קבצים ביקורת בכל מקום – עדכון 2020

סקירה של קבצים בכל מקום

FilesAnywhere הוא ספק יציב של EFSS שלא ממש מציע את מה שמתחרים עושים. אמנם הוא מקבל את השיתוף והסנכרון שלו נכון, התמחור שלו יכול להיות מעט טוב יותר והממשק שלו יכול להיות מנוקה. קרא את סקירת הקבצים המלאה שלנו בכל מקום לקבלת הפרטים.


EFSS הטוב ביותר

FilesAnywhere הוא שירות אחסון ענן מבוסס ארה”ב, שהחל לפעול בשנת 1999, מה שהופך אותו למקודם במונחי IT. החברה מתמקדת בעסקים גדולים, וכמו שירותי אחסון ענן ארגוניים אחרים, FilesAnywhere יכול לעזור לך לשפר את שיתוף הפעולה של העובדים שלך ולהקל על העבודה. שמור איתנו כשאנחנו מפרטים את יכולותיו בסקירה זו של FilesAnywhere.

ל- FilesAnywhere יכולות סינכרון ושיתוף מסוגלות, תכונות אבטחה חזקות וניהול משתמשים מעולה. עם זאת, מצאנו כי ההתאמה של הממשקים הישנים והחדשים היא מוזרה מכיוון שהממשק החדש לא יכול לעשות את כל מה שהישן יכול. 

אין כלים רבים לפרודוקטיביות שבהם אתה יכול להשתמש, כך שאם זה השימוש העיקרי שלך עבור FilesAnywhere, עליך לשקול את ההמלצה שלנו בקטע “כלי פריון”, להלן. לתכניות המנויים יש ערך טוב, אך מי שזקוק לשטח אחסון רב יותר ימצא שירותים אחרים מתאימים יותר. אין גם צ’אט או תמיכה 24/7. 

כל זה הופך את הקבצים בכל מקום לתיק מעורב, וכזה שאינו יכול להפוך את רשימת השירותים הטובים ביותר של EFSS. עם זאת, יש יותר לקבצים בכל מקום, ואם חסרים אלה לא כיבו אותך, הישאר איתנו כשאנחנו חוקרים את שירות אחסון הענן הזה ביתר פירוט בקטגוריות שלהלן..

חוזק & חולשות

חלופות לקבצים בכל מקום

תמחור

אנו אוהבים את המחירים של FilesAnywhere, אך גודל האחסון משאיר מעט לרצוי. התוכניות לא מציעות אחסון רב, אבל זה עשוי להספיק עבור עסקים מסוימים. עם זאת, שירותים אחרים מציעים הרבה יותר במחיר מעט גבוה יותר.

FilesAnywhere מציע שלוש תוכניות: Starter Business, Professional, ובמקום מקומי. Starter Business מחייב שיהיו לך שניים עד חמישה משתמשים, ומחיר זה יהיה $ 4.49 למשתמש כאשר הם מחויבים מדי שנה או $ 4.99 למשתמש אם הם מחויבים מדי חודש.

הוא מציע שטח אחסון של 100 ג’יגה-בתים, שתוכלו להגדיל אותו עד 1TB. הוא מציע גם גדלי קבצים בלתי מוגבלים וכל התכונות הסטנדרטיות של EFSS, כולל גרסת קבצים, גישה לממשק API, יישומי פלאגין ואפליקציות לנייד.. 

Starter Starter הוא תוכנית הגונה אם יש לך מעט משתמשים שאינך זקוק לניהול, אם אינך זקוק לשטח אחסון רב ואם אין לך צורך בתכונות אבטחה, כגון SSL והצפנת מנוחה. גם Starter Starter לא כולל את היישום לשולחן העבודה של FilesAnywhere.

נעילת תכונות ההידוק האלו מאחורי תוכנית יקרה יותר היא דבר שכמעט שום שירות אחר אינו עושה. לקבלת מידע נוסף, תוכל להירשם לתכנית OneDrive של OneDrive, שמקבלת לך 1TB למשתמש, תמורת 60 דולר למשתמש לשנה וזה מתחיל ממשתמש בודד. תוכל לקרוא עוד על כך בסקירת OneDrive for Business שלנו.

קבצים בכל מקום מקצועי

התוכנית המקצועית מספקת שטח אחסון של 2 טרה-בתים, שתוכלו להגדיל ל- 5TB. התוכנית גם מחייבת שיהיו לך לפחות ארבעה משתמשים ומקסימום 100. סכום של 8.99 $ לחודש למשתמש כאשר מחויבים מדי שנה או 9.99 $ לחודש למשתמש אם תבחר לשלם חודשי. 

נוסף על מתן תכונות האבטחה הסטנדרטיות בשוק, Professional מוסיף גם את האפשרות לנהל קבוצות, להקצות תפקידים, לסנכרן קבצים באמצעות אפליקציית שולחן עבודה, לחפש טקסטים מלאים ועוד.. 

תוכנית זו כוללת יותר מהתכונות שתואמות את תקן השוק, אך היא עדיין מתחילה עם שטח אחסון של 2 טרה-בייט בלבד עבור מה שיכול להיות 100 משתמשים. אם אתה זקוק לאחסון של יותר מ- 5 טרה-בתים, תצטרך לדבר עם נציג חשבונך כדי לקבל הצעת מחיר.

אם אתה רוצה שטח אחסון רב כל כך, אך המחיר אינו מתאים לך, תוכנית Office של Egnyte Connect מספקת 5TB לחמישה עד 25 משתמשים. זה 8 $ למשתמש לחודש כאשר הוא מחויב מדי שנה. תוכלו ללמוד עוד על כך בסקירת Egnyte Connect שלנו.

התאמה אישית של קבצים בכל מקום

התוכנית הסופית, במקום, ניתנת להתאמה אישית. FileAnywhere מקבל תשלומים שנתיים ורב-שנתיים, אשר ככל הנראה מעניקים הנחות גדולות יותר. הוא מספק אחסון בלתי מוגבל ויכול לתמוך במשתמשים ללא הגבלה, פיתוח בהתאמה אישית ופתרון ענן במקום, שתואם את מה שאנו מכנים ענן היברידי..

ענן היברידי מאפשר לך להפריד בין הנתונים שבין שירותי האתר שלך לבין השרתים של FilesAnywhere, מה שמסייע לך להשיג מהירויות מהירות יותר. קבלת נתונים באתר פירושה שתוכל לשנות את תכונות האבטחה וליישם אמצעי הגנה אחרים. יהיה עליך לפנות לקבצים בכל מקום כדי לקבל הערכת מחיר לתוכנית זו. 

רשימת התכונות שיש לתוכניות היא רחבה ואנחנו לא יכולים לכסות את כולן, לכן אנו מזמינים אתכם לבדוק אותם כאן.

חוויית משתמש

בסך הכל, FilesAnywhere עושה עבודה הגונה במחלקת חוויית המשתמש, אך הוא לא ממש יכול להשוות לפתרונות אחרים. לקוח שולחן העבודה אינו זמין לכל התוכניות, ושני ממשקי האינטרנט זקוקים לעבודה רבה יותר מכיוון שאחד הוא מסורבל והשני אין גישה לכל התכונות..

FilesAnywhere מאפשר לך לגשת לאחסון הענן שלך באמצעות לקוחות שולחניים, אינטרנט או ניידים. לקוחות שולחן העבודה זמינים עבור Windows ו- Mac, אך לא לינוקס. אם אתה משתמש לינוקס, אנו ממליצים על Dropbox Business. תוכלו לקרוא עליו יותר בסקירת Dropbox העסקים שלנו.

CloudSync, לקוח שולחן העבודה של FileAnywhere, זמין עבור Windows, אך סנכרון קבצים במחשב Mac הוא חלק מלקוח הגיבוי עבור Mac. לסקירה זו השתמשנו ב- CloudSync עבור Windows. אם אתה משתמש ב- Mac, חווית המשתמש שלך עשויה להיות שונה במקצת.

שלא כמו בשירותים אחרים, לקוח הסנכרון של Windows אינו זמין בכל התוכניות; אתה יכול להשתמש בו רק עם התוכניות המקצועיות או הארגוניות.

קבצים בכל מקום-שולחן עבודה-לקוח

באופן דומה, לקוח שולחן העבודה משתמש במודל הסנכרון הרגיל – תיקיית סנכרון וסמל מגש המערכת – אך הסמל אינו מציג את הקבצים האחרונים שלך ומידע שימושי אחר בחלון מוקפץ מסודר כמו כמה שירותי EFSS אחרים..

קבצים מצב סנכרון בכל מקום

סמל מגש המערכת הזה פותח חלון המציג את מצב הסנכרון שלך ומאפשר לך לגשת להגדרות. זה ברור וקל לשימוש, אך ניתן לשלב את חלון סטטוס הסנכרון המאפשר לכבות את הסנכרון עם חלון ההגדרות כדי להפוך אותו לפשוט יותר. עם זאת, אנו אוהבים כיצד תיקיית הסנכרון מעשירה את הקבצים בתגי סמל המראים את מצב הסנכרון שלהם.

לקוח האינטרנט הוא חיה אחרת. תלוי אם אתה מתחבר כמנהל או כמשתמש רגיל, אתה מקבל גישה ללקוח הניהול או לקוח המשתמש. אם אתה מתחבר כמשתמש, אתה יכול להשתמש בממשק המתקדם או בממשק החדש והמתייעל, המספק פחות אפשרויות.

קבצים מכל מקום-מנהל מסוף

קונסולת הניהול מרגישה מודרנית ומושכת. הכפתורים בחלקו העליון מאפשרים לך גישה למשתמשים, קבוצות, חלוקות, דוחות, הגדרות אבטחה ותצורת אתר. בנוסף, תוכלו ליצור במהירות משתמשים, קבוצות וחטיבות באמצעות הכפתורים בסרגל הצד השמאלי. סרגל הצד הימני מספק את פרטי החשבון שלך, סיכום ורשימת מודעות.

חסרונות הם שקונסולת הניהול מעט איטית וחלק מהפעולות זקוקות לצעדים רבים יותר מהנדרש. לדוגמה, בעת הוספת קבוצות למשתמשים, עליך להקליד את שם הקבוצה, לחץ על כפתור החיפוש, לבחור אותו מתצוגה חדשה, לחץ על “שמור” ואז להוסיף קבוצה בדף “הוסף משתמש”..

קבצים מכל מקום-לקוח אינטרנט

ממשק ברירת המחדל למשתמשים סטנדרטיים נראה ישן ולא מושך, אך הוא פונקציונלי ויש לו אפשרויות רבות. בתפריט העליון יש כרטיסיות בהן תוכלו להשתמש כדי לנווט בלקוח וסרגל חיפוש המחפש קבצים בעת ההקלדה. החיפוש הוא רב עוצמה מכיוון שהוא מספק אפשרויות רבות שתוכלו לצבוט ואפילו מאפשרות לכם לחפש טקסט בקבצים שלכם.

קבצים בכל תצוגות

תצוגת ברירת המחדל של הלקוח היא “המסמכים שלי”, המציגה את הקבצים שלך בתצוגת עץ, אך קיימים גם תצוגות “רשימה”, “אייקון”, “סרגל” ו”גרף “. ניתן לבצע פעולות על ידי לחיצה ימנית על קובץ או תיקיה מהתצוגה. כדי לבחור אובייקטים מרובים, עם זאת, עליך לטעון מחדש את כל התצוגה. תצוגה זו מאפשרת לך גם להעלות תוכן באמצעות גרירה ושחרור או דרך חלון.

אתה יכול לצבוט את חשבונך מהפינה השמאלית העליונה או לגשת לממשק “האור” של FilesAnywhere.

קבצים בכל מקום-אינטרנט-קל אור

הממשק “האור” מתייעל, משתמש בשפע של מקום שלילי, יש לו ערכת צבעים הגונה, מספק כפתורי פעולה מקוונים ויש לו את היכולת לבחור מספר קבצים מבלי לטעון מחדש את התצוגה. עם זאת, תכונת החיפוש שלה לא הצליחה לאתר קובץ שהועלה לאחרונה, וסרגל האחסון המשומש אינו מראה כמה אתה משתמש כרגע אם לא תרענן אותו ידנית..

בנוסף, ביצוע פעולות על קבצים ותיקיות בודדים פותח חלון חדש בסמוך לתחתית העמוד. החלון מגושם וחלקו מוסווה על ידי החלל הלבן.

למרות שלקוחות הרשת הם שמישים, זה יעשה דרך ארוכה אם FilesAnywhere יעודכן את המראה שלו ויהפוך אותם פחות מגושמים.

ל- FilesAnywhere יש לקוח נייד, אך לא הצלחנו להתחבר אליו באמצעות האישורים שלנו, מה שאומר שהוא לא שמיש כרגע.

ניהול משתמשים

ל- FileAnywhere תכונות ניהול משתמשים מסוגלות הכוללות הפקת דוחות, הגדרת אחת מהכמה הרשאות למשתמשים ויצירת קבוצות וחטיבות של משתמשים. כמנהל אתה יכול גם לשבט ולהתחזה למשתמשים, ואלה אפשרויות טובות אם ברצונך לבדוק מה העניין שלהם.

אתה יכול לנהל משתמשים באמצעות מסוף הניהול, המאפשר לך ליצור משתמשים, קבוצות וחטיבות. חטיבות מאפשרות לך להפריד משתמשים כדי למנוע שיתוף נתונים לא מורשה, כמו גם לשפר את החיפוש בין המשתמשים ואת הסיווג שלהם. 

קבוצות מאפשרות לך לציין אוסף של הרשאות ורשימות משתמשים שמתאימות להן. זה מקל על הקצאת קבוצת הרשאות למשתמשים חדשים או ביטול קבוצה זו ממשתמשים קיימים על ידי הסרתם מהקבוצה.

קבצים בכל מקום למשתמשים

עם זאת, קודם כל, עליך ליצור כמה משתמשים. כדי להוסיף משתמשים, לחץ על כפתור “הוסף משתמש” וציין את המידע הדרוש. מלבד פרטי המשתמש הרגילים, אתה יכול לציין חלוקת משתמש, מנהל, שטח אחסון, הרשאות שיתוף תיקיות, שיוך קבוצתי והערות אודות המשתמש.

בנוסף, באפשרותך לשנות את ממשק המשתמש, להפעיל או לבטל תוספים מסוימים של צד שלישי, להשבית את לקוח שולחן העבודה ולאפשר אימות דו-גורמי (2FA). נדבר יותר על 2FA בקטע האבטחה.

קבצים בכל הרשאות בכל מקום

כשאתה יוצר משתמשים, אתה מגדיר לאילו תיקיות משותפות הם יכולים לגשת ועם אילו הרשאות. FilesAnywhere מאפשר לך להגדיר אחת משש רמות הרשאה: 

 • גישת אב: יכולה להוסיף, לשנות ולמחוק נתונים משותפים, וגם לשתף אותם עם משתמשים אחרים
 • גישה מלאה: יכולה לשנות ולמחוק נתונים משותפים
 • יצירה ועדכון: יכולה לשנות או להוסיף נתונים, אך לא יכולה למחוק
 • קריאה בלבד: לא ניתן לשנות או למחוק
 • תצוגה מקדימה בלבד: יכול רק להציג תצוגה מקדימה
 • העלה בלבד: יכול להעלות רק

כברירת מחדל, ההרשאות הללו מוגדרות כך שלא יפוגו לעולם. עם זאת, באפשרותך לציין אותם לעשות זאת לאחר 24 שעות או שנה. 

קבצים בכל מקום-להוסיף-קבוצה

במקום לציין הרשאות תיקיה למשתמש, עם זאת, באפשרותך ליצור קבוצה עם הרשאות תיקיה ולהקצות לה משתמש. בנוסף, תוכלו לאפשר 2FA לכל הקבוצה ולהקצות את הקבוצה לחטיבה. 

בעת יצירת חלוקה, באפשרותך לציין את שמה, הקוד, הרשאות השיתוף ואת המספר המרבי של המשתמשים המוקצים להם שטח. בנוסף, אתה יכול לספק פרטי קשר משרדים עבור האדם שמנהל את החטיבה הזו ולהגדיר את מנהלי האגפים. שילוב של כל התכונות הללו מאפשר לך לכוונן את מה שהמשתמשים שלך יכולים לעשות.

נוסף על כך, ישנן אפשרויות לשיבוט משתמש ולהתחזות אליו. רשימת אפשרויות זו אינה ממצה, אך אין אפשרות להוסיף משתמשים בכמויות גדולות, למשל מקובץ CSV. הדבר היחיד שאתה יכול לעשות כדי להאיץ את הוספת המשתמשים הוא ללחוץ על כפתור שמאפשר לך להוסיף משתמש אחר מייד לאחר הראשון.

אין גם אפשרות להוסיף משתמשים כמשתפי פעולה חיצוניים, מה שיחסוך לך משבצת רישיון אך עדיין יאפשר לך לעבוד עם אנשים מחוץ לארגון שלך..

קבצים-בכל מקום-דוחות

אם ברצונך לקבל סקירה כללית של ההיבטים השונים בחשבונך, אתה יכול ליצור אחד מתוך 20 דוחות זמינים, כולל “תוכן תיקיות”, “סיכום חשבון”, “נתוני משתמש” ו”העלאת קבצים “. אתה יכול גם לקבל סיכום קצר ופרטי חשבון ממרכז השליטה של ​​הניהול.

שיתוף תיקיות וקבצים

ל- FilesAnywhere אפשרויות שיתוף עוצמתיות, הכוללות יצירת קישורי שיתוף, קישורי תמונות, שיתוף תיקיות, שיתוף תיקיות וירטואליות. יש גם עמוד שמפרט את השיתופים שלך כך שלא תצטרך לבדוק ידנית איזה תוכן שיתפת עם אחרים. אתה יכול גם ליצור דוח המפרט את השיתופים שלך ולשתף נתונים באמצעות לקוח שולחן העבודה.

אתה יכול לשתף קבצים ותיקיות באמצעות האינטרנט או עם לקוח שולחן העבודה. לקוח האינטרנט מאפשר לך לשתף קבצים על ידי לחיצה ימנית על אובייקט ובחירת “שיתוף”, או על ידי יצירת שיתוף מתצוגת “שיתוף”..

קבצים מכל מקום-שיתוף באינטרנט

קבצים-בכל מקום-שיתוף-קישור

אם אתה רוצה לשתף קובץ, עליך ליצור קישור. אתה יכול להגן על הקישור באמצעות סיסמה, להגדיר שהוא יפוג לאחר תקופה מסוימת, להפעיל או לבטל את ההורדה, לציין מגבלת הורדה ולקבל הודעה כאשר הגישה לקישור או שימוש בהורדה. בנוסף, אתה יכול ליצור דף מותאם אישית שילך עם הקישור שלך. ניתן להעתיק ולהדביק את הקישור או לשלוח אותו באמצעות דוא”ל.

שיתוף תמונות

יש “קישור תמונות” מיוחד שאתה יכול ליצור אם אתה רוצה לשתף תמונות מחשבונך. בנוסף, אתה יכול לבקש מאחרים לשלוח אליך קבצים, להעלות קובץ ולשתף אותו בפעם אחת, לשלוח קבצים ישירות למשתמשים ואפילו קבצי פקס (לאלו מכם הנוסטלגיים בשנות ה -90).

אם אתה רוצה לשתף קבצים מתיקיות שונות, אתה יכול לעשות זאת באמצעות תיקיות וירטואליות. ראשית, עליך ליצור תיקיה וירטואלית מתפריט “הכלים” של לקוח האינטרנט. בשלב הבא תוכל להוסיף תיקיות משנה ולקשר לקבצים בכל דרך שתרצה. לאחר שתסיימו, תוכלו לשתף את התיקיה כקישור, כשיתוף בקבוצה או לשלוח אותה כקישור לתמונות.

קבצים-בכל מקום-תיקיה-שיתוף

אתה יכול גם לשתף תיקיות. לשם כך עליכם לבחור משתמש או קבוצה שאיתם תרצו לשתף ולהקצות רמת הרשאה.

קבצים בכל מקום-שתף-שולחן עבודה

אתה יכול גם לשתף קבצים ותיקיות כקישורים באמצעות לקוח שולחן העבודה. לאחר יצירת קישור, אתה יכול לשלוח אותו, לשלוח אותו בדוא”ל דרך Microsoft Outlook או להעתיק ולהדביק אותו.

FilesAnywhere מספק דפים המציגים את הקישורים המשותפים השונים שלך ומאפשרים לך ליצור דוח שמפרט תיקיות משותפות. 

סינכרון

FilesAnywhere משתמש במודל הסנכרון הקלאסי כדי להעביר את הקבצים שלך לענן ולמכשירים המחוברים שלך, אך אינו משיג את מהירויות ההעלאה הטובות ביותר. עם זאת, הוא מספק את תכונת הסנכרון הסלקטיבית ומעלה לאחר התועלת הראשונה מאלגוריתם הסנכרון ברמת החסימה.

קבצים בכל מקום-תיקיית סינכרון

FilesAnywhere משתמש בתיקיית סנכרון כדי לשקף את הקבצים שלך לענן ולהיפך. אתה יכול לבחור היכן אתה רוצה להציב את תיקיית הסנכרון שלך, וזה לא משהו שרוב שירותי EFSS מציעים. אם אתה צריך לחסוך מקום, FilesAnywhere מספק אפשרות סנכרון סלקטיבית, המאפשרת לך לבחור אילו קבצים ברצונך לסנכרן לשולחן העבודה שלך..

אתה יכול גם לסנכרן מחדש קבצים ותיקיות, אם תיקיות הסנכרון מתחילות להעניק לך בעיות. עם זאת, זה לא קרה כשסנכרנו את תיקיית הבדיקה המכוסה של 1 ג’יגה-בתים. ההעלאה הסתיימה תוך 41 דקות ו -55 שניות, שהן איטיות של 10 דקות ממה שציפינו. זו לא תוצאה רעה, אבל היא גם לא נהדרת.

עם זאת, FilesAnywhere משתמש בסנכרון ברמת חסימת כדי להאיץ את העברת הקבצים שכבר הועלה. זה עושה זאת על ידי העברת רק חלקי הקבצים שהשתנו, ולא את הקובץ כולו. זה מכניס אותו לחברה הנדירה של שירותים המשתמשים בסנכרון ברמת חסימת.

ברצוננו לראות אפשרות להתקין כונן רשת, אשר יאפשר לך לגשת לקבצים מהענן מבלי להוריד אותם.. 

כלי פריון

FilesAnywhere מספק לקוח גיבוי, שאינו שכיח בקרב שירותי EFSS. המשותף בין שירותי EFSS הוא שילוב עם יישומי צד שלישי רבים, אך FilesAnywhere אינו עושה זאת. עם זאת, זה מאפשר לך להציג תצוגה מקדימה של הקבצים שלך וליצור טפסים מותאמים אישית באמצעות לקוח האינטרנט.

FilesAnwhere אין ספריה של יישומי צד שלישי כמו שירותי EFSS אחרים, וזה הגיוני, בהתחשב בכך שהיא לא מציעה שילובי אפליקציות רבות. אתה יכול לערוך קבצים באמצעות Office Online, אך הוא דורש מנוי תקף של Office 365. עם זאת, אתה יכול להשתמש בחליפת Google Office וב- Zoho כדי לערוך מסמכים בחינם.

בנוסף, תוכלו להשתמש ב- Adobe Sign, בעורך התמונות Aviary ו- Autodesk Freewheel. אם אתה משתמש בוורדפרס, ל- FilesAnywhere יש תוסף שמאפשר לך ליצור רשומת בלוג חדשה עם קבצים מהענן. אתה יכול גם לגבות את הציוצים שלך באמצעות תוסף.

קבצים בכל מקום-כלים-חשבון

ל- FilesAnywhere יש גם כלי חשבון שיכולים לעזור לך להגדיל את הפרודוקטיביות שלך. אלה כוללים תצוגה מקדימה של הקבצים בקבוצות שונות והמרת תמונות ומסמכים ל- PDF.

אם אתה צריך לגשת במהירות לקבצים ספציפיים, אתה יכול להשתמש בתיקיות וירטואליות כדי ליצור תיקיות המכילות קבצים המשמשים לעתים קרובות.

באופן דומה אתה יכול להפוך את התהליכים העסקיים שלך לאוטומטיים על ידי יצירת זרימת עבודה. תזרימי עבודה מאפשרים לך להפוך משימות חוזרות ונשנות ושיתוף מידע בין עובדים, מה שחוסך לך זמן.

למי שצריך לקבל משוב ממשתמשים, התכונה “eforms” תהיה בעלת ערך. טפסים מאפשרים לך ליצור טופס מותאם אישית, לשתף אותו ולצפות בדוחות טפסים.

FilesAnywhere מאפשר לך גם לגבות את הקבצים שלך, שהיא תכונה נדירה בקרב שירותי EFSS. זה מספק שפע של אפשרויות, כולל יצירת פרופילי גיבוי ושימוש במתזמן לגיבוי. אתה יכול לגבות את הקבצים שלך באמצעות פרוטוקולי FTP, SFTP ו- WebDAV. אם אינך מכיר אותם, קרא את נפרד מה זה FTP ומה המדריכים של WebDAV.

עם זאת, זה לא קל או פשוט להשתמש, ואם אתה רוצה שירות גיבוי כזה, רשימת הגיבוי העסקית הטובה ביותר שלנו תתן לך כמה רעיונות..

ל- FilesAnywhere יש כלים הגונים, אך אם אתה זקוק ליותר, בדוק את התיבה. למידע נוסף על חבילת היישומים שלה בפריון, עיין בסקירת התיבות שלנו. 

אבטחה

קבצים בכל מקום מספקים תכונות אבטחה בענן מספקות, אך אין שום אפשרות לאפשר הצפנה פרטית או למחוק מרחוק קבצים מהמכשירים שלך. עם זאת, הצפנה חזקה זמינה, כמו גם, תכונות המגנות על אישורי הכניסה שלך. נוסף על כך, מרכזי הנתונים של FileAnywhere אינם מחפשים אמצעי אבטחה ועומדים בכל הפרוטוקולים הנדרשים.

FilesAnywhere מגן על הקבצים שלך במעבר באמצעות קידוד SSL ​​/ SHA-2 2048 סיביות. ברגע שהקבצים שלך מגיעים לשרת FilesAnywhere, הם מאובטחים באמצעות קידוד AES 256 סיביות. אם אתה משתמש בתכונה CoolBackup, הוא גם יצפין את הקבצים שלך באופן מקומי באמצעות AES 256-bit. 

FilesAnwhere אינו מספק הצפנה פרטית, מה שהופך את זה כך שרק אתה יכול לקרוא את הקבצים שלך. ובכל זאת, זו המגמה של שירותי EFSS.

עם זאת, FilesAnywhere מגביל את הגישה לקבצים שלך למספר מובחר של טכנאים. הטכנאים אינם רשאים לגשת למסמכי משתמשים אלא אם כן נדרש על פי החוק. בנוסף, הם מחויבים בהסכמי סודיות לכבד את פרטיותך.

מלבד הצפנת קבצים, עליכם לאבטח את האישורים שלכם על ידי הקפדה על המשתמשים שלכם לא ליצור סיסמאות חלשות, אלא במקום זאת חזקות. אתה יכול לעשות זאת על ידי הגדרת חוזק האורך והמינימום של סיסמא מסוף הניהול.

בנוסף, אתה יכול להגביל אם ניתן לעשות שימוש חוזר בסיסמאות, להגדיר מגבלת כניסות ליום, להגביל כניסה מכתובות IP ספציפיות ולהגדיר את הגיל המינימלי והמקסימלי של הסיסמה. אתה יכול גם להורות ל- FilesAnywhere להתנתק אוטומטית ממשתמשים כדי להגן על חשבונך מפני כל התעסקות מצד שלישי.

בנוסף, תוכלו להפעיל את 2FA, הדורש מהמשתמשים להזין קוד נוסף בעת כניסה ממכשיר לא מוכר. מנויים לתוכניות המקצועיות והתוכניות המקומיות מקבלים גישה גם לכניסה יחידה המאפשרת לך להיכנס למספר מערכות עם אותן תעודות..

אבטחת מרכז נתונים

ברגע שהקבצים שלך נוחתים במרכז הנתונים של FileAnywhere, שפע של תכונות יגן עליהם. ראשית, מרכז הנתונים מאומת על ידי SOC-2 ונבדק McAfee Secure. מתקן מרכז הנתונים מספק גם דיכוי אש, יתירות כוח, חימום, אוורור ומיזוג אוויר. 

בנוסף, יש מעקב 24/7 וצוות תשתיות ייעודי שעובד באתר על מנת להבטיח שאירועים ושדרוגים יבוצעו במהירות האפשרית. עם זאת, אם מתרחש כישלון, FilesAnywhere מסתמך על יתירות N + 2 כדי למנוע כשלים של נקודה אחת להשפיע על שאר מרכז הנתונים.. 

קבצים בכל מקום משתמשים גם בגיבוי אוטומטי, תמונות יומי של חשבונות משתמשים ושחזור נתונים כדי להבטיח שלא תאבד את המידע שלך. נוסף על כך, חיבורי עמוד שדרה מיותרים מאפשרים לך ליהנות מרמות הקישוריות הגבוהות ביותר, ללא קשר לבעיות רשת אפשריות. 

מרכז הנתונים עומד גם בפרוטוקולי ISO 27001, HIPAA, SSAE16, FINRA ואחרים. בסך הכל, תכונות אלה מאפשרות אבטחה חזקה של מרכז הנתונים.

עם זאת, אין דרך למחוק מרחוק את הנתונים מהמחשבים שלך; אתה יכול לעשות זאת רק למכשירים ניידים. עם זאת, כדאי אם מישהו מהעובדים שלך יאבד את הטלפון או שמישהו יגנוב אותו.

תמיכה

אם אינך יודע לעשות משהו באמצעות FilesAnywhere או אם אתה נתקל בבעיה, הפיתרון המהיר ביותר הוא לפתוח את מרכז התמיכה. אתה יכול לעשות זאת באמצעות התפריטים בפינה השמאלית העליונה של מערכת הניהול וקונסולות המשתמש.

קבצים מכל מקום-תמיכה

המרכז מחולק לקטגוריות כדי להקל על הגלישה אחר התשובה הדרושה לך, אך אתה יכול גם להשתמש בסרגל החיפוש כדי למצוא אותה מהר יותר. אין הרבה מאמרים, והדבר הזמין הוא חמור, לכן כדאי שתפנה לתמיכה לקבלת עזרה.

ניתן ליצור קשר עם צוות התמיכה באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון בשעות העבודה של השעות 7:00 עד 19:00. CST. משתמשי ארגונים נהנים מתמיכה 24/7 בכל מקרה של חירום. שלחנו מספר מיילים, וזוג קיבל תגובות מהירות. עם זאת, אין תמיכה בצ’אט והתוספת שלה תועיל למשתמשים שמעדיפים להקליד.

כמו כן, אין פורומים קהילתיים, מה שיאפשר לך לקבל פיתרון אפשרי ממספר משתמשים.

פסק הדין

אם אתה יכול להסתכל על חסרונותיו, FilesAnywhere הוא שירות מסוגל. יש לו אבטחה חזקה, סנכרון אמין, אפשרויות שיתוף נהדרות, סט מכובד של כלי פרודוקטיביות ואפשרויות מעולות לניהול משתמשים.

עם זאת, מי שרוצה את המפץ הגדול ביותר עבור הדולר שלו צריך לחפש במקום אחר. זה נכון גם לחוויית משתמש. התמיכה מסביב לשעון אינה זמינה וספרייה גדולה של שילובים חסרה.

מה אתם חושבים על קבצים בכל מקום? האם זה מועמד טוב לעסק שלך? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map