Bitdefender לעומת קספרסקי: בחירת האנטי-וירוס הטוב ביותר לשנת 2020

Bitdefender ו- Kaspersky הם בין תוכנות האנטי-וירוס הטובות ביותר בשוק. שניהם מגיעים עם סימנים מצוינים בהגנה, שלל תכונות ותוכניות התומכות במספר מכשירים. הם נבדלים זה מזה בכמה תחומים, כגון ידידותיות למשתמש ותמיכה.


בהשוואה זו של ביטדפנדר לעומת קספרסקי, אנו הולכים לראות כיצד האנטי-וירוסים מתנערים בחמישה סבבים. למרות שלשניים יש מאפיינים ותמחור דומים, ישנם הבדלים עדינים שאמורים להפוך כל סיבוב למעניין.

ההשוואה תספק סקירה של תוכנת האנטי-וירוס, ולכן אנו קוראים לך לקרוא את סקירת Bitdefender שלנו ואת סקירת אנטי-וירוס Kaspersky לקבלת הפרטים המלאים בכל שירות..

הגדרת קטטה: ביטדפנדר נגד קספרסקי

Bitdefender ו- Kaspersky הם מהטובים ביותר להגנה מפני אנטי-וירוס. הם לקחו את הראשון והשלישי, בהתאמה, במדריך שלנו לתוכנת האנטי-וירוס המאובטחת ביותר, כך שאחד מהם יספיק אם להישאר בטוח זה הדאגה שלך..

עם זאת, הם נבדלים זה מזה בתחומים אחרים, כגון תמיכה וידידותיות למשתמש. אנו הולכים להשוות בין ביטפנדר וקאספרסקי בחמישה סבבים, התואמים את הקריטריונים שנקבעו במדריך הטוב ביותר לתוכנת האנטי-וירוס שלנו..

שתי תוכנות האנטי-וירוס יתמודדו בתכונות, תמחור, ידידותיות למשתמש, הגנה ותמיכה. אנו הולכים לתת לך סקירה של האנטי-וירוסים בכל סיבוב, לספק מחשבות כיצד הם משווים ומכריזים כמנצח. מי שייקח שלושה סיבובים או יותר יהיה המנצח הכללי.

כמו בהשוואה שלנו ל- Dashlane לעומת 1Password, המניחה שניים ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר זה מול זה, ישנה גמישות בהערכתנו. הקפד לקרוא את מחשבותינו בסוף כל סיבוב עבור ההיגיון שלנו. כמה סבבים, כמו ידידותיות למשתמש, הם בעיקר העדפה אישית.

1

תכונות

אנטי-וירוסים התפתחו מסריקת מכונות בסיסית לסוויטות אבטחה מלאות. אנו נבדוק תחילה את הגרסאות האחרונות של Bitdefender ו- Kaspersky ונעריך אילו כלים חדשים הם הוסיפו כדי לשמור על בטיחותך.

ביטפנדר

התוכניות הזולות של Bitdefender הן קלילות על תכונות, אך החבילות המרובות מכשירים שהיא מציעה מלאות בהן. אנו אוהבים מאוד את תכונות השירות, במיוחד בתוכניות מתקדמות, אך הפצתן מותירה משהו רצוי.

האנטי-וירוס Bitdefender מספק חבילת הגנה מלאה, כולל הגנה מפני תוכנות רנסומיות, ניצולי מצלמות רשת, דיוג והורדות אינטרנט מסוכנות. Bitdefender כולל גם את SafePay, דפדפן מאובטח לעסקאות מקוונות ומעקב בנקאי.

SafePay היא גרסה נפרדת לשולחן העבודה שלך. זה מבודד את כל חיבורי הרשת האחרים מחיבור העסקה שלך. עם זאת, זה לא מיועד לגלישה מזדמנת מכיוון שהוא איטי משמעותית מכרום. למרבה המזל, Bitdefender שולח לך הודעה כשאתה נוחת בפורטל תשלומים מקוון, אומר לך לפתוח אותה ב- SafePay.

כל התוכניות מגיעות גם עם ארנק Bitdefender, שהוא מנהל סיסמאות המאחסן זהויות, סיסמאות ומידע בנקאי. זה יכול לייבא נתונים גם מ- Chrome, Firefox ו- Internet Explorer. הארנק הוא מנהל סיסמאות הגון, וככלול בחינם אנחנו לא יכולים להתלונן. אולם זה לא ברמה של דשליין (קרא את סקירת הדשליין שלנו).

Bitdefender-ארנק

אתה מקבל גם גרסה מוגבלת של VPD של Bitdefender. זה נותן לך 200MB ליום לשימוש ברשת הפרטית הווירטואלית, מספיק כדי לעקוף את הסכנות של WiFi ציבורי, כולל תוכנות זדוניות ותוכנות ransom. אתה יכול לשדרג לתכנית מלאה, אך אנו ממליצים להשתמש במקום זאת באחת מספקיות ה- VPN הטובות ביותר. ExpressVPN הוא הבחירה המובילה שלנו (קרא את סקירת ExpressVPN שלנו).

התכונה האהובה עלינו – תכונה עליה ניגע שוב בסיבוב השלישי – היא פרופילי הגנה. אתה יכול לקבוע את התצורה של אנטי-וירוס Bitdefender כך שיספק רמות שונות של אבטחת אינטרנט על סמך מה שאתה עושה. פרופיל עבודה, למשל, יגביר את הגנת הדיוג. הפרופילים הם אופציונליים, כך שלא תצטרכו להפחית את ההגנה באזורים מסוימים אם אינכם רוצים.

אנחנו אוהבים מאוד את התכונות של Bitdefender. הם מופצים בדרך מוזרה. לדוגמה, Bitdefender Antivirus Plus, התוכנית הזולה ביותר, אינה כוללת חומת אש בסיסית אלא מגיעה עם SafePay וארנק. זה חלונות בלבד, וחומת האש המובנית של Windows עובדת טוב, אבל אנטי-וירוסים אחרים מציעים חומות אש מתוחכמות יותר, אפילו בתוכניות לא יקרות.

קספרסקי

ל- Kaspersky קבוצה דומה של תכונות ל- Bitdefender, אך שומרת על כמה, כגון דפדפן הבנקאות המקוונת המאובטחת, לתכניות יקרות יותר. התוכנית הזולה ביותר, אנטי-ווירוס, כוללת רק את חבילת ההגנה הבסיסית, כך שעליך לשדרג ל- Kaspersky Internet Security ומעלה כדי לנצל את התכונות של קספרסקי..

כסף בטוח הוא דפדפן בנקאי מאובטח, כמו SafePay. כשאתה פותח פורטל תשלומים, קספרסקי מבקש ממך לפתוח אותו בכסף בטוח. כמו ב- Bitdefender, הוא מבודד את כל חיבורי הרשת האחרים כך שהעסקה שלך תהיה בטוחה.

אולם בשונה מ- SafePay, כסף בטוח אינו שולחן עבודה נפרד. תדע שאתה נמצא בדפדפן המאובטח על ידי ההילה הירוקה הזוהרת סביב החלון.

קספרסקי - כסף בטוח

קספרסקי מציעה גם גרסה מוגבלת של ה- VPN של חיבור מאובטח. כמו Bitdefender, אתה מקבל 200MB ליום לשחק איתם. ה- VPN באדיבות Hotspot Shield, ספק מחוספס שלא דירגנו במיוחד בסקירת Hotspot Shield שלנו.

שוב, אנו מדגישים שימוש בשירות VPN אחר, כגון NordVPN (קרא את סקירת NordVPN שלנו).

ישנם גם כלי פרטיות אחרים. קספרסקי מוסיף הגנת מצלמות רשת, גלישה פרטית ומנקה פרטיות. ההגנה על מצלמת הרשת היא מעולה, ואנחנו ממליצים עליה במדריך שלנו כיצד לאבטח את מצלמת האינטרנט שלך. גלישה פרטית חוסמת ניסיונות של רשתות חברתיות, סוכנויות מודעות ואחרים לאסוף את הנתונים שלך.

חוסם הגשמים של קספרסקי

מנקה פרטיות מועיל גם. זה סוחף את המערכת שלך לזיהוי נתונים ושואל אם אתה רוצה להסיר אותם.

אם אתה מחליף את החשבון עבור התוכנית היקרה ביותר, קספרסקי טוטאל אבטחה, תקבל גם את מנהל הסיסמאות של קספרסקי. בניגוד לארנק Bitdefender, ההצעה של קספרסקי הינה מנהל סיסמאות מלא, כפי שתוכל לקרוא בסקירת מנהל הסיסמאות של קספרסקי..

מחשבות סביב סיבוב אחד

ל- Kaspersky ו- Bitdefender יש כמעט את אותה התכונות. ההבדל הגדול ביותר הוא היכן שהם מציגים אותם. אתה מקבל יותר עבור פחות עם Bitdefender, אך במחיר של תכונות אבטחת ליבה, כגון חומת אש.

מצד שני, ל- Kaspersky יש תכונות טובות יותר, כמו מנהל הסיסמאות. עליכם לשדרג לתוכנית האבטחה היקרה של קספרסקי בכדי לקבל אותה.

בעוד Bitdefender מדלג על חומת אש בתכנית הזולה ביותר שלה, Bitdefender Antivirus Plus, חלונות צריכים לכסות את האבטחה שלך, והתכונות האחרות שלה מספיקות לניצחון בסיבוב זה.

Round: תכונות נקודה עבור אנטי-וירוס Bitdefender

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו Kaspersky Anti-Virus

2

תמחור

מרבית האנטי-וירוסים מציעים תוכנית מרובת מכשירים, המגנה לא רק על המחשב השולחני שלך, אלא גם על המכשירים הניידים שלך. ל- Kaspersky ו- Bitdefender יש את אותה תוכנית תמחור, אך הפרטים בתוכניות נבדלים זה מזה. אנו נבחן מה מציעה כל תוכנית ולאיזה מחיר.

ביטפנדר

כל עוד אתה מציית לתמחור הקידום של ביטדפנדר, התעריף הוא טוב. ההנחה בתשלום הראשון בדרך כלל חוסכת לך כ- $ 30, אך התוכניות שתוכל לבחור הן מוגבלות. ל- Bitdefender Antivirus Plus ו- Bitdefender Internet Security יש תמחור קידום עבור תוכניות עם שלושה מכשירים. הירידה לאחת או עד 10 מגדילה את הקצב.

העובדה שאפשר לעלות לעשרה מכשירים זה נחמד. התוכנית הזולה ביותר, Bitdefender Antivirus Plus, יכולה להגן על מכשיר אחד, שלושה, חמש או 10. יש לו הגנה מובנית מפני תוכנות רנסומומיות ומשתמש באותו בסיס נתונים של תוכנות זדוניות כמו שאר תוכנות Bitdefender.

למרות שאתה יכול לעלות לעשרה מכשירים, אתה לא צריך להזדקק לכך. Bitdefender Antivirus Plus הוא חלונות בלבד, כלומר אינך יכול להגן על המכשירים הניידים שלך בעזרתו. התוכנית מתאימה ביותר למשתמש יחיד שיש לו מחשב שולחני או מחשב נייד.

לאותם בעיות של Bitdefender Internet Security. זהו חלונות בלבד ושיעור הקידום חל רק על תוכנית שלושת המכשירים. היכולת לעלות לעשרה מכשירים הגיונית יותר עם זאת מכיוון שהיא מציגה בקרת הורים. יש לו גם תכונות אחרות, כגון רשת חברתית והגנה על מצלמות רשת.

על מרבית המשתמשים לבחור ב- Bitdefender Total Security. זה 10 דולר יותר מ- Bitdefender Antivirus Plus ומגיע עם תמיכה בחמישה מכשירים. ניתן לשדרג ל -10 תמורת 5 $ נוספים.

Bitdefender Total Security היא התוכנית הרב-מכשירית היחידה שהאנטי-וירוס מציע. זה תומך ב- Windows, macOS, iOS ו- Android. אפליקציית האנדרואיד המצוינת שלה זיכתה אותה במקום במדריך האנטי-וירוס הטוב ביותר שלנו לאנדרואיד.

תעריף המבצע חל רק בפעם הראשונה שאתה קונה את היישום. למרבה המזל, Bitdefender מאפשר לך לרכוש עד שלוש שנות הגנה במחיר המבצע מראש.

ל- Bitdefender מחירים טובים, ומערך התוכניות מספק, אך אנו מרגישים שנאלצים להכניס ביטדפנדר טוטאל אבטחה. זוהי התוכנית הרבת-מכשירים היחידה, והגנה על המכשיר הנייד שלך חשובה כמעט כמו ההגנה על המחשב השולחני שלך. Bitdefender Internet Security ו- Antivirus Plus הן אפשרויות הגונות אם אתה באמת מנסה לחסוך כסף.

Bitdefender מציע גם אנטי-וירוס בחינם. זה בסיסי, באמצעות מסד הנתונים הקבוע של תוכנות זדוניות לסריקת המחשב שלך. ובכל זאת, זה היה מספיק טוב כדי להשיג מקום במדריך הטוב ביותר שלנו לתוכנת אנטי-וירוס. לפני שתוריד את התוכנה, אנו ממליצים לנצל את ניסיון ה- 30 יום של ביטדפנדר של Total Security.

קספרסקי

לקאספרסקי יש גם מערך תלת-תכניתי, וכל אחד מהם מגיע לאותה נקודת מחיר. התוכנית הזולה ביותר, אנטי-וירוס של קספרסקי, זולה ב -5 דולר עבור אותו מספר מכשירים, בעוד שקאספרסקי טוטאל אבטחה, התוכנית היקרה ביותר, היא חמישה דולר נוספים. עם זאת, קספרסקי מציגה תוכניות מרובות מכשירים ברמה נמוכה ממה שעושה Bitdefender.

אנטי-וירוס יכול להגן על שלושה או חמישה מכשירים. למרות שזה לא נותן לך את הגמישות לעלות לעשרה מכשירים כמו Bitdefender, התצורה הגיונית יותר. כתוכנית של Windows בלבד, לא סביר שתצטרך להגן על יותר מחמישה מכשירים. אנטי-וירוס מספק חבילת הגנה בסיסית, כולל הגנה בזמן אמת מפני תוכנות זדוניות.

Kaspersky Internet Security זמין לשלושה או חמישה מכשירים, אך בניגוד לתוכנית השוואה של Bitdefender, תוכלו לאבטח את Windows, macOS, iOS ו- Android. זה מגיע גם עם כסף בטוח ובקרת פרטיות. לרוע המזל, ל- Kaspersky Internet Security אין בקרת הורים.

התוכנית היקרה ביותר, Kaspersky Total Security, יכולה להגן על חמישה או 10 מכשירים. זה כולל בקרות הורים ומנהל הסיסמאות, יחד עם התכונות הקודמות. עם זאת, אתה זקוק לחשבון משתמש כדי להשתמש במנהל הסיסמאות ובבקרות ההורים.

ניתן להתקין את Kaspersky Total Security על עד 10 מכשירים, אך רק שני חשבונות משתמש יכולים לגשת לבקרות ההורים ולניהול הסיסמאות..

כמו ביטפנדר, קספרסקי דוחף אותך לעבר התוכנית היקרה ביותר. בעוד ש- Kaspersky Internet Security מציעה תכנית מרובת מכשירים בזול, אתה מוגבל לחמישה מכשירים ואינך מקבל את מנהל הסיסמאות או את בקרות ההורים..

קספרסקי מציעה גם גרסה חינמית של Security Cloud, שהיא טובה יותר מההצעה החינמית של Bitdefender. הוא מספק הגנה בסיסית, עד 300MB ליום של ה- VPN של חיבור מאובטח ו -15 ערכים במנהל הסיסמאות של קספרסקי..

תוכנית האבטחה בענן האבטחה היקרה ביותר היא 150 דולר עם עד 20 חשבונות משתמש, ניטור WiFi ביתי, כניסות ללא הגבלה בסיסמה והגנה על פרטיות.

שתי מחשבות עגולות

ל- Bitdefender ו- Kaspersky יש תוכניות דומות, ולמרות שאתה עשוי לחסוך כסף בתעריף ההיכרות, המחיר מתחיל להתחדש. ההבדל הגדול ביותר בין השניים הוא היכן שמציגים תכונות.

ל- Kaspersky יש תוכניות מרובות מכשירים בפחות, אך Bitdefender כולל תכונות – כמו בקרת הורים ומנהל סיסמאות – ברמות נמוכות יותר. לשניהם יש אנטי-וירוסים ניידים בחינם, אך התכונות הנוספות שמציע Bitdefender מושכות אותה לפני קספרסקי בסיבוב זה.

סבב: נקודת תמחור עבור אנטי-וירוס Bitdefender

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו Kaspersky Anti-Virus

3

ידידותיות למשתמש

אנטי-וירוסים חיים לעתים קרובות בשורת המשימות, ומגנים עליך בשקט מפני האיומים האורבים ברשת. כדי להגדיר תצורה של אנטי-וירוס ולגישה לתכונות הנוספות שלו, עליך להשתמש בממשק.

אנו הולכים להשוות בין חוויות המשתמש שקאספרסקי ו- Bitdefender מציעים, כמו גם את האפשרויות המרכיבות את הממשקים שלהם..

ביטפנדר

ל- Bitdefender מתקין גדול של 500MB. במהלך הבדיקה שלנו, לקח יותר מעשר דקות להתקין ולהגדיר את התצורה, וזה רחוק מההתקנה היעילה של Webroot (קרא את סקירת Webroot SecureAnywhere). למרות שהמתקין מגושם, כל דבר אחר בחוויית המשתמש הוא מצוין.

המסך הראשי מציג את מצב המחשב שלך, המלצות על פגיעות וחמישה סמלים שתוכל להתאים אישית. Bitdefender מכנה אותם “פעולות מהירות”, והם התכונה האהובה עלינו בממשק.

ישנם חמישה משבצות שתוכלו למלא בכל מה שתרצו. אם אתה משתמש בגרסת ניסיון, אחת תהיה שמורה לשדרוג לשידול. כשהגדרנו את התצורה, הגדרנו את הארבעה האחרים לסריקה מהירה, SafePay, סריקה מלאה ו- VPN.

ממשק Bitdefender

פעולות מהירות מאפשרות לך לגשת במהירות לתכונות הרבות של Bitdefender. אתה יכול להתאים את חווית המשתמש למה שאתה צריך ולמצוא את התכונות הרצויות לך מבלי לחפש בערימת תפריטים.

ישנן שלוש כרטיסיות נוספות: “הגנה”, “פרטיות” ו”כלי עזר “. לכל אחד מהם יש ממשק דומה לאריחים עם הגדרות בודדות. זה משחרר את כפתור ה”הגדרות “בתחתית לפרטי חשבונך והעדפותיך.

תפריט ההגדרות הוא המקום בו אתה מגדיר גם פרופילי הגנה. הם מתאימים את השימוש של Bitdefender במשאבי המערכת למשימה שאתה מבצע. פרופיל “הסרט”, למשל, מגביל את פעילות הרקע של האנטי-וירוס. ביטאפנדר מדכא התראות כשהוא מופעל.

Bitdefender- פרופיל הגדרות

עם זאת, פרופילים חורגים מ- Bitdefender. לדוגמה, פרופיל “העבודה” מאפשר לדחות עדכונים אוטומטיים עבור Windows. אתה יכול להגדיר שיישומים יפעילו גם את הפרופילים, כך שלא תצטרך להפעיל אותם ידנית בכל פעם.

אם אתה משתמש בתוכנית מרובת מכשירים, אתה יכול לגשת ל- Bitdefender Central בדפדפן שלך. זה נותן לך סקירה כללית של המכשירים שלך ועל מצבם הנוכחי. גם התראות עבור מכשירים אלה יופיעו שם. אתה יכול לראות את מצב הבריאות של כל אחד, כמו גם להגדיר הגדרות הורים למכשירים נפרדים.

למרות ההתקנה הארוכה של Bitdefender, לא יכולנו לקוות לחוויית משתמש טובה יותר. כל מה שאתה צריך יכול להיות מוגדר בלוח המחוונים בזכות פעולות מהירות ותוכל להתאים אישית את אופן ההתנהגות של Bitdefender עם פרופילים. זה אינטואיטיבי בלי להקריב שום כוח.

קספרסקי

ל- Kaspersky ממשק קל לשימוש שאנו אוהבים מאוד. אין בו את אפשרויות ההתאמה האישית שיש ל- Bitdefender, אך היא מנהלת חווית משתמש ללא סלסולים עם הרבה כוח. יש לו פעולות מהירות בלוח המחוונים, מעין, אך אינך יכול לשנות את הסמלים שקאספרסקי הגדיר.

המסך הראשי מציג את מצבך הנוכחי באמצעות קישור לפרטים. תחתיו תראה את מספר האזהרות, האיומים וההמלצות. ישנם שישה סמלים מתחת לקטע הסטטוס לגישה לתכונות שונות שמציעה קספרסקי.

ממשק אנטי-וירוס של קספרסקי

הסמלים מסבירים את עצמם. “עדכון מסד נתונים”, למשל, מוריד את העדכון האחרון למסד הנתונים הזדוני. הסמל הראשון הוא “סריקה”, עבורם מציעה קספרסקי ארבעה מצבים.

אתה יכול לבצע סריקת מכשירים מלאה, מהירה, סלקטיבית או חיצונית. סריקות סלקטיביות יכולות למקד לקבצים או לתיקיות. אתה יכול לציין מה לסרוק על ידי ניווט אליו בהיררכיית תיקיות או גרירתו לממשק. מסך הסריקה הוא גם המקום בו ניתן להגדיר לוח זמנים לסריקה.

הגדרות סריקה סלקטיביות של קספרסקי

אמנם אתה יכול לגשת באותה קלות לתפריט הסריקה ממסך הבית, אך אינך יכול להתחיל סריקה מבלי להיכנס אליו. זו סיבה גדולה לכך שהפעולות המהירות בממשק של ביטדפנדר מאירות. אתה יכול לבצע פעולות כמו סריקת מערכת מבלי לפתוח חלון אחר.

מתחת לששת הסמלים נמצא כפתור שכותרתו “כלים נוספים.” כאן תוכלו למצוא את ה- VPN, מנקה הפרטיות ומעדכן התוכנה. קספרסקי כוללת שם גם משאב ומוניטור רשת כדי לראות סקירה כללית של מה שקשור למכשיר שלך ומשאבי המערכת שבהם הוא משתמש.

תפריט הגדרות קספרסקי

ל- Kaspersky חווית משתמש מצוינת, אך חסר לה את האגרוף של Bitdefender. עם זאת, אתה מקבל גישה מהירה לפונקציות החיוניות של היישום ללא עקומת למידה. התכונה המועדפת עלינו היא היכולת לגרור ולשחרר קבצים או תיקיות לממשק לסריקה סלקטיבית.

שלוש מחשבות עגולות

קספרסקי ו- Bitdefender מציעים חוויות משתמש מעולות מבלי להקריב כוח. התוספת של פרופילים ופעולות מהירות בממשק של ביטדפנדר הציבה אותו לפני קספרסקי. עם זאת, לא תתקשו להשתמש באף אחד מהם.

סיבוב: נקודת ידידותיות למשתמש עבור אנטי-וירוס Bitdefender

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו Kaspersky Anti-Virus

4

הגנה

החלק החשוב ביותר באנטי-וירוס הוא הגנה. אנו נשתמש בתוצאות משלוש מעבדות עצמאיות בביצועים והגנה כדי להעריך עד כמה בטוחים קספרסקי וביטדפנדר אותך, כמו גם כמה הם יאיטו את המכונה שלך.

ביטפנדר

ל- Bitdefender כמה מציוני ההגנה הטובים ביותר בשוק תוכנת האנטי-וירוס. זה כל הזמן מקבל סימנים מושלמים או כמעט מושלמים מהמעבדות שאנו עוסקים בהן. למרבה הצער, יש לזה כמה בעיות בביצועים, אך הם מתקנים בקלות בעזרת פרופילים.

מבחן AV העניק ל- Bitdefender שש מתוך שש נקודות הגנה בין יולי לאוגוסט 2018. AV-Test מצא שהוא יעיל במאה אחוז כנגד 275 דגימות זדוניות אפס-יום, כמו גם יעיל במאה אחוז מול 19,747 דגימות זדוניות נפוצות..

אתר ביטפנדר חסום

ממוצע הביצועים בתעשייה באותה עת היה מאה אחוז, כך שביצועי מבחן ה- AV-Bitdefender לא היו מרשימים במיוחד. עם זאת, במהלך הניתוח של AV-Test באפריל, Bitdefender שמר על סתימה של 100 אחוזים בעוד שהביצועים הממוצעים בתעשייה היו 99.5 אחוזים.

Bitdefender נאבק בהשקת בחירות פופולריות באתר בעת היישום. מחשב רגיל הואט ב -25 אחוזים כאשר השיק איתו אתרים בהשוואה לממוצע בתעשייה של 15 אחוזים בלבד. כל שאר הבדיקות, כולל השקת יישומים והעתקת קבצים, היו בקנה אחד עם או טוב יותר מהממוצע בתעשייה.

AV-Comparatives מצא גם שהוא יעיל במאה אחוז במחקר שנערך באוגוסט 2018, והוא לא החזיר חיובי שווא. ESET Internet Security היה יעיל רק 98.4 אחוזים באותה בדיקה, עם חיובית שגויה אחת (קרא את סקירת ESET NOD32 שלנו).

AV-Comparatives העניקו גם ל- Bitdefender שלושת הכוכבים המושלמים בביצועים ודירוג + מתקדם, הרמה הגבוהה ביותר האפשרית. הנתונים האחרונים הם מאפריל 2018, אך Bitdefender נמצא בעקביות ברמת המתקדמים + מאז מאי 2015.

MRG Effitas העניקה ל- Bitdefender הסמכה ברמה 2 בניתוח הספקטרום המלא שלו ברבעון השני לשנת 2018. המשמעות היא שלפחות 98 אחוז מהאיומים התגלו ונוטרלו. Bitdefender חסם את הכל, אך נאבק ביישומים שעלולים להיות לא רצויים. זה החמיץ חמישה מתוך 20 הדגימות.

במהלך ניתוח הספקטרום המלא של ה- Q1 2018, הוענק Bitdefender לתעודת רמה 1, כלומר הוא חסם את כל האיומים שנבדקה על ידי MRG Effitas.

קספרסקי

ל- Kaspersky יש גם ציוני ביצועי הגנה גבוהים מ- AV-Test, AV-Comparatives ו- MRG Effitas. בכל הנוגע לאבטחה, אתה מכוסה. עם זאת, הטענות האחרונות בנושא קספרסקי ריגול על המשתמשים שלה עשויות לסכן את פרטיותך.

מבחן AV העניק לקאספרסקי ציונים מושלמים בהגנה על ביצועים במהלך הבדיקה שנערכה באוגוסט 2018. שוב, הממוצע בענף ההגנה באותה עת היה 100 אחוז, כך שזה לא מפתיע. עם זאת, כמו Bitdefender, קספרסקי הייתה יעילה במאה אחוזים באפריל כאשר הממוצע בתעשייה היה 99.5 אחוזים.

קספרסקי חסם את דף האינטרנט

גם הוא זכה לציונים מושלמים בביצועים, אך היה לו נושא זהה ל- Bitdefender בעת השקת אתרים פופולריים. קספרסקי האט את המחשב הרגיל בירידה של 22 אחוזים, יותר מהממוצע בתעשייה של 15 אחוזים.

AV-Comparatives מצא גם שהוא יעיל במאה אחוז במהלך הערכתו באוגוסט 2018. Trend Micro היה גם יעיל במאה אחוזים בבדיקות הללו, אך היו לו שמונה חיוביות שגויות (קרא את סקירת Trend Micro Antivirus + שלנו). לקאספרסקי לא היה כזה.

בדומה ל- Bitdefender, גם קספרסקי קיבלה דירוג + מתקדם בביצועים במהלך אפריל 2018. יש לה את אותו דירוג ביצועים מאז אוקטובר 2014.

קספרסקי זכתה בתעודת רמה 1 מטעם MRG Effitas בניתוחי הספקטרום המלא של הרבעון הראשון והשני לשנת 2018. האנטי-וירוס חסם 100 אחוז מהאיומים בשתי הבדיקות, והכה את ביטדפנדר ברבעון השני.

עם זאת, קיימים חששות לגבי פרטיות המשתמשים עם קספרסקי. דיווח אחד טוען כי פיקוח על מערכות פדרליות אמריקאיות המשתמשות בספרסקי והחברה מסרה את הנתונים לממשלת רוסיה.

קספרסקי השיב כי היא “מעולם לא עזרה ולא תסייע לשום ממשלה בעולם במאמצי הריגול הסייבר שלה.” אין מעט ראיות המאשרות את הטענה, ולכן איננו יכולים להעריך באופן סופי האם קספרסקי מסוכן לשימוש או לא.

סיבוב ארבע מחשבות

קספרסקי וביטפנדר קיבלו ציונים מצוינים מכל שלוש המעבדות בביצועים והגנה. אתה לא יכול להשתבש עם אף אחד. עם זאת, ישנם קשיי פרטיות סביב קספרסקי שעליך להיות מודע אליהם.

החקירה הפנימית בקספרסקי, שהושלמה בנובמבר 2017, הגיעה למסקנה כי המכונה המדוברת “נגועה לפחות ב121 זנים שונים של תוכנות זדוניות ותוכנות פרסום, ואינה מונה את התוכנה הזדונית של NSA גם היא על המכונה.”

תוכלו לקרוא את הדו”ח המלא כאן.

לשם השוואה שלנו, איננו יכולים להעניק סבב זה לביטפנדר פשוט מכיוון שלקספרסקי יש טענות נגדה. זה מסתכם במה שנוח לכם. מבחינת ההגנה, שניהם מהטובים ביותר.

סיבוב: הגנה אין מנצח ברור, נקודות לשניהם

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו Kaspersky Anti-Virus

5

תמיכה

תמיכה חשובה לאנטי-וירוסים, במיוחד מכיוון שחבילות האבטחה שחברות מציעות הופכות מורכבות יותר. אנו נבחן את הצורות של הצעה ישירה ותמיכה DIY ב- Kaspersky ו- Bitdefender.

ביטפנדר

ל- Bitdefender כל סוג של תמיכה שיכולנו לבקש. יש לך אפשרויות קשר ישירות על צ’אט, דוא”ל וטלפון, כמו גם בסיס ידע, קטעי וידאו כיצד לבצע ופורום קהילתי. אפשרויות התמיכה של עשה זאת בעצמך מפוצלות בין מוצרים ביתיים לעסקיים, כך שאתה לא צריך לדאוג לשני התערבבות.

בסיס הידע מחולק לפי מוצר, ובמאמרים מסוימים יש הדרכת וידיאו איתם. במאמרים שפע של צילומי מסך והוראות צעד אחר צעד, ו- Bitdefender שומר עליהן לחזור לשנת 2015, כלומר תוכל למצוא תמיכה גם במוצרים מיושנים..

בסיס ביטפנדר-ידע

ישנם שלושה פורומים: הגנה ביתית, הגנה עסקית והגשת תוכנות זדוניות. הפורומים זמינים בחמש שפות, כולל אנגלית, גרמנית וצרפתית. באופן לא מפתיע, רוב הדיון מתרחש בפורום להגנת הבית.

הצ’אט החי והתמיכה הטלפונית מצוינים. תמיכה טלפונית זמינה 24/7 ב -16 מדינות. אם אינך מתגורר באחת המדינות הללו, ל- Bitdefender יש קו תמיכה עולמי באנגלית הפועל מסביב לשעון.

הצ’אט החי מנסה לפתור את הבעיה שלך בבסיס הידע. זה סוכן AI שמפנה אותך למאמרים על סמך שאלתך. בכל שלב במהלך הצ’אט החי אתה יכול לבקש סוכן חי.

קספרסקי

ל- Kaspersky תמיכה מצוינת בעיצוב DIY, אך אפשרויות הקשר אינן חסרות. אתה בעיקר תקוע עם בסיס ידע ופורום קהילתי. משתמשים משלמים יכולים לבקש תמיכה, אך אין שום דרך ברורה ליצירת קשר מעבר לזה.

בסיס הידע מחולק לפי מוצר ואז על ידי מערכת הפעלה. אתה צריך לעבור רשימה ארוכה של מאמרים כדי למצוא את מה שאתה צריך. אנו מעדיפים שאולי קספרסקי ימצאו מאמרים מרוכזים בכיסוי מערכות הפעלה מרובות במקום לפצל אותן כמו שהיא.

בסיס הידע של קספרסקי

עם זאת, המאמרים טובים. המדריכים לפתרון בעיות ערוכים בצורה נקייה עם הגורם לבעיה ופתרון אפשרי. בהדרכות יש הוראות שלב אחר שלב אך חסרות צילומי מסך.

אנחנו הכי אוהבים את הפורומים. הנושאים מפוצלים בין מוצרים ביתיים לעסקיים, ויש קטע לבדיקת בטא אם אתה רוצה להיות בין הראשונים לנסות את הגרסה האחרונה של קספרסקי. בפורום ההגנה על הבית היו קצת יותר מ- 400,000 נושאים כאשר בדקנו.

לתמיכה ישירה יש בעיות. אתה יכול ליצור קשר עם קספרסקי רק באמצעות דואר אלקטרוני ועליך לבקש תמיכה מלכתחילה. קספרסקי חסרה אפשרויות צ’אט וטלפון חי נחוצים.

מחשבות סיבוב חמש

ל- Bitdefender מערכת תמיכה מצוינת, בין אם ברצונך ללכת לבד או לקבל עזרה ממישהו. המערכת של Kaskpersky היא הגונה, אך היעדר אפשרויות תמיכה ישירות גורם לה להיראות בינוני בהשוואה.

סיבוב: נקודת תמיכה עבור אנטי-וירוס Bitdefender

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו Kaspersky Anti-Virus

6

מחשבות אחרונות

קספרסקי ו- Bitdefender דומים, כאשר התכונות שלהם, התמחור וההגנה הם בערך. עם זאת, ישנם מספיק יתרונות קטנים שמציעה Bitdefender בכדי להפוך אותה לבחירה העליונה.

עם זאת אתה לא יכול להשתבש. ציוני ההגנה דומים, התמחור כמעט זהה ותקבלו את אותן תכונות ליבה. ביטפנדר זורח בהיר יותר בשימושיות, אך לא בהרבה.

הבחירה שלך תהיה תלויה אם אתה זקוק לתכונות כמו מנהל סיסמאות בתוכניות הזולות של Bitdefender או תמיכה מרובת מכשירים ב- Kaspersky Internet Security..

עם זאת, עבור הדירוג המצוין בכל קריטריונים, הבחירה שלנו היא Bitdefender. 

הזוכה: ביטדפנדר

האם אתה חושב ש- Bitdefender או Kaspersky טובים יותר? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map