סקירת SiteGround – עדכון 2020

סקירת אתר

SiteGround הוא מארח אתרים משכנע המציע יותר תכונות מהמתחרים ובמחיר טוב יותר. בעוד שהאתר המעודכן סייע לניווט, ה- cPanel המתוארך עדיין משאיר משהו לרצוי.

תמיד אהבנו את SiteGround. בנוסף להכנת המדריך הטוב ביותר שלנו לאירוח אתרים, הוא דורג באתרי האינטרנט הטובים ביותר שלנו לביצוע עסקים קטנים. כספקית זולה ועצמאית עם זיקה לוורדפרס, SiteGround מרשים עם שירות ליבה סולידי. עם זאת, הוא מחוספס בקצוות.

בסקירת SiteGround זו, אנו נפרט את החוויה שלנו לאחר שבילינו איתה. במהלך הסקירה, נדבר על תכונות, תמחור, קלות שימוש, סוגי אירוח, מהירות וזמן פעולה, אבטחה, פרטיות ותמיכה לפני שנתן את פסק הדין שלנו.

בסך הכל, SiteGround הוא ספק אחסון אתרים סולידי, עם תכונות מרשימות ומהירות רבה, לאתחל. היישום המיועד שלה של cPanel מאדים הוא החוויה המצוינת אחרת, עם זאת, ומקשה על למצוא תכונות או תמיכה חיוניים כשתזדקק להם..

SiteGround-Slider1

SiteGround-Slider2

SiteGround-Slider3

SiteGround-Slider4

SiteGround-Slider5

קודם

הבא

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות ל- SiteGround

תכונות

סיבה אחת שאנחנו אוהבים את SiteGround היא מכיוון שהיא כוללת תכונות רבות כל כך לתוכנית שלך. גם הם אינם תכונות מלאי. תוכניות וורדפרס מגיעות עם תכונות ספציפיות לוורדפרס ותוכניות אירוח משותפות מגיעות עם כלים המיועדים לבניית אתר האינטרנט שלך. למרות שיש רק וריאציות קטנות בסוג האירוח, יש מגוון גדול של חבילות קייטרינג לבחירה.

עדיף למצוא את התוכניות באתר של SiteGround אם אתה רוצה לראות את כל התכונות שלהם – הרישום שלהם לבד ידרוש כמה אלפי מילים. לבדיקה שלנו, אנו הולכים לספק חתך רוחב של התכונות המרשימות והשימושיות ביותר.

החל מאירוח משותף, אתה מקבל בונה אתרים, אך לא סתם בנאי אתרים. שלא כמו GoDaddy GoCentral (קרא את הסקירה שלנו של GoDaddy GoCentral), שמרגישים כי מדובר במגע, SiteGround חיפש את המומחיות של אחד מבוני אתרי האינטרנט הטובים ביותר בסביבה, Weebly (קרא את סקירת ה- Weebly שלנו).

SiteGround כולל את הגרסה החינמית של Weebly עם כל תוכנית – באמצעות התחום שרשמת, כמובן – אך תוכלו לשדרג לנדבך אחר גם אם תרצו. התוכניות העסקיות של Weebly, למשל, מציעות ניהול מלאי, תגי מוצרים ואינטגרציה מרובעת לשקעים מסחריים אלקטרוניים.

אפשרויות בלוג קטנות

כל התוכניות של SiteGround מגיעות גם עם גיבויים יומיים אוטומטיים, שלמרות שהם משעממים, אין להכפיש. זה עדיין רעיון טוב לגבות ידנית את האתר שלך, אבל איסוף של דבר הוא אף פעם לא דבר רע. אם תשדרג לאחד הרמות הגבוהות יותר של אירוח משותף, תוכל להגדיר גם גיבויים בהתאמה אישית לפי דרישה.

התכונות של SiteGround כל כך טובות שזה גורם לחלק מהאינטגרציות הצפויות להרגיש מאולפות. כמו אצל מארחי אתרים מובילים אחרים, אתה מקבל אינטגרציה של Cloudflare, תעודת SSL / TLS בחינם וכתובות דוא”ל ללא הגבלה בדומיין שלך. ברוב הביקורות התמקדנו בתכונות הללו, אך הרשימה החזקה של SiteGround גורמת להם להרגיש כמו תוספות קלות לחבילה שכבר מצוינת..

תכונות וורדפרס של SiteGround

אם אתה מעוניין באתר של וורדפרס, SiteGround כיסה. זה לקח את הכתר באירוח אתרים הטוב ביותר שלנו עבור מדריך וורדפרס מסיבה כלשהי. תוכניות הוורדפרס משקפות תוכניות משותפות, ומגיעות עם הגיבויים היומיים האוטומטיים, שילוב Cloudflare ותעודת SSL / TLS בחינם. עם זאת, הם מגיעים גם עם תכונות משלהם.

והכי חשוב, תוכניות וורדפרס כוללות את SuperCacher. גם לתוכניות משותפות רגילות יש את זה, אך האפליקציה ל- WordPress חשובה. מטמון הוא למעשה אחסון גרסאות של אתר האינטרנט שלך, כך שהם יכולים לטעון מהר יותר כאשר קוראים להם. SuperCacher מטמון תוצאות משאילתות מסד נתונים ונתונים דינמיים כדי לשפר את מהירות האתר שלך.

siteground-review-supercacher

בנוסף, אתה מקבל שלבי וורדפרס. אף על פי שמדובר בבסיס אתרים של בוני אתרים, הבמה איננה הדבר הקל ביותר למצוא עבור אתרי וורדפרס. בעיקרו של דבר, זה מאפשר לך לבדוק שינויים באתר שלך בסביבה פרטית לפני שאתה דוחף אותם לאתר החי.

יש גם תכונות אחרות של וורדפרס. כשאתה נרשם, WordPress מותקן אוטומטית בדומיין שלך בחינם, או אם יש לך מארח אחר, אתה יכול להעביר את האתר שלך. SiteGround גם יפעיל עדכוני וורדפרס לאתר שלך באופן אוטומטי אם תרצה שהוא יכוון אותך לעבר נציגי תמיכה המתמחים בפלטפורמה..

לכל אירוח וורדפרס יקר ומנוהל – קרא את סקירת Kinsta שלנו כדי לראות איך זה נראה – כל זה מחיר רגיל. עם זאת, SiteGround אינו יקר. זה לא רק מרשים ש- SiteGround כולל תכונות וורדפרס נהדרות. מה שמרשים הוא שזה עושה זאת בזול.

סקירה כללית של תכונות SiteGround

לוגו SiteGroundwww.siteground.com

החל מ- $ 395 לחודש לכל התוכניות

סוגי שרתים

אירוח משותף

אירוח VPS

וורדפרס מנוהלת

אירוח בענן

אירוח ייעודי

אירוח משווקים

שמישות

גישה ל- FTP

גישה ל- SSH

cPanel

גישה לשורש

גיבויים יומיים

בונה אתרי אינטרנט

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

אבטחה

פרטיות תחום

הצפנת SSL

הסרת תוכנות זדוניות

חומת אש ליישומי אינטרנט

אימות דו-גורמי

הגנת DDoS

sFTP

תמיכה

תמיכת דוא”ל

תמיכה טלפונית

תמיכה בצ’אט חי

הדרכות

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמיכה 24/7

תמחור

כפי שנצטרך להיכנס לקטע “סוגי אירוח”, SiteGround מציע שבעה שירותים, אך הם מסתכמים בשלושה סוגים של אירוח: משותף, ענן ומסור. כדי להיות ברור, תוכלו לרכוש אירוח WooCommerce ו- WordPress באותו מחיר כמו אירוח משותף, בהתחשב בתוכניות זהות מחוץ לכמה תכונות ספציפיות לפלטפורמה..

התוכניות המשותפות הרגילות של SiteGround, הכוללות בניית אתרים, גיבויים יומיים ודוא”ל, אינן מרשימות מדי על פניהן. Bluehost מציע תוכניות דומות בסביבות $ 1 פחות לחודש (קרא את סקירת Bluehost שלנו), אך התוספות, כמו גיבויים יומיים ובונה אתרים, הופכות את הפרמיה הקטנה לשווה את זה.

שלא לדבר על התמחור השקוף. כמו רוב מארחי האינטרנט, SiteGround מציע שיעור היכרות זול בהרבה ממחיר החידוש. לעומת זאת, נגיד, GreenGeeks, המחיר לא משתנה על בסיס משך הזמן (קרא את סקירת GreenGeeks שלנו).

מחוץ לדמי התקנה בסך 14.95 $ שמתווספים לחשבונות חודשיים, אתה יכול לרכוש אירוח של שנה עד שלוש שנים באותו תעריף חודשי, שכאמור נמצא בשכונה של ספקי מדף עליון אחרים..

במקום להשתמש ברמאות, SiteGround מעורר אמון. ברור מהרגע שאתה בוחר תוכנית כמה תשלם כשאתה נרשם ומתי אתה מחדש. במקום להתחבא מאחורי תוכנית לא יקרה רק כדי ליידע אותך כי תצטרך לרכוש ארבע שנות אירוח כדי להשיג אותה – קרא את סקירת הוסטינגר שלנו כדי לראות שבפעולה – SiteGround מניח את כרטיסיו על השולחן.

הענן והאתר הייעודי של SiteGround אינם רעים, אך המיקוד הברור הוא על אירוח משותף, WordPress ו- WooCommerce. SiteGround אורז כל כך הרבה תכונות בתוכניות הזולות שלו שהם גוזלים את ההצגה. אם אתה מחפש אירוח בענן, קרא את סקירת Dreamhost שלנו. שלא כמו מארחי אתרים אחרים, זה רק גובה תשלום עבור המשאבים שבהם אתה משתמש.

כרשת ביטחון, SiteGround מציעה מדיניות החזר של 30 יום לאירוח משותף וחלון להחזר 15 יום עבור אירוח בענן. תנאים חלים, כגון דמי הפעלת דומיין שלא ניתן להחזר, אך אתה בטוח בחודש הראשון. למרבה הצער, החזרים לא מוצעים על אירוח ייעודי.

קלות שימוש

האתר המעוצב מחדש של SiteGround מקל על חיפוש תוכנית ובדיקה. מדף הבית מוצגות לך אירוח משותף, WordPress, WooCommerce וענן, תוך שמירה על אירוח ייעודי, ארגוני ומשווקים לתפריט הניווט העליון..

siteground-review-homepage

אנחנו אוהבים מאוד את המערכת הזו. SiteGround מבהיר למצטרפים החדשים מה עליהם לבחור תוך שמירה על אפשרויות מתקדמות נגישות אך מחוץ לטווח הראייה. לא קשה לדמיין מישהו שמגליץ לאתר מחפש דרך להתחיל את וורדפרס ולברר מה לעשות.

זה עובר לתכנון הבחירה. לשלושת סוגי האירוח המשותפים כולם שלושה שכבות: StartUp, GrowBig ו- GoGeek. במקום להשוות את התוכניות ברמה הטכנית, SiteGround מראה למה כל שכבה מועילה. אפילו טכנופובים יכולים להבין ש- 20GB של שטח אחסון הוא יותר מ- 10GB ו- 100,000 ביקורים חודשיים טובים יותר מ- 10,000.

Siteground-review-plan-select

אתה יכול לראות את ההשוואה הטכנית על ידי לחיצה על כפתור “השווה” מתחת לתוכניות, אך אינך צריך. SiteGround מתרגם את ההיבטים הטכניים של השירות שלו לפורמט לעיכול. אתה יכול למצוא את המידע הדרוש לך אם אתה יודע מה אתה מחפש, אך SiteGround אינו פוגע בפשטות הגישה שלו בתהליך..

SiteGround יוצר איזון מרשים בידידותיות למשתמש. זה הופך את הכל לנגיש, אפילו למי שיודע מעט על אירוח אתרים, תוך שהוא לא מכבד אף אחד, בניגוד, נאמר, FatCow, המבקש למתחילים עם מידע מטעה (קרא את סקירת FatCow שלנו), או Pagely, שמטביע את עותק האתר שלו בטכנולוגיות. (קרא את הסקירה העממית שלנו).

לאחר תשלום והגדרת אישורי ההתחברות שלך, אתה יכול לגשת ללוח הבקרה של חשבונך. זה לא cPanel, שים לב – נגיע לזה עוד דקה – אלא אזור בו תוכל לנהל את פרטי חשבונך ופרטי החיוב שלך..

לוח מחוונים של Siteground-Review-Account

רוב מה שאתה מצפה שם, אך SiteGround כולל גם אזורים אחרים. בנוסף לנתוני החיוב שלך ולשירותים הפעילים שלך, אתה יכול לנווט בגרסה של בסיס הידע בתוך לוח המחוונים של חשבונך. מאמרים שתבחר יפתחו בכרטיסייה חדשה, כלומר אינך צריך לבצע מעקב אחורי ללוח המחוונים שלך.

הניווט מנוהל על ידי התפריט העליון, והאפשרות האחרונה “הטבות” כוללת דברים טובים. שם תוכלו למצוא קודי קופונים ומבצעים מיוחדים לכלי פיתוח, תוספי וורדפרס ועוד. SiteGround מציע אפילו ספרים אלקטרוניים בחינם עבור WooCommerce ו- WordPress.

SiteGround cPanel

חזור אל “החשבונות שלי” ולחץ על “עבור אל cPanel” כדי לנהל את האתר שלך. למרות ש- SiteGround הוא אחד מהספקים הטובים ביותר לאירוח אתרים בסביבה, הוא לא הפך את האירוח הטוב ביותר שלנו עם מדריך cPanel. הביצוע מתוארך ולא מושך. למרות שזה עדיין פונקציונלי, מארחי אתרים אחרים ייעלו את הופעתם.

siteground-review-cpanel

עם זאת, לא קשה להשתמש. SiteGround מבהיר מהם כתובות ה- IP והשרתים שלך, כמו גם כמות הנתונים שבהם השתמשת, למשל. הבעיה היא ש- cPanel זקוק למתיחת פנים.

האתר המעוצב מחדש של SiteGround נראה יפה, כך שחבל ש- cPanel לא יכול להציע את אותה תחושה. אתה עדיין יכול לעקוף ולמצוא את כל מה שאתה צריך, אבל cPanel, למרבה הצער, מרגיש כמו פשרה שאתה לא צריך לעשות.

סוגי אירוח

באתר SiteGround תוכלו למצוא שבע צורות אירוח, אך באמת קיימות רק חמש: משותפות, ענן, משווק, ארגון ומסור. אירוח משותף מחולק לאירוח אתרים רגיל, WordPress ו- WooCommerce. כל שירות מציע את אותן תוכניות עם אותם מפרטים, מחוץ לתכונות הספציפיות לפלטפורמה.

לדוגמה, אם אתה מעוניין לבנות אתר WordPress, עליך לרכוש תוכנית WordPress במקום תוכנית אירוח משותפת רגילה. המפרט עשוי להיות זהה, אך SiteGround כולל התקנת וורדפרס, שלב ו- SuperCacher עם תוכניות וורדפרס.

אירוח משותף משתמש בשרת אחד לארח אתרים מרובים, ומעביר משאבים בין האתרים בהתאם לצורך. באופן לא מפתיע, זה הופך אותו לאירוח האינטרנט הזול והנגיש ביותר בסביבה, למרות העובדה שיש מעט חסרונות בכל מה שקשור למהירות ועקביות.

כל שלושת הטעמים המשותפים מגיעים בשלושה שכבות: StartUp, GrowBig ו- GoGeek. כצפוי, ככל שהרמה גבוהה יותר, כך השרת יכול להתמודד עם יותר תנועה. עם זאת, SiteGround כולל גם מערך של תכונות עם כל רובד: “חיוני” עבור StartUp, “premium” עבור GrowBig ו- “geeky” עבור GoGeek.

פרטי התוספות ספציפיים לפלטפורמה שאליה אתם רוכשים תוכנית, אך למשל אירוח GoGeek WordPress כולל תמיכה וביצוע עדיפות לאתר האינטרנט שלכם..

תוכניות משותפות הן היכן שוכב ליבו של מארח אינטרנט, ו- SiteGround מעניק לך מספיק גמישות תוך לא מעוררת שיתוק אופציות. לדוגמה, ל- InMotion Hosting מספר סוגים של שירות, כל אחד עם חמש דרגות או יותר, מה שמקשה על הבחירה הנכונה בבחירה הנכונה (קרא את סקירת ה- InMotion Hosting שלנו).

אירוח מתקדם באתר

אם אתה רוצה לעבור אירוח משותף בעבר, SiteGround יכול להתאים לך. למרות שההרכב אינו חזק כמו, למשל, HostGator (קרא את סקירת HostGator שלנו), SiteGround עדיין מספק קו שירותים מוצק למשתמשים חשמליים..

השדרוג הישיר ביותר מאירוח משותף הוא אירוח בענן, עם זאת, כפי שניתן לראות בסעיף “תמחור”, זה לא מעט יקר יותר. אירוח בענן מפיץ את האתר שלך ברשת שרתים, או ב”ענן “. מכיוון שהוא אינו מרכזי למיקום אחד, האתר שלך יהיה מהיר ובטוח יותר.

בקיצור, יש רשת של שרתים וירטואליים שהאתר שלך חי עליהם הקוראת לרשת של שרתים פיזיים שבהם האתר שלך מאוחסן. המשאבים הדרושים לאתר שלך, אם כן, ניתנים להרחבה, כלומר יש לך גישה לעוצמה רבה יותר כשאתה זקוק לו. בנוסף, מכיוון שהוא לא מרכזי, שרת אחד שיוצא במצב לא מקוון לא יקח את האתר שלך איתו.

SiteGround מציע ארבע המלצות לתצורות אירוח בענן, אך כדאי ליצור תוכנית משלך אם אתה יודע מה אתה עושה.

באפשרותך לקבוע את התצורה של התוכנית שלך עד 32 ליבות של עיבוד, 128 ג’יגה-בתים של זיכרון ואחסון של כונן בנפח של 1 ג’יגה-בתים. אמנם, זו תצורה יקרה – 2,100 $ לחודש, אם להיות מדויקים – אבל הדבר היפה באחסון ענן הוא שתוכל להוסיף או לחסר משאבים לפי הצורך.

תצורת siteground-review-cloud

אם אתה מעדיף לרכז את האתר שלך ויש לך שליטה רבה יותר על ההיבטים הטכניים של אירוח, תוכל לרכוש שרת ייעודי. כאנטיתזה של אירוח משותף, אירוח ייעודי מאפשר לך לשמור על שרת ועל כל המשאבים שלו לעצמך. SiteGround מציע שלושה שכבות של אירוח ייעודי באחד משלושת מרכזי הנתונים שלה ברחבי העולם.

עליך לבחור את המיקום שממנו מגיע התנועה שלך ביותר, ולכן חשוב ש- SiteGround ייתן לך את האפשרות. 1&אירוח אתרים למשל, מציע אירוח ייעודי זול יותר – עם מפרט נמוך בהרבה – אך אינו מאפשר לכם לבחור את מיקום השרת (קראו את ה 1 שלנו&ביקורת 1 על אירוח אתרים).

לבסוף, יש אירוח ארגוני ומשווקים.

SiteGround מאפשר לך למכור מחדש את שירותיה על בסיס מערכת אשראי. קרדיטים טובים לשנת אירוח אחת, ותוכלו למכור אותם בכל מחיר שתרצו. ברוב המקרים, תוכניות משווקים מיועדות למעצבי אתרים שרוצים להציע ללקוחות שלהם אירוח, אך עם היכולת לתייג את הלבן cPanel של SiteGround, תוכלו פשוט להתחיל עסק משלך באירוח אתרים משלכם..

אירוח ארגוני מוצע למי שדורש את הביצועים הטובים ביותר. במקום לתכנן כמה חבילות לבחירה, SiteGround עובד איתכם לבניית שירות שמתאים לצרכים שלכם. אירוח ארגוני מיועד לאתרים או רשתות גדולות הזקוקות לפתרונות המותאמים אישית, לכן יש להזהיר כי סביר להניח שתצטרך להפיל אגורה יפה כדי לקבל גישה.

מהירות & זמן עבודה

אנו משתמשים בשני כלים למדידת מהירות: LoadImpact ובדיקת מהירות אתר Pingdom. האתר שאנחנו בודקים הוא פשוט תחום טעון בוורדפרס, ושום דבר אחר, שמתארח בתוכנית המשותפת הזולה ביותר של SiteGround.

האתר בוחן בשרת הקרוב ביותר בסן פרנסיסקו, האתר נטען תוך 2.98 שניות, וזה לא מרשים מדי. עם זאת, זו לא אשמתו של SiteGround.

בהתחשב במדדים ניתן לראות כי רזולוציית ה- DNS היוותה את רוב זמן הטעינה – 2.4 שניות, ליתר דיוק. זמני החיבור וההמתנה, המודדים כמה זמן לוקח לדפדפן להתחבר ולהתחיל לקבל מידע, היוו 280 אלפיות משולבות..

מבחן siteground-review-speed-test

כפי שמוצג, בדיקת מהירות האתר מסובכת מכיוון שיש הרבה גורמים במשחק. גם רבים מהם אינם מתארחים בהם. עם זאת, מהבדיקות שלנו אנו יכולים לאסוף כי ל- SiteGround יש שרתים משותפים המותאמים היטב, ומרוויחים 96 מתוך 100 ממבחן מהירות אתר Pingdom עבור מהירות האתר, וזה ראוי למדריך האירוח המהיר ביותר שלנו.

מבחן מהירות אתר Pingdom מודד אתר מבודד. כדי לאמוד את האתר תחת עומס, השתמשנו ב- LoadImpact. היא שלחה 50 משתמשים וירטואליים לתחום שלנו במהלך חמש דקות ומדדה את מהירות האתר ככל שעומס המשתמש גדל. כפי שניתן לראות בתרשים למטה, SiteGround נשארה עמידה לאורך כל עומס המשתמשים המוגבר, וזה סימן טוב.

אימפקט של סקירת-שטח-סקירה-עומס

לגבי זמן העבודה, נשארנו על 100 אחוז לאורך כל הבדיקות שלנו. למרבה המזל, ל- SiteGround יש אחריות לזמן הפעולה של 99.9 אחוז לגיבוי זה. ישנן סיבות רבות לא לסמוך על הבטחת זמן ההפעלה של מארח האינטרנט שלך, אך האתר של האתר הוא מוצק.

על פי תנאי השירות, אם אתר האינטרנט שלך אי פעם ייפול מתחת ל 99.9 אחוז זמן, תקבל חודש אירוח בחינם. אבל זה רק ל -99 אחוזים. עבור כל אחוז נוסף מתחת ל 99 אחוז, SiteGround ייתן לך חודש נוסף של אירוח בחינם. מבחינת ערבויות זה הנדיב ביותר שראינו.

אבטחה

אחת הסכנות הגדולות שעומדות בפני אירוח משותף היא שאתר זדוני אחד יכול להדביק את השרת כולו. עם זאת, SiteGround מקלה על הבעיה. לכל אתר משותף יש מדריך מבודד משלו, כלומר חשבון אחד רע לא ידביק את השאר.

כאן מתחיל SiteGround. חבילת האבטחה המקיפה את התוכנית שלך מרשימה, מורכבת מחומת אש של יישומי אינטרנט, מערכת אנטי-בוט מונעת AI וגיבויים אוטומטיים יומיים. אם אתה משתמש בתוכנית GrowBig ומעלה, תוכל גם לבצע גיבויים לפי דרישה של האתר שלך.

מחוץ לאתר שלך, SiteGround מספק אינטגרציה בחינם עם SpamExperts עבור הדוא”ל שלך. SpamExperts יסרוק הודעות נכנסות ויוצאות, ויאפשר לך לסנן את ההודעות שאתה מקבל. בנוסף, זה יכול לספק תובנות לגבי סטטיסטיקות הדוא”ל שלך.

יש כלי סריקה של תוכנות זדוניות, אך הוא אינו נכלל בתוכניות משותפות. נקרא סורק אתרים SG, והוא יסרוק כל קישור הנגיש מדף הבית של האתר שלך לגבי פגיעויות מדי יום סביב 20 $ לשנה. זה גם בודק את הדומיין שלך מול רשימות שחורות כדי לוודא שהכל קופקטטי.

למרבה הצער, זה רק סריקה. זה יודיע לך אם יש בעיה, אבל זה לא יעשה דבר כדי לתקן את זה. הסרת תוכנות זדוניות או הגנה נגד תוכנות זדוניות זה משהו שתצטרך לרכוש בעצמך, שלמרות שאינו הכרחי, תהיה תכונת אבטחה נחמדה.

עם זאת, החבילה הנוכחית מרגישה מעוגלת היטב, במיוחד עם תעודת SSL / TLS בחינם שתמלא אותה.

פרטיות

פרטיות היא בדרך כלל נושא לביקורות ה- VPN שלנו, אך חשוב גם לאירוח אתרים. זה מתחיל בשם הדומיין שלך, שנרשם ברשומת WHOIS המכילה את כל המידע האישי שלך. SiteGround מציע רישום לתחום פרטי, אך לא בחינם. יהיה עליכם להוציא $ 1 נוספים לחודש.

רישום תחום פרטי מחליף את המידע שלך ב- WHOIS במידע דמה. מכיוון שקבצי WHOIS זמינים לציבור, כל מי שיש לו חיבור לאינטרנט יכול לחפש מי הבעלים של תחום מסוים, ובמקרים רבים, מי הבעלים של אתר. אנו מעריכים ש- SiteGround מציע רישום פרטי, אך עליו להיות תכונה חינמית ולא שירות בתשלום.

באשר למידע האישי שאתה מספק SiteGround, ניתן לשתף אותו עם גורמי אכיפת החוק, ספקי צד ג ‘ואינטרסים של SiteGround, אך רק בהסכמתך (שניתנה לך באמצעות השירות). למרבה הצער, ככה זה עם אירוח אתרים.

עם זאת, SiteGround מבהירה במדיניות הפרטיות שלה שהיא לא “תמכור, תשכור, תשתף או תחשוף בדרך אחרת מידע המאפשר זיהוי אישי למטרות מסחריות בכל דרך שהיא.” כמו כן נכתב כי “ינקוט בכל הצעדים הסבירים כדי להודיע ​​לך מתי ואיזה מידע עשוי לעבור לצדדים שלישיים ותוכל לבחור אם לשתף אותו או לא.”

בכל הנוגע לפרטיות אירוח אתרים, SiteGround נמצא בצד הטוב של הגדר. אין שום דבר זדוני במדיניות הפרטיות, ובגלל העמדה הברורה שלה לא למכור את המידע האישי שלך, זה בטוח להשתמש בשירות. החיסרון היחיד הוא היעדר רישום חינם לדומיין פרטי, אך העלות של זה זולה מספיק כדי שלא נתאכזב מדי.

תמיכה

לוח המחוונים של חשבונך הופך את מציאת העזרה לקלה. פשוט לחץ על הכרטיסייה “תמיכה” בתפריט לוח המחוונים שלך כדי לפתוח גרסה מרוכזת של בסיס הידע. אתה יכול לחפש נושא או להשתמש בקטגוריות המומלצות ש- SiteGround מספק. לא משנה באיזו בחירה, SiteGround יפתח כרטיסייה חדשה עם מאמר התמיכה.

בסיס מידע על סקירת siteground

אנחנו אוהבים את המערכת הזו. זוהי דרך לשלב תמיכה בלוח המחוונים של החשבון תוך לא שיבוש מה שאתה עושה במרכז השליטה בחשבון. בסיס הידע נמצא טכנית באזור אחר באתר, אך ההתייחסות המהירה אליו מהמקום בו אתה כבר עשוי להיות מועיל..

אחרת, אתה יכול להציג את הכרטיסים שלך באזור התמיכה, אבל, לפחות זה מופיע, אתה לא יכול ליצור קשר עם התמיכה. אפשרויות ליצירת קשר, הכוללות טלפון, דוא”ל וצ’אט חי, נסגרות בחלק קטן מתחת לבסיס הידע המרוכז..

זה לא אומר שהקישור מועיל. SiteGround יבקש ממך לבחור קטגוריה רחבה שתתאים לבעיה שלך, ובמקרים מסוימים, להפנות אותך לכלי הדרוש לך, למשל בעת העברת אתר. עם זאת, הקטגוריות הפתוחות יותר, כמו בעיות טכניות שונות, מחייבות לתאר את בקשתך.

בכל סיטואציה פרט לסיטואציה, כשתיארנו את הבעיה שלנו, נפגשנו עם ההודעה הזו: “ספק פרטים נוספים על הבעיה שאתה נתקל בהם, כדי שנוכל לעזור לך לפתור אותה במהירות רבה יותר.” זכור לך, סיפקנו פירוט לגבי, למשל, אי יכולת לטעון את אתר הבדיקה שלנו.

לאחר שתפרוץ דרך האתר SiteGround ייתן לך את שלוש אפשרויות התמיכה. חבל שאתה צריך לקפוץ דרך כל כך הרבה חישוקים כי צוות התמיכה שלה מצוין. נציגים בקיאים, ידידותיים ומגיבים. לרוע המזל, הם קבורים מאחורי מערכת מתוארכת.

לסדקים שהצבענו עליהם בקלות השימוש ב- SiteGround יש השפעה רבה מדי כאן. התמיכה מצוינת, אך פשוט פריסת שיטות המגע תהיה דרך הרבה יותר יעילה לטפל בבקשות.

פסק הדין

SiteGround נהיה נהדרים, ומבחינת מארחי אתרים עצמאיים וזולים, איננו יכולים לחשוב על אפשרויות טובות יותר. חולשתה הגדולה ביותר מתוארכת מדי בתחומים מסוימים. מתיחות פנים עבור cPanel ומערכת התמיכה הישירה יעשו דרך ארוכה לקראת הפיכתה לטובה עוד יותר מכפי שהיא כבר.

עם זאת, מדובר בפריטים קלילים וקל להתמודד איתם. SiteGround הוא עדיין ספק מהמדף העליון, במיוחד עבור משתמשי וורדפרס.

מה אתם חושבים על SiteGround? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me