סקירת סינכרוניות – עודכן 2020

סקירת סינכרוניות

סינכרוניות עושה עבודה נהדרת בניהול משתמשים, באבטחת קבצים וסנכרון שלהם, בדיקת כל התיבות העיקריות של פיתרון EFSS. האחסון מעט נמוך, עם זאת, ואינטגרציה של צד שלישי מאכזבת. קרא את סקירת הסינקלפטיות המלאה שלנו עבור כל הפרטים של ספק נהדר זה.


EFSS הטוב ביותר

Axway היא חברה המוקדשת לשילוב וחיבור של מכשירים, ובהרחבה, לשיפור שיתופי הפעולה העסקיים והצוותים. בגלל זה, אין פלא שהוא הסתעף לטריטוריה של שירותי אחסון ענן בעזרת Syncplicity. סקירת Syncplicity זו תעניק לך את הפרטים על מה שהיא עושה נכון ומה היא לא עושה.

סינכרוניות אינה הפיתרון הטוב ביותר של EFSS שנתקלנו בו, אך זוהי אפשרות משתלמת עם תכונות ניהול משתמשים מעולות, סנכרון רב עוצמה ותכונות אבטחה חזקות. אין לה ספרייה גדולה של שילובי אפליקציות, וזה משהו שאנו מצפים מפיתרון של EFSS. זה גם לא מספק שטח אחסון רב עם התוכנית “העסקית” שלה.

עם זאת, אם אתה מרגיש ש- Syncplicity עשוי להיות הפיתרון הנכון עבורך, המשיך איתנו כשאנחנו נכנסים לפרטים נוספים כדי לעזור לך להחליט..

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לסינקליקטיביות

תמחור

ל- Syncplicity יש ארבע תוכניות זמינות, אך ישנן שתי אפשרויות בתוכנית “האישית”, המיועדת למשתמשים בודדים. המהדורה החינמית שלה מעניקה לך 10 ג’יגה-בייט, ואילו הגרסה בתשלום מעניקה לך 100 ג’יגה-בייט תמורת 5 דולר לחודש למשתמש, כשאתה משלם במשך שנה מראש.

עם זאת, התוכנית “האישית” בהיקף של 100 ג’יגה-בייט היא רחוק ממה שמציעים שירותים מתחרים במחיר דומה. לדוגמה, אתה יכול להשיג 500GB באמצעות Sync.com תמורת 4 דולר לחודש, בתשלום מדי שנה. אם אתה רוצה ללמוד יותר על זה, קרא את סקירת Sync.com שלנו.

עם זאת, מלבד שטח האחסון חסר הערך, התוכנית “האישית” של Syncplicity מאפשרת לך להעלות קבצים בכל גודל, לחבר מספר בלתי מוגבל של מכשירים, להשתמש בגירסאות קבצים, להשתלב עם Office 365 ולהיות משתפי פעולה חיצוניים בלתי מוגבלים..

התוכנית הבאה, “עסק”, מכוונת לעסקים קטנים ובכן, וזו הסיבה שהיא מחייבת אותך לרכוש לפחות שלושה רישיונות. עם זאת, המחיר הוא עדיין 5 $ לחודש למשתמש, המשולם מדי שנה. התוכנית מספקת לך שטח אחסון של 300 ג’יגה-בייט לכל המשתמשים, בתוספת 5 ג’יגה-בייט נוסף לכל משתמש, וזה לא הרבה, במיוחד אם יש לך רבים מהם. 

במחיר זהה, OneDrive for Business מעניק לך 1TB למשתמש. אם זה נשמע מושך, תוכלו לגלות יותר בסקירת OneDrive לעסקים שלנו.

מעל לכל התכונות של התוכנית “האישית”, התוכנית “העסקית” מאפשרת לך גישה למדיניות אבטחה מבוססת קבוצות ומשתמשים, בתוספת “syncdrive”, תחליף מודרני לשיתוף קבצים. אלה התכונות החדשות היחידות שתקבלו, אך התוכנית השלישית, “Enterprise”, מוסיפה עוד. 

התכונות הנוספות עם “ארגון” כוללות את Active Directory של מיקרוסופט, שילוב כניסה יחידה (SSO), ניגוב התקנים מרוחקים, אינטגרציה עם כלים למניעת אובדן נתונים, מפתחות הצפנה מנוהלים על ידי לקוחות, תמיכה פרמיום 24/7 באמצעות צ’אט חי בשעות הפעילות. , אחסון ענן ציבורי בארה”ב או באיחוד האירופי, אחסון ענן פרטי עם AWS, Azure או Google Cloud, ועוד.

אם אינך מכיר שירותים אלה, תוכל לגלות עליהם יותר בסקירת נפרד של Amazon S3, סקירת Google Cloud ובדיקת Microsoft Azure.

לתוכנית “ארגונית” עליך ליצור קשר עם Syncplicity לפרטי מחירים ואחסון. זה דורש שיהיו לך לפחות 25 משתמשים.

יש גם תוכנית אחרת, “ארה”ב ממשלה “, שמיועדת לסוכנויות מקומיות, מדינה ופדרליות. זה גם מחייב שיהיו לך לפחות 25 משתמשים, אך בניגוד לתוכנית “ארגונית”, אינך יכול להשתמש בקישורים משותפים מאובטחים. עם זאת, הוא מוכן ל- FedRAMP ומאפשר לך להשתמש בענן המוסמך איתו.

כמו כן, יש לציין כי “כספת האחסון” של Syncplicity מאפשרת לאחסן תוכן בענן היברידי המורכב מאחסון ענן ציבורי מחוץ למתחם או אחסון מקומי. זה זמין עבור “הארגון” ו- “ארה”ב. תוכניות ממשלה.

חוויית משתמש

לפני שתעלה את הקבצים שלך ל- Syncplicity, עליך להוריד ולהתקין את הלקוח למכשיר שלך. לקוח שולחן העבודה של Syncplicity זמין עבור Windows ו- MacOS, בעוד שלקוחות ניידים זמינים עבור אנדרואיד ו- iOS.

synplicity-desktop-client

לאחר התקנת לקוח שולחן העבודה, הוא יוצר תיקיית קובץ Syncplicity. כברירת מחדל, הקבצים שתציב בתיקיה זו יאוחסנו בכונן הקשיח וישוכפלו לענן. 

תיקיה זו מכונה בדרך כלל “תיקיית סנכרון.” ללקוח השולחני יש גם סמל מגש המערכת, וההגדרה הזו היא איך רוב שירותי אחסון הענן עובדים כיום. נדבר יותר על האופן בו זה עובד בקטע “סנכרון”.

לקוח שולחן העבודה פשוט וקל לשימוש. יש לו כמה הגדרות נוספות שאתה יכול לצבוט, אבל זה לא מועיל יותר מאשר רק לעבור לתיקיית הסנכרון שלך. לקבלת סקירה נוספת על חשבונך, תרצה להשתמש בפורטל האינטרנט Syncplicity.

סינפליות-לקוח אינטרנט

לקוח האינטרנט אינו מרגיש מודרני כמו חלק מהאחרים בשוק, שכן העיצוב נראה כמו גזע מוזר בין תחילת שנות האלפיים למגמות העיצוב המודרני.. 

יש לך את הניווט הרגיל “פירור הלחם”, אך סרגל הניווט הנפוץ חסר והקישורים בחלקו העליון. זה לא חיסרון רציני, אבל התצורה הזו פחות אינטואיטיבית.

עם זאת, הקישורים בחלק העליון מאפשרים לך לנווט בין הפעילות שלך, קבצים, קישורים משותפים, הגדרות עמוד, חשבון ומנהל.

להלן חלונית המרכז המציגה כברירת מחדל את מדיניות הניהול בתצוגת הניהול. אם תעבור ל”קבצים “, המרכז יציג את התוכן שלך. יש הרבה מקום שלילי, ותוכנית הצבעים נעימה.

בחלקו העליון של התוכן, תוכלו לראות פעולות המאפשרות לכם ליצור תיקיה חדשה, להציג פריטים שנמחקו ולהיכנס למצב עריכה. עם זאת, אין כפתור שמאפשר לך ליצור קבצים חדשים. 

בחירת תוכן מתנהגת גם כמצחיקה מכיוון שאתה יכול רק ללחוץ שמאל על תיקיה או קובץ, במקום ללחוץ על תיבת סימון. עם זאת, אם לחצת על כפתור “מצב עריכה”, תיבת סימון מופיעה. בסך הכל, לקוח האינטרנט אינו קשה לשימוש, אך הוא זקוק לעדכון וליטוש.

אם אתה צריך להיות פרודוקטיבי בדרך, וזה נכון לבעלי עסקים רבים, אתה יכול לגשת לכל תוכן הענן שלך מהמכשיר הנייד שלך על ידי הורדת האפליקציה Syncplicity. 

סינפליות-לקוח נייד

שלא כמו לקוח האינטרנט, האפליקציה מרגישה מודרנית ואינטואיטיבית. אתה יכול לנווט בקלות בין התיקיות שלך, בזכות סרגל צד המאפשר לך לעבור במהירות ביניהם. 

יש גם כפתור “פלוס”, המאפשר לך ליצור מסמכים, כולל Word, Excel ו- PowerPoint. הכפתור מאפשר גם להקליט אודיו, ללכוד תמונות וסרטונים ולהעלות קבצים, תמונות וסרטונים.

האפליקציה מאפשרת גם לערוך קבצי Microsoft Office. אתה יכול לתייג קבצים לשימוש לא מקוון, לצפות בתצוגה מקדימה של הפעילות שלך, לבדוק את הקישורים המשותפים ולקבל סיכום קצר של חשבונך.

ניהול משתמשים

כמו פתרונות רבים אחרים, מסוף הניהול של Syncplicity מאפשר לך לשלוט על משתפי הפעולה שלך ועל הגדרות האחסון בענן שלך. המסוף מחולק לכרטיסיות המתאימות לשימושים שונים.  

מדיניות סינפליות

“מדיניות” היא לשונית ברירת המחדל, המאפשרת לך ליצור מדיניות קבוצתית, כך שתוכל לשלוט בהיבטים שונים של אבטחה, שיתוף פעולה והתקנת לקוח. כמה מהאפשרויות שאתה יכול לצבוט הן “מחיקה מרחוק”, שיתוף, Active Directory ואפליקציות אינטרנט.

לאחר שתגדיר מדיניות, תוכל להקצות אותה לקבוצה, אך אין דרך ליצור קבוצה באותו שלב, וזה יהיה שימושי.

משתמשים-סינפליות-להוסיף

כדי ליצור קבוצה, עליך לנווט אל הכרטיסייה “קבוצות”, אך תחילה עליך להוסיף משתמשים. אתה יכול לעשות זאת מהכרטיסייה “חשבונות משתמש”, בתנאי שיש לך מספיק רישיונות פתוחים. מכרטיסייה זו, תוכלו לשלוח הזמנות באמצעות אימייל למשתפי הפעולה שלכם ולהקצות אנשים לאחד מחמישה תפקידים:

 • משתמש: לא יכול לבצע פעולות ניהוליות
 • מנהל תומך: כמה פעולות ניהוליות, כולל ניהול משתמשים, תיקיות ומכשירים
 • מנהל eDiscovery: התחזות למשתמש וגישה לצפייה בלבד
 • מנהל גלובלי: גישה מלאה לכל הפעולות הניהוליות
 • משתמש API: לגישה לממשק API בלבד

קבוצות סינפליות-ניהול

לאחר שתזמין משתמשים אתה יכול להקצות אותם לקבוצה, או לעבור לכרטיסייה “קבוצות” ולהקצות אותם משם.

היבט מרכזי נוסף של ניהול האחסון הוא יצירת דוחות. אתה יכול לעשות זאת מהכרטיסייה “דוחות”, המאפשרת לך לקבוע ביקורת הממוקדת למשתמשים ספציפיים, תיקיות, קבצים, סוגי קבצים ועוד.. 

עם זאת, בניגוד לתחרות, Syncplicity מייצרת את הדוחות לקבצים שעליך להכניס תחילה לאחסון הענן שלך או לתיקיה מקומית לפני שתוכל לפתוח אותם ידנית. אם אתה רוצה דוחות ידידותיים יותר למשתמש, עליך לשקול לנסות את Egnyte Connect. תוכלו ללמוד עוד על כך בסקירת Egnyte Connect שלנו.

הכרטיסייה “מכשיר” מאפשרת לראות כל מכשיר המחובר לשטח האחסון בענן שלך, להסיר גישה למכשיר ולנגב מרחוק תוכן מסונכרן.

כרטיסייה מעניינת נוספת היא “לוח המחוונים”, שמראה כמה רישיונות הפעלת יחד עם שטח האחסון שנותר והיסטוריית הצריכה שלך..

בסך הכל, ל- Syncplicity אפשרויות ניהול משתמשים נרחבות שלא מוצעות על ידי אפשרויות EFSS רבות ויקרות יותר.

תיקיה & שיתוף קבצים

שיתוף תיקיות

אתה יכול לשתף תיקיות עם משתפי פעולה על בסיס פרטני באמצעות דואר אלקטרוני. כשאתה מזמין אתה יכול להעניק הרשאות “קריאה” או “עורך”, ולמי שהוזמן לא צריך להקצות מושבים בחשבון Syncplicity שלך. זכור כי משתפי פעולה קיימים יכולים לגשת לתיקיות כברירת מחדל אם הגישה לתיקייה הוקצתה לקבוצה שלהם.

שיתוף סינפליות-קישור

אינך מוגבל לשיתוף תיקיות בלבד. אתה יכול גם להזמין אחרים להציג קבצים ספציפיים על ידי יצירת קישור URL המצורף לקובץ זה. בנוסף, באפשרותך להעתיק ולהדביק ידנית את הקישור או לשלוח אותו בדוא”ל דרך פורטל האינטרנט. ישנן גם אפשרויות להגדיר תאריך תפוגה ולהגן על הקישור באמצעות סיסמה. יישום שולחן העבודה מאפשר לך לשתף קבצים ותיקיות גם כן.

בנוסף, המפתחים כללו כרטיסיית “קישורים משותפים” בפורטל האינטרנט. זה מאפשר לך להציג תצוגה מקדימה במהירות של מה ששיתפת עם אחרים ואת מה שאחרים שיתפת איתך. בנוסף, אתה יכול לראות את הקישורים שפג תוקפם.

סינכרון

כדי לבצע סינכרון קבצים, Syncplicity משתמש בתיקיית סנכרון כדי לחבר את המחשב שלך לענן. תיקיית סינכרון זו נראית ממש כמו תיקיית מערכת קבצים רגילה, אך יש לה טוויסט מיוחד.

תיקיית סינכרון-סינכרון

תיקיית הסנכרון מאפשרת לך לשכפל קבצים מהמכשיר שלך לשטח האחסון בענן של Syncplicity ולכל מכשירים אחרים המסונכרנים אליו. עם זאת, משתפי הפעולה שלך יכולים לעבוד על אותו קובץ בזמן אמת כמעט. 

זה נשען על מהירויות הסנכרון שלך, התלויות עד כמה אתה קרוב לשרת ענן ורוחב הפס של החיבור שלך. בדקנו את מהירויות העברת הסינכרון באמצעות תיקיית מבחן רוכסן של 1 ג’יגה-בתים. ההעברה הסתיימה תוך מספר דקות יותר ממה שציפינו, וזו עדיין תוצאה טובה. 

עם זאת, העלאות שלאחר מכן אינן מהירות ככל שהן יכולות להיות משום שהשירות אינו מספק העתקת קבצים ברמת חסימת, מה שיסנן מחדש רק את חלקי הקבצים שמשתנים ולא את הקובץ כולו..

אם אתה זקוק להעברות ברמת חסימות, עליך לנסות את Dropbox for Business. תוכל ללמוד עוד על יכולות הסנכרון שלה ועל התכונות האחרות שלה בסקירת Dropbox Business שלנו. 

עם זאת, Syncplicity מספק תכונה הנקראת “סינכרון סלקטיבי”, המאפשרת לכבות את הסנכרון עבור תיקיות מסוימות. משמעות הדבר היא שהתיקיות הללו מאוחסנות בענן בלבד, מה שמפחית את העומס בכונן הקשיח.

יש תכונה נוספת שמאפשרת לך לסנכרן כל תיקיה בכונן הקשיח שלך, ולא רק את תיקיית הסנכרון שלך. לשם כך עליך לנווט לתיקיה שברצונך לסנכרן, לחץ עליה באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר “הוסף לסינקליסיטי” מתפריט “סינכרוניות”. באופן דומה, באפשרותך לכבות את הסנכרון או להציג בתצוגה מקדימה את הקובץ באופן מקוון.

לבסוף, ל- Syncplicity יש תכונה בשם “SyncDrive”, המאפשרת תצוגה מקדימה וגישה לתוכן שלך מהענן, ללא צורך לסנכרן אותו למחשב שלך ולתפוס שטח כונן קשיח יקר. אתה יכול גם לתייג תוכן כ”מועדף “כך שתוכל לגשת אליו במצב לא מקוון.

כלי פריון

כלי פריון הם חשובים מכיוון שהם עוזרים לעסקים קטנים וגדולים לשפר את שיתוף הפעולה המרוחק של העובדים שלהם. מסיבה זו השירותים מציעים לעתים קרובות אפליקציות מקוריות ושל צד שלישי. אולם סינכרוניות אינה מספקת שילובים רבים.

אפליקציות סינפליות

סינכרוניות משתלבת עם Office 365 ו- Office Online, יחד עם ה- Active Directory של מיקרוסופט. בנוסף, Syncplicity יכולה להתחבר לפתרונות למניעת אובדן נתונים. בנוסף, תוכלו למצוא מספר שילובים עבור Syncplicity בשוק האפליקציות Axway. 

תכונות השוק כוללות שילובים עם Jira, Confluence, OneNote, Microsoft Teams, Axway Secure Transport, Adobe Sign ו- Syncplicity עבור Chrome. 

בנוסף, הודענו על ידי נציג Syncplicity כי שילובים שונים אחרים, כגון Okta, זמינים ללא שילובים ספציפיים כלשהם. הם רק דורשים תצורה מסוימת, המתוארת בתיעוד המוצר. 

עם זאת, אם אינך מעוניין להתעסק עם תצורה ורוצה ספריית אפליקציות גדולה יותר, שקול להשתמש ב- Egnyte Connect, Dropbox Business או Box. תוכל ללמוד עוד על Box בסקירת התיבה שלנו.

אבטחה

אבטחת ענן חשובה אם אתה מעביר את הנתונים העסקיים שלך לענן. לסינקליקליות יש את כל התכונות שאנחנו בדרך כלל רוצים לראות.

סינכרוניות מאבטחת את הנתונים במנוחה באמצעות קידוד AES 256 סיביות, כאשר כל קובץ מוצפן באמצעות מפתח נפרד. בנוסף, פרוטוקול TLS מגן על נתונים במעבר. סינכרוניות מאפשרת גם לאחסן תוכן במרכז הנתונים שלך, מה שאומר שתבחר להחליט למי יש גישה אליו. 

אתה יכול גם לבחור להשתמש במפתח הפרטי שלך. במקרה זה, Syncplicity מפענח מחדש כל קובץ באמצעות המפתח שצוין על ידי המשתמש. דרוש עבודה מסוימת, אך Syncplicity מספקת לך את התנאים להבטיח שהנתונים שלך מוגנים באמצעות הצפנה פרטית, או כפי שהיא מכונה לפעמים, ידע אפס. 

זו תוספת נהדרת, בהתחשב בכך ששירותים רבים אינם מספקים הצפנה פרטית מקורית. רבים משתלבים עם Boxcryptor, מה שאומר שאתה לא צריך להיות בעל מרכז נתונים כדי ליהנות מאפס ידע. אם אתה רוצה את זה, שקול לנסות את Box. נוסף על Boxcryptor, ל- Box תכונה מקורית משלה המספקת למשתמשים את היכולת לנהל את המפתחות שלהם.

בנוסף, Syncplicity מציע אימות StorageVault, המשמש כשכבת הגנה נוספת, הדורשת אימות משתמש כאשר הם ניגשים למסמכים..

חוזק-סיסמאות

ההצפנה לא תגן עליכם מפני התקפות כוח אמיץ שנועדו לפצח את הסיסמה שלכם. עם זאת, יצירת סיסמה חזקה תוכל להבטיח שהמשתמשים שלך יעמדו בדרישות מסוימות באמצעות הגדרות מדיניות הסיסמה. הגדרות אלה מאפשרות לשנות את הדרישות עבור משתמשי מנהל מערכת, אך לא למשתמשים רגילים, וזה מוזר.

Syncplicity תומך גם ב- Active Directory ו- LDAP כניסה יחידה (SSO) של מיקרוסופט, המאפשרת לך להתחבר למספר מערכות טכנולוגיות באמצעות שם משתמש וסיסמא זהים. זה מאפשר לך להגיע לעבודה שלך מהר יותר, מבלי שתצטרך לחשוב אילו תעודות עוברות לאן.

אם אתה מפעיל SSO, אתה יכול גם ליישם אימות דו-גורמי, המסייע בהגנה על אישורי הכניסה שלך. זה עושה זאת על ידי דרישה שתזין קוד מיוחד שתקבל באמצעות SMS בעת כניסה ממכשיר לא מוכר. הפעלת אימות דו-גורמי ויצירת סיסמה חזקה היא דרך נהדרת לאבטח את פרטי הכניסה שלך.

כדי לאבטח עוד יותר את אחסון הענן שלך, אתה יכול לתת למנהלי מערכת גישה רק אליו מרשימה של כתובות IP שצוינו. זו תוספת נחמדה ותכונה שלא רואים עם רוב השירותים האחרים. 

באופן דומה, באפשרותך להגדיר מהם האמצעים שעל הסינקליקליות לנקוט כאשר היא מגלה שימוש במקביל במכשיר ממקומות מרובים (מה שמעיד על הפרה):

 • כבוי: לא מבטל את חשבון המשתמש ולא מודיע לך
 • תגובה בלשית: לא מבטל את החשבון אלא שולח דוא”ל למנהלי המערכת ובאופן אופציונאלי למשתמש המושפע
 • תגובה מונעת: חוסם את העסקאות של המשתמש, מבטל את החשבון המושפע ושולח דוא”ל למשתמש ולמנהל

כאמור, Syncplicity מאפשר לך לבצע ניגוב מרחוק של המכשירים שלך, מה שאומר שאתה לא צריך לדאוג אם הם ילכו לאיבוד או יגנבו.

לבסוף, מרכזי הנתונים של Syncplicity מבוקרים על ידי SOC1 ו- SOC 2, מה שאומר שהם מציעים בקרות נאותות על דיווח כספי, כמו גם אבטחה, סודיות וזמינות נאותות.

תמיכה

תמיכה בסינפליות

כשאתה נתקל בבעיה, התחנה הראשונה שלך צריכה להיות פורטל התמיכה של Syncplicity, אליו תוכל לגשת באמצעות הקישור “תמיכה” בכותרת התחתונה של לקוח האינטרנט. יש לו קטע למשתמשים רגילים ולמשתמשים ב- IT, וזה מועיל אם ברצונך להימנע ממאמרים טכנולוגיים יותר. אם אינך מצליח למצוא תשובה, תוכל להשתמש בסרגל החיפוש כדי לחפש אותה.

בנוסף, יש את “אוניברסיטת Syncplicity”, קטע תמיכה המספק סרטונים קצרים, מועילים וטיפים מהירים להכרת Syncplicity..

אם בסיס הידע אינו עוזר, אתה יכול ליצור קשר עם התמיכה, אך הערוצים הזמינים תלויים בתוכניות התמחור שלך. למעשה, אם יש לך חשבון “אישי” או “עסקי”, אתה מוגבל לתמיכה בדוא”ל. 

“הארגון” ו”ארה”ב עם זאת, לתוכניות הממשל יש גישה לתמיכה “פרמיה 24/7” ותמיכה בצ’אט חי בשעות הפעילות. לקוחות “ארגוניים” מקבלים גם מנהל הצלחות ייעודי ללקוחות, שיכול לסייע להם בפריסה.

תמיכה בצ’אט זמינה מדף הניהול של Syncplicity. אם אתה מעדיף לדבר עם מישהו, אתה יכול לפנות לתמיכה טכנית באמצעות הטלפון. תמיכה טלפונית זמינה 24/7 והיא כוללת קווים ייעודיים למדינות ואזורים שונים.

כדי לבדוק את התמיכה, הגשנו שאלה פשוטה באמצעות דואר אלקטרוני וקיבלנו מענה תוך שש שעות, וזו תוצאה הגונה.

בנוסף, תוכלו להתייעץ עם אנשים מקהילת התמיכה, וזו דרך טובה לאגף משאבים ולעזור זה לזה. הקהילה פעילה למדי ועובדי חברת Axway עונים על שאלות. אנו אוהבים כיצד יש מאמרים קהילתיים ייעודיים ותכונת החיפוש, שמקל למצוא דיון התואם את הבעיה שלך.

מחשבות אחרונות

Syncplicity הוא שירות טוב, הודות לתמחור במחיר סביר, ניהול משתמשים מסוגל, שיתוף קבצים הגון ותכונות סינכרון עוצמתיות. בנוסף, האבטחה מעולה ויש בה כמה תכונות מעניינות, כמו ניגוב מרחוק, SSO, דרישות סיסמא בהתאמה אישית ואמצעי מניעה של הפרות. 

זה גם מספק תנאים ליצור ולנהל הגנה משלך על ידי אפס, דבר נדיר בשירות ארגוני.

עם זאת, חוויית המשתמש מבוססת האינטרנט שלה זקוקה לעבודה, התוכנית “העסקית” אינה כוללת אחסון רב ויש מעט שילובי אפליקציות, וזה החיסרון החמור עבור שירות EFSS..

מה המחשבות שלך על סינקליסטיות? האם ניסית את זה באמצעות תקופת הניסיון החינמית שלה למשך 30 הימים? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map