סקירת הצטופפות – עדכון 2020

סקירת הצטופפות

שירות שהוא אפליקציית ניהול משימות באותה מידה כמו ספק EFSS, סביר להניח ש- Huddle יזכה מעריצים נאמנים עם חלקם, תוך שהוא יסלק אחרים במהירות רבה באותה מידה. קרא את סקירת הפטל המלא שלנו לפרטים.


EFSS הטוב ביותר

Huddle הוא שירות מעניין מבוסס לונדון, שמטרתו שיתוף פעולה וניהול מסמכים. זה יתאים ביותר לחברות גדולות שלא מפריע להם לשלם הרבה עבור כלי שיתוף פעולה מצוין. למרות שזה דומה לשירותי ה- EFSS הטובים ביותר, Huddle אינו EFSS אמיתי, לכן הקפד לזכור זאת במהלך כל הסקירה.

אם אתה חושב שבגלל זה, אולי זה לא הכלי הטוב ביותר עבורך, שקול להשתמש בשירות EFSS או באחד השירותים הנמצאים באחסון הענן הטוב ביותר שלנו לצוותי צוותים..

עם זאת, הגיבוב אינו חסר כוחותיו. הוא משלב אחסון תוכן עם יכולות ניהול קבצים ומשימות, אשר יפנו לעסקים שרוצים לפשט ולשפר את האופן בו הצוותים שלהם עובדים על פרויקטים.. 

יש לו גם חווית משתמש טובה, שיתוף קבצים ותיקיות מסוגל, כלי פרודוקטיביות מקוריים ושילוב של Microsoft Office. בנוסף, התמיכה המצוינת שלה תעזור אם תתקל בבעיה. 

עם זאת, ישנם חסרונות, כולל תג מחיר חסון, יכולת סינכרון מוגבלת ויכולות מעטות של ניהול משתמשים. אם אלה לא נראים ככישלונות משמעותיים עבורך, המשך לקרוא כשאנחנו נכנסים לפרטים על הפטל בקטגוריות שלהלן.

חוזק & חולשות

חלופות לפטפטת

תמחור

ל- Huddle אין את המחירים הטובים ביותר בשוק. למעשה, זה לא מתקרב לשירותים המוערכים ביותר. עם זאת, יש שתי תוכניות שמפצות את המחיר הגבוה שלהן על ידי הצעת רישיונות משתמש חיצוניים בחינם. בנוסף, אם אתה עסק גדול יותר, התוכנית היקרה ביותר עשויה להיות ההתאמה הנכונה, מה שנותן לך יותר מפץ לדולר שלך.

מחירי הפטל מתחילים ב -10 דולר לחודש למשתמש, והם תלויים באופן הגודל של החברה שלך. מוצעות ארבע תוכניות: Huddle Starter, Huddle Huddle, Huddle Plus ו- Huddle Premier.

תוכנית Huddle Starter מתחילה ב -180 דולר לחודש למשתמש, ומספקת שטח אחסון של 100 ג’יגה-בייט בלבד ואפשרות ליצור 100 מקומות עבודה. זה יכול להכיל בין 10 ל 99 עובדים ומכסה את גודל הקובץ המרבי ב -2GB.

לקבלת שטח אחסון רב יותר, גודל קובץ גדול יותר ותכונות אחרות, אתה יכול להירשם לתכנית ‘הצטלשלות’. בעזרתו אתה מקבל שטח אחסון של 500 ג’יגה-בייט, גודל קובץ מקסימלי של 20 ג’יגה-בייט, מרחבי עבודה של צוות 500 ורישיונות משתמש חיצוניים בחינם, הכוללים עד פי שלושה ממספר העובדים שלך. זה דורש מינימום של 15 משתמשים והוא 240 דולר לחודש למשתמש.

תוכנית Huddle Plus מגדילה את שטח האחסון ל- 1TB והיא מספקת מרחבי עבודה ללא הגבלה ורישיונות משתמש חיצוניים בחינם בהיקף של פי חמישה ממספר המשתמשים שלך. לשם כך תצטרך להיפרד מ- $ 360 לחודש למשתמש.

תוכנית פרמייר

אם הצרכים שלך רצים אפילו יותר, אתה יכול להירשם לתכנית “Huddle Premier”. זה דורש מינימום של 100 משתמשים, מספק שטח אחסון בלתי מוגבל, סביבות עבודה ללא הגבלה ורישיונות משתמש חיצוניים בלתי מוגבלים. עם זאת, בניגוד לשתי התוכניות הקודמות, אתה צריך לשלם כדי להוסיף משתמשים חיצוניים. עם זאת, תצטרך ליצור קשר עם Huddle כדי לקבל הערכת מחיר עבור תוכנית זו.

כל התוכניות כוללות הנחה ככל שיש לך יותר עובדים, כך שזה עשוי להשתלם לכוון למספר המשתמשים המרבי שייתכן שתצטרך. כמו כן, לתכניות תכונות נוספות, שתוכלו לעיין בדף זה.

המחירים הללו הם תלולים, בלשון המעטה. אתה משיג יותר על ידי מינוף הרישיונות החיצוניים החופשיים שאתה מקבל עם תוכניות ה- Huddle Huddle ו- Huddle Plus. 

אם אתה חושב שזה לא משתפר הרבה או שלא תוכל להשיג את הכסף שלך, שקול להשתמש ב- OneDrive for Business. זה זול יותר, מספק מקום נפרד לכל משתמש, משתלב עם אפליקציות אחרות של מיקרוסופט ויש לו הרבה עליונות אחרים, עליהם תוכלו לקרוא בסקירת OneDrive for Business שלנו.

חוויית משתמש

Huddle עושה עבודה טובה במתן חוויית משתמש מהנה בכל לקוחות שולחניים, אינטרנט וניידים. הממשקים ברורים ומושכים, כך שתדעו מה לעשות הלאה.

הפטל אינו פיתרון EFSS טהור, אבל הוא מספק את כל הלקוחות הדרושים כמו הפתרונות האלה. עם זאת, לקוח שולחן העבודה אינו עוקב אחר מודל הסנכרון הרגיל, המכיל תיקיית סנכרון וסמל מגש המערכת. הסמל קיים, אך תיקיית הסנכרון אינה. במקום זאת, לקוח שולחן העבודה מציג את הקובץ שלך בחלון ראוי.

הפטפט-שולחן עבודה-לקוח

אנו מוצאים שזה פיתרון קצת יותר איטי מאשר להשתמש ב- Explorer Explorer כדי לעבור קבצים. עם זאת, לקוח שולחן העבודה מציג את הקבצים האחרונים שלך, מה שמקל על הגישה אליהם. באפשרותך גם להוסיף קבצי סימניות לגישה מהירה יותר. אם אינך מצליח למצוא את הקבצים שלך בעצמך, אתה יכול לסמוך על תכונת החיפוש המחפשת קבצים ברגע שתתחיל להקליד..

באופן דומה, העלאת קבצים דורשת לבחור ולבחור קבצים במקום לגרור ולשחרר אותם, כמו שאתה יכול עם תיקיות סינכרון רגילות. עם זאת, אם אתה רוצה זאת, אתה יכול לפתוח את לקוח האינטרנט באמצעות קישור בלקוח שולחן העבודה.

הווה-לקוח-אינטרנט

לקוח האינטרנט מקל על העלאת קבצים מכיוון שאתה יכול פשוט לגרור ולשחרר בכל מקום. זה אולי לא נשמע כמו עניין גדול, אבל שירותים רבים דורשים מכוון לאזור או חלון ספציפיים. למי שרוצה גישה כזו, גם האדל מציעה את זה. בנוסף, תוכלו להעלות תיקיה.

הצגת קבצים

לאחר העלאת הקבצים שלך, Huddle מציג אותם בחלונית מרכזית בתצוגות רשימה או רשת. סרגל הצד השמאלי מאפשר לך לנווט באפליקציה, בעוד שהסרגל העליון מאפשר לך לגשת לקבצים, לסימניות האחרונות ולחפש קבצים. סרגל הצד הימני מאפשר לבצע פעולות בתיקייה הנוכחית וליצור קבצים ותיקיות חדשים. 

ניתן לבצע פעולות קבצים על ידי לחיצה ימנית עליהם, לחיצה על שלוש הנקודות המשויכות לקובץ או בחירת מספר קבצים וביצוע פעולה מהסרגל הצד הימני..

לקוח האינטרנט ברור, חלקלק, מושך ומשתמש בשפע של מקום שלילי. בזכות זה, לא תאבד מה לעשות.

אם אתה בדרכים, אתה יכול להשתמש באפליקציה לנייד כדי לגשת לקבצים שלך, להעלות אותם או ליצור תיקיה חדשה, אך לא ליצור קבצים. זה מפחית את התועלת שלה, כך שתצטרך להשתמש בלקוח האינטרנט כשאתה לא בשולחן העבודה שלך כדי ליצור קבצים.

עם זאת, האפליקציה מאפשרת לך לראות את הקבצים האחרונים שלך, פעילויות סביבת העבודה והמשימות שהוקצו לך. בנוסף, אתה יכול לחפש קבצים, להציג התראות ולגשת לסימניות שלך. האפליקציה ברורה וקלה לשימוש.

ניהול משתמשים

לפטפטת אין יכולות ניהול משתמשים חזקות מכיוון שמרכיבי המפתח החסרים שלה, כגון הקצאת תפקידים שונים למשתמשים, ניהול הרשאות משתמשים ברמת משתמש והפקת דוחות. ובכל זאת, יש כמה תכונות, אותן אנו מפרטים בהמשך.

הצטופפות להזמין משתמשים

בדומה לשירותי EFSS, אתה צריך להזמין משתמשים להצטרף אליך בכדי שיוכלו לנהל אותם. לפטפטת יש ממשק פשוט להזמין אנשים. לאחר שהם יקבלו את ההזמנה שלך, הם יהיו חלק מהצוות שלך. 

אתה יכול להזמין משתמשים לצוותים רבים בו זמנית, אך אינך יכול להגדיר אף הרשאה שלהם. לשם כך עליכם ללחוץ על כפתור ה”הגדרות “בסרגל הצד השמאלי ואז על הכרטיסייה” משתמשים “. לאחר מכן תוכל לשנות באילו צוותים המשתמשים נמצאים, להפוך אותם למנהלים ולהסיר אותם מסביבת העבודה.

בנוסף, באפשרותך לצבוט הרשאות משתמש, השולטות במה המשתמשים יכולים לעשות ברמת סביבת העבודה. הרשאות אלה כוללות יצירת תיקיות, יצירת קישורים ציבוריים על ידי עורכים ומאפשרת Office מקוון, סמיילים והשוואה בין Word.

לעומת זאת בהשוואה לפתרונות EFSS, ניהול המשתמשים של Huddle משאיר הרבה רצוי. תפקיד ה”מנהל “הוא היחיד שאתה יכול להקצות, אינך יכול לנהל הרשאות על בסיס משתמש למשתמש ואין דוחות שאתה יכול ליצור כדי לקבל סקירה כללית על הפעולות שהמשתמשים שלך עושים. לשם כך תצטרך להסתמך על עדכון הפעילות, אבל זה תחליף חלש.

אם אתה זקוק לאפשרויות מתקדמות יותר לניהול משתמשים, שקול לנסות את Citrix ShareFile. תוכלו ללמוד יותר על כך בסקירת Citrix ShareFile שלנו.

תיקיה & שיתוף קבצים

Huddle מספקת תכונת שיתוף פשוטה, שעושה את העבודה אך אינה מאפשרת לך להחיל אפשרויות בקרת תוכן על המניות שלך. עם זאת, אתה יכול לציין אילו צוותים יכולים לגשת לתיקיות המשותפות שלך על ידי הקצאת אחת מהכמה הרשאות.

הצטופף מאפשר לך לשתף קבצים ותיקיות באמצעות האינטרנט או עם הלקוחות הניידים. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא ללחוץ לחיצה ימנית על קובץ או תיקיה ובחר “שתף”. בשני המקרים, זה פותח חלון, המאפשר לך להוסיף את המשתמשים שאיתם תרצה לשתף את התוכן שלך.

הצטופפות ברשת

קל להוסיף משתמשים מכיוון שאתה צריך רק ללחוץ על משתמש מהרשימה. בנוסף, תוכלו למצוא את המשתמשים במהירות על ידי הקלדת שמם בסרגל החיפוש. אתה יכול גם להוסיף הודעה שתלווה את השיתוף. לאחר שתסיים, תוכל ללחוץ על “שתף”. 

אין דרך לציין הרשאות לשיתוף ברמה פרטנית. זה הגיוני, בהתחשב בכך ש”האדל “מסתובב על צוותי משתמשים, אבל זה יהיה תוסף שימושי כשתרצה לשתף קבצים עם משתמשים שאין להם את אותן הרשאות כמו הצוות שלהם. 

מרחבי עבודה בפטפטת

אין גם דרך לאבטח קבצים כשאתה משתף עם משתמשים חיצוניים, אך הצטננות מפרידה בין משתמשים ל”סביבות עבודה “ייעודיות אליהם אתה צריך להזמין משתמשים. זה עוזר לשמור על אבטחה ושליטה על מי שיכול לראות ולערוך קבצים, מה שהופך את אפשרויות בקרת התוכן הקלאסיות לא כנדרשות. 

בנוסף, סביבת עבודה מאפשרת לך להזמין משתפי פעולה חיצוניים. נדבר יותר על סביבות עבודה בקטע “כלי פריון” להלן.

הצטופפות בגישה לצוות

עם זאת ניתן לציין גישה לצוות עבור תיקיות ספציפיות. אם כן, באפשרותך להגדיר אחת מכמה הרשאות עבור צוותי משתמשים:

 • אין גישה: אין אפשרות לראות או לגשת לתיקיה ולתיקיות המשנה שלה
 • הצופה (באופן מקוון בלבד): יכול להציג תוכן רק בפטפטת ולא יכול להוריד, להעתיק או להעביר תוכן
 • הצופה: יכול להציג, להוריד ולפתוח תוכן באפליקציות בנוסף לפטפטת
 • עורך: יכול להציג, להוריד, להוסיף ולעדכן תוכן ביישומים אחרים

בקשות הצטופפות

אם אתה רוצה לקבל שיתוף מאחרים, אתה יכול לעשות זאת על ידי יצירת בקשת קובץ. לשם כך עליכם לציין אילו קבצים אתם רוצים, לאן הם צריכים ללכת, מי צריך לספק את הקבצים וכמה זמן הקבצים צריכים להיות זמינים. זוהי תכונה שימושית ומתקדמת יותר בהשוואה לבקשות קבצים רגילות.

האפליקציה לנייד אינה מאפשרת לך לשנות את הגדרות הגישה לתיקייה, אך אתה יכול להשתמש בה כדי לשתף קבצים. יהיה עליכם לפתוח קובץ, להקיש על לחצן החץ ולבחור את האנשים שאיתם תרצו לשתף.

אם אתה זקוק לפיתרון מקיף יותר לשיתוף, אנו ממליצים על FileCloud. זה מאפשר לך לאבטח את השיתופים שלך באמצעות אפשרויות בקרת תוכן ומאפשר לך לשתף משולחן העבודה. אם אתה רוצה לדעת יותר על השיתוף שלו ותכונות אחרות, קרא את סקירת FileCloud שלנו.

סינכרון

הפטל אינו משתמש במודל הסנכרון הקלאסי וללקוח השולחני יש בעיות בהעלאת קבצים עם רוכסן. אין גם דרך לגרור ולשחרר את הקבצים שלך, כך שתצטרך לבחור ולבחור אותם ידנית.

מכיוון שפטפטת אינה משתמשת בתיקיית סינכרון, לא תוכל לבחור אילו קבצים או תיקיות לסנכרן לענן. למעשה, Huddle עובד כמו כונן רשת, במובן זה שהוא זורם תוכן למחשב שלך ברגע שאתה מבקש לפתוח אותו. זה עוזר לך לחסוך מקום, אך זה גם לא מאפשר לך לעבוד על הקבצים שלך בזמן שאתה לא מקוון.

הפטפט-שולחן עבודה-העלאה

מכיוון שאתה לא יכול פשוט לגרור ולשחרר קבצים, עליך לפתוח את לקוח שולחן העבודה ולחץ על סמל ההעלאה הקטן בסמוך לראש. זה פותח דיאלוג, המאפשר לך לבחור את הקבצים שברצונך להעלות. כדי לבדוק כיצד הסנכרון עובד וכמה מהר הוא מעלה קבצים, בחרנו את התיקיה המכווצת שלנו עם 1 ג’יגה-בייט כדי לשמור בענן.

עם זאת, האדל לא הצליחה להעלות אותו ללא תקלה, וקיבלנו הודעה שאומרת “משהו השתבש.” ובכל זאת, העלינו קבצים אחרים ללא בעיות.

לאחר שתסנכרן קבצים עם שולחן העבודה, תוכלו לפתוח אותם במצב “לקריאה בלבד” ו”עריכה ונעילה “. עריכת הקבצים תהיה מהירה בזכות השימוש באלגוריתם סינכרון ברמת החסימה. זה מקטין את הזמן שלוקח להעלאת קבצים מכיוון שהוא מעלה רק את החלקים שהשתנו בקובץ, ולא את הקובץ כולו.

כלי פריון

Huddle לא מספק ספריה של אפליקציות פרודוקטיביות כמו ששירותי EFSS עושים, אך היא משתלבת עם Office Online ועם המקבילה השולחנית שלה. שים לב שאתה זקוק לרישיון פעיל של Office 365 כדי להשתמש באחד מהם. בנוסף, אתה יכול ליצור סביבות עבודה סביב צוותים ספציפיים, מה שעוזר לך להיות מסודר ופרודוקטיבי יותר.

משימות חיבוק

בנוסף, Huddle מספק יכולות ניהול משימות מקוריות. קל ליצור משימה ולשנות אותה לטעמך. ראשית, עליך לנווט לדף “המשימות” מהסרגל הצד השמאלי בלקוח האינטרנט. בשלב הבא תוכלו לתת שם למשימה, לתת לה מעמד, להקצות אותה לאדם ולספק תאריכי התחלה וסיום.

לאחר יצירת משימות, הם מוצגים ברשימה, שתוכל לסנן לפי האדם שאליו הוקצו, הסטטוס שלו ותאריך היעד. אם יש לך משימות רבות ואתה צריך לייצא אותן, תוכל לעשות זאת על ידי יצירת עימן CSV. בנוסף, כשאתה מתמודד עם המון משימות, קל לאבד את מי שעשה מה, כך ש”הפטל “מספק מסלול ביקורת שמפרט את פעולות המשימה..

אם אתה בעל עסק ורוצה להשוות בין אפשרויות ניהול המשימות של Huddle לפיתרון אחר, עיין במאמר התוכנה הטוב ביותר לניהול פרויקטים שלנו..

הפטל מספק גם את היכולת ליצור ולנהל הערות, בדומה לאפליקציות הטובות ביותר לרישום הערות. עורך הפתקים לא מספק אפשרויות רבות, אך הפעולות האחרות שתוכלו לבצע כוללות יצירת משימות המחוברות להערה, הוספת הערות, ניהול גרסאות ופעילות תצוגה מקדימה בפתק.. 

בנוסף, באפשרותך להוסיף אישור, לנעול אותה כדי למנוע עריכה ולקבל קישור לשיתוף. כל הפעולות שהוזכרו זמינות גם עבור קבצים אחרים.

כל הפעולות והתכונות האלו מקננות במרחב הגיוני שמכנה Huddle “מרחב עבודה”. אתה יכול ליצור סביבות עבודה המרוכזות סביב צוותים, פרויקט או לקוחות. יש לך גישה לסביבת עבודה אחת בכל פעם, אבל אתה יכול בקלות לעבור בין מרחבי עבודה שאתה חלק מהם או ליצור חדשים. 

מרחבי העבודה מאפשרים לך גם ליצור אינטראקציה בטוחה עם לקוחות מחוץ לארגון שלך, מבלי שתצטרך לנהל הרשאות וזכויות גישה.

אבטחה

אבטחת הענן של Huddle חזקה בזכותה יש הצפנה מוצקה, פרוטוקול מעבר ומרכזי נתונים מוקשים. זה, בנוסף לאימות הדו-גורמים שלו, יעזור לכם לא להיות קורבן לפשעי רשת.

הצטופפות בטחון

Huddle משתמש בהצפנה AES 128 או 256 סיביות – תלוי בדפדפן – עם פרוטוקול TLS כדי להגן על הקבצים שלך במעבר למרכזי הנתונים שלה ו- AES 256 סיביות כדי להגן עליהם במנוחה. 

הצפנה פרטית אינה זמינה, אך אם תרצה, עליך לשקול לנסות את Egnyte Connect. תוכל ללמוד עוד על מאפייני האבטחה שלה בסקירת Egnyte Connect שלנו.

מרכזי הנתונים של Huddle ממוקמים בארה”ב, אירופה ובריטניה, כך שתוכל לבחור את האזור בו תרצה לאחסן את הנתונים שלך. תלוי באיזה אזור תבחר, חוקים ותקנות ענן שונים יחולו. עם זאת, מרכזי הנתונים מאושרים על ידי ISO 27001, מה שאומר שהם מספקים אבטחת מידע נאותה. 

בנוסף, במרכזי הנתונים יש הסמכות SAS 70 Type II ו- SSAE 16. יש להם גם מעקב 24/7, אנשי אבטחה באתר, סורקים ביומטריים ומערכת כרטיסים שמגביל את התנועה במרכז הנתונים.

עם זאת, אבטחה והצפנה של מרכז נתונים לא יגנו עליך אם מישהו גונב את האישורים שלך. כדי למנוע זאת, עליך להיות בעל סיסמה חזקה, במקום סיסמא חלשה. לרוע המזל Huddle לא עוזר לך בכך, מכיוון שהוא לא מאפשר לך להגדיר דרישות בסיסמה מותאמות אישית. 

עם זאת, אתה יכול לאפשר אימות דו-גורמי, המגן על חשבונך על ידי דרישה מהמשתמשים להזין קוד אבטחה בעת כניסה ממכשיר לא מוכר. Huddle מספק גם כניסה יחידה, המאפשרת לך להיכנס ל- Huddle באמצעות אותם אישורים שבהם אתה משתמש כדי להתחבר למערכות העסקיות האחרות שלך..

אם מישהו גונב מכשיר מאחד מהמשתמשים שלך, אתה יכול להסיר את המשתמש מסביבת העבודה כדי להשבית כל סנכרון קבצים עתידי מתרחש. זה לא יסיר את הקבצים שכבר סונכרנו למכשיר הזה, אך מחיקה מרחוק תעשה, והפטפטה מאפשרת לך לבצע את זה.

תמיכה

בסיס הידע של Huddle פתוח לכל הלקוחות, בעוד שתמיכה בצ’אט, טלפוני ותמיכה מסביב לשעון זמינה רק למנויי התוכניות של Huddle Plus ו- Huddle Premier. אתה יכול גם להגיש בקשת דוא”ל ולקבל עזרה בדרך זו. קיבלנו תשובה בהזמנה קצרה וזו תוצאה נהדרת.

עזרה בפטפטות

אתה יכול לפתוח את בסיס הידע שלקוח האינטרנט על ידי לחיצה על סמל החשבון בפינה השמאלית העליונה. אתה יכול לחפש במאגר הידע במאמרים שאתה צריך או לדפדף בהם לפי קטגוריות. 

המאמרים הם תמציתיים, קלים למעקב ויש בהם שפע של צילומי מסך שיעזרו לך. בסיס הידע מאפשר לך גם להירשם לאימונים, מה שאומר בעצם שתוכל להוריד הקלטות של אימונים לפי דרישה. ובכל זאת, קיום סרטונים הוא דרך נהדרת ללמד משתמשים.

אם אינך מצליח למצוא תשובה, אתה יכול להגיש בקשת עזרה. עשינו זאת בשעה 12:40 בבוקר וקיבלנו תשובה תוך כשעה, שהיא זמן תגובה מצוין. אין דרך לצרף תשובות ממשתמשים רבים מכיוון שאין פורומים קהילתיים.

פסק הדין

הפטל הוא שירות משובץ. יש לו חוזקות רבות, כולל חווית משתמש טובה, כלי פריון מקוריים, אבטחה חזקה ותמיכה מעולה. עם זאת, יש לו גם מספר חולשות, כמו תוכניות יקרות, סנכרון מוגבל ויכולות מעטות של ניהול משתמשים. התקדמות בתחומים אלה תהפוך אותו לשירות מפתה יותר.

עם זאת, חברות שלא מפריע להם לעמוד במחיר שלה ודורשות יכולות ניהול, יחד עם אחסון תוכן, ימצאו את הפטל כפתרון מסוגל. מי שזקוק לסנכרון קבצים ויכולות שיתוף צריך לחפש במקום אחר.

מה אתם חושבים על פטפטת? האם זה מספק את מה שאתה צריך, או שיש לך שירות אחר התואם את המקרה העסקי שלך? ספר לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map