ביקורת עסקית על תיבות – עודכנה 2020

ביקורת עסקית של תיבות

שירות נהדר שיש בו המון שילובים של צד שלישי ושירות לקוחות נפלא, Box Business נשמר מהמקום הראשון בזכות המהירות האיטית שלו. עם זאת, יתכן וזה מתקזז על ידי נקודות החוזק שלו, כפי שתוכלו לקרוא בסקירת התיבה המלאה הזו.

EFSS הטוב ביותר

Box משמשת כאחת הפלטפורמות הטובות ביותר של EFSS כיום. לא פלא, אם כן, שהיא טוענת שלמעלה מ- 70 אחוז מחברות Fortune 500 כלקוחותיה, בנוסף ליותר מ- 95,000 עסקים בסך הכל. בסקירה זו החלטנו להציץ בתיבה מפורטת כדי לראות כיצד היא משתווה למוניטין שלה. 

בקיצור, בוקס הוא שירות מעולה. יש לו כלי פריון רבים, כולל שילובים עבור Microsoft Office וסוויטת Google Office. יש לו גם ניהול משתמשים מסוגל, אחסון בלתי מוגבל ואבטחה חזקה עם אפשרות להצפנה פרטית, כמו גם תמיכה בדוא”ל, טלפון וצ’אט..

עם זאת, הכל לא ורוד מכיוון שתוכניות התמחור עשויות להיות זולות יותר ואין תמיכה בסנכרון ברמת חסימת. אם אתם מעוניינים בפרטים, צרו איתנו קשר, שכן אנו הולכים לראות את ביצועי התיבה בקטגוריות הנפרדות שלנו, להלן.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לעסקים בוקס

תמחור

ל- Box כרגע ארבע תוכניות המיועדות לעסקים: “Starter”, “Business”, “Business Plus” ו- “Enterprise”. כל התוכניות דורשות מינימום של שלושה משתמשים ואין להן מגבלה עליונה, למעט “Starter”, שמגביל אותך לעשרה משתמשים..

בנוסף, “Starter” מעניק לך שטח אחסון של 100 ג’יגה-בתים בלבד ומכסה את גודל הקובץ שלך על 2GB. עם זאת, זה מתאים לצוותים קטנים וזה רק 5.80 $ לחודש למשתמש. זו לא התוכנית הטובה ביותר, כשמשווים אותה למשל נגיד Egnyte Connect, המספקת שטח אחסון של 5 טרה-בתים במחיר של 8 $ לחודש למשתמש. אם זה מסקרן אותך, קרא את סקירת Egnyte Connect שלנו.

עם זאת, Box מספקת שטח אחסון בלתי מוגבל עם שלושת התוכניות האחרות. התוכנית “העסקית” עומדת על 17.30 דולר לחודש למשתמש, ומגדילה את מגבלת גודל הקובץ ל- 5GB, שנשארת זהה לתוכניות שנותרו. “עסקים פלוס” מציע תכונות נוספות במחיר של 28.70 דולר לחודש למשתמש.

מכיוון שתוכניות שאינן “Starter” מציעות את אותה כמות האחסון ומספר המשתמשים, ההבדל העיקרי שלהן טמון בתכונות שהם מספקים. 

עלות תיבה

לכל התוכניות תכונות סטנדרטיות, כגון היסטוריית גרסאות, תמיכה עסקית וניהול משתמשים. “Starter” מוגבל לתכונות אלה, אך תוכניות אחרות מבוססות על מערכת זו. “עסקים” מוסיף מיתוג מותאם אישית, בקרות אבטחה לנייד, מניעת אובדן נתונים, אבטחת משתמשים מתקדמת ודיווח, בין היתר.

“עסקים פלוס” משפר את התוכנית הקודמת עם תכונות הכוללות משתפי פעולה חיצוניים בלתי מוגבלים, האצלת תפקידים לניהול וניהול תוכן. התוכנית “ארגונית” מוסיפה תאימות של HIPAA, קבוצות משתמשים, אוטומציה של זרימת עבודה, אכיפת סיסמאות ואחרות. ראה כאן להשוואה מלאה בין התוכניות.

הבדל חשוב נוסף בין התוכניות הוא המספר המרבי של הגרסאות שתוכלו לשמור. גרסאות עוזרות לך להשיב שינויים לא רצויים או לשחזר קבצים שאבדו בגלל מחיקות לא מקוונות. זה גם מגן עליך מפני תוכנות כופר. לאור זאת, ככל שהמספר גבוה יותר, כך ייטב.

“Starter” יכול לשמור 25 גרסאות, בעוד שתוכניות “עסקיות” ו”עסקים פלוס “יכולות לשמור עד 50 גרסאות. אם אתה זקוק ליותר, תוכנית “הארגון” יכולה להכיל עד 100 גרסאות לכל היותר. אם הצרכים שלך גדלים יותר, אתה יכול לרכוש את התוסף Box Governance תמורת 10 דולר, המאפשר לך לשמור גרסאות בלתי מוגבלות. עם זאת, עליך ליצור קשר עם Box לקבלת המחיר.

Box נותנת הנחות להרשמות שנתיות, אך לפני שתחליטו להירשם ל- Box, תוכלו לבדוק את התוכניות באמצעות תקופת ניסיון ללא תשלום של 15 יום. חוץ מזה, אתה יכול לקבל תוכנית “אישית” עם 10 ג’יגה בחינם. אם אתה זקוק לאחסון נוסף, אך אינך עסק, אתה יכול לקבל תוכנית “פרו אישי” עם אחסון של 100 ג’יגה-בייט במחיר של 11.50 $ לחודש או 138 $ לשנה..

חוויית משתמש

לקוח שולחן העבודה של Box פועל ב- Windows ו- macOS, אך לא על Linux. אם אתה רוצה שירות אחסון בענן התומך בו, קרא את שירות אחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור Roundup Linux לקבלת רעיונות.

לאחר שתוריד והתקין את לקוח שולחן העבודה, תראה תיקיית סנכרון במערכת הקבצים שלך. כל הקבצים והתיקיות שתמקמו בהם יאוחסנו הן בכונן הקשיח והן בענן, המאפשר סינכרון התקנים, או “סנכרון” בקיצור. נדבר יותר על כמה טוב Box מטפל בסנכרון בחלק המתאים.

box-desktop-client

המרכיב האחר בלקוח שולחן העבודה הוא סמל מגש המערכת, המאפשר לך לפתוח את תיקיית הסנכרון ולהפעיל את חלון ההעדפות ולקוח האינטרנט. מחלון ההעדפות תוכלו להפעיל או לבטל את הסנכרון, ליצור קשר עם התמיכה ולהיכנס למרכז העזרה. לקוח שולחן העבודה עוקב אחר מודל הסנכרון הנפוץ שפותח על ידי Dropbox והוא מהנה וברור.

למרות שלקוח שולחן העבודה עם תיקיית הסנכרון הוא מנגנון מפתח, חלק ניכר מחוויית ה- Box מתרחשת באופן מקוון בלקוח האינטרנט שלה.

תיבת-אינטרנט-לקוח

ללקוח האינטרנט יש ערכת צבעים אטרקטיבית והיא ברורה, כך שלא תצטרך לחפור אחר פעולות ותכנים שאתה מחפש. התפריט משמאל מנווט בין הקבצים שלך, תוכן עדכני, נתונים מסונכרנים, אשפה, הערות, זרימת עבודה, מסוף ניהול ומועדפים..

אם אינך מצליח למצוא את מה שאתה מחפש במועד, עם זאת, תוכל להשתמש בסרגל החיפוש שבחלקו העליון כדי לחפש אותו. סרגל החיפוש מחפש את התוכן שלך בזמן ההקלדה ותוכל להוסיף פילטרים לחיפוש שלך.

לקוח האינטרנט מציג את הקבצים והתיקיות שלך בחלונית המרכזית ברשת או בתצוגות רשימה. אם תלחץ על אובייקט, תראה את פרטיו בסרגל הצד הימני. 

אם אתה לוחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על אובייקט, אתה יכול לבצע פעולות כמו “העבר”, “העתק”, “שתף” ו”נעול “, כך שאיש לא יוכל לגשת אליו. לנוחיותכם תוכלו לבצע את הפעולות הנפוצות ביותר באמצעות הכפתורים בראש העמוד.

אתה יכול גם לגשת להודעות, להגדרות ולעזרה שלך מהפינה השמאלית העליונה. יש גם תכונת משימות, המציגה משימות שהוקצו לך ואלו ששלחת לאחרים.

תיבת סלולרי-לקוח

האפליקציה לנייד של Box דומה לשירותים אחרים. המשמעות היא שקל לגשת לתוכן שלך, להעלות קבצים חדשים לענן, לשמור קבצים לשימוש לא מקוון ולתייג תוכן כ”מועדף “. אנו אוהבים גם את העובדה שכפתור ה- ++ הגדול להוספת תוכן מאפשר לך ליצור תו או תיקיה חדשים, בנוסף לכידת מדיה.

ניהול משתמשים

ניהול תיבות-משתמש

אפשרויות ניהול המשתמשים מאפשרות לך להגדיר את הצוות שלך כך שלאנשים הנכונים תהיה גישה לתכנים מסוימים ושיתופי פעולה מסוימים לא ייצאו משליטה. 

כשאתה מוסיף משתמש לחשבון התיבה שלך, אתה יכול לערוך כמה מהאחסון הכולל שהמשתמש יכול לגשת אליו ולהעניק לו את הרשאות הגישה הבאות:

 • אנשי קשר משותפים: מאפשר למשתמש לראות משתמשי Box אחרים
 • אפשר סנכרון: מאפשר למשתמש לסנכרן קבצי ענן לשולחן העבודה שלו
 • הצמדת מכשירים: פוטרת את המשתמש מהמכשירים המקסימליים המותרים
 • הגבלת שיתוף פעולה חיצוני: מונע מהמשתמש לשתף פעולה עם משתמשים חיצוניים

אתה יכול גם לבחור תיקיות שמשתמש חדש יכול לגשת אליהן. בבחירת תיקיה לגישה, באפשרותך להקצות אחת משבע רמות הרשאה שונות:

 • בעלים משותףיכול לעשות הכל, כולל משימות מנהל
 • עורך: יכול לעשות הכל, למעט הגבלת הזמנות
 • מעלה הצופהמשתמש בסיסי עם יכולות העלאה
 • מעלה התצוגה המקדימהמשתמש מוגבל עם יכולות העלאה
 • הצופה: משתמש בסיסי עם יכולות הורדה, תצוגה מקדימה וקישור
 • מקדימה: משתמש מוגבל עם יכולות תצוגה מקדימה בלבד
 • מעלה: יכולים להעלות רק תוכן וליצור תיקיות משנה

להלן תמונה מועילה המשווה בין ההבדלים בין תפקידים אלה:

הרשאות גישה לתיבה-תיקיה

קל להזמין משתמשים בודדים, אך הבאת עשרות משתמשים בזה אחר זה תעשה מייגע מאוד, מהיר מאוד. למרבה המזל, זה מאפשר לך לבצע הזמנות בכמויות גדולות.

תיבת משתמשים-בתפזורת משתמשים

קבוצות משתמשים בתיבה

בעת הוספת משתמשים, באפשרותך גם להקצות אותם לקבוצות, מה שמקל על ניהול ההרשאות עבור מספר משתמשים. לדוגמה, אתה יכול ליצור כמה קבוצות שמתאימות למחלקות העסק שלך ולתת להן הרשאות שונות.

תיבה-ליצור-קבוצה

כשאתה יוצר קבוצות, אתה יכול לקבוע מי יכול לנהל אותן. אם תגדיר את זה ל”מנהל “, רק מנהלי מערכת יוכלו לתת לקבוצה זו גישה לתיקיות ולהציג חברים בקבוצה זו. אתה יכול להרחיב את אפשרות הניהול הזו לחברי הקבוצה או אפילו לחברה כולה.

לאחר יצירתם, תוכלו להוסיף משתמשים שיש להם הרשאות “מנהל” או “חבר”. אם אתה הופך משתמש למנהל קבוצה, הוא יכול לנהל גישה לתיקיות הקשורות לקבוצה ולעקוב אחר פעילות חברי הקבוצה.

אם אתה צריך לעבוד עם מישהו שאינו חלק מהארגון שלך, אתה יכול להזמין אותו כמשתמש חיצוני. כאשר אתה נמצא ברשת שלך, משתמשים חיצוניים יכולים לנצל את התכונות של Box שיש לך. אתה יכול לנהל את רמת הגישה שלהם בכל עת, או לגרש אותם מהרשת.

בסך הכל, Box עושה עבודה נהדרת, אך אם אתה זקוק לניהול משתמשים הניתן להתאמה אישית יותר, אנו מציעים לך לנסות את Citrix ShareFile. תוכלו ללמוד יותר על כך בסקירת Citrix ShareFile שלנו.

תיקיה & שיתוף קבצים

משתמשים יכולים לשתף קבצים ותיקיות על ידי לחיצה על כפתור “שתף” המשויך לאובייקט כלשהו.

זה מאפשר להם להזמין אנשים ולהקצות להם הרשאות, או ליצור קישור לקובץ או לתיקיה. 

בשני המקרים, אם אתה מזמין אנשים, אתה יכול לתת להם הרשאות “עורך” או “צופה”. עורכים יכולים להעלות, להוריד, להציג בתצוגה מקדימה, לשתף ולערוך קבצים ותיקיות. הצופים יכולים להוריד ולשתף רק. במיוחד עבור תיקיות, אתה יכול להוסיף הרשאות אחרות התואמות זכויות לגישה לתיקיות מהקטע הקודם.

box-share-link

כשאתה יוצר קישור, אתה יכול להגביל לאילו אנשים יכולים לגשת אליו ומה הם יכולים לעשות איתו. אתה יכול להגדיר את הקישור להיות נגיש לציבור, להפוך אותו גלוי רק לאנשים בחברה שלך או לתת גישה רק לאנשים שהוזמנו.

לא משנה מה תבחרו, תוכלו לאפשר למשתמשים להציג ולהוריד, או להציג רק. בנוסף, תוכלו להגן עליו באמצעות סיסמה, להשבית הורדה, להגדיר כתובת אתר מותאמת אישית ולהגדיר את הקישור לפקיעה בתאריך ספציפי..

הגדרות תיבת-שיתוף-קישור

למרות שלתיבה יש את כל התכונות לשליטה ושליטה על התוכן שאתה צריך כדי לשתף את התוכן שלך בצורה מאובטחת, הוא חסר דף שמציג סקירה כללית של הקבצים והתיקיות המשותפים שלך.. 

סינכרון

כמו שהזכרנו קודם, לאחר התקנת לקוח שולחן העבודה תראה תיקיית סינכרון מיוחדת בשולחן העבודה.

תיקיית סינכרון תיבה

כל הקבצים שתכניס לתיקיה זו יישארו בכונן הקשיח אך יסונכרנו גם לענן. לאחר הענן, Box ישלח קבצים אלה למכשירים המסונכרנים האחרים שלך וכאלה של משתפי הפעולה שלך בזמן אמת בזמן הקרוב.

זה עשוי להטריד משתמשים שיש להם מחשבים ניידים עם כונני מצב מוצק דקים. מכיוון שאלו אינם מציעים שטח רב כמו כוננים קשיחים קונבנציונליים, בגלל העלות, משתמשים כאלה עשויים להיגמר מהשטח תוך זמן קצר. 

כדי למנוע זאת, Box מספק תכונה שנקראת “סנכרון סלקטיבי”, המאפשרת לכבות את הסנכרון עבור תיקיות מסוימות. לשם כך, פתח את לקוח האינטרנט של Box, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על התיקיה כדי לפתוח את התפריט. תחת “פעולות נוספות” בחר “בטל סינכרון.” בנוסף, אתה יכול לעשות את אותו הדבר על ידי לחיצה ימנית על אובייקט בתיקיית הסנכרון המקומית שלך ובחירה באפשרות “בטל סנכרון” תחת “סנכרון תיבות”.

מאותה נקודה, התיקיה הזו לא תאוחסן בכונן הקשיח שלך. החיסרון הוא שהוא גם לא יהיה זמין במצב לא מקוון. כך שאם יש לך תוכן שאתה עובד עליו באופן פעיל, אולי תרצה לשמור עליו סנכרון.

מהירויות הסנכרון של Box תואמות היטב לשירותי EFSS אחרים בהעלאת קבצים ראשונית. עם זאת, הסנכרונים הבאים אינם טובים מכיוון שתיבה אינה משלבת את אלגוריתם העתקת הקבצים ברמת החסימה, המסייע להאיץ את סנכרון הקבצים רק על ידי העברת חלקי הקבצים שהשתנו, במקום להחליף את הקובץ כולו..

Dropbox הוא דוגמה נהדרת לסנכרון ברמת חסימת שנעשה נכון, כך שאם אתה רוצה את זה, קרא את סקירת Dropbox Business שלנו כדי ללמוד עוד על זה.

אם אתה רוצה לשפר את מהירויות ההעברה שלך, אתה יכול להשתמש ב”אזורי תיבה “, תכונה המאפשרת לך לאחסן את התוכן שלך באחד משמונה מיקומים ברחבי העולם. ככל שאתה קרוב לשרת שמסנכרן את הנתונים שלך, ההעברות שלך יהיו מהירות יותר.

כלי פריון

כלים רבים של EFSS משלבים את לקוחות הרשת שלהם עם אפליקציות לפריון ויישומי שיתוף פעולה כדי לשפר את יכולתם לשכפל את מקום העבודה המקוון. בקטגוריה זו אנו נבחן את המאמצים של בוקס לנוע בכיוון זה.

בניגוד ל- Google Drive ו- OneDrive for Business, ל- Box אין חבילה מלאה של יישומי Office מקוריים. כלי הפרודוקטיביות המקורי היחיד ש- Box מציע הוא אפליקציה לרישום הערות בשם Box Notes.

עם זאת, Box Notes הוא יישום אימתני לרשום הערות. זה לא ממש מתקדם כמו האפליקציות הטובות ביותר לרישום הערות, כמו Evernote, אבל הוא יכול להתחרות בערכים כמו OneNote ו- Google Keep. אתה יכול להשתמש בו כדי לרשום הערות במהלך פגישות ולדון בקבצים עם חברי הצוות שלך. בנוסף, תוכלו לכלול תמונות וטבלאות.

תיבה חדשה-משרד-תיק

Box מפצה את היעדר התכונות המקוריות שלה על ידי הצעת מבחר נחמד של אפליקציות של צד שלישי. הראשונים שבהם הם Office 365 ו- Google Docs. תצטרך להירשם כמנוי ל- Office 365, אך Google Docs בחינם לחלוטין. עם זאת, אתה תמיד יכול לצפות בתצוגה מקדימה של קבצי Office בחינם באמצעות Office Online.

אתה יכול ליצור קובץ חדש של Office או Google Docs מלקוח האינטרנט של Box על ידי לחיצה על הכפתור “חדש” בפינה השמאלית העליונה ואז בחירת סוג המסמך שברצונך ליצור..

box-app-ספרייה

בנוסף ל- Office ו- Google Docs, אתה יכול לשלב אפליקציות נוספות של צד שלישי לתיבה על ידי לחיצה על שמך בפינה השמאלית העליונה של הלקוח ובחירה באפליקציות. פעולה זו תפנה אותך לספריית אפליקציות, שתוכל לחפש לפי שם או קטגוריה. 

קטגוריות אפליקציות כוללות “שיתוף פעולה”, “ניהול פרויקטים”, “ניהול תוכן” ו- “אבטחה”. ל- Box יש יותר מדי שילובים בכדי לרשום את כולם כאן, אך בולטים הם Slack, Trello, Asana, Salesforce, DocuSign ו- ShareVault.

אבטחה

Box מספקת תכונות רבות לאבטחת הקניין הרוחני שלך בזמן שהוא מאוחסן בענן, מה שאתה יכול לצפות משירות שמיועד ללקוחות עסקיים..

התיבה שומרת את הנתונים שלך במרכזי נתונים מוקשים, אשר מבוקרים על ידי צדדים שלישיים עצמאיים. בזכות הביקורות הללו, מרכזי הנתונים של Box מאושרים על ידי ISO 27001, מה שאומר שיש להם אבטחת מידע חזקה. הם גם תואמי SOC 2.

Box משתמש בפרוטוקול TLS כדי להגן על נתונים העוברים בין המכשיר למרכז הנתונים. זה נקרא הצפנה במעבר, וזה עוזר נגד התקפות של איש באמצע, שבעצם מהווים אמצעי לצותת מקוון. 

ברגע שהמידע שלך מגיע למרכז הנתונים, Box שומר עליו מוצפן בזמן מנוחה, מה שאומר שהוא מקושקש בזמן שמור בצד השרת. ההצפנה בשימוש היא AES 256 סיביות.

המשמעות היא שאף אחד לא יכול לקרוא את הקבצים שלך אלא אם כן יש להם את מפתח ההצפנה שלך. עם זאת, תיבת מנהלת את המפתח שלך כברירת מחדל, אך אתה יכול לבחור לנהל אותו בעצמך. 

אולם לשם כך עליכם להירשם לתכנית “עסק” או “ארגוני” ולשלם עבור התוספת Box KeySafe האופציונלית. זה הופך את ההצפנה שלך לפרטית ורוב ספקי ה- EFSS אינם מציעים אותה.

Box גם משתמש בעטיפת מפתחות, מה שאומר שהיא לא רק מצפינה את התוכן שלך אלא גם את מפתח ההצפנה שלך. לצורך כך, Box משתמשת גם ב- AES 256 סיביות.

אם תרצה להימנע מתשלום עבור התוכניות היקרות יותר ו- Box KeySafe, תוכל גם להגדיר הצפנה פרטית מקצה לקצה באמצעות Box באמצעות Boxcryptor. ניתן גם שילוב כניסה יחידה (SSO) המאפשר לעובדים להיכנס למספר מערכות עסקיות באמצעות אותם אישורים. אפשרויות SSO נתמכות כוללות OneLogin, Okta ו- Bitium.

Box מאפשר למשתמשים להגדיר אימות דו-גורמי כדי להגן גם מפני סיסמאות חלשות. כאשר אימות דו-גורמי מופעל, המשתמשים יצטרכו להזין קוד אבטחה שנשלח לטלפון שלהם בעת כניסה לתיבה ממכשיר לא מוכר. זה ממזער את הסיכון שמציבה סיסמאות חלשות מכיוון שהוא מונע פיצוח בכוח הזרוע.

אנו אוהבים גם את העובדה שתיבה מאפשרת לך להגדיר דרישות סיסמא בהתאמה אישית. זוהי דרך נוספת שתוכל למנוע ממשתמשים שלך ליצור סיסמאות חלשות.

בנוסף, ל- Box יש הצמדת מכשירים, המאפשרת לך להגביל את מספר המכשירים שכל משתמש יכול לסנכרן. התכונה מאפשרת גם לבדוק אילו מכשירים משתמשים על ידי המשתמשים שלך. ככה, אתה יודע בדיוק לאילו מכשירים יש גישה לאחסון הענן שלך.

עם זאת, כשאתה מבטל את ההצמדה למכשיר, אתה חותך רק גישה חיה לאחסון הענן שלך, מה שמשבית את הסנכרון העתידי. פירוש הדבר שכל תוכן שסונכרן בעבר לא יימחק, כך שזו לא שיטה טובה להגן על עצמך, במקרה של מכשיר שאבד או נגנב. אם אתה רוצה תכונה זו, נסה לנסות Egnyte Connect או Dropbox Business. 

מאפיין מעניין נוסף הוא “מגן תיבות”, המאפשר לך לתייג את התוכן שלך עם סיווגי אבטחה, כגון “סודי”. לאחר מכן תוכל, למשל, לוודא שתוכן סודי לא ישותף מחוץ לארגון שלך. אתה יכול גם לאתר התנהגות הורדה חריגה וגישה לתוכן ממפגשים או ממקומות חשודים.

תמיכה

תיבת תמיכה

אם אתה נתקל בבעיה בהיבט של Box, אתה יכול לנסות לפתור אותה באמצעות המאמרים במאגר הידע של הקהילה. בסיס הידע מכיל מאמרים לפתרון בעיות, מדריכים, מאמרי תמיכה ומחקרי מקרים לשימוש. רבים מהם נכתבים על ידי משתמשי Box. 

אם בסיס הידע אינו עוזר לך, קהילת Box מספקת גם פורומי משתמשים, כגון פתרונות תקלות ופורומי מפתחים של Box. ייעוץ בקהילה הוא דרך נהדרת להשתמש בתמיכת הקהל לרעיונות יצירתיים. בנוסף, הפורומים פעילים ומנחים עונים לרוב על שאלות.

יש גם אוניברסיטת בוקס, הכוללת הדרכות וידאו רבות ומפגשי חי מתוזמנים שיעזרו לך ללמוד להשתמש בתכונות בסיסיות ומתקדמות של תיבת.

בנוסף לתמיכה בקהילה, בוקס מציעה אפשרויות צ’אט וטלפון למי שיש בעיות דחופות שצריך לפתור. אפשרות הצ’ט מושלמת למשתמשים שאינם זרים בתחום הטכנולוגיה ויכולים לתקשר את הבעיה בכמה שורות. למרבה הצער, צ’אט חי זמין רק בשעות הפעילות, בין השעות 21:00 עד 18:00.

שאלנו מספר שאלות במהלך הצ’ט וקיבלנו תשובות מהירות. עם זאת, קיבלנו מידע סותר כשבררנו על הזמינות של ערוצי התמיכה במהלך שבוע העבודה. עם זאת, כל שאר השאלות נענו באופן משביע רצון.  

אם אתה מעדיף לדבר בטלפון, אתה יכול לבקש התקשרות טלפונית. כמו צ’אט, הוא זמין רק בשעות הפעילות. עם זאת, זה נכון רק ל”תמיכה רגילה “, הכלולה בחינם ברישיון ה- Box שלך.

תיבת דואר אלקטרוני-בקשה

עם זאת, עם תמיכה “פרמייר” או “פלטינה” אתה מקבל תמיכה מוקדמת לשיחות 24 שעות ביממה, 99.9 אחוז זמן מובטח, צ’ק-אין באתר ועוד. 

גם עם תמיכה “רגילה”, למשתמשים יש גישה לתמיכה בדוא”ל 24/7. שלחנו בקשת דוא”ל המתארת ​​בעיה וקיבלנו תגובה תוך שלוש שעות, וזה זמן תגובה טוב.

פסק הדין

Box הוא ללא עוררין שירות מסוג EFSS מסוגל. לא חסר לך כלום כשאתה מעביר את העסק שלך באופן מקוון מכיוון שתיבת Box משתלבת עם אפליקציות רבות של צד שלישי, כולל מיקרוסופט וגוגל. בנוסף, הקבצים שלך יהיו בטוחים הודות לתכונות אבטחה חזקות. תוכניות תמחור עשויות להיות בעלות ערך טוב יותר, אם כי הן מציעות אחסון בלתי מוגבל ושפע של תכונות.

אם אתה מוצא את עצמך חסר בשטח הכונן הקשיח, אתה יכול להשתמש בסנכרון סלקטיבי כדי לאחסן רק קבצים ספציפיים בכונן הקשיח. מלבד תכונות אלה, Box מציעה אפשרויות תמיכה נרחבות ויכולות ניהול משתמשים.

עם זאת, יתכן שלא תמצא את Box לפי טעמך, או שתרצה שירות שיש בו סינכרון ברמת חסימת ותוכניות זולות יותר. לשם כך, עיין בביקורות של EFSS לקבלת רעיונות חלופיים. עם זאת, מה אתם חושבים על בוקס? האם זה עונה על הציפיות שלך, או שאתה זקוק לשירות אחר? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me