ביקורת Namecheap – עודכנה 2020

סקירה של Namecheap

Namecheap הוא מפנה הרשמים המציע אירוח זול ומוצג במלואו. למרות שזה לא מושלם, עם המחירים האלה לא יהיה לך מעט להתלונן על זה. גלה אם זה עובד בשבילך על ידי קריאת הסקירה המלאה של Namecheap שלנו.


Namecheap עוסקת בתחום רישום הדומיין כמעט שני עשורים, ובדומה לבני דורו, היא הרחיבה את המערך כך שתכלול אירוח אתרים באותה תקופה. לעומת זאת, לעומת זאת, GoDaddy, Namecheap עומד לרוץ אחר המדריך הטוב ביותר שלנו לאירוח אתרים, עם מערך יציב של תכונות ומחיר נמוך, לאתחל..

בסקירה זו של Namecheap, אנו נעבור על רשם הדומיינים שהפך לתכונות של מארח האינטרנט, תמחור, מהירות, אבטחה ועוד. נדבר גם על החוויה שלנו בשימוש בלוח הבקרה ויצירת קשר עם התמיכה לפני שנתן את פסק הדין שלנו

Namecheap מרשים, למרות מחירו הצנוע. המחיר הוא מצוין, כמו גם האבטחה, אך תצטרך להתמודד עם לוח מחוונים מפורק וכמה תכונות חסרות אם תירשם.

namecheap-slider1

namecheap-slider2

namecheap-slider3

namecheap-slider4

namecheap-slider5

קודם

הבא

חוזק & חולשות

חלופות עבור Namecheap

תכונות

ל- Namecheap יש רשימה איתנה של תכונות בכל התוכניות, מה שהופך את המחיר הנמוך שכבר ליותר מרשים. עם זאת, הוא מדפדף בכמה תחומים, מה שעוזר להסביר את המחיר הנמוך. ל- Namecheap יש הרבה תכונות לתוכנית האירוח שלך, אבל אתה צריך להיות מוכן לקנות א-לה-קארט לכמה יסודות אם אתה רוצה חבילה מלאה.

במיוחד יש הגבלות ברישום הדומיין החינמי שלך. רישום דומיין בחינם. Com הפך לנורמה עבור מרבית מארחי האינטרנט – קרא את סקירת HostGator כדוגמה אחת בלבד – כך שזה מוזר לראות את Namecheap מגביל את הדומיין החינמי שלך לכתובת אתר. העלות לדומיין .com אינה יקרה, אך יהיה נחמד אם נכלל אחד כזה.

עם זאת, קשה לדפוק את Namecheap בהתחשב עד כמה שהאירוח לא יקר, במיוחד כאשר כלולים הרבה תכונות קריטיות. בין הרשימה בונה אתרים הכולל תוספים לאפשרויות תשלום, שילוב מדיה חברתית ועוד, כמו גם נושאים מגיבים מרובים..

namecheap-review-web-build

זה לא תואם את בונה האתרים הטוב ביותר שלנו, Wix, אך כפי שתוכלו לקרוא את סקירת Wix שלנו, מעטים בוני אתרים. ובכל זאת, זה כולל את התנאים העיקריים, כולל ממשק גרירה ושחרור ותמיכה במסחר אלקטרוני. אם לא תאהב את זה, Namecheap מאפשרת לך להשתמש גם ב- Weebly או בצורה חדה דרך חנות האפליקציות (קרא את סקירת ה- Weebly שלנו וביקורת בצורה מדהימה).

לא משנה איך אתה בונה את האתר שלך, אתה יכול לחבר את הדומיין שלך עם Google Apps באמצעות cPanel. זה כולל את לוח השנה של Google, חבילת המשרדים ו- Gmail עבור הדומיין שלך. יהיה עליך להגדיר הכל באמצעות Google, אך האפשרות מוצגת ב- cPanel.

התכונות האחרות ממוקדות סביב אבטחה, כולל 50 תעודות חיוביות SSL בחינם, גיבויים יומיים ופרטיות רשומות WHOIS. אנו ניכנס לאלה שבקטע “אבטחה” ו”פרטיות “להלן.

אנו אוהבים את ההרכב הכללי, אך היעדר סטוצים של רישום תחום .com בחינם. בהתחשב בעובדה ש- Namecheap לא יקר וכמה תכונות הוא מציע, אנו מבינים מדוע ביקשת לרשום את הדומיין שלך בנפרד, אך היה נחמד לראות ללא קשר.

סקירה כללית של תכונות Namecheap

לוגו Namecheapwww.namecheap.com

החל מ- 288 $ לחודש לכל התוכניות

סוגי שרתים

אירוח משותף

אירוח VPS

וורדפרס מנוהלת

אירוח בענן

אירוח ייעודי

אירוח משווקים

שמישות

גישה ל- FTP

גישה ל- SSH

cPanel

גישה לשורש

גיבויים יומיים

בונה אתרי אינטרנט

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

אבטחה

פרטיות תחום

הצפנת SSL

הסרת תוכנות זדוניות

חומת אש ליישומי אינטרנט

אימות דו-גורמי

הגנת DDoS
שולם

sFTP

תמיכה

תמיכת דוא”ל

תמיכה טלפונית

תמיכה בצ’אט חי

הדרכות

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמיכה 24/7

תמחור

Namecheap עושה דבר נדיר בעולם אירוח אתרים: הציג את המחיר בפועל שתשלם. בדומה ל- WebHostingBuzz (קרא את סקירת WebHostingBuzz שלנו), Namecheap לא מתמקד בשנניגנים המתמחרים שאנו רואים מספקי אחסון אתרים אחרים. אתה יכול לבדוק את המחיר למשך הזמן שאתה רוצה מדף המוצר, להפוך אותו כך שלא יהיו הפתעות.

זה גם זול. Namecheap, כפי שהשם מרמז, כולל מחירים של מציאת סלפים, מכים את מארח האינטרנט הזול ביותר לשעבר שלנו, 1&1 IONOS (קרא את ה 1 שלנו&סקירה של IONOS). אם אירוח אתרים זול הוא מה שאתה מחפש, Namecheap יכול לספק, עם כמה תוכניות משותפות שעולות פחות בשנה מאשר עלויות Arvixe בחודש (קרא את סקירת Arvixe שלנו).

קל להבין את תוכנית התמחור. אתה יכול לרכוש אירוח במשך חודש או שנה, כאשר האחרון מציע הנחה של 6-7 אחוזים. גם ל- Namecheap אין תמחור לקידום מכירות של 50 אחוזים מהתוכנית השנתית. אם זה מה שאתה מחפש, קרא את סקירת Hostinger שלנו.

תכנית התמחור הזו נכונה לתכניות משותפות וורדפרס. VPS ומשתמשים ייעודיים גם הם בעלי יכולת לשלם רבעונית, ומשווקים יכולים לשלם עבור חודש אחד עד שנתיים..  

Namecheap מציעה גם שרתים ייעודיים לסילוק. מדובר בשרתים עם חומרה מיושנת שהוצאו מסיבוב. אף על פי שלא מדובר בתצורה אידיאלית, הם דרך טובה לחסוך כסף אם אתה זקוק לשרת ייעודי. בשעת הכתיבה, ל- Namecheap יש שרתים זולים כמו 34.88 דולר לחודש, אך הם ישתנו כפי שעושה מלאי.

עם זאת, לא משנה עם איזו תוכנית אתה מגובה במשך חודש, אלא אם כן זו תוכנית VPS, שנותנת לך שבועיים. Namecheap מציעה 30 יום לקבל החזר, אשר אמנם לא נדיב כמו חלון 97 הימים של DreamHost, הוא סטנדרטי עבור מרבית ספקי אירוח אתרים (קרא את סקירת DreamHost שלנו).

קלות שימוש

הרשמה ל- Namecheap היא פשוטה כמו בחירת התוכנית שלך, יצירת חשבון ופגיעה ב”קופה “. זה דומה ל- GoDaddy בכך שיש הרבה באתר, ומקשה על הצבת השירות שאתה צריך (קרא את סקירת GoDaddy שלנו). עם זאת, ברור ש- Namecheap ניסה לייעל את התהליך, כך שלמרות שהוא מעצבן יותר מכמה מהם, הוא לא פורץ דרך.

כל הבעיות שבוחרות תוכנית מתקזזות במהירות מתהליך התשלום. Namecheap מבקש ממך ליצור חשבון תחילה, כלומר אתה יכול לעבור מהקופה ללוח הבקרה מבלי למצוא את אישורי חשבונך בדוא”ל. בנוסף, דף התשלום הסופי לא תקוע בתוספות לחשבונך ואפילו יש מתג מעבר לביטול החידוש האוטומטי..

namecheap-review-checkout

עם זאת, תהליך הקופה מרגיש ארוך למדי מכיוון ש- Namecheap מפלח כל שלב לדף שלו. תיצור חשבון בדף אחד, תאשר את הזמנתך בדף אחר, הזן את כתובת החיוב שלך בדף אחר ולבסוף תמלא את פרטי התשלום שלך. זה לא אחיזה ענקית של Namecheap, אבל התהליך יכול להיות מעובה לדף או שניים.

לאחר כל זאת, תישלח לדף סיכום הזמנות בו תוכל לנווט ללוח המחוונים של החשבון על ידי לחיצה על “ניהול” לצד חשבון האירוח שלך. לוח הבקרה מוגדר בבירור לצד הדומיין של העסק, מכיוון שכל הכרטיסיות מצביעות בעיקר על רכישת אירוח לדומיין שיש ברשותך..

לוח מחוונים של namecheap-review-account

לקח לנו זמן למצוא cPanel. עליכם לפתוח את לוח המחוונים, לחצו על החץ למטה שליד האירוח, לחצו על חץ למטה נוסף לצד החבילה שרכשתם ולבסוף, לחצו על “עבור אל cPanel.”

cPanel זהה למרבית אירוח אתרים הטוב ביותר שלנו עם בחירות cPanel, מחוץ לקטע בחלק העליון עם אפליקציות בלעדיות של Namecheap. הם לא “בלעדיים” כפי שמרמז על Namecheap, אבל זו דרך נחמדה לארגן קישורים למאגר הידע, לבניית אתרים ולמרכז Google Apps במקום אחד.

namecheap-review-cpanel

Namecheap אינו קשה לשימוש, אך אין בו את אותו המיקוד כמו, נאמר, Kinsta (קרא את סקירת Kinsta שלנו). לוח המחוונים בנוי לניהול תחום ולא לאירוח אתרים, מה שעלול להוביל לבלבול כשאתה מנסה לנהל את האתר שלך.

סוגי אירוח

למרות היותו רשם דומיינים הפך למארח אתרים, Namecheap קורה הרבה כשמדובר בסוגי אירוח. שלא כמו iPage (קרא את סקירת iPage שלנו), הוא אינו מוגבל לאירוח משותף, המציע גמישות של מארח גדול יותר ללא תג המחיר..

זה מתחיל באירוח משותף, עם זאת, כמו שרוב מארחי האינטרנט שמחוץ לאומרים, במלואם, (קרא את הסקירה Pagely שלנו). אירוח משותף מאחסן אתרים רבים באותו שרת וגורם לאתרים אלה לחלוק את המשאבים. Namecheap מדגימה עד כמה אירוח משותף לא יקר יכול להיות, אבל זה קשור גם לנושא מדי פעם במהירות או בזמן uptime.

לצד התוכניות המשותפות נמצאות תוכניות הוורדפרס המנוהלות. בהתבסס על התמחור, הדומה לאירוח משותף, הנחנו שמדובר רק בעותק של מערך האירוח המשותף עם עדכוני וורדפרס אוטומטיים. אבל זה לא. במקום זאת, התוכניות המנוהלות של וורדפרס משתמשות באירוח ענן, וכפי שאתה יכול לקרוא בסקירת MDDHosting שלנו, זה נהדר עבור WordPress.

אירוח בענן הוא החוט המקשר בין אירוח אתרים הטוב ביותר שלנו עם וורדפרס. למרות שהאתר שלך עדיין ממוקם בשרת בודד, הוא יכול לקרוא לרשת של שרתים בסיסיים למשאבים נוספים. בקיצור, פירוש הדבר שלא משנה אם האתר שלך חווה קפיצת תנועה, התקפת מניעת שירות או כל דבר אחר, משאבים יהיו זמינים.

אבל זה לא רק אירוח וורדפרס בענן. החלק ה”נוהל “של המשוואה מתייחס ל- Namecheap שמירה על גרסת הוורדפרס שלך. למרות שעדיין תצטרך לעצב את האתר שלך ולמלא אותו בתוכן, Namecheap תדאג עבורך לגיבויים ועדכוני וורדפרס ללא תשלום.

אם אתה מחפש יותר כוח בשביל לא הרבה יותר, תוכניות VPS יתאימו לך. שרתים פרטיים וירטואליים הם שרתים וירטואליים המתארחים על בסיסים פיזיים. משאבי המחשוב של השרת מבודדים ומפורקים בין השרתים הווירטואליים, המספק חוויה דומה לאירוח ייעודי ללא עלות נוספת..

תוכניות VPS של Namecheap אינן יקרות, ואם קראת את סקירת ה- A2 Hosting שלנו, אתה יודע שזה אומר שהם לא מנוהלים. תוכלו לבקש מתמיכת לקוחות לקבלת ייעוץ, אך שחזור שרתים, שינויים בתוכנות ליבה וחקירת כישלון יביאו לכם תשלום נוסף בחודש..

חלקו העליון של הטווח מציג שרתים ייעודיים, שכפי שהשם מרמז, מעניקים לך שרת לעצמך. בדומה לתוכניות VPS, השרתים הייעודיים אינם מנוהלים, כלומר תצטרך להתמודד עם כשלים ועדכונים. אם המחיר גבוה מדי, תוכלו לחפש ברשימת השרתים הייעודיים של Namecheap.

מהירות & זמן עבודה

אנו בודקים את מהירות האתר באמצעות בדיקת מהירות Pingdom והעמסת ההשפעה. התהליך שלנו הוא פשוט: אנו נרשמים לחשבון עם התוכנית הזולה ביותר שיש, מתקינים עותק ריק של וורדפרס ומגיעים לבדיקה. אף כי אינו מדע מושלם לזמני טעינה של אתרים, אנו מנסים לקבל אינדיקציה ברורה ככל האפשר על ידי הפעלת המבחנים שלנו בדרך זו.  

Namecheap הצליח היטב, אך לא מספיק כדי להשיג מקום במדריך האירוח המהיר ביותר שלנו. מבחן מהירות Pingdom העניק לו 90 מתוך 100, וזה ככל הנראה בזכות שרתי האפאצ’ים שמשתמש משמש. ראינו מארחים כמו A2 Hosting ו- MDDHosting משתמשים בשרתי LiteSpeed, שהם אלטרנטיבה של אפאצ’י, במידה רבה, כך שזה משהו שנרצה לראות מ- Namecheap בעתיד..

מבחן namesheap-review-speed-test

אתה יכול לצפות שהמהירות תקטן רק לאחר שהאתר שלך מתמלא בתוכן. שני הרמות הראשונות של אירוח משותף אינן כוללות eAccelerator או xCache, הכלולות ברובד העליון. הקודם מטמון את קבצי ה- PHP במצב מורכב, כלומר הם יכולים לבצע הרבה יותר מהר, בעוד שהאחרון עושה את אותו הדבר אך אוגר אותם ב- RAM של השרת.

עם זאת, מבחן ההשפעה על עומס שלנו הציג תוצאות מצוינות. עומס ההשפעה, לענייננו, הוא כלי לבדיקת מאמץ, אם כי הוא יכול לעשות הרבה יותר. שלחנו 50 משתמשים וירטואליים לאתר במשך חמש דקות, כאשר Load Impact מדד את זמן התגובה עבור כל משתמש ואת מספר הבקשות שהתקיימו..

Namecheap היה קו כמעט ישר בכל הנוגע לזמן התגובה והגשים כל בקשה. אנו מצפים שהחבילה המשותפת והזולה ביותר עם כל מארח תפרוס כ- 50 משתמשים, לכן אנו בודקים את המגבלה הזו. Namecheap לא מתאים לקטגוריה זו. הוא הצליח להתעדכן בבקשות ולשמור על זמן תגובה נמוך.

namecheap-review-load-impact

זה מצביע על כך שיש הרבה משאבי מחשוב להסתובב, ולכן רבים מהנושאים של אירוח משותף לא אמורים להופיע. למרות שאנחנו לא יכולים להבטיח שזה יהיה תמיד, זה היה במהלך הבדיקה שלנו.

Namecheap הוא לא רק עסק של מתן אירוח מהיר. זה גם מספק אירוח אמין. גיבוי חשבונך הוא ערבות לזמן פעולה של 99.9 אחוזים או מאה אחוז, תלוי בסוג האירוח בו אתה משתמש. לתוכניות המשווקים וה- VPS יש מגבלת 99.9 אחוזים, מה שבעצם אומר ש 45 הדקות הראשונות של השבתה בחודש אינן כשירות.

חוץ מזה, Namecheap מספקת שירות של יום אחד עבור כל שעה שאינה מתוזמנת בה השרתים מושבתים. כמו ברוב מארחי האינטרנט, תצטרך לפנות לתמיכה תוך 10 יום מהשבתה לקבלת אשראי.

אבטחה

ל- Namecheap יש את הטריפטה של ​​תכונות האבטחה אותה אנו מחפשים: אישורי SSL / TLS, סריקת תוכנות זדוניות וגיבויים אוטומטיים. הפריט האחרון אינו זמין בכל התוכניות, שלמרות שמאכזב, הגיוני בהתחשב עד כמה נמכר יכול להיות נמקאפ. עם זאת, אנו שמחים לראות אישורי SSL / TLS ותוכנות זדוניות סורקות את התוכניות.

אישור SSL / TLS חיוני לאבטחת האתר. זה אומר לדפדפן שמבקר באתר שלך שאפשר לסמוך עליו עם מידע אישי, הפותח חיבור מוצפן בין אתר האינטרנט שלך לבין המבקר (קרא את תיאור ההצפנה שלנו לפרטי התהליך).

Namecheap כולל 50 תעודות Comodo PositiveSSL עם כל חבילת אירוח. האישור ברמת הכניסה מתאים לרוב האתרים שאינם דורשים הרבה מידע אישי מהמשתמשים. אם אתה, למשל, מפעיל פורום או מקבל תשלומים באתר שלך, תצטרך לקבל אישור נאה יותר.

סריקת תוכנות זדוניות כלולה ב- cPanel תחת השם “סורק וירוסים.” אתה יכול לסרוק את האתר שלך אחר תוכנות זדוניות ושטויות אחרות הקשורות לפשיעה ברשת, פעם ביום ולא יותר. עם זאת, חשוב לציין כי למרות שהכלי סורק את האתר שלך, הוא לא מנקה אותו. אם אתה מזהה בעיה, תצטרך למצוא דרך אחרת להסיר אותה.

namecheap-review-virus-scan

אישורי SSL / TLS וסריקת תוכנות זדוניות כלולים בכל התוכניות, אך גיבויים אוטומטיים אינם. התוכנית המשותפת הזולה ביותר אינה כוללת אותם, אך למרבה המזל, כל תוכנית אחרת. אתה יכול לגשת לגיבויים שלך דרך cPanel, לתזמן אותם מדי יום, שבועי או חודשי, להוריד אותם באופן מקומי או להעתיק קישורים לשיתוף.

מאחורי הקלעים יש גם ModSecurity. זוהי חומת אש ליישומי קוד פתוח לשרתי Apache, כלומר היא יכולה להגן עליך מפני תנועה מגעילה שנכנסת לשרת. מכיוון שזה קוד פתוח, ישנם כללים ותצורות רבים שניתן להגדיר כדי להבטיח שאתרך בטוח ככל שיהיה.

למרות שנרצה לראות גיבויים מכל התוכניות, חבילת האבטחה מרשימה. הקפיצה לשכבה השנייה של אירוח משותף שווה את זה, בכל מקרה, כאשר הגיבויים הם הדובדבן שבמעלה. קשה להתלונן כשנמצ’אפ מציע כל כך את הדרך לביטחון עבור כל כך, ובכן, זול.

פרטיות

פרטיות היא אחד הדברים שקל לדבר עליהם אך קשה לעקוב אחריהם. Namecheap שם את כספו במקום שבו הוא נמצא, ומספק כמה מאמצעי הפרטיות המשופרים שראינו ממארח ​​אתרים. זה רחוק מזו של כריית הנתונים שראינו ממותגי Endurance International Group (קרא דוגמה לכך ל- FatCow שלנו).

Namecheap מציעה פרטיות תחום בחינם בכל תחום שהיא מחזיקה. פרטיות הדומיין מחליפה את המידע שאתה רושם בדומיין שלך במידע דמה, תוך מיסוך יעיל של זהותך. מכיוון שניתן לחפש ברשומות WHOIS באופן מקוון, כל אחד יכול למצוא את המידע האישי שלך אם אין לך פרטיות בתחום.

ראינו כמה מארחים מציעים פרטיות בחינם של דומיינים (קרא את סקירת WestHost שלנו לדוגמא אחת), אך בדרך כלל רק בדומיינים שאתה נרשם לספק. Namecheap חריג בכך שהיא מספקת גם פרטיות תחום בחינם בהעברות דומיין, כלומר אם הדומיין שלך רשום, נאמר, GoDaddy, אתה יכול להעביר אותו ל- Namecheap ולהגן על הנתונים האישיים שלך..

מדיניות הפרטיות גם כן, אך Namecheap שומרת לעצמה את הזכות לשתף מידע שאינו ניתן לזיהוי אישי עם פרסום ושותפים עסקיים. אף על פי כן, שום מידע אישי אינו משותף, ובהתחשב בכך ש- Namecheap תומך במאבק למען העתיד וקרן הגבול האלקטרוני, אנו נוחים למסור מעט נתונים.

תמיכה

ל- Namecheap יש מרכז תמיכה בו תוכלו למצוא את כל משאבי התמיכה שלו. למרות שהחשודים הרגילים נמצאים שם – Namecheap כולל קישורים לתמיכה מבוססת כרטיסים, צ’אט חי, משוב, עדכוני סטטוס ועוד – ישנם כמה מקורות תמיכה נדירים גם כן.

זה כולל את מסמכי ה- API של Namecheap, המאפשרים לך לבצע חיפושים בתחום, רישום ועוד באופן אוטומטי מאפליקציה שבנית. למרות שאתה יכול להשתמש בממשק ה- API למכירת דומיינים, אישורי SSL / TLS ועוד, זה יכול לשמש גם לניטור וניהול תחום.

namecheap-review-api

אם אתה זקוק לעזרה, Namecheap יכול להתאים גם לזה. תמיכה בצ’אט חי ותמיכה בדוא”ל זמינים מסביב לשעון, והשתמשנו בשניהם במהלך הביקורת. הצ’אט החי כמעט טוב כמו זה של SiteGround, שאומר משהו (קרא את סקירת SiteGround שלנו). התגובות היו מהירות וישירות והציגה ידע ברור על ההיבטים הטכניים של השירות.  

לעזרה עצמית יש בסיס ידע המופרד לקטגוריות המוצרים של Namecheap. החלקים המורכבים, כגון “אירוח”, מחולקים עוד יותר, מה שהופך את מציאת המאמר שאתה צריך לפשוט.

בסיס מילולית-ביקורת-ידע

יש גם המון מאמרים. ל- Namecheap הדרכות, הבהרות ומדריכי פתרון בעיות בכל בסיס הידע, שכל אחת מהן כוללת כמות מצוינת של פרטים. אף שהניסיון שלנו עם תמיכה אנושית היה נהדר, אתה לא צריך להיות צריך לפנות הרבה בהתחשב בעומק בסיס הידע.

פסק הדין

Namecheap אומר כל מה שאתה צריך לדעת בשם. זהו מארח אינטרנט לא יקר עם שלל תכונות, אם כי יש לו גם כמה בעיות. אנו אוהבים את המהירות, תכונות האבטחה, פרטיות הדומיין ומחירם, אך היעדר רישום תחום .com חינם ומרכז מחוונים מסורבל הם בעיות מציקות.

מה אתם חושבים על Namecheap? האם אתה מתכנן לנסות את זה? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map