סקירת WebHostingBuzz – עודכן2020

סקירה של

WebHostingBuzz קיים כמעט 20 שנה, ובזמן הזה עשה עבודה הגונה בבניית תכונות תוך שמירה על מחירים נמוכים ועל מהירויות גבוהות. למרות שזה לא מושלם, זה ראוי למראה טוב על ידי כל מי שמחפש מארח חדש, כפי שתוכל לקרוא בסקירת WebHostingBuzz זו..

WebHostingBuzz הוא מארח אתרים עצמאי קטן, המארח כ- 35,000 אתרי אינטרנט עבור בסיס לקוחות של כ- 28,000. למרות זאת, זה היה באתר אירוח זמן מה. היא הוקמה בשנת 2002 כדי להילחם באותה תקופה בשוק אירוח אתרים מופקע ומחוספס. זה עדיין מנסה לעשות זאת היום. גם זה בעיקר מצליח.

בסקירת WebHostingBuzz זו, אנו הולכים להסביר מדוע ללכת עם מארח גדול אינו בהכרח דבר טוב. לאחר שנרשמת לחשבון משותף, בדקנו תכונות, תמחור, ביצועים ועוד כדי להגיע לפסק הדין שלנו.

WebHostingBuzz עושה המון נכון, עד כדי כך שהוא עומד במדריך הטוב ביותר לאירוח אתרים שלנו. יש כמה סוגיות, אך קל להתעלם מהן המחיר, המהירות והתכונות שיש ל- WebHostingBuzz להציע..

webhostingbuzz-slider1

webhostingbuzz-slider2

webhostingbuzz-slider3

webhostingbuzz-slider4

webhostingbuzz-slider5

קודם

הבא

חוזק & חולשות

חלופות עבור WebHostingBuzz

תכונות

WebHostingBuzz כולל הרבה תכונות, אך יתכן וזה לא נראה בהתחלה. אף על פי שאין בו אינטגרציה עם Cloudflare Railgun וקופצים על נקודות הזכות שמציע iPage (קרא את סקירת iPage שלנו), WebHostingBuzz כולל רשימה מוצקה.

חבילות יוקרתיות יוקרתיות כוללות את כל מה שציפית. השרתים מחוברים דרך רשת מיותרת של 10 ג’יגה-ביט, האחסון מוגדר ב- RAID 10 (קרא את המדריך שלנו בנושא RAID) ותקבל חיבור ייעודי של 100 מגה-ביט לשנייה לאתר שלך. גם VPS וחבילות ייעודיות כוללות הסכם של 100 אחוז שירות uptime לשירות.

הרבה יותר מעניין הם השרתים המשותפים. שלא כמו מארחי אינטרנט רבים, WebHostingBuzz אינו משתמש בשרתי Apache. במקום זאת, היא משתמשת באלטרנטיבה של אפאצ’י המכונה LiteSpeed. זו תוכנת שרת קניינית בתשלום שמגיעה עם כל היתרונות של שרתי Apache, כולל ModSecurity, אך עם פחות תקורה.

דוא

אם העומס בו מטפל השרת פוחת, המשמעות היא עלייה במהירות ובזמן הפעילות של האתר שלך. שרתים משותפים נלחמים נגד שיש יותר מדי אתרים ולא מספיק משאבים, כך שיש להם תוכנת שרת שעולה אופטימיזציה טובה יותר יכולה לעזור להילחם בסוגיות אלה.

יש גם תכונות אחרות הממוקדות אבטחה, אך נגיע לאלה שבקטע “אבטחה” להלן. אף שהוא מציע שרתי LiteSpeed ​​ואת מטמון ה- LiteSpeed ​​הנלווה אליו, WebHostingBuzz מתגעגע בכמה תחומים.

כלומר, הוא משמיט את בניית אתרים. אף על פי שוורדפרס ורוב היישומים האחרים נתמכים באמצעות מתקין האפליקציות Softaculous, אין בניית אתרים זמינה. אם אין לך ניסיון עיצובי ואתה רוצה להקים אתר, עיין במדריך הטוב ביותר לבניית אתרים. Wix נמצאת בראש הרשימה (קרא את סקירת Wix שלנו).

מעבר לזה, WebHostingBuzz כולל רשימה מרשימה של תכונות, כולל cPanel, ריבוי שכבות של מטמון ושרתי LiteSpeed..

סקירה כללית של תכונות WebHostingBuzz

לוגו של WebHostingBuzzwww.webhostingbuzz.com

החל מ- 499 $ לחודש לכל התוכניות

סוגי שרתים

אירוח משותף

אירוח VPS

וורדפרס מנוהלת

אירוח בענן

אירוח ייעודי

אירוח משווקים

שמישות

גישה ל- FTP

גישה ל- SSH

cPanel

גישה לשורש

גיבויים יומיים

בונה אתרי אינטרנט

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

אבטחה

פרטיות תחום

הצפנת SSL

הסרת תוכנות זדוניות

חומת אש ליישומי אינטרנט

אימות דו-גורמי

הגנת DDoS

sFTP

תמיכה

תמיכת דוא”ל

תמיכה טלפונית

תמיכה בצ’אט חי

הדרכות

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמיכה 24/7

תמחור

WebHostingBuzz אינו מתמקד בתכניות תמחור מטעות. שלא כמו Bluehost (קרא את סקירת Bluehost שלנו), WebHostingBuzz מציג את המחיר שתשלם בחודש, ולא מחיר חודשי בתכנית רב שנתית. זו הייתה הפעם הראשונה שכתבת ביקורת על אירוח אתרים, שם לא הופתענו כשהגיע הזמן לבדוק.

באופן מפתיע, גם המחיר טוב. WebHostingBuzz יקר יותר מ- 1&1 IONOS (קרא את ה 1 שלנו&סקירת IONOS 1), אך היא זולה כמעט מכל ספק שסקרנו בכל מה שקשור לחידוש. בהשוואה לשיעור ההתחדשות של 15 דולר לחודש של Arvixe, WebHostingBuzz הוא גניבה (קרא את סקירת Arvixe שלנו).

עם זאת, אין לזה הנחות רב-שנתיות של, נגיד, Hostinger (קרא את סקירת Hostinger שלנו). תוכניות משותפות מוצעות מדי חודש ושנה, ואם תבחר באפשרות האחרונה, תקבל אירוח של חודשיים בחינם. אמנם לא הנחה תלולה, אבל זו הנחה ובהתחשב במודל התמחור השקוף של WebHostingBuzz, אנחנו מסתדרים בזה.

המודל של הצגת המחיר החודשי והוספת חודשיים של שירות אם אתה קונה נושא שנתי ברחבי האתר. יוצא הדופן הוא אירוח משווקים, אותו ניתן לרכוש במשך חודש, שנה או שנתיים, עם הנחה קלה בעת מעבר הרשת..

מחוץ לתמחור השקוף, ל- WebHostingBuzz יש משהו אחר יוצא דופן בכל מה שקשור לסעיף זה. יש תוכניות תקציב עבור חבילות משותפות, VPS וחבילות ייעודיות שיכולות לחסוך אתרים קטנים יותר מטבע כלשהו.

אפשרויות כלכלה של WebHostingBuzz

לדוגמה, היא מציעה אירוח משותף לכלכלה המשתמש בשרת NGINX במקום בשרת LiteSpeed ​​במחיר של 24.99 $ לשנה או 39.99 $ לשנתיים. התוכנית מוגבלת, עם זיכרון RAM של 512 מגה-בתים בלבד ושטח דיסק של 10 ג’יגה-בתים, אך זוהי אפשרות איתנה לאתרים שאין להם כמעט תנועה.

ישנם גם שרתים ייעודיים לתקציב, המתחילים ב- $ 50 לחודש. עם זאת, בשעת הכתיבה הם היו השרתים הייעודיים היחידים שהיו זמינים. למרות של- WebHostingBuzz דף מוצר שלם המוקדש ל 16 תצורות שרת ייעודיות, כולם אזלו כאשר בדקנו.

למרות זאת, החלק הזה כולו אגודלים. WebHostingBuzz הוא זול ושקוף. זה אפילו מעבר להציע תכניות תקציב למי שזקוק להן. רכישות מגובות גם בערבות של 45 יום להחזר הכסף. למרות שזה לא כל כך ארוך מ- InMotion Hosting (קרא את הסקירה שלנו ב- InMotion Hosting), WebHostingBuzz מקדימה את מרבית שוק אירוח אתרים.

קלות שימוש

ל- WebHostingBuzz יש אתר יעיל שמקל על מציאת תוכנית למרות ההרכב הצפוף. יש בו מעט אירוח A2 וקצת עצמות קינסטה, כלומר זה מאפשר למצוא את התוכנית הרצויה לך תוך הצגת הפרטים הטכניים (קרא את סקירת A2 אירוח וביקורת קינסטה שלנו).

גם אין להשפיל את השקיפות בתמחור. מכיוון ש- WebHostingBuzz מציג את המחיר החודשי בפועל שתשלם, אין ספק מה יהיה החשבון שלך ברגע שתלך לבדוק.

גם הקופה פשוטה. WebHostingBuzz יבקש ממך לרשום דומיין, לכוון את הדומיין הקיים שלך או להעביר דומיין שבבעלותך. לאחר מכן תבחר את משך הזמן שלך, תזין את פרטי החשבון שלך ותהיה בדרך.

מכיוון ש- WebHostingBuzz מבקש את פרטי החשבון שלך לפני שתשלים את התשלום, אתה יכול לעבור מבחירת תוכנית ללוח הבקרה שלך מבלי להביא אי פעם את אישורי החשבון מהודעת דוא”ל..

webhostingbuzz- ביקורת-אישור הזמנה

אתה ניגש ישירות ללוח הבקרה שמונח בצורה נקייה. העיצוב מזכיר את InMotion Hosting מבלי להיות קרוע. ישנן ארבע תיבות המציגות את השירותים שלך, דומיינים, חשבוניות וכרטיסים, חלון המציג את השירותים הפעילים שלך ובועה קטנה בפינה השמאלית לצ’אט חי.

webhostingbuzz-review-client-area

כשתלחצו לחשבון האירוח שלכם תוכלו למצוא את השימוש בדיסק ורוחב הפס שלכם, יחד עם קישורים מהירים לאפשרויות ב- cPanel. המשמעות היא שאם אתה רוצה להוסיף כתובת דוא”ל או לגשת למנהל הקבצים שלך, אינך צריך לטעון את cPanel.

webhostingbuzz-review-hosting-management

עם זאת, ניתן לגשת ל- cPanel על ידי לחיצה על הכרטיסייה בתפריט בצד ימין. שם תוכלו להכנס לפרטים באמצעות אתר האינטרנט שלכם, כפי שתוכלו עם כל אירוחי האינטרנט הטובים ביותר שלנו עם בחירות cPanel. WebHostingBuzz אפילו כולל כרטיסייה ייעודית להתקנת אפליקציות Softaculous להפעלת סקריפטים להתקנה נפוצה, כגון WordPress.

webhostingbuzz-review-cpanel

WebHostingBuzz מכה בכל התווים הגבוהים לשימושיות. אף על פי שהיא אינה מציעה את שילוב הוורדפרס המתקדם שעושה JustHost (קרא את סקירת JustHost שלנו), הקופה, לוח הבקרה ובניית cPanel יעילים ופשוטים.

סוגי אירוח

WebHostingBuzz מציע אירוח משותף, VPS ואירוח ייעודי, אם כי האחרון משרטט. יש גם תוכניות מפיצים, אבל אלה רק צרורות של תוכניות משותפות שהוקמו למטרה, ובכן, מכירה מחדש. למרות שההרכב יציב, אנחנו חסרים הרבה וורדפרס מנוהלים וענן הרבה.

ראשית, התוכניות המשותפות. אירוח משותף הוא המקום בו אתרים רבים ממוקמים על אותו שרת ומשתפים את המשאבים ביניהם. בניגוד לרוב התוכניות המשותפות – קרא את סקירת HostGator לדוגמה אחת – יש גבולות המוטלים על חשבונך לגבי זיכרון, שימוש במעבד ומהירות קלט / פלט.

אף שהמתחילים עשויים לראות במגבלות דבר רע, הם טובים כשמדברים על אירוח משותף. לעתים קרובות, תוכניות ללא הגבלה גורמות לכך שמספר אתרים מגיעים למשאבי חזירים בעוד שאחרים נאבקים לעמוד בקצב. על ידי הטלת מגבלות, WebHostingBuzz מסוגלת להבטיח שכולם בשרת יקבלו נתח הוגן.

תוכניות VPS לוקחות את הרעיון הזה ומתנהלות איתו. שרתים פרטיים וירטואליים הם שרתים וירטואליים המתארחים על בסיסים פיזיים. לדוגמה, אם יש שרת פיזי עם 8 ג’יגה-זיכרון RAM, ארבע ליבות של עיבוד מעבד ו- 100 ג’יגה-בייט אחסון, יכול להיות שיש ארבעה שרתים וירטואליים, כל אחד עם זיכרון RAM של 2 ג’יגה-בייט, ליבת מעבד אחת ו -25 ג’יגה-בייט אחסון.

המשאבים הייעודיים מבודדים אותך ממשתמשים אחרים. אם קניית אירוח משותף מתגוררת במתחם דירות גדול, קניית שרת VPS היא רכישת בית עירוני.

WebHostingBuzz כולל גם מגוון מוצק של תוכניות VPS. ישנם שמונה שכבות לבחירה, החל מתכנית בסיסית זולה, 1 ג’יגה-בתים של RAM, לשרשרת ארבע ליבות כוח, 8 ג’יגה-בתים של RAM. כאמור, יש גם אפשרויות תקציב, אם אתה צריך לחסוך מטבע.

הזכרנו גם את היעדר שרתים ייעודיים. יש דף מוצר, אך כל ההצעות אזלו כאשר בדקנו בפעם האחרונה. שרתי התקציב, המועצמים בהשוואה לשרתים הייעודיים של WestHost, הם היחידים הזמינים (קרא את סקירת WestHost שלנו).

webhostingbuzz-review-special-servers

עם זאת, זה לא שורף כמו השמטת אפשרויות הענן והמנועי WordPress המנוהלים. וורדפרס מנוהלת, שתוכלו ללמוד עליה במדריך האירוח הטוב ביותר עבור מדריך וורדפרס, חשובה יותר ויותר, במיוחד עבור אתרים כמו שלנו. אם זה מה שאתה מעוניין, קרא את הסקירה העממית שלנו.

מהירות & זמן עבודה

אנו משתמשים בשני כלים למדידת מהירות אתר: בדיקת מהירות Pingdom ופעולת עומס. הבדיקות שלנו מתבצעות עם התוכנית הזולה ביותר שקיימת ומותקנת גרסה ריקה של וורדפרס. על ידי עיצוב הבדיקות שלנו בצורה כזו, תקוותנו היא לצמצם כמה שיותר משתנים כדי להשיג תוצאה מדויקת.

הכוח של שרתי LiteSpeed ​​מופיע כאן. WebHostingBuzz הרוויח 96 מתוך 100 ממבחן המהירות של Pingdom, ויושב לצד MDDHosting, שמשתמש גם בשרתי LiteSpeed ​​(קרא את סקירת MDDHosting שלנו). עם זאת, WebHostingBuzz אינו מציע שכבות רבות של מטמון בתכנית המשותפת הזולה ביותר שלה, כך שהמהירות שלך תאט ככל שהאתר שלך טעון בתוכן. זו הסיבה שהיא פספסה את מדריך האירוח המהיר ביותר שלנו. 

מבחן מהירות webhostingbuzz

גם ל- Load Impact היו ביצועים טובים. במקום לבדוק נקודת נתונים יחידה, Load Impact שלחה 50 משתמשים וירטואליים לאתר במשך חמש דקות, תוך בדיקת מספר הבקשות שנמלאו וזמני התגובה עבור כל משתמש. WebHostingBuzz הצליחה באופן מפתיע, מילאה כל בקשה שנשלחה ושמרה על זמן תגובה עקבי.

עם זאת, היא עדיין גילתה מגבלת תפוקה, מה שמצביע על עומס יתר על השרת. בדרך כלל כשזה קורה, אנו רואים ירידה במספר הבקשות הממומשות, אך המגבלה פשוט מופעלת בכל פעם שמספר הבקשות המוגמרות מתיישר כאשר בקשות בטיסה גדלות..

webhostingbuzz-review-load-impact

במונחים לא טכניים, המשמעות היא ש- WebHostingBuzz מילא כל בקשה, אך השיעור בו הם מולאו צמח לאחר כ- 40 חיבורים בו זמנית. זה בערך מה שהיינו מצפים מחבילה משותפת בסיסית, שלא כמו השיטור שראינו עם GreenGeeks (קרא את סקירת GreenGeeks שלנו).

במשך זמן עבודה יש ​​אחריות לזמן פעולה של 99.9 אחוזים המפורסמת בדפי מוצר. עם זאת, כשחפרנו בתנאי השירות, לא מצאנו אזכור של זמן העבודה. למרות שיכול להיות ש- WebHostingBuzz בחרה לא להעלות את ההתחייבות לזמן הפעולה בכתב, כי מבחינתנו, זה המקבילה לכך שלא קיימת אחת בכלל.

עם זאת, לא חווינו השבתה במהלך הבדיקה שלנו, ובהתחשב בביצועים הסולידיים של WebHostingBuzz בכל פרק זה, לא כדאי לכם לצפות לשום דבר,.

אבטחה

WebHostingBuzz מציע מערך אבטחה יציב על פני תוכניות, הרבה יותר ממתחרותיה. בדומה לתכונות שאינן אבטחה, היא מכסה את מרבית בסיסיה, ומבטיחה שהמבקרים יגיעו לאתר שלך במהירות ובבטיחות.

האתר שלך צריך להישאר במצב מקוון כדי שזה יקרה. לצורך כך, WebHostingBuzz מציעה גיבויים בחינם לאתר. למרות שתצטרך לשדרג לרובד המשותף לעסקים כדי לגשת לגיבויים יומיים, כל תוכניות האירוח מגיעות, לפחות, עם גיבויים מצטברים של חשבון האירוח ושל cPanel..

המשמעות היא שגיבוי מתבצע מהאתר שלך ברגע שאתה מפעיל אותו לראשונה. כאשר מתבצעים שינויים באתר, שינויים אלה מתעדכנים בגיבוי, ומכאן המוניקרר “המצטבר”. אתה יכול להוריד את מסד הנתונים MySQL, מדריך הבית או הגיבוי המלא באתר שלך מ- cPanel בכל עת.

כמו כן, כלול בתכניות שונות הוא אישור SSL / TLS, שבאופן בסיסי אומר לדפדפנים המבקרים באתר שלך שאפשר לסמוך עליהם. אישור זה מאפשר לדפדפן לפתוח חיבור מוצפן בין אתר האינטרנט שלך לבין המבקר, תוך הגנה על המידע האישי שעובר.

עם זאת, מדובר בתעודת תו כללי, כלומר לא מתאים ליישומים מסוימים, כגון מסחר אלקטרוני.

באשר להגנה מפני פשעי רשת, WebHostingBuzz קורה הרבה. השרתים מוגנים באמצעות ModSecurity, המהווה חומת אש ליישומי קוד פתוח לשרתי Apache. מכיוון שהשרתים משתמשים ב- LiteSpeed, אלטרנטיבה של Apache, ModSecurity עדיין זמין.

אתה מוגן גם עם ClamAV ו- SpamAssassin. הראשון סורק את האתר שלך אחר תוכנות זדוניות או וירוסים, אך הוא לא מנקה אותו. עם זאת, פשוט לדעת שיש בעיה באתר שלך זה חצי הקרב. SpamAssassin נלחם בתכניות דואר זבל ודיוג בשרתי הדואר.

למרות שאנחנו תמיד רוצים הסרת תוכנה זדונית, זה רק לעתים רחוקות ניתן. WebHostingBuzz הוא עדיין יוצא דופן. הוא מציע חבילת אבטחה מלאה, כולל גיבוי אתרים, הסרת דואר זבל וסריקת תוכנות זדוניות, בכל התוכניות, שרק לעתים רחוקות ניתן לראות מספקי אירוח אתרים..

פרטיות

פרטיות היא בדרך כלל נושא לביקורות ה- VPN שלנו, אך חשוב גם לאירוח אתרים. ראינו את קצירת הנתונים ההמוניים של קונגלומרטים אירוח אתרים כמו Endurance International Group – קרא את סקירת FatCow שלנו כדי לראות דוגמה למותג EIG בפעולה – מה שמראה בבירור מדוע פרטיות חשובה להקמת אתר אינטרנט.

זה מתחיל עם התחום שלך. כשאתה רושם דומיין, אתה שם את שמך, כתובתך ועוד ברשומת WHOIS שניתן לחפש בפומבי באופן מקוון. עם זאת, ניתן להסתיר את הרשומה בפרטיות התחום.

הרעיון הוא פשוט: החלף את המידע של WHOIS במידע מרשם הדומיינים. למרות שבדרך כלל שירות בתשלום, חברות כמו DreamHost החלו להציע פרטיות בתחום ללא תשלום (קרא את סקירת DreamHost שלנו). אנו שמחים לראות ש- WebHostingBuzz משקף זאת.

פרטיות הדומיין כלולה בכל תחום שאתה נרשם ב- WebHostingBuzz, והמידע האישי שאתה מציב מגובה במדיניות פרטיות איתנה. למרות ש- WebHostingBuzz עדיין משתף מידע עם מפרסמים, מדיניות הפרטיות מבהירה כי המידע אינו מזהה באופן אישי.

המשמעות היא ש- WebHostingBuzz עשוי למכור נתונים דמוגרפיים כלליים למפרסמים, אך מפרסמים אלה לעולם לא יידעו שלחצתם על מודעה או אפילו השתמשתם ב- WebHostingBuzz. בנוסף, WebHostingBuzz אינו עוקב אחר מה שאתה עושה באתר שלו, ולכן אין שנאנגנים שקורים כשמדובר בנתונים “שאינם ניתנים לזיהוי אישי”.

למרות שאנונימיות אמיתית היא המטרה, היא לא אפשרית עבור מרבית מארחי האינטרנט. WebHostingBuzz עושה צעד בכיוון הנכון עם פרטיות התחום, אך עדיין יש לנו בעיות במכירת נתוני לקוחות – זיהוי אישי או לא – למפרסמים..

תמיכה

בועת צ’אט קטנה בפינה השמאלית התחתונה של המסך תעקוב אחריך סביב WebHostingBuzz. זה פותח צ’אט חי, ו- WebHostingBuzz מרחיק לכת כולל צליל מוקפץ ולחץ קטן כדי להזכיר לך שהוא שם. זה לא פולשני תוך כדי הצגת היכן להשיג תמיכה.

webhostingbuzz-review-live-chat

דיברנו עם צ’אט חי כמה פעמים במהלך הביקורת. אם כי לא ממש מלא כמו זה של SiteGround (קרא את סקירת SiteGround שלנו), הצ’אט החי של WebHostingBuzz הוא יציב. קיבלנו תשובות במהירות, והתשובות היו עדכניות ומדויקות.

יש גם מערכת דוא”ל מבוססת כרטיסים, אבל צ’אט חי מהיר הרבה יותר. מעבר לזה התמיכה נראית עקרה. יש בסיס ידע, אך לא הצלחנו למצוא דרך לגשת אליו מחוץ לחיפוש בגוגל.

גם זה לא נקרא בסיס ידע. Wiki WebHostingBuzz הוא המקום בו תוכלו למצוא מאמרים, אך הם לא מעודכנים. WebHostingBuzz לא פירסם מאמר חדש מאז 2014, המסביר מדוע קטע זה באתר מוסתר בעומק האינדקס של גוגל..

בסיס הידע על בסיס אינטרנט-סקירה-ידע

בהתחשב בכך ש- WebHostingBuzz הוא מארח אתרים קטן, יהיה זה הגיוני להציע לפורום או למשאבי עזרה עצמית אחרים כדי לעסוק בקהילה ולהפחית את העומס על נציגי צ’אט חי. במתכונתה הנוכחית, התמיכה מרגישה חסרה, גם אם חוויית הצ’אט החיה שהייתה לנו הייתה מעל השווי.

פסק הדין

WebHostingBuzz מכיל כמה טעויות שגויות; אין בניית אתרים, תוכניות וורדפרס מנוהלות אינן קיימות וניתן לבטל את בסיס הידע. עם זאת, אין לערער על הערך. עם שיעורים הרבה מתחת לשוק והביצועים הרבה מעל, WebHostingBuzz מספק משהו שקשה למצוא בעולם אירוח אתרים: ביצועים מעולים במחיר הגון.

עבור כספנו קל מאוד להתעלם מהחסרונות, אך חדשים עשויים להיות נוחים יותר עם מארח המספק וורדפרס מנוהל ובונה אתרים..

מה אתם חושבים על WebHostingBuzz? האם אתה מסכים שזה ערך נהדר? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me