל. 

התפקיד הראשון הוא “מנהל צוות”, והוא מאפשר למשתמש לנהל הכל עבור כל המנהלים והחברים. השנייה היא “מנהל ניהול משתמשים”, שיכול להוסיף, להסיר ולנהל חשבונות חברים. לבסוף, “מנהל תמיכה” יכול לעזור במשימות מוגבלות, כולל איפוס סיסמה. תוכלו למצוא כאן השוואה מפורטת של התפקידים.

אבל אין דרך להתאים אישית תפקידים. אם אתה רוצה התאמה אישית מתקדמת, בחירה חלופית נהדרת ב- EFSS תהיה Citrix ShareFile, ותוכל לקרוא עוד על סקירת Citrix ShareFile שלנו..

מסוף הניהול כולל גם לוח מחוונים, המאפשר לך לעקוב אחר השימוש בחשבון. בנוסף, יש כרטיסיית ‘פעילות’ המאפשרת לך ליצור דוחות בהתאמה אישית על בסיס מערך גורמים עצום, כולל כניסות, שיתוף קבצים, סיסמאות, עריכת קבצים וסנכרון מכשירים.  

Dropbox-Business-Group-Management

אתה יכול גם להשתמש ב- Dropbox כדי ליצור קבוצות משתמשים. זה מאפשר לך לנהל גישה לתיקיות עבור מספר אנשים בבת אחת, כך שתצמצם את כמות עבודת הניהול שאתה צריך לעשות. 

עם זאת, מספר אפשרויות ההתאמה האישית הזמינות לקבוצות הוא די מוגבל בהשוואה לשירותים אחרים. לכלי שיש לו אפשרויות ניהול קבוצות עוצמתיות, עיין בסקירת חיבורי IBM שלך.

תיקיה & שיתוף קבצים

כשאתה מגדיר את Dropbox Business, אתה מקבל אוטומטית “תיקיית צוות” מרכזית שלכל העובדים שהוספו תהיה להם גישה. אתה יכול ליצור תיקיות משנה בתוכה ולהגביל את הגישה אליו למשתמשים או קבוצות ספציפיים.

Dropbox-Business-שיתוף קבצים

שיתוף תיקיות הוא השיטה העיקרית לשיתוף תוכן בין חברי הצוות, אך המשתמשים יכולים לשתף גם תיקיות וגם קבצים על ידי יצירת קישור מאובטח. לשם כך, פשוט לחץ על כפתור “השיתוף” שמופיע כשאתה מרחף מעל כל אובייקט נתון.

כשאתה יוצר קישור, אתה יכול לצרף אליו שתי רמות הרשאה: “יכול להציג” ו- “יכול לערוך.” עם הרשאת “יכול להציג” משתמשים יכולים להציג, להוריד ולהגיב. האפשרות “יכול לערוך” כוללת את כל ההרשאות הקודמות אך מוסיפה את היכולת לערוך, למחוק ולהוסיף קבצים.

לאחר יצירת קישור, אתה יכול להגביל אותו לחברי צוות או לאנשים שיש להם את הסיסמה הנדרשת. אתה יכול גם להנגיש אותו לכל אחד, ללא קשר אם יש להם חשבון Dropbox או לא. 

עם זאת, כמנהל המערכת, אתה יכול למנוע ממשתמשים לשתף תוכן מחוץ לעסק שלך, וזה עוזר אם אתה עובד עם קניין רוחני רגיש. אפשרויות בקרת תוכן אחרות כוללות תאריכי תפוגה של קישורים, סיסמאות ואפשרות להשבית הורדות.

Dropbox משתלב באופן טבעי עם Slack, כך שתוכלו לשתף קבצים ישירות אליו על ידי לחיצה על החץ בתפריט “שיתוף” המשויך לקובץ, ואז לחיצה על “שתף בסל”ק.” למעשה, Dropbox מוצגת באחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור Roundup Round.

מלבד שיתוף תוכן משלך, אתה יכול גם להזמין משתפי פעולה לשתף איתך קבצים באמצעות בקשות קבצים. אתה יכול להגדיר מה אתה מבקש ולאן הקבצים צריכים לעבור בתיקיית Dropbox שלך. אם הבקשה דחופה, תוכלו גם לקבוע תאריך יעד.

דף Dropbox-שיתוף עסקי

Dropbox מספק גם דף ביקורת על שיתופים. אתה יכול לגשת אליו באמצעות קישור “שיתוף” מהתפריט בצד שמאל בלקוח האינטרנט. עמוד השיתוף מאפשר לך לעקוב בקלות אחר תיקיות, קבצים וקישורים שנוצרו. ללא תכונה זו, שאין לשירותי אחסון ענן רבים, קל היה לאבד מעקב אחר מי שיש לו גישה לתוכן שלך.

סינכרון

סנכרון מכשירים, או סנכרון בקיצור, פירושו שתוכלו לגשת לאותו תוכן ממגוון מכשירים. בנוסף, שינויים בתכנים שנעשו במכשיר אחד יופיעו בזמן אמת כמעט בזמן אחר. מנגנון המפתח שמאפשר זאת, כאמור, הוא תיקיית הסנכרון.

תיקיית סינכרון נראית כמו כל תיקיה אחרת, אך כל הנתונים שתציב בתוכה יישמרו גם בכונן הקשיח של המחשב וגם בענן. ברגע שתבצע שינוי בקובץ זה, Dropbox ישקף את השינוי בענן ובכל מכשיר מחובר אחר. בגלל זה, אתה יכול להשתמש במספר מכשירים כדי לעבוד על הקבצים שלך ולעולם לא לדלג על פעימה. 

העלאת קובץ ראשוני לשרת ענן יכולה להיות איטית. בדקנו אותו באמצעות התיקיה עם רוכסן 1GB. הסנכרון הראשוני ארך מספר דקות יותר ממה שציפינו, בהתחשב במהירות ההעלאה שלנו, אך ההעברה הייתה עדיין מהירה.

עם זאת, השינויים בתוכן שלך לאחר ההעלאה הראשונית יהיו מהירים יותר, בזכות השימוש בהעתקת קבצים ברמת הבלוק, שמעבירה רק את חלקי הקבצים שהשתנו, ולא את הקובץ כולו. זה עוזר לך לחסוך זמן ורוחב פס.

למרות שהעתקת קבצים ברמת הבלוק מציעה יתרונות משמעותיים, מרבית התחרות טרם יישמה. למעשה, Dropbox ו- OneDrive הם שני השחקנים העיקריים היחידים שעושים זאת, והאחרון משתמש בהם רק כדי לסנכרן קבצי Microsoft Office..

בנוסף לסנכרון רגיל, Dropbox Business מציעה “סנכרון חכם”, המאפשר לך להגדיר את הסנכרון שלך לאחסון תוכן רק באופן מקוון, לא בכונן הקשיח, אך עדיין להפוך אותו לגלוי בסייר מערכת הקבצים שלך. זה עוזר לך לחסוך שטח בדיסק הקשיח, שימושי במיוחד אם אתה תקוע באחד הכוננים הקטנים עם מצב מוצק הנפוץ במחשבים ניידים חדשים יותר.

לשירותי EFSS אחרים יש תכונה דומה הנקראת “סנכרון סלקטיבי.” ההבדל הוא שסנכרון סלקטיבי לא מאפשר לך לראות את הקבצים המקוונים בלבד שלך בתיקיית הסנכרון.

כלי פריון

בדומה לכלים אחרים של EFSS, ל- Dropbox יש ספרייה של שילובי צד שלישי. עם זאת, ל- Dropbox יש גם כמה אפליקציות מקוריות, הנקראות Dropbox Paper ו- Dropbox Showcase.

נייר Dropbox הוא אפליקציה המאפשרת להוסיף טקסט, תמונות, סרטונים ותוכן אחר למה שנראה כמו דף נייר ריק. לאמיתו של דבר, הצבנו את Dropbox Paper לעומת Google Docs, אבל Google Docs הוכיחו את עצמם טובים יותר לעבודה עם מסמכי טקסט. אם אתה רוצה ללמוד יותר על נייר, קרא את סקירת נייר Dropbox שלנו.

עם זאת, אם אתה רק צריך לרשום הערות ורוצה תכונות שיעשירו אותן, קרא את אוסף היישומים הטוב ביותר שלנו בנושא הערות.

Dropbox Showcase מאפשר לך לשתף את התוכן שלך בעמוד למראה מקצועי, וזו דרך ייחודית לקידום העבודה שלך. אין דרך לשתף ישירות ברשתות החברתיות.

שילוב של Dropbox-Business-App

Dropbox Business אינו יכול להתאים למספר אפליקציות הייצור המקוריות שיש ל- Google Drive ו- One Drive, אך הוא מפצה על כך עם ספריית האינטגרציות שלה. למעשה, Dropbox Business משתלב עם גוגל וגם עם מיקרוסופט.

עם זאת, תצטרך להירשם ל- G Suite של Google או ל- Office 365 של Microsoft כדי לערוך קבצים. עם זאת, תצוגה מקדימה של מסמכי Office ב- Office Online היא בחינם.

בנוסף לאינטגרציות של Office ו- Google, Dropbox מציעה כלים רבים של צד שלישי שתוכלו לבחור מהם. ניתן לחפש בכל האפשרויות הזמינות על ידי ביקור בדף האינטגרציה של אפליקציית Dropbox. כמה מהבולטים שבהם הם Slack, Asana ו- Adobe.

אבטחה

אחד החששות הגדולים ביותר בעת ההחלטה לאחסן נתונים בענן הוא החוזק והאמינות של אבטחת הענן. Dropbox, למעשה, היה מעורב באחת מגניבות הנתונים הפרופיליים ביותר שנמצאו בשנת 2012. עם זאת, מאז, Dropbox שיפרה את האבטחה שלה. בנוסף, האבטחה של Dropbox Business היא חזקה יותר משל Dropbox רגילה.

Dropbox מאבטח קבצים העוברים מהמחשב שלך לשרתים באמצעות פרוטוקול TLS, היוצר מנהרת העברה המוגנת באמצעות הצפנה 128-bit AES ומעלה. כאשר הקבצים שלך במנוחה בענן Dropbox, ההצפנה של AES 256-bit מטרבלת אותם כך שאיש לא יוכל לקרוא אותם.

לרוע המזל, Dropbox מנהלת את מפתח ההצפנה שלך, כך שאין לך את היתרון של הצפנה פרטית. עם זאת, Dropbox משתלב עם Boxcryptor, שהוא תוסף המספק הצפנה פרטית. זכור כי הסנכרון ברמת החסימה של Dropbox לא עובד, אם תבחר להפעיל את Boxcryptor. תוכלו ללמוד עוד על כך בסקירת Boxcryptor שלנו.

חיסרון אבטחה נוסף הוא ש- Dropbox שומר על מטא נתונים של הקבצים שלך בטקסט רגיל. עם זאת, הדבר נפוץ ברוב כלי ה- EFSS מכיוון שמטא נתונים משמשים לאינדקס ולהאצת חוויית המשתמש. 

בעוד הנתונים שלך במנוחה בשרתים, הם חשופים לסכנות מסורתיות יותר, כמו אסונות טבע ופריצות. כדי לסכל את אלה ואת הסיכון לכישלון שרת, Dropbox הקשיחה מרכזי נתונים. יש להם הסמכת ISO 27001, כלומר הם מוסמכים כבעלי אבטחת מידע טובה. הם עוברים גם אימות SOC 2.

בנוסף לחדירות של מרכזי נתונים והפרות נתונים, ישנם שני סוגים נוספים של פשעי רשת שעליהם עסקים צריכים לדעת: התקפות של תוכנות רנסום והתקפות איש-אמצע. Ransomware מצפין את הנתונים שלך ודורש ממך לשלם להאקרים לפני שהם מפענחים אותם, בעוד שתקפות איש באמצע הן סוג של ציתות למעבר.. 

Dropbox מגן עליך מפני תוכנות ransomware באמצעות יכולות הגרסה שלה. הצפנת המעבר ופרוטוקול TLS מגנים עליך מפני ציתות. 

בנוסף, יש ל- Dropbox שתי תכונות אבטחה נוספות אשר ימשכו את בעלי העסקים הזקוקים להבטיח תוכן נוסף לא ייפול לידיים הלא נכונות.

הראשון הוא אימות דו-גורמי, שמבטיח כי גם אם מישהו יצליח לגנוב את האישורים שלך, הוא לא יוכל לגשת לחשבונך. זה עושה זאת על ידי דרישה מהעובדים שלך להזין קוד מיוחד בנוסף לתעודת המשתמש הרגילה שלהם כאשר הם נכנסים ממחשב לא מזוהה.. 

קוד זה נשלח באמצעות טקסט, וזו שיטה נהדרת להבטיח שאיש לא יוכל לנצל סיסמאות חלשות שחלק מהעובדים שלך עשויים ליצור. עם זאת, עליך ליצור סיסמה חזקה, אפילו עם אימות דו-גורמי מופעל.

בנוסף, אם מישהו גונב את המכשיר המסונכרן שלך או שאתה מאבד אותו, אתה יכול לבצע ניגוב מרחוק של אותו מכשיר. מה שכן עושה זה לנתק את חיבור תיקיות הסנכרון ולמחוק כל תוכן בתוכו. עם זאת, כל תוכן עסקי שבעל המכשיר עשוי היה לעבור לתיקיית הסנכרון עדיין יהיה פגיע.

תמיכה

Dropbox-Business-Support

פיתרון בעיות טכניות איננו רעיון של כיף לאף אחד, אך עבור משתמשי SMB, אי פעולה זו עשויה לגרום לאובדן הכנסה. בגלל זה, חשוב שלשירות יהיה תמיכה טכנית טובה, שעוזרת לפתור בעיות במהירות. אתה יכול למצוא תמיכה על ידי כניסה למסוף הניהול ולחיצה על “עזרה”. 

מדף העזרה תוכלו להתייעץ במדריך Dropbox, לדפדף במאמרי עזרה ולפנות לתמיכה טכנית באמצעות צ’אט או טלפון.

דף המדריך מכיל למעשה תמיכה לשלוש קבוצות משתמשים שונות: מנהלי צוותים, חברי צוות ומשתמשים פרטיים המשתמשים ב- Dropbox רגילה. המדריכים מכוונים בעיקר למשתמשים חדשים והם די שוחים.

המאמרים באתר התמיכה העצמית שימושיים יותר. ביניהם מאמרים על נושאים כמו שחזור קבצים שנמחקו, הדורשים אימות דו-גורמי וסנכרון פתרון בעיות. הם מדויקים וברורים, כך שאתה לא צריך להיות מאוד טכני כדי להבין מהם.

אתה יכול לגלוש במאמרים לפי קטגוריות או לבצע חיפוש אם אתה לא יכול למצוא את מה שאתה מחפש. יש גישה גם לפורום משתמשים, שהוא תמיד תוספת טובה מכיוון שהם מאפשרים לך לקבל עזרה מהקהילה במקום רק טכנאי תמיכה אחד. הקהילה פעילה, ולא תצטרך לחכות זמן רב לתשובה.

אם לא מתחשק לך לחפש פתרונות בעצמך, אתה יכול ליצור קשר עם צוות התמיכה הטכנית של Dropbox ולקבל מהם תגובה. 

משתמשים מקבלים תמיכה טלפונית ללא קשר לתוכנית שלהם, ותוכלו לגשת אליה דרך מסוף הניהול של הצוות. זה זמין 24 שעות עבור משתמשים “ארגוניים”, ובשעות העבודה למשתמשים בתוכניות “רגילות” ו”מתקדמות “. יש גם תמיכה בצ’אט, הזמינה 24/7. ניסינו את זה ויצרנו קשר עם נציג בסדר קצר.

אתה יכול לשלוח דוא”ל לתמיכה 24/7, אך אתה יכול לחכות עד 24 שעות לתגובה, אפילו כמשתמש עסקי. שלחנו דוא”ל ושאלנו כמה שאלות וקיבלנו תגובה בערך 15 שעות.

פסק הדין

Dropbox Business הוא שירות מעולה. הייתה לו הפרה לפני שנים, אך השירות שידרג את האבטחה שלו כדי לפצות וכעת יש לו את כל מאפייני האבטחה שאנו רוצים לראות בפתרון של EFSS..

חוויית המשתמש היא פשוטה אך מציעה מספר מספיק של תכונות כדי לשפר את זרימת העבודה ושיתוף הפעולה בצוות. למרות ש- Dropbox ידועה בחוויית המשתמש שלה, היתרון הגדול ביותר שיש לה הוא יכולת הסנכרון. 

המתחרים העתיקו את הדגם, אך הם לא ממש תואמים את שיתוף הפעולה האמיתי בזמן אמת כמו Dropbox. בנוסף, סנכרון חכם פשוט הופך את כל החוויה למהנה יותר.

עם זאת, תכונות הפרודוקטיביות המקוריות של Dropbox מוגבלות ליישום Dropbox Paper. זוהי תכונה מעניינת, אך היא אינה יכולה להתאים לתכונות המסופקות על ידי Google Drive ו- OneDrive for Business. עם זאת, Dropbox משתלב עם Microsoft Office ו- G Suite, כך שתוכלו ליהנות מהתכונות שלהם כל עוד יש לכם מנוי.

החיסרון הגדול האחר הוא המחיר. ישנם עוד פתרונות זולים יותר שעדיין מסוגלים, שתוכלו לנסות. עם זאת, אם אתה מרגיש שאתה מקבל את הכסף שלך באמצעות Dropbox Business, אז לכו על זה. אם לא, עיין בביקורות של EFSS לקבלת רעיונות חלופיים.

אנו רוצים לשמוע את המחשבות וההתנסויות שלך עם Dropbox Business. איך משווים את זה לפתרונות אחרים של EFSS? ספר לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map